Results 1 to 23 of 23

Thread: Da li smo mi svjesni?

  1. #1
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Da li smo mi svjesni?

    Pozdrav svim forumasima od nekoga ko je evo poslije dugo vremena odlucio da se jos jednom javi na ovom forumu.Poslije referenduma i ostvarenja naseg strateskog cilja nisam imao vise ni volje ni energije da i dlaje ucestvujem, ali sam redovno citao vase postove.
    Razlog mog javljanja danas je pitanje da li smo mi svjesni sta smo postigli 21 maja 2006? Da li smo svjesni iz kakvih smo se govana izvukli, kada vidimo sta se sve u bratskoj Srbiji desava? Da ta drzava kroz ovu Kostunicinu deklaraciju opet hoce da "pisa uz vjetar" i srlja u novu izolaciju...Boze koliko sam sretan sto sada sa distance mozemo da gledamo na svo njihovo tumaranje,na njihove probleme sa Kosovom ,Mladicem,nacionalizmom.Svega toga smo do 21.05.06 bili i sami dio.Jos jednom ponavljam,neizmjerno sam sretan sto smo se izvukli iz svega toga.

    Puno pozdrava,
    Referee

  2. #2
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Velika istina, slažem se 100% Sada samo treba iskoristiti šanse koje su pred vama.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee View Post
    Pozdrav svim forumasima od nekoga ko je evo poslije dugo vremena odlucio da se jos jednom javi na ovom forumu.Poslije referenduma i ostvarenja naseg strateskog cilja nisam imao vise ni volje ni energije da i dlaje ucestvujem, ali sam redovno citao vase postove.
    Razlog mog javljanja danas je pitanje da li smo mi svjesni sta smo postigli 21 maja 2006? Da li smo svjesni iz kakvih smo se govana izvukli, kada vidimo sta se sve u bratskoj Srbiji desava? Da ta drzava kroz ovu Kostunicinu deklaraciju opet hoce da "pisa uz vjetar" i srlja u novu izolaciju...Boze koliko sam sretan sto sada sa distance mozemo da gledamo na svo njihovo tumaranje,na njihove probleme sa Kosovom ,Mladicem,nacionalizmom.Svega toga smo do 21.05.06 bili i sami dio.Jos jednom ponavljam,neizmjerno sam sretan sto smo se izvukli iz svega toga.

    Puno pozdrava,
    Referee

    Ja sam bio svjestan svega toga daleko prije 21. maja 2006.
    Prema tome za mene se nije desilo apsolutno ništa nobvo i neočekivano poslije 21. maja.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    349
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ja sam bio svjestan svega toga daleko prije 21. maja 2006.
    Prema tome za mene se nije desilo apsolutno ništa nobvo i neočekivano poslije 21. maja.

    Naravno da smo svi bili svjesni sta ce se desavati u Srbiji,i zato sto vise nismo htjeli da zavisimo od svega toga, smo izmedju ostalog i zaokruzili DA, ali zelim samo da kazem da je neka vrsta satisfakcije sto smo bili u pravu.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bruka je cinjenica da nas je od svega toga djelilo samo 0.5% !
    jes da treba bit zadovoljan dobro je sve ispalo, ali cinjenica da pola crne gore zanima ratko mladic - neznam!

  6. #6
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee View Post
    Naravno da smo svi bili svjesni sta ce se desavati u Srbiji,i zato sto vise nismo htjeli da zavisimo od svega toga, smo izmedju ostalog i zaokruzili DA, ali zelim samo da kazem da je neka vrsta satisfakcije sto smo bili u pravu.
    Ponavljam, to je za mene bio potpuno normalan slijed događaja.
    Ništa neočekivano.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,387
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Bolje bi nam bilo da postanemo svjesni svojih problema, kojih imamo dovoljno i u svojoj državi. I bez Kosova i bez Srbije.
    A kao što reče Ćipur, ovoga sam ja bila svjesna mnogo prije 2006 godine, još kao dijete

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mnogi su bili SVIJESNI,
    ali tek SAD JE MNOGIMA JASNO, KOLIKO SMO MI SRECNI u odnosu na ove KOJE POHODE RAZNE DELAGACIJE I UJEDINJENE NACIJE I NJIHOVI TUZIOCI I HASHKI POTRAZITELJI i LJUBITELJI MLADICA I JADOVANA .

    MENE JE KRISTALNO JASNO O KOJOJ SRECI TI GOVORISH,
    NE DAO MI BOG, VISHE ONIH DOMACIH TARABANATA KOJI BRANE KOSOVO MOBILNIM IZ FEKALNE KANALIZACIJE, KAQLASHNJIKOVA; CECE, BECE; CICE; MICE; PICE; BORE; CORE; GORE; DZORE; CHICHE ; MICHE; BIDZE; FIDZE I KALIDZE; I DA BRANKO ZOVE; BUTROSA GALIJA; DA JEDEMO KORINJE I OPANKE ZA FISHEK PRODAJEMO; I FISHEKOM UBIJEMO SKAKAVCA, MUPAVCA; PA MU IZUJEMO OPANKE; JEBO NAS AMIDZA; KAKO SMO BILI LUDI DO MUDI; SAD ME ZABOLJE QURAC ZA ALTISARIJA I FINCE; KAD MI IMAMO NASHE PZP MEZIMCE; KOJI 13 i 14 PLATU; DIJELE INVALIDIMA I SOCIJALNO UGROZENIMA;
    JEVROPSKA PARTIJA,
    A NE BIVSHI DUBROVACHKI DRAGOVOLJCI.
    Last edited by milovan; 03-02-07 at 14:47.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Bolje bi nam bilo da postanemo svjesni svojih problema, kojih imamo dovoljno i u svojoj državi. I bez Kosova i bez Srbije.
    Slozicu se.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mnogi su bili SVIJESNI,
    ali tek SAD JE MNOGIMA JASNO, KOLIKO SMO MI SRECNI u odnosu na ove KOJE POHODE RAZNE DELAGACIJE I UJEDINJENE NACIJE I NJIHOVI TUZIOCI I HASHKI POTRAZITELJI i LJUBITELJI MLADICA I JADOVANA .

    MENE JE KRISTALNO JASNO O KOJOJ SRECI TI GOVORISH,
    NE DAO MI BOG, VISHE ONIH DOMACIH TARABANATA KOJI BRANE KOSOVO MOBILNIM IZ FEKALNE KANALIZACIJE, KAQLASHNJIKOVA; CECE, BECE; CICE; MICE; PICE; BORE; CORE; GORE; DZORE:hardrock::hardrock:; CHICHE ; MICHE; BIDZE; FIDZE I KALIDZE; I DA BRANKO ZOVE; BUTROSA GALIJA; DA JEDEMO KORINJE I OPANKE ZA FISHEK PRODAJEMO; I FISHEKOM UBIJEMO SKAKAVCA, MUPAVCA; PA MU IZUJEMO OPANKE; JEBO NAS AMIDZA; KAKO SMO BILI LUDI DO MUDI;
    SAD ME ZABOLJE QURAC ZA ALTISARIJA I FINCE;:twist:
    (P.S.I BONE-A CE TESKO UBIJEDIT DA SE PONOVO U TE PROBLEME PLEKA I DA SE O KOSOVU IZJASNJAVA....ENO IM GA TAMO, IMA IH DOVOLJNO DA TO RIJESE I BEZ MALE CRNE GORE...(a ovi nasi koji su zainetesovani neka ( iz dubokoga bunara) i dalje silju *saucheshca*i moralne podrske)??!
    )

    ....KAD MI IMAMO NASHE PZP MEZIMCE; KOJI 13 i 14 PLATU; DIJELE INVALIDIMA I SOCIJALNO UGROZENIMA;
    JEVROPSKA PARTIJA,
    A NE BIVSHI DUBROVACHKI DRAGOVOLJCI.



    Toliko si mi potrefio misli da sam evo poceo ka Milicaaaa i Tijana da farbam ove postove od zestine saglasnosti na sve sto si napisao! I zato veliki...i neka mi svi kazu da sam podetinjio....NEKA SAM!! Za ovo je vrijedela sva borba, ovaj momenat ce biti takcka odskoka Crne Gore!

    Ja uopste ne sumnjama da ce Srbija znati da dobro proda Kosovo, i da ce oni dobiti milijarde, sve onako tiho ce Dinkic i Kostunica....onako *ko da nece*....ALI CE POLA SRBIJER BITI DUBOKO OCHAJNO ZBOG TOGA I ZAVLADACE TAKVA KSENOFOBIJA MEDJU PROSECNOM SRBADIJOM, DA CE OVIMA MOJIMA (koje vodi Cheda:-(...sto ces...boljega NEMA!) BITI TEZAK *IZDAJNICKI ZIVOT*U POST-KOSOVSKOJ SRBIJI!
    Last edited by Old Bone; 03-02-07 at 18:43.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Čeka nas još dug i trnovit put dok ova država stane na svoje noge i dokle ona ista dobije one epitete: "pravna", "gradjanska", "demokratska" itd.

    Medjutim izvolit ću da primjetim da se ipak neuporedivo lakše diše, pa stoga će sve pomalo doć na svoje.

    I bit će ođe lijepo živjet.


  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Japan
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A tek jesmo li svjesni sta bi bilo da smo 91 povratili Drzavnost
    Mnogo mi je blisko razmisljane Montenegrine i funestisa,svoja kuca i svoja rabota koje ima za 3 smjene.
    Dosta prenemaganja,prijenimo na trud i rabotu jer ostasmo na sprdnju i sramotu

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Toliko si mi potrefio misli da sam evo poceo ka Milicaaaa i Tijana da farbam ove postove od zestine saglasnosti na sve sto si napisao! I zato veliki...i neka mi svi kazu da sam podetinjio....NEKA SAM!! Za ovo je vrijedela sva borba, ovaj momenat ce biti takcka odskoka Crne Gore!

    Ja uopste ne sumnjama da ce Srbija znati da dobro proda Kosovo, i da ce oni dobiti milijarde, sve onako tiho ce Dinkic i Kostunica....onako *ko da nece*....ALI CE POLA SRBIJER BITI DUBOKO OCHAJNO ZBOG TOGA I ZAVLADACE TAKVA KSENOFOBIJA MEDJU PROSECNOM SRBADIJOM, DA CE OVIMA MOJIMA (koje vodi Cheda:-(...sto ces...boljega NEMA!) BITI TEZAK *IZDAJNICKI ZIVOT*U POST-KOSOVSKOJ SRBIJI!

    E moj dobri PRIJATELJU,

    Josh uvijek ima TRUBADURA, DZEGADURA, BUKACHA i VIKACHA po Crnoj Gori, koji bi , da nas POVEDU U JUNACHKU POGIBIJU,
    PROTIV CIJELOGA BIJELOGA SVIJETA,
    KOJI SVJESNO LAZU I CRNOGORSKI I SRPSKI NAROD,
    SVO OVO VRIJEME,
    a DOBRO ZNAJU, DA SE KOSOVO NE BRANI MOBILNIM IZ KANALA SA FEKALIJAMA.
    DOK JE NAROD STANOVA PO GIMNASTICHKIM SALAMA,
    ONI SU NASLANJALI SHUPAK NA KANABET; ZLOBOV ILI VOJOV,
    a NAMA PRIJETILI RATOM,
    E SAD NEKA ODJEBU, ILI NEKA SAMI IDU NA KOSOVO RAVNO,
    I PUSHTE CRNU GORU , ALBANCE I SRBE DA ZIVE U MIRU I TOLERANCIJI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Bolje bi nam bilo da postanemo svjesni svojih problema, kojih imamo dovoljno i u svojoj državi. I bez Kosova i bez Srbije.
    A kao što reče Ćipur, ovoga sam ja bila svjesna mnogo prije 2006 godine, još kao dijete
    Bravo!
    Mnogi su bili svjesni. Sad je vaznije da se bacimo na nase probleme, a ne da se nasladjujemo tudjim. Mislim da gradjani CG imaju dobar odnos prema tome, kao i vlast...

  15. #15
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo li je kad komshiji crkne krava a donatore?zatisnesh nosinu i okrenesh na drugu bandu.Interesuje me jedno,jer vidim kako uzhivash i ovi ti prijatelj advokat shto se dovukao od crkotina nazad.Obojica imate 120 godina i sprdate se i seirite?...ne ide vi godinama.Toliko.Malo otisnite noseve uz pjesmu
    "pogledaj svoj dom andjele"....
    Shto bi vas dvojica uchinjeli da su vas bachili mjesto onoga finca.Biste li vi chasti vi napravili josh jednu "drzhavu" dje sve ceta od srece i ljubavi?...
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dje su JNA-ovci proshli,
    tamo ni trave nece nicat, a kamo li CVIJECA,
    OVO SU VOJSKE KOJE RATUJU PROTIV CIVILA,
    BALKANSKA BALAFURDIJA; SVIH KLASA I RASA.

    Ja nijesam PRICHAO NEISTINE,
    nego uvijek govorio, da ce Crna Gora i Kosovo biti NEZAVISNE DRZAVE,
    ovi shto su LAZALI SRPSKI NAROD, neka to OBJASNE, dali su SVJESNO ili su BILI NAIVNI ILI BUDALE ,pa nijesu znali, nego su SABIRALI KRUSHKE I JABUKE.
    Last edited by milovan; 04-02-07 at 01:52.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Medjutim izvolit ću da primjetim da se ipak neuporedivo lakše diše, pa stoga će sve pomalo doć na svoje.

    I bit će ođe lijepo živjet.

    Iskreno se nadam jer ja svoj zivot ne vidim nidje drugo osim tamo.

    To prvenstveno zavisi od nas i kako vidimo Crnu Goru. Nije olaksavajuca okolnost to sto mi nijesmo (za sad) sposobni da napravimo pravnu i demokratsku drzavu to sto Srbija sve dublje tone.

    Ja bih rekao da konstantno vracanje na referendum i predstavljanje toga kao da je sve rijeseno najvise odgovara onima kojima odgovara sadasnja situacija u Crnoj Gori, odnosno onima koji ne zele promjene niti pravnu/demokratsku drzavu.
    Ne znaci referendum nista ako ce u 'slobodnoj' Crnoj Gori da uziva onih polupismenih 5% koji su svoje bogastvo i moc stekli uz one protiv kojih su sada, a da prosjecni gradjanin prezivljava sa 200 eura mjesecne plate.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Iskreno se nadam jer ja svoj zivot ne vidim nidje drugo osim tamo.

    To prvenstveno zavisi od nas i kako vidimo Crnu Goru. Nije olaksavajuca okolnost to sto mi nijesmo (za sad) sposobni da napravimo pravnu i demokratsku drzavu to sto Srbija sve dublje tone.

    Ja bih rekao da konstantno vracanje na referendum i predstavljanje toga kao da je sve rijeseno najvise odgovara onima kojima odgovara sadasnja situacija u Crnoj Gori, odnosno onima koji ne zele promjene niti pravnu/demokratsku drzavu.
    Ne znaci referendum nista ako ce u 'slobodnoj' Crnoj Gori da uziva onih polupismenih 5% koji su svoje bogastvo i moc stekli uz one protiv kojih su sada, a da prosjecni gradjanin prezivljava sa 200 eura mjesecne plate.

    Pomalo svi postajemo svijesni toga, zato sam optimista.

    Kako se demokratija bude korijenila u našem društvu (a hoće jer drugi put ne vidim, drugi put je diktatorstvo što je teško izvesti u maloj državici pod lupom) tako će i mnoge nepravde same od sebe isplivati, kao sad u Hrvatskoj, svaki dan afere, a funkcioneri, gradonačelnici, župani, premijer, su pod konstantnom lupom javnosti i sve im je teže sakrit prljavo rublje. Mnogi odoše ili će poći u zatvor.
    I kod nas će to doć, prije nego kasnije i bit će gadnih zemljotresa u politici, a i šire.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo se POSLANICI iz raznih partija i pokreta UTRKUJU u podjeli SVOJE CRKAVICE, SOCIJALNO UGROZENIM.

    Mozda se POCHE PONESHTO MIJENJATI,
    pa se i OVI TAJKUNI OKRENU DONACIJAMA I DOBROCHINSTVU,
    UMJESTO KOCKARNICAMA I LUXUZNIM HOTELIMA PO JEVROPI,
    MOZDA ONI POCHNU PODIZAT ZADUZBINE PO CRNOJ GORI.

    IMAJU I ONI DUSHU,
    ALI SU JE DOBRO KRILI ILI JE NEDJE ZABORAVILI,
    po tim Jevropskim bordelima.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #20
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Dje su JNA-ovci proshli,
    tamo ni trave nece nicat, a kamo li CVIJECA,
    OVO SU VOJSKE KOJE RATUJU PROTIV CIVILA,
    BALKANSKA BALAFURDIJA; SVIH KLASA I RASA.

    Ja nijesam PRICHAO NEISTINE,
    nego uvijek govorio, da ce Crna Gora i Kosovo biti NEZAVISNE DRZAVE,
    ovi shto su LAZALI SRPSKI NAROD, neka to OBJASNE, dali su SVJESNO ili su BILI NAIVNI ILI BUDALE ,pa nijesu znali, nego su SABIRALI KRUSHKE I JABUKE.

    Ti bogomi ka djedo Miloje i Tarabici.sve ste znali?.Nije o tome rijech.pricham ti o tvojem seirenju sa advokatom na crkotiini Metohijskoj.I drugi put kad se seirish,shvati da ima nas odje te znamo da samo nije bila ta "zlochinachka "JNA no naredi sve armade kad vec pominjesh balafurdiju Balkansku.Ne rad nas.No rad tvoija godina.....
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Samo je JEDNA VOJSKA imala ORUZJE,
    i pravo da REGRUTUJE NA SILU I SRAMOTU,
    sve ostale, OSIM ZUTIJA, svojih sinova i bliznjih.
    Njima su kupavana AUTA I DAROVANE RADIO STANICE,
    DA NAS DUVA KOSHAVA SA DUNAVA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Referee View Post
    Pozdrav svim forumasima od nekoga ko je evo poslije dugo vremena odlucio da se jos jednom javi na ovom forumu.Poslije referenduma i ostvarenja naseg strateskog cilja nisam imao vise ni volje ni energije da i dlaje ucestvujem, ali sam redovno citao vase postove.
    Razlog mog javljanja danas je pitanje da li smo mi svjesni sta smo postigli 21 maja 2006? Da li smo svjesni iz kakvih smo se govana izvukli, kada vidimo sta se sve u bratskoj Srbiji desava? Da ta drzava kroz ovu Kostunicinu deklaraciju opet hoce da "pisa uz vjetar" i srlja u novu izolaciju...Boze koliko sam sretan sto sada sa distance mozemo da gledamo na svo njihovo tumaranje,na njihove probleme sa Kosovom ,Mladicem,nacionalizmom.Svega toga smo do 21.05.06 bili i sami dio.Jos jednom ponavljam,neizmjerno sam sretan sto smo se izvukli iz svega toga.

    Puno pozdrava,
    Referee
    Sigurno je da smo se izvukli iz velikih "srpskih" govana ali smo ostali u ovim domacim, koji su za nijansu prijatnijeg mirisa.
    E da bi se iz njih izvukli potrebno je mnoogo rada i vremena, a ni ja ni ti to sigurno necemo dozivjeti.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  23. #23
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Drago mi je sto su toga svjesni sada i oni koji su rekli i zaokruzili ono sramno NE, ali sto je tu je.

    Vrijeme ce pokazati a nece mnogo proci koliko ce Crna GOra brzo da napreduje u svakom pogledu i ako to mnogima izgleda nevjerovatno. Ja vjrujem u Crnu Goru i njenu buducnosti
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nastanak covjecanstva
    By ToothY_bu2 in forum Religija i filozofija
    Replies: 158
    Last Post: 14-08-06, 16:56
  2. Astralna projekcija
    By Enigmus in forum Sve i svašta
    Replies: 40
    Last Post: 29-04-05, 03:12
  3. Ja tebi ljubav a ti meni.... nogu
    By Neuromancer123 in forum Ljubav
    Replies: 147
    Last Post: 22-04-05, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •