Page 13 of 21 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast
Results 301 to 325 of 513

Thread: Ekstremističke grupe u CG i na Balkanu

  1. #301
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ako uzmes u ozbir navedeni kriterijum onda ne postoji osnova za stvaranje novih drzava. Da bi nastala nova drzava, morala bi se odvojiti od neke postojece a samim tim krsis zakone te drzave, negiras suverenost. Iz nekog ugla i jesi u pravu, za stanovnike ce dio populacije koji zeli odvajanje biti ekstreman, za one druge prirodan proces koji se mora ostvariti.
    Ekstremizam u Crnoj Gori, Finskoj, Zambeziju.... je i dalje ekstremizam, bez obzira na međunarodne odnose, i nikakve međusobne veze to dvoje nema, osim ako nećeš da pravdaš i braniš prisvajanje tuđeg silom i snagom. Što se stvarno i dešava, evo zaista drastičan primjer gledamo po Ukrajini svaki dan, ali je i dalje ekstremizam.

    Počinješ da me podjećaš na SKOJ-a, svega mi
    Last edited by Buva+gacce; 23-11-22 at 22:21.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  3. #302
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ne, predstavljaju ju je kao takvu kvazi-novinari.
    Iza tih članaka na M portalu se niko ne potpisuje. Zato ono "kvazi".
    Oni objavljuju neke navodno SKY prepiske, isključivo "škaljarske" grupe.

    Po čemu je ova prepiska zanimljiva, sem što se pominje dotična novinarka?
    To je jedina svrha po svemu sudeći.
    I odmah se javljaju neki likovi koji je proglašavaju za saradnicu "škaljarskog klana".

    To je mnogo ozbiljnije targetiranje, nego nekog staviti na mapu ekstremista.
    Druže, ti neki ljudi su postali zvanično ekstremisti jer je lično Jeleni Jovanović, imenom i prezimenom, došla u san procjena da su oni ekstremisti, i tako je to onda postalo ''percepcija javnosti''.

    Dok tu istu Jelenu Jovanović, imenom i prezimenom, u SKY razgovore nisu umiješali nikakvi kvazi novinari, nego Jovica Vukotić i još par članova te iste grupice.

    Kako se čudno piše voda (B E N Z I N) u tvom rječniku
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  4. #303
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Druže, ti neki ljudi su postali zvanično ekstremisti jer je lično Jeleni Jovanović, imenom i prezimenom, došla u san procjena da su oni ekstremisti, i tako je to onda postalo ''percepcija javnosti''...
    Kad bismo samo imali video snimke gdje se ti ljudi očigledno ponašaju kao ekstremisti ne bismo zavisili od sna Jelene Jovanović... oh, wait...

  5. #304
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kad bismo samo imali video snimke gdje se ti ljudi očigledno ponašaju kao ekstremisti ne bismo zavisili od sna Jelene Jovanović... oh, wait...
    Ahahahahahahahaha, e kako me lijepo presmija, to zbilja niko ne umije kao ti

    Ako postoji Nobelova nagrada za političku inovativnost, definitivno je tvoja U svakom slučaju, udžbenike treba hitno revidirati, i dadati psovanje kao poseban vid političkog esktremizma

    Presušuje spektar, ili mi se čini? Bilo je zanimljivije ranije, mnogo.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  6. #305
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default



    Ovako nesto? Eno se i ljevor koristio. Digli se Crnogorci na oruzje i ustaske pjesme. Videi na sve strane.

  7. #306
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ja vjerujem SKOJ iznova i iznova sad gleda ovaj snimak, preznojava se i prolaze mu kroz glavu oni snimci kolona na traktorima...

    A ne brini druze, u CG nikad nije bilo traktora. Nismo zemljoradnicka zemlja, pa nema ni traktora.

  8. #307
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ahahahahahahahaha, e kako me lijepo presmija, to zbilja niko ne umije kao ti

    Ako postoji Nobelova nagrada za političku inovativnost, definitivno je tvoja U svakom slučaju, udžbenike treba hitno revidirati, i dadati psovanje kao poseban vid političkog esktremizma

    Presušuje spektar, ili mi se čini? Bilo je zanimljivije ranije, mnogo.
    Kako se fino eskivira ono što čo'eku ne odgovara, čuš mene šenlučenje sa Kalašima i prijetnjama da se CT Manastir i 3x zapali.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #308
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Nego, da idemo dalje, mijenjam prilaz, i više ne dam da tako lagano zaobilazite sve što vam se neće da se spominje, i ponavljam dokle treba :

    Je li vam bar mrvu neprijatno kad tako hladnokrvo uzmete biografije onih likova iz Stupova, tj. ne biografije nego kriminalne dosijee, i poreed njih postavite snimak onih žena sa prevelikim poganim jezicima i odustvom kućnog vaspitanja, i između to dvoje stavite znak jednakosti?
    SKOJ, tebe sam pitao, koliko se sjećam

    A sve na gomilu sam vas pitao đe su vam komentari na sijaset drastičnih primjera ekstremizma i šovinizma, koje sam pojedinačno navodio, od današnjeg do prethodnog mitropolita, sa sve političkim krilom SPC-a na gomilu?

    Čisto da ne izblijedi sjećanje
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  10. #309
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kako se fino eskivira ono što čo'eku ne odgovara, čuš mene šenlučenje sa Kalašima i prijetnjama da se CT Manastir i 3x zapali.
    Meni se cini da je jednog bogougodnog dana vise kalasa bilo U CT manastiru nego na cijelo CT sa okruzenjem.

    A neko se cudio zasto se zovu Bogougodnice... To je ekipa zena koja se zalaze za zenska prava. Feministkinje. Pa kako je odjednom u CG nastupio vjerski fanatizam one odlucise da prilagode ime i da budu crkvene zenskinje, odnosno Bogougodnice.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 23-11-22 at 22:51.

  11. #310
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,143
    Thanks Thanks Given 
    1,624
    Thanks Thanks Received 
    1,982
    Thanked in
    854 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Kako se fino eskivira ono što čo'eku ne odgovara, čuš mene šenlučenje sa Kalašima i prijetnjama da se CT Manastir i 3x zapali.
    Kalaše niko nije vidio, ali ste ih naslutili. Ako ste ih tačno naslutili, onda su zbilja kršenje zakona, i to ozbiljno. Al vidiš, da su upotrijebljeni, onda bi mogo pričat o ekstremizmu. Tačno onih likova koji su ih upotrijebili, imenom i prezimenom. A ne nekakvih žena koje veze sa tim nemaju.

    Izjava da će ga zapalit po treći put?
    Ahahahahahaha, ti si nadmašio SKOJ-a, kunem ti se.
    Tako je, čisti desni sktremnizam i nacional šovinizam. Jedne zapjenjene žene, opasne tačno koliko i moja pokojna baba.

    Aj sad, lijepo da izmjeriš, to i ovo sledeće: kad vođa vojvoda najveće (o)pozicione grupacije kaže ono čuveno, u sred skupštine: iskopavamo oružje, zovemo ratne drugove, kad prva kap krvi padne viđećete onda....

    Druže, da se uozbiljim, iako ti priča nije ozbiljnog nivoa: ti između ovo dvoje stavljaš znak jednakosti. Ima li ti to nekog smisla, ili moraš tako?
    Last edited by Buva+gacce; 23-11-22 at 22:56.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  12. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  13. #311
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Pa ne stavljam znak jednakosti, ipak mi je sami čin picanja malo ekstremniji (iako se pravite blesavi da do "šenlučenja" nije ni dolazilo, iako je to jasno sa onih snimaka), nego poziv na otkopavanje oružja.
    Mada, šta znam, možda je ipak do mene.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #312
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    ...je li vam bar mrvu neprijatno kad tako hladnokrvo uzmete biografije onih likova iz Stupova, tj. ne biografije nego kriminalne dosijee, i poreed njih postavite snimak onih žena sa prevelikim poganim jezicima i odustvom kućnog vaspitanja, i između to dvoje stavite znak jednakosti?
    SKOJ, tebe sam pitao, koliko se sjećam...
    Niko ne stavlja znak jednakosti. Jedno su Stupovi i kriminalci, drugo su komiti koji bacaju molotovljeve na policiju i pucaju u vazduh, a treće su žene iz Bogougodnica.

    Izvlačiti zaključak iz toga što Bogougodnice nisu isto što i ISIS ili Stupovi ili komite da automatski nisu ekstremistkinje je ne logički skok u prazno nego troskok.

    I ne radi se o "poganom jeziku". Kad izađeš na demonstracije pa urlaš da se sereš u najsvetiju ličnost jedne religije to nije "pogani jezik". Zamisli Stupove ili Kolo srpskih sestara kako to rade pred džamijom sa nekom islamskomm svetinjom pa će ti biti jasnije.

  15. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  16. #313
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Niko ne stavlja znak jednakosti. Jedno su Stupovi i kriminalci, drugo su komiti koji bacaju molotovljeve na policiju i pucaju u vazduh, a treće su žene iz Bogougodnica.

    Izvlačiti zaključak iz toga što Bogougodnice nisu isto što i ISIS ili Stupovi ili komite da automatski nisu ekstremistkinje je ne logički skok u prazno nego troskok.

    I ne radi se o "poganom jeziku". Kad izađeš na demonstracije pa urlaš da se sereš u najsvetiju ličnost jedne religije to nije "pogani jezik". Zamisli Stupove ili Kolo srpskih sestara kako to rade pred džamijom sa nekom islamskomm svetinjom pa će ti biti jasnije.
    Aham, ti pricas ono sto se culo nedje u daljini sto se i dan danas ne zna o cemu se radilo... Aham. Meni je realnije da su neki od false flagera zapucali kad je najveca frka bila ne bi li izazvali pometnju i nemire u masama i eventualno neke vece konflikte...

    A sto se koktela tice ono je razobliceno do tancina da ga niko vise ne spominje jer ako ga budu spominjali doci ce se do bruke i sramote.

    Tadasnji premijer kaze da je akcija policije krenula zbog bacenog koktela. Kako su vidjeli da su uhvaceni u lazi nekoliko sati kasnije, u smiraj protesta baca se koktel ispred policije, specijalne jedinice full oklopljene, da su u sorcevima bili mozda bi jednom-dvojici se osmudile dlake na nogama.

    Kasnije snimci pokazuju da izvjesni R.I. navodi maskiranog lika sa koktelom, a R.I. je "junak sa Kosara", veliki vjernik Spc, i ne bi me iznenadilo da je u nekom od ovih bratstava.

    Posle se on pravdao s pricom da se njegovo ime zloupotrijebljeno i da je on samo kao gradjanin izasao na proteste da iskaze nezadovoljstvo zbog ustolicenja.

    Znaci lik ober vjernik SPC izadje da pokaze nezadovoljstvo hahhahhahahhahhahahahah
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 23-11-22 at 23:15.

  17. #314
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Lingvista, ekonomista, spiner i apologeta.
    4in1.
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:

    MLS

  19. #315
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Lingvista, ekonomista, spiner i apologeta.
    4in1.
    Izvini zbog nepreciznosti, lik se zove D.I. Mrzjelo me da tragam ponovo sve to.

    I rekao je za ovog momka iza da ga ne zna i da mu se zalijepio bio i sve ga zapitkivao neka pitanja.





    Treba li da vam se crta? Zanimljivo, nije hapsen D.I. ali jeste momak pod maskom. Koji opet vjerovatno nije taj sa slika, ali hapsis nekog cisto da se kaze da si radio, ovaj pod maskom samo rece da nije to on, i ide kuci.

    https://twitter.com/portinaribeatr/s...-na-cetinju%2F

    Pa kazi ti meni brato sto je jos nejasno u vezi koktela?!

  20. #316
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

  21. #317
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Ali zato pokusaj da se sprijeci imenovanje novog poglavara vjerske konfesije kojoj, kako za sebe kazu, ne pripadaju i to blokadama, pozarima i cime sve ne je pravi odraz demokratije i pruzanja ruke "drugoj strani" i cak ni ne lici na ekstremizam?
    Bijahu li to te multinacionalne i multikonfesionalne vrijednosti za koje se patriote pozivaju?
    https://www.youtube.com/shorts/2k0wbbm1DTk

    Nema s njima rasprave, samo se sheti, više je guma zapaljeno taj dan nego što ima tih primjeraka. Ovaj video sodrži psovanje pa gledajte na svoju odgovornost.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  22. #318
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Zna li se ko je ova satanistKinja? Gledao sam više puta snimak,jel ovo pripadnica bogougodnica takozvanih?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #319
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Kao da je bitno, s ovakvim vjernicima crkva nema budućnosti kako gođ se zvala.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  24. #320
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Jos nije jasno ko je pripremio izvjestaj za Crnu Goru.

    Novinarka "Vijesti" Jelena Jovanović koja je radila na projektu je za TV Vijesti kazala da je projekat trajao više mjeseci i da je od aprila uključena i radila na njemu sa kompletnim timom BIRN-a.
    Novinar Samir Kajošević je istakao da on nema veze sa mapiranjem ekstremističkih organizacija u Crnoj Gori i uputio nas da se mejlom obratimo direkciji, jer oni ,,ne komuniciraju telefonom“. Dušica Tomović je, konačno bila raspoložena za kraći razgovor: konstatovala je da ni ona nije pisala izvještaj, da uređuje BalkanInsight, te da je izvještaj pisala novinarka Jelena Jovanović.
    Ako Kajosevic i Tomovicka tvrde da nemaju veze s mapiranjem ekstremista u CG, a koliko je poznato za BIRN u CG rad ovo troje, ko je onda cinio taj "kompletan tim BIRn-a"? I kako moze biti kompletan, kad dvoje od tri clana iz CG tvrdi da nema veze s pisanjem ovog izvjestaja?

    Namecu se dvije mogucnosti.
    1. Jelena Jovanovic je sama pisala izvjestaj i laze da je na njemu radio "kompletan tim BIRN-a".
    2. Kajosevic i Tomovicka "peru ruke" i izvlace se kad su vidjeli reakcije i, moguce, zakljucili da je izvjestaj naopak pa ne zele da imaju ista s tim.

    Ako ne postoji nesto trece, a ja stvarno to ne vidim, BIRN je u problemu.

    Sad mogu da padaju opklade. Moj bet je da ce se BIRN izviniti i povuci mapu pozivajuci se na "nezavistan izvjestaj". Koji jos cekamo.

  25. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  26. #321
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ekstremizam u Crnoj Gori, Finskoj, Zambeziju.... je i dalje ekstremizam, bez obzira na međunarodne odnose, i nikakve međusobne veze to dvoje nema, osim ako nećeš da pravdaš i braniš prisvajanje tuđeg silom i snagom. Što se stvarno i dešava, evo zaista drastičan primjer gledamo po Ukrajini svaki dan, ali je i dalje ekstremizam.
    Cekaj, stize size. Na tvoju tezu:
    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Drugim riječima, bilo ko ko ne priznaje ovu Državu, njenu suverenost i njene zakone, jeste ekstremista.
    Odgovaram da je, onda, osnova novonastalih suverenih drzava upravo ekstremizam, tj. radikalizam koji na kraju prelazi u ekstremizam. Da nije tako svijet bi bio jedna drzava. A to automatski ponistava ovu tvoju tezu.

    Usotalom, pogledaj koliko je novih drzava nastalo cijepanjem vecih u zadnjih 30 godina, a koliko je drzava nastalo ujedinjenjem dvije ili vise u vecu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  27. #322
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    675
    Thanks Thanks Given 
    1,001
    Thanks Thanks Received 
    365
    Thanked in
    160 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Lingvista, ekonomista, spiner i apologeta.
    4in1.
    I demokrata.

  28. The Following User Says Thank You to MLS For This Useful Post:


  29. #323
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,404
    Thanks Thanks Given 
    14,544
    Thanks Thanks Received 
    3,538
    Thanked in
    2,534 Posts

    Default

    Pokušavam da zamislim Zekovića sa kalašom ali ne ide..mora da mi je mašta zakazala.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  30. #324
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ...Moj bet je da ce se BIRN izviniti i povuci mapu pozivajuci se na "nezavistan izvjestaj". Koji jos cekamo.
    Tome se i DPS nada, zato ovolika povika. Ali mrka kapa, cini mi se. Potroseni su i Zekovic i Bogougodnice, morace se novi "antifasisticki borci za ljudska prava" od blata praviti.

    Ja predvidjam da ce ubrzo svijetlo dana ugledati nova nada progresivnog covjecanstva - fasisticko-antifasisticka organizacija "Krsto Zrnov - Ljubo Cupic".

  31. #325
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,804
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Ekstremističke grupe u CG i na Balkanu

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pokušavam da zamislim Zekovića sa kalašom ali ne ide..mora da mi je mašta zakazala.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Pokušaj zamisliti Jonaikija, ići će ti lakše. Ka Neo aka Mr. Anderson kad zavrne mantiju i kalaš izvadi. Pobije sve i u skoku zatalasa zemlju i pravac oblaci. Ekstremista. Dokazah.


    Sent from आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


Page 13 of 21 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem gramofonsku ploču grupe PERPER
    By dovlamsi in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 23-12-15, 19:14
  2. Srbija je centar krijumčarenja narkotika na Balkanu
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 12-03-07, 22:28
  3. Političke grupe u Crnoj Gori
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 45
    Last Post: 23-04-06, 19:48
  4. Islam na Balkanu (predosmanlijsko doba)
    By The Severed Garden in forum Istorija
    Replies: 9
    Last Post: 22-04-06, 00:14
  5. Srbija najbolja za investicije na Balkanu
    By Janko23 in forum Politika generalno
    Replies: 69
    Last Post: 22-01-06, 02:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •