Page 20 of 21 FirstFirst ... 10161718192021 LastLast
Results 476 to 500 of 513

Thread: Ekstremističke grupe u CG i na Balkanu

  1. #476
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Krivo bi nam bilo veli da nismo koreografija lidijašima. Makar ta baklja da se uždi dok sa govornice dreče šizofrenični napadi diorovih i kavalijevih svjedoka.

  2. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  3. #477
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Eksremizam, pa sledeća stepenica fanatizam, a onda ide viši nivo - zločinac.

    Zločin, da, izrodio se iz ekstremizma kojeg još uvijek imamo zbog nesposobnog (korumpiranog) sudstva. Teške riječi? Lupam? Ajmo ovako:
    - deportacije i etničko čišćenje Bukovice (da, teritorija Crne Gore) imamo samo oslobađajuće presude. Nema osude, nema zločina? Nešto je tu drugo u pitanju.
    - kaluđerski Laz za sada ima prvostepenu oslobađajuću presudu. Isto se, dakle, nije desilo?
    - apelacioni sud oslobodio četvoricu koji su prije toga bili osuđeni na četri godine zbog mučenja zarobljenika u logoru Morinj.

    Šta govori ovo gore? Samo jedno, da je ovo plodno tle da se ide putem ekstremizam - fanatizam - zločin, jer sve prolazi NEKAŽNJENO.

    Teritorijalne pretenzije? Ima li neko iz Hrvatske, ili Bosne i Hercegovine, ili Srbije, ili Kosova, ili Albanije ko smatra da dijelovi Crne Gore pripadaju baš toj državi (nekoj od nabrojanih)? Ima, pa šta? Ima li i okviru zvanične politike pomenutih država tih pretenzija? Ima (vjerovali ili ne), pa šta? Ništa, sa kretenima ne treba imati posla.
    Kako će se sačuvati Crna Gora od tih pretenzija? Jednostavno, da, vrlo jednostavno - izgradnjom jakih institucija (koje Crna Gora nikada nije imala). Time bi bilo nebitno hoće li Milo Đukanović (ličnost koja je malo premijer, malo predsjednik) danas da bude Srbin, Crnogorac, Hrvat, Albanac,...
    Ekstremizam mogu biti (a obično je to odličan uvod) dvostruki aršini iz kojeg proizlazi mržnja. Mržnja je osnov, ali prava mržnja, ne pericepcija iste. Evo primjera:
    - Milo Đukanović je najveći kancer Crne Gore, prije svega jer je toliko na vlasti. Ako ovo kažem (a znam zašto kažem) ne znači da ne volim Crnu Goru. Onaj koji ima tu pericepciju da je mrzim je zapravo u problemu.
    - SPC svojom politikom ne doprinosi međuetničkim skladom. Ako ovo kažem (a znam zašto kažem) ne znači da ne volim Srbe. Onaj koji ima tu pericepciju da je mrzim je zapravo u problemu.
    - Adnan Muhović je sramota za bošnjački narod. Ako ovo kažem (a znam zašto kažem) ne znači da ne volim bošnjake. Onaj koji ima tu pericepciju da je mrzim je zapravo u problemu.
    - i još puno primjera...
    Za kraj, Bora Đorđević i Tomson su potpuno iste kategorije ljudi - splačine.








    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  4. The Following 9 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  5. #478
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ada sigurno





    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    ne znam šta nije jasno. Vučić je reka da je Duklja srpska i technus mora to da priča. DF je reka da je Boka srpska zemlja i technus to mora da priča. DF mu je naša' posa najjače da će pričat nešto drugo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #479
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Ekstremističke grupe u CG i na Balkanu

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Eksremizam, pa sledeća stepenica fanatizam, a onda ide viši nivo - zločinac.

    Zločin, da, izrodio se iz ekstremizma kojeg još uvijek imamo zbog nesposobnog (korumpiranog) sudstva. Teške riječi? Lupam? Ajmo ovako:
    - deportacije i etničko čišćenje Bukovice (da, teritorija Crne Gore) imamo samo oslobađajuće presude. Nema osude, nema zločina? Nešto je tu drugo u pitanju.
    - kaluđerski Laz za sada ima prvostepenu oslobađajuću presudu. Isto se, dakle, nije desilo?
    - apelacioni sud oslobodio četvoricu koji su prije toga bili osuđeni na četri godine zbog mučenja zarobljenika u logoru Morinj.

    Šta govori ovo gore? Samo jedno, da je ovo plodno tle da se ide putem ekstremizam - fanatizam - zločin, jer sve prolazi NEKAŽNJENO.

    Teritorijalne pretenzije? Ima li neko iz Hrvatske, ili Bosne i Hercegovine, ili Srbije, ili Kosova, ili Albanije ko smatra da dijelovi Crne Gore pripadaju baš toj državi (nekoj od nabrojanih)? Ima, pa šta? Ima li i okviru zvanične politike pomenutih država tih pretenzija? Ima (vjerovali ili ne), pa šta? Ništa, sa kretenima ne treba imati posla.
    Kako će se sačuvati Crna Gora od tih pretenzija? Jednostavno, da, vrlo jednostavno - izgradnjom jakih institucija (koje Crna Gora nikada nije imala). Time bi bilo nebitno hoće li Milo Đukanović (ličnost koja je malo premijer, malo predsjednik) danas da bude Srbin, Crnogorac, Hrvat, Albanac,...
    Ekstremizam mogu biti (a obično je to odličan uvod) dvostruki aršini iz kojeg proizlazi mržnja. Mržnja je osnov, ali prava mržnja, ne pericepcija iste. Evo primjera:
    - Milo Đukanović je najveći kancer Crne Gore, prije svega jer je toliko na vlasti. Ako ovo kažem (a znam zašto kažem) ne znači da ne volim Crnu Goru. Onaj koji ima tu pericepciju da je mrzim je zapravo u problemu.
    - SPC svojom politikom ne doprinosi međuetničkim skladom. Ako ovo kažem (a znam zašto kažem) ne znači da ne volim Srbe. Onaj koji ima tu pericepciju da je mrzim je zapravo u problemu.
    - Adnan Muhović je sramota za bošnjački narod. Ako ovo kažem (a znam zašto kažem) ne znači da ne volim bošnjake. Onaj koji ima tu pericepciju da je mrzim je zapravo u problemu.
    - i još puno primjera...
    Za kraj, Bora Đorđević i Tomson su potpuno iste kategorije ljudi - splačine.








    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Ne zavrse svi sa marihuane na teskim drogama. Potkopavas ovom logikom “našu stvar”. Nikad je vako necemo legalizovat.

    Šajim se majo ali iznenadices se da medju ekstremistima ima vrlo malo ili nimalo fanatika. Fanatizam je dijagnoza, a i pitanje okolnosti i momenta. Mozda o ovom drugom najbolje procitati Hladnokrvno od Trumana K. Fanatici su ti nevidljivi, tihi… i kad se jednom stvore okolnosti… Eksplodirau. Rijetko te okolnosti oni sami kreiraju. Hitler je tu izuzetak od pravila dakako. Ekstremisti i desnicari kad ih ima dosta kreiraju okolnosti, a inače su obični boranijaši.


    Sent from आत्मनः
    Last edited by Caesar; 02-12-22 at 12:36.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  7. #480
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ne zavrse svi sa marihuane na teskim drogama. Potkopavas ovom logikom “našu stvar”. Nikad je vako necemo legalizovat.

    Šajim se majo ali iznenadices se da medju ekstremistima ima vrlo malo ili nimalo fanatika. Fanatizam je dijagnoza, a i pitanje okolnosti i momenta. Mozda o ovom drugom najbolje procitati Hladnokrvno od Trumana K. Fanatici su ti nevidljivi, tihi… i kad se jednom stvore okolnosti… Eksplodirau. Rijetko te okolnosti oni sami kreiraju. Hitler je tu izuzetak od pravila dakako. Ekstremisti i desnicari kad ih ima dosta kreiraju okolnosti, a inače su obični boranijaši.


    Sent from आत्मनः
    Eh, kako su neki ekstremisti naprsno na ratištu postali pacifisti... Tako, da, jeste, neće svi, zapravo manjina ide tako, ali to je neki ,,evolutivni" (pod znacima navoda jer je suprotno od evolucije) put...



    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  8. #481
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Teritorijalne pretenzije? Ima li neko iz Hrvatske, ili Bosne i Hercegovine, ili Srbije, ili Kosova, ili Albanije ko smatra da dijelovi Crne Gore pripadaju baš toj državi (nekoj od nabrojanih)? Ima, pa šta? Ima li i okviru zvanične politike pomenutih država tih pretenzija? Ima (vjerovali ili ne), pa šta? Ništa, sa kretenima ne treba imati posla.
    Kako će se sačuvati Crna Gora od tih pretenzija? Jednostavno, da, vrlo jednostavno - izgradnjom jakih institucija (koje Crna Gora nikada nije imala). Time bi bilo nebitno hoće li Milo Đukanović (ličnost koja je malo premijer, malo predsjednik) danas da bude Srbin, Crnogorac, Hrvat, Albanac,...
    Trubim sa razlogom da je covjecanstvu prirodno da se dijeli, da se zeli odvojiti od ostatka drugih i da je to prirodan proces. To povlaci da je normalna pojava da radikalne stranke jacaju, odnosno da one najradikalnije postaju najekstremnije.

    Samim tim teritorijalne pretenzije nisu vezane samo za druge drzave, vec za unutrasnje (ne)zadovoljstvo gradjana vezanim za naconalnu, etnicku ili vjersku pripadnost. Zato ce se u narednim godinama na Balkanu sve vise trubiti o Dalmaciji, Dubrovniku, Vojvodini, Sandzaku, Republici Srpskoj... i mozda Boki Kotorskoj.

    Moze li se drzava sacuvati od tih pretenzija uz pomoc institucija? Upotrebom sile moze.
    Last edited by Antares; 02-12-22 at 12:55.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  10. #482
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/kolumne/otvoreni-...-prorocanstvo/

    Sve u pravu. Kad god se glasnu eskobar i fon der lajen, sve se suprotno desava od onoga sto kazu. Nema srece u Crnoj Gori. Udjemo li u OB, treba je zapaliti cijelu. Ako bude srpska, neka onda bude gola.

  11. #483
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,256
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    https://www.cdm.me/kolumne/otvoreni-...-prorocanstvo/

    Sve u pravu. Kad god se glasnu eskobar i fon der lajen, sve se suprotno desava od onoga sto kazu. Nema srece u Crnoj Gori. Udjemo li u OB, treba je zapaliti cijelu. Ako bude srpska, neka onda bude gola.
    Evo quote da se ova izjava sačuva od zaborava.

    Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk
    Those about to rock, we salute you!

  12. The Following 2 Users Say Thank You to guvarana For This Useful Post:


  13. #484
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne znam šta nije jasno. Vučić je reka da je Duklja srpska i technus mora to da priča. DF je reka da je Boka srpska zemlja i technus to mora da priča. DF mu je naša' posa najjače da će pričat nešto drugo

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Takoe brate, nemoj da ti je krivo, možda sam se zaposlio preko stranke, aRli je lagan posa' brate moi komitski.
    Samo Krstu kličemo čim proćeramo ove izdajnike.


    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    https://www.cdm.me/kolumne/otvoreni-...-prorocanstvo/

    Sve u pravu. Kad god se glasnu eskobar i fon der lajen, sve se suprotno desava od onoga sto kazu. Nema srece u Crnoj Gori. Udjemo li u OB, treba je zapaliti cijelu. Ako bude srpska, neka onda bude gola.

    Nisu komite fanatici i ekstremisti, samo se tako šišaju.
    Stvarno bi ponekad zapalili i po koju crkvu ili državu, ali to samo jednom mjesečno
    Last edited by technus; 02-12-22 at 14:45.
    Forever young, i want to be forever young

  14. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  15. #485
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Eh, kako su neki ekstremisti naprsno na ratištu postali pacifisti...
    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Који?Како?Гдје?

    Кореја?Вијетнам?Камбоџа?....Ирак?СРЈ?....Сирија?Је мен?

    ПТС, самоубиства?

    Причај.

  16. #486
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,276
    Thanks Thanks Given 
    14,567
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Pravi gradžanista je nepristrasan i posle 5 velikih piva. Bi li iko ovdje prosao taj test, a da ne digne tri ili dva prsta pitanje je veliko. Treba se testirati sto cesce.


    Sent from आत्मनः
    U dobroj sam formi, tako da test lagano prolazim posle 5 velikih

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  17. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #487
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Takoe brate, nemoj da ti je krivo, možda sam se zaposlio preko stranke, aRli je lagan posa' brate moi komitski.
    Samo Krstu kličemo čim proćeramo ove izdajnike.
    osnovna razlika između tebe i mene, što si ti blokira tunele na poziv masnog četnika a ja sam debile koji su to radili sa druge bande prozivao. a tebi samo jedni smetaju a drugi ne. isto kao što ti odgovaraju ova pljuvanja Crnogoraca sa svake bande. pazi sad iste te komite i te koji Krstu kliču. na istom ovom forumu sam uredno pljuva. samo ti to je to tad odgovoralo, jer podržava tvoj narativ koji guraš. a meni nema nikakve razlike između tebe deefovca sa dna i onog koji blokira ulicu radi Jevta ili bilo koga iz DPSa

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...54#post5559454

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...52#post5559352

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...46#post5559446
    Last edited by outline; 02-12-22 at 15:12.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #488
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Al' ti je isto Boris Raonić bio kriv što su ga Komite napadale pred djetetom
    Ali nije ni čudo kad si bio medju njima
    Forever young, i want to be forever young

  20. #489
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,399
    Thanks Thanks Given 
    14,542
    Thanks Thanks Received 
    3,537
    Thanked in
    2,533 Posts

    Default

    Zar nije Raonić bio liberal? Mens čini.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  21. #490
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Al' ti je isto Boris Raonić bio kriv što su ga Komite napadale pred djetetom
    Ali nije ni čudo kad si bio medju njima
    ako te gazda nešto naučio to je da lažeš dobro taman u njegovom stilu mastiš i varaš. klasično SNSovski. no viđi za platu od 800e ti se i ne čudim. ja sam tada napisao da Borisu Raoniću isti ti nisu smetali kad je džabe išao na utakmice reprezentacije (savez sve plaćao), niti su mu tad smetale zastave sa likom Krsta a nosili ih vazda pojedinci iz grupe navijača. pa i ođe pominjani Zoki Kasalica je išao džabe na mečeve Crne Gore i navijao radi svog tadašnjeg šefa pa sad drvlje i kamenje. samo me zanima zašto lažeš da sam ja bio među debilima koji su napali čoeka?
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #491
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Al' ti je isto Boris Raonić bio kriv što su ga Komite napadale pred djetetom
    Ali nije ni čudo kad si bio medju njima
    Bio mu je kriv i vojnik kojeg su napali jer nije bio dovoljno belvederski nastrojen po procEni

  23. #492
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako te gazda nešto naučio to je da lažeš dobro taman u njegovom stilu mastiš i varaš. klasično SNSovski. no viđi za platu od 800e ti se i ne čudim. ja sam tada napisao da Borisu Raoniću isti ti nisu smetali kad je džabe išao na utakmice reprezentacije (savez sve plaćao), niti su mu tad smetale zastave sa likom Krsta a nosili ih vazda pojedinci iz grupe navijača. pa i ođe pominjani Zoki Kasalica je išao džabe na mečeve Crne Gore i navijao radi svog tadašnjeg šefa pa sad drvlje i kamenje. samo me zanima zašto lažeš da sam ja bio među debilima koji su napali čoeka?


    Ja lažem, lik pola foruma naziva četnicima i snsovcima axaxa.
    Baš gre'oteod momka, žali mladosti
    Moram se pripazit' ovih dana kad krenem po 'leb, nisam se još vakcinisa'

    Bolje i Raonić da se pripazi kakvih komitskih šklempi, vratio se velji neokomita @outline
    Last edited by technus; 02-12-22 at 16:10.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #493
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Ne gledaj ljude kroz sebe technus. Ne rjesava svako nesporazum na neistomisljenicima tucom, gadjanjem policije i zatvaranjem tunela…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  25. #494
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    O kakvim tučama i gadjanju policije se radi?
    Znam ono kad ste "šenlučili" sa AK47 po Belvederu
    Dobro, jeste malo gadjali policiju, ali koktelima, ne sa onim "Sex on the Beach"
    Last edited by technus; 02-12-22 at 16:17.
    Forever young, i want to be forever young

  26. #495
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Ovo je forum, razgovor, razmjena misljenja. 10-15ljudi. Ne zeli niko tebe da ubijedi da navijas za cg reprezentaciju samo pricamo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  27. #496
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ja lažem, lik pola foruma naziva četnicima i snsovcima axaxa.
    pa kad lažeš što ću ti ja. kažeš da sam bio među onima koji su napali Raonića ako ti kršiš zakone i blokiraš tunele ne znači da svako radi nešto takvo. prvo me nazivaš bolesnim sad lažeš da sam ovo uradio. a ljutiš se što te zovem četnik a ti baštiniš i promovišeš te ideja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #497
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,399
    Thanks Thanks Given 
    14,542
    Thanks Thanks Received 
    3,537
    Thanked in
    2,533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    O kakvim tučama i gadjanju policije se radi?
    Znam ono kad ste "šenlučili" sa AK47 po Belvederu
    Dobro, jeste malo gadjali policiju, ali koktelima, ne sa onim "Sex on the Beach"
    47 ili 74? Razlika velika nije refleksija.
    Slika neka? Dokaz.
    Ovako boviiing..ko puškarnica u Bratogošt nikako da se desi apgrejt.


    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  29. #498
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    U dobroj sam formi, tako da test lagano prolazim posle 5 velikih

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    I Srbija da gol koji je vodi u finale i ne bi digao tri prsta? Ti srca nemaš. Milo je to meni vidjeti ako je sve kulturiška. I dva i tri prsta. Ali kad predje neku mjeru ukusa tj. Kad je usmjereno na provociranje neke druge strane onda… Al ako je na radost, zasto ne i tri i dva… kako to moze lose biti?

    Ovima sto dizu prste( i dva i tri) sa losim i necasnim namjerama istetovirao bik ta dva LSCG prsta na čelu kao vječni spomen na to sto su. Aj da ublazim, ipak privremena tetovaza. Svako zasluzuje priliku


    Sent from आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  30. #499
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,399
    Thanks Thanks Given 
    14,542
    Thanks Thanks Received 
    3,537
    Thanked in
    2,533 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    I Srbija da gol koji je vodi u finale i ne bi digao tri prsta? Ti srca nemaš. Milo je to meni vidjeti ako je sve kulturiška. I dva i tri prsta. Ali kad predje neku mjeru ukusa tj. Kad je usmjereno na provociranje neke druge strane onda… Al ako je na radost, zasto ne i tri i dva… kako to moze lose biti?

    Ovima sto dizu prste( i dva i tri) sa losim i necasnim namjerama istetovirao bik ta dva LSCG prsta na čelu kao vječni spomen na to sto su. Aj da ublazim, ipak privremena tetovaza. Svako zasluzuje priliku


    Sent from आत्मनः
    Ako može da se ne povezuje Srbija i 3 prsta jer kulturološki to sa Srbijom veze nema, ima sa onom dark sajd.
    I ako može kako da se navijači po tribinama zvezde koji stavljaju fašističke transparente da sad ne postavljam koje ne izjednačavaju sa Srbijom.

    Sasvim je regularno da dva prijatelja u sred Zagreba jedan navija za Cibonu jedan za Partizan dok jedan drugog ne naziva četnikom ili ustašom.

    A znak L liberala nema nijednu žrtvu u ratovima pa bi moglo kako da se izbjegne to stavljanje u isti koš.
    Jedino što su pjevali ono oprosti nam Dubrovniče u sred rata..jel.
    Jedini su tad imali m*da da se usprotive nečemu..pa i sad to je sjećanje na nešto na šta je krajnje degutantno pljunut.A i licemjerno dizati ta dva prsta ko fol, a u duši splačina.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    No pasaran!

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  32. #500
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ako može da se ne povezuje Srbija i 3 prsta jer kulturološki to sa Srbijom veze nema, ima sa onom dark sajd.
    I ako može kako da se navijači po tribinama zvezde koji stavljaju fašističke transparente da sad ne postavljam koje ne izjednačavaju sa Srbijom.

    Sasvim je regularno da dva prijatelja u sred Zagreba jedan navija za Cibonu jedan za Partizan dok jedan drugog ne naziva četnikom ili ustašom.

    A znak L liberala nema nijednu žrtvu u ratovima pa bi moglo kako da se izbjegne to stavljanje u isti koš.
    Jedino što su pjevali ono oprosti nam Dubrovniče u sred rata..jel.
    Jedini su tad imali m*da da se usprotive nečemu..pa i sad to je sjećanje na nešto na šta je krajnje degutantno pljunut.A i licemjerno dizati ta dva prsta ko fol, a u duši splačina.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    To si ti tri prsta svetog trojstva stavila na dark sajd? Nice touch. Stavi i pravoslavni krst kad si vec krenula. Osjecam zadah komunizma. Mozda mi se i cini. Ispravi me.


    Sent from आत्मनः
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  33. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


Page 20 of 21 FirstFirst ... 10161718192021 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem gramofonsku ploču grupe PERPER
    By dovlamsi in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 23-12-15, 19:14
  2. Srbija je centar krijumčarenja narkotika na Balkanu
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 20
    Last Post: 12-03-07, 22:28
  3. Političke grupe u Crnoj Gori
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 45
    Last Post: 23-04-06, 19:48
  4. Islam na Balkanu (predosmanlijsko doba)
    By The Severed Garden in forum Istorija
    Replies: 9
    Last Post: 22-04-06, 00:14
  5. Srbija najbolja za investicije na Balkanu
    By Janko23 in forum Politika generalno
    Replies: 69
    Last Post: 22-01-06, 02:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •