Page 4 of 14 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 342

Thread: "Devijacija nosnog septuma"

  1. #76
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Uuuu, e to ce da ga spasi i pretvori u cvetic!!!

    Ja imam doma inhalator koji samo skuplja prashinu jer od njega nikakvog efekta nije bilo, 3 mjeseca sam ishla na precovanja ovdje u KBC (izvlachenje tog SMECA iz sinusa aspiratorom) shto takodje nije dalo nikakve rezultate, vodili su me kod nekog travara, stavljala sam neprechishcenu morsku so na chelo.. ma nema shto sve nisam radila, ali prc.. tako da sam na kraju ipak zavrshila pod totalnom anestezijom...

    Ako ti je samo devijacija problem, bolje da to rijeshish na vrijeme dok te ne snadju josh neke muke koje idu uz to, kao shto su recimo mene. Ja sam trpjela i trpjela dok na kraju nisam dobila polipe (koji se u 99% sluchajeva vracaju i nakon operacije) i zabetoniranu desnu stranu, vid mi se josh vishe pogorshao, krajnici nagrdili (i njih sam poslije operisala) i oslabio sluh na desnom uVu. Pa ti vidji shto ti je chinjet'...

    Postoperativne muke jesu uzhasne i ko ih nije osjetio na sebi nego pricha iz iskustva raznih drugarica/poznanica/komshinica/itd nema pojmaaaaaa, ali kad sam ih ja sa 20 godina proshla mozhesh i ti.
    kako me utjeshi Kikice,fala ti ka sestri!
    Tek sad necu da idem,nagrdi me ti!
    Meni se chini da me sluh zeza neshto u posljednje vrijeme a ja mislila da je od starosti:mrgreen: ali moze bit da je od nosa.
    Ja nemam problema sa krajnicima ali ce me zachepljeni nos unishtit!

    Dje mi je Undead,obeca mi je da cemo zajedno na operaciju pa da vidim da se i on nije predomislio!


    Quote Originally Posted by sparco View Post
    hhahaha idite dodjavola i ja ocu na operaciju a vi tako, dje vam je podiznje morala i pdorska uzas jedan , hehhe ne kako zbilja ide anestezija kod takvih slucaja, ja imam problema sa polipima , devijacijom sinusima i imam kostanu shupljinu iznad oka zbgo koje stalno imam problema pa bi da se fiknem caskom , dje ima privatnih orl klinika i operacija
    :mrgreen:ii$$$$$aaaa,ti si nagrdjen! Necu vishe da ti se druzim kad si vas felerichan!:devil:

    Ako si raspolozan,Undead i ja idemo zajedno da se operishemo pa nam se mosh' pridruzit,bice nam lakshe a i ponijecu heklicu pa te mogu nauchit da pletesh i heklash?:joint::lolblue::lolblue::lolblue:

  2. #77
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hehehehh e sad sam od dotkora i nema potrebe za operacijom shtavishe imam jednu shupljinu manje tj nemam jedan sinus hehehehehe kakvo ludilo i onda zbgo toga i neke sitne devijacicje samo ima problem disanja sa kojim lako izlazim na kraj i dobicu neku terapijicu odrzavanja nosnog kanala i zvek , ooou yeah imam srece vishe nego ishta a najvishe pameti ( srece vise nego pameti da ko pogresno ne ukapira)
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Pi, crkni!



    Mademoiselle.

  4. #79
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nja nja nja nja nja nja ;PPPPP
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #80
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    nja nja nja nja nja nja ;PPPPP
    dje ti je taj DR da i ja odem,mozda ne voli chovjek da operishe?:devil:

    Drago mi je zbog tebe (sad bi te upucala jer ja ne mogu da dishem na lijevu nozdrvu)

    KIKICEneka si mu rekla

  6. #81
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pazi ja nemam jedan sinus, tj jednu frontalnu sinusnu shupljinu, i zbog toga imam bnlagu devijaciju jedne nozdrve iznutra naravno, spolja sam savim lijem trep trep boze boze, i rekli su mi da tu zahvat ne ide tj da je bespotreban i ako bi se radio da to rijetko dje bi mogao da izvedem uz ogroman rizik i cijenu , i da je bitno da odem na pregled josh jedan i dogovorim terapiju za pravilno ciscenje kanala, btw javicu vam shta se koristi i kako je sve klad nocas zavrshim pregled kod orl-a
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #82
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo sve da vas pozdravim jer me odavno nema, ne ulazim u kucu u zadnje
    vrijeme A posebno bih pozdavio, i poljubio, moju zvoncicu koja me se fino
    $etila i pitala dje sam

    Undead nece na operaciju, cuo sam da kod nas ne operisu kao sto se odje
    pise, nego da te prvo uspavaju, pa te cimaju da vide da se neces slucajno
    probudit, pa ti onda daju jos jednu injekciju za spavanje, a onda vade
    motornu testeru i lemilicu i operisu
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Ma da... Masakr! Evo ja ne znam shto cu od ozhiljaka...



    Mademoiselle.

  9. #84
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Prvo sve da vas pozdravim jer me odavno nema, ne ulazim u kucu u zadnje
    vrijeme A posebno bih pozdavio, i poljubio, moju zvoncicu koja me se fino
    $etila i pitala dje sam

    Undead nece na operaciju, cuo sam da kod nas ne operisu kao sto se odje
    pise, nego da te prvo uspavaju, pa te cimaju da vide da se neces slucajno
    probudit, pa ti onda daju jos jednu injekciju za spavanje, a onda vade
    motornu testeru i lemilicu i operisu
    hahahahahahhahahaha beskrajno me veselish lepotanche moje!

    Ajde,grom uzdio u ovo tromjesechje,vrci se vishe na forum!!!
    Shto nijesi na vrijeme uchio no se sad satrije!cmok,cmok,cmok (tri puta za srecu)
    Necu ni ja ziva na operaciju,no da vidimo kako je Sparko proshao pa mozda i mi mognemo da se malo produvamo!

  10. #85
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    e evo izvjeshtaja poto sam uradio sve rtg proverjere, i nalaze krvi i sve otishao sam kod doktora,e sumo sumare evo shta je samnom, povrede vratnih prshljenova na tri mjesta, ali nekih unutrashnjih malih , i zbgo toga i kad uradim dopler krn=vnih sudova ja imam glavobolje i sl , kao drugo u prednosti sam ogromnoj jer nemam frontalne sinuse , nego samo blagu devijacicu i hronocnu upalu sluzkoze i nosnih kanala, i verovali ili ne to se samo lijeci sterimarom tj morskom vodom sa manganom tri puta dnevno mjesec dana, uz to posto sam kao klinac makao krajnike imam problem koji imaju 95 posto pacijenata sa operacijom krajnika to je sushenje grla i sluzokoze, a kao najbitnije od svega OGROMNA je zabluda prica za boolove sinusa, reko mi je doktor da se to fura i gura kroz narod novine i sl sto puta vishe nego shto zaista i jeste problem i da od 100 pacijenata jedva 5 ima problem sa tim i to ljudi kojima su fo=rontalne shupljine razvijene preko cijelog chela, znaci nema veze s vezom sve to sa sinusima shto imate problema , uglavnom, postoji 78 vrsta tj uzroka glavobolje i uglavnom su sve opredijeljene na polvine glave , zatim me pitao dal vozim dosta ja reko da, on kaze otvoren prozor ja reko da svih 365 dana, a on kaze eto zatvori i nema problema, i jos jedan vid boolva mi je od najvjerovatnije od suzenja tih krvnih sudova ili prosirenja, to ce ve u utorak dopler pokazati, eto sad pijem terapiju provjericu sudove i da se vrnem treningu jer sam se vec mrvicu ugojio i postajem naelektrisan od toga
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #86
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidite covjek vise ni ne kuca normalno, a mozete tek mislit kako prica...

    A zvoncice, ne ucim ka da se ne valja no lutam nedje po cio dan
    Ja ne dam ni zvoncici da ide tamo, ne, ne!
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  12. #87
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da vas pozdravim i da kazem da evo 2 dana disem super Napravila mi
    majka neke kapi, to ona pomijesala kako su je savjetovali posto radi u KBC, i
    ne steti sluzokozi ni malo, a disem super
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  13. #88
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvonci, problemi sa plucima su lako moguce prouzrokovani devijacijom, pa bi tebi operacija stvarno mogla pomoci da rijesis dva problema - i sa disanjem i da oporavis pluca...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #89
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Zvonci, problemi sa plucima su lako moguce prouzrokovani devijacijom, pa bi tebi operacija stvarno mogla pomoci da rijesis dva problema - i sa disanjem i da oporavis pluca...
    uh, kad bi mi pomogla a da to znam unaprijed, poshla bih na operaciju!
    Iskreno, jako me je strah i ne znam shto cu raditi?!

    Undead, sebicno jedno stvorenje (koje ja obozavam) reci mi kakva ti je to mjeshavina koju sipash u nos? (je li ulje i nafta?):mrgreen:

    Ajde javi, bre!

  15. #90
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ajde javi, bre!
    Hahhaha Na kraju se ispostavilo da je u onoj bocici dje mi je majka sipala
    neki rastvor za nos ostalo nekoliko kapi olinth kapi koje razaraju ssluokozu, pa
    sam zato ja super disao

    A inace me sad zeza npr. kad se probudim, a cim izadjem iz kuce nos radi super,
    isto tako kad vozim biciklo, igram basket itd...
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  16. #91
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Hahhaha Na kraju se ispostavilo da je u onoj bocici dje mi je majka sipala
    neki rastvor za nos ostalo nekoliko kapi olinth kapi koje razaraju ssluokozu, pa
    sam zato ja super disao

    A inace me sad zeza npr. kad se probudim, a cim izadjem iz kuce nos radi super,
    isto tako kad vozim biciklo, igram basket itd...
    Flixonase je fantastichan ali to je kortikosteroid i nimalo nije dobar za duze koriscenje ali mi stvarno pomaze a olinth mi sve sprzi u nosu! Na Aperaciju cesh mi ti, na Aperaciju, na buljuk cemo i ti i ja i jos par forumasha

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Undead - ako te nos zeza u određenim situacijama - onda može biti problem alergije (posebno u ovom periodu). Kod mene alergija (i nakon operacije) blokira nos - i tu su mi zaista pomogle kapi "Beconase". Valja i to provjeriti.

  18. #93
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam operisao to u Meljinama,mogu rec da mi je pomoglo mada i dalje imam nekada problema sa disanje ali iz drugih razloga tako da ti mogu samo preporuciti da ides na operaciju,bice ti mnogo lakse kasnije

  19. #94
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancar View Post
    ja sam operisao to u Meljinama,mogu rec da mi je pomoglo mada i dalje imam nekada problema sa disanje ali iz drugih razloga tako da ti mogu samo preporuciti da ides na operaciju,bice ti mnogo lakse kasnije
    Imam mogucnost da bash u Meljinama operishem nos ali me je strashno strah postoperativnog perioda, a bash bi mi bilo neophodno.
    Je li te prof. Barjaktarevic operisao?

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene je Barjaktarović operisao u Meljinama. Tokom narednog perioda sam još 5 osoba proveo kroz isto ono što sam ja prošao

    Post-operativni period nije previše lak! Najgore od svega je prvih par dana - kada se navikavaš na tampone u nosu i disanje na usta (da zanemarimo osjećaj mučnine nakon popuštanja opšte anestezije). Kasnije se toliko srodiš s' tamponima da - prilikom vađenja - imaš osjećaj da vade dio tebe

    Ipak - ni u jednom trenutku te ne boli!! Mene je, lično, najviše boljelo nepce radi toga što sam u toku operacije vjerovatno nesvjesno zagrizao tubus i tako zadobio ranicu. Jedino je gadan taj osjećaj stranog tijela i, eventualan, gips preko nosa (ako radiš i "plastiku"). Sve u svemu - na kraju krajeva - vidiš da nije bilo ništa i svi sa kojima sam razgovarao su rekli: "da sam znao/znala da će biti ovako lako - odavno bih ja to uradio/uradila".

    Zato - ne razmišljaj kako će Ti biti tokom operacije i post-operativnog perioda, već stalno imaj na umu kako će Ti biti kad se sve to završi (10-tak dana nakon operacije i nadalje). To je vrijedno svega!

  21. #96
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Mene je Barjaktarović operisao u Meljinama. Tokom narednog perioda sam još 5 osoba proveo kroz isto ono što sam ja prošao

    Post-operativni period nije previše lak! Najgore od svega je prvih par dana - kada se navikavaš na tampone u nosu i disanje na usta (da zanemarimo osjećaj mučnine nakon popuštanja opšte anestezije). Kasnije se toliko srodiš s' tamponima da - prilikom vađenja - imaš osjećaj da vade dio tebe

    Ipak - ni u jednom trenutku te ne boli!! Mene je, lično, najviše boljelo nepce radi toga što sam u toku operacije vjerovatno nesvjesno zagrizao tubus i tako zadobio ranicu. Jedino je gadan taj osjećaj stranog tijela i, eventualan, gips preko nosa (ako radiš i "plastiku"). Sve u svemu - na kraju krajeva - vidiš da nije bilo ništa i svi sa kojima sam razgovarao su rekli: "da sam znao/znala da će biti ovako lako - odavno bih ja to uradio/uradila".

    Zato - ne razmišljaj kako će Ti biti tokom operacije i post-operativnog perioda, već stalno imaj na umu kako će Ti biti kad se sve to završi (10-tak dana nakon operacije i nadalje). To je vrijedno svega!
    Ma nijesam se ni plashila od tih "kilometara" gaze u nosu, nego bash od bola nakon operacije, mada ja imam pravilan nos i nadam se da nece morati nishta da lome, meni je problem shto imam devijaciju lijeve nosne pregrade i ona mi potpuno zatvara nozdrvu (valjda je to ona hrskavica) na nju ne prolazi vazduh djao popio!
    Operacije se ne bojim, kad zaspem nece me nishta boljet i mali mi je posa', nego samo post-operativni period. Kad ne boli sve se moze izdrzati i onako ne dishem bez na jednu nozdrvu a i ona od alergije nije prohodna 100 % tako da mi to disanje na usta nece praviti narochite probleme!
    Hvala na savjetu i moracu da se odluchim, gore bit ne moze no shto je sad!

  22. #97
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    \root
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ma nijesam se ni plashila od tih "kilometara" gaze u nosu, nego bash od bola nakon operacije, mada ja imam pravilan nos i nadam se da nece morati nishta da lome, meni je problem shto imam devijaciju lijeve nosne pregrade i ona mi potpuno zatvara nozdrvu (valjda je to ona hrskavica) na nju ne prolazi vazduh djao popio!
    Operacije se ne bojim, kad zaspem nece me nishta boljet i mali mi je posa', nego samo post-operativni period. Kad ne boli sve se moze izdrzati i onako ne dishem bez na jednu nozdrvu a i ona od alergije nije prohodna 100 % tako da mi to disanje na usta nece praviti narochite probleme!
    Hvala na savjetu i moracu da se odluchim, gore bit ne moze no shto je sad!
    Ma śedi ti tu i vrh ti je I meni je lijeva nozdrva otisla, ali zamisli, kad trcim,
    vozim biciklo ili radim nešto drugo jel dišem ka na najbolji nos! Znači
    obadvije rade
    M O N T E N E G R O......L U G

    FORUM ZAJEDNICE LINUX KORISNIKA U CRNOJ GORI

  23. #98
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    145
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ma nijesam se ni plashila od tih "kilometara" gaze u nosu, nego bash od bola nakon operacije, mada ja imam pravilan nos i nadam se da nece morati nishta da lome, meni je problem shto imam devijaciju lijeve nosne pregrade i ona mi potpuno zatvara nozdrvu (valjda je to ona hrskavica) na nju ne prolazi vazduh djao popio!
    Operacije se ne bojim, kad zaspem nece me nishta boljet i mali mi je posa', nego samo post-operativni period. Kad ne boli sve se moze izdrzati i onako ne dishem bez na jednu nozdrvu a i ona od alergije nije prohodna 100 % tako da mi to disanje na usta nece praviti narochite probleme!
    Hvala na savjetu i moracu da se odluchim, gore bit ne moze no shto je sad!
    Ne boj se nista,jest malo jeben radi disanja,npr. nos ti je pun gaze,ne mozes par dana disati i posle si kao nova.Ja cu ti reci da na nos skoro uopste nisam ni disao 21 godine,onda sam jedno jutro rekao:sad je dosta,otisao kod Barjaktarevica,on me zakazao i sredio...malo je cudan osjecaj kada ti izvadi gazu,barem je meni bio...cim mi je skinuo prodisao sam, i to prvi put u zivotu normalno i umalo se nisam onesvjestio od kolicine unjetog kiseonika...i sada mogu ti reci da nijednog trenutka nisam pozalio sto sam se odlucio na taj korak...cak sta vise,smatram to jednom od boljih odluka koju sam donio...a jos ti savjetujem i da se operises preko zime jer ne znam kako bi preko ljeta podnio postoperativni period.Nego zaborvaih reci da sam pored devijacije imao i polipe u nosu,jer mi je sluzokoza nosa alergicna pa i danas ponekad malo tesko disem radi toga...mislim da mi je njih spaljivao strujom...uglavnom danas sam i vise nego zadovoljan s obzirom da nisam skoro uopste disao na nos nekada
    Last edited by srdjancar; 06-06-07 at 16:20.

  24. #99
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Undead View Post
    Ma śedi ti tu i vrh ti je I meni je lijeva nozdrva otisla, ali zamisli, kad trcim,
    vozim biciklo ili radim nešto drugo jel dišem ka na najbolji nos! Znači
    obadvije rade
    lijepo me utjeshi malo, i ti cesh sa mnom na Aperaciju, necesh ni znat shto te snashlo. Kako cesh tek posle disati pri, jel', posebnim uslovima:blah:

    Quote Originally Posted by srdjancar View Post
    Ne boj se nista,jest malo jeben radi disanja,npr. nos ti je pun gaze,ne mozes par dana disati i posle si kao nova.Ja cu ti reci da na nos skoro uopste nisam ni disao 21 godine,onda sam jedno jutro rekao:sad je dosta,otisao kod Barjaktarevica,on me zakazao i sredio...malo je cudan osjecaj kada ti izvadi gazu,barem je meni bio...cim mi je skinuo prodisao sam, i to prvi put u zivotu normalno i umalo se nisam onesvjestio od kolicine unjetog kiseonika...i sada mogu ti reci da nijednog trenutka nisam pozalio sto sam se odlucio na taj korak...cak sta vise,smatram to jednom od boljih odluka koju sam donio...a jos ti savjetujem i da se operises preko zime jer ne znam kako bi preko ljeta podnio postoperativni period.Nego zaborvaih reci da sam pored devijacije imao i polipe u nosu,jer mi je sluzokoza nosa alergicna pa i danas ponekad malo tesko disem radi toga...mislim da mi je njih spaljivao strujom...uglavnom danas sam i vise nego zadovoljan s obzirom da nisam skoro uopste disao na nos nekada
    Hvala na savjetu a ako se odluchim svakako cu ici kod njega jer je operisao krajnike mom djetetu i prezadovoljna sam bila!

  25. #100
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odluči se što prije, jer je u toku razmatranje ponuda za prodaju Vojne bolnice - Meljine. Od kraja ljeta, vjerovatno, objekat će biti predat novom vlasniku - pa samim time će cijene i uslovi pregleda/operacija biti drastično uvećani.

Page 4 of 14 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •