Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 332

Thread: Kritika Moderatora

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Blitzkrieg View Post
    Znachi,pishem ovo vec poprilicno iznerviran tipovima koji dodju na ovaj podforum i svaku temu pretvore u nekakvu besmislenu teoloshku raspravu koje se sve uglavnom svode na citate iz Biblije i Korana.Znachi,predlazem da se otvori neki novi podforum,npr Svete Knjige,ili Dogmatika,ili tako neshto,shto znam ja,gdje ce ovi ostrasceni vjernici svih religija moci da se svadjaju i ganjaju do mile volje.Ovo je nekad bio lijep podforum,na kome se diskutovalo o ogromnom broju raznovrsnih tema,a sada ga stalno ruiniraju tipovi koje sam pomenuo.

    Molim da se ovo ne zakljucava/brishe,pogotovo shto sam siguran da dosta ljudi misli isto ovo shto i ja.
    Evo ne samo da nije brisano vec je i zalijepljeno kao glavna tema jer sam shvatio da je to zelja i apel da ovaj dio foruma bude sadrzajniji i raznovrsniji i sto se tice tema i diskusija. Posto na ovom kao ni na vecini topica nije bilo intervencija moderatora imamo tipican primjer koliko daleko od teme odvedu digresije. Zaista bi bilo bolje da se onda otvori nova tema i tamo diskutuje nego da se vise tema pretvori u neko sarenilo tema i razmisljanja.
    U svakom trenutku se ovdje mozemo dogovoriti sta i gdje premjestiti, koje teme spojiti.....

  2. #52
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaha

    E pa, da čovjek zaboravi na ovaj forum deset godina, za to vrijeme se skoro ništa ne bi promjenilo.

    Ovdje se dešavaju samo smjene generacija, ali vječna, neuništiva, blještava i enormno glupa rasprava : " Čiji je Bog ispravniji i vjera čistija? " nikad, ama baš nikad neće okopniti.

    Možda treba ime foruma preformulisati u :
    ISLAM vs KRŠĆANSTVO

    opis foruma :

    " dođite da se prepucavate, nadglasavate i tušite citatima iz vaših svetih knjiga kako bi ste što bolje i jače naglasili da je vaša vjera ona prava, a vjera vašeg neistomišljenika obična lakrdija ".

    Mislim dajte ljudi, malo civilizacije....

  3. #53
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edgar View Post
    ISLAM vs KRŠĆANSTVO

    opis foruma :

    " dođite da se prepucavate, nadglasavate i tušite citatima iz vaših svetih knjiga kako bi ste što bolje i jače naglasili da je vaša vjera ona prava, a vjera vašeg neistomišljenika obična lakrdija ".

    Mislim dajte ljudi, malo civilizacije....
    Vec petnaest puta podnesoh sugestiju da se naprave posebni podforumi za religiju i filozofiju, ali niko ne slusa.

    Zadnjih mjeseci sa ihtusom i Mabusom i sljedbenicima jednog i drugog citamo vise spama nego ikad.

  4. #54
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Vec petnaest puta podnesoh sugestiju da se naprave posebni podforumi za religiju i filozofiju, ali niko ne slusa.

    Zadnjih mjeseci sa ihtusom i Mabusom i sljedbenicima jednog i drugog citamo vise spama nego ikad.
    I ja sam nekoliko puta tražio, ili makar da filozofiju dodaju nauci, pa da bude " Nauka i filozofija ", jer je izvjesno da u ovakavim raspravama ima najmanje filozofije a najviše taštine, tvrdoglavosti i zaluđenosti...

    E gdje je prava " ljubav prema mudrosti " ?...

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Filozofija izistkuje najvece vrijednosti kod covjeka i u tom procesu upoznaje ga sa njegovim najnizim.
    Ovo traje vec nekoliko mjeseci, cak sam i bio vidovit. Samo da nadjem dje sam prorekao ovo.

  6. #56
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ovo traje vec nekoliko mjeseci, cak sam i bio vidovit. Samo da nadjem dje sam prorekao ovo.
    hahahaha

    Sjecam se ove recenice, ona je jedna od tvojih original trademarkova...

  7. #57
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edgar View Post
    I ja sam nekoliko puta tražio, ili makar da filozofiju dodaju nauci, pa da bude " Nauka i filozofija ", jer je izvjesno da u ovakavim raspravama ima najmanje filozofije a najviše taštine, tvrdoglavosti i zaluđenosti...

    E gdje je prava " ljubav prema mudrosti " ?...
    Што се мене тиче слободно можете да отворите философску тему,ја једва чекам.

    Мир и свако добро.

  8. #58
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ihtus777 View Post
    Што се мене тиче слободно можете да отворите философску тему,ја једва чекам.

    Мир и свако добро.
    Zašto imam predosjećaj da bi i ta tema, skrenula u teološko prepucavanje, jer vi vidite sukob misljenja i tamo gdje ga nema.

  9. #59
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edgar View Post
    Zašto imam predosjećaj da bi i ta tema, skrenula u teološko prepucavanje, jer vi vidite sukob misljenja i tamo gdje ga nema.
    Па,можда.......

    Уствари,ако поставите тему о Ничеу,онда мислим да се неће скренути ка теологији.....

    Мир и свако добро.

  10. #60
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ne radi se o temama o istoriji filozofije i slavnim filozofima, vec o nacelima i temama same filozofije kao discipline - a takve teme ce provjerenoo skrenuti ka teologiji.

    Evo ti najskoriji primjer - Kokoska ili jaje.

    U bilo kojoj filozofskoj raspravi neizostavno se pominju pitanja postanka, smisla postojanja, smrti, i slicno. A to obicno posluzi kao odlican uvod za teoloska prepucavanja.
    Last edited by MadGod; 23-08-07 at 03:36.

  11. #61
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ne radi se o temama o istoriji filozofije i slavnim filozofima, vec o nacelima i temama same filozofije kao discipline - a takve teme ce provjerenoo skrenuti ka teologiji.

    Evo ti najskoriji primjer - Kokoska ili jaje.
    Upravo to !


    Stvarno treba biti poremećen, pa obrađivati jedne te iste teme iznova i iznova. Mislim ako je meni dojadilo, koji sam relativno kratko na ovom forumu, onda kako je tek Egu, funestisu, Blitzkrigu, miliciii i Condoru itd. koji su stara ekipa.

    Možda je najbolje da se koristi stara balkanska primitivna doktrina segregacije, " svak na svoje ", ljudi koji hoće civilizovano i kulturno raspravljaju na Filozofiju, i ljudi koji hoće da se barbarski nadglašavaju i ubijaju jedne druge monotonijom na Religiju.

    Ajmo odmah pisat peticiju...
    Last edited by Edgar; 23-08-07 at 03:46.

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Vec petnaest puta podnesoh sugestiju da se naprave posebni podforumi za religiju i filozofiju, ali niko ne slusa.

    Zadnjih mjeseci sa ihtusom i Mabusom i sljedbenicima jednog i drugog citamo vise spama nego ikad.
    Vjerovatno bi i to malo sto promijenilo i jedina razlika bi bila sto bi isti postovi bili prepisivani i tamo i ovamo pa bi se se setali, spajali ili brisali, a onda bi nastajala kuknjava kako se brisu neoborivi dokazi.
    Ihtusovu potrebu da sve sto nadje na nekom drugom forumu i iskopira ovdje kao zasebnu temu zasad se, sa ocigledno malo uspjeha, pokusava kanalisati spajanjem u par naslova, ali kolicina spama je i dalje ogromna.

  13. #63
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by Edgar View Post
    Upravo to !
    Stvarno treba biti poremećen, pa obrađivati jedne te iste teme iznova i iznova. Mislim ako je meni dojadilo, koji sam relativno kratko na ovom forumu, onda kako je tek Egu, funestisu, Blitzkrigu, miliciii i Condoru itd. koji su stara ekipa.
    Evo odmah da ti kazem, meni je bas strava. Nista mi milije nema nego citati postove na forumu filozfija i religija na ste srca... Toliko se ismijem ujutro da mi rijetko sta moze pokvariti dan
    Nemojte mi reci da vam nije urnebesno smijesno???
    Kako Vaša bolest ?

  14. #64
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Evo odmah da ti kazem, meni je bas strava. Nista mi milije nema nego citati postove na forumu filozfija i religija na ste srca... Toliko se ismijem ujutro da mi rijetko sta moze pokvariti dan
    Nemojte mi reci da vam nije urnebesno smijesno???
    U najmanju ruku je tragikomično!

    Priznajem da ovaj pdf često može zamijeniti onaj pod imenom vicevi.

    Ipak, mislim da neće škoditi nikom, jedna prijateljska, misaona diskusija ( bez teološkog spama ), s vremena na vijeme.

  15. #65
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,255
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Vjerovatno bi i to malo sto promijenilo i jedina razlika bi bila sto bi isti postovi bili prepisivani i tamo i ovamo pa bi se se setali, spajali ili brisali, a onda bi nastajala kuknjava kako se brisu neoborivi dokazi.
    Ihtusovu potrebu da sve sto nadje na nekom drugom forumu i iskopira ovdje kao zasebnu temu zasad se, sa ocigledno malo uspjeha, pokusava kanalisati spajanjem u par naslova, ali kolicina spama je i dalje ogromna.
    Znači nema rješenja.

    Ništa onda, ajmo onda generalni popis i izjašnjavanje forumaša. Nek se izjasni ko je vjernik, a ko je ateist ( nek i agnostici budu sa nama, nekako su mi dragi ), i onda dva foruma i režim aparthejda.

    Ko pređe forumsku liniju razgraničenja, streljanje bannom.


  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Danas je zadnji put spojeno dosta tema koje su se ponavljale kao i one koje su bile najobicnije prepisivanje, a ubuduce ce se jednostavno nesto tako brisati. Dovoljno je uloziti malo truda i provjeriti vec postavljene teme, a ovdje ih i nema bas mnogo. Ona malo veselija diskusija je ostala radi malog opustanja, ali ona kao jedna jedina i nikako kao primjer diskusije na drugim temama. Ostalo ce se jednostavno brisati i nema vise tolerisanja taktike da se za 5 minuta postavi 15 stranica teksta sa drugog foruma sa komentarom "eto, evo.... ili nesto slicno".
    Sto se tice tema o filozofiji dosad ih je malo da bi ih mogli izdvajati kao poseban podforum ili podforumpodforuma, a u krajnjoj liniji ja takve mogucnosti i nemam.

  17. #67
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I jos nesto. Hari trebao bi temu "Qur'an istinita bozija objava" kao i "Pravoslavlje jedini put" dici za stalno ispod teme "kritikujte moderatora". To kazem iz razloga neotvaranja slicnih bespotrebnih tema. Ove dvije teme mogu sve obuhvatiti ili bar ogromnu sustinu.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  18. #68
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    I jos nesto. Hari trebao bi temu "Qur'an istinita bozija objava" kao i "Pravoslavlje jedini put" dici za stalno ispod teme "kritikujte moderatora". To kazem iz razloga neotvaranja slicnih bespotrebnih tema. Ove dvije teme mogu sve obuhvatiti ili bar ogromnu sustinu.
    То си управу,само шта ако се појави римокатолик на форуму или протестант?

  19. #69
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka se onda samo zamijeni naziv topika pravoslavlje, tj. da se umjesto Pravoslavlje jedini put stavi Biblija jedini put.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  20. #70
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mabus View Post
    Neka se onda samo zamijeni naziv topika pravoslavlje, tj. da se umjesto Pravoslavlje jedini put stavi Biblija jedini put.
    Nesto mi se cini da se ihtus ne bi bas slozio s tim.

    Da mijesamo THE Pravolsavlje sa sizmatickim jeresima? Nikada.

  21. #71
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Nesto mi se cini da se ihtus ne bi bas slozio s tim.

    Da mijesamo THE Pravolsavlje sa sizmatickim jeresima? Nikada.
    И ти си управу.
    Пошто ће можда на овом пдф-у да наврати неки римокатолик или протестант онда се може отворити нека друга тема.......

    Мир и свако добро.

  22. #72
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Vavilon - Podgorica
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na topiku "Qur'an istinita Bozija objava" pojavilo se mnostvo copy/paste spama na engleskom jeziku. Ako moze da se izbrise bio bih zahvalan.
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    nema nikakve potrebe da udjes u dijalog sa osobom koja u 2016-oj misli da je Zemlja ravna.

  23. #73
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nemoz ti bez mene nikako heheheheheh !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #74
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hari, moram te kritikovat. Mislila sam da se to ne može nikad desit, ali ali ali... Situacija me naćerala! Brišeš mi moga milog dječaka ihtusa.
    Never Complain, Never Explain

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nadam se da ces mi taj grijeh oprostiti jer to je stvarno u krajnjoj nuzdi i zahvaljujuci tvojoj protekciji to brisanje nije jos rigoroznije. Zakomjernost brisanja njegovih topica i tvog odsustva je upravoproporcionala, pa sam dosao do zakljucka da zbog tebe postaje nervozan i ponekad zaboravi na hriscanske obaveze "ljubi bliznjeg svoga"

Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By Makaveli in forum Ostali sportovi
    Replies: 259
    Last Post: 10-12-19, 09:07
  2. Ocemo smjenu moderatora i svemocnog administratora
    By MaJLeNa in forum Sve i svašta
    Replies: 90
    Last Post: 23-03-07, 00:31
  3. Kritikujte moderatora!!!
    By zaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 43
    Last Post: 14-05-04, 19:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •