Page 13 of 14 FirstFirst ... 391011121314 LastLast
Results 301 to 325 of 332

Thread: Kritika Moderatora

  1. #301
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,607
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,092
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Čovjek bi pomislio da je dovoljno vjerovati u opravdanost zaključavanja teme. Zašto bismo bilo šta preispitivali?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #302
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Kakvo pitanje takvi i odgovori. Kako se moze odgovoriti na tvoje pitanje "zasto ne mogu da pisem na zatvorenu temu"????? Zbilja cudno zasto se ne moze pisati, a takvo pitanje pitanje je tek da se nesto napise i nije vazno sta. Na sljedeće pitanje zasto je poslije srijede cetvrtak, pa petak... isto nećes odgovor. Usput izgleda ne znas sta je to trolovanje pa malo upotpuni znanje.
    Smiješni su ti postupci, zar ne?
    Ti se praviš navodno mutav, pa eto skoro i sad zamuckuješ u pokušaju da izbjegneš odgovor na davno postavljeno pitanje: "zašto je tema zatvorena?", ako si svojevremeno preskočio moja pitanja, Zvončicu konsultuj, jer je i ona pokušala, uzaludno, da te brani.
    Moj Hari, navođenje nečijeg teksta, podrazumijeva par znakova interpunkcije u formulaciji koja predstavlja okvirno citat, ili tako nešto, ovi tvoju pokušaji su lična interpetacija, koja osim što nema veze s mozgom, treba da načelno formira neku iskrivljenu sliku. Toliko o edukaciji.

    Mada moguće da si u pravu, (ovo što mi sugerišeš), prihvatljiviji i realniji termin bi bio "nekultura", "nevaspitanje", možda nađem neki, za tvoj slučaj konkretniji, tačniji, daj mi malo vremna, molim te.

    Dodatno, zašto opravdavaš sebe, prebacujući grešku na druge? Idealno je kad ni ti ni drugi ne griješe, jel da?
    Last edited by SpongeBob; 13-03-16 at 20:26.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  3. #303
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Smiješni su ti postupci, zar ne?
    Ti se praviš navodno mutav, pa eto skoro i sad zamuckuješ u pokušaju da izbjegneš odgovor na davno postavljeno pitanje: "zašto je tema zatvorena?", ako si svojevremeno preskočio moja pitanja, Zvončicu konsultuj, jer je i ona pokušala, uzaludno, da te brani.
    Moj Hari, navođenje nečijeg teksta, podrazumijeva par znakova interpunkcije u formulaciji koja predstavlja okvirno citat, ili tako nešto, ovi tvoju pokušaji su lična interpetacija, koja osim što nema veze s mozgom, treba da načelno formira neku iskrivljenu sliku. Toliko o edukaciji.
    Prije sveha mani se perverzija i rijeci "Moj Hari," a izgleda da će biti smak svijeta kad Sundjer nekoga uci interpukciji Da ne bi bio okvirni citat evo original pa zakljuci sam o vezama s mozgom i pravim slikama. Pitato si:

    Interesuje me zašto na temi:
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...43#post4294643
    ne postoji mogućnost upisa novih postova? Ne vidim neko objašnjenje i sl., pa me interesuje o čemu se radi?
    Pozdrav
    SpongeBob
    I ubuduće ne budi u koliziji sa istinom jer od malena nas uce da ne valja lagati, a ima i ona zapivijest "Ne reci lažna svjedočanstva!"

  4. #304
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Prije sveha mani se perverzija i rijeci "Moj Hari," a izgleda da će biti smak svijeta kad Sundjer nekoga uci interpukciji Da ne bi bio okvirni citat evo original pa zakljuci sam o vezama s mozgom i pravim slikama. Pitato si:


    I ubuduće ne budi u koliziji sa istinom jer od malena nas uce da ne valja lagati, a ima i ona zapivijest "Ne reci lažna svjedočanstva!"
    Bravo i hvala, ja od kako sam poslao ovo baš se pitam dal si ga ikad i pročitao, sad vidim da moguće da jesi. Dakle jel ima tog smislenijeg objašnjenja?
    U nastavku, imali smo i još pitanja posle ovog, kud su ona? Mada bitniji su tvoji (ne)odgovori, koji ipak dosta znače.

    I dalje me zanima, kako si me citirao: "o čemu se radi?", a kako ti treba crtati, zašto je tema zatvorena? Evo ponovih po ko zna koji put, a ti i dalje vrdaš?

    Dakle?

    Hint: "pitaj Zvončicu"

    Zbog ovih tvoji riječi:

    "...prije sveha..."
    "...i rijeci..."
    "...uci..."
    "...pitato si..."
    "...koliziji s istinom..."
    "...nas uce..."
    "...ona zapivijest..."

    zbilja ne znam šta da ti kažem bez i dalje smiješno reaguješ i pišeš (pravopis, gramatika???).
    Last edited by SpongeBob; 13-03-16 at 22:02.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  5. #305
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci kad se uhvatis u evidentnoj lazi ti opet istu pjesmu Svaki forumas zna da se tema na forumu zatvara kad se dijalog iscrpi i nema se nista vise reci i pocne trolovanje ( to je ono sto ti konstantno radis lijepeci citate koje obicno nemaju nikakve veze sa temom). Specijalno za tebe ćemo uvesti dezurstvo cetvrtkom u 17:02 kod Kvantaske pijace da ti objasnjavamo zasto je neka tema zatvorena, a da to nije prethodno s tobom konsultovano.
    Nadam se da ćes zapatiti i ubuduće nećes postavljati smijesna pitanja zasto se moze pisati na zatvorenu temu, izmisljati da si pitao nesto drugo..., a usput praviti grijeh prema 8 zapovijesti. Kaznu za to će ti odrediti pop a posto se zalazes za postovanje pravila povesi racuna sta pises na kojoj temi. Naravno laganje je dozvoljeno jer nema u pravilniku da se mora pisati istina

  6. #306
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    Moj Hari,
    Neka, kolega.. ni ja sebi ne dajem za pravo da ga svojatam, a imamo duzhu istoriju no vas dvojica..

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Prije sveha mani se perverzija i rijeci "Moj Hari,"
    Tako, srce... tako!
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  7. #307
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    podgorica
    Posts
    1,859
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Istina je da su religija i filzofija povezane,ne zato sto je to tako neko spolja uredio nego sto u svima nama postoji i politicko i religiozno i psiholsoko,i filozofsko i naucno bice,medjutim to ne treba da bude razlog ili dovoljan argument da te stvari budu zajedno .Mislim da lik koji je pokrenuo raspravu uvidja sutinu problema i podrzavam ga u tome da filozofiju i religiju treba odvojiti posebno jer ce se time privuci i podstaknuti vise ljudi koji su prvrzeni jednoj i vise ljudi koji su privrzeni drugoj strani.To nece ugasiti povezanost religije i filosozfije samo ce ispraviti nered koji se pravi i stavit ce stvari na svoje mjesto.

  8. #308
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,800
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Kritika Moderatora

    Jel ima neki poseban razlog sto nema vise teme Ontoloski argumenti? Trebalo je obrisati onu nepotrebnu raspravu ali mislim da tema treba da stoji. Cak sam planirao da dodam jos koji argument koji nije vezan za religiju. Ovako se uskracuje onom ko je zapoceo temu da istu vodi i usmjerava. Eto toliko.

    Edit: izgleda da je glitch u matrici ipak
    Last edited by Caesar; 21-06-17 at 14:12.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  9. #309
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema postova od zadnjih deset dana. Forum bljucnuo.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sanjali ste vi to momci, to se nikad nije desilo


  11. #311
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,109
    Thanks Thanks Given 
    246
    Thanks Thanks Received 
    1,105
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Sa' će magija, malo strpljenja.

  12. #312
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Da je sreće da potpuno formatiraju forum, da bude blank i startuje od danas...

    Koliko je gluposti ođe napisano evo deset i kusur godina, broja nema....
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #313
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nisu sve gluposti, štaviše... ima i antologijskih izvala.
    Last edited by Xerxes; 21-06-17 at 10:40.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  14. #314
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,952
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Zar se ne radi backup svako jutro u 03:00h? Uvijek je u ta doba bio neki prekid od 10-15minuta??


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Izgubio se bekap. Greskom. Valjda. Nezna niko nista sta bi. A dostinu nije ni briga.

  16. #316
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Dozvoliti nekom da nekažnjeno vrijeđa, dok se drugom brišu postovi.

    Zvuči prilično ateistički. Vaistinu ateistički!

  17. #317
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Tužibaba.
    Može li mi neko od moderatora objasniti kako se ova otužno-infatilna kvalifikacija uklapa u temu na kojoj je objavljena?
    Moja duša je ostrvo.
    Moj auto je ford.

  18. #318
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,019
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,397
    Thanked in
    2,342 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atejista Vljernik View Post
    Može li mi neko od moderatora objasniti kako se ova otužno-infatilna kvalifikacija uklapa u temu na kojoj je objavljena?
    Ne ukalap. Svi ste spam-ovali i neka brisanje post-ova bude upozorenje, nije me volja da vam svima dajem zasluzene infrakcije.

    I tu se prica zavrsava, jos manje imam volje za diskusiju oko toga.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #319
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Htio bih skrenuti pažnju moderaciji na nacional-šovinsitički komentar na temi Ateizam - vrsta vjerovanja, gdje izvjesni entitet potpisan kao assassinate na najprimitivniji način vrijeđa naše zemljake, sugrađane, prijatelje, komšije...muslimanske vjeroispovjesti nazivajući ih "hordom ovaca", komentarišući bilbord na kome se pominje časni Kur'an.
    Last edited by Atejista Vljernik; 09-01-24 at 14:52.
    Moja duša je ostrvo.
    Moj auto je ford.

  20. #320
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Nije on to vezao za vjeroispovijest ...

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  21. #321
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Nego za šta je vezao kad komentariše sliku na kojoj se pominje časni Kur'an? Jesi li mu ti advokat? Ili imaš dupli nalog po sistemu good cop, bad cop?
    Moja duša je ostrvo.
    Moj auto je ford.

  22. #322
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,575
    Thanks Thanks Given 
    10,455
    Thanks Thanks Received 
    4,984
    Thanked in
    2,317 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atejista Vljernik View Post
    Htio bih skrenuti pažnju moderaciji na nacional-šovinsitički komentar na temi Ateizam - vrsta vjerovanja, gdje izvjesni entitet potpisan kao assassinate na najprimitivniji način vrijeđa naše zemljake, sugrađane, prijatelje, komšije...muslimanske vjeroispovjesti nazivajući ih "hordom ovaca", komentarišući bilbord na kome se pominje časni Kur'an.
    Kad bi se za to uvele kazne,bez izuzetka na vjeroispovjest/nacionalnost/entitet koji se targetira,te teme bi bile prazne

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. #323
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Atejista Vljernik View Post
    Nego za šta je vezao kad komentariše sliku na kojoj se pominje časni Kur'an? Jesi li mu ti advokat? Ili imaš dupli nalog po sistemu good cop, bad cop?
    A ko si ti da tvrdis da je mislio nesto lose protiv muslimana? Sta si ti djavolji advokat? Post sam shvatio da bilo koja rasprava sa vjernicima (ne vezano za religiju) moze da dovede do srcanog udara, jer su danas toliko pojedini vjernici postali fanatici da ce poceti da ujedaju ako kazes da ne vjerujes u Boga...

  24. #324
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    82
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    A ko si ti da tvrdis da je mislio nesto lose protiv muslimana? Sta si ti djavolji advokat? Post sam shvatio da bilo koja rasprava sa vjernicima (ne vezano za religiju) moze da dovede do srcanog udara, jer su danas toliko pojedini vjernici postali fanatici da ce poceti da ujedaju ako kazes da ne vjerujes u Boga...
    Ko sam ja da to tvrdim? A ko si ti da me to pitaš? I s kojim pravom? Ovo nije debata nego "kritika moderatora" koju sam ja iznio. To što ste vi većina na forumu jarani i znate se privatno, apsolutno me se ne tiče. Ja samo prijavljujem ono što sam vidio i pročitao. Dakle, u slici i riječi, ko nije ćorav da vidi.. Zato bih te zamolio da mi se ne obraćaš jer vidim da si neko iz tog kruga kome pripada i onaj koji je podmuklo i nisko vrijeđao pripadnike islamske vjeroispovjesti. Nikad neću imati dijalog sa naci-fašistima a vi nastavite po svom, uz blagoslov moderacije.
    Last edited by Atejista Vljernik; 09-01-24 at 15:48.
    Moja duša je ostrvo.
    Moj auto je ford.

  25. #325
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,800
    Thanks Thanks Given 
    1,645
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Ja bih zabranio one smajlije sto placu od smijeha i gomna... Stres dozivim kad ih vidim vise od jednog u postu. Sve zamišljam tu osobu u mraku obasjanu svjetlom od ekrana kako panično kuca i smije se histerično. Nema potrebe da se na mene ostavlja takav ustisak. Vrijeđanje mi je ok. Mislim trudim se da ne vrijeđam ja nikog, a mene kako ko želi i nikad to ne bih prijavio moderaciji. Jedino što to vrijeđanje ubija priču jer niko ne želi da priča sa nekim ko ne umije da priča i od koga se ne može ništa korisno čuti. To nije baš dobro za temu i to bi trebao da je motiv moderatorima za korekciju, a ne štićenje prava vjernika ili ateista jer obično se nesvjesno zauzima jedna strana. Ne kažem da je trenutno takva situacija već samo eto rekoh.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

Page 13 of 14 FirstFirst ... 391011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By Makaveli in forum Ostali sportovi
    Replies: 259
    Last Post: 10-12-19, 09:07
  2. Ocemo smjenu moderatora i svemocnog administratora
    By MaJLeNa in forum Sve i svašta
    Replies: 90
    Last Post: 23-03-07, 00:31
  3. Kritikujte moderatora!!!
    By zaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 43
    Last Post: 14-05-04, 19:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •