Page 12 of 14 FirstFirst ... 2891011121314 LastLast
Results 276 to 300 of 332

Thread: Kritika Moderatora

  1. #276
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ima li onlajn moderatora?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #277
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpongeBob View Post
    zato sve moderatore treba "uza zid pa metak u čelo", eh, zeznuh se, sad će mi ovo obrisat! Šalim se naravno!
    Znam da nema svrhe što ovo pišem, nego rekoh da mi se ne zabrinu oponenti što im ne odgovaram na postove. Ja greote bih, no mi ne daju moderatori.

  3. #278
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ima li onlajn moderatora?
    ma jok, eno su se skupili pa vijećaju kojom mukom će nas mučit
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  4. #279
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ima, ima, sad ćete viđet. pozz drugari :*
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #280
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Nije u pitanju samo jedan post, već svaki put kad bih odgovorio na uvrede bio bi mi izbrisan post, a postovi koji me vrijeđaju ostavljeni da pokazuju na čijoj strani su moderatori.
    Za tebe vazi isti odgovor ka i par postova iznad tvoga a da je istina da se ne brisu postovi koji tebe vrijedjaju ostavio bi link da se to vidi. Nije iskljuceno da bi to bilo argument kao u prethodnom slucaju, ali na forumu svi, bas svi moraju diskutovati kulturno i bez uvreda, bez razlike na religiju ili pismenost. Pisati razne pjesmice kao diskusiju na teme koja sa tim nema veze je trolovanje i ometanje diskusije, a ti se polako specijalizujes u tome.
    Moderatori ne objasnjavaju zasto se brise post jer uglavnom autor zna zasto je obrisano, a ako ne zna onda je i ilozurno objasnjavanje i uzaludno trosenje vremena. Kad bi se objasnjavao svaki izbrisani post morao bi neko śedjeti non stop objasnjavati sto neko drugii dokon pise tek da bi pisao. Za post koji smatras uvredljiv imas mogućnost da stisnes trougao sa :!: i prijavis a tu prijavu dobije ne samo moderator već svi sefovi foruma i isprave to sto je moderator na necijoj strani.

  6. #281
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ta "pjesmica" je citat iz jednog od najvećih spjevova bivše Jugoslavije "Smrt Smail-age Čengića" a napisan je kao odgovor na post u kome jedan diskutant pominje to kao Andrićev citat.

    Inače, hvala na ukazivanju na opciju trugla, zaista nijesam znao za to, još kad bih se mogao sjetiti svih uvredljivih postova i kojim su sve temama bili....ali dobro je znati za ubuduće. Idem odmah sad da isprobam.

  7. #282
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    još kad bih se mogao sjetiti svih uvredljivih postova i kojim su sve temama bili....ali dobro je znati za ubuduće.
    Kako se ne možeš sjetiti, do maloprije si pričao o tome kako te ljudi vrijeđaju
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #283
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kako se ne možeš sjetiti, do maloprije si pričao o tome kako te ljudi vrijeđaju
    Rekao sam da se ne mogu sjetiti, a i ne želim, svih uvredljivih postova. Za neke sam već kliknuo na trougao, ali zasad bez rezultata. Nego, interesantno mi je kako se moji postovi brzinski brišu a oni meni upućeni ko da su isklesani u kamenu. Može bit, nekakvi uroci, al je đavo ali su mađije...

    Nego, hvala ti što brineš o meni.

  9. #284
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Mene recimo informativno zanima zasto su ove dvije teme zakljucane?

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...rfektan-covjek

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...eaven-amp-Hell
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #285
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Imao bih jedan predlog za presvijetle admine oko banovanja. Sasvim sam svjestan da pojedine kolege pretjeraju i zaskuzuju ban ali bih volio da vidim sudjenje kao na fudbalskim utakmicama. Napravi se cesto i faul al sudija dozvoli to zarad cijele utakmice i atraktivnosti. Tako da pretpostavljam da bi bilo ok da admini i cesce progledaju kroz prste nekima koji zapravo pokrecu vecinu tema na pdf Religija i filozofija i bez kojih bi ovaj pdf bio mnogo "mirniji". Znam da se vecina banovanih deklarisu kao vjernici ali isto ovo bih predlozio i da su vecina ateisti. Hvala unaprijed

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 14-10-15 at 09:59.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #286
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Iskreno receno ne razumijem o cemu pises. Kakve veze ima da li je neki banovani ateista vjernik ili ko zna sta??
    Svi koji pisu na ovom podforumu pisu i na ostalim djelovima foruma pa ako neko skupi dovoljno poena za ban na pr. na sport ili sex i erotika taj ban mu vazi i na ovom podfrorumu. Ne znam sta bi ti volio da vidis kao na fudbalskoj utakmicu. Zasto je neki vjernik banovan pisući na sex i erotiku ili sta?

  12. #287
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Iskreno receno ne razumijem o cemu pises. Kakve veze ima da li je neki banovani ateista vjernik ili ko zna sta??
    Svi koji pisu na ovom podforumu pisu i na ostalim djelovima foruma pa ako neko skupi dovoljno poena za ban na pr. na sport ili sex i erotika taj ban mu vazi i na ovom podfrorumu. Ne znam sta bi ti volio da vidis kao na fudbalskoj utakmicu. Zasto je neki vjernik banovan pisući na sex i erotiku ili sta?
    Hari, iskreno ni ja ne razumijem tvoje kazivanje. Ovo sam stavio na ovaj pdf upravo zato sto ne mogu sagledati cjelovitu sliku kao admini na čitavom forumu, vec ovo sto pišem odnosi se samo na one koji zasluže ban zbog svojih izjava ovdje. Ne bi mi nikad ni palo na pamet da dovodim u pitanje odluke admina bazirane na uočenom ponasanju na cijelom forumu. Da jeste, sigurno bih stavio ovaj post na generalno CDM. Mislim da nema potrebe za nervozom i ostrašćenošću oko ovoga, pogotovu ne od jednog od admina. Ako te moj post uvrijedio usled izrečenog, izvinjavam se jer nije bilo namjere. Bar ne svjesne. Naravno, uvijek ce ostati ono da sam ja odgovoran za izreceno, a drugi za ono kako su shvatili. U svakom slučaju hvala na pokušaju da razumiješ i odgovoris na moj post.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 14-10-15 at 13:34.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. #288
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Da ti otkrijem tajnu?
    Mene, recimo, nikad nisu banovali zbog nedoličnih radnji, ali jesu par puta s porukom "Spavaj malo..." i "Rakela...", što je mene razniježilo.
    Tako je, koliko mogu da primijetim, i s Egom. To je za njegovo dobro.

    No, još ste vi mladi i zeleni.. ima vremena, naučićete.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  14. #289
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Da ti otkrijem tajnu?
    Mene, recimo, nikad nisu banovali zbog nedoličnih radnji, ali jesu par puta s porukom "Spavaj malo..." i "Rakela...", što je mene razniježilo.
    Tako je, koliko mogu da primijetim, i s Egom. To je za njegovo dobro.

    No, još ste vi mladi i zeleni.. ima vremena, naučićete.
    Vidji, nije ni njima lako. Ima ona "niko se nije rodio ko je narodu ugodio". Al da bi se forum u svim segmentima ucinio interesantnijim vrijedi ponekad zazmuriti na jedno oko. Nece se pravednost urusiti zbog toga trast mi Veli i pjesma da ce se drumovi uzeljeti "ludaka", a "ludaka" vise nece biti.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 14-10-15 at 13:58.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  15. #290
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Meni (i ne samo meni) su žmurili na oba oka, a da sam "ludača" koja prolazi kroz crveno i ostaje živa - jesam, odmalena.
    Sjećam se dijaloga s Harijem:

    Ja: Ne ubijaj mi duh, više ćeš me voljet'.
    On: Što bih ubijao duh nekome ko mi je simpatičan?

    Hari je isti takav ludak, samo što je moderator.

    Tak' da... Ima mnogo zanimljivih tema na koje još nisi svratio. Ubijaj vrijeme njima dok se Ego ne vrati.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  16. #291
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Hari, iskreno ni ja ne razumijem tvoje kazivanje. Ovo sam stavio na ovaj pdf upravo zato sto ne mogu sagledati cjelovitu sliku kao admini na čitavom forumu, vec ovo sto pišem odnosi se samo na one koji zasluže ban zbog svojih izjava ovdje. Ne bi mi nikad ni palo na pamet da dovodim u pitanje odluke admina bazirane na uočenom ponasanju na cijelom forumu. Da jeste, sigurno bih stavio ovaj post na generalno CDM. Mislim da nema potrebe za nervozom i ostrašćenošću oko ovoga, pogotovu ne od jednog od admina. Ako te moj post uvrijedio usled izrečenog, izvinjavam se jer nije bilo namjere. Bar ne svjesne. Naravno, uvijek ce ostati ono da sam ja odgovoran za izreceno, a drugi za ono kako su shvatili. U svakom slučaju hvala na pokušaju da razumiješ i odgovoris na moj post.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Ma zasto bi me uvrijedilo pitanje i bas nikakvog razloga za nervozu nema. Pokusao sam da ti objasnim da je svaki ban zbog toga sto se skupi 10 poena na cijelom forumu i takav ban vazi za sve podforume. Ne moze se neko banovati samo za neke podforume. Sto se tice pisanja na ovom dijelu forumu sumnjam da je neko ikad bio banovan, a kad Rakelica poslije tolikog iskustva nema narocite zamjerke znaci da su i moderatori tolerantni dok se ne prevrse sve mjere.

  17. #292
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Eto.
    I da, ja nikad ne spamujem
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  18. #293
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Kad god pogledam ovaj podforum rado bih ga trajno izbrisala
    Ajde što su pobrisani moji postovi i postovi u kojima su pojedini pokušavali da me uvrijede. Ali čemu opstaju ovi postovi đe se opisuje kako je lik jeo jaja i kako ga je neka žena pogledala. Kako to odgovara na pitanje postoje li ateisti.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  19. #294
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ajde što su pobrisani moji postovi i postovi u kojima su pojedini pokušavali da me uvrijede. Ali čemu opstaju ovi postovi đe se opisuje kako je lik jeo jaja i kako ga je neka žena pogledala. Kako to odgovara na pitanje postoje li ateisti.
    Takvi postovi opstaju jer su bar nekako na temu i pokazuje koliko su vjernici tolerantni... a uvrede i trolovanje sljedeći put neće biti samo obrisani. Ne razumijem kako vjernik moze da psuje i vrijedja, ali ...

  20. #295
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ja sam izgleda drugacije shvatio ovu i ostale teme na religiji i filozofiji.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  21. #296
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ja sam izgleda drugacije shvatio ovu i ostale teme na religiji i filozofiji.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
    Kako? - koja je tvoja motivacija ili očekivanja.

    Da li misliš da je kontkretizovanje sagovornika je jedini mogući oblik konverzacije, kao što možemo ovdje često da sretnemo?

    Koliko samo obrazovanje pruža ili može da pruži da se vodi objektivna priča, da se izbjegne subjektivizacija koja sama po sebi pruža drugačiju sliku
    Last edited by gaul; 12-01-16 at 17:24.

  22. #297
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Takvi postovi opstaju jer su bar nekako na temu i pokazuje koliko su vjernici tolerantni... a uvrede i trolovanje sljedeći put neće biti samo obrisani. Ne razumijem kako vjernik moze da psuje i vrijedja, ali ...
    može jedan predlog. Oovaj forum jeatipičan i karakteriše ga filozofiranje, retorika, demagogija, rasprave van teme...sve ono čega ima i na drugim forumima. Atipičan jer sve ovo što rekoh ne treba brisati jer po prirodi pripada ovom pdf-u. Zato bi predložio novu ljepljivu temu pod nazivom Filozofiranje, palmuđenje kako god gdje bi dva sagovornika koja se udalje od teme po mišljenju moderatora bili isječeni i paste-ovani tu. Tako se teme ne bi opterećivale direktnim sučeljavanjima već bi se ista nastavljala na ovoj temi. Ionako je većina ljepljivih tema beskorisna tako da dodavanje ove teško može ih učiniti beskorisnijim. Ipak treba napraviti dodatnog prostora za filozofiranje.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  23. #298
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Ja sam izgleda drugacije shvatio ovu i ostale teme na religiji i filozofiji.
    Kako si shvatio? Mjesto dje se moze vrijedjati sagovornika, pisati da bi se pisalo....????

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    može jedan predlog. Oovaj forum jeatipičan i karakteriše ga filozofiranje, retorika, demagogija, rasprave van teme...sve ono čega ima i na drugim forumima. Atipičan jer sve ovo što rekoh ne treba brisati jer po prirodi pripada ovom pdf-u. Zato bi predložio novu ljepljivu temu pod nazivom Filozofiranje, palmuđenje kako god gdje bi dva sagovornika koja se udalje od teme po mišljenju moderatora bili isječeni i paste-ovani tu. Tako se teme ne bi opterećivale direktnim sučeljavanjima već bi se ista nastavljala na ovoj temi. Ionako je većina ljepljivih tema beskorisna tako da dodavanje ove teško može ih učiniti beskorisnijim. Ipak treba napraviti dodatnog prostora za filozofiranje.
    e jes i jos mozda da se igra kaladont

  24. #299
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...78#post4349278

    Na ovom linku se vidi, uočeno od strane drugih forumaša, sve očiglednije trolovanje upravo, već ranije prozivanih likova koji su slučajno ili namjerno moderatori.
    Ovo pišem jer "valjda" moderator, treba da kontroliše srovođenje forumskih pravila, a ne da bude on upravo onaj koji će da ih krši i to po ko zna koji put.

    Sad se sjetih Zvončice, tj. njenog optimizma po pitanju davanja odgovora na zatvaranje teme koju sam svojevremeno otvorio.
    Samo bih dodao, uprkos njenom optimizmu tog objašnjenja od strane prozvanog moderatora do sad nismo viđeli.

    Gari, pardon, Hari?
    Last edited by SpongeBob; 13-03-16 at 18:58.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  25. #300
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakvo pitanje takvi i odgovori. Kako se moze odgovoriti na tvoje pitanje "zasto ne mogu da pisem na zatvorenu temu"????? Zbilja cudno zasto se ne moze pisati, a takvo pitanje pitanje je tek da se nesto napise i nije vazno sta. Na sljedeće pitanje zasto je poslije srijede cetvrtak, pa petak... isto nećes odgovor. Usput izgleda ne znas sta je to trolovanje pa malo upotpuni znanje.

Page 12 of 14 FirstFirst ... 2891011121314 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [SPORT] Kritikuj/Pohvali Moderatora
    By Makaveli in forum Ostali sportovi
    Replies: 259
    Last Post: 10-12-19, 08:07
  2. Ocemo smjenu moderatora i svemocnog administratora
    By MaJLeNa in forum Sve i svašta
    Replies: 90
    Last Post: 22-03-07, 23:31
  3. Kritikujte moderatora!!!
    By zaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 43
    Last Post: 14-05-04, 18:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •