Quote Originally Posted by Blitzkrieg View Post
Znachi,pishem ovo vec poprilicno iznerviran tipovima koji dodju na ovaj podforum i svaku temu pretvore u nekakvu besmislenu teoloshku raspravu koje se sve uglavnom svode na citate iz Biblije i Korana.Znachi,predlazem da se otvori neki novi podforum,npr Svete Knjige,ili Dogmatika,ili tako neshto,shto znam ja,gdje ce ovi ostrasceni vjernici svih religija moci da se svadjaju i ganjaju do mile volje.Ovo je nekad bio lijep podforum,na kome se diskutovalo o ogromnom broju raznovrsnih tema,a sada ga stalno ruiniraju tipovi koje sam pomenuo.

Molim da se ovo ne zakljucava/brishe,pogotovo shto sam siguran da dosta ljudi misli isto ovo shto i ja.
Evo ne samo da nije brisano vec je i zalijepljeno kao glavna tema jer sam shvatio da je to zelja i apel da ovaj dio foruma bude sadrzajniji i raznovrsniji i sto se tice tema i diskusija. Posto na ovom kao ni na vecini topica nije bilo intervencija moderatora imamo tipican primjer koliko daleko od teme odvedu digresije. Zaista bi bilo bolje da se onda otvori nova tema i tamo diskutuje nego da se vise tema pretvori u neko sarenilo tema i razmisljanja.
U svakom trenutku se ovdje mozemo dogovoriti sta i gdje premjestiti, koje teme spojiti.....