Results 1 to 23 of 23

Thread: URBAN VIBE predstavlja:ALEXANDAR IVKOVIC /tehnika8x8/ klub AMBIS petak 09.02.2007

  1. #1
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default URBAN VIBE predstavlja:ALEXANDAR IVKOVIC /tehnika8x8/ klub AMBIS petak 09.02.2007

    klub AMBIS petak 09.02.2007.

    line up:
    ALEKSANDAR IVKOVIC /tehnika 8x8/
    Goran Ivanovic /Urban Vibe/
    Marko Vujacic /Urban Vibe/
    Bosko Zlaticanin /Urban Vibe/

    ulaz: 2eura do23h, 3eura posle 23h

    Aleksandar Ivkovic (1984)


    Jedan od predstavnika novog talasa super talentovanih dj-eva Srbije.Dolazi u kontak sa elektronskom muzikom dosta rano, sa 11 godina, pod utiskom svog starijeg brata. Stvara svoje prve mikseve vec u dvanaestoj godini. Tada je njegov zvuk vukao vise na elektro, ali sada je to bezkompromisni tehno. Jeff Mills, Dave Clarke, Ben Sims, Adam Beyer su samo neka imena koja su imala veliki uticaj na njega. Svoja prva angazovanja dobija sa samo 17 godina, radeci rame uz rame sa poznatim dj-evima lokalne muzicke scene, kao sto su Marko Nastic, Dejan Milicevic, Boža Podunavac, Neša Tehnika, Vlada Kukura, Marko Mirkovic, Aleks Jovanovic, Goran Kovacevic, Miloš Pavlovic. U 2004. postaje cetvrti clan renomirane beogradske dj organizacije "Tehnika 8x8".
    Ubrzo potom postaje podrska svetskim imenima kao sto su Umek, Monika Kruze, Cristian Varela, DJ Misjah, Damon Wild…Dve godine za redom gostuje na Exit festivalu, na ReconWarriors stage-u. Njegov stil varira od minimal zvuka ka tehnu, u zavisnosti od toga gde radi.
    Trenutno je zauzet produkcijom radeci na vise projekata. Pocetkom 2007. izlazi i njegova prva ploca!
    www.myspace.com/alexandarivkovic

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ispostovace se nema sto, samo tako Goca! Dobar si momak

  3. #3
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HALLUCINOMAN'S INTERVIEW:

    ALEXANDAR IVKOVIĆ /tehnika8x8/



    Once upon a time... u Beogradu, još u vreme Industrije i zlatnog doba beogradskog rejvovanja, postojalo je jedno kultno mesto na Adi – klub „Sara“. Tu su se održavale najbolje žurke u gradu, uporedo sa Industrijom, i smenjivale su se legende lokalne tehno i trance scene – Velja Mijanović, Mikica, Jakov, Max, Boža Podunavac, Gordan Paunović i dr. – a sve vreme se tu motalo i jedno dete. Klinac, vidno golobrad, od svojih cetlnaestak i po godina. Sin vlasnika lokala, a svačiji miljenik. Mali je upijao fazon, učio muziku od najboljih, a u dva ujutru, kad više ne bi mogao da izdrži, odlazio bi sprat iznad da spava. I u carstvu snova, dečak je živeo trip rejv žurki...
    Taj golobradi dečak je izrastao u jednog od naših najuspešnijih mladih DJ-eva.
    Pravac: Techno
    Ime i Prezime: Alexandar Ivković


    H: Dobro, rodio si se... i evo nas na intervjuu. A šta se izdešavalo u međuvremenu?

    A.I.: Pazi, ja sam počeo da slušam elektronsku muziku još sa svojih 8 godina. Moj stariji brat je tada, zbog rata, otišao da živi u Nemačku kod rodbine. Odande je mojim roditeljima i meni slao muziku i ploče, one same početke elektronske muzike u Evropi i šire. I ovde ne govorim o Kraftwerku i ostalim legendama, već o trakama manje poznatih umetnika iz undergrounda. To su uglavnom bile trance stvari, jer je Goa tada bila popularna, a tehno još nije ni postojao kao pravac. Imao sam sreću da su moji roditelji uvek slušali elektronsku muziku. Moj otac je držao klub „Sara“ na Adi, kao i kafić „Omen“ kasnije. Kroz ta dva kluba prošli su bukvalno svi ljudi koji su imali veze s elektronskom muzikom, kod nas a i šire.


    H: Uzgred, šta se dešava sa „Omenom“? Mesto iz vaše i naše mladosti... Ima li nade za nas?

    A.I.: Taj prostor je i dalje u našem vlasništvu. Trenutno je tamo neka knjižara ili biblioteka, ali ja se nadam da ću kroz godinu-dve ponovo oživeti kafić „Omen“. Ipak je to jedno legendarno mesto. I moj prvi gramofon je bio iz Omena...


    H: Definiši mi svoju muziku. Kakav je tvoj stil?

    A.I.: To je jako teško pitanje i niko od nas ne voli da odgovara na isto. Ali, u suštini, to je tehno. Tehno je moja prva ljubav. Pre nekoliko godina tu se pojavio i minimal, koji ja takođe gotivim da slušam i vrtim. Znači, ja ne puštam danas minimal zato što je to trenutno IN, već zato što sam ga voleo i kupovao ploče još pre tri godine. Iako je mirniji, minimal je najsličniji tehnu, što se tiče elemenata koje sadrži u sebi. A što se tiče stila, volim samo da napravim dobru atmosferu. Mixujem tehno i minimal, ne zakucavam mnogo, već pokušavam da pričam neku priču, da se đuska, da bude veselo. U svakom slučaju, gledam da budem što raznovrsniji.


    H: Highlight karijere?

    A.I.: Moj skorašnji nastup sa Umekom u bašti Sava Centra. Umek mi je bio idol dok sam bio klinac, tako da je na toj žurci ispunjen jedan od mojih dečačkih snova. Marko Nastić me je zvao da radim tu žurku, i on mi je generalno najviše pomogao do sada, ne računajući tu ljude iz moje organizacije (Tehnika 8x8). Prija saznanje da Marko veruje u mene i moj rad, jer će se angažovati i oko mojih sledećih izdanja. Ipak se u svetu drugačije ophode prema nekome kada iza sebe ima preporuku agencije kakva je „Reccon Warriors“.


    H: Kako je nastalo ime „Tehnika 8x8“?

    A.I.: Ja sam se poslednji priključio organizaciji, od 4 člana koliko imamo, tako da se to „krštenje“ desilo pre mene. Ali znam odgovor. Tehnika je prosta reč i svi znamo šta znači. 8x8 tu intrigira, zar ne? Svi smo mi sa Novog Beograda, odrasli u blokovima, ja sam iz 70. a oni iz 64. bloka.
    8x8=64
    Osmica je, takođe, broj koji simbolizuje i beskonačnost. I krug. Osmica je prisutna i u muzici, u produkciji, gde osam bitova čini jedan krug. Sve se tu, u suštini, svodi na – krug.


    H: Nenad Kostić aka Neša Tehnika... Kolega? Stariji burazer? Ortak? Ljubavnik?

    A.I.: Pre i posle svega, prijatelj. Poznavao sam ga i pre nego sam pristupio Tehnici, i bili smo prijatelji. To je čovek, uz Marka Nastića, koji mi je najviše pomogao u životu. I Neša i Marko su verovali i igrali na mene dok sam još bio mlad, neafirmisan i samim tim rizičan. Ali nisu se plašili ni neuspeha ni preteranog uspeha, već su mi samo – pomogli. Ostajem im obojici večiti dužnik. I prijatelj.


    H: Tvoja prva ljubav, tvoj prvi pređen mos’?

    A.I.: Moja prva ljubav – tehno. Od devojaka, imao sam dve ljubavi u životu. Prva je bila još u srednjoj školi, klinačka posla, i ona se razvukla na neke dve godine. Skoro sam izašao iz jedne duže veze od godinu i kusur dana, sa jednom devojkom koju sam zavoleo i koju bih nazvao i svojom najvećom ljubavlju do sada.


    H: A realno, koliko je Alexandar Ivković il uomo fatale za žene?

    A.I.: To najbolje da ti dovedem neku svoju bivšu devojku da ti kaže. Ali cimaju me žene, ne mogu da kažem. Ne znam da li je to zbog mog fizičkog izgleda ili titule DJ-a, pre će biti zbog ovog drugog. Ali ja volim žene i ne smeta mi njihova pažnja. Naročito volim Nišlijke... U, one su objasnile neke stvari.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    H: Kakav je tvoj stav prema homoseksualnosti?

    A.I.: Ja sam str8, a homofobičan nisam. Protiv homoseksualaca nemam ništa, dokle god mene ne diraju, neću dirati ni ja njih. Liberalan sam, verujem u slobodu izbora, ali dalje od mog praga, molim.


    H: Daliborka vs. Jadranka?

    A.I.: Jedna folirantkinja, druga ljankase. Gledam Velikog brata tu i tamo, kada naletim, to ne krijem i ne foliram se. Nema laži, nema prevare, Veliki brat je ušao u naše živote. Meni je bio najgotivniji onaj Crnogorac, što je izbačen pre par dana. On je bio prozivač, ali je jedini umeo i da nasmeje. Bio je duhovit. Ovi drugi su svi ravni...


    H: Techno vs. Trance?

    A.I.: Ne volim da pričam o muzici deleći je u pravce, za mene je to sve – elektronska muzika. Ja lično ne volim trance, ali ga poštujem kao i svaki drugi pravac u branši elektronike.


    H: Interesuje me tvoje mišljenje o jednom opštem negativnom stavu prema trensu i trenserima, koji je dosta zastupljen kod nas, i nigde drugde u svetu. Zašto se kod nas mrzi trance?

    A.I.: To bi trebalo da bude individualno, jer ima loših pojedinaca i na trensu, i na tehnu, svuda. Možda taj stav ima veze sa činjenicom da većina klinaca kod nas prvo otkrije trance. I ta gomila dece možda stvara takvu pogrešnu sliku o trensu i trenserima. Da se ne lažemo, trance je danas najzastupljeniji i najkomercijalniji pravac kod nas. Ali ima i najverniju publiku i najodaniju ekipu. Techno je trenutno znatno manje popularan od trensa u Srbiji. Ali ja zaista nemam ništa protiv trensa, trensera, i svega što isti furaju i simbolizuju.


    H: U šta veruješ?

    A.I.: Verujem u Boga. Verujem u višu silu, u nešto iznad nas. Tako sam vaspitavan od malih nogu. I još verujem da će Zvezda ponovo postati šampion sveta...


    H: Sećaš li se Doli Bel? A Barija?

    A.I.: Da, sećam se Barija kao juče da je bilo. Imao sam sedam godina. Imam urezanu u sećanje kristalno jasnu sliku poslednjeg gola Darka Pančeva. Bio sam mali, detalja sa utakmice se ne sećam, ali zato taj pobedonosni gol ću nositi sa sobom zauvek. Zvezda je još jedna moja velika ljubav. Još kao klinac sam išao na sve utakmice sa ćaletom, nastavio i do dana današnjeg, bez ćaleta. Idem uvek na Sever, u prve borbene redove. Ne idem samo na velike evropske mečeve, već i na domaće prvenstvo. Prestao sam da idem na gostovanja jer nemam vremena. Ali navijanje za Zvezdu je bitan deo moga života. Nisam član nijedne grupe navijača, ali sam dobar sa svima njima. Atmosfera na utakmicama je dobra, ponekad i bolja nego na žurci. Ali to mnogi ljudi ne kapiraju, a svakoga ko ide na utakmice gledaju kao huligana. Naravno da huligana ima, ali sebe i mnoge navijače ne bih svrstao medju njih.


    H: Pričaj mi o svojoj porodici?

    A.I.: Stariji burazer, koji je za mene najveća faca što se tiče muzike, živi u Nemačkoj već 15 godina. Njega nisam stigao da upoznam toliko koliko sam želeo. Imam i stariju sestru, koja je 77. godište. Roditelji su mi veliki gotivci, uvek sam imao odlične odnose sa njima. Oboje slušaju elektronsku muziku i muzički su obrazovani. Ćale voli Pink Floyd i Doorse, a ima i sopstvenu kolekciju od preko 800 ploča. Keva najviše gotivi da sluša bratove remixe. Ona kada sprema kuću, tu nezaobilazno trešti iz zvučnika neki bratov ili moj mix. Roditelji kakvi se samo poželeti mogu.


    H: Kako bi startovao Nju na žurci?

    A.I.: Nju sa velikim „nj“? Gledaj, ja baš i ne volim da startujem devojke. Prilaze one meni. Volim to kod žena, kao što mnogim muškarcima prija kada žena ume da preuzme inicijativu. A generalno na žurke idem prevashodno zbog muzike i dobrog provoda, manje zbog devojaka i seksualnih nagona.


    H: Ko je Bog elektronske muzike u svetu, a ko kod nas?

    A.I.: Bog elektronske muzike, za mene ta cela Detroit ekipa. Ali ako moram da izdvojim jednu osobu, reći ću – Derrick May. Kod nas, što se tehna tiče, Boža Podunavac je tu tata svima. Izdvojio bih još i Marka Nastića, dečka koji nije puno pričao u početku, a čiji rezultati pričaju sami za sebe. Marko Nastić radi neuporedivo više u inostranstvu nego kod nas. Znachi, Boža Podunavac kao neka ikona i začetnik, a Marko Nastić kao proizvod svega toga.


    H: Koliko koštaš za jednu noć?

    A.I.: Neću ti odgovoriti na to pitanje, ali iz čisto praktičnih razloga. Koga interesuje, neka se sam raspita. Mogu samo da kažem da sasvim pristojno zaradjujem, mnogo više nego na početku karijere. Dostigao sam neku svoju tržišnu cenu, koja će vremenom samo da raste.


    H: A koje je tvoje radno mesto? Koji studio koristiš za rad?

    A.I.: Muziku radim uglavnom kod kuće ili kod Neše na gajbi. Neša i Tehnika su ranije imali svoj studio kod mene u 70. bloku, ali sada mahom rade po kućama. Moja oprema se sastoji od kompjutera, zvučne karte i dobrih zvučnika, ništa preko toga. Novu ploču radim kod Marka u studiju, gde mi je on izašao u susret. Inače, to je zasigurno najbolje opremljen studio kod nas, u Bigzu gore pod oblacima...


    H: Za koga ćeš da glasaš?

    A.I.: Za Čedu Jovanovića. Nemoj da me pitaš za razloge, imam ih, ali su samo moji.


    H: Od nas zavisnika? Šalim se, sve više takvih izjava slušam u poslednje vreme. Uzgred, kako stojiš sa drogom?

    A.I.: Ja sam str8er, mahom. Naravno da i ja volim da popijem kada izadjem na žurku, to je nešto sasvim normalno, ide piće uz cice i zezanje. Nikada se nisam drogirao, nisam čak ni duvao više od nekoliko puta sa ortacima iz bloka. Od hemije, probao sam sve sem heroina i LSD-a, ali sve je ostajalo samo na probi. Ništa me nije osvojilo. Ništa mi nije podarilo bolji uvid u muziku. Preferiram bistar um...


    H: Vaš novi projekat?

    A.I.: Željno iščekujem svoje prvo izdanje prvom polovinom 2007. godine.
    Za Novu Godinu radim na Star Gate-u u SKC-u, u januaru putujem u Zagreb, pa pocetkom februara u Podgoricu. Samo akcija, brate, samo akcija...

    H: Summa summarum... Alexandar Ivković, u jednom dahu, KO SI TI?

    A.I.: Ja sam Alexandar Ivković, beogradsko dete, klinac iz bloka...


    Rastao sam se sa Alexandrom Ivkovićem kao sa najvećim prijateljem. Ima u tom dečku nešto dostojanstveno, na trenutke aristokratsko, što prati njegov lik i delo na svakom koraku. Ne morate ga voleti. Ali ga morate poštovati. A to je već nešto...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    H: Daliborka vs. Jadranka?

    A.I.: Jedna folirantkinja, druga ljankase. Gledam Velikog brata tu i tamo, kada naletim, to ne krijem i ne foliram se. Nema laži, nema prevare, Veliki brat je ušao u naše živote. Meni je bio najgotivniji onaj Crnogorac, što je izbačen pre par dana. On je bio prozivač, ali je jedini umeo i da nasmeje. Bio je duhovit. Ovi drugi su svi ravni...




    H: Za koga ćeš da glasaš?

    A.I.: Za Čedu Jovanovića. Nemoj da me pitaš za razloge, imam ih, ali su samo moji.


    Djeluje kao normalan čovjek

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo momci, očigledno da fali techno zabave!
    Doći će se

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    недвижимость
    Posts
    836
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    radi ovog intervjua vrijedi doc!
    do yourself a favor
    Prshuta records

  8. #8
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac View Post
    H: Daliborka vs. Jadranka?

    A.I.: Jedna folirantkinja, druga ljankase. Gledam Velikog brata tu i tamo, kada naletim, to ne krijem i ne foliram se. Nema laži, nema prevare, Veliki brat je ušao u naše živote. Meni je bio najgotivniji onaj Crnogorac, što je izbačen pre par dana. On je bio prozivač, ali je jedini umeo i da nasmeje. Bio je duhovit. Ovi drugi su svi ravni...




    H: Za koga ćeš da glasaš?

    A.I.: Za Čedu Jovanovića. Nemoj da me pitaš za razloge, imam ih, ali su samo moji.


    Djeluje kao normalan čovjek
    Evo Goca, Okac sto posto dolazi i potrošiće čitavih 7 i po eVra :mrgreen: ako ne zbog muzike koju vrti, onda bar zato što se Ivkoviću u kući velikog brata najviše svidjao Nikola!

  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ramos View Post
    Ispostovace se nema sto, samo tako Goca! Dobar si momak
    _________

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=okac;552809]H: Daliborka vs. Jadranka?

    A.I.: Jedna folirantkinja, druga ljankase. Gledam Velikog brata tu i tamo, kada naletim, to ne krijem i ne foliram se. Nema laži, nema prevare, Veliki brat je ušao u naše živote. Meni je bio najgotivniji onaj Crnogorac, što je izbačen pre par dana. On je bio prozivač, ali je jedini umeo i da nasmeje. Bio je duhovit. Ovi drugi su svi ravni...




    kako bi bilo da dovedes Nikolu na zurku:twist:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    PLUR Baro.....

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    E kako li se isplati onome coeku pravit techno zurke petkom u ambis kad je najpuniji i kad nishta nije organizovano...da je odabra nedelju pa mu pun i petak i subota i nedelja...a ovako....

  13. #13
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bLaCkEr View Post
    E kako li se isplati onome coeku pravit techno zurke petkom u ambis kad je najpuniji i kad nishta nije organizovano...da je odabra nedelju pa mu pun i petak i subota i nedelja...a ovako....
    ko kaze da nece bit puno

    a zurke nedeljom...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    pg
    Posts
    216
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bLaCkEr View Post
    E kako li se isplati onome coeku pravit techno zurke petkom u ambis kad je najpuniji i kad nishta nije organizovano...da je odabra nedelju pa mu pun i petak i subota i nedelja...a ovako....
    Ti si se zabrinuo za gazdu Ambisa?
    Divan si

  15. #15
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    stvarno steta sto nece bit narodnjace u petak

    e pa vrh

  16. #16
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gocca View Post
    ko kaze da nece bit puno
    pa sto se qrchish prasice!?

    za najbrze - 3x po 2 ulaznice za upad na party
    Info: http://www.wrhunski.com/novosti/alex...ubu-ambis.html

    // narodna ide posle 12...
    Last edited by wrhunski.com; 07-02-07 at 21:54.

  17. #17
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Doci cu da ubijedim Hoola da sam zapamtila kad i gdje. :razz: ;*
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    Doci cu da ubijedim Hoola da sam zapamtila kad i gdje. :razz: ;*
    Sad bi ti sva$ta reka, no je bolje da cutim! :P
    C ya @Ambis!
    Globetrotting

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo mi recite jel diga koju ribu....

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    ne znam ko je prvi pushtao, valjda goran. ne zna dvije pjesme umiksovat kako treba!
    \\
    OFL•GIC

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    uh kako ovo gore hejterski zvuchi, al nije prashtajte naspavah se goran je imao dobar izbor muzike al stvarno je loshe miksovao, barem za mene. marko je bio odlichan kao i uvek a gost fenomenalan mada je neshto kratko pushtao.

    edit: ne znam ko je prvi pushtao boshko ili goran
    Last edited by Drug Tito; 10-02-07 at 18:18.
    \\
    OFL•GIC

  22. #22
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka.te! odlicno je bilo! sve pohvale ...

    @Drug Tito
    bosko; goran; ivkovic; marko

    fotke mozete vidjeti klikom na link, a setovi ce biti u ovih par dana poz

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,074
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    439
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    hvala na infou. moja greshka !


    zurka naravno da je odlichna bila i ljudi su pristojni bili.
    \\
    OFL•GIC

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •