View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 3 of 124 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #51
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    https://vm.tiktok.com/ZMNoGSf4Y/

    Htjedoh pisati,ali evo kudravi umjesto mene

    Ja obraza ne bi imao da priznam nekome da glasam sdRps,kunem vam se.

    Svi Za nas grad,svi za nas Spuž


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koliko god ta žena bila kriva ( ili ne ), koliko god dokaza da imaju ( ili ne ), koliko god je osude ( ili ne ), ništa od toga nije posao premijera, sa pozicije vrha izvršne vlasti.

    Postavljeno novinarsko pitanje, onako kao povratna direkt ispred praznog gola, i dat odgovor, onako kao zakucavanje u prazan go, najjeftinije su prostituisanje tužilačke funckije koje može da postoji.
    I kunem ti se da je to čak i Katnić radio sa mnogo više stila.

    Znam, opet branim kokain i mafiju, ali zbilja nisam mogo da se ne izbljuckam na ovu mega-tragikomediju, u kojoj premijer ( i medij kome pripada ) koristi tužilaštvo, da bi borbu protiv kriminala i korupcije naštelovao za borbu za osvajanje vlasti u PG, ovoliko otvoreno.

    Što ne znači da žena ne treba da robija ako je kriva.

    I što ne znači da se shjutra, kad bi neko njemu recimo prebacio kako se njegova lista ubistvom Jovice Vukotića počela osipat, ne bih i od toga gnušao na identičan način ko ovoga danas.
    Last edited by Buva+gacce; 13-09-22 at 20:57.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. #52
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Koja žena brate?
    Verica maraš,vesna medenica ili ova od danas Klikovac?

    Dritan me interesuje koliko lanjski snijeg,ali je javna tajna i evo hvala Bogu svako malo ispliva po neki “dzepni patriota” koji se upucuje u Žspu i gle cuda svi su iz sdRpsa.

    Oni nazivaju druge izdajnicima,a oni su najveći neprijatelji ove drzave,za svoj lični interes su spremni zavaditi dva oka u glavi,pogotovo sad kad niko nije siguran jer im Ziks ne gine,nema više milovog klovna katnica i stankovića,došlo je vrijeme za pravdu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. The Following 4 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  4. #53
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Brate, kad se ono onomad zagusti oko temeljnog, a danima prije no što su pohapsili komplet ekipu iz Plantaža, po ovom istom forumu su grupno išle fore da je kvota na neko brzo i zvučno hapšenje 1.20
    Mogla je bit i manja.

    Ovi juče kreću kampanju za lokalne u PG, danas pada hapšenje nivoa lokalno PG.
    I premijer koji se time bavi na sav glas.

    Farsa, brate. A zaslužuje i mnogo grđe riječi.

    A to što se sve hapse ljudi iz DPS-a ili blisko, a nikako ne hapse i ovi drugi, iako svako malo izniču neki istovrsni navodi i za njih, nije, brate, porazno samo za DPS.
    No i za ove što hapse još više.
    A tek najviše za sve nas.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  5. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  6. #54
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Slažem se s tim da niko od političara ne treba da dobija glasove na to sto se neko hapsi,znam da dritan ide na tu kartu.

    Išle su i demokrate u niksic sa pricom oko brana micunovica,milovog prEjatelja,ali ništa od toga,a cijela država zna da je ubio covjeka i nije za to odgovarao.
    A zasto? Zato sto je ovo zarobljena država,kriminalaca i lopova i narko dilera i ne zelim u takvoj da zivim.toliko je jednostavno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #55
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Slažem se s tim da niko od političara ne treba da dobija glasove na to sto se neko hapsi,znam da dritan ide na tu kartu.

    Išle su i demokrate u niksic sa pricom oko brana micunovica,milovog prEjatelja,ali ništa od toga,a cijela država zna da je ubio covjeka i nije za to odgovarao.
    A zasto? Zato sto je ovo zarobljena država,kriminalaca i lopova i narko dilera i ne zelim u takvoj da zivim.toliko je jednostavno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Završeno ti je to kad budeš glasao ove neke druge, a ne gospoče zvano Ivan Vuković.

    Ćutimo...
    Love, peace and respect.

  8. The Following User Says Thank You to mneonly For This Useful Post:


  9. #56
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Zamisli da podržavaš nekoga ko je morao da posle toliko vremena da opstinu Zeti da bi imao šanse da osvoji vlast u Podgorici.

    Gospočad su prava,nema sto,nisu više dzemperaši i gologuzi ka sto su nekad bili


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  11. #57
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Zamisli poslije svega da glasaš listu koju predvodi DPS?

    Kakvo prosipanje SDPa... Nevjerovatno kratkovid potez.

    Mislio sam da će ići sa pričom kao na CT, ali okle...



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #58
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,948
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Završeno ti je to kad budeš glasao ove neke druge, a ne gospoče zvano Ivan Vuković.

    Ćutimo...
    mneonly, znam da necu dobiti odgovor kao ni za on o pitanje o vladi sa SNP-om, ali zasto je ovaj covjek koji, kako kazu, 15 godina radi sa mafijom i dalje na slobodi?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  15. #59
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    mneonly, znam da necu dobiti odgovor kao ni za on o pitanje o vladi sa SNP-om, ali zasto je ovaj covjek koji, kako kazu, 15 godina radi sa mafijom i dalje na slobodi?
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    mneonly, znam da necu dobiti odgovor kao ni za on o pitanje o vladi sa SNP-om, ali zasto je ovaj covjek koji, kako kazu, 15 godina radi sa mafijom i dalje na slobodi?
    Šta, na svako sam ti odgovorio...

    A za ovo drugo ti ne znam, teško je dati odgovor, makli su Katnića vidiš da ih niko ne dira
    Love, peace and respect.

  16. #60
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,948
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta, na svako sam ti odgovorio...

    A za ovo drugo ti ne znam, teško je dati odgovor, makli su Katnića vidiš da ih niko ne dira
    Nisi, ali da ponovim pitanje:
    Podjseti me, koji je ono bio razlog SDP-a da osnuje Vladu sa SNP-om?

    Ako ovaj lik ordinira vec 15 godina, zasto nije reagovano ranije iako je bio Katnic?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #61
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Šta, na svako sam ti odgovorio...

    A za ovo drugo ti ne znam, teško je dati odgovor, makli su Katnića vidiš da ih niko ne dira
    Znaci smjena katnica je problem
    Mislim sta reci kada je tebi katnic ok

  18. #62
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Niko Sdp nije tako dobro opisao kao Slavko Perović


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #63
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nisi, ali da ponovim pitanje:
    Podjseti me, koji je ono bio razlog SDP-a da osnuje Vladu sa SNP-om?

    Ako ovaj lik ordinira vec 15 godina, zasto nije reagovano ranije iako je bio Katnic?
    Mislim da sam ti odgovorio i to između redova. Vlada je trebala da gura EU agendu, ali Dritan to nije ispoštovao. Iz SDPa su ih sve upozoravali da će obaliti Vladu ako tako ne bude i tako je i bilo.
    Jedina svijetla tačka te Vlade su bili MVP i MO.
    Love, peace and respect.

  20. #64
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    957
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

  21. #65
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,948
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Mislim da sam ti odgovorio i to između redova. Vlada je trebala da gura EU agendu, ali Dritan to nije ispoštovao. Iz SDPa su ih sve upozoravali da će obaliti Vladu ako tako ne bude i tako je i bilo.
    Jedina svijetla tačka te Vlade su bili MVP i MO.
    Neka bude da je odgovor dat, ali bukvalno izmedju redova, pa te moram pitat jos jedno pitanje ako imas volje da odgovoris. Ako nemas shvatam, nisi ni prvi ni zadnji koji zacuti kad se ne mzoe dati valjani odgovor. Obzirom da si jedan od forumasa koji ih na forumu otvoreno podrzava, da ne sirimo pricu na dritanizme jer je za pitanje potpuno nebitan, skoncentrisimo se samo na SDP i pitanje koje glasi...

    Tebi licno ne smeta da SDP bude sastavni dio vlade koja sadrzi antiCG i antiEU partije? Jer SDP-u i pored sve one price o izdaji, izdajicama, odbrani drzave i slicnim stvarima nije smetalo da suruju sa onima sa kojima su bili izriciti da nece nikad.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #66
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    795
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Ne smeta mi ako bi se SDP pitao, što se kaže za sve. Međutim imali smo obećanja koja nisu ispunjena jer nije samo SDP izvaran, URA i SNP su izvarali i samu Evropu i Ameriku.

    Stojim da su MVP i MO jedine svijetle tačke bile u toj Vladi.

    Nego mislim da topic nije prikladan za takvu temu.

    U suštini tj. u globalu meni skoro sve smeta, ali uvijek imaš veće i manje prioritete i onda moraš praviti kompromise.

    Smeta mi što su URA i Demokrate izdali Evropu jer oni šuruju najviše sa tim antiCG i antiEU partijama i snagama...
    Isti ti koji su blefirali Evropu, opet idu na sastanke za sastav nove Vlade sa tim anti strukturama. Te strukture traže 50% Vlade aloooo

    Tamo, na te sastanke ne vidim SDP sa tim snagama.

    Mandić: Razgovaramo o Lekiću kao budućem mandataru, ništa nije dogovoreno dok se sve ne dogovori


    https://www.cdm.me/politika/peti-pok...-stare-vecine/

    A taj Lekić samo da je zdravo, naša politička agonija bi se još više nastavila. Znaš Lekića tuc muc, ništa konkretno.
    A nama trebaju konkretni koraci i rješenja prema EU.

    Ja sam ubijeđen da ovi moji mogu da uspiju i da ćemo kao društvo i država uspjeti tako.

    A inače nisam ti za SDP. Trenutno sam za politiku i prevazilaženje ove naše krize DPS+SDP politikom prema EU. Stoprocentno sam ubijeđen u to.

    P.S. Nisam tu do noćas, ako budeš imao još pitanja.
    Love, peace and respect.

  23. #67
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Sdp se vise nece pitat ni u svoju kancelariju. A tek dps pokojni.

  24. #68
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Pa kaže tuc muc lekic 😂 nama treba prije svega prosirenje zatvora u spuz jer kako su krenuli od ovih tvojih ce svaka familija po jednog stanovnika dat cak se brinem za ovaj ženski dio ubrzano se puno a koliko me sjecanje služi nije veliki kapacitet

  25. #69
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,948
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Ne smeta mi ako bi se SDP pitao, što se kaže za sve. Međutim imali smo obećanja koja nisu ispunjena jer nije samo SDP izvaran, URA i SNP su izvarali i samu Evropu i Ameriku.

    Stojim da su MVP i MO jedine svijetle tačke bile u toj Vladi.
    Obzirom da je SDP bukvalno pogazio za sve sto se zalagao, u buducnosti ih ocekujem u vladi sa Demokratama, bar za pocetak, a mozda i DF-om jer je ocigledno da SDP obecanja ne dosezu van fotelja.

    Ako SDP zajedno sa DPS-om izgubi u Podgorici, slobodno mogu da se zapitaju da li ih vode pravi ljudi, jer je nevjerovatno da neko svoju prednost i svoj uticaj prepusti Ivanu Vukovicu. Sacekacemo te izbore pa vidjet je li im se taktika isplatila.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  26. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Obzirom da je SDP bukvalno pogazio za sve sto se zalagao, u buducnosti ih ocekujem u vladi sa Demokratama, bar za pocetak, a mozda i DF-om...

    ...prednost i svoj uticaj prepusti Ivanu Vukovicu...
    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Podjseti me, koji je ono bio razlog SDP-a da osnuje Vladu sa SNP-om?
    Ka da slušam Bogdanovića... Kao da su te troslovne skraćenice, imena i stranke - same sebi cilj? SDP je pogazio nešto zbog saradnje sa SNP, a Demokrate su moralne gromade jer neće sa DPS?

    Aj pročitaj ovo par puta... Patriota se ne obrće na imena i troslovne skraćenice, već uvijek radi / glasa na korist države i sugrađana. Ja bih SJUTRA glasao Mandu i Pipuna, da vidim da su promijenili ćurak i da vide državne interese onako kako ih ja vidim. Misliš ti da mene impresionira DPS / SDP ili Milo Đukanović, kao takvi?

    Nasuprot tome, idiot glasa jer su mu jedni onako...gadni, da kažem... I tu su npr Demokrate našle svoju tržišnu nišu. Ako nemaš nikakvih ličnih kvaliteta, i ako si mediokritet koji je na 100 jada završio fpn ili menadžment; a pri tome nisi imao ni sreće, da te neko pogura za džravni posao - onda ti je svak kriv što "ne možeš da radiš u struci" (koja je struka u pitanju - niko ne zna), izuzetno si ogorčen na sistem. Ali, vidiš se kao gospoče, je li, kao kvalitet koji nije mogao da eskalira zbog DPS...i kao takvom, ne pristaje ti da burdikuješ i okrećeš prasad sa DF, nego si u Demokratama našao svoj dom. Da konačno zagrabiš ono što ti je svijet dugovao od kad znaš za sebe...

    Znam ih ka zlu paru, zato mi je žao što i oni neće uvatiti krug sa vladom jedno godinu dana... Da i drugi vide o kome se radi....

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  28. #71
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Sto se suska da becic i bogdanovic vise nisu u ljubaviii

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  30. #72
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,948
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ka da slušam Bogdanovića... Kao da su te troslovne skraćenice, imena i stranke - same sebi cilj? SDP je pogazio nešto zbog saradnje sa SNP, a Demokrate su moralne gromade jer neće sa DPS?
    Evo su Demokrate glasajuci zajedno sa DPS-om obalile vladu, iako su govorili da nece da imaju dodirnih tacaka sa DPS-om i nece im biti potonji put. SDP je bio najgalsniji kada su u pitanju prozivanja partija koje su, sto bi rekao mneonly antiCG i antiEU a onda cim se ukazala prilika uskocili u vladu i fotografisali se rame uz rame sa tom partijom. Glasaci im ocigledno imaju jak zeludac pa mogu da svare sve sto im SDP servira.
    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Aj pročitaj ovo par puta... Patriota se ne obrće na imena i troslovne skraćenice, već uvijek radi / glasa na korist države i sugrađana. Ja bih SJUTRA glasao Mandu i Pipuna, da vidim da su promijenili ćurak i da vide državne interese onako kako ih ja vidim. Misliš ti da mene impresionira DPS / SDP ili Milo Đukanović, kao takvi?
    Da se ne lazemo, ti i kad si imao mogucnost da glasas za alternativne partije DPS-u, procrnogorski orijetnisane, bilo na lokalnim ili parlamentarnim izborima, poput upravo tog SDP-a, nisi ih glasao. Znam da ces naci hiljadu razloga zbog kojeg te partije nisi glasao, nebitno, tvoj izbor. Ali... Da te imalo bilo briga za stanje u kojoj se drzava nalazi tvoj izbor bi bio drugaciji. A daleko od toga da je i SDP bio "zdrav" ili "odlican" izbor ali i kao takav je bio izbor bolji od DPS-a.
    Tako da prica o (tvom) glasanju nakon zaokreta Mande i Pipuna bi ostala samo recenica na forumu.
    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Nasuprot tome, idiot glasa jer su mu jedni onako...gadni, da kažem... I tu su npr Demokrate našle svoju tržišnu nišu. Ako nemaš nikakvih ličnih kvaliteta, i ako si mediokritet koji je na 100 jada završio fpn ili menadžment; a pri tome nisi imao ni sreće, da te neko pogura za džravni posao - onda ti je svak kriv što "ne možeš da radiš u struci" (koja je struka u pitanju - niko ne zna), izuzetno si ogorčen na sistem. Ali, vidiš se kao gospoče, je li, kao kvalitet koji nije mogao da eskalira zbog DPS...i kao takvom, ne pristaje ti da burdikuješ i okrećeš prasad sa DF, nego si u Demokratama našao svoj dom. Da konačno zagrabiš ono što ti je svijet dugovao od kad znaš za sebe...

    Znam ih ka zlu paru, zato mi je žao što i oni neće uvatiti krug sa vladom jedno godinu dana... Da i drugi vide o kome se radi....
    Ne, idiot glasa jer mu je receno da tako mora, jer se vodi nacelima partije iako vidi da su nelogicna, jer nekom nesto duguje, ili prosto je stvarno idiot i ta sub IQ dio populacije kojom se na forumu etiketiraju nasi gradjani.
    Demokrate su, a i na ovom forumu je uveliko pisano o tome, DPS 2.0. Da imaju priliku, a vjerovatno ce imati sad kad se URA gasi, bili bi (i bice) malo losiji od DPS-a. Malo losiji jer ipak se drzava vise kontrolise sada nego prije 10-20 godina jer smo duzni mnogima, a to se ipak mora vratiti. Ali bi se svojski trudili da im DPS bude rame u rame po pitanju unistavanja gradjana, samo da ih ko ne kontrolise. Da ne budem "surov i ostar" samo ka Demokratama i DPS-u, isto bi se desilo i sa ostalim partijama.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. #73
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ka da slušam Bogdanovića... Kao da su te troslovne skraćenice, imena i stranke - same sebi cilj? SDP je pogazio nešto zbog saradnje sa SNP, a Demokrate su moralne gromade jer neće sa DPS?

    Aj pročitaj ovo par puta... Patriota se ne obrće na imena i troslovne skraćenice, već uvijek radi / glasa na korist države i sugrađana. Ja bih SJUTRA glasao Mandu i Pipuna, da vidim da su promijenili ćurak i da vide državne interese onako kako ih ja vidim. Misliš ti da mene impresionira DPS / SDP ili Milo Đukanović, kao takvi?

    Nasuprot tome, idiot glasa jer su mu jedni onako...gadni, da kažem... I tu su npr Demokrate našle svoju tržišnu nišu. Ako nemaš nikakvih ličnih kvaliteta, i ako si mediokritet koji je na 100 jada završio fpn ili menadžment; a pri tome nisi imao ni sreće, da te neko pogura za džravni posao - onda ti je svak kriv što "ne možeš da radiš u struci" (koja je struka u pitanju - niko ne zna), izuzetno si ogorčen na sistem. Ali, vidiš se kao gospoče, je li, kao kvalitet koji nije mogao da eskalira zbog DPS...i kao takvom, ne pristaje ti da burdikuješ i okrećeš prasad sa DF, nego si u Demokratama našao svoj dom. Da konačno zagrabiš ono što ti je svijet dugovao od kad znaš za sebe...

    Znam ih ka zlu paru, zato mi je žao što i oni neće uvatiti krug sa vladom jedno godinu dana... Da i drugi vide o kome se radi....
    Pa to reci. Bolje da kupis diplomu, kakvih ocigledno ima oko 40 000 koji rade za drzavu ili opstine, nego da se mucis da zavrsavas nekakav FPN.
    Inace koliko cujem, polovina inspektora u UP ima kupljenu diplomu iz Tutina.
    Onda kada se najvise pljuvala Braticka, Ministarstvo prosvjete je krrnulo u provjere diploma, pa se podnijela tuzba ovima iz zastite licnih podataka, a onaj bivsi DFovac a sad u URA je napravio komisiju unutar UP, koja naravno nikad nije se nj sastala ali redovno uzimaju dodatak na platu. Naravno svi clanovi komisije su iz UP, tako da im je i domet kao i svih 30 godina.
    Tako da s obzirom na cifru od 40 000 zaposljenih, a najcesce medicinsko osoblje i policija, dobro bih razmislio prije nego bih nekoga prozvao za skolovanje

  32. #74
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Sto se suska da becic i bogdanovic vise nisu u ljubaviii

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Ubi nas ovakav seljacki mentalitet

  33. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  34. #75
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,343
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Ja ne pratim gruna nego kazem cuo sam
    Da ti je mentalitet kao moj uska bi ti bila cg i zivio bi dosta lijepo i veselo a ne ovako eksplozivno i taman seljacki

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


Page 3 of 124 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •