View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 29 of 124 FirstFirst ... 192526272829303132333979 ... LastLast
Results 701 to 725 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #701
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Los narativ, bas los... Ovi nam iz Evrope dali magistralu ka EU, ova vlast uprskala.
    I sad treba da cutim.
    Bio sam vokalan protiv bivse vlasti, bio na raznim protestima, pojedinacno uticao koliko sam mogao, blizak sa mnogim iz bivse nam opozicije, uvijek izbjegavao da budem u istoj prostoriji sa DPS likovima, a ne da ih podrzim...
    Ja sam dao svoj skromni doprinos da ovi dodju. Ja cu da probam da ispravim svoju gresku. Ne volim da grijesim.

    Mada ako cemo pravo, ja nisam pogrijesio nista. Ekipa koja je imala moju podrsku su 90%+ svoje rijeci odrzali.

    No kako mozete vi nekom nesto spocitavati. Glasaci DF-a, URA-e, ja ne znam otkud njima pravo da bilo koga kritiuju. SNP bih koliko toliko postedio.
    Zao mi onog njihovog inzinjera sto nije 30 godina posao mogao naci. Sad vjerovatno sjedi u nekom odboru direktora firme koja nema veze s njegovom strukom koju je inace davno zaboravio.
    Ali neka ga covjek. Neka malo zivne.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 06-10-22 at 17:18.

  2. #702
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,583
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,586
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    @kimmi što nije tačno u ovom članku. zapošljavaju li Demokrate po partijskoj liniji? naravno. al kao i svi. al zašto Dritan miče samo njihove? ostavlja DF kadar vas, a lopatama ubačaju svoje uraši. jel to osveta što su Demokrat makle ovu vladu? vrijeme će pokazati da su uradili možda najbolju stvar za ovu državu. evo vidimo ko i šta je URA. ako ih je ko branio to sam ja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #703
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ma pay-tirci bi voljeli da narod cuti, da ne komentarise, i samo da se glasa, a oni ce pospremiti tajno sve sto imaju u planu.
    Kako su oni pametni a narod ovce?
    Manipulisu, nikad ne odgovaraju za greske, namjerne i nenamjerne a narod placa. Ne odgovaraju za nesposobnost a hvataju se funkcija svjesno..
    A narod da cuti, jer je dovoljno sto oni kad protokolarno zakopcaju sako, podignu glasic, obrvu, pokazu zubic i izjave "postovani ovi i oni tj u prevodu postovani-mi, izrazavamo zabrinutost" i to nakon menze na racun onih o kojima "brinu". Izrecituju par fraza, i nastave sa koristenjem svih privilegija na racun naroda i to sa velikom zabrinutoscu..
    Sram vas bilo sto ih ne pustite da bezbrizno na tajnim sjednicama donose odulke nakon tajnih rasprava - o vama i vasoj buducnosti?

    Ma...Zalosno gdje je to poslo i zaslo...
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 06-10-22 at 17:35.

  4. #704
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Radović: DF vrši najsuroviji pritisak na zaposlene u državnim i opštinskim preduzećima

    "Pojedini zaposleni oslobađaju svojih svakodnevnih radnih obaveza kako bi bili na svakodnevnom raspolaganju DF-u, a da se inkasanti, radnici zaposleni u gradskoj čistoći, radnici obezbeđenja i drugi prisiljavaju na terenski rad u kampanji DF-a", saopštio je Radović.

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...im-preduzecima

  5. #705
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vi ste se svi uclanili na site Vijesti da bi mogli da citate sta vam pisu?
    Svasta...
    Hvala Lepo

  6. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  7. #706
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    106 miliona.


  8. #707
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/bogdan-t...-ivan-vukovic/

    Ima li ko od poznatih da je podrzao DF? Osim Dare sa Smokovca...

  9. #708
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    2,189
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Evo cekamo i Vesnu Bratic da prelomi.

  10. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  11. #709
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    2,189
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Definitivno poslije svega URA i sam Abazovic su me razocarali. Vazda sam imao tu manu da neke stvari posmatram previse pristrasno izbjegavajuci istinu a ona zna biti surova.

    Ne postoji partija normalna da je mogu vise podrzat, a da covjek kaze sebi pri zdravom razumu sto ti je ovo trebalo.

    DPS - sinonim svega najgoreg sto nam se izdesavalo dugi niz godina.

    DF - srpski pacovi koje smislit nemogu.

    SDP - Dovoljno mi je Rasko Konjevic srbin iz RS koji glumi komitu + ona vjestacka koza iz Belvedera, a majka joj srpkinja.

    Demokrate - sekta, gomila imbecila koja se vrti oko Bogdanovica.

    ES, nepoznanica, lice na prevaru, djeluju previse namazani a osecaj me nikad ne vara sa takvim tipovima.

    URA - pogazili i slagali sve za sta im je u programu. Dovoljno mi je samo da vidim koga sve Abazovic gura u samu partiju, a takodje i koalicione partnere..Jednostavno medo ga je najbolje opisao, ne bih vise tu bilo sta dodao.

  12. #710
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Ja sam ođe prilično transparentan, nisam od starta krio za koga mislim da je kancer na političkoj sceni, koga ne simpatišem, ko mi je ok, dok se ođe samo dere priča kako je nakon 30.08. propast.

    A prije toga sve cvjetalo?

    DPS da se vratio na vlast bi nam vratio iste one profile ličnosti na čelo institucija kakvi su bili Veljović, Lazović, Medenica, Jovanić, Katnić...

    Ja evo ne znam ko je toliko lud da želi da podiže djecu u takvom društvu, u društvu u kom se hapsi jer se Veljović na FB nazove prdnjavom.

    Sve ostalo je sporedno iz moje perspektive.

    Al najjača mi je ona priča ja kao ne izlazim svi su loši, svi su isti.

    Važi...

    Pa ste svaki dan ođe i razglabate o politici jer vas politika ne zanima i ne želite da učestvujete u političkom životu, a kao ni da glasate.

    Dobro je to.

    Ja ako nabrojim DPSovce koji su lopovi, niko neće da kaže da nisu nego se ide u priču da je Dritan isto što i sva ova gomila lopova iz DPSa.

    Dritan je zabudalio, propustio je šanse koje je imao, a nije imao jednu no više... Neozbiljan političar, previše lupinga... Ali ova priča da je krimos je baš dno.

    Pet puta bih prije njega opet, eto kakav je nakaradan, nego DPS, DF ili Demokrate. Fala k.... da imamo i druge opcije (Preokret i ES).

    Što se Raška, Ranka i SDPa tiče...pa drugovi, oni odoše sa DPSom u istu kolonu, jer su znali da bi poginuli od masakriranja na svim društvenim mrežama od strane ljudi koji bljuju otrov i vrijeđaju ljude na najprimitivniji način samo jer su se drznuli da su protiv DPSa.

    I na kraju balade, kad se iskenjate po svakom ko pokušava nešto drugačije, jer su valjda svi splačine i prevaranti, pa bilo to neke nove stranke ili aktivisti poput Ganda, određujete se politički u 2022. godini po odnosu prema crkvi i nacionalnim mahanjima... Baš onako elitistički i građanski. Svaka čast.

    Za kraj ću dodati samo ovo...

    Samo jak DPS drži DF u poziciji da se nešto pita, a i obrnuto.

    Jednostavno je.

    Blizu smo da te dvije metastaze zbirno gurnemo ispod 50%, vjerovatno su sami već ispod, ali evo ođe nam neki borci za bolju CG propagiraju DPS listu kao jedinu građansku listu.

    Baš da čovjek iznevjeruje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 06-10-22 at 23:49.

  13. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  14. #711
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    uh uh kao da svi nemaju svoje stavove o pol sceni nego samo kimmi i njemu slicni.. sto se lepo saImo sto bi rekao baka prasic..
    Cus da ne smijemo napisati da su svi isti ili slicni, da imaju velike cikjeve za sebe licno, pa i za svoje sto rece ona gospodja iz PZP kad se rodbina pozaposljavala na budzet naroda..pa ovi, oni, svi djuture se pozicionirali zahvaljujuci foliranju naroda ili privucene mase glasaca interesenata... Gledamo privilegovane kako jedni druge posle oslovljavaju postovani funkcioneri a ne bi bili nista da im nije naroda kojeg pozdrave tek na kraju fraziranja, ako se sete- sete... Da bi sve zavrsilo na tajnim sjednicama i tajnim razgovorima sa kojima postizu dogovore. HA
    Kao da je pileca memorija u pitanju kad se doFate funkcije ..odgovornost za nestrucnost ili namjerne greske idu na "kolektivnu odgovornost"..?. Potpisuju sve i svasta i pokriju tajnoscu podataka ili sa moze mi se- funkcijama. Kome dati ovoliko, kome onoliko, a narod koji su izmolili ili cak i prevarili samo bleji i ceka kad ce ko beknuti..?
    Svake 4 godine ista foliranja, i treba cutati, zmuriti i glumiti podrzavaoce - jer ko zna za sta ce valjat podrska.?.. Aham..
    Sad obecavaju, mazu, foliraju, moljakaju za glasove, a posle , sikter nebitni ste, ili ono " briga" uz licne privilegije - ne talasati i odlomiti kolac budzeta za partijsku piramidalnu zavisnost itd...Gdje ih na obaveze treniraju i potsjecaju diplomate a ne narod? Nek oni onda glasaju za njih, sto ce im narod CG uopste? Zanimljivo bas.
    E pa foliranti nek skalaju malo. Sa takvim nipodastavanjem intelekta naroda (sto zna strina sa sjevera?) i slicno... Malo previse a?
    Najbistrije je ono od dva zla manje izabrati, zaboravljajuci da je zlo =zlo.. ili sto koriste na balkanu- nema malo trudna ili sta vec? vi to vec bolje znate kako se kaze.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 07-10-22 at 00:20.

  15. #712
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Jel realno da su nam izbori za dvije neđelje, a da mi nemamo poll?

    Može li moderacija, pošto ja nešto ne vidim tu opciju više...

    Mada znajući forum Preokret i ES bi imali makar 51% ukupno, a onda nas stvarnost pljašti u facu.

    Moja sestra ladno nije znala jesu li parlamentarni ili lokalni sad 23.10.

    Srećna osoba, vjerujte mi.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-10-22 at 01:29.

  16. #713
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Malo toga sam pogresno rekao. I to vjerovatno se odnosi na stvari gdje sam koristio neke stilske figure, pa se pogresno tumace.

    Iz toga sam svijeta, poznajem mnoge od njih. Znam da 90% CG politicara ima zeru glasacki potencijal, infrastruktura zavrsava posao.
    I kakvi su to ljudi koje ni u kuci ne glasaju?
    Da sjednem u kladionici kad se okupimo svi vikendom i kazem koga cu glasati ljudi bi me "ispratili" kao za neki fiks. Jer sam dijelio isti hljeb s njima, pomogao kome sam mogao, druzio se sa doktorom nauka i onim koji vari po cio dan.
    Kakvi su to ljudi koje komsiluk nece da glasa?

    I onda kad vidim jos vulgarno prozivanje nekih ljudi koji su bili najbolji kad je najteze, po desetine clanaka u medijima koji su izgubili kompas... "Micite Ranka da ga vise ne gledamo".
    I to govore gori od njega. Ranko uzeo penziju? Eh, da su nam svi politicari od 1989. kroz politiku se ovajdili jedan stan i 10-15 zaposljavanja za bliznje... Pa danas bismo bili makar Malta.
    Nama su problem bitange kojim ne bi uzeo ni orah iz ruke i koji kroz politiku zele milione, kombinacije, moc...

    "Aleksa se nije cuo kao predsjednik Skupstine..."
    Pa treba li svaki dan da grana rukama i upire prstima u ljude, vice? Ako je sto pokazao to je da nije bolesno ambiciozan, da ga vlast pretjerano ne interesuje, da je spreman i druge da gurne u prvi plan...
    Sekta kazete? Zbog kravata? Kada su se pojavili samo je Aleksa bio poznat javnosti. Zato su nosili svi iste kravate. Inace ko hoce da slusa, u toj stranci je svima dozvoljeno da kazu sto imaju za rec.

    ES... Znam ih kao zlu paru. Neke stvari sam precutao, ne zelim da pricam o stvarima koje nisu poznate javnosti. Spomenuo sam one koje su nam svima poznate. Ako vam tu nema red flags onda sta da radim. Izvolte.

    Inace da me ikad politika zanimala da se ovajdim, do sada bih bio duboko involviran. Nudjen nekoliko puta od raznih stranaka, par puta i za najvise pozicije...
    Nemam standardan posao, niti me zanima. Zaradjujem nekad manje, nekad vise, nekad nista. Nije zivot jurnjava za parama i to da me priznaje zajednica jer vozim CG tablice.
    Svoj tempo zivota, dignem se kada hocu, suncam se kada hocu, druzim se kada hocu, radim kada hocu, jos vise ne radim kada hocu...
    Zabolje me tuki za razne kompleksase sto su nam zaposjeli scenu, s kojim kada sjednes za sto vidis koje su to prskotine...
    Prskotine.

    A da vam najbolje docaram taj termin i pojasnim sto znaci kad osoba ima zeru glasacki potencijal... Vlado Dajkovic nije skupio ni potpise, a mislio je biti gradonacelnik.
    Vlada Dajkovica na nasoj sceni koliko hocete, samo sto narod bas slabo ih detektuje.

    Moj glas ide najnormalnijem covjeku na PG izborima, decku koji osjeca Podgoricu, decku koji zna da treba maci biciklisticke staze, tek onu sa Gorice gdje je neki pametnjakovic ofarbao neciju pogibiju kad-tad, decku koji zna gdje treba graditi skole, djecku koji nije bolesno ambiciozan i koji je u politici igrom slucaja, kog su drugi izbacili u prvi plan, a da se on pitao to mjesto bi prepustio nekom drugom...

    Ide Saranovicu, a ostalima prepustam da po ko zna koji put budu politicki duduci pa glasaju ove sto im je 20+50=100, sto ce za godinu dana, u privredi dje ne radi 30% ljudi, da naguraju 1000e platu...

  17. #714
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,794
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel realno da su nam izbori za dvije neđelje, a da mi nemamo poll?

    Može li moderacija, pošto ja nešto ne vidim tu opciju više...

    Mada znajući forum Preokret i ES bi imali makar 51% ukupno, a onda nas stvarnost pljašti u facu.

    Moja sestra ladno nije znala jesu li parlamentarni ili lokalni sad 23.10.

    Srećna osoba, vjerujte mi.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Iskreno, evo ni ja nisam siguran skroz ni ko su svi kandidati, JBB, Vuković i Šaranović to štp sam ispratio?

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  18. #715
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Svakakvih je fukara dolazilo na vlast u raznim zemljama. Vodili su te zemlje u ratove, degradirali ih, decenijama i godinama, pa se nijedan narod ne okrenu protiv svoje države i svog identiteta. Odje su ljudi prestali da budu crnogorci, jer je Milo na vlasti 30 godina. Odje ljudi navijaju protiv svoje države, jer je Milo na vlasti. To im je neka vrsta bunta. Vala Bože jesu li Njemci navijali protiv svoje države nakon svih zala što su napravili po Evropi, jesu li albanci prestali da budu albanci jer ih je Enver Hodza držao u mraku 50 godina?
    Kako može neko ko je bio za suverenu Crnu Goru da glasa Demokrate ili DF, ili bilo koju partiju koja pored nezavisnosti Crne Gore stavlja znak pitanja? Kako može neko da "proda" svoju državu jer mu se ne svidja DPS? Ljudi su odje i dalje ubijedjeni da je ispravno da nekretninu, pričam o crkvenoj imovini, ali ja to gledam kao bilo koju nekretninu, prepišeš drugoj državi i slaviš to kao pobjedu. Zamisli toga apsurda. Svaka vlast je ogledalo svog naroda. Loše nam je zato što smo mi loši. Onaj mali čovjek krivi vlast 30 godina, a ne vidi da je ustvari problem u njemu. Ne vidi da je beskičmenjak ko većina naroda, koji mijenja svoj nacionalni osjećaj po potrebi.
    Ako prosrpske partije dodju na vlast u Crnoj Gori, narodu će biti nikad gore, a ja ću tada da uživam u nekoj Švajcarskoj i svako malo ću slati cepeline u obliku k u r c a da lete iznad Crne Gore i izbačaju letke "Krčkate li se četnici", jer im sve najgore želim. Ovim crkvenjacima regresivnim. U srecnim drzavama crkve se koriste za tehno žurke, a kod nas... E kukala nam majka.

  19. The Following User Says Thank You to Sandor Kolar For This Useful Post:


  20. #716
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Svakakvih je fukara dolazilo na vlast u raznim zemljama. Vodili su te zemlje u ratove, degradirali ih, decenijama i godinama, pa se nijedan narod ne okrenu protiv svoje države i svog identiteta. Odje su ljudi prestali da budu crnogorci, jer je Milo na vlasti 30 godina. Odje ljudi navijaju protiv svoje države, jer je Milo na vlasti. To im je neka vrsta bunta. Vala Bože jesu li Njemci navijali protiv svoje države nakon svih zala što su napravili po Evropi, jesu li albanci prestali da budu albanci jer ih je Enver Hodza držao u mraku 50 godina?
    Kako može neko ko je bio za suverenu Crnu Goru da glasa Demokrate ili DF, ili bilo koju partiju koja pored nezavisnosti Crne Gore stavlja znak pitanja? Kako može neko da "proda" svoju državu jer mu se ne svidja DPS? Ljudi su odje i dalje ubijedjeni da je ispravno da nekretninu, pričam o crkvenoj imovini, ali ja to gledam kao bilo koju nekretninu, prepišeš drugoj državi i slaviš to kao pobjedu. Zamisli toga apsurda. Svaka vlast je ogledalo svog naroda. Loše nam je zato što smo mi loši. Onaj mali čovjek krivi vlast 30 godina, a ne vidi da je ustvari problem u njemu. Ne vidi da je beskičmenjak ko većina naroda, koji mijenja svoj nacionalni osjećaj po potrebi.
    Ako prosrpske partije dodju na vlast u Crnoj Gori, narodu će biti nikad gore, a ja ću tada da uživam u nekoj Švajcarskoj i svako malo ću slati cepeline u obliku k u r c a da lete iznad Crne Gore i izbačaju letke "Krčkate li se četnici", jer im sve najgore želim. Ovim crkvenjacima regresivnim. U srecnim drzavama crkve se koriste za tehno žurke, a kod nas... E kukala nam majka.
    Nisu ljudi prestali da budu Crnogorci, jer je Milo na vlasti 30 godina. Nisu ni prestali da budu Crnogorci.
    Smijenili su Mila jer su im penzije bile po 150€ i plate max 500€. Najveći udio glasača su penzioneri i obični državni službenici bez nekih funkcija i pozicija.

    Nacionalna struktura države je manje više ista.
    Drugo je to što su smjenom Mila Srbi i četnici došli u fokus dešavanja potpomognuti crkvom. To je bila nuspojava procesa smjene, a nije ni toliko omiljena vjeruj mi.
    Nego čovjek ne prestaje da se nada da će doć pravi, pošteni, iskreni. Dostina se nadala da je URA ta. Vrijeme pokaza drugačije ali i to je život.
    I to je sve prirodno.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  22. #717
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Jel ladno u Svici?
    Tu es mon héro!

  23. #718
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Oce li mi ko rec zasto se dps krije isa raznih imena? Ladno izlaze pod imenom "prava stvar" Prava stvar za ne glasat ih.

  24. #719
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Stavljati znak jednakosti izmedju Demokrata i DF je teska podmetacina na koju su samo neupuceni nasjeli.
    Demokrate su uradile tri stvari koje se kose s tim narativom - rezolucija o Srebrenici, rezolucija o agresiji Rusije i otvoreni i glasno suprostavljanje Otvorenom Balkanu.
    I pritom su partija koja najvise proziva Aleksandra Vucica, kroz njegove ispostave u CG.

    Sta ti hoces, da se ponasaju kao SDP? Da isture u prvi red Draginju kao da zele da gradjani ih ne glasaju?
    SDP je stranka koju ljudi treba da glasaju, ali oni nekako bas kao da se ne trude da to ljudima olaksaju.
    I imas Demokrate gdje je podgoricka ekipa 100% patriotski nastrojena (i Becic, i Saranovic i Bogdanovic stalno na reveru nose zastavu CG. (A to, priznaces, tesko da bi radili da su "chete")
    A to u vezi crkve...
    Pa to nisu rijesili ni DPS ni SDP, niti pokusavali, podmetnuli nam i CPC da se ta prica razviodnji, i onda kao dza bu probase s nekim zakonom za koji ne bih rekao da je stvarno bio valjan...
    I onda treba Demokrate, sa 80% glasackog tijela koje ide u tu crkvu i nema zamjerke da oni to hendluju u dvije godine. Vazi.

  25. #720
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    2,189
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Signore od svega sto si napisao shvatio sam da ovih dana zaradjujes mnogo vise

    Srecno brate, svakako u moru zla Demokrate su ponajbolji izbor.

  26. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  27. #721
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    SDP je rak rana četni2ima jer je građanska i evropska. Jedina partija koja nije izdala državne interese. Slava SDPu. Zato imamo nebulozne komentare, epitete, uvrede na račun partije. Sve nonsense.
    Juče baš sa prijateljem malo sjedoh i u opšuštenom razgovoru kaže da ne vidi nikoga koga bi mogao da glasa jednostavnije osim SDPa. Nekako ponosno može da kaže i da glasa tu partiju posebno nakon čistke paprika iz SDa.
    Love, peace and respect.

  28. #722
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Signore od svega sto si napisao shvatio sam da ovih dana zaradjujes mnogo vise

    Srecno brate, svakako u moru zla Demokrate su ponajbolji izbor.
    Tamni vilajet. Glasas i pokajes se. Ne glasas i pokajes se.

    Ne mogu ja da ostvarim neku korist od politike. Brzo bih se popi.kao s nekim. Tu mora hijerarhija da se postuje... Zato ove mlade DPS-a posmatram sve kao teske poltrone.
    Neki cak pokusavaju da ne izgovaraju R kako treba samo da lice na Vodju.
    A sta reci tek za DF dje prvaci stranke su poltroni jednom Usniji Vucicu, na kog ne treba trositi rijeci, i koji ni na jedne izbore ne smiju izaci kao nosioci liste? Uzas.

    U DG sam recimo svojim normalnim razgovorom za kafanskim stolom obezbijedio nekoliko glasova Preokretu. Bezinteresno. Ako vec sjedim i otvaram usta da bar budem koristan zajednici.
    Preokret tamo ima sansi za cenzus, a realno su najbolja prica trenutno na politickoj sceni.
    U PG nisu ni blizu cenzusu, osim ako ova prica oko Rada ne ode na njihovu vodenicu. Zato ih ne pominjem. Bacio sam glas toliko puta u zivotu za partije koje su bile ispod cenzusa, ali dosla voda do poda.
    Sad se mora ozbiljnije.

  29. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  30. #723
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    SDP je rak rana četni2ima jer je građanska i evropska. Jedina partija koja nije izdala državne interese. Slava SDPu. Zato imamo nebulozne komentare, epitete, uvrede na račun partije. Sve nonsense.
    Juče baš sa prijateljem malo sjedoh i u opšuštenom razgovoru kaže da ne vidi nikoga koga bi mogao da glasa jednostavnije osim SDPa. Nekako ponosno može da kaže i da glasa tu partiju posebno nakon čistke paprika iz SDa.
    Zato sto SDP jedino sto moze da ponudi je patriotizam. To je dovoljno za one koji zele da pokazu svoju nacionalnost i takvi ce ih glasat. SDP je idealna partija za nezaposlene i one koje finansiraju roditelji dok ne dokuce kakvu diplomu.

    Draginja, master stratedjist, svjesno gura SDP ka tim glasacima. I to sto ona radi funkcionise. Dobice nesto glasova sad, dok na dugim stazama nikad nista uradit nece da se mrdnu sa iste pozicije.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. #724
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    SDP je rak rana četni2ima jer je građanska i evropska. Jedina partija koja nije izdala državne interese. Slava SDPu. Zato imamo nebulozne komentare, epitete, uvrede na račun partije. Sve nonsense.
    Juče baš sa prijateljem malo sjedoh i u opšuštenom razgovoru kaže da ne vidi nikoga koga bi mogao da glasa jednostavnije osim SDPa. Nekako ponosno može da kaže i da glasa tu partiju posebno nakon čistke paprika iz SDa.

    Uopšte nije rak rana četnicima. Ja sam srbin iz četničke familije i svake izbore SDP glasam jer su mi pomogli da zaposlim familiju. Nikad me nisu zbog mog otvorenog srbovanja ni poprijeko pogledali a kamo li što drugo. Meni odgovara što su me zaposlili, njima odgovara 6-7 glasova. Najbolje je kad se tako stvari postave. Svako da ima koristi.

    Hvala lepo.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Glenn_Q For This Useful Post:


  33. #725
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Uopšte nije rak rana četnicima. Ja sam srbin iz četničke familije i svake izbore SDP glasam jer su mi pomogli da zaposlim familiju. Nikad me nisu zbog mog otvorenog srbovanja ni poprijeko pogledali a kamo li što drugo. Meni odgovara što su me zaposlili, njima odgovara 6-7 glasova. Najbolje je kad se tako stvari postave. Svako da ima koristi.

    Hvala lepo.
    Ali je neki zahtjevan posao, prije si puno vise pisao odje
    Tu es mon héro!

Page 29 of 124 FirstFirst ... 192526272829303132333979 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •