View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 92 of 124 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast
Results 2,276 to 2,300 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #2276
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    Milka je sinoc rekla najvecu istinu "pao je DPS ali nije pao sistem", dok god postoji ovakav sistem bice ******, ali onaj ko misli da se sistem moze srusiti za godinu, dvije, mandat, grdno se vara, samo se nadamo da ce ovim promjenama sistem polako da rusi sam sebe iznutra, kao sto to DPS radi sa samim sobom.
    Sistem će postojati dok god ima voljnih da ga koriste ili dopuštaju, bio DPS na vlast ili ne
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #2277
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    762
    Thanked in
    532 Posts

    Default

    Dobro jutro - sa malim zakašnjenjem na posao.


  3. The Following User Says Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  4. #2278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,421
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,521
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    A rahmetli eSNePe i dalje drzi Pluzine jer stanovnistvo tamo jos uvijek misli da su Momir Bulatovic i Slobodan Milosevic jos zivi. Za ne povjerovat. O cemu taj narod razmislja.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #2279
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,421
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,521
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Sistem će postojati dok god ima voljnih da ga koriste ili dopuštaju, bio DPS na vlast ili ne
    Pobjednicima nece padat napamet da mijenjaju sistem. Zasto bi sad kad im je napokon pruzena prilika da i oni djelju.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  6. #2280
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Ode....


    Manje više očekivani rezultati, znalo se da će ES biti najjači posle DPS koalicije.... Očekivao sam jedino malo lošiji rezultat DF-a i malo bolji URE, a nadao sam se prelasku cnezusa od strane Preokreta, iako to nije bilo realno po anketama....

    TT
    Last edited by institucija; 24-10-22 at 09:30.

  7. #2281
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    "Da li će pobjeda DPS-ove koalicije u Baru, Bijelom Polju i Šavniku biti dovoljna da skrene pažnju sa, po najnovijim rezultatima istraživanja, neizbježnog debakla u Podgorici? Da li će se naći neko ko će postaviti pitanje zašto se ide iz jednog poraza u drugi?"

    "Meni je žao svaku partiju, grupaciju, ... koja iz nekog razloga dopusti da im politiku i poteze diktiraju oni koji se rukovode samo svojim trenutnim interesima. Znam popriličan broj časnih i znavenih članova i glasača DPS-a kojima ni malo ne "prijaju" porazi kojih ne bi moralo biti.
    Da, imam rezultate najnovijih istraživanja, sprovedenih od 10 do 15.10. u Podgorici.
    SVI ZA NAŠ GRAD - 37.3 %"

    5-6 dana pred izbore se zapitah dokle će DPS (i njegovi sateliti) nastavljati da slijede samoubilačku politiku.
    Kao djeca, sjetiće se stariji, igrali smo "Između dvije vatre"... Kao zadnji adut protivničkim stranama ostaju kapiteni. Njegov izlazak sa zaštićenog mjesta na "bojište" bio je i od protivničkog tima, ali i od navijača praćen povicima "Kapiten, na teren!"
    Izgleda da je došao taj trenutak.

  8. The Following User Says Thank You to Stradivari For This Useful Post:


  9. #2282
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Zivo me zanima koliko ce se povecati broj u gradskoj upravi i gradskim preduzecima, od danasnjeg dana do trenutka kada novi preuzmu vlast

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  11. #2283
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,421
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,521
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Dokle god narod sluzi politicarima a ne politicari narodu, pisi propalo. Nece se ovdje nista konkretno mijenjat skoro. Nadam se da grijesim u procjeni.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  12. #2284
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Koliko vidim od iole razvijenijih opština jedino Bar ostaje DPS-u i privjescima. Iako i tu imaju značajan pad i za nijansu su ispred opozicije, prilično razočaravajuće za tu opštinu.

  13. #2285
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

    Dobro je sto DPS jos slabi. Zlo je to veliko, a koje ne vide mnogi od svojih sitnih licnih interesa (do 50e vrijednosti) i kojeg komadića slanine sto im DPS baci pod sto. Dobra je i ova volatilnost kod glasackog tijela koja odslikava kaznu za svu prevrtljivost politickih partija. Nadam se da su URA, Demokrate i SDP naucili lekciju, a da ce ES uciti iz njihovih gresaka. Moje opredjeljenje ide ka SD partijama zivio ja u japanu ili njemackoj pa mi je sa te strane zao SDP zbog ovakvih kikseva u strategiji. Ali valjda ce doci novi ljudi jer ovi trenutno dinosaurusi u SDP ne vide predaleko.


    Sent from आत्मन:
    Last edited by Caesar; 24-10-22 at 10:11.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  14. The Following User Says Thank You to Caesar For This Useful Post:


  15. #2286
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zivo me zanima koliko ce se povecati broj u gradskoj upravi i gradskim preduzecima, od danasnjeg dana do trenutka kada novi preuzmu vlast
    Ja vam garantujem da mene nece, ne sto oni ne bi htjeli, nego sto ja necu. Ni ovi ni oni.
    Time bih dala legitimet na ovo sto rade.
    Nikad.
    Ima nas 44000 u PG svjesnih i principjelnih.

    Cestitke Vijestima na jos jednoj pobjedi i dobrom profitu i na ovim izborima.

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 24-10-22 at 10:13.

  16. #2287
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,692
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    663
    Thanked in
    320 Posts

    Default

    Nije DPS dobio 38% u PG.
    38% Su dobili zajedno DPS SDP SD i ostali privjesci.
    Što znači da samostalno DPS je ispod 20%

  17. #2288
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Dobro je sto DPS jos slabi. Zlo je to veliko, a koje ne vide mnogi od svojih sitnih licnih interesa (do 50e vrijednosti) i kojeg komadića slanine sto im DPS baci pod sto. Dobra je i ova volatilnost kod glasackog tijela koja odslikava kaznu za svu prevrtljivost politickih partija. Nadam se da su URA, Demokrate i SDP naucili lekciju, a da ce ES uciti iz njihovih gresaka. Moje opredjeljenje ide ka SD partijama zivio ja u japanu ili njemackoj pa mi je sa te strane zao SDP zbog ovakvih kikseva u strategiji. Ali valjda ce doci novi ljudi jer ovi trenutno dinosaurusi u SDP ne vide predaleko.


    Sent from आत्मन:
    Da je prevrtljivost kaznjavana DF bi sada bio na marginama a ne nikad jaci. Ako je ko bio u poslednjoj Vladi, onako ljigavo iz sjenke, to su oni. Ako je ko bio na braniku Dritana Abazovica to je bio Mandic.
    I bap, 18.2% u PG. Sledeci put 25% i mjesto gradonacelnika.
    A u mnogim drugim mjestima scenario Budve.

    I ako ko zivi u zabludi da ne mogu biti gori od DPS... Recimo samo da ko voli da burlika po ulica, pali baklje, kaci trobojke i klice Ratku Mladicu, a pritom voli da slusa koncerte Danice Crnogorcevic i Baja Malog Knindze, taj ce napokon docekati da zivi srecan u Crnoj Gori.

    Ovi sto su slusali Dzibonija, morace u Hrvatsku na koncerte.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 24-10-22 at 10:25.

  18. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  19. #2289
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-pet-odbornika

    Dps objavio lazne rezultate, sa bs na samoj granici vlasti u bp.

    U baru isto im bs treba za vlast... da vidimo oće li bs da nastavi sa brodom koji tone i da osude BP i Bar na 4 godine sukoba sa drzavnom vlasti dje centa gledat neće (vidjeli smo kako to izgleda) ili će se okrenuti drugoj strani i napustiti brod koji tone...

    činjenica je da će za 4 godine i oni iz bs potonuti sa dps ako sad ostanu sa njima... a treba i razmišljati da treba imati dobre odnose sa ostalima zbog buduće vlade nakon izbora...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  20. #2290
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Pušti ga brate, na komitskim je stražama, nije mu lako noćas zaistO.
    đe ja u mojim postovima pomenuh komite? nema potrebe da lažeš tako al dobro pravi si isprdak Šubarin, šta drugo očekivat od takvih. napisao sam fino da je Vuković zasluženo izgubio izbore al to si nekako preskočio jer to ti nije odgovaralo. ja čak ni ne branih DPS iđe. recimo toga istog Vukovića sam mnogo puta kritikovao, eo poslednji put kako se radi Njegoševa ulica. kad sam branio Zdravka Krivokapića i MCP tad su mi ovi sa druge bande pisali da ja nisam Crnogorac. čim vašu stranu ugrožava neko pisanje automatski ga prebačate u koš koji vam nije po volji

    dođe čoek sa parama na dan izbora, čoek stranke koja se miješa direktno u izborni proces ove države. ti glavu u pijesak i ćutiš. za Šavnik sva država zna. Budvu je ogolio Krapović al ništa. o Nikšiću iz prošle godine može film da se snimi. Zetu je DF ljetos kupio. kad god se u vezi ovih stvari pomene DF tvoja ekipa kaže kako je to laž. ovoga od juče su čak hapsili i u RS pred izbore? jel i tamo to laž? do prije dvije godine su tako krvnički i bez argumenta branili ljudi DPS, sad ti DF, sjutra će bit ES ili neko treći. koja je tačno sad razlika između ovoga što radi DF a radio DPS, eo u Budvi konkretno? il je Budva sad dobra jer sad glasaju tvoje?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #2291
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    2,660
    Thanks Thanks Received 
    2,525
    Thanked in
    1,430 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/kolumne/apokalipsa-sad/
    gotovo palo nebo na zemlju kako se isplakao papalipodopus....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  22. #2292
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    činjenica je da će za 4 godine i oni iz bs potonuti sa dps ako sad ostanu sa njima... a treba i razmišljati da treba imati dobre odnose sa ostalima zbog buduće vlade nakon izbora...
    Jeste, potonuce za 4 godine. Ali zato ce potonuti za 4 dana ako krenu sa ovim drugima.

    Pogledajte sto su Milo Bozovic i Bato Carevic, dva idiota, uradili Demokratama u BD. I to samo za jednu godinu.

    Tako da super je to misljenje da ko ide sa DPS, polako propada. Cak i tacno. Ali ko ide sa DF, taj odmah propada.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 24-10-22 at 10:28.

  23. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  24. #2293
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ја не знам ниједну особу која слуша тог Гибонија, али свакако то треба забранити и слушати лепу, духовну музику госпођица Жигон и Црногорчевић.

    Шта ли је јутрос одсвирала и отпевала на клавиру прелепа Џеј БиБи
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. The Following 6 Users Say Thank You to Jakuza For This Useful Post:


  26. #2294
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A zanimljiva stvar... ES je dosla na vlast a da nijedan znacajan projekat nisu najavili. Dje su ideje, plan rada?

    A da, rekli su 1000e za godinu, i minimalna penzija 450.

    Evo cu da napisem program za svoju buducu stranku.
    Plate 2000 za godinu dana i minimalne penzije 800e.
    Kraj programa.

    Da, upucen sam da imaju neki pamflet kupljen u Srbiji koji je skroz neprimjenjiv u CG.

  27. #2295
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-pet-odbornika

    Dps objavio lazne rezultate, sa bs na samoj granici vlasti u bp.

    U baru isto im bs treba za vlast... da vidimo oće li bs da nastavi sa brodom koji tone i da osude BP i Bar na 4 godine sukoba sa drzavnom vlasti dje centa gledat neće (vidjeli smo kako to izgleda) ili će se okrenuti drugoj strani i napustiti brod koji tone...

    činjenica je da će za 4 godine i oni iz bs potonuti sa dps ako sad ostanu sa njima... a treba i razmišljati da treba imati dobre odnose sa ostalima zbog buduće vlade nakon izbora...
    BS je izuzetno štetna partija u CG koju malo ko pominje i kritikuje kako bi izbjegli optužbe da se napadaju na vjerskoj osnovi. To što im je Dritan prešao preko direktnog saučestvovanja nepočinstvima DPS-a i napravio koaliciju sa njima je još jedan primjer kako ništa smisla nema. Navedite mi primjere konkretne koji su zahvaljujući BS bili od značaja za napredak građana Crne Gore kao i same države. Ja njih vidim isključivo kao partiju koja zloupotrebljava svoj manjinski status da bi ubačali podobne sa sjevera i Podgorice , a na teret građana CG.
    Skoro je Ervin tražio 50 ljudi da zaposli ako se sjećam?

  28. The Following 4 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  29. #2296
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    A zanimljiva stvar... ES je dosla na vlast a da nijedan znacajan projekat nisu najavili. Dje su ideje, plan rada?

    A da, rekli su 1000e za godinu, i minimalna penzija 450.

    Evo cu da napisem program za svoju buducu stranku.
    Plate 2000 za godinu dana i minimalne penzije 800e.
    Kraj programa.

    Da, upucen sam da imaju neki pamflet kupljen u Srbiji koji je skroz neprimjenjiv u CG.
    Ja znam da su prosli obecavali put od Bara do granice sa Albanijom evo skoro 20 godina, jos uvijek nista od puta, plate i penzije nikad ni obecali nisu, tako da...
    Ovo je samo jedan primjer, a ima ih milion.
    Prije cu glasat one koji obecavaju vece plate (ma koliko to nerealno zvucalo) no one koji obecavaju nekakav put i skole i bolnice, a za 30 godina ni jednu nisu napravili.
    Tako da se nemas sto cudit, polako dolazi narodu iz dupeta u glavu, mene jedino cudi kako je taj DF jak u Budvi, ostalo vise nego ocekivano, nadam se da ce ES uzeti na sledecim izborima 30+%.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  30. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  31. #2297
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Ne dajte se Gospodine, biće bolje.

  32. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  33. #2298
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,478
    Thanks Thanks Given 
    1,633
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Steta sto nije u Baru ES izasla samostalno(sto je donekle bilo i realno) po meni,nego su uslu u kolaciju sa jos 2 stranke
    Vjerovatno nisu imali koga da ih vodi u Baru,mnogo vise ce pokupiti za 4 godine ako izadju samostalno na izbore.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  34. #2299
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    10,866
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post

    Ovi sto su slusali Dzibonija, morace u Hrvatsku na koncerte.
    A Džiboni će morati u BG ili Dubai za honorar od petka veče


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  36. #2300
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ja znam da su prosli obecavali put od Bara do granice sa Albanijom evo skoro 20 godina, jos uvijek nista od puta, plate i penzije nikad ni obecali nisu, tako da...
    Ovo je samo jedan primjer, a ima ih milion.
    Prije cu glasat one koji obecavaju vece plate (ma koliko to nerealno zvucalo) no one koji obecavaju nekakav put i skole i bolnice, a za 30 godina ni jednu nisu napravili.
    Tako da se nemas sto cudit, polako dolazi narodu iz dupeta u glavu, mene jedino cudi kako je taj DF jak u Budvi, ostalo vise nego ocekivano, nadam se da ce ES uzeti na sledecim izborima 30+%.

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Jedina pozitivna stvar sto mi se dogodila kada su moje politicke odluke u pitanju sto sam sa nekoliko glasova pomogao Preokret da prodje cenzus u DG.
    Inace cio zivot moja podrska ide gubitnicima izbora. I sada je isla najvecim gubitnicima izbora - Demokratama.

    Elem, ili sam ja glup ili je ovo zemlja talibana koji stalno donose pogresne odluke.

    A ja sam bio luconosa, odlican student u vrijeme kad se nije bas cascavalo sakom i kapom, radio mnogo ozbiljnih poslova u zivotu, pare drmao i na berzi, i forex i crypto...

    Znaci postoji sansa da rezonujem bolje od drugih sto ovoj drzavi treba za napredak, pa se zato svaki put za***** jer talibani to tako ne vide.
    A druga varijanta je da sam ja taliban, a oko mene sve izrazito pametni ljudi.

  37. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


Page 92 of 124 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •