View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 106 of 124 FirstFirst ... 65696102103104105106107108109110116 ... LastLast
Results 2,626 to 2,650 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #2626
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa e, imamo primjer Bijelog Polja, Rožaja,Cetinja. Redovi da se investira...Tu i tamo Hilmija Franca iščekića pištoljem po glavi drske radnike ako se traži povišica aRli to je patriJota i cijenjen pregaoc śevera i DPS-a. Nema veze što svako malo potruje Lim, ipak smo mi ekološka država. Posebne sposobnosti ima i kadar BS-a. Vidi se to.

  2. #2627
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    isti su to ljudi i isti kadar koji će imati nova vlast! Ako ti mislis da ćeš postati bolji pod ovom vlašću, no što si bio pod onom, i ja i svi mi, malo si se zeznuo. Mi smo ovakvi, sreća te nas nema mnogo...bruka od naroda, bruka od mrzitelja svega i od stručnjaka opšte prakse. Generalno...nema odje sreće kad ti je strasno sto neko krade trideset godina a onda kad tvoji ukradu pravdaš kradju...ovo koliko vi mrzite ovoga Ivana je baš za analizu...razumijem u potpunosti da nosi nasljedje DPS-a i da je to skoro neoprostivo, i da mu je to kamen oko vrata i da mu narod ne vjeruje zbog toga, ali ne kontam zasto se čovjek mrzi?! Ok je reći, ne zelim DPS na vlasti niti ću ikad više glasati za DPS vojnika, ali vrijedjati, omalovažavati jednog čovjeka koji je obrazovan mladi čovjek, elokventan, kulturan, vrlo pristojan u komunikaciji, vrlo korektan govorim o komunikaciji sa gradjanima u susret problemu koji smo imali kao gradjani, koji je najbolje sto je mogao, bolje od svih prije njega ( makar bilo loše ovo što je radio ali je bilo bolje no ijedan njegov predhodnik što je uradio) , čiste, neopterećene biografije, obavljao svoj posao? U moje selo je prvi dan svoga gradonačelničkog posla dosao na lice mjesta da se uvjeri u žalbe na oštećene puteve nakon neke intervencije koja se skoro dvije godine prije toga obavila i urusavala ionako osteceni put....odmah je dosao, pogledao i sjutradan poslao nadlezne iz puteva (mislim da je ova violeta) i naredio da to zavrsi u roku od par dana i tako je i bilo...obećao je ljudima da ce im potpuno to popraviti u doglednom vremenu i kad je zavrsen put DG PG to je i uradio...

    Je li imao grešaka u nekim potezima,. jeste...i ja lično imam zamjerke na biciklisticke staze i ona kod hemomonta i ona od sportskoga do bulevara dje je samo sreća sto jos neki biciklista nije stradao od vozača koji desno skreću iz istog smjera, ali čovjek je uspio da završi dosta posla u ovom grdu da ga upristoji, da službe natjera da mnogo odgovornije i brze funkcionisu...istina je da su te političke igre način na koji se funkcioniše i ne razumijem da nakon ovoliko političkih igara koje vaši puleni kapom i šakom prosipaju poslednje dvije godine uopšte imate obraza da zamjerate "posju" sto se "igrao" sa bulevarima na Starom i čime god se igrao...to je način da se glasači navedu da misle ono što njemu odgovara i ne znam koji političar, čak i ova dva mladića koji su od juče u politici (ali, mašala, dobro lažinjaju i obmanjuju... igraju profi igricu ka da su vježbali od rodjenja)
    Ne znam zasto je to sto neko nije po vašoj volji razlog da ga zovete idiotom, glupom facom, lopovom, i još milion nekih epiteta koji su zastidje! Vec sam negdje ranije pitala što mrzite toga covjeka, koja je muka na vas???
    Evo meni Milatović nije po volji ni malo, i ne da mi je ogavan njegov nastup pred kamerama, njegovo ophodjenje, njegova beskrajna arogancija i bezobrazluk konički, (iz tv nastupa zaključak i sa drustvenih mreza) pa mi ne pada na pamet da ga vrijedjam ni po kojem osnovu...čovjek radi najbolje sto umije ono sto radi, to pali kod naroda, pa dok pali neka ga...neka vas laže dok mu vjerujete. Dabogda nam bilo bolje...kakvu hiljadu, neka da plate za 100, 200 eura veće pa će biti car...
    Df? Nemam komentar...Putko, pucaj na nato snage u CG, spasi nas!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  4. #2628
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    To je tabu tema, ne smije bit' da ih je neko kaznio radi šurovanja sa DPS-om, nego samo radi TU, je l te.
    Kakav tabu?! Ljetos sam pričao s ljudima koji su mi kazali da su glasali URA na prethodnim izborima i da više neće. Neki su mi kazali da je to zbog nacina potpisivanja TU, neki da su se razocarali u Dritana. U smislu da je imao veliku šansu i da je prosuo. Niko, ama bas niko nije pomenuo "šurovanje s DPS-om". Kakvo šurovanje nakon onakvog šamara DPS-u sa potpisivanjem TU? Ako je to šurovanje, onda stvari vidimo drugačije.
    Ako ti kažeš da je si bio glasač URA i da je ovaj put nijesi glasao zbog "šurovanja s DPS-om", nije problem da dodam taj razlog. Iako mislim da je ubjedljivo veci razlog ono sto sam gore napisao. Moje misljenje. Nema tu nikakvog tabua. Nidje veze.
    Ono sto je za mene iznenadjenje jeste da je URA dobila ovoliki broj glasova. Bio sam uvjeren da ce dobiti mnogo manje. Jer, Dritan je stvarno nanio veliku stetu Crnoj Gori. Ne toliko zbog surovanja s DPS-om, koliko sto nije iskoristio sansu koju je CG imala da po ubrzanoj proceduri udje u EU. A sansa se bila otvorila iznenadno. Prosuto je mlijeko. Fertig. Gotovo.

    Svako ima pravo na svoj stav. Samo nije korektno da drugima kazete da misle ono sto ne misle.

    Čuš tabu. Budibogsnama.

  5. #2629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ...Ako ti kažeš da je si bio glasač URA i da je ovaj put nijesi glasao zbog "šurovanja s DPS-om", nije problem da dodam taj razlog. Iako mislim da je ubjedljivo veci razlog ono sto sam gore napisao....
    Ja ih zbog toga nisam glasao. Kao i svi oni koje znam su ih glasali 2020 a sad nisu.

  6. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  7. #2630
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ja ih zbog toga nisam glasao. Kao i svi oni koje znam su ih glasali 2020 a sad nisu.
    OK, nije problem da se doda taj razlog. Ja sam jednostavno iznio svoje razloge na osnovu onog sto sam ja cuo i kako ja vidim stvari. Nema tu nikakvog tabua. Bar kod mene.

  8. #2631
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Kakav tabu?! Ljetos sam pričao s ljudima koji su mi kazali da su glasali URA na prethodnim izborima i da više neće. Neki su mi kazali da je to zbog nacina potpisivanja TU, neki da su se razocarali u Dritana. U smislu da je imao veliku šansu i da je prosuo. Niko, ama bas niko nije pomenuo "šurovanje s DPS-om". Kakvo šurovanje nakon onakvog šamara DPS-u sa potpisivanjem TU? Ako je to šurovanje, onda stvari vidimo drugačije.
    Ako ti kažeš da je si bio glasač URA i da je ovaj put nijesi glasao zbog "šurovanja s DPS-om", nije problem da dodam taj razlog. Iako mislim da je ubjedljivo veci razlog ono sto sam gore napisao. Moje misljenje. Nema tu nikakvog tabua. Nidje veze.
    Ono sto je za mene iznenadjenje jeste da je URA dobila ovoliki broj glasova. Bio sam uvjeren da ce dobiti mnogo manje. Jer, Dritan je stvarno nanio veliku stetu Crnoj Gori. Ne toliko zbog surovanja s DPS-om, koliko sto nije iskoristio sansu koju je CG imala da po ubrzanoj proceduri udje u EU. A sansa se bila otvorila iznenadno. Prosuto je mlijeko. Fertig. Gotovo.

    Svako ima pravo na svoj stav. Samo nije korektno da drugima kazete da misle ono sto ne misle.

    Čuš tabu. Budibogsnama.
    Naravno da su šurovali sa DPS-om kad su obalili prethodnu Vladu i sastavili novu uz glasove DPS-a, ako to nije šurovanje i saradnja, ne znam šta jeste.
    Ne, nisam glasao URA na Parlamentarnim (srećom), iako sam vagao izmedju njih i Demokrata, ali znam dosta ljudi koji jesu i da su ih posle saradnje sa DPS-om prekrižili za sva vremena, bar po priči
    Forever young, i want to be forever young

  9. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  10. #2632
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Naravno da su šurovali sa DPS-om kad su obalili prethodnu Vladu i sastavili novu uz glasove DPS-a, ako to nije šurovanje i saradnja, ne znam šta jeste.
    Ne, nisam glasao URA na Parlamentarnim (srećom), iako sam vagao izmedju njih i Demokrata, ali znam dosta ljudi koji jesu i da su ih posle saradnje sa DPS-om prekrižili za sva vremena, bar po priči
    U CG se cesto ne zna ko pije a ko placa. Ispravljam se. Zna se ko placa. A bogami i ko pije.
    Ulazak u Vladu uz podrsku DPS-a je bio pocetak za koji se mogu staviti prigovori. Nakon toga je doslo potpisivanje TU - nemilosrdno gazenje DPS-a. Tako, prica o surovanju s DPS-om ima drugu stranu. Razumijem da svako uzima ono sto mu odgovara. Ali, to je onda polovina price. I po definiciji, to je iskrivljena slika. Dovoljno je cuti izjave Dritana o DPS-u i izjave DPS-a o Dritanu i iz toga izvuci zakljucak da li URA suruje s DPS-om.
    Oko razloga za pad URA se mozemo sloziti ili ne, ali je tvoja tabu opaska bila sasvim besmislena. Da sam DPS-ovac, pa ajde, imalo bi smisla. Ali, ja nikad jednu lijepu rijec o DPS-u nijesam napisao. Naprotiv. Cak sam izrazio zahvalnot SPC zbog uloge u rusenju DPS-a. A o SPC imam slicno msljenje kao o DPS.

    Ne trebas se izvinjavati. Ali bi trebao biti malo oprezniji kad kvalifikujes misljenja drugih.

  11. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  12. #2633
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,867
    Thanks Thanks Given 
    2,697
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Miomir Mugoša gradonačelnik izgradila se Podgorica za njegovog vakta i bas promijenila lik koji je renovirao Trg i zabranio promocije i skupove na njemu prc aj da vidimo druge da to urade...
    Ivan Vuković gradonačelnik koji je postavio nove standarde , čovjek koji je radio od početka do kraja funcije. I do njega se moglo doći pa. na fejsbuk mu postavis pitanje odgovorice ti i reci sto da radis....

    Sad da vidimo dalje Podgorica Podgoričanima za bolji život u gradu....



    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  13. #2634
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,426
    Thanks Thanks Given 
    5,564
    Thanks Thanks Received 
    5,003
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ulazak u Vladu uz podrsku DPS-a je bio pocetak za koji se mogu staviti prigovori. Nakon toga je doslo potpisivanje TU - nemilosrdno gazenje DPS-a. Tako, prica o surovanju s DPS-om ima drugu stranu.
    Cini mi se da imas potpuno pogresan pristup.
    DPS-u je Dritanovo potpisivanje TU samo moglo ici u korist. Ili - Dritan mi je odradio posao od koga su zazirali. Da je DPS morao da potpise TU dio glasaca bi im zavrsio u SDP. U svojoj situaciji oko TU najvise je profitirao, pored SPC, SDP.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #2635
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo jednog odlicnog prijedloga za buduceg gradonacelnika od bivseg nam kolege sa foruma.



  15. The Following 2 Users Say Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  16. #2636
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Zato bi neki rekli da je sve u oku posmatraca
    Slozio bih se sa tobom manje vise u svemu osim u ove dvije
    Kontriras sebi u dvije prognoze i to bode oci zestoko i to bas ove dvije. T.jgornju ne komentarises,samo je konstatujes a u drugoj dajes komentar da je ura pukla zbog temeljnog ugovora pa dalje dajes komentare na racun belvedera jer mislis da je ct i pg slicna glasacka situacija iako znamo svi da je ct najgora mazohisticka sredina kojoj je dps najvise uzeo a zauzvrat dao nista.
    Nego da ne skrenem misao i odem dje nemam zelju...
    Poenta je da su i ura i snp izgubili pg neko manje(ura) a neko sve(snp) zbog *****nja sa dps i to ti je jedina istina.jer da je kako ti kazes, onda ni front ne bi bio dje je

    a snp u, ne da im ne bi hvalilo 200 glasova za cenzus jer su oni "zasluzni" za potpisivanje temeljnog ,nego bi im srbi dali podrsku, pa bi izasli preko 5-6%.
    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Ne kontriram uopšte. A i logika koju forsirate nije najsjajnija.
    Samo kažem kako sam URI predvidio glasove na CT i to se desilo. Nisam to poredio sa PG izborima, već sam govorio kako sam predviđao da će da se kreću.
    Desilo se u PG ono što sam predvidio.
    Da ih je to surovanje sa DPSom toliko kostalo koliko potencirate, dobili bi koji glas više iz CG bloka, ili iz samog DPS-a. Ovako nisu dobili đao popio.
    Em manja izlaznost, i na tako manju izlaznost još manji broj glasova su dobili %.
    Budimo realni i priznajmo da Srbi nisu glasali URA pokret 2020. Osim ovih 3 sa foruma možda, 2020 su ih glasali apstinenti i razočarani DPSovci i pripadnici CG bloka.
    Budimo realni i kažimo da ih ovoga puta nisu glasali Srbi masovno zbog potpisanog TU kako su se nadali da će se desit sa njihovim epohalnim pomirenjem naroda, a nisu ni prethodno pomenuti iz 2020.
    Sve to sa pozicije vlasti je jako teško za izvest.
    I još jedno da konstatujem, da nije potpisao TU i to na onakav način, URA bi osvojila više glasova i pored ovih spetakla koje smo gledali poput Miloševića, smjene ANB šefa (zašto nije sačekao da mu istekne VD sttus 15 dana vile znaju) i svega ostalog što je tu bilo a što svakako jeste imalo udio da im razočara određene glasače.

    SNP ko imalo prati dešavanja nije nikakvo iznenađenje. Oni pobjeđuju u Plužne, tamo vjerovatno i dalje misle da je Milo vs Momir u opticaju, i dijelom u Berane. Odvajanjem Alekse iz mladih SNP-a povukli su znacajan broj funkcionera SNPa a samim tim i glasaca. Sa onako harizmatičnim Jokom, pravo je čudo da i ovoliko glasova imaju uopšte. Ko će da glasa stranku koja je u Vladi i izjavi da su ispunili voj cilj ulaska u Vladu jer je TU potpisan?

    Ne kažem za sebe da sam vrsni poznavaoc politike, ali iz ovog nekog mog okruženja za koje znam da su glasali URU ovo ti je slućaj gore što napisah.

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Men se ipak cini da je poslije DPS-a najveci gubitnik SDP. Prosto nevjerovatno da poslije Cetinja i otklona od DPS-a urade ovo.
    Logicno mi da nije bilo ES da bi dio glasova zavrsio u Demokratama i DF-u. Pa me intresuje - odakle ovoliki broj glasova DF-u? Ili imamo veliki broj penzionera sa ikonom svetog Milosevica kuci, ili su mladi zagrizeni nacionalizmom te su ih glasali.
    Mislim da će SDP na naredne izbore imati više glasova nego što bi dobio sad. Pokupiće neke glasove CG bloka, još ako skrajnju Draginju koja im opet donosi neke lasove, i malo više se profilišu u građansku opciju.
    Može biti da griješim, ali ne vjerujem da bi u PG samostalno napravili neki bolji rezultat.
    Imaju oni svi sondaže znaju đe su otprilike.

    Odakle ovoliki broj glasova DF-u? Od par hiljada zapošljenih po dubini i širini i uloge vječnih zaštitnika i boraca za ugrožena prava Srba + kupovina glasova uz pomoć SNS-a.
    Ada na forum si mogao pročitati da Srbi nisu mogli račun u banku da otvore. Iznenadio bi se kako i dan danas ljudi upijaju što čuju na TV.
    A mladi su itekakako zagriženi. Kad od malena instruiraš dijete ne može ništa drugo od njega postat.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  18. #2637
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    isti su to ljudi i isti kadar koji će imati nova vlast! Ako ti mislis da ćeš postati bolji pod ovom vlašću, no što si bio pod onom, i ja i svi mi, malo si se zeznuo. Mi smo ovakvi, sreća te nas nema mnogo...bruka od naroda, bruka od mrzitelja svega i od stručnjaka opšte prakse. Generalno...nema odje sreće kad ti je strasno sto neko krade trideset godina a onda kad tvoji ukradu pravdaš kradju...ovo koliko vi mrzite ovoga Ivana je baš za analizu...razumijem u potpunosti da nosi nasljedje DPS-a i da je to skoro neoprostivo, i da mu je to kamen oko vrata i da mu narod ne vjeruje zbog toga, ali ne kontam zasto se čovjek mrzi?! Ok je reći, ne zelim DPS na vlasti niti ću ikad više glasati za DPS vojnika, ali vrijedjati, omalovažavati jednog čovjeka koji je obrazovan mladi čovjek, elokventan, kulturan, vrlo pristojan u komunikaciji, vrlo korektan govorim o komunikaciji sa gradjanima u susret problemu koji smo imali kao gradjani, koji je najbolje sto je mogao, bolje od svih prije njega ( makar bilo loše ovo što je radio ali je bilo bolje no ijedan njegov predhodnik što je uradio) , čiste, neopterećene biografije, obavljao svoj posao? U moje selo je prvi dan svoga gradonačelničkog posla dosao na lice mjesta da se uvjeri u žalbe na oštećene puteve nakon neke intervencije koja se skoro dvije godine prije toga obavila i urusavala ionako osteceni put....odmah je dosao, pogledao i sjutradan poslao nadlezne iz puteva (mislim da je ova violeta) i naredio da to zavrsi u roku od par dana i tako je i bilo...obećao je ljudima da ce im potpuno to popraviti u doglednom vremenu i kad je zavrsen put DG PG to je i uradio...

    Je li imao grešaka u nekim potezima,. jeste...i ja lično imam zamjerke na biciklisticke staze i ona kod hemomonta i ona od sportskoga do bulevara dje je samo sreća sto jos neki biciklista nije stradao od vozača koji desno skreću iz istog smjera, ali čovjek je uspio da završi dosta posla u ovom grdu da ga upristoji, da službe natjera da mnogo odgovornije i brze funkcionisu...istina je da su te političke igre način na koji se funkcioniše i ne razumijem da nakon ovoliko političkih igara koje vaši puleni kapom i šakom prosipaju poslednje dvije godine uopšte imate obraza da zamjerate "posju" sto se "igrao" sa bulevarima na Starom i čime god se igrao...to je način da se glasači navedu da misle ono što njemu odgovara i ne znam koji političar, čak i ova dva mladića koji su od juče u politici (ali, mašala, dobro lažinjaju i obmanjuju... igraju profi igricu ka da su vježbali od rodjenja)
    Ne znam zasto je to sto neko nije po vašoj volji razlog da ga zovete idiotom, glupom facom, lopovom, i još milion nekih epiteta koji su zastidje! Vec sam negdje ranije pitala što mrzite toga covjeka, koja je muka na vas???
    Evo meni Milatović nije po volji ni malo, i ne da mi je ogavan njegov nastup pred kamerama, njegovo ophodjenje, njegova beskrajna arogancija i bezobrazluk konički, (iz tv nastupa zaključak i sa drustvenih mreza) pa mi ne pada na pamet da ga vrijedjam ni po kojem osnovu...čovjek radi najbolje sto umije ono sto radi, to pali kod naroda, pa dok pali neka ga...neka vas laže dok mu vjerujete. Dabogda nam bilo bolje...kakvu hiljadu, neka da plate za 100, 200 eura veće pa će biti car...
    Df? Nemam komentar...Putko, pucaj na nato snage u CG, spasi nas!
    Ooo đe si Zvone
    Sada smo došli do retorike da smo bruka od naroda, jer se survao DPS nepovratno. Nismo bili bruka od naroda kada je polupismeni Migo ubjedljivo dobijao izbore na konto izbornih mahinacija i svaštočinstva OKG DPS kojoj Vuković pripada?
    Pokušaću da nađem objavu Ivana Vukovića nakon otvaranja mosta Luča na jugozapadnoj obilaznici i sa koliko provokacija se obratio građanina Podgorice koji ne podržavaju DPS. Neopisivo mi je drago što je pometen sa mjesta gradonačelnika zbog hiljadu stvari. Bio je apsolutno idealna marioneta građevinskih kompanija. Umjesto da je učio na greškama one budaletine Mugoše kojeg i dan danas vole glasači DPS-a, Vuković je pokušao da ga nadmaši.
    Govoriš kako je Vuković dolazio na lice mjesta zbog prigovora ljudi u nekim ulicama, a sa druge strane, na Zabjelu ljudi čekali 3 godine da im se asfaltira ulica ispred zgrada novogradnje, a ako želiš možeš naći na desetine usvojenih rekonstrukcija ulica koje nisu ni započete. Pa samo to što nisu u stanju toliko decenija da naprave prokleti podvožnjak i spoje bul Save Kovačevića sa Starim Aerodromom je dovoljan da mu niko na Starom glas ne da. Druga je stvar što su decenijama ubačali po dubini, inače bi DPS u PG bio na 15%.

  19. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  20. #2638
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ivana Vukovića smatram krivcem što je napravio "gradsku" televiziju kakva ne bi smjela postojati u Crnoj Gori, niti u bilo kojoj državi koja pledira da se nazove demokratskom.

  21. #2639
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    876
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    .razumijem u potpunosti da nosi nasljedje DPS-a i da je to skoro neoprostivo, i da mu je to kamen oko vrata i da mu narod ne vjeruje zbog toga, ali ne kontam zasto se čovjek mrzi?!
    Ne mrzim nikog u životu, ali pored toga što je u dps i samim tim se samostalno diskvalifikuje, on nije opcija zbog otvorenih anti crkvenih stavova, i zbog toga jer je dopustio pod njegovom nadležnosti onakvu gradsku televiziju šovinističku, fašističku, za koju mislim da je čak i njemu nekad neprijatno kad je upali i čuje šta se priča na nju..

    Neka fino vuković, živković i tome slična omladina iz dps koja nije ukaljana aferama, lopovlucima, stanovima, anticrkvenom pričom itd (tu ne računam nikoliće, sitovog sina, vukovićku kapuljaču, i njima slične kretene) naprave novu partiju i ograde se od dps proslosti, i kazu necemo da nosimo dps hipoteke i oćemo gradjansku drzavu svih naroda, fino podje popije kafu sa Mitropolitom Joanikijem i vladikom Metodijem i kaze sve ok neka svako radi svoj posao, sta je bilo bilo je....

    Ovime bi ugasili dps, a oni postali stožer cg politike, koalicioni potencijal bi im bio na maximumu, i da se sa ovim ostalim mladim gradjanskim partijama okrenu razvoju države, ekonomskim temama itd a sve nacionalističke ostave u manjini i na margini...

    Ovo se svakako mora desit kad tad, to je neminovno, pa sad oce li vukovic sad to odradit i sebe postavit kao vodju toga, ili ce to odradit neko drugi kad mila više ne bude na cg sceni kao autoritarnog vodje od kojeg ne smiju pisnut, vrijeme ce pokazat... samo ako bude previše čekao tu ulogu na cg sceni može nepovratno zauzet ES sa spajicem i jakovom, i tad mu je otišao voz....
    Last edited by lucke91; 29-10-22 at 09:21.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:

    MLS

  23. #2640
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Gradska TV sa stazom skoro godine i gledanoscu <1% je stvarno problem.
    Ali zato TV HN i Perica Djakovic su pravi pravcati uzori kako jedan lokalni emiter treba da izgleda.
    To sto je u Opstine u kojima DPS nije na vlast bio osnivane TV kuce unazad 20 godina nije problem.

    Samo gradska je problem. A svi prosipaju pare gradjana.

    E blago partijama kakvo trziste glasaca imaju.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Last edited by hercules; 29-10-22 at 09:54.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. The Following 7 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  25. #2641
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Ivana Vukovića smatram krivcem što je napravio "gradsku" televiziju kakva ne bi smjela postojati u Crnoj Gori, niti u bilo kojoj državi koja pledira da se nazove demokratskom.
    I za takvu televiziju da 3 miliona naših para,kleptoman.
    A i te čume iz vlasti imaju milijarde ali im je draže da iz budžeta drpe nego leba da jedu pa vele bolje iz budžeta Pg televiziju da pravimo no iz našega džepa pa do izbora do izbora zauvar je.


    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  26. #2642
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zivkovic, onaj deckic sto je bio juce u Odboru za bezbjednost?
    Koliko sam ga razumjela on uopste ne konstatuje modernu istoriju njegove stranke.. Djelovao je kao da ne razumije nista sto se pricalo pa je pokusavao da prepricava receno - i to sve izvitopereno prevodio.. Ili se pravio da DPS postoji samo otkad se on pojavio, ili je prespavao sve na debatnim kursevima..
    Mada, poznajuci izuzetnu mahersku formulu djelovanja DPSa, moguce da ce u prve redove izgurati bas takve isprane poete partijce - nisu odavde stil..
    Na neki nacin moraju izbjeci odgovornost, a to je bas bas zanimljiv izbor traljavljenja novajlija- nemamo pojma o cemu vi to..

    Krapovic, Demokrate? Da lik naroguseno potrosi onoliko vremena i fraza da bi postavio 3 pitanja, i na kraju rekao "bla bla ili da preciziram pitanje bla bla "..Nevjerovatno..

    Sve u svemu nas 44000 plus glasova po odbijanju ucesca za legalitet arogantne ponude partija smo ionako u evidenciji diskriminisani (cc 1200 greote sto anulirase sami listice u PG su podlegli gresci), i mozemo samo Relaksirano da posmatramo...Cirkus.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 29-10-22 at 09:56.

  27. #2643
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,867
    Thanks Thanks Given 
    2,697
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    I za takvu televiziju da 3 miliona naših para,kleptoman.
    A i te čume iz vlasti imaju milijarde ali im je draže da iz budžeta drpe nego leba da jedu pa vele bolje iz budžeta Pg televiziju da pravimo no iz našega džepa pa do izbora do izbora zauvar je.


    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Vec ga blagosilja buduci gradonacelnik za gradsku tv, odlicna tehnika tako da nece biti nekih problema jedno 7,8 godina

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. #2644
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,273
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Gradska TV sa stazom skoro godine i gledanoscu <1% je stvarno problem.
    Ali zato TV HN i Perica Djakovic su pravi pravcati uzori kako jedan lokalni emiter treba da izgleda.
    To sto je u Opstine u kojima DPS nije na vlast bio osnivane TV kuce unazad 20 godina nije problem.

    Samo gradska je problem. A svi prosipaju pare gradjana.

    E blago partijama kakvo trziste glasaca imaju.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Kako možeš nešto da pišeš kad ne znaš?? GraCka je najveći problem.

    GraCka Tv će biti ugašena jer milioni koji se prosipaju u nju na godišnjem nivou radi emitovanja DPS kadra.

    Kad se ti milioni ubače u budzet grada eto rezultata.
    + kad u budzet ostanu pare koje neće ici u dzep dps kadra koji inače idu na mjesečnom nivou.

  29. #2645
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,293
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    888
    Thanked in
    464 Posts

    Default

    Kad Budva, Pljevlja, H. Novi, Niksic imaju televiziju treba i Podgorica imati barem jednu televiziju. Uvjeren sam da je buduci gradonacelnik nece ugasiti vec ce nastaviti da koristi benefite jednog takvog resursa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 4 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  31. #2646
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,087
    Thanks Thanks Given 
    3,891
    Thanks Thanks Received 
    3,178
    Thanked in
    1,618 Posts

    Default lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

    Mrzimo Pośa jer je držao Gradsku TV koju mrzimo jer je promovisala Pośa kojega mrzimo.
    Ima smisla. Recimo TVNK ne promoviše Šubaru, niti TV Budva Bata, a posle Mila?

    Ali nam to ne smeta jer mi volimo Šubaru i Bata i Mila. A mrzimo Pośa jer mrzimo njegovu partiju, a i naciju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gagarin; 29-10-22 at 10:24.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  32. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  33. #2647
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Kako možeš nešto da pišeš kad ne znaš?? GraCka je najveći problem.

    GraCka Tv će biti ugašena jer milioni koji se prosipaju u nju na godišnjem nivou radi emitovanja DPS kadra.

    Kad se ti milioni ubače u budzet grada eto rezultata.
    + kad u budzet ostanu pare koje neće ici u dzep dps kadra koji inače idu na mjesečnom nivou.
    Mislim da je mnogo veći problem za PG (a i bilo koju drugu opštinu) ogroman broj uhljeba, sa iq-om sobne temperature koji su kako vjetar duva..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  34. The Following 3 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  35. #2648
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    ...Desilo se u PG ono što sam predvidio.
    Da ih je to surovanje sa DPSom toliko kostalo koliko potencirate, dobili bi koji glas više iz CG bloka, ili iz samog DPS-a. Ovako nisu dobili đao popio.
    Em manja izlaznost, i na tako manju izlaznost još manji broj glasova su dobili %.
    Budimo realni i priznajmo da Srbi nisu glasali URA pokret 2020. Osim ovih 3 sa foruma možda, 2020 su ih glasali apstinenti i razočarani DPSovci i pripadnici CG bloka.
    Budimo realni i kažimo da ih ovoga puta nisu glasali Srbi masovno zbog potpisanog TU kako su se nadali da će se desit sa njihovim epohalnim pomirenjem naroda, a nisu ni prethodno pomenuti iz 2020.
    Sve to sa pozicije vlasti je jako teško za izvest.
    I još jedno da konstatujem, da nije potpisao TU i to na onakav način, URA bi osvojila više glasova i pored ovih spetakla koje smo gledali poput Miloševića, smjene ANB šefa (zašto nije sačekao da mu istekne VD sttus 15 dana vile znaju) i svega ostalog što je tu bilo a što svakako jeste imalo udio da im razočara određene glasače...
    Čisto da se nadovežem kao član URE sa par komentara vezano za loši(ji) rezultat u Podgorici...
    - očijukanje sa DPS-om nam je mnogo više odmoglo nego pomoglo
    - potpisivanje TU nam je više odmoglo nego pomoglo, mada znam dosta ljudi koji smo "kupili" tim potezom, i lično mislim da je to odličan potez pa i po cijenu gubitka određenog broja glasova
    - loša kadrovska politika, ne mislim samo na Rada, Kurtija... već i na ministre - tu bih jedino izdvojio Anu NĐ koja je veliki radnik pa i ako joj nije struka zaista radi ljudski ... Kurtija nikako nije smio da postavi, ako mu je, a jeste, trebala osoba od povjerenja, mogao je da postavi drugog prijatelja iz mladosti, npr Harasanija, niko riječ ne bi rekao....
    - vezano za kadriranje, nikakvo zapošljavanje po dubini. Mislite da bi imali "svega" 6.4% da smo kao drugi zaposlili na hiljade u CEDIS/CGES-u/EP/Rudniku uglja/Pošti ... Članovi su bili nezadovoljni a ne "obični" građani
    - Afera Rada M ali i pokolj na CT
    - na kraju ali ne i najmanje bitno politikanstvo Dritanovo... Ono što je prolazilo pred avg izbore više ne prolazi, narod očekuje rezultate na bar nekom polju. A konkretnih djela nema, nebitno iz objektivnih/subjektivnih razloga

    Lično sam očekivao par procenata bolji rezultat a za par procenata gori rezultat DF-a, ostalo sve očekivano... Kao što je Vuković uz sebe imao hipoteku DPS-a tako je i Luka imao hipoteku partijskog (ne)činjenja, a šteta jer smo imali daleko najbolji plan i kandidata za gradonačelnika ..

    Jedino dobro je što nećemo biti nužno u vlasti, nema ucjenjivanja i imamo prostor da naučimo iz naših grešaka....



    TT

  36. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  37. #2649
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sta je URA ocijukala sa DPS-om?
    To mi nije jasno uopste?
    O cemu se radi?
    Ja sam shvatila da je URA iskoristila DPS da bi se odrzala na pozicijama vrata tog istog DPSa... Grijesim?

    "Fino" je to ocijukanje kad od bisera niske se programerskim potezom ogrlica pretvori u vratni okov...?
    Moguce zaista da meni nije jasno...

    A procenti? Ko u to uopste vjeruje.. he

    Hvala Lepo

  38. #2650
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Mrzimo Pośa jer je držao Gradsku TV koju mrzimo jer je promovisala Pośa kojega mrzimo.
    Ima smisla. Recimo TVNK ne promoviše Šubaru, niti TV Budva Bata, a posle Mila?

    Ali nam to ne smeta jer mi volimo Šubaru i Bata i Mila. A mrzimo Pośa jer mrzimo njegovu partiju, a i naciju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Najmanji problem sa Gradskom je promocija Pośova, sa druge strane ono što jeste ozbiljan problem je širenje fašističkih stavova od samog početka emitovanja...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  39. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


Page 106 of 124 FirstFirst ... 65696102103104105106107108109110116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •