View Poll Results: Anketa

Voters
0. You may not vote on this poll
  • ne radi

    0 0%
  • iz nepoznatog razloga

    0 0%
Page 26 of 124 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast
Results 626 to 650 of 3082

Thread: lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

  1. #626
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,427
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ne može biti jasnije i preciznije.




    "Treba svi da se okupimo oko zajedničkih ideja, koje treba da se okupljaju, a ne da nas razdvajaju. Kako mi da sarađujemo sa DPS-om, koji napadaju program "Evropa sad", isto i DF, kako mi da sarađujemo sa njim?", kazao je Spajić i istakao da te partije moraju dubinski da se promijene i prihvate program "Evropa sad".

    "Ne želimo da sarađujemo sa takvim partijama. Te partije moraju dubinski da se revidiraju i da promijene odnos prema ovom programu. Po tome ćemo znati da li su te partije realno okrenute budućnosti i dobrobiti građana. Ovakvi kakvi jesu nijesu dobrodošli", istakao je Spajić.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Ključ u boldovanom. Znaju sad evo šta se priča kroz grad pa neće da se izjasne. Ko ti garantuje da neće reći jakov i spajic posle izbora, "Ivan je profesor neukaljan, na listi dps nema onih sa aferama, podmladjena lista, to je pravi put u revidiranje partije. A i program evropa sad je drzavno pitanje, ovo su lokalni izbori ipak..."

    Fino izadjes i na pitanje kazeš ne postoji nikakva kombinacija za saradnju sa dps i staviš tačku na tu priču, a ne ka jakov da ih pomenut ne smije. Što se mene tiče, ako do izbora ne izadju sa takvom izjavom, za mene više nisu opcija za zaokružit.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  3. #627
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Improvizovane biciklisticke staze su se pokazale kao nefunkcionalne i nebezbjedne. Rješavanje haotičnog stanja u saobraćaju, škole i vrtići biće među ključnim prioritetima;

    �� Toliko godina unazad Podgorica ima problem sa gradskim prevozom, da su građani Podgorice izgubili naviku, tome najbolje svjedoči broj putnika u novim autobusima.

    ⚠️ Saobraćajna infrastruktura, saobraćajne mreže u haotičnom stanju. Podgorica kao Glavni grad je grad koji se konstantno širi, a mi smo u prethodnom periodu dobili sužavanje bulevara. Dakle, imamo one čuvene, sad već improvizovane biciklističke staze i to je važno da istaknem jer su pokazale svu svoju nefunkcionalnost, pokazale su da su nebezbjedne. Vi svakodnevno svjedočite ogromnim saobraćajnim gužvama i saobraćajnim kolapsima u Glavnom gradu, dok su sa druge strane ovako nebezbjedne biciklističke staze prazne.

    ���� Naše rješenje predviđa da se postojeće, ovakve improvizovane biciklističke staze otvore za saobraćaj. Imamo dilemu da li će one biti otvorene za saobraćaj uopšte ili isključivo za taxi i vozila gradskog prevoza, a paralelno ćemo napraviti sistem novih biciklističkih staza, koji će zaista dobiti svoju upotrebnu vrijednost.

    ❗️ Ono što je meni posebno važno i sigurno će biti prioritet naše nove uprave jesu vrtići i osnovne škole u Glavnom gradu. To me je i motivisalo da tokom protekle sedmice u parlamentu kao poslanik predložim amandman na budžet koji je usvojen i kojim se stvaraju preduslovi za brzo pokretanje gradnje novog školskog paviljona u sastavu OŠ "Oktoih", sada već škole koja ima duplo više učenika nego što je projektom predviđeno!

    #DaniloŠaranović #IdemoLjudi
    Realna prica i stvarno potreban Podgorici.

    I onda ljudi izadju i glasaju za one sto obecaju da ce da sade 150 stabala dnevno i prosjecnu zaradu od 1000e za godinu dana.

    o.O

  4. #628
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Vazda se govorilo u Crnu Goru. U Crnu Goru i Juznu Srbiju vazda se tako govorilo. Jakuza zeli njegoevsku Crnu Goru, pa valjda treba i pisati na jeziku iz te Crne Gore.
    Postujem dosljednost. A Negoseva, Njegoseva... Ko ce ga vise znati.

    On topic.

    Ima li idje neka zvanicna anketa?
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 04-10-22 at 14:55.

  5. #629
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ako koalicija oko DPS ne osvoji samostalno vlast u PG, nego ES bude tas na vagi - mogu glavu na panj da će ES napraviti dogovor sa DPS.

    Vi ovdje uzimate kao datu okolnost da je na jednoj strani DPS a na drugoj svi ostali...nikako mi nije jasno zašto...

  6. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  7. #630
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,696
    Thanks Thanks Given 
    3,572
    Thanks Thanks Received 
    8,661
    Thanked in
    4,665 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ako koalicija oko DPS ne osvoji samostalno vlast u PG, nego ES bude tas na vagi - mogu glavu na panj da će ES napraviti dogovor sa DPS.
    il ako URA ne uskoči prije ESa da iskoristi makar taj lokalni nivo dok još može

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Odavno vecu nebulozu ne procitah. Haahahhahahah.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Abazović je jedno iljadu puta reka ne sa DPSom pa onda mu ne bi mrsko kad je posta premijer glasovima njihovim. ođe je sve moguće

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 04-10-22 at 16:16.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #631
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default lokalni izbori 23.10.2022 (više opština)

    Odavno vecu nebulozu ne procitah sto se ES tice. Haahahhahahah.
    A bilo ih je dosta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #632
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,435
    Thanks Thanks Given 
    14,924
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    To bi im bio plus za parlamentarne sigurno. Proslavili bi se.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  10. #633
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Vala ih napada i dps i df i ura tako da ne mogu da budu losi kad ih ovi napadaju.

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  11. The Following 3 Users Say Thank You to bojankov For This Useful Post:


  12. #634
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Dobra fora u negativnoj kampanji




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  13. The Following 5 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  14. #635
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ako koalicija oko DPS ne osvoji samostalno vlast u PG, nego ES bude tas na vagi - mogu glavu na panj da će ES napraviti dogovor sa DPS.

    Vi ovdje uzimate kao datu okolnost da je na jednoj strani DPS a na drugoj svi ostali...nikako mi nije jasno zašto...
    Ovdje je bilo prisutno zesce botovanje za ES, zato se ukljucih, vrijedjalo mi inteligenciju.
    Imam i previse ekonomske struke i zivotnog iskustva, takodje i politickog, da trpe mi oci razne 'prognoze'.
    Nakon sto su u CG se desile Pozitivna, URA, casni i posteni SNP, ljudi ladno dolaze i moze se slobodno reci nazivaju botinama one koji navode realno stanje u vezi ES. Mene i bukvalno.
    A ES ima da uleti u DPS koaliciju samo neka dobiju euro vise od ove druge strane.
    O URA tek ne vrijedi trositi rijeci. Nego sto nece biti u prilici nakon kRada.

    Rece Drile kod svog velikog prijatelja Drazena Zivkovica da ce gradonacelnik biti Rakcevic. U prevodu "ako ovi nece, oce oni drugi".

    Jedina partija koja svo ovo vrijeme bila dosljedna "ne sa DPS" i sustinski se to desavalo (DF je imao ovu poslednju Vladu dje su delegirali svoje ljude zajedno sa DPS ljudima. Ko to nije uvidio, pomoci mu nema) to su Demokrate.

    A nece ni one vise tako. Oni "ne sa DPS" a ovi drugi da ih zajebavaju...

    Na kraju krajeva, ambasada USA, Blikcik, Picula... Ponovise se prije neki dan. DF ih ne zanima kao partner.
    To je to. Gotova prica o niposto sa DPS.

    U PG itekako moze biti formirana vlast sa DPS pa i ako DPS ne bude imao 50% +1.

  15. #636
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,135
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    470
    Thanked in
    215 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ovdje je bilo prisutno zesce botovanje za ES, zato se ukljucih, vrijedjalo mi inteligenciju.
    Imam i previse ekonomske struke i zivotnog iskustva, takodje i politickog, da trpe mi oci razne 'prognoze'.
    Nakon sto su u CG se desile Pozitivna, URA, casni i posteni SNP, ljudi ladno dolaze i moze se slobodno reci nazivaju botinama one koji navode realno stanje u vezi ES. Mene i bukvalno.
    A ES ima da uleti u DPS koaliciju samo neka dobiju euro vise od ove druge strane.
    O URA tek ne vrijedi trositi rijeci. Nego sto nece biti u prilici nakon kRada.

    Rece Drile kod svog velikog prijatelja Drazena Zivkovica da ce gradonacelnik biti Rakcevic. U prevodu "ako ovi nece, oce oni drugi".

    Jedina partija koja svo ovo vrijeme bila dosljedna "ne sa DPS" i sustinski se to desavalo (DF je imao ovu poslednju Vladu dje su delegirali svoje ljude zajedno sa DPS ljudima. Ko to nije uvidio, pomoci mu nema) to su Demokrate.

    A nece ni one vise tako. Oni "ne sa DPS" a ovi drugi da ih zajebavaju...

    Na kraju krajeva, ambasada USA, Blikcik, Picula... Ponovise se prije neki dan. DF ih ne zanima kao partner.
    To je to. Gotova prica o niposto sa DPS.

    U PG itekako moze biti formirana vlast sa DPS pa i ako DPS ne bude imao 50% +1.
    Nema sta, dobar si....

    Zaista mislim da jos nikom nije palo na pamet ovakav tip botovanja koji sprovodis....

    Prica nidje veze, DPS se hvali sporedno kroz skoro svaki post, pljuje se po ES, kao si za Saranovica i Demokrate.... i kao slag na tortu avatar sa mitropolitom u pokusaju Lavom Lajovicem....

  16. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  17. #637
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    682
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dobra fora u negativnoj kampanji




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    https://twitter.com/lovcenskineptun/...lExN4jr3cSTp4A

  18. #638
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Nema sta, dobar si....

    Zaista mislim da jos nikom nije palo na pamet ovakav tip botovanja koji sprovodis....

    Prica nidje veze, DPS se hvali sporedno kroz skoro svaki post, pljuje se po ES, kao si za Saranovica i Demokrate.... i kao slag na tortu avatar sa mitropolitom u pokusaju Lavom Lajovicem....
    Nisam ja za Demokrate per se.

    Vidje li sto izjavi ovaj Martinovic? Ali jesu posteni momci. Ova ekipa podgoricka je tek kvalitetna.
    Ja sam na ovim izborima za Saranovica. To je moj rezon, moja procjena trenutne situacije.
    Nisam htio bas to tako da isticem. Ne zelim da uticem na bilo koga.
    Ali smatram da je Saranovic decko na mjestu.
    Evo neka se javi jedan covjek da kaze nesto ruzno za njega. Jedan.
    Porastao na Zabjelu, radio fizicki kad je trebalo, cio zivot opozicionar, nesumnjivi patriota, ta stranka ne prima donacije od stranih centara...

    Ali to je moj rezon. Ne moram biti u pravu...

    Glede avatara... Kako ti se sad cini?

  19. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  20. #639
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Haha kad se odsluša jedan pa drugi snimak ne može čoek a da se ne zapita kako bi nam ovi državu vodili kad su ih ove naše drače ovako preveslale kao mlade babune

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  21. The Following 8 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  22. #640
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Zato ja potenciram "prosao asfalt"...

    Znas li kad bi mene neka kamenjarka navela da joj saljem onakve poruke? Nikad. A mozda ni tad.

  23. #641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Ako koalicija oko DPS ne osvoji samostalno vlast u PG, nego ES bude tas na vagi - mogu glavu na panj da će ES napraviti dogovor sa DPS.

    Vi ovdje uzimate kao datu okolnost da je na jednoj strani DPS a na drugoj svi ostali...nikako mi nije jasno zašto...
    Po svim ispitivanjima koalicija oko DPS ima iste šanse da osvoji samostalno vlast u PG kao Likud u Teheranu.

  24. The Following 4 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  25. #642
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Predlazem da Signore napise par analiza na NBA topic, ako bude podbacio znaci hackovan profil. Nemoguce da je ovo on…

  26. #643
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Gandalf je organizovao izbore (anketu) i ubjedljivo je pobijedila gradjanska koalicija "Svi za nas grad" ali ih ne priznaje jer nisu samo glasali njegovi FB prijatelji vec i drugi, jer je bila javna, kako sam kaza da bi vise ljudi glasalo, a osnovne prituzbe su sto aplikacija nije dozvoljavala da se sa jedne IP adrese glasa vise puta sto je valjda i osnovni demokratski princip jedan covjek, jedan glas.

  27. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  28. #644
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    A evo znacemo brzo i u RL
    Tu es mon héro!

  29. #645
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Gandalf je organizovao izbore (anketu) i ubjedljivo je pobijedila gradjanska koalicija "Svi za nas grad" ali ih ne priznaje jer nisu samo glasali njegovi FB prijatelji vec i drugi, jer je bila javna, kako sam kaza da bi vise ljudi glasalo, a osnovne prituzbe su sto aplikacija nije dozvoljavala da se sa jedne IP adrese glasa vise puta sto je valjda i osnovni demokratski princip jedan covjek, jedan glas.
    Pa sto se nerviras onda vidis da dobijate i to pjeske.

  30. The Following 4 Users Say Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  31. #646
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Od ostalih vijesti, i Vesna Simovic Zvicer, najnezavisnija od svih nezavisnih kandidata u Sudskom savjetu, zena koja nije znala i nije imala mehanizme da sprijeci Vesnu Mednbicu u uticaju na sudije.....je postala stanovnik Savnika pred izbore.
    Da pomogne posrnuloj demokratiji

  32. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  33. #647
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    DPS nema koalicioni potencijal zato što glasači drugih partija ne vole DPS. Oni jesu pojedinačno još uvijek najjača partija ali je puno više ljudi koji ih ne vole.

    Djeluje mi nezamislivo da Jakov i Miki uđu u neku priču sa njima, nije ES neka partija tipa SD da im visi cenzus pa moraju da nađu velikog brata već partija koja već sada ima potencijal za 10+% a bilo kakva saradnja sa DPS bi ih ukopala u startu.

  34. #648
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Meni je najjaca ona floskula koju svi furaju "iz reda uglednih pravnika".
    Omatorih a ne znah da taj red postoji. Mozda jer Dan Brown nije pisao o tome, mozda zato manje poznat red...

    S obzirom da je Andrej Milovic bio clan tuzilackog savjeta i drzavni sekretar, kapiram i on iz tog reda. Ergo, i nije neki red.

  35. #649
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    DPS nema koalicioni potencijal zato što glasači drugih partija ne vole DPS. Oni jesu pojedinačno još uvijek najjača partija ali je puno više ljudi koji ih ne vole.

    Djeluje mi nezamislivo da Jakov i Miki uđu u neku priču sa njima, nije ES neka partija tipa SD da im visi cenzus pa moraju da nađu velikog brata već partija koja već sada ima potencijal za 10+% a bilo kakva saradnja sa DPS bi ih ukopala u startu.
    DPS ima vec sad dva koaliciona partnera, ukoliko u tome budu imali interesa. URA i SNP.
    SNP je izasao sam na izbore u PG, to samo po sebi je cudno. Ako im DPS pomogne da ne ostanu ispod cenzusa, bice partneri.
    I ako cemo pravo, njihov kandidat je tip koji je itekako kvalitetan kandidat, prosao sve i svja, sve ce se on zadovoljavati da bude najmanji dio nekog saveza. Ima da trazi mnooogo. Lik je ocigledno risk taker.

  36. #650
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Gando je postao trn u oku dps mašinerije. Ne bi me čudilo da mu nešto smišljaju u njihovoj divnoj kuhinji.

  37. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


Page 26 of 124 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2022: Ulcinj i Berane
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 291
    Last Post: 26-05-22, 15:00
  2. lokalni izbori 2022: Tivat i Budva
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 43
    Last Post: 23-04-22, 10:35
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. Lokalni izbori u 12 opština - 2018
    By lucke91 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1751
    Last Post: 01-06-18, 20:10
  5. Replies: 13
    Last Post: 06-05-18, 14:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •