Page 32 of 44 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast
Results 776 to 800 of 1093

Thread: ABA League 2022/23

  1. #776
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,812
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default


  2. The Following User Says Thank You to Nantecut For This Useful Post:


  3. #777
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Pa da SNS ne sipa..kosarkaski klubovi bi bili nivo nase Buducnosti.. Neki budzet tu od 3milje i to je to.
    Kosarka je neprofitabilan sport. Nije kao fudbal.. Drzava Srbija je u dva kluba ove godine sasula 20+m...ka da ih je u bunar bacila..isti im je qurac.
    džaba ulaganja ponekad. Fener i Efes su više od deceniju sipali koliko su mogli (Fener i dalje) pa ništa. do Željka, Fener ne znam da li je bio na F4, eo sad vrhunski trener i skup rooster pa ništa. Efes je svakog ljeta dovodio po 3-4 vrhunska igrača i onda potop. pa Ataman koga su svi otpisali dodje i očisti EL dvaput, onaj drugi put su samo Petruševa doveli koji nije i igrao. Oly takodje, godine i godine ulaganja pa kad su smanjili dvije zaredom. eo Barsa, Šaras kolko oćeš keša i ni blizu EL

    Dejo Radonjić je imao neke vrhunske ekipe za standardne Aba lige koje se nije ulagalo kao ove sezone npr.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #778
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    I Radonjić i Vujošević su bili u podređenoj piziciji u odnosu na ostale EL timove.

    Sad to nije slučaj ni za jedne ni za druge a pogotovo za Partizan.

    Pare svakako nisu garancija ali jesu preduslov za uspjeh. Sem Partizana i Žalgirisa ne sjećam se nekog velikog iznenađenja na F4.

    I u fudbalu je ista priča, imaš timove poput Reala i Sitija koji mogu da kupe koga hoće, s tim da evropski fudbal donosi ogromne pare a košarka je rupa bez dna.

  5. #779
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Možete da mlatite i jedni i drugi oba kluba su grobari srpske kosarke potpuno su je unistili ja ne znam kako može neko ovo da gleda iz godine u godinu

  6. #780
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    https://sportklub.n1info.rs/kosarka/...ribina-prazan/

    ABA liga je, prema nezvaničnim informacijama, najbliža odluci da finansijski sankcioniše klub sa Kalemegdana i dvojicu igrača Partizana uz pražnjenje dela tribina.

    Crvena zvezda bi trebalo da bude kažnjena novčano zbog nedoličnog ponašanja navijača i ubacivanja tvrdih predmeta na teren, a zbog nereda koji su se dešavali kada je počelo zagrevanje crno belih jedan deo tribine će biti ispražnjen za naredni meč. U pitanju je deo iza klupe tima iz Humske, kao i nekoliko redova oko terena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. #781
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,812
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Možete da mlatite i jedni i drugi oba kluba su grobari srpske kosarke potpuno su je unistili ja ne znam kako može neko ovo da gleda iz godine u godinu
    Jesi gledao prva dva meca u arenu ?? sem eto tog skandiranja Nemanji(toga uvjek ima i bice) pudlica izadje i kaze prva dva meca nisu bila dostojna finala.. i onda dodje treci mec i publika ne da igracima da se zagriju prije meca.

  8. #782
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,812
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://sportklub.n1info.rs/kosarka/...ribina-prazan/

    ABA liga je, prema nezvaničnim informacijama, najbliža odluci da finansijski sankcioniše klub sa Kalemegdana i dvojicu igrača Partizana uz pražnjenje dela tribina.

    Crvena zvezda bi trebalo da bude kažnjena novčano zbog nedoličnog ponašanja navijača i ubacivanja tvrdih predmeta na teren, a zbog nereda koji su se dešavali kada je počelo zagrevanje crno belih jedan deo tribine će biti ispražnjen za naredni meč. U pitanju je deo iza klupe tima iz Humske, kao i nekoliko redova oko terena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kaznjavaju Nanelija jer je uradio mosu liku koji ulazi na teren i psuje ga, pa dje je tu obezbedjenje da makne ljude sa parketa?? a da pudlica ih poslao u hodnik.

  9. #783
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    finansira se najviše privatno a kontroliše ga nominalno sns,s' tim da očigledno ostoja pravi otklon od vučića.

    Xxaxaxaxa, Blanoko Nordeus axxaxaxax.
    Bakke su na drugom spratu...



    Quote Originally Posted by Nantecut View Post
    Daj neka neko izbaci snimak dje Naneli pali mosu navijacu fmpa, kupio me brat za sva vremena !
    Qq, čime se vi ponosite, ja se barem stodim ovih penala od navijača, ova ekipa KKP je jedna od košarkaški kvalitetnijih odje ikad, ali je zato moralno i ljudski odron, teški provokatori i gmizavci.
    Čega se pametan stidi...
    Forever young, i want to be forever young

  10. #784
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    a ti znaš u dinar budžet partizana?pravo u jutarnji sa pudlicom pa da vidimo tabele

  11. #785
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    On se stidi.

  12. #786
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Qq, čime se vi ponosite, ja se barem stodim ovih penala od navijača, ova ekipa KKP je jedna od košarkaški kvalitetnijih odje ikad, ali je zato moralno i ljudski odron, teški provokatori i gmizavci.
    Čega se pametan stidi...
    nevezano za Jamesa, moraš se nekad zalećet nasilniku. da mu daš do znanja da ne daš na sebe. ne bi valja puštio ti da te kinji neko samo jer mu se može? ovi su to radili jer im je Čović reka da smiju a da policija neće reagovat. u drugim okolnostima bi bili manji od makovog zrna


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #787
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nevezano za Jamesa, moraš se nekad zalećet nasilniku. da mu daš do znanja da ne daš na sebe. ne bi valja puštio ti da te kinji neko samo jer mu se može? ovi su to radili jer im je Čović reka da smiju a da policija neće reagovat. u drugim okolnostima bi bili manji od makovog zrnaSent from my iPhone using Tapatalk
    Da ga je neko udario ili nešto, shvatio bih i opravdao, naravno, ovako na ove budale što avetaju, a znaju i sami da ne smiju ništa, da kreće igrač da se zalujeće put nekog da udari, to je baš loše.Eno imali smo situaciju dje je Lesor na početku sezone se zalijetao na navijače koji ga prozivaju sa tribine, zamisli da se Nedović onu noć zalijeta' na tribine što mu psuju ženu, bio bi baš teški kreten.Zadnji meč Madar pikazije srednji prst publici, Ledej imitira sex neki, Naneli se vere na obruč i pokazuje srednji prst izmedju noga, Panter isto neke gestikulacije prema tribinama, ranije isto Panter pokaziva srednjake, Lesor oće da se bije sa navijačima, kleberi se pored nekih transparenata, napada Petruševa 2x sa ledja na kraj meča, Trifunović plazi jezik prema klupi CZ, ne vjerujem da su eto imali "sreće" da nadju sve kretene i okupe na jednom mjestu, nego je to nešto što se gaji u upravi i stručnom štabu, pa se preliva i na igrače, znači goli užas.Prije godinu ili 2 onaj na finalu kupa u fudbalu se dere na saigrače koji čestitaju fudbalerima Zvezde pobjedu, da se povuku sa terena, da ne bi čestitali.To je kad kompleksi izbiju na površinu.To isto možemo da vidimo i na ovoj temi, limovi su toliko iskompleksirani da se slade i ponose ovakvim očajničkim potezima, pi.
    Last edited by technus; 19-06-23 at 16:59.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #788
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    si dečko realan,pa mošanje ste vi patentirali...da ne spominjem da je čist spin da se ne priča o direktoru telekoma,mora se gura narativ kako je partizan režimski klub i kako se plaća direkt iz fonda pio...

    zamisli lik iz geta se pokočio sa bahatom budalom pred prepunom halom i ti bi da to osudimo?

  15. #789
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,812
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Da ga je neko udario ili nešto, shvatio bih i opravdao, naravno, ovako na ove budale što avetaju, a znaju i sami da ne smiju ništa, da kreće igrač da se zalujeće put nekog da udari, to je baš loše.Eno imali smo situaciju dje je Lesor na početku sezone se zalijetao na navijače koji ga prozivaju sa tribine, zamisli da se Nedović onu noć zalijeta' na tribine što mu psuju ženu, bio bi baš teški kreten.Zadnji meč Madar pikazije srednji prst publici, Ledej imitira sex neki, Naneli se vere na obruč i pokazuje srednji prst izmedju noga, Panter isto neke gestikulacije prema tribinama, ranije isto Panter pokaziva srednjake, Lesor oće da se bije sa navijačima, kleberi se pored nekih transparenata, napada Petruševa 2x sa ledja na kraj meča, Trifunović plazi jezik prema klupi CZ, ne vjerujem da su eto imali "sreće" da nadju sve kretene i okupe na jednom mjestu, nego je to nešto što se gaji u upravi i stručnom štabu, pa se preliva i na igrače, znači goli užas.Prije godinu ili 2 onaj na finalu kupa u fudbalu se dere na saigrače koji čestitaju fudbalerima Zvezde pobjedu, da se povuku sa terena, da ne bi čestitali.To je kad kompleksi izbiju na površinu.To isto možemo da vidimo i na ovoj temi, limovi su toliko iskompleksirani da se slade i ponose ovakvim očajničkim potezima, pi.
    Nije isto navijaci na tribinama i navijaci na terenu.. nije tesko ukapirat poentu.

  16. The Following User Says Thank You to Nantecut For This Useful Post:


  17. #790
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Da ga je ko dofatio, prvi bih reka da ga iznabada ka onaj crnac što je gostova protiv Budućnosti, ali ovako što ga niko nije ni doFatio, on se zalijeće put navijača i cima, užas.
    I ponosiliste se svim ovim navedenim potezima (većina) ostalim koje navedoh.
    Ovaj veli skreće se sa teme sa direktora Telekoma, ja orvi sve najgore za tog penala, mada ni ne znam ko je kreten, šou.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #791
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default ABA League 2022/23

    @technus

    Lessort je neižvljen i nevaspitan momak, to je valjda jasno svakome ko prati karijeru momka. takav je bio i dok je za Zvezdu igra. sjećamo se svi onoga kad je igrao za Monaco, kako je reagovao posle meča protiv Budućnosti. nisu sportisti neki ultra pametni ljudi, to su dobrim dijelom momci koji ne umiju sastaviti par prosto proširenih rečenica. jbg, mi smo navikli na Djordjevića, Bodirogu, Divca, sad Jokića i Bogdanovića koji su mangupi i šmekeri. sjeti se Deja i intervjua u Zagrebu pa ga mi svi nedje volimo radi toga Beograd je džungla ka svi veći gradovi i moraš da paziš malo kako se ponašaš. nikad ne znaš oće li naić neka budala koja ti može naškoditi samo jer si ti kao igrač Partizana/Zvezde pokazao srednji prst ili ih vrijedjaš. vrijedjanje familije je dno, moraš da znaš da navijači Partizana godinama targetiraju onu novinarku i vrijedjaju. opet su to radili prije neki dan, tako da ja zaista ne očekujem sad puno od ljudi koji vrijedjaju ženu samo jer je ova napravila emisiju u kojoj ih je izrešetala činjenicama ko su i šta su. uopšteno svi ti ultrasi su krimosi koji ne prezaju ni od čega i ja ih tako posmatram. zato vazda gledam normalne ljude koji navijaju za neki klub. tipa Diklić za Partizan il Novak za Zvezdu, to se broji. ja pogledam komentare navijača bg klubova posle mečeva. to je baš zabrinjavajuće šta i kako se piše. nažalost nema volje da se ovo uvede u neke normalne tokove i dok je tako gledaćemo svake godine ovo. EL je dokaz kako može fino da se igra bez ikakvih incidenata


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by outline; 19-06-23 at 17:13.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  19. #792
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    a sjutra će da bude opet sns-ov,režimski klub i sl gluposti,ko da vas ne znamo...nego ne reče nam ko finansira partizan?jel fond pio ili zdravstvo?

  20. #793
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Ma navijači su u kompletu, sa svih strana, generalno dno dna.
    Ja pričam o potezima igrača, koji bi nekako trebali da postave neki primjer, a ne da se ponašaju ka' zadnji džiberi sa šipke


    Quote Originally Posted by outline View Post
    @technus

    Lessort je neižvljen i nevaspitan momak, to je valjda jasno svakome ko prati karijeru momka. takav je bio i dok je za Zvezdu igra. sjećamo se svi onoga kad je igrao za Monaco, kako je reagovao posle meča protiv Budućnosti. nisu sportisti neki ultra pametni ljudi, to su dobrim dijelom momci koji ne umiju sastaviti par prosto proširenih rečenica. jbg, mi smo navikli na Djordjevića, Bodirogu, Divca, sad Jokića i Bogdanovića koji su mangupi i šmekeri. sjeti se Deja i intervjua u Zagrebu pa ga mi svi nedje volimo radi toga Beograd je džungla ka svi veći gradovi i moraš da paziš malo kako se ponašaš. nikad ne znaš oće li naić neka budala koja ti može naškoditi samo jer si ti kao igrač Partizana/Zvezde pokazao srednji prst ili ih vrijedjaš. vrijedjanje familije je dno, moraš da znaš da navijači Partizana godinama targetiraju onu novinarku i vrijedjaju. opet su to radili prije neki dan, tako da ja zaista ne očekujem sad puno od ljudi koji vrijedjaju ženu samo jer je ova napravila emisiju u kojoj ih je izrešetala činjenicama ko su i šta su. uopšteno svi ti ultrasi su krimosi koji ne prezaju ni od čega i ja ih tako posmatram. zato vazda gledam normalne ljude koji navijaju za neki klub. tipa Diklić za Partizan il Novak za Zvezdu, to se broji. ja pogledam komentare navijača bg klubova posle mečeva. to je baš zabrinjavajuće šta i kako se piše. nažalost nema volje da se ovo uvede u neke normalne tokove i dok je tako gledaćemo svake godine ovo. EL je dokaz kako može fino da se igra bez ikakvih incidenata


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ,
    Forever young, i want to be forever young

  21. #794
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    CZ je izgubila ovu titulu porazima od Zadra i Cibone raspale.

    Domaći teren je prevelika prednost ove sezone.

  22. #795
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default

    Partizan je do meča sa Efesom u BG u el izgleda ka skup momaka skupljenih sa ulice. i to dobijaju i zamalo podjoše na F4. dan prije toga poraza Zvezde, dobili su Split u gostima onom trojkom Jamesa na sekund do kraja, pa onda Budućnost opet. posle one pobjede u kupu, činilo se da je Zvezda favorit i za top 8 i el, al eto mijenja se sve. pa kako je samo Partizan izgleda u onoj seriji protiv Derbya. Partizan mora da iskoristi ovu prednost domaćeg terena. mislim da ovo ide u 2-2. recimo u EL oba puta dobili gosti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  23. #796
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Koliko kavaran tip, ovoga ne mora niko ništa da filuje, sam od sebe je ljigav


    Forever young, i want to be forever young

  24. #797
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    529
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nantecut View Post
    Daj neka neko izbaci snimak dje Naneli pali mosu navijacu fmpa, kupio me brat za sva vremena !
    Što znači ovo?
    Ne zamjerite, ja sam stariji čovjek, nemam pojma što znači paliti mošu...

    Nego što sad Ledej je bitanga neka?
    Gledam koliko mogu tu evropsku košarku, nešto što sam primijetio je da igra odličnu odbranu i da malo pravo faulova.

    U ovoj utakmici ne bih ni znao da je bio toliko pokvaren da ne pročitah ovdje.

    Ono sa Petruševim ne viđeh jasan i namjeran kontakt, kao što ni sudije ne viđeše kad ponovo odgledaše snimak.

    Čak sam mislio da je Petrušev neki omanji kontakt koji se preko kamere ne vidi prenaglasio. Da sad ne kažem da se radilo o totalnom flopu.

  25. #798
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Xxaxaxaxa, Blanoko Nordeus axxaxaxax.
    Bakke su na drugom spratu...





    Qq, čime se vi ponosite, ja se barem stodim ovih penala od navijača, ova ekipa KKP je jedna od košarkaški kvalitetnijih odje ikad, ali je zato moralno i ljudski odron, teški provokatori i gmizavci.
    Čega se pametan stidi...
    Ova ekipa je jedna od najkvalitetnijih ikad? Veze ti druze o kosarci nemas

  26. #799
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,698
    Thanks Thanks Given 
    3,574
    Thanks Thanks Received 
    8,663
    Thanked in
    4,667 Posts

    Default




    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  28. #800
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Vujosevic je igrao EL koja je nije ukljucivala SVE najbolje Evropske klubove. Imao je Partizan tapiju na kosarku. Uzimao koga je prsto upirao. Nije bitno bilo iz kojeg je kluba. Pa Zvezdi su odvodili koga su htjeli.
    Zaboravilo se ko je tada sjedio u prvim redovima u Pioniru..kako se ulazilo u svlacionice..samarale se sudije..cupale...stipale..

    Bila su dva pokusaja dizanja Zvezde..ali prosto to je bilo krstkog daha. I vise je sluzilo da se malo para opere.

    Od dolaska Covica i angazovanja navijaca, tj kora grupe..malo se stvari pocinju mijenjati. Jer sad ima ko i sa ove strane da prijeti..
    Sjecam se emisije skandalozne izmedju Vujosevica i Covica..koju je gledao citav Balkan. Bruka i sramota.. Ali ocigledno da nije moglo drugacije protiv Vujosevica i monopola Partizana.

    Najzasluzniji za tu mrznju je Vujosevic..posebno se isticao izjavama o gasenju Zvezde..o tome kako nije spas za srpsku kosarku sacuvati Zvezdu..itd..
    Na to sve se nastavio Covic..i krenula je dominacija Zvezde nakon one serije koju je dobio Dejo.

    Pojavljuje se mantra kako je ovo samo kod nas. Pogledajte Tursku..pogledajte Grcku..i tamo se slicne stvari desavaju. Kosarka nije uredjena kao fudbal..nema vrhovno tijelo.. Nije ni profitabilan sport za klubove.. Kosarka je u klasicnom qurcu u Evropi. Sve sto valja ide preko bare i tamo igra..a odje se klubovi pune nekim otpacima iz g lige..
    EL nema ukupno 10mladjih igraca u svim klubovima..da igraju bar 7do 10min u prosjeku. Sto vam dovoljno govori.. Madar je rajzing star, bjese?


    Za razliku od proslih godina..ova finalna serija je kvalitetna. Zaista je steta sto prolazi u istoj prici kao prethodnih godina. Jer osim spanskog klasika..u Evropi nema ove godine bolje kosarke od ove ovdje sto gledamo. Jos se igra u izuzetnoj atmosferi.

    Mislim da je Partizan jaci za nekih 10p na neutralnom terenu. Na svakoj poziciji osim na pleja..je jaci od Zvezde. Pritom su dosta uigraniji..napad im tece fino. Dosta otvorenih pogleda ka kosu imaju.. Jedino cime Zvezda se suprpstavlja u ovoj seriji..je energija i borba. Djeluje kao da vise igraca Zvezde zeli ovo..pobjedu..

    Umjesto malo da se uziva u kosarci..da se prica o prilagodjavanjima i pojedincima..mi pricamo o flasama..casama.. Malo bzv

  29. The Following User Says Thank You to samson For This Useful Post:


Page 32 of 44 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uefa Champions League 2021/2022
    By jokaš in forum Fudbal
    Replies: 745
    Last Post: 03-06-22, 13:04
  2. Premier League 2021/2022
    By efamouspg in forum Fudbal
    Replies: 155
    Last Post: 01-06-22, 13:13
  3. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  4. ABA league 2013/2014
    By cardozo in forum Ostali sportovi
    Replies: 530
    Last Post: 28-04-14, 17:42
  5. Aba league 2012/2013
    By cardozo in forum Ostali sportovi
    Replies: 672
    Last Post: 23-05-13, 21:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •