Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast
Results 201 to 225 of 229

Thread: Elektricni trotineti u CG - problemi i moguca rjesenja

  1. #201
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    postoje uslovi
    to sto ih niko ne postuje, a oni nemaju mehanizam kontrole je drugo (manje vise ko bilo koji drugi zakon - zasniva se na licnim moralnim nacelima)

    uslovi u ugovoru koji potpisujes su da ces koristiit kacigu, prsluk, pridrzavas se propisa u saobracaju i brzine do 20kmph
    Izvini, mozda nemam sve info pa grijesim. Hoces da kazes da kada rentiras el trotinet na nekoj od gradskih lokacija ti prihvatas te stavke iz ugovora?
    Ne razumijem odakle turisti prolazniku kaciga, prsluk i slicno. Isti sam servis probao u Budimpesti i naravno divljina kao i kod nas i takve stavke nema, niko te ne pita nista, samo vozi i plati.
    Mi smo koliko kapiram to prepisali samo i kao inovativni smo.

    Sto se tice pravila i propisa bilo koje vrste, ako nema kontrole i nema kazni onda kao i da nema propisa. Takvo smo drustvo.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  2. #202
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Pa mi te stvari, kao i svaku slicnu radimo samo pro forme.

    Ako se sto desi da se onaj koji ih iznajmljuje ogradi od svega i izio vuk magarca.. kriva je stoka od naroda ili turista, kako god.

    Nego se udaljavamo od tebe a o trotinetima i onima koji ih najcesce voze sam pisao vise nego dovoljno, ne bih opet. Niti bih da opet prizovem kakav incident, ponovo...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  4. #203
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Rjesenje za el. trotinete je jednostavno.

    1. Mogu da se voze samo biciklistickim stazama (koje prakticno ni nemamo)

    ili

    2. Tretiraju se kao bilo koje drugo vozilo u saobracaju sa manjom kubikazom sto naravno podrazumijeva kacigu, polaganje itd.

    Problem rijesen.

    Brem sto se Novog tice rekao bih da su najveci krivci sami roditelji, ono odraslih sto vidim da se vozaju sa trotinetima to rade po ulici i ponasaju se kao da voze obicni skuter. Moguce da je samo moje licno iskustvo tho, ne bih znao.

  5. #204
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Meni je sampion bio jedan lik sto je uzeo cerkicu iz vrtica, popeo je na ramena, i uzeo da biciklom ide put kuce, jednom rukom drzeci volan drugom rukom nogu od cerke.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. #205
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default Elektricni trotineti u CG - problemi i moguca rjesenja


  7. The Following User Says Thank You to misko23 For This Useful Post:


  8. #206
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Mislim da se posle ovog videa može otvoriti i tema vožnja srednjom trakom na bulevaru sa dvije trake?!?Koja su prava vožnjom iste a što je korektnost prilikom vožnje istom,odnosno,da li je korektnije da se sklanjaš u lijevu (brzu) ili desnu (sporu) traku kad ti zatrubi vozač jačeg(bržeg) trotineta iza tebe

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  9. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ja mislim da bi 90% vozača u CG palo na regularnom vozačkom testu. A možda sam i malo rekao 😀

  10. #208
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,395
    Thanked in
    1,359 Posts

    Default

    Ovaj trotinet je vrhunska stvar nego je greska u Vozacima Automobila sto se ne odnose prema njima kao pjesacima ,biciklistima i skuterasima .
    jednostavno kad ga vidis ti si mocniji i smatras da on tebe treba da propusti jer vozac automobila ima prvenstvo na sve sem na FAP 13 ili drugi sleper....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  11. #209
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Ja gledam da ih zaobidjem u sto je vecem luku moguce kad ih vidim da voze ivicom trake, jer mi se cini da se u svakom trenu moze nesto desit i da mi padnu pod auto...

    Naravno da policiju ne bi zanimalo ko je kriv kad je neko oboren, no bi vozaca auta odma u tvorza.

    Iskljucivao bih iz saobracaja bicikliste i trotinete ako nema traka za njih.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. #210
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ovaj trotinet je vrhunska stvar nego je greska u Vozacima Automobila sto se ne odnose prema njima kao pjesacima ,biciklistima i skuterasima .
    jednostavno kad ga vidis ti si mocniji i smatras da on tebe treba da propusti jer vozac automobila ima prvenstvo na sve sem na FAP 13 ili drugi sleper....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Odavno ne procitah nesto sa cim se manje slazem...

    Na stranu vozaci auta, o kojima stalno pisemo.

    Sto treba, da se ukopamo u mjestu kad vidimo trotinet u radijusu od 100 metara jer postoje ne tako male sanse da ce kreten da nam zavrsi pod tockovima?

    Trotineti se voze neprimjerenom brzinom, bez ikakve opreme i bez ikakvog poznavanja najosnovnijih saobracajnih pravila a jos manje kulture u saobracaju.

    Ne kazem da nema izuzetaka ali pricam za vecinu koju gledam svakog dana gdje imaju vise srece nego pameti, isto kao i roditelji im jer u vecini slucajeva su to djeca kojima su roditelji kupili trotinete da ih ne smaraju doma i jer su jeftiniji od Ajfona koje je dijete trazilo a uz sve to mogu da se hvale kolegama kako oni svoju djecu podizu na 'zdravim stilovima zivota'.

    Ta djeca voze elektricne trotinete, skutere i ostale 'gedzete' dje stignu... i uvijek ocekuju bas to sto si ti pomenuo - da ih svako u svakom momentu propusti bilo da se oni ukljucuju u raskrsnicu kao vozilo, prelaze na pjesacki kao pjesaci ili bilo sto izmedju. A ako se desi da nedje izlete dje ne treba onda je vozac kriv ako ih okrzne...

    Nit' ih cujes, nit' ih vidis... samo ti iznenada prozuje kroz usi dok setas ili ti prodju tik uz haubu dok vozis... Predstavljaju opasnost, najprije za sebe a onda i za sve druge ucesnike u saobracaju dok god ne postoji nikakvo regulisanje istih i naravno propisane sankcije bilo za njih ili za roditelje ako se dozvoli uopste upotreba od strane maloljetnih (gledao sam i djecu ispod 10-12 godina na njima).

    I sa ovim zavrsavam pricu o trotinetima, degenericnim roditeljima i nesposobnoj policiji kao i nadleznima uopste.

    A sva ova prica ce se uzet' sa ozbiljno tek kad neka od narednih tragedija ukljuci i neko dijete pod tockovima a zavije najmanje jednu do dvije porodice u crno.

    Toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  14. #211
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,395
    Thanked in
    1,359 Posts

    Default

    Samo da dodam jednu par stavki.... Biciklisti ,pjesaci trotineti su necujni , ne cuju se... nije samo trotinet necujan
    a druga stavka vozac automobila uvijek se mora prilagoditi uslovima puta i kroz ne brze od 40 km

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  15. #212
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Samo da dodam jednu par stavki.... Biciklisti ,pjesaci trotineti su necujni , ne cuju se... nije samo trotinet necujan
    a druga stavka vozac automobila uvijek se mora prilagoditi uslovima puta i kroz ne brze od 40 km

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Biciklisti a pogotovo pjesaci ne idu brzinama kojima idu elektricni trotineti i skuteri. Ti kao da namjerno oces da dokazes nesto za sta i sam znas da veze s' mozgom nema.

    U naseljenim mjestima je ogranicenje najcesce 50 km/h a ne 40 km/h a cinjenica da ne znas tako osnovno pravilo mi dovoljno govori o tebi kao ucesniku u saobracaju i strastvenom trotinasu.

    Svi ucesnici u saobracaju treba da se prilagode uslovima puta, da postuju saobracajne znake koji su relevantni za njih i da imaju minimalnu saobracajnu kulturu. Bilo to vozac automobila, motora, trotineta ili pjesak.

    To sto ti vozis trotinet te ne cini nikakvom ugrozeom vrstom niti imas ikakva veca prava od drugih ucesnika u saobracaju a imas iste odgovornosti i obaveze o kojima apsolutno ne razmisljas.
    Last edited by Fidel Castro; 09-07-22 at 16:36.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  17. #213
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,395
    Thanked in
    1,359 Posts

    Default

    evo u Pariz je ogranicenje 30km , Lion takodje ...njemci razmisljaju.... a sto prije shvatite da su i trotinasi PJESACI u saobracaj bice lakse za sve ....
    ne daj boze nikome ni krvniku ali kad udaris pjesaka na crveno njegovo ti si kriv!!! vozac automobila .
    Oprez i propustajte pjesake trotinase bicikliste ipak vozaci imaju klimu i dlaku u ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  18. #214
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    a sto prije shvatite da su i trotinasi PJESACI u saobracaj bice lakse za sve ....
    Znaci vozaci elektricnih trotineta koji idu po 40-50 km/h (ima i mnogo brzih nego srecom ne mnogo kod nas) su zapravo pjesaci i tako ih treba tretirat' u saobracaju?

    A sto tako ne kazes da zavrsim odma pricu sa tobom a ne da gubim vrijeme uzalud.

    Poyyy
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  20. #215
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Ništa onda no i da ovi što džogiraju ili brže hodaju pređu da to rade na kolovozne trake

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  21. The Following 3 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  22. #216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Znaci vozaci elektricnih trotineta koji idu po 40-50 km/h (ima i mnogo brzih nego srecom ne mnogo kod nas) su zapravo pjesaci i tako ih treba tretirat' u saobracaju?

    A sto tako ne kazes da zavrsim odma pricu sa tobom a ne da gubim vrijeme uzalud.

    Poyyy
    Troluje momak

  23. #217
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Par puta mi se desilo da mi ulete na pješački 20-30 kmph, ludaci. Za početak poštovati pravilo da pješački služi za pješake i da se pregura trotinet pješke na pješački. Vozim biciklo godinama skoro svaki dan i uvijek ga preguram kad prelazim pješački prelaz, ne znam koliko nemaran moraš biti da ti bude normalno da uletiš 30 kmph preko pješačkog i da smatraš da je to potpuno normalno i sigurno
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. The Following User Says Thank You to chucknorris For This Useful Post:

    NSX

  25. #218
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,717
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    evo u Pariz je ogranicenje 30km , Lion takodje ...njemci razmisljaju.... a sto prije shvatite da su i trotinasi PJESACI u saobracaj bice lakse za sve ....
    ne daj boze nikome ni krvniku ali kad udaris pjesaka na crveno njegovo ti si kriv!!! vozac automobila .
    Oprez i propustajte pjesake trotinase bicikliste ipak vozaci imaju klimu i dlaku u ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Svuda u Evropi (pa i Francuskoj, te i u Parizu) maksimalno ograničenje za bicikla je 25 km/h i tako se tretiraju (kao bicikla). U slučaju da idu brže tretiraju se kao motocikli (žmigavci, svjetla, kaciga,...). Evo da ponovim neka osnovna pravila:

    Francuska: do 25 km/h, minimum 12 godina, slušalice i mobilni telefon zabranjen, isključivo na biciklističkim stazama, ako nema iste onda ulicom.

    Njemačka: da bi trotinet bio legalan mora da ima papir ABE (Allgemeines Betriebserlaubnis @NSX kako se prevodi). Da bi se dobio taj ABE papir trotinet mora imati nezavisne kočnice, prednje i zadnje svjetlo, trubu, rukohvat, maksimum 1,5 kW, maksimalno 20 km/h,... Da bi se upravljalo sa električnim trotinetom potrebno je da se ima minimum 14 godina, a voze se biciklističkim stazama, a ako nema biciklističke staze onda ulicom.

    Švedska: maksimalno 250 W, takođe do 20 km/h.

    Crna Gora: nije regulisano zakonom.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  26. #219
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Troluje momak
    I wish al' mislim da je u pitanju samo velika razlika u godinama i snalazenju u prostoru i vremenu..

    (ne znam kako se kod nas kaze 'situational awareness')
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #220
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,478
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    2,395
    Thanked in
    1,359 Posts

    Default

    Na Filipinima i policija vozi trotinete, sto bi trebalo obezbediti i nasoj policiji i komunalnoj policiji. Masa x ubrzanje = energija, a svako prevozno sredstvo je potencijalno oruzje u rukama vozaca, samo je pitanje da li je bolje da ugrozava sebe ili druge. Automobil je gospodar asfalta ali lijepo uspori ne ugrozavaj bicikliste i trotinase i trotinasice
    Buducnost je u njima sa sve vecim cijenama goriva i skupljom strujom samo je pitanje dana kad ce vam iz firme zabraniti da ga punite na poslu . Ugrozava ekonomiju sve manje ljudi koristi taxi i javni prevoz, lakse ga je voziti nego pedalati.... e da treba da spada u kategoriju za bicikla pa nek prepisu od republike srpske zakon vjerovali ili ne dje je to sve regulisano u locna elektricna vozila brzina 6km po trotoarima a na saobracajnice do 25
    e sad sto ljudi odje misle da idu 50 60 km na sat neka ih na tablete su.....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  29. #221
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Izvini, mozda nemam sve info pa grijesim. Hoces da kazes da kada rentiras el trotinet na nekoj od gradskih lokacija ti prihvatas te stavke iz ugovora?
    Ne razumijem odakle turisti prolazniku kaciga, prsluk i slicno. Isti sam servis probao u Budimpesti i naravno divljina kao i kod nas i takve stavke nema, niko te ne pita nista, samo vozi i plati.
    Mi smo koliko kapiram to prepisali samo i kao inovativni smo.

    Sto se tice pravila i propisa bilo koje vrste, ako nema kontrole i nema kazni onda kao i da nema propisa. Takvo smo drustvo.
    https://podgorica.travel/sharing/

    naravno - ovi te izdaju ograde sebe da ne snose odgovornost - dalje je na korisniku.


    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Meni je sampion bio jedan lik sto je uzeo cerkicu iz vrtica, popeo je na ramena, i uzeo da biciklom ide put kuce, jednom rukom drzeci volan drugom rukom nogu od cerke.
    bukvalno skoro svako jutro kod vrtica se moze sresti jedno od 3 na trotinete:
    1 vjezba sve poze s djetetom (ispred, iza, na ramena...)
    1 vozi dijete ispred sebe
    1 vozi 2 djece i balansira na preste ko balerima tamo na kraj stajnog dijela

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Ovaj trotinet je vrhunska stvar nego je greska u Vozacima Automobila sto se ne odnose prema njima kao pjesacima ,biciklistima i skuterasima .
    jednostavno kad ga vidis ti si mocniji i smatras da on tebe treba da propusti jer vozac automobila ima prvenstvo na sve sem na FAP 13 ili drugi sleper....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Samo da dodam jednu par stavki.... Biciklisti ,pjesaci trotineti su necujni , ne cuju se... nije samo trotinet necujan
    a druga stavka vozac automobila uvijek se mora prilagoditi uslovima puta i kroz ne brze od 40 km

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    pjesaci idu <5 na sat ako ne trece - a ako trce zato sto su dobro razmahani jos lakse upadaju u oko
    bicikliskit imaju ogroman footprint pa je oko i na to naviknuto
    trotinetasi izgledaju kao neko ko je statican - mozak nam ne registruje tako lako to kretanje (mindfuck if you will). kad uz to dodas ove koji misle da su svemocni pa ulete 20 na pjesacki ili u saobracaj jer zbog zelenog za vozace biraju da postanu auta, pa ce nazad na stazu je opasno
    nikome oni civilizovani ne smetaju

    p.s. jednako mi smetaju i bahati vozaci auta, autobusa, bicikala i bahati pjesaci koju vataju dijagonale po ulici/raskrsnicama
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  30. #222
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Svuda u Evropi (pa i Francuskoj, te i u Parizu) maksimalno ograničenje za bicikla je 25 km/h i tako se tretiraju (kao bicikla). U slučaju da idu brže tretiraju se kao motocikli (žmigavci, svjetla, kaciga,...). Evo da ponovim neka osnovna pravila:

    Francuska: do 25 km/h, minimum 12 godina, slušalice i mobilni telefon zabranjen, isključivo na biciklističkim stazama, ako nema iste onda ulicom.

    Njemačka: da bi trotinet bio legalan mora da ima papir ABE (Allgemeines Betriebserlaubnis @NSX kako se prevodi). Da bi se dobio taj ABE papir trotinet mora imati nezavisne kočnice, prednje i zadnje svjetlo, trubu, rukohvat, maksimum 1,5 kW, maksimalno 20 km/h,... Da bi se upravljalo sa električnim trotinetom potrebno je da se ima minimum 14 godina, a voze se biciklističkim stazama, a ako nema biciklističke staze onda ulicom.

    Švedska: maksimalno 250 W, takođe do 20 km/h.

    Crna Gora: nije regulisano zakonom.


    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    opšta dozvola za upotrebu
    She is only here to annoy herself!

  31. The Following 2 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  32. #223
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,238
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Breate stavis na elektricni trotinet nesto tipa auspuha sto drci da ga cujes do drugog kvarta i miran si. Mi smo ugrozeni od svih, najvise od motorista koji nas ne fermaju dva posto.

  33. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  34. #224
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Dok citam ovu vasu pricu o necujnosti samo su mi naum kretemi sa motorima koji namjerno proizvode nenormalnu buku vozeci kroz grad. Da ne spominjem prekoracenje brzine. E njih treba procerati sa gradskih ulica pa neka idu na hipodrome pa nek se tamo luftiraju

  35. The Following User Says Thank You to masster For This Useful Post:


  36. #225
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,238
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Motoristi su ugrozeni i to tako treba!

Page 9 of 10 FirstFirst ... 5678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Saobracajna infrastruktura - Problemi i rjesenja
    By E_K_V in forum Saobraćaj i Infrastruktura
    Replies: 6866
    Last Post: 26-03-24, 09:48
  2. Prodajem Xiaomi trotineti
    By lenovop in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 06-09-21, 22:14
  3. Info Elektricni trotineti
    By stavor4 in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 03-07-19, 19:18

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •