View Poll Results: 2023 NBA Champions?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Warriors

    2 10.00%
  • Suns

    2 10.00%
  • Nuggets

    8 40.00%
  • Clippers

    0 0%
  • Celtics

    2 10.00%
  • Heat

    3 15.00%
  • 76ers

    1 5.00%
  • Bucks

    2 10.00%
Page 70 of 113 FirstFirst ... 206066676869707172737480 ... LastLast
Results 1,726 to 1,750 of 2803

Thread: 2022/2023 NBA Season

  1. #1726
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fikkre View Post
    Bruda je najjaci lik na forumu, mene bi bilo iskreno sramota i prestao bih da komentarisem dalje.Prvo si rekao da ce ih Minesota izbacit pa kad su prosli Minestou veli Finiksa nece moc pa kad su prosli Finikse ti pricas da su Lejkersi mnogo bolji i prognoziras 4-1 za Lakers mozda grijesima, i evo jos se nije zavrsila serija sa Lakersom ti vec pises da ako prodju u finale protiv Bostona nemaju sanse... Imaj brate malo samopostovanja posto si ga bas precerao.I sto bi sa pricom da nece moc Jokic pored AD???
    Da ponovim:Bruda je navijač Denvera i obožavalac NJ,ali,kao što su nekad oldschool babe i tetke,iz sujevjerja da ih ne ureknu, maloj đeci tepali "goMno jedno malo,grdan li si,ništa ne valjaš...",tako i Bruda za Denver i Jokića.
    A što je najstrašnije,ta taktika radi.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  2. The Following 5 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  3. #1727
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Koliko me nerviraju Gordon i Porter Jr. u napadu, to je neopisivo. Nema veze što Porter Jr. svaku pripali, i treba jer je sigurno jedan od najboljih šutera u ligi, ali brate potrči malo, otvori se, cimni nekad na šutu nekoga jer svi znaju da ćeš se odmah podići. U minutima kad Jokić sjedi (i Lakersi tu naprave uvijek neku razliku, to se mora reći), a Murray gradi kuću od cigala kao da je treće prase, mora jebiga neko da povuče za Denver.
    Za Gordona sam neđe i prije pričao, i sve razumijem, da je jedini atletski sposoban da se nosi i sa LeBronom i Davisom, da krpi sve rupe u odbrani i da sigurno crkne dok sve to uradi - ali ne možeš na otvorene trojke da jedva dobačaš do koša i da pogađaš obruč sa strane.

    Kad se svede račun, Bruce Brown je treći igrač Denvera do sad, kad pogledamo igru oba pravca je li. KCP-a su izbacili rano iz ovog meča zbog faula, ali i on je svoje odradio realno i kapira se dobro sa Jokićem.
    Morao bi Denver da riješi napadački malo bolje ove minute kad nema Jokića ili kad je posljednja četvrtina i svi krepaju. Mislim, u takvoj situaciji je donekle Murray hero ball i iznuđeno i jedino rješenje, ali prve tri četvrtine on se raspadao i za ostatak serije i eventualno finale to mi ne djeluje kao dobra taktika.

  4. The Following User Says Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  5. #1728
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Biće teže Denveru da dobije treću utakmicu jer je na redu dobra utakmica za AD-ja.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #1729
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Negdje se ovo ocekivano odvija za mene, mislim i za mnoge prave ljubitelje kosarke. Ne jer mi sad kao nesto znamo vise, nego jer slusamo malo one koji poznaju kosarku.

    Denver je zdrava ekipa, spremna ekipa i konacno Jokic ima sa kim da igra. Sa klupe imaju igraca koji im u ovom plejofu stalno donosi energiju i muda.
    Sa druge strane LA je imao sansu prvi mec. Bili su odmorni i naspanovani. U drugo mecu oni su drzali vodjstvo samo zato sto Denver je bio los. Marej do 4.cetvrtine 3 od 15. Ne zaboravite da Lejkersi oba meca imaju ogromnu pomoc od "pomocnog osoblja"..a izgubili su oba ta meca. Sta treba da se desi da dobiju? Da se piklopi da svi daju po 15+ i da AD i Lebron daju 30.. Moze jedna, moze dvije..ali ne moze vise od toga.


    Ono sto ja mislim i sto bih ja radio.. Uzeo bih asistencije Jokicu. Pustio bih da me on zatrpa..neka da 50p...samo da nema asistwncija. Kada Nikola nema taj segment igre..Denver gubi meceve.

    Mislim da je jedini Boston u mogucnosti da se bori sa ovim Denverom kroz seriju. Jer su dugacki..i imaju dva igraca koja uvijek mogu da daju 40+p. Bostonu je problem nekonstantnost..ali su jedini koji mogu na Denver ovakav..zdrav..


    O Jokicu trositi rijeci necu..sve je receno. Mislim da bi svako trebao biti zadivljen time sto jedan takav virtuoz dolazi sa ovih prostora. Privilegija je gledati kosarku koju on igra.. Ovakva konstantnost nije gledana nikada.

  7. The Following 4 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  8. #1730
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Ne umanjujem Jokićeve rekorde, pregled igre, lucidnost, inteligenciju i sve što krasi jednog vrhunskog igrača NBA ali ova sad košarka koja se igra u NBA kao i komplet svi timovi su nikad grđi u istoriji NBA lige.
    Tu više nema nekog takmičarskog duha kao nekada i sve se ide na neke individualne rekorde i nagrade, za tim malo ko igra.
    Da ne pričamo o odbrani koja faktički ne postoji.

  9. #1731
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Cus odvrana ne postoji..hahha ok.. Ne, vec se sad igra mnogo sire..siri je teren.. Pa je teze igrati odbranu. Zbog promjene u samoj igri dje mnogi timovi dosta polazu na sutu za 3. Nema skupljanja... Slazem se za hend cek..jer na to mislis vjerovatno.

    Meni je recimo Leri Ptica najbolji svih vremena. To je stvar ukusa. Leri je radio nesto slicno sto i Jokic.. Poseban karakter..poseban lik.. Ako je u to vrijeme Leri radio to..mislis da Jokic ne bi mogao? Ili da danas Leri ne bi bio sto je bio tada?

    Svako vrijeme ima svoje umjetnike..posebne na svoj nacin. Ne treba porediti..treba uzivati.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to samson For This Useful Post:


  11. #1732
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,788
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Denver u svojoj istoriji nikad nije išao dalje odavde,finale NBA lige za njih je do sad bio nedosanjani san a kamo li prsten.S druge strane o Lejkersima kao timu a i o Lebronu nepotrebno je pricati sta se sve osvajalo.
    Volio bih da naprave taj iskorak,dugo igraju zajedno - ima neke hemije.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  12. #1733
    Join Date
    Feb 2017
    Location
    Budva
    Posts
    1,812
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    271 Posts

    Default

    Ja ne razumijem kako neko sa ovih podrucija moze da ne voli Jokica.

  13. #1734
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,912
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    878
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Jock Landale talks about the plays that really made him realise that Jokic is different.


  14. #1735
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Morao bi Denver da riješi napadački malo bolje ove minute kad nema Jokića ili kad je posljednja četvrtina i svi krepaju. Mislim, u takvoj situaciji je donekle Murray hero ball i iznuđeno i jedino rješenje, ali prve tri četvrtine on se raspadao i za ostatak serije i eventualno finale to mi ne djeluje kao dobra taktika.
    nije mi jasno opste potcjenjivanje murraya, momak ima, lupicu iz glave, a necu previse promasiti, 47 / 40 / 90 procente uz 22-23 ppg, po 5-6 skokova i asistencija u karijeri u PO. nije rupa u odbrani, osim ako ne mislite da je svaki nizi, i ne samo nizi igrac koga lebron raznosi na postu rupa, a to je otprilike 99% lige. legitimni all star igrac, koga su jeftina percepcija lige (NIJE DOBAR KAO JOKIC) i povreda sprijecili da to i bude, a koji da ima svoju ekipu, zvao bi se damian lillard. ove godine su pricali kako denver treba da ima 2 all-stara, pa su svi poturali gordona kao neko iznudjeno rjesenje, a ispravno je svima bilo ispred nosa.

    bruce browna sam hajpovao prije 2 sezone kad je igrao false cinco i jos stosta po potrebi u netsima. u top 5 najpotcjenjenijih igraca lige.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  15. #1736
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    86
    Thanks Thanks Received 
    161
    Thanked in
    111 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    nije mi jasno opste potcjenjivanje murraya, momak ima, lupicu iz glave, a necu previse promasiti, 47 / 40 / 90 procente uz 22-23 ppg, po 5-6 skokova i asistencija u karijeri u PO. nije rupa u odbrani, osim ako ne mislite da je svaki nizi, i ne samo nizi igrac koga lebron raznosi na postu rupa, a to je otprilike 99% lige. legitimni all star igrac, koga su jeftina percepcija lige (NIJE DOBAR KAO JOKIC) i povreda sprijecili da to i bude, a koji da ima svoju ekipu, zvao bi se damian lillard. ove godine su pricali kako denver treba da ima 2 all-stara, pa su svi poturali gordona kao neko iznudjeno rjesenje, a ispravno je svima bilo ispred nosa.

    bruce browna sam hajpovao prije 2 sezone kad je igrao false cinco i jos stosta po potrebi u netsima. u top 5 najpotcjenjenijih igraca lige.
    Ne potcjenjujem ga ja uopšte, pa od bubblea znam za šta je sposoban, a i realno u ovoj ekipi Denvera on jedini umije nešto da iskreira i pogodi iz driblinga ili iz pnr sa Jokićem. I treba da ima on loptu i da prangija, pa neću da je dajem Gordonu, nego samo kažem da je sad prošlo ovo rješenje tipa da na isteku napada prvo pogodi stepback preko Davisa, a u narednom na isteku napada s 10 metara preko LeBrona - ne valja da je samo to rješenje i kao evo posljednja četvrtina daj Murrayu sad će on da dobije utakmicu.

  16. #1737
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nantecut View Post
    Ja ne razumijem kako neko sa ovih podrucija moze da ne voli Jokica.
    Ја навијам за Денвер због Јокића и врхунски је играч ал ако ћемо о личности , нема је. И то кад је покаже је њуњав. То је мој утисак

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  17. #1738
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Jock Landale talks about the plays that really made him realise that Jokic is different.

    Izmišlja lik ovo, samo da bi kontrirao sinjoreu i debilku.

  18. The Following User Says Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  19. #1739
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ne umanjujem Jokićeve rekorde, pregled igre, lucidnost, inteligenciju i sve što krasi jednog vrhunskog igrača NBA ali ova sad košarka koja se igra u NBA kao i komplet svi timovi su nikad grđi u istoriji NBA lige.
    Tu više nema nekog takmičarskog duha kao nekada i sve se ide na neke individualne rekorde i nagrade, za tim malo ko igra.
    Da ne pričamo o odbrani koja faktički ne postoji.
    Šta, kao, odjednom se u NBA prestala igrati odbrana?
    Budalaštine.

    Nije se odbrana prestala igrati, nego je napad evoluirao. Igrači su evoluirali.
    Pogotovo su visoki igrači apgrejdovali.
    Shaq ONeal se sezonama mučio sa slobodnim bacanjima. Ništa nije mogao ubosti.
    Šuteve sa poludistance nije ni uzimao. Mogao si ga pustiti slobodno.

    Danas neki centri trpaju trojke.
    I to menja filozofiju odbrane iz osnova.
    Uvedena je čak i zona kao opcija.
    Nije ni to od juče.
    Vlade Divac je dogurao do All Star 90-ih. Vjerujem da bi Sabonis imao još bolju NBA karijeru da nije bio sklon povredama.

    Nikola Jokić bi ovakav kakav jeste dominiao i 90-ih. Možda bi bio još dominantniji.
    Samo je pitanje da li bi treneri iz onog vremena prepoznali njegov potencijal.
    Last edited by Massaro; 19-05-23 at 20:11.

  20. #1740
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    A sad dolazi u ligu lik od 220cm koji dribla i šutira kao Dražen Petrović.
    Kako to da se brani?
    I onda će standardni smarači reći: "Joj, to bi Rodman u džep stavio, nije to ta košarka, prestao sam pratiti od kad se Džef Hornaček povukao..."
    Last edited by Massaro; 19-05-23 at 21:34.

  21. #1741
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Ide Jokara po prsten ove godine, sa Lejkersima 4-1, mozda 4-2.
    Sa Majamijem bih ja volio da ih vidim iako nedje malo volim Boston, Dzimi Bakets bi trebao da uzme konferenciju.

    E sad, zamisljam nedje ovaj Denver protiv Lejkersa ali umjesto boranije od AD i meni premrznog LBJ, da ih sastave Kobe i Shaq, ne bi im partije uzeli.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  22. #1742
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    A sad dolazi u ligu lik od 220cm koji dribla i šutira kao Dražen Petrović.
    Kako to da se brani?
    I onda će standardni smarači reći: "Joj, to bi Rodman u džep stavio, nije to ta košarka, prestao sam pratiti od kad se Džef Hornaček povukao..."
    Zaustavice ga Jokic. Lagano.
    Dok Jokic bude tu, taj nece moc nista.

    A tek Embiid.

    Pa cetvorka Klivlenda...


    To je isto kao da tvrdis da nema ko Zajona da zaustavi.

    Decko je krh, nije neki suter.

    Sve smo to vec vidjeli od Porzingisa.

    Samo sto ovaj ce igrati bolju odbranu.

    Da li je Porzingis sa odbranom (mada ni sad nije los) Igrac za dominaciju ligom?

    Ni blizu.

  23. #1743
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ali nikad mi neće biti jasan Lebron. Čovjek tako visoko u svijetu košarke, a da se bača po parketu i glumi ka da ga je neko macom udario..danas mi iskoči taj dio đe poleće čovjek pod noge nekom u publiku. Nejmar bi mu pozavidio.

  24. #1744
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    ista prica ka i za vlasnika sunsa. vele, flopnuo covjek od 45 godina.
    nego, kad je vas zadnji put gurnuo neko od 215 cm i 130 kila i je li uspio da vas uopste pomjeri ili se odbio od vas i on zavrsio u 'trecem redu publike'?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #1745
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Ja kolko sam vidio onamo je LBJ jednom rukom sebe lupio po drugoj ruci kako bi i sebe ubijedio da nije flop.


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  27. #1746
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    ista prica ka i za vlasnika sunsa. vele, flopnuo covjek od 45 godina.
    nego, kad je vas zadnji put gurnuo neko od 215 cm i 130 kila i je li uspio da vas uopste pomjeri ili se odbio od vas i on zavrsio u 'trecem redu publike'?
    nemoj zajebavat', ti si ozbiljan user, sraman flop coeka od 40 godina.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  28. #1747
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    opalio ga je po sred oka, u trenutku kada je imao teziste na jednoj nozi. opet, kad vas je poslednji put opalio po oku neko od 215 cm i 130 kila.
    a vidim niko ne pominje jokicev flop u narednoj akciji. momka od 130 kila u naponu snage salje u treci red coek od 40 godina.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  29. #1748
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ja kolko sam vidio onamo je LBJ jednom rukom sebe lupio po drugoj ruci kako bi i sebe ubijedio da nije flop.
    pogledaj to jos jednom malo bolje. jes, sve se sam saketa po glavi da bi se ubjedjivao u nepostojece faulove, to mu je MO evo 20 godina, udaranjem sebe po glavi je dosao do 40000 poena, a vazda se nadje neki sudija da ga casti bacanja za to. brown pravi u istoj akciji 3 faula nad njim, sude loptu sa strane.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  30. #1749
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Ne potcjenjujem ga ja uopšte, pa od bubblea znam za šta je sposoban, a i realno u ovoj ekipi Denvera on jedini umije nešto da iskreira i pogodi iz driblinga ili iz pnr sa Jokićem. I treba da ima on loptu i da prangija, pa neću da je dajem Gordonu, nego samo kažem da je sad prošlo ovo rješenje tipa da na isteku napada prvo pogodi stepback preko Davisa, a u narednom na isteku napada s 10 metara preko LeBrona - ne valja da je samo to rješenje i kao evo posljednja četvrtina daj Murrayu sad će on da dobije utakmicu.
    nisam mislio direktno na tebe, nego neka uopstena percepcija koju na raznim mjestima vidim. lakersi su igrali vrlo dobru do odlicnu pozicionu odbranu cijelu utakmicu, ono gdje ne mogu da pariraju je tranzicija i preokret je dosao kad su istovremeno krenuli u seriju promasaja, a denver mahom iz tranzicije pogodio 5-6 vezanih trojki. ovi fejdavejevi i sutevi sa 10 metara - i neiznenadjujuci zgoditci - su produkt toga sto primarna i sekundarna akcija nisu prolazile, a kad ostane 6 sekundi do kraja napada, ne ostaje bogznasto nego da neko proba da iskreira ista 1 na 1. i tu treba bit majstor. i to nisu kosevi koje slucajno daje, vec konstantno. bacih maloprije malo pogled na play-off statistiku, poredjenje sa curryjem, lillardom, hardenom i jordanom (malo savremenog, malo istorijskog poredjenja). jes da ima neuporedivo manji uzorak u odnosu na ovu cetvoricu, ali cifre su vrlo poredive. npr. curry ima malo vise poena, skokova i asista, a murray taman toliko bolje procente (da, bolje procente od curryja, i da, znam da nije uzeo 4 titule). od lillarda ima prakticno sve bolje. harden je imao onih par sezona sa klupe u OKC-ju, koje malo smanjuju prosjeke, ali i od njega ima bolje cifre. normalno, od jordana nema, ali ko uopste ima. ali i u tom poredjenju je na nekom nivou daleko iznad opste percepcije... makar koliko ja percipiram prosjecnu kolektivnu percepciju, da je blago iznadprosjecni igrac koji tu nesto petlja i eto nekad mu se omakne da zabije 20+ poena u 4/4. a to nekad je ustvari prilicno cesto, uz debelo, debelo iznadprosjecnu efikasnost.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  31. #1750
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    639
    Thanks Thanks Given 
    223
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Ovaj Brown nema neku prosjecnu utakmicu,ili je katastrofa,ili je odlican

Page 70 of 113 FirstFirst ... 206066676869707172737480 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2021/22 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1166
    Last Post: 27-09-23, 19:23
  2. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  3. 2020/21 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1213
    Last Post: 02-08-21, 10:18
  4. 2019/20 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1301
    Last Post: 18-10-20, 19:06
  5. 2018/19 NBA season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 1918
    Last Post: 06-07-19, 10:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •