Page 24 of 25 FirstFirst ... 14202122232425 LastLast
Results 576 to 600 of 622

Thread: Piercing & Tattoo

  1. #576
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Pametan je ogi, zeli musterije koje se vracu cesto.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Sto se toga tice, taj neko kod nekog drugog moze otici.
    Mene ljepse kad je neko odradi pa traje dugo.
    Zato i kazem, ko tetovira treba i da poznaje tehniku tetoviranja. Nije to samo svrljanje no treba i "zavuci tu boji u kozu ".
    Ne bih da imenujem neke majstore iz pg . Samo cu reci na instagram da vidim da ima jedan da tetovira i nikako mi se ne svidja.Ima i za nokte. Boze sacuvaj eto to. No pusti.
    Ali treba to i umjereno zavuc. Ima momaka koji kad skinu tetovazu kao biljeg bude, bas od siline bodenja,zato ti kazem, tehnika je cudo,a iskustvo zlato!

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  2. #577
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Pisao sam ti da kod Ogia 95% tetovaza izblijedi iz razloga zavisno koliko duboko ide igla,tj koliko duboko bode.Tebi taj tatto majstor isao dublej,samim tim jaci udar igle direktno u kost pa te zbog toga boljelo.Kod Ogia se ti tetoviraj pa za koju god opet podjes da ti pojaca te linije

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Brate nisi u pravu, a znam jer sam se tetovirao kod vise tattoo majstora.
    12 godina od kad mi je Ogi radio tetovazu na ledja, ocekivano je da izblijedi posle toliko godina. Pa ne ocekujes valjda da bude ista kao kad prvog dana kad se uradi. Koza radi svoje, kupamo se cijele godine raznim samponima, kupkama, mazemo se svim i svacim, da ne pominjem ljetnje kupanje i suncanje. Dakle potpuno normalna stvar. Isto mi je izblijedjela od drugog tattoo majstora i isto tako sam je obnavljao nakon 10 godina.
    Ono sto Ogi ima a sto drugi nemaju je prvo najbolja moguca oprema, masinica koja pravi obrtaja ko zna koliko vise od masinica prosjecnih tattoo majstora, koje su da se razumijemo super ali je to daleko od opreme koju Ogi ima, uz kombinaciju vrhunskih igala kao da crta na papir i radi brzo jer i ostavlja trag u kozi brzo jer je to moć, prati najvise trendove u svijetu, stalno nesto novo itd. to je prva stvar, a druga je iskustvo takvo da tetovaza koju on uradi je toliko realisticna da je sve smijesno a iskustvo je u onome da i kad nakon 10 godina izblijedi, izblijedi na nacin da se samo doradi vrlo malo i bude opet kao da je sad uradjena sa svim detaljima, dok kod amatera izblijedi na nacin takav da se pretvori u fleku, u mrlju, pa je onda ljudi pretvaraju u nesto deseto jer su primorani da je prekrivaju drugim motivima itd.
    To su te razlike izmedju pro i kvazi pro tattoo majstora.
    Last edited by N-I-K-O; 11-04-19 at 19:37.

  3. #578
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    NIKO meni ne mozes da pricas o tetoviranju ,Ogiju,tetovazama itd.Tj mozes naravno ali budi realan.
    1. Ja imam tetovaze stare 11god stare od 2tatto "majstora" iste su kao i prvog dana,ali bukvalno.
    2. 10mojih drugova je radilo ,a 50ljudi znam koji su kod njega radili tatto i da je vecini izblijedjela tetovaza i to u roku godinu dana,a ne 10godina.
    3. Ogi je (barem od kad ja pamtim) jedan od prvih ozb tatto majstora kod nas,odlicno je tetovirao i bio je najtrazeni prije 10god.
    Dok je Dzoni tad uzasno tetovirao .Kako se tako brzo uhodao,naucio vazda sam se pitao.
    4.Ogi ima nekih bas losih tetovaza,ne kazem narod svasta trazi ali zna se bez obzira sto je trazeno kako to treba da izgleda.A i znam kad pocne od umora glava da mu pada pa kiksa pa skraba i cuda cini.
    6. Stagnirao je bio jedno vrijeme pa je skontao da vrijeme gazi i da se mora usavrsavat i pratit trendove.
    7. Za opremu ne mogu da pricam jer ne znam ko sto ima,a i ne razumijem se.
    p.s Odavno mu nisam gledao radove ,sad cu bas pogled da bacim.
    I da se razumijemo ne kazem nista lose za njega,ali nije sve tako bajno kako prestavljas.
    I cudno mi tako ga hvalis a mijenjas tatto majstore.

    Sad pogledah.Odlicni radovi bas,nema sto bez da lazem.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Last edited by Djalac; 11-04-19 at 19:54.

  4. #579
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    NIKO meni ne mozes da pricas o tetoviranju ,Ogiju,tetovazama itd.Tj mozes naravno ali budi realan.
    1. Ja imam tetovaze stare 11god stare od 2tatto "majstora" iste su kao i prvog dana,ali bukvalno.
    2. 10mojih drugova je radilo ,a 50ljudi znam koji su kod njega radili tatto i da je vecini izblijedjela tetovaza i to u roku godinu dana,a ne 10godina.
    3. Ogi je (barem od kad ja pamtim) jedan od prvih ozb tatto majstora kod nas,odlicno je tetovirao i bio je najtrazeni prije 10god.
    Dok je Dzoni tad uzasno tetovirao .Kako se tako brzo uhodao,naucio vazda sam se pitao.
    4.Ogi ima nekih bas losih tetovaza,ne kazem narod svasta trazi ali zna se bez obzira sto je trazeno kako to treba da izgleda.A i znam kad pocne od umora glava da mu pada pa kiksa pa skraba i cuda cini.
    6. Stagnirao je bio jedno vrijeme pa je skontao da vrijeme gazi i da se mora usavrsavat i pratit trendove.
    7. Za opremu ne mogu da pricam jer ne znam ko sto ima,a i ne razumijem se.
    p.s Odavno mu nisam gledao radove ,sad cu bas pogled da bacim.
    I da se razumijemo ne kazem nista lose za njega,ali nije sve tako bajno kako prestavljas.
    I cudno mi tako ga hvalis a mijenjas tatto majstore.

    Sad pogledah.Odlicni radovi bas,nema sto bez da lazem.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Daj brate ne zezaj. Taj isti Ogi isto posla ima kao i prije i sa Dzonijem i bez njega.
    Pojavio se novi pravac koji Dzoni tetovira, koji se mene ne svidja. U moje ime pricam. Niko ne spori talenat i njega kao majstora. Ali mene ono fokotopirano -se ne svidja. Za mene je crno bijela tetovaza i jos neka boja.
    Ali hejtovati i negativno pricati o momku koji ima staz koliko nekoliko njih zajedno, nije u redu nikako.
    Taj covjek je odradio Boga pitaj koliko tetovaza, to sto je izbacano izbacano je kako mu se dignee,garantujem ti.
    Momak je sara ljude bez skice i icega.
    Radi ljudima slobodan rad na ruku,koliko povjerenje u covjeka imaju i koliki staz iza njega stoji.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  5. #580
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    NIKO meni ne mozes da pricas o tetoviranju ,Ogiju,tetovazama itd.Tj mozes naravno ali budi realan.
    1. Ja imam tetovaze stare 11god stare od 2tatto "majstora" iste su kao i prvog dana,ali bukvalno.
    2. 10mojih drugova je radilo ,a 50ljudi znam koji su kod njega radili tatto i da je vecini izblijedjela tetovaza i to u roku godinu dana,a ne 10godina.
    3. Ogi je (barem od kad ja pamtim) jedan od prvih ozb tatto majstora kod nas,odlicno je tetovirao i bio je najtrazeni prije 10god.
    Dok je Dzoni tad uzasno tetovirao .Kako se tako brzo uhodao,naucio vazda sam se pitao.
    4.Ogi ima nekih bas losih tetovaza,ne kazem narod svasta trazi ali zna se bez obzira sto je trazeno kako to treba da izgleda.A i znam kad pocne od umora glava da mu pada pa kiksa pa skraba i cuda cini.
    6. Stagnirao je bio jedno vrijeme pa je skontao da vrijeme gazi i da se mora usavrsavat i pratit trendove.
    7. Za opremu ne mogu da pricam jer ne znam ko sto ima,a i ne razumijem se.
    p.s Odavno mu nisam gledao radove ,sad cu bas pogled da bacim.
    I da se razumijemo ne kazem nista lose za njega,ali nije sve tako bajno kako prestavljas.
    I cudno mi tako ga hvalis a mijenjas tatto majstore.

    Sad pogledah.Odlicni radovi bas,nema sto bez da lazem.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Meni je specificna prica i specificna tetovaza u koju je trebalo dodati jos dva imena a pozicija i sve nisu dozvoljavali niti sam godinama mogao da smislim sto da radim kako bih spojio sve u jednu pricu a morao sam nesto sa uradim jer su mi u tu pricu prvo dva sina bili, pa sam u medjuvremenu u tih 12 godina dobio jos dva, pa je sve to trebalo sklopit a ja nisam ideju imao a to me izludjivalo i onda me ovaj momak skapira, napravi mi pricu takvu da sam sto se kaze bas zagrizao i odlucio da je pratim snjim, i sve je super krenulo i svidja mi se kako ispada ali ono sto se gore pozalih, to je prosto bilo neizdrzivo, izaveta sam totalno, mrak, i bas sam se bio zabrinuo toliko da sam zva Ogija iz razloga sto sam na kraju posumnjao ili u njega ili u opremu, pa sam se uvjerio da je do njega i odlucio da otkazem kod ovoga, izvinuo mu se i odlucio da je zavrsim kod Ogija jer je kod ovoga definitivno nebih zavrsio sa takvim masakrom. To je jedini razlog sto nisam posao kod Ogija ponovo.

    A ovo sto je tebi tetovaza kao prvog dana, ima momaka to sam primijetio da imaju onu bijelu put i suvu tanku kozu i njima kad gledam tetovazu bas dobro izgleda, jako, i sto ti kazes ne izblijedi ili vrlo malo ali evo npr. kao mene je koza malo deblja, masnija, pa valjda tako djeluje...nemam pojma...

  6. #581
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Daj brate ne zezaj. Taj isti Ogi isto posla ima kao i prije i sa Dzonijem i bez njega.
    Pojavio se novi pravac koji Dzoni tetovira, koji se mene ne svidja. U moje ime pricam. Niko ne spori talenat i njega kao majstora. Ali mene ono fokotopirano -se ne svidja. Za mene je crno bijela tetovaza i jos neka boja.
    Ali hejtovati i negativno pricati o momku koji ima staz koliko nekoliko njih zajedno, nije u redu nikako.
    Taj covjek je odradio Boga pitaj koliko tetovaza, to sto je izbacano izbacano je kako mu se dignee,garantujem ti.
    Momak je sara ljude bez skice i icega.
    Radi ljudima slobodan rad na ruku,koliko povjerenje u covjeka imaju i koliki staz iza njega stoji.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Brate nisam ja spori Ogijev rad.Nego sam kazao cinjenice. Ja nikad nisam radio kod Golubovica malog u NK,ali mislim da cu uskoro.Mislim da ce on da bude broj 1.
    Sve sto si ti napisao i ja sam kazao.
    Da je u prvim ozb tatto majstorima itd itd.
    Pogledaj na insta Ogijevu prvu sliku i vidjeces kako je kompas odradio kazao bi dobro,ali vidjeces kasnije ,tj neku tetovazu kompasa prije godinu dana 5x bolje.
    Onda svi oni rade bolje/slabije u zavisnosti da ki im se radi ili preko k,kako platis,kome radi.
    Pregledao sam sad sve njegove radove na insta sto je kacio,odlicni su.
    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post
    Meni je specificna prica i specificna tetovaza u koju je trebalo dodati jos dva imena a pozicija i sve nisu dozvoljavali niti sam godinama mogao da smislim sto da radim kako bih spojio sve u jednu pricu a morao sam nesto sa uradim jer su mi u tu pricu prvo dva sina bili, pa sam u medjuvremenu u tih 12 godina dobio jos dva, pa je sve to trebalo sklopit a ja nisam ideju imao a to me izludjivalo i onda me ovaj momak skapira, napravi mi pricu takvu da sam sto se kaze bas zagrizao i odlucio da je pratim snjim, i sve je super krenulo i svidja mi se kako ispada ali ono sto se gore pozalih, to je prosto bilo neizdrzivo, izaveta sam totalno, mrak, i bas sam se bio zabrinuo toliko da sam zva Ogija iz razloga sto sam na kraju posumnjao ili u njega ili u opremu, pa sam se uvjerio da je do njega i odlucio da otkazem kod ovoga, izvinuo mu se i odlucio da je zavrsim kod Ogija jer je kod ovoga definitivno nebih zavrsio sa takvim masakrom. To je jedini razlog sto nisam posao kod Ogija ponovo.

    A ovo sto je tebi tetovaza kao prvog dana, ima momaka to sam primijetio da imaju onu bijelu put i suvu tanku kozu i njima kad gledam tetovazu bas dobro izgleda, jako, i sto ti kazes ne izblijedi ili vrlo malo ali evo npr. kao mene je koza malo deblja, masnija, pa valjda tako djeluje...nemam pojma...
    Tamnoput sam i imam bas masnu kozu
    Ali nije bitno,razumio sam te.Ma ko zna sta je sve uzorak.
    A i ne koristi vise iste masinice,boje,igle,tehniku.Sve se mijenja.
    Nadam se da ces brzo da je zavrsis i da ces bit zadovoljan.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Last edited by Djalac; 11-04-19 at 20:21.

  7. #582
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Brate nisam ja spori Ogijev rad.Nego sam kazao cinjenice. Ja nikad nisam rasio kod Gokubovica malog u NK,ali mislim da cu uskoro.Mislim da ce on da bude broj 1.
    Sve sto si ti napisao i ja sam kazao.
    Da je u prvim ozb tatto majstorima itd itd.
    Pogledaj na insta Ogijevu prvu sliku i vidjeces kako je kompas odradio kazao bi dobro,ali vidjeces kasnije ,tj neku twtovazu kompasa prije godinu dana 5x bolje.
    Onda svi oni rade bolje/slabije u zavisnosti da ki im se radi ili preko k,kako platis,kome radi.
    Pregledao sam sad sve njegove radove na insta sto je kacio,odlicni su.Ali isto tako na 4-5 sam nasao lose odradjeno,kao npr kandze orla koje ne mogu takve da budu,poziciju ruke,oci koje su nevjerovatno velike itd.Kazem u par tetovaza sam to primjetio,kad se dobro zagledas,posmatras neke stv vidis.
    Tamnoput sam i imam bas masnu kozu
    Ali nije bitno,razumio sam te.Ma ko zna sta je sve uzorak.
    A i ne koristi vise iste masijice,boje,igle,tehniku.Sve se mijenja.
    Nadam se da ces brzo da je zavrsis i da ces bit zadovoljan.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    A znam, ali nije ti ni mjerilo klip za te neke stvari. O kojima pricas.
    Nije ni mjerilo gledat tetovazu odma posle uradjenog cina, trebas da je mazes, pa onda upaljena je, sve je to drugacije posle nekoliko dana. Opet kazem sve pricam iz svoje perspektive. Nije los momak. Nema sto. Kazem ti za mene su to tetovaze crno na belo. Nista ovo sareno. Mene je to bas nesto bzvz naiskrenije,ali naiskrenije.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  8. #583
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    A znam, ali nije ti ni mjerilo klip za te neke stvari. O kojima pricas.
    Nije ni mjerilo gledat tetovazu odma posle uradjenog cina, trebas da je mazes, pa onda upaljena je, sve je to drugacije posle nekoliko dana. Opet kazem sve pricam iz svoje perspektive. Nije los momak. Nema sto. Kazem ti za mene su to tetovaze crno na belo. Nista ovo sareno. Mene je to bas nesto bzvz naiskrenije,ali naiskrenije.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Sve priznajem i prihvatam.
    Samo sam kazao da su nekad tetovaze mu blijedile jer vj nije duboko iglu ubadao,losa boja(ili sta li vec).
    Kazem nisam dugo gledao radove,sad sam vidio da stv odlicni nema sto.
    Kazah vec.Imam druga/poznanika Drazena Stanisica on kad oce i kad mu fino platis on ti odlicno odradi ,ali bas(barem nekad tako bilo)
    Kad nece i kad dodjes,a njemu nije do tetoviranja ne mozes da ocekujes da to bude top.
    Tako je u svemu.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  9. #584
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Sve priznajem i prihvatam.
    Samo sam kazao da su nekad tetovaze mu blijedile jer vj nije duboko iglu ubadao,losa boja(ili sta li vec).
    Kazem nisam dugo gledao radove,sad sam vidio da stv odlicni nema sto.
    Kazah vec.Imam druga/poznanika Drazena Stanisica on kad oce i kad mu fino platis on ti odlicno odradi ,ali bas(barem nekad tako bilo)
    Kad nece i kad dodjes,a njemu nije do tetoviranja ne mozes da ocekujes da to bude top.
    Tako je u svemu.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    A znam. Ima tu toga. Zato momci mladi sa talentom cimaju da se probijaju. I treba.
    Velika je Podgorica i Cg, ima odje jos posla za nekog tatu majstora.
    Ekspanzija je sa tetovazama i tek ce da bude.
    Uporedi prije 10godina koliko se tetoviralo, a uporedi sada koliko je vece postalo i trazenije. A zamisli za jos 10 godina. Sve ce bit tu vise i vise posla i prostora za mlade tatu majstore. Samo to treba okom odrediti ko je dobar, a ne glasom i tim pricama rekla kazala. Ljubomore ima danas dosta u narodu.
    Mene kazem ti moze neko da prica sto gos oce, ja svojim okom kad vidim onda vjerujem.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  10. #585
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,232
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djalac View Post
    Sve priznajem i prihvatam.
    Samo sam kazao da su nekad tetovaze mu blijedile jer vj nije duboko iglu ubadao,losa boja(ili sta li vec).
    Kazem nisam dugo gledao radove,sad sam vidio da stv odlicni nema sto.
    Kazah vec.Imam druga/poznanika Drazena Stanisica on kad oce i kad mu fino platis on ti odlicno odradi ,ali bas(barem nekad tako bilo)
    Kad nece i kad dodjes,a njemu nije do tetoviranja ne mozes da ocekujes da to bude top.
    Tako je u svemu.


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    A za Ogija cisto sumljam da bi uradio koliko mu naplatis pa da se iscima. Znam da gleda kako radi,jer mu je to potpis, koji neko gleda, koji ce ga preporuciti ili bilo sto. Cisto sumljam. Jer gore reklame za sebe nemas od one da lose uradis tetovazu pa bio to bilo ko.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

  11. #586
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    A znam. Ima tu toga. Zato momci mladi sa talentom cimaju da se probijaju. I treba.
    Velika je Podgorica i Cg, ima odje jos posla za nekog tatu majstora.
    Ekspanzija je sa tetovazama i tek ce da bude.
    Uporedi prije 10godina koliko se tetoviralo, a uporedi sada koliko je vece postalo i trazenije. A zamisli za jos 10 godina. Sve ce bit tu vise i vise posla i prostora za mlade tatu majstore. Samo to treba okom odrediti ko je dobar, a ne glasom i tim pricama rekla kazala. Ljubomore ima danas dosta u narodu.
    Mene kazem ti moze neko da prica sto gos oce, ja svojim okom kad vidim onda vjerujem.

    Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
    Sve te podrzavam sto si kazao.
    Zbog toga se toliko tatto majstora pojavilo i zbog toga svi imaju posla.
    prije 10+ godina slabo je ko imao tetovazu.Ko je imao uglavnom je vec robijao ili je u JNA bio.
    U to vrijeme kad sam se istetovirao sa 16-17god odma su te smatrali narkomanom,klosarom itd,itd Danas je to modni detalj

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  12. #587
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #588
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default



  14. #589
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Kad raskinete


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #590
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    A sto cemo kad tetoviranje postane demode

  16. #591
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Baš sam o tome pričao s' mojim kumom(mi smo generacija koja je tetovaže gledala na bivšim osuđenicima,ponekom žestokom momku i pojedinim pripadnicima JNA)prije neki dan.Sjedimo u kafanu,ugrijalo,⅔ momaka starijih od 16g. ima tetovažu.Najčešće od članka do grla.
    Mišljenja smo da će za 15-20g. biti sumnjivi,opasni momci koji ne budu imali nijednu tetovažu.
    Vjerovatno ću unucima pričati:"nemote đeco s'njima,bježte od njih"."A što đede?" "A pogledajte,nemaju đaolje tetovaže.A viđite vas,blago đedu.Dako do godine iščitam sve to što piša po vama."
    "A spavate li još s' majkom u krevet ili ...?"
    "A makse đedo,pojma ti nemaš"

    Sent from my room

  17. #592
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,604
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default






    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  18. #593
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default



  19. #594
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    ....







    Sent from my Motorola 8400

  20. #595
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,345
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #596
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default



  22. #597
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,955
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #598
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #599
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Evo malo i na ovoj temi...








    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 29-09-19 at 17:54.

  25. #600
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post


    Sent from my Motorola 8400
    Digresija ali ja vidim makar jednu trandzu, mozda i dvije... :roll:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 24 of 25 FirstFirst ... 14202122232425 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Tattoo and piercing studio Unique Podgorica
    By SHOWTIME in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 11-03-15, 17:09
  2. Piercing...Gdje u PG?!
    By _senorita_ in forum Centralni
    Replies: 150
    Last Post: 13-11-12, 15:49
  3. Piercing
    By MaR|NnA in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 13-07-10, 13:25
  4. piercing i tattoo
    By Djidjov in forum Ženski kutak
    Replies: 109
    Last Post: 30-12-06, 10:52
  5. Piercing
    By GED in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 29-07-05, 15:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •