Page 2 of 25 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 607

Thread: Sukob identiteta

  1. #26
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Vole je oni i bez ovog navodno, dala im je drzava vise no mnogima
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Vole je oni i bez ovog navodno, dala im je drzava vise no mnogima
    Ne bih rekao da je vole,jer da je vole ne bi je unishtili na takav nachin,koga volish,ne unishtavash ga sigurno,no ga volish bezuslovno.
    ...

  3. #28
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,481
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Da vidim te junake kad odu u dijasporu da rade kako će paliti zastave tih država.
    Ili im se one,ipak,sviđaju?
    Ili su tamo manji junaci..nešto jes.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    ih kako se žvala americka zastava

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  4. #29
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Vi i dalje ne možete da ukapirate da tu zastavu ne voli niti poštuje bar 30 posto stanovništva. Mislim da je procenat u veći. I nije a da nemaju razloga. E sad što ima kretena što bi da je pale je druga stvar.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Lako cemo mi za zastavu,no je stvar u tome sto vi ne volite ni drzavu
    Sutra bi pola vas prodalo dupe da vam se Beograd s' glavom pita

  5. #30
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,564
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Ko o čemu ***** o poštenju.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  6. #31
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Lako cemo mi za zastavu,no je stvar u tome sto vi ne volite ni drzavu
    Sutra bi pola vas prodalo dupe da vam se Beograd s' glavom pita
    Ја би Италију више волио бате

  7. #32
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Nikad nijesam uspio da razumijem kako neko ko je rodjen u CG, kao i svi njegovi preci, moze da navija protiv svoj zemlje. Kao oni u skoli za policajce u DG koji su slavili pobjedu Srbije nad CG. Najcesce objasnjenje koje bih cuo bilo je da je DPS omrazio CG tim ljudima. Ali, u to vrijeme je premijer bio Zdravko Krivokapic. Nema to veze ni s Pedjom Boskovicem, jer je isto i u vaterpolu. A tamo je Gojkovic, Srbin. I vjernik SPC.

    Meni DPS nikad nije mogao omrznuti moju zemlju. To je moja zemlja, kakva da je. I vazda cu navijati za CG. Ma ko da je na vlasti. Nikad ne bih mogao protiv svoje zemlje. Vlast je nesto drugo. DPS je zlo, ali to je bila samo privremena nepogoda koja je zadesila Crnu Goru. DPS nije Crna Gora.

    Navijati protiv svoje zemlje nije normalno. To su neke frustracije, ostrascenost, patologija. Zatrovanost medijima i propagandom?

    Na neki nacin osjecam sazaljenje prema tim ljudima. Nije ni njima lako.

  8. The Following 8 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  9. #33
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,564
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Ne viđeh da je iko pomenuo navijanje.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  10. #34
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ja bih to oko paljenja zastave uveo da bude isto kao u Ameriku pa kakav god da je zakon tamo, bilo to dozvoljeno ili se išlo na robiju, svejedno. Samo kopirat i držat se zakona.

  11. #35
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    172
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nikad nijesam uspio da razumijem kako neko ko je rodjen u CG, kao i svi njegovi preci, moze da navija protiv svoj zemlje. Kao oni u skoli za policajce u DG koji su slavili pobjedu Srbije nad CG. Najcesce objasnjenje koje bih cuo bilo je da je DPS omrazio CG tim ljudima. Ali, u to vrijeme je premijer bio Zdravko Krivokapic. Nema to veze ni s Pedjom Boskovicem, jer je isto i u vaterpolu. A tamo je Gojkovic, Srbin. I vjernik SPC.

    Meni DPS nikad nije mogao omrznuti moju zemlju. To je moja zemlja, kakva da je. I vazda cu navijati za CG. Ma ko da je na vlasti. Nikad ne bih mogao protiv svoje zemlje. Vlast je nesto drugo. DPS je zlo, ali to je bila samo privremena nepogoda koja je zadesila Crnu Goru. DPS nije Crna Gora.

    Navijati protiv svoje zemlje nije normalno. To su neke frustracije, ostrascenost, patologija. Zatrovanost medijima i propagandom?

    Na neki nacin osjecam sazaljenje prema tim ljudima. Nije ni njima lako.
    Bas je dps bio privremen, evo tri decenije. Uostalom evo ih opet na velika vrata, danas mi poznanica rece kako ceka da preuzmu postu i cedis pa ce da predje tamo, mala joj plata u komunalnom, a diplomu je kupila u srb preko ovih sto najvise vole CG i ogrcu se zastavom.
    Nije ni bilo lako navijati sa ovima sto su sad po spuzu, ja te ljude donekle razumijem, posebno ako si na svojoj kozi osjetio njihovu demokratiju.
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  12. #36
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crni Zuti View Post
    Nije ni bilo lako navijati sa ovima sto su sad po spuzu
    navija li se za reprezentaciju radi tih ili? ti samo tražiš razloge da navijaš protiv CG, al razumijem. tako vas je Manda učio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #37
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    evo samo da rijesimo drzavne vandalizme.
    Ostavimo institucijama sistema da brinu o piromanima Sta bi sa pretpostavkom nevinosti? Mozda se zastava samozapalila.
    Sto se mi sjekiramo kad ce policija, tuzilastvo i sudstvo u koje imamo povjerenje adekvatno da ga kazne?

    Vazniji je neki nebitni psihopata koji na nas nikako ne utice od predsjednice vrhovnog suda i visokog vladinog funkcionera. Sto jes jes.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  16. #38
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    pravda za svakog otrovanog dvorisnog crnogorskog psa!
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  18. #39
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    172
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    navija li se za reprezentaciju radi tih ili? ti samo tražiš razloge da navijaš protiv CG, al razumijem. tako vas je Manda učio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Znas i sam da je dps ispolitizovao sport maksimalno, koristio za promocije, kampanje itd. Koliko je samo drzavnog novca otislo tamo i sta se sve radilo, dok nam se drzava raspadala, i obican covjek nije mogao da zivi od svog rada. Sto se mene tice dok se ne razdvoje politika i sport nema srece. A eto ga tebi manda, u paketu s dpsom
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  19. #40
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crni Zuti View Post
    Znas i sam da je dps ispolitizovao sport maksimalno, koristio za promocije, kampanje itd. Koliko je samo drzavnog novca otislo tamo i sta se sve radilo, dok nam se drzava raspadala, i obican covjek nije mogao da zivi od svog rada. Sto se mene tice dok se ne razdvoje politika i sport nema srece. A eto ga tebi manda, u paketu s dpsom
    Ada cus, zna se da su karte za zapad dobijali iskljucivo oni koji su imali clanske karte DF-a. Pa je bilo, ako nisi u DF pici na istok i od tamo moze da se voli reprezentacija(zbog toga je i prazan bio uvjek)

  20. #41
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Dfovci ne bi išli da navijaju za crnu goru i da im das mjesto u ložu.
    Išli su jedino kad je trebalo navijati za rusiju protiv sopstvene drzave


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #42
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Dfovci ne bi išli da navijaju za crnu goru i da im das mjesto u ložu.
    Išli su jedino kad je trebalo navijati za rusiju protiv sopstvene drzave


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    DF-ovci mozda ne bi ali sto cemo sa ostalima koji spadaju u 49%? Mislim jasno je meni sve kad u mojem postu tebi nije problem to sto je cinjenica da su karte dobijali DPS-ovi glasaci nego je problem u DF-u koji ne bi isao da bodri reprezentaciju.

    Brzo se zaboravi kako neki fudbaleri podrzavase DPS godinama ali neka, treba poci da navijas za njih sa istoka, taman si im blizi da ih mozes pljunut

  22. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  23. #43
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    nije vala tajna da su se dobijale karte za zapad po partijskoj liniji, i to je pogrešno. al argument - ne mogu navijat za dps reprezentaciju je debilan. ođe su bajke pisali posle izbora kako sad konačno mogu da odu i gledaju meč na stadion a sad ih niđe. samo je malo bolesno da momci iz PG dođu na stadion i navijaju za Rusiju i protiv Crne Gore. pri čemu vrijeđaju momke. al na to se ćuti i sve je okej. dovoljno govori o njima to. al, tako je to kad su ih roditelji učili da mrze državu u kojoj su rođeni. roditelji su trebali kod doktora poć, ne valja tolika mržnja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  25. #44
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    nije vala tajna da su se dobijale karte za zapad po partijskoj liniji, i to je pogrešno. al argument - ne mogu navijat za dps reprezentaciju je debilan. ođe su bajke pisali posle izbora kako sad konačno mogu da odu i gledaju meč na stadion a sad ih niđe. samo je malo bolesno da momci iz PG dođu na stadion i navijaju za Rusiju i protiv Crne Gore. pri čemu vrijeđaju momke. al na to se ćuti i sve je okej. dovoljno govori o njima to. al, tako je to kad su ih roditelji učili da mrze državu u kojoj su rođeni. roditelji su trebali kod doktora poć, ne valja tolika mržnja

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Iz dana u dan se sve vise priblizavas tripleti nazalost, aj obrazlozi zbog cega je argument "ne mogu navijat za dps reprezentaciju" debilan.

    Interesantno mi je kako zakljucis odma da je odje neko nesto pisao(pritom ne znas ni ko ni kad) al sigurno znas da nisu isli na stadion. Evo ja volim drzavu, ne podjoh na tu utakmicu nikad iz 2 razloga, 1. ne zanima me fudbal uopste, 2. ocima ne mogu vidjeti 80% ljudi koje vidim tamo da "vole". Slazem se da je bolesno navijati za Rusiju kad su igrali protiv nas.

    Ali bice da je to samo jer ne vole svoju drzavu, u istu reprezentaciju(za koju karte moras nabaviti preko DPS, ili ih platiti 3-4x vise od nekoga iz DPS) je unistio tu reprezentaciju i doveo je u svoje ruke, ako ne vjerujes samo reci pa cu ispucati odje sta se sve desavalo u poslednjih 10 godina(koliko ja pamtim).

  26. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  27. #45
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,350
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ako neko podržava dps a igra za reprezentaciju to ne može uticat na moje navijanje. podržavanje dpsa je njegova lična stvar. treba li da sad navijam protiv Gojkovića jer je čoek vjernik i nije za dps? eo ja ću navijat za vaterpoliste ovog ljeta na EP i SP a tim savezom dominiraju Demokrate. i sad ja treba da sam protiv njih? to je taj nivo razmišljanja. nekome smeta Savić a nekome Gojković. oba ta čoeka su debili

    vrlo dobro znam šta se pisalo posle izbora, jer sam ja vodio polemiku tad na ovu temu i ubjeđivali me kako sad oni mogu da podržavaju CG konačno, a sad ih niđe

    ja sam išao na zapad dosta puta, nisam za dps i svaki put sam uredno kartu platio po cijeni koja joj je. ako nije bilo karata za tu tribinu išao sam na istok

    pa ne vole državu. ne znam što je frka to reći. to su glasači dfa koje je Manda učio da to tako treba i mora a oni mu klicali i veličali ga. pa sad ti isti dijele govore Rakovića u kojima ta splačina govori kako će doći vrijeme da se pobiju Crnogorci. a vi ćutite na to

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #46
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    DF-ovci mozda ne bi ali sto cemo sa ostalima koji spadaju u 49%? Mislim jasno je meni sve kad u mojem postu tebi nije problem to sto je cinjenica da su karte dobijali DPS-ovi glasaci nego je problem u DF-u koji ne bi isao da bodri reprezentaciju.

    Brzo se zaboravi kako neki fudbaleri podrzavase DPS godinama ali neka, treba poci da navijas za njih sa istoka, taman si im blizi da ih mozes pljunut
    Odavno sam se ja odje izjasnio po tom pitanju,nisi ti tad ni bio na ovom forumu pretpostavljam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #47
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Vi i dalje ne možete da ukapirate da tu zastavu ne voli niti poštuje bar 30 posto stanovništva. Mislim da je procenat u veći. I nije a da nemaju razloga. E sad što ima kretena što bi da je pale je druga stvar.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

    Je li vas boli sto je ona izraz slobodne volje i sto nije nametnuta od strane sultana ?

  30. #48
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,648
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako neko podržava dps a igra za reprezentaciju to ne može uticat na moje navijanje. podržavanje dpsa je njegova lična stvar. treba li da sad navijam protiv Gojkovića jer je čoek vjernik i nije za dps? eo ja ću navijat za vaterpoliste ovog ljeta na EP i SP a tim savezom dominiraju Demokrate. i sad ja treba da sam protiv njih? to je taj nivo razmišljanja. nekome smeta Savić a nekome Gojković. oba ta čoeka su debili

    vrlo dobro znam šta se pisalo posle izbora, jer sam ja vodio polemiku tad na ovu temu i ubjeđivali me kako sad oni mogu da podržavaju CG konačno, a sad ih niđe

    ja sam išao na zapad dosta puta, nisam za dps i svaki put sam uredno kartu platio po cijeni koja joj je. ako nije bilo karata za tu tribinu išao sam na istok

    pa ne vole državu. ne znam što je frka to reći. to su glasači dfa koje je Manda učio da to tako treba i mora a oni mu klicali i veličali ga. pa sad ti isti dijele govore Rakovića u kojima ta splačina govori kako će doći vrijeme da se pobiju Crnogorci. a vi ćutite na to

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja kad bi rakovica uzimao za ozbiljno nosio bi pracku.
    sto se tice repke navijam normalno,al jesu li mi se ogadili pojedini "sportski" dps ovci tj. oni koji su im bili na promotivne tribine i lelekali iz svega mozga milo milo, e to mi je dno dna
    to je razlika koju ti ne kapiras jer bio gojkovic ili joka , nemaju oni sta da traze na partijskim skupovima bilo koje partije.branit jedne a napadat druge je maliciozno.
    Isto ne kapiram da mmogi kad igra djokovic protiv nadala ili federera navijaju protiv noleta iako je nase gore list, al mu se ne srpstvo ne oprasta

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  31. #49
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    DF-ovci mozda ne bi ali sto cemo sa ostalima koji spadaju u 49%? Mislim jasno je meni sve kad u mojem postu tebi nije problem to sto je cinjenica da su karte dobijali DPS-ovi glasaci nego je problem u DF-u koji ne bi isao da bodri reprezentaciju.

    Brzo se zaboravi kako neki fudbaleri podrzavase DPS godinama ali neka, treba poci da navijas za njih sa istoka, taman si im blizi da ih mozes pljunut
    Nije ti lako, pusti dps i front, odje je rijec o remprezentaciji i zastavi.

  32. #50
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,069
    Thanks Thanks Given 
    243
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nije ti lako, pusti dps i front, odje je rijec o remprezentaciji i zastavi.
    Nisam ih ja prvi pomenuo, a svakako pricam primarno o reprezentaciji i zastavi.

Page 2 of 25 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sukob Crnogorske i Srpske crkve
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 71
    Last Post: 28-08-09, 19:49
  2. Sukob, agresija ili nesporazum ?
    By Lady abu bin crazy in forum Religija i filozofija
    Replies: 20
    Last Post: 15-12-07, 09:42
  3. Tranzicija identiteta
    By Bonja the Zmaj in forum Centralni
    Replies: 45
    Last Post: 07-12-06, 15:06
  4. Hriscanska Crkva-Sukob Rima i Carigrada
    By Kojo in forum Religija i filozofija
    Replies: 9
    Last Post: 16-05-05, 23:54
  5. Dimenzije identiteta
    By Met in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 22-04-04, 13:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •