Page 15 of 25 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast
Results 351 to 375 of 607

Thread: Sukob identiteta

  1. #351
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Pa u stvari, "drugosrbijanci" su naziv koji su dotični skovali sami za sebe. Druga Srbija, drugačija Srbija....

    Meni pak nije jasno da ti recimo svog komšiju koji je izjašnjava kao Srbin, a do juče se izjašnjavao kao Crnogorac, više ne smatraš sunarodnikom.
    To je još specifičniji fenomen.
    Jedna je stvar naziv "druga Srbija" sto je u pitanju knjiga koja je zbirka tekstova protiv rata koja je nastala pocetkom 90ih kao oponenti zvanicnoj ratno huskackoj politici.

    Druga je stvar pojam "drugosrbijanci" ili "autosovinisti" kao etiketiranje onih koji se protive velikosprskoj nacionalistickoj ideologiji koja je ne samo o jadu zabavila region vec i samu Srbiju.

    Inace jedan od omiljenih nacina vodjenja dijaloga zastupnika te nacionalisticke doktrine je pretpostavka tudjih stavova kao nacin za opravdanje sopstvenih ekstrema sto ti upravo cinis pretpostavljajuci moj stav iako sam ocigledno pisao u trecem licu mnozine.

  2. #352
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,803
    Thanks Thanks Given 
    10,953
    Thanks Thanks Received 
    5,168
    Thanked in
    2,411 Posts

    Default

    Momci,zadržavajte ođe Tripija do 18.12. i imate piće od mene!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  3. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  4. #353
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Da,volim moju drzavu bez ikakvog interesa za razliku od mnogih.

    Branim je od onih koji su je opljačkali i osiromašili nas narod,zarad svoje gladne guzzice.

    Isto tako je branim od onih koji bi da odvajaju djelove nase teritorije,pa previše smo mali da nam i ovo diraju.

    Treba biti samo realan,sto je odje na forumu stvarno teško,više puta sam zbog pisanja kritikovan sa obije strane kao sto rekoh u zadnjem postu.

    A te strane nam yebase majku i zbog njih ne možemo naprijed nikako.
    ponašamo se odje kao da smo neprijatelji jedni drugima,evo par godina već je toliko neke safre i netrpeljivosti na forumu,rijetko ima neke korektne diskusije,mislim da je stvarno nepotrebno mnogo toga sto se piše u zadnje vrijeme od mnogih forumasa.

    Sto se tiče ovog sto je guvarana napisao i time otvorio ovu temu oko boke,ja razumijem šta je htio reci i da je narod dolje nezadovoljan odnosom drzave prema njima,ali opet kažem nadam se da će se u skorije vrijeme to promijeniti i da će Bokelji dobiti to sto zaslužuju,odnosno to sto im pripada isto kao sto bih volio da se država okrene malo sjeveru,kao i nikšiću,cetinju koji su zapušteni prethodnih decenija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    У твој ЦГ нико не би имао проблем да живи и да за њу , остатка без, веже своју судбину и судбину своје поредице.

    Твоја ЦГ је моја ЦГ.Твоје презиме је моје презиме.

    Нема цијепања ЦГ , нема угрожавања њеног правног и Уставног поретка.

    Нема сукоба.

    Таква ЦГ свима треба и за њу се ваља борити.

    Аферим мајсторе.

    И да подсјетимо домољубе који би "другојачијим" да мјере љубав према домовини својим партијским аршинима, јунаштво је бранити себе од другога, а чојство је бранити друге од себе.

    Симпл ез дет.
    Last edited by Geralt of Rivia; 04-12-22 at 12:05.

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  6. #354
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Momci,zadržavajte ođe Tripija do 18.12. i imate piće od mene!

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Opet ti Tripi smeta i pored sovinistickih izjava tvojih sunarodnika

    I sto do 18og?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #355
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Opet ti Tripi smeta i pored sovinistickih izjava tvojih sunarodnika

    I sto do 18og?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Da ne bi komentarisao na onu fudbalsku temu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  9. #356
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,803
    Thanks Thanks Given 
    10,953
    Thanks Thanks Received 
    5,168
    Thanked in
    2,411 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Opet ti Tripi smeta i pored sovinistickih izjava tvojih sunarodnika

    I sto do 18og?

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Reći ću ti 19.12.Do tad,molim te,brani na ovoj temi Boku,Sandžak,Vojvodinu,Nikšić,Tuzi,Berane,Staru Crnu Goru...Čim nešto završim,stižem da ti pomognem.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  10. #357
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,803
    Thanks Thanks Given 
    10,953
    Thanks Thanks Received 
    5,168
    Thanked in
    2,411 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Da ne bi komentarisao na onu fudbalsku temu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ado,sad ću ti reći nešto što nisam nikad i mislio sam da neću nikad:izdajniče!
    ,Za tebe poziv za piće svakako stoji,pa iako mi plan propane

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 04-12-22 at 12:10.

  11. #358
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Prastaj mislio sam da će odma provalit da je tad finale


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  13. #359
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,498
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Jedna je stvar naziv "druga Srbija" sto je u pitanju knjiga koja je zbirka tekstova protiv rata koja je nastala pocetkom 90ih kao oponenti zvanicnoj ratno huskackoj politici.

    Druga je stvar pojam "drugosrbijanci" ili "autosovinisti" kao etiketiranje onih koji se protive velikosprskoj nacionalistickoj ideologiji koja je ne samo o jadu zabavila region vec i samu Srbiju.
    Pa kako ih drugačije nazvati, ako oni sami sebe nazivaju "Drugom Srbijom" baš u cilju maksimalnog distanciranja od "Prve Srbije"?
    "Krug dvojke" naspram "srbijanske palanke".
    Oni se ne ljute na to. Šta više...



    Inace jedan od omiljenih nacina vodjenja dijaloga zastupnika te nacionalisticke doktrine je pretpostavka tudjih stavova kao nacin za opravdanje sopstvenih ekstrema sto ti upravo cinis pretpostavljajuci moj stav iako sam ocigledno pisao u trecem licu mnozine.
    Ono jest, pisao si u trećem licu.
    O crnogorskim nacionalistima.

    Oni Srbe ne samo da smatraju izdajnicima, nego ih više ne doživljavaju ni kao sunarodnike.
    Ovi "drugosrbijanci" su bar još uvijek sunarodnici "prvosrbijancima". To se ne dovodi u pitanje.

  14. #360
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Reći ću ti 19.12.Do tad,molim te,brani na ovoj temi Boku,Sandžak,Vojvodinu,Nikšić,Tuzi,Berane,Staru Crnu Goru...Čim nešto završim,stižem da ti pomognem.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    A ne interesuje ti mene svjetsko kad nema Italije

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. The Following User Says Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  16. #361
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,130
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Ja da znam crnogorski nacionalisti zovu izdajnicima one koji su se do juce pisali crnogorcima a danas srbima. Dakle, ne prozivaju unutar svoje nacionalne grupe a drugocrnogoraca nemamo.

    Pitanje je jel jos ima dje da neko se odrice svojih sunarodnika jer nisu dovoljno srbi po njihovom ukusu i zove ih drugosrbijancima. Meni je to fenomen i nisam jos sretao kod drugih nacionalistickih pokreta.

    Ono sto je sustina kod velikosprskog nacionalizma je sto se nikad nije zapitao kako to da samo on uvijek ima problem sa svima pa sve da uzmemo pretpostavku da su sve u pravu. Naprotiv za njih je to upravo pogonsko gorivo jer to znaci da su odabrani

    Evo ja sam se pisa' i pišem se Crnogorcem, ali mi tih epiteta u vortuelnoj komunikaciji ne fali, jer nisam SDPS Crnogorac, a oni svakog ko CG i Crnogorštinu ne zamišlja na njihov način nazivaju izdajnicima.
    Dakle, promašio si tezi.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #362
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,684
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    ti si pripadnik šubarinog pokreta a vi svi mrzite Crnogorce

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #363
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,130
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ti si pripadnik šubarinog pokreta a vi svi mrzite Crnogorce

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ko o čemu, ovaj DPS Komita o šubarama
    Dobro je dok ne počne da bije vojnike što ne dižu 2 prsta i ne otima 'leb nevakcinisanima
    Imam danas vremena da ga ošašavim, slobodni smo vikendom u Opštinu, da odradimo još nedelju dana, pa da povežem ove praznike tamo do februara
    Forever young, i want to be forever young

  19. #364
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,684
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    ja prozivam taj DPS da su krivi za to što je država tu đe je, eto ti post od sinoć da ne moraš dalje tražit. čak sam ti linkove one u kojima pljujem i komite al ti tvoga četničkog gazdu ne smiješ

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #365
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Evo ja sam se pisa' i pišem se Crnogorcem, ali mi tih epiteta u vortuelnoj komunikaciji ne fali, jer nisam SDPS Crnogorac, a oni svakog ko CG i Crnogorštinu ne zamišlja na njihov način nazivaju izdajnicima.
    Dakle, promašio si tezi.
    Ja sam se prosli put pisao Dzedajem. Sad vec nije atmosfera za zezanciju vec je vrijeme za odrzanje crnogorstva, odnosno borba za CG 21. vijeka a ne "njegosevsku CG".

    Ako nemamo partije mimo DPS koja ce da nas drzi na okupu i zivimo kako-tako normalno, onda neka ih i oni. Valjda guzonje su se opametile nakon ovih par i nesto godina.

    Ovo dolazi od nekog ko do sada nikad nije ni pomisljao da glasa DPS. Ali mi izgleda nemamo boljih.
    URA i DF su 1/1 gori, a Demokrate non-stop propustaju priliku da pokazu da su ozbiljna drzavotvorna stranka.
    Evo pazite danas saopstenje u vezi Podgorice, a u vezi Savnika se prave mrtvi.

    Ili da parafraziram, za PG predlazu da se mimo institucija izvrsi predaja vlasti, a za Savnik niti jedan jedini apel da se izbori privedu kraju.

    NORMALNA partija bi pozivala svoje koalicione partnere da ne opstruisu izbore i pozivala Vukovica da smekerski preda vlast.

    Tako da...

    A da, ES ce biti dobra, iako ce da koalira sa DF, koji je Open Balkan sad - Evropa nikad, iako vec dvije godine nam iznova i iznova pokazuju da laz i nepostovanje zakona je njihov modus operandi.

  21. #366
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,130
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja prozivam taj DPS da su krivi za to što je država tu đe je, eto ti post od sinoć da ne moraš dalje tražit. čak sam ti linkove one u kojima pljujem i komite al ti tvoga četničkog gazdu ne smiješ

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk


    I onda će da dodje @rodion i kaže kako dio Crnogoraca ne naziva druge Crnogorce izdajnicima, šubarama, četnicima itd.
    Plač

    Mada stvarno gre'ota od ovoga momka, pun je nekih kompleksa.
    Forever young, i want to be forever young

  22. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  23. #367
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Vidjeh jedan dobar magnet u kiosk u Sarejevo proslog vikenda.

    Ili si covjek ili si goovno.

    Ovo je izgleda nas najjaci identitet.

    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  24. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  25. #368
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,130
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Ja sam se prosli put pisao Dzedajem. Sad vec nije atmosfera za zezanciju vec je vrijeme za odrzanje crnogorstva, odnosno borba za CG 21. vijeka a ne "njegosevsku CG".

    Ako nemamo partije mimo DPS koja ce da nas drzi na okupu i zivimo kako-tako normalno, onda neka ih i oni. Valjda guzonje su se opametile nakon ovih par i nesto godina.

    Ovo dolazi od nekog ko do sada nikad nije ni pomisljao da glasa DPS. Ali mi izgleda nemamo boljih.
    URA i DF su 1/1 gori, a Demokrate non-stop propustaju priliku da pokazu da su ozbiljna drzavotvorna stranka.
    Evo pazite danas saopstenje u vezi Podgorice, a u vezi Savnika se prave mrtvi.

    Ili da parafraziram, za PG predlazu da se mimo institucija izvrsi predaja vlasti, a za Savnik niti jedan jedini apel da se izbori privedu kraju.

    NORMALNA partija bi pozivala svoje koalicione partnere da ne opstruisu izbore i pozivala Vukovica da smekerski preda vlast.

    Tako da...

    A da, ES ce biti dobra, iako ce da koalira sa DF, koji je Open Balkan sad - Evropa nikad, iako vec dvije godine nam iznova i iznova pokazuju da laz i nepostovanje zakona je njihov modus operandi.
    Eto brale, ti si prije 10 godina bio Džedaj, a ja Crnogorac, ali na kraju vašom računicom, ja sam izdajnik, a vi patriote, mada jeste pa(r)triJote, to vam priznajem.
    Sa DPS Crnogorcima, tj. Milogorvima nikad nidje u istu konu, fala vi.
    Forever young, i want to be forever young

  26. #369
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Ali nije to brat bilo kojeg Cadjenovica... Ko se sjeca 'LAZNOG" drzavnog udara Cadjenovic je bio neko za kog je bilo najvise dokaza o povezanosti sa ruskim agentima.

    Ako mu je ovo brat, evo Cadjo dobi nagradu za torturu koju je sam sebi nabacio.

    Neka me ispravi neko ako sam pobrkao prezimena... Isto tako sam eto po gradu za ove cetiri-pet godina sjedio, pa se desavalo da mi ozbiljni ljudi kazu da tog Cadja ne moze ni Moraca oprat...

    Ali najjaci su spinovi DF-a all the time... Da vozac bude agent GRU, da automehanicar bude...

    @Tehnicus, ja sam od dzedajstva morao odustati jer realno nemamo vise tu moc da koristimo dobru stranu sile.
    Nisam deset godna pomjerio dvosjed u sobi rukama, a kamoli umom...

    Ne moras ti s nama. Idi ti s Bacom Radovicem. Pretpostavljam da su moralniji oni koji finansiraju CPC, pa se jos ponosno dice time, a onda na prvu prepreku prelete u Srpsku Spartu.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 04-12-22 at 13:43.

  27. #370
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,130
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Pa taman ste vi takvi, prevrtljivi Džedaji u istoj moralnoj ravni sa Baćom, ja sa njim neću nidje, a vi ste već bili, velika je razlika.
    Forever young, i want to be forever young

  28. #371
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,684
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    I onda će da dodje @rodion i kaže kako dio Crnogoraca ne naziva druge Crnogorce izdajnicima, šubarama, četnicima itd.
    Plač

    Mada stvarno gre'ota od ovoga momka, pun je nekih kompleksa.
    što ću ti kad na poziv masnoga (koji je milion puta pokaza koliko mrzi Crnogorce) izlaziš i blokiraš tunele? kad braniš četnike stalno? Maśa nije Crnogorac, on ovu državu mrzi. Jole Vučurović nije Crnogorac, on ovu državu mrzi. takve ljude moraš da napadaš. isto kao kipuE iz DPSa. al oni su tvoji idoli i ti jedno slovo protiv njih ne napisa. kao i oni i ti navijaš protiv reprezentacije recimo, tako si učen. ja bez problema kažem da su ovi iz DPSa profesionalni Crnogorci, viđeli da će korist imati od toga i onda se puvaju kako vole ovu državu. da su je vodili kako treba ovoga danas ne bi bilo. ali su oni stvorili, jačali i hranili DF i napravili ga ovim i ovakvim. nisam ja omogućio Slavenu Radunoviću da pošalje neke firme u stečaj a ljude zaebe a da za to ne odgovara no DPS. isto ka što je neko pomogao Mandi da zgrne milione ili da mu spasi sina i da nikad ne odgovara za to što je napao nožem ni krivog ni dužnog momka. nisam ja napunio para Bata Carevića no zna se ko. pa kad je pao DPS ovi novi nastavili i pomoć da mu sipaju. ti sve to podržavaš, glasaš i veličaš. Maśa Milačić je vazda tražio da kao novinar RTCGa izvještava iz štaba DPSa kada je izborna noć. mahao zastavom CG, sad je najveći mrzitelj iste. taj Maśa Milačić i žena mu, su za vrijeme prošle vlade imali kola i vozača. jel to ta promjena? znači valja Crna Gora kad uzmeš službena kola i vozača a za ostalo je svakakva

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #372
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Eto brale, ti si prije 10 godina bio Džedaj, a ja Crnogorac, ali na kraju vašom računicom, ja sam izdajnik, a vi patriote, mada jeste pa(r)triJote, to vam priznajem.
    Sa DPS Crnogorcima, tj. Milogorvima nikad nidje u istu konu, fala vi.
    Ti si se pisaO kao Crnogorac jer "morao sam" a sad kad ste se oslobodili vracas se na fabricka i postajes Srbin srcem i dusom Nisi jedini, ima vas dosta preletaca

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Last edited by Tripleta; 04-12-22 at 14:00.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  30. #373
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Taj popis je sproveden u nikad laganijoj atmosferi, to je drugo sto u CG zivi jedno 10% beskicmenjaka koji idu uz svaku vlast.
    Dovoljno danas da odgledaju par emisija na TV, kojih hvala Bogu ne fali sa srbskom ideologijom, i da za ovaj popis budu Srbi.
    A tek kad DF uleti da demokratizuje popis...

    Srba 51%, Crnogoraca 38%, a ostalih naroda kao uvijek, oko 28%.

    Za ovo preko 100% nece smjet niko da pita odakle se stvori.

  31. #374
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,861
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Vidjeh jedan dobar magnet u kiosk u Sarejevo proslog vikenda.

    Ili si covjek ili si goovno.

    Ovo je izgleda nas najjaci identitet.



    Evo sad će poslanici i ministri URE da daju ostavke... eksperti za izdaju!
    Love, peace and respect.

  32. #375
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,130
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    što ću ti kad na poziv masnoga (koji je milion puta pokaza koliko mrzi Crnogorce) izlaziš i blokiraš tunele? kad braniš četnike stalno? Maśa nije Crnogorac, on ovu državu mrzi. Jole Vučurović nije Crnogorac, on ovu državu mrzi. takve ljude moraš da napadaš. isto kao kipuE iz DPSa. al oni su tvoji idoli i ti jedno slovo protiv njih ne napisa. kao i oni i ti navijaš protiv reprezentacije recimo, tako si učen. ja bez problema kažem da su ovi iz DPSa profesionalni Crnogorci, viđeli da će korist imati od toga i onda se puvaju kako vole ovu državu. da su je vodili kako treba ovoga danas ne bi bilo. ali su oni stvorili, jačali i hranili DF i napravili ga ovim i ovakvim. nisam ja omogućio Slavenu Radunoviću da pošalje neke firme u stečaj a ljude zaebe a da za to ne odgovara no DPS. isto ka što je neko pomogao Mandi da zgrne milione ili da mu spasi sina i da nikad ne odgovara za to što je napao nožem ni krivog ni dužnog momka. nisam ja napunio para Bata Carevića no zna se ko. pa kad je pao DPS ovi novi nastavili i pomoć da mu sipaju. ti sve to podržavaš, glasaš i veličaš.

    Previše sam ti pažnje poklonio, samo još ovoliko.
    Za ovo što ja branim četnike, glasam DF i jednog slova ne napisah protiv njih, da citiram kolegu "tako ti se zdravo vratilo...", eto toliko.
    Ne bih te više zadržava', znam da imaš obaveza po prodavnica da tražiš ljudima dokaz o vakcinaciji i otimaš im 'leb ako nemaju.




    @rodion i njegova teza o tome kako Crnogorci ne nazivaju druge Crnogorce izdajnicima trenutno


    Last edited by technus; 04-12-22 at 14:27.
    Forever young, i want to be forever young

Page 15 of 25 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sukob Crnogorske i Srpske crkve
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 71
    Last Post: 28-08-09, 18:49
  2. Sukob, agresija ili nesporazum ?
    By Lady abu bin crazy in forum Religija i filozofija
    Replies: 20
    Last Post: 15-12-07, 08:42
  3. Tranzicija identiteta
    By Bonja the Zmaj in forum Centralni
    Replies: 45
    Last Post: 07-12-06, 14:06
  4. Hriscanska Crkva-Sukob Rima i Carigrada
    By Kojo in forum Religija i filozofija
    Replies: 9
    Last Post: 16-05-05, 22:54
  5. Dimenzije identiteta
    By Met in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 22-04-04, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •