Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 90

Thread: Air Montenegro

  1. #51
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Naravno al' Air Montenegro i Air Serbia ne lete ni iz Dubrovnika ni iz Tirane (da ja znam) pa si tu u startu spasen
    Kad letim iz Pg za inostranstvo redovno letim sa Austrian ili Turkish . Ne sjecam se da sam imao problema, osim jednom kad je snijeg pao u Pg pa je bilo neko kasnjenje.

  2. #52
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Kad letim iz Pg za inostranstvo redovno letim sa Austrian ili Turkish . Ne sjecam se da sam imao problema, osim jednom kad je snijeg pao u Pg pa je bilo neko kasnjenje.
    Pa jasno je da je do avio kompanije, ne do aerodroma iako je i nas aerodrom posebna prica.

    Kad pominjes te 'snijezne prilike'... ja sam ih imao kol'ko oces i bas su za neki niskobudzetni film sa malo humora i dosta patetike n'o nije tema...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #53
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,360
    Thanks Thanks Given 
    2,455
    Thanks Thanks Received 
    2,329
    Thanked in
    1,331 Posts

    Default

    // STRUČNJACI ZNAJU //

    Prošli ponedjeljak mi je otkazan let za Bruxelles.
    Prije koji dan mi kolega Vucelić kaže da mu je otkazan let za sutra iz Bruxellesa za Zagreb, a Tihomiru pak je otkazan let u nedjelju iz Zagreba za Bruxelles. Sve su različite kompanije.

    Kaos na zračnim lukama izazvao je kroničan nedostatak radne snage i ekonomski krah prouzročen katastrofalnim upravljanjem korona krizom.

    Svakako, većina i dalje vjeruje da brod luđaka poznat kao Europska komisija zna što radi.

    rece jedan tamo hrvat da budemo blagi prema air Montenegro

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  4. #54
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    1,476
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    483 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Naravno al' Air Montenegro i Air Serbia ne lete ni iz Dubrovnika ni iz Tirane (da ja znam) pa si tu u startu spasen
    Ima air srbija let bg dubrovnik i bg tirana...

    Sent from my mate 40 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  5. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  6. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    dođoh sad iz Istanbula...pola aviona je brendirano kao Air Malta, one instrukcije tj. kako oni kažu upute su na hrvatskom što stjuardesa snimi pa puštaju pred svaki let, nemam stvarno ništa protiv hrvatskog ali ne vjerujem da bi Hrvati pustili da se u njihovim avionima čuje naš jezik
    She is only here to annoy herself!

  7. #56
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    1,476
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    483 Posts

    Default

    Iznajmljivali su i oni nase avione i posadu dok je jos bio mgx stvarno ali bilo je na nekoliko čartera

    Sent from my mate 40 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  8. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    ovo je redovna linija
    She is only here to annoy herself!

  9. #58
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    1,476
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    483 Posts

    Default

    Trenutno u avio saobracaju je daj sta das

    Sent from my mate 40 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  10. #59
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,020
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    4,398
    Thanked in
    2,343 Posts

    Default

    Pa isto ti je redovna linija PG-Pariz-PG.

    Isto rentan raspad od aviona neke SNJ kompanije, isto HR posada, nikakve veze sa nama.

    Pisah gore, da se ne ponavljam.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #60
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,495
    Thanks Thanks Given 
    2,326
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,549 Posts

    Default

    Slusaj pricu, sredinom januara 2020 sam kupio kartu za SAD, TGD-IST-BOS-DTW-BOS-IST-TGD. Prvi let 6. februara u 8:20.
    Krenem iz kuce, na pola puta mi stize 6 emailova da je let otkazan zbog losih vremenskih uslova.
    Duvao je vjetar ali nijedan drugi let nije otkazan sem Turkisha. Inace njihovi piloti su pičke. LOT, MA, AirSRB…sve redovno.
    Dodjem na aerodrom, veli ovaj iz Turkisha da je let otkazan, imas dvije solucije: sjutra u 7 da letis iz Tirane do IST ili da probamo da nadjemo za isti dan preko EU. Problem je bio sto avioni koji su taj dan isli iz PG nisu stigli na vrijeme ni u Bec, ni u Varsavu i tako ne bih mogao da uhvatim let za SAD. I odlucim se da idem u Tiranu, naravno o mom trosku. Frajer mi je onda rebukirao let, TIR-IST-BOS-DTW-OTAWA-IST-TGD (i ako je vidio da nemam vizu za Kanadu, veli ne treba ti za tranzit).
    Osjecaj prelos, planirao i pripremio se za let i onda kita.
    7 februara autom do Tirane, Air Albanijom do Istanbula, odatle za Boston, polu prazan avion, wifi…svaki nacin. Dobrodosli u Boston, Jetblue kasni sat, kasni dva, kasni tri, kasni 4. Krenuli smo za DTW u 23:40, skoro 4 sata smo cekali. Najgori take off u istoriji. Stigao u DTW i sve OK.

    24. februara povratak, stizem na aerodrom, dodjem na desk Air Canada, veli nemas vizu za Kanadu, ne mozes ni tranzit, bukiraj drugi let. Ja zvao Turkish, Expediju, nista. 2 sata se drao kao majmun, nista. Ajmo nazad kuci.
    Posle milion poziva, Turkish je odlucio da mi rebukira let BOS-IST-TGD ali pod uslovom da ja placam kartu DTW-BOS.
    Karta DTW-BOS 240 americkih, Delta.
    Stigao sam u BOS, posto to nije bio connecting flight morao sam da se nosim sa koferima 1h od gejta do gejta.
    Let BOS-IST sve kako treba. Stigli u 13h u Instanbul, let za TGD mi je bio u 7 ili tako nesto. Vrtio se 6 sati po aerodromu, tada nisu imali ni wifi.
    18h, vele avion za TGD kasni sat i po, pa jos jedan, pa jos jedan, na kraju otkazase ga. Opet, kišica u PG.
    E gledaj sad, opet po kofere, autobusom 45 minuta do nekog tamo hotela. Kazu tamo da moramo krenuti u 5 ujutro za aerodrom jer je let u 7 i da ce me probuditi u 4. Ja uginuo, zove recepcionerka u 2, kaze let pomjeren, krecete u 11 za PG.
    I stvarno smo krenuli u 11.
    I rekao sam, nikad vise Turkishom, makar karta bila besplatna.

    Kao sto vidite ova kasnjenja i sranja se desavaju svima, ne samo strucnjacima iz AIRMNE.


  12. #61
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Da jer Air Montenegro Ima 2 (dva)aviona I svaki dan rentiraju jos jedan do dva aviona Hrvatske kompanije TradeAir sa sve posadom.Koliko je to isplativo drugs je prica

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  13. #62
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,495
    Thanks Thanks Given 
    2,326
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,549 Posts

    Default

    A320 sa suncanim naocarima.


    MGX je imao 2 Embraera i masu Fokkera. Gdje su im Fokkeri?


  14. #63
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Embrayera prakticno nije imao ni jedan sva tri su bila pod nekom vrstom lizinga, sa iznajmljenim motorima dodatno, za treci je nedostajalo par rats za otplatu i jos stoji u Golubovcima jer I da ti ga neko pokloni treba desetak miliona da se vrati na nebo (Mada je to Po meni isplativije nego Renta aviona I posade druge kompanije).

    Fokera su imali masu na papiru, Ali samo jedan ispravan, ostale su cerupali za djelove

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  15. #64
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,873
    Thanks Thanks Given 
    1,476
    Thanks Thanks Received 
    771
    Thanked in
    483 Posts

    Default

    Jedan foker je ostao kao vlasništvo mgx... I tako je i dalje... Mada i njemu treba full temont da bi bio operativan... Rentanje im se isplati vecinom jer imaju dosta dobro punjenje, problem je kad neki od embrajera iskoci zbog nekog kvara e onda nastaje zurka

    Sent from my mate 40 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  16. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,229
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    2,617
    Thanked in
    1,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Slusaj pricu, sredinom januara 2020 sam kupio kartu za SAD, TGD-IST-BOS-DTW-BOS-IST-TGD. Prvi let 6. februara u 8:20.
    Krenem iz kuce, na pola puta mi stize 6 emailova da je let otkazan zbog losih vremenskih uslova.
    Duvao je vjetar ali nijedan drugi let nije otkazan sem Turkisha. Inace njihovi piloti su pičke. LOT, MA, AirSRB…sve redovno.
    Dodjem na aerodrom, veli ovaj iz Turkisha da je let otkazan, imas dvije solucije: sjutra u 7 da letis iz Tirane do IST ili da probamo da nadjemo za isti dan preko EU. Problem je bio sto avioni koji su taj dan isli iz PG nisu stigli na vrijeme ni u Bec, ni u Varsavu i tako ne bih mogao da uhvatim let za SAD. I odlucim se da idem u Tiranu, naravno o mom trosku. Frajer mi je onda rebukirao let, TIR-IST-BOS-DTW-OTAWA-IST-TGD (i ako je vidio da nemam vizu za Kanadu, veli ne treba ti za tranzit).
    Osjecaj prelos, planirao i pripremio se za let i onda kita.
    7 februara autom do Tirane, Air Albanijom do Istanbula, odatle za Boston, polu prazan avion, wifi…svaki nacin. Dobrodosli u Boston, Jetblue kasni sat, kasni dva, kasni tri, kasni 4. Krenuli smo za DTW u 23:40, skoro 4 sata smo cekali. Najgori take off u istoriji. Stigao u DTW i sve OK.

    24. februara povratak, stizem na aerodrom, dodjem na desk Air Canada, veli nemas vizu za Kanadu, ne mozes ni tranzit, bukiraj drugi let. Ja zvao Turkish, Expediju, nista. 2 sata se drao kao majmun, nista. Ajmo nazad kuci.
    Posle milion poziva, Turkish je odlucio da mi rebukira let BOS-IST-TGD ali pod uslovom da ja placam kartu DTW-BOS.
    Karta DTW-BOS 240 americkih, Delta.
    Stigao sam u BOS, posto to nije bio connecting flight morao sam da se nosim sa koferima 1h od gejta do gejta.
    Let BOS-IST sve kako treba. Stigli u 13h u Instanbul, let za TGD mi je bio u 7 ili tako nesto. Vrtio se 6 sati po aerodromu, tada nisu imali ni wifi.
    18h, vele avion za TGD kasni sat i po, pa jos jedan, pa jos jedan, na kraju otkazase ga. Opet, kišica u PG.
    E gledaj sad, opet po kofere, autobusom 45 minuta do nekog tamo hotela. Kazu tamo da moramo krenuti u 5 ujutro za aerodrom jer je let u 7 i da ce me probuditi u 4. Ja uginuo, zove recepcionerka u 2, kaze let pomjeren, krecete u 11 za PG.
    I stvarno smo krenuli u 11.
    I rekao sam, nikad vise Turkishom, makar karta bila besplatna.

    Kao sto vidite ova kasnjenja i sranja se desavaju svima, ne samo strucnjacima iz AIRMNE.
    kad pomenu turkish imao sam pravu avanturu kad sam se vracao sa Kipra(sjevernog) sad u subotu(u medjuvremenu sam zakacio nekakvu koronu kad sam isao na tamo pa sam bio nikakav), uglavnom kupim karte u 6.20 sa Erdzana do Sabihe stize u 7.50 i racunam taksijem nam treba sat do glavnog aerodroma AM polijece u 11.30 i sve super

    i sta se desava, oko ponoci ogromna oluja, u Kireniji nestaje struja meni nestaje WiFi u hotelu reko nema veze svakako cu da spavam ali **** stize SMS vas let je otkazan



    i aj sad majcin sine, najbolje da ce mi AM refundirati kartu ako to nema veze s njima, djevojka ima neku ukrajinsku karticu sto ima net u EU ali sjeverni Kipar se kaci na tursku mrezu i to ne funkcionise, ja palim 4G (roming kolje a vec sam neplanirano nakrcao racun dok sam bio u Barseloni) i vidim da je samo turkishov let otkazan a ostali svi lete, imam let u 5.30



    dok me je skyscanner provrtio kroz 15 stranica, pa dok je stigla ona provjera od banke na telefon pa trla vrla meni nestaje internet taman kad sam kliknuo na potvrdu, i pojma nemam jesam li uzeo kartu ili nisam

    nema veze zovemo taksi u 3.15 da nas ceka pa sto bude bude ako nista drugo kupicemo kartu na aerodromu, dolazi taksi mi ne mozemo izac iz hotela jer recepcija nocu ne radi a vrata se elektricno otvaraju na dugme (+ kljucem za koji ne znamo dje je), a struje jos nema tj. dolazila je pa opet nestala, na koju foru smo izasli nije bitno uglavnom dodjosmo do aerodroma i platismo 375e dvije karte koje su inace 150e, na Sabihu kad smo stigli milion ljudi na pasoskoj i jedva uhvatismo taksijem da dodjemo na glavni aerodrom i da uhvatimo let, sreca sto je kasnio zbog "tehnickih problema na aerodromu"

    ah da, ujutru mi je stigla poruka od bazdeljavog telenora da moram da pozovem jedan broj koji naravno nije u funkciji, i 4G mi jos nisu ukljucili iako su mi svi racuni redovno placeni do zadnjega(i tako 10 godina) nego mi u poslovnici sad traze depozit od 700e da bi mi ukljucili roming i 4G...kretenluk

    Last edited by NSX; 27-06-22 at 16:44.
    She is only here to annoy herself!

  17. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    https://www.portalanalitika.me/clana...t-miliona-eura

    Evo ga famozni Trade Air... Veli leti na dalje destinacije, a ja se vozio do Pariza s njima... Nije nas 50 bilo...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #67
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,517
    Thanks Thanks Given 
    1,038
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    543 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post

    ah da, ujutru mi je stigla poruka od bazdeljavog telenora da moram da pozovem jedan broj koji naravno nije u funkciji, i 4G mi jos nisu ukljucili iako su mi svi racuni redovno placeni do zadnjega(i tako 10 godina) nego mi u poslovnici sad traze depozit od 700e da bi mi ukljucili roming i 4G...kretenluk
    podji u One i trazi da ti ukljuce roming sa standardnom opcijom da ti se prekine gprs servis na potrosenih 50e
    reci da ces se zaliti Agenciji za telekomunikacije ako to ne ucine

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ludilo u najavi... Tj ludilo, live...

    Doduse ovo je za temu Aerodromi CG ne ovu ali eto, kasni i AM za Pariz uru, pa moze ođe...
    tako vam i treba kad putujete
    kuvajte se odje ko i mi ostali :P
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  19. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Ja moradoh sluzbeno inace privatno ne bih ni u ludilu, zbog đece prevashodno... Najviše mi je žao bebica u ovom paklu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. #69
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    912
    Thanks Thanks Given 
    1,398
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kad pomenu turkish imao sam pravu avanturu kad sam se vracao sa Kipra(sjevernog) sad u subotu(u medjuvremenu sam zakacio nekakvu koronu kad sam isao na tamo pa sam bio nikakav), uglavnom kupim karte u 6.20 sa Erdzana do Sabihe stize u 7.50 i racunam taksijem nam treba sat do glavnog aerodroma AM polijece u 11.30 i sve super

    i sta se desava, oko ponoci ogromna oluja, u Kireniji nestaje struja meni nestaje WiFi u hotelu reko nema veze svakako cu da spavam ali **** stize SMS vas let je otkazan



    i aj sad majcin sine, najbolje da ce mi AM refundirati kartu ako to nema veze s njima, djevojka ima neku ukrajinsku karticu sto ima net u EU ali sjeverni Kipar se kaci na tursku mrezu i to ne funkcionise, ja palim 4G (roming kolje a vec sam neplanirano nakrcao racun dok sam bio u Barseloni) i vidim da je samo turkishov let otkazan a ostali svi lete, imam let u 5.30



    dok me je skyscanner provrtio kroz 15 stranica, pa dok je stigla ona provjera od banke na telefon pa trla vrla meni nestaje internet taman kad sam kliknuo na potvrdu, i pojma nemam jesam li uzeo kartu ili nisam

    nema veze zovemo taksi u 3.15 da nas ceka pa sto bude bude ako nista drugo kupicemo kartu na aerodromu, dolazi taksi mi ne mozemo izac iz hotela jer recepcija nocu ne radi a vrata se elektricno otvaraju na dugme (+ kljucem za koji ne znamo dje je), a struje jos nema tj. dolazila je pa opet nestala, na koju foru smo izasli nije bitno uglavnom dodjosmo do aerodroma i platismo 375e dvije karte koje su inace 150e, na Sabihu kad smo stigli milion ljudi na pasoskoj i jedva uhvatismo taksijem da dodjemo na glavni aerodrom i da uhvatimo let, sreca sto je kasnio zbog "tehnickih problema na aerodromu"

    ah da, ujutru mi je stigla poruka od bazdeljavog telenora da moram da pozovem jedan broj koji naravno nije u funkciji, i 4G mi jos nisu ukljucili iako su mi svi racuni redovno placeni do zadnjega(i tako 10 godina) nego mi u poslovnici sad traze depozit od 700e da bi mi ukljucili roming i 4G...kretenluk

    Ako imaš eSim na telefonu imaš Airalo aplikaciju, podržava dosta država, 5 EUR je 1 GB otprilike. Počinuo sam otkad to koristim. Skine ti s kartice i banja.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to johninum For This Useful Post:


  22. #70
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,495
    Thanks Thanks Given 
    2,326
    Thanks Thanks Received 
    4,412
    Thanked in
    2,549 Posts

    Default

    Kakav bre eSim, on i dalje koristi Nokiju simbian.


  23. The Following User Says Thank You to TAKUMI For This Useful Post:

    NSX

  24. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Malo je offtopic ali ne znam dje drugo...

    Scena od juce, slijece Austrian u Bec i veli pilot nakon sto smo stali i stajali tako 5 minuta "Ja se izvinjavam ali izgleda da nema nikog da nam doveze stepenice kako bismo mogli izaci iz aviona". Cekali smo 15 minuta da lik dodje i doveze stepenice koje su bile na 30m od aviona. Agonija jedne majke i cerke koje su zakasnile na kraju na konekciju za Bankok je bila tako ocigledna da mi je bilo zao sto im ne mogu nikako pomoci...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  25. #72
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,325
    Thanks Thanks Given 
    5,457
    Thanks Thanks Received 
    4,863
    Thanked in
    2,033 Posts

    Default

    Ima li aplauza i za Air Montenegro kad se zavrsi let, ka nekad za MA?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  26. #73
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Malo je offtopic ali ne znam dje drugo...

    Scena od juce, slijece Austrian u Bec i veli pilot nakon sto smo stali i stajali tako 5 minuta "Ja se izvinjavam ali izgleda da nema nikog da nam doveze stepenice kako bismo mogli izaci iz aviona". Cekali smo 15 minuta da lik dodje i doveze stepenice koje su bile na 30m od aviona. Agonija jedne majke i cerke koje su zakasnile na kraju na konekciju za Bankok je bila tako ocigledna da mi je bilo zao sto im ne mogu nikako pomoci...
    uzas... ali recimo austrian ceka svakoga kome kasni let a treba da nastavi sa njima.
    i meni je tako bilo zao covjeka koji je sa 2 zene trcao na gejt sa sve koferima, vode su im donosili, ali su ih cekali. sve svoje cekaju. ali conn let druge kompanije nije duzan da te ceka. zato se uzme vise vremena za sl let.

    prosle godine isto kazu da prvi izadju za let za belgiju jer kao mi ostali imamo vremena, e blama toga, jer smo mi trcali na let i zadnji usli, ali su nas cekali. bio je let na koji imas 45min od kojeg su nam potrosili dosta vremena, a do gejta ti treba pola sata.

    edit: naravno, tako je u ljetnjoj sezoni. van sezone laganini.
    Last edited by goozica; 02-07-22 at 10:26.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. #74
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,415
    Thanks Thanks Given 
    5,159
    Thanks Thanks Received 
    3,701
    Thanked in
    1,474 Posts

    Default

    Pa i nije bas goozice
    Jednom su me cekali, takodje jednom su moje cekali a tri puta sam morao da camim 5h na aerodrom za sledeci let.
    Inace jedini refund usled otkazivanja koji nisam dobio je od austriana. Lot, aislrserbia, transavia, Turkish svi vratili bez ti cigani

  28. #75
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,948
    Thanks Thanks Given 
    3,936
    Thanks Thanks Received 
    6,445
    Thanked in
    3,086 Posts

    Default

    e ne znam, ja kazem ono sto sam vidjela, a svi se zale na kasnjenje na let kod conn letova razlicitih kopmanija.
    ja bi radije cekala i 5 sati, popila kafu, prosetala nego da mi odleti ispred nosa pa posle da se ja jadisem oko refunda.
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Prodajem nike air max lunarlon i nike air duboke
    By Grof_PG in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 30-11-12, 23:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •