Page 3 of 12 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 278

Thread: Cheil World Wide

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,952
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ja napisah gore da ne mislim da je prevara
    Ko oce da rizikuje neka proba,nije im zagarantovan povrat novca,ali ne bih rekao da je prevara.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne postoji biznis koji može da da kamatu 60% za 15 dana.
    U stvari postoji, ali nije legalan.

    Tako da JESTE PREVARA a u prevarama se ne učestvuje svojevoljno.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #52
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,958
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,671
    Thanked in
    949 Posts

    Default

    Drug jedan izvukao pare pa je sad naravno veći paket uzeo (1000$) pa će vjerovatno 3000$ i onda će neko samo da klikne off

    I tako će skoro svi…

  3. The Following 3 Users Say Thank You to stefke For This Useful Post:


  4. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,952
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Ja sam za ovo dobio info da postoji prije 10ak dana.
    Ali sve vrste šema mi se gade, morao sam da se opečem prije 15 godina da se više u to ne bi upuštao.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #54
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ne postoji biznis koji može da da kamatu 60% za 15 dana.
    U stvari postoji, ali nije legalan.

    Tako da JESTE PREVARA a u prevarama se ne učestvuje svojevoljno.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Momci,svjestan sam ja da će neko od ovoga fino da profitira,ali ko bude ugrabio i imao sreće može ponešto da ućari


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #55
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    probali su i mene da vrbuju medju prvima, prije skoro mjesec dana ali sam odma vidio sta je. Malo mi je sad zinula guzica jer vidim da sam mogao dobro proci da sam tad usao, ali ko ce ga znat.
    067-123456

  7. #56
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    392
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    U momentu kad sam se odlucio da uzmem vip2 (300usdt), oprostio sam se od tih para. Imao sam vec zaradjenih 20usdt na ordinary acc, i dodao tu razliku oko 280usdt, i bez ikakvih ocekivanja usao u to, ako se izvuce ulog super, ako se zaradi makar 10usdt preko, jos bolje.
    Siguran sam da ova politika poslovanja debilno zvuci ali ocigledno da je u mojoj prirodi bilo da svjesno odem na rizik (iako nisam kockar) i zivim u nadi da cu izvuci bespotrebno ulozen novac i eventualno biti nagradjen minimalnom zaradom, radeci prakticno nista.
    Siguran sam i da bi strucna lica mogla da mi tacno objasne sta zapravo zelim, ali to sad nije bitno
    Sve u svemu, ljudi iz okruzenja mi, kao i ja, blizu smo da izvucemo ulog, i potencijalno zaradi se nesto, a vrijeme ce pokazati sta ce dalje biti od svega.
    Vidim u telegram grupi da se potrazuju hiljade usdt_ova, tako da ocigledno prica i dalje zivi, do kad, ostaje da saznamo.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  8. The Following User Says Thank You to starovaroshki For This Useful Post:


  9. #57
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Mogli su zamolit korisnike da prvo lajkuju ove njihove klipove po jutjubu

  10. #58
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Nesumnjivo je da ce pojedini zaraditi, na prvom mjestu oni koji su medju prvima usli i ako nisu previse alavi da stalno ubacuju ponovo pare u igru...

    Sjecam se neke 2013-2014 kad sam rudario Doge coin, na forumu su ljudi pisali kako postoji sajt koji na svaka 24h vraca duplo ulozenih Doge coina, odmah sam znao da je to prevara, medjutim dosta provjerenih ljudi sa tog foruma je napisalo da su im stvarno duplirali coine nakon 24h, ja ubacim moje, nakon 2 sata sajt vise nije postojao, doduse tad to nije vrijedilo 200-300$, danas bi bilo mnogo, mnogo vise, ali hocu da kazem povuce neiskusne takva stvar, jos kad ti prijatelj da dokaz da je izvuk'o pare, posloze se onda sve kockice, a i to jeste poenta ovakvih sema, da se osjetis sigurno i bezbrizno.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,936
    Thanks Thanks Given 
    4,779
    Thanks Thanks Received 
    9,812
    Thanked in
    3,720 Posts

    Default

    A što bi rekli za bitcoin, ali tek kad je izašao a ne posle toliko vremena pa da se pravite pametni kako je to bio logičan projekat

    Logičan (tada) my ass, imao si bukvalno sajtove đe si za neke bzw zadatke (taman ka ovo like, subscribe) dobijao jedan čitav BTC

    A znam momka koji je u Njemačkoj svako jutro doručak plaćao bitcoinima i to mu je tad bilo banja jer je "zajebao" sistem pa je eure sačuvao...


    Ne upoređujem naravno samo hoću da kažem da su se već dešavale nevjerovatne stvari...

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    War. War never changes.

  12. #60
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starovaroshki View Post
    U momentu kad sam se odlucio da uzmem vip2 (300usdt), oprostio sam se od tih para. Imao sam vec zaradjenih 20usdt na ordinary acc, i dodao tu razliku oko 280usdt, i bez ikakvih ocekivanja usao u to, ako se izvuce ulog super, ako se zaradi makar 10usdt preko, jos bolje.
    Siguran sam da ova politika poslovanja debilno zvuci ali ocigledno da je u mojoj prirodi bilo da svjesno odem na rizik (iako nisam kockar) i zivim u nadi da cu izvuci bespotrebno ulozen novac i eventualno biti nagradjen minimalnom zaradom, radeci prakticno nista.
    Siguran sam i da bi strucna lica mogla da mi tacno objasne sta zapravo zelim, ali to sad nije bitno
    Sve u svemu, ljudi iz okruzenja mi, kao i ja, blizu smo da izvucemo ulog, i potencijalno zaradi se nesto, a vrijeme ce pokazati sta ce dalje biti od svega.
    Vidim u telegram grupi da se potrazuju hiljade usdt_ova, tako da ocigledno prica i dalje zivi, do kad, ostaje da saznamo.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Jel mogu da dobijem tvoj invite kod da se oprobam i ja

  13. #61
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    392
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by magikoo90 View Post
    Jel mogu da dobijem tvoj invite kod da se oprobam i ja
    Moze, saljem na pm.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  14. #62
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by magikoo90 View Post
    Jel mogu da dobijem tvoj invite kod da se oprobam i ja
    prva poruka na ovoj temi ima u sebi link za registraciju(u njoj je i taj tag/kod)

  15. #63
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    392
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    prva poruka na ovoj temi ima u sebi link za registraciju(u njoj je i taj tag/kod)
    Obrisao sam kod iz razloga da neko od forumasa ne pomisli da cu da zaradjujem na njegovu grbaču.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  16. #64
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A što bi rekli za bitcoin, ali tek kad je izašao a ne posle toliko vremena pa da se pravite pametni kako je to bio logičan projekat

    Logičan (tada) my ass, imao si bukvalno sajtove đe si za neke bzw zadatke (taman ka ovo like, subscribe) dobijao jedan čitav BTC

    A znam momka koji je u Njemačkoj svako jutro doručak plaćao bitcoinima i to mu je tad bilo banja jer je "zajebao" sistem pa je eure sačuvao...


    Ne upoređujem naravno samo hoću da kažem da su se već dešavale nevjerovatne stvari...

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    Ne moze se bitcoin i ovo porediti, da bi se bitcoin rudario moras da imas minere koji trose struju i time obradjuju transakcije, a da te neko placa 150$ dnevno jer lajkujes 10 videa, pa to bi onda svi radili, ne bi lajkovali ljudi za dzabe no za pare haha.
    Bitcoin je valuta kojoj cijena zavisi od spekulacije, a ovdje ti daju dolare za par klikova.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,952
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Čovjek je pričao za BTC prije 10 godina.

    Tada nije bilo ovako kao sada, nego si rudario sa grafičkom dok gledaš YouTube, bez ikakvog stresa.



    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,936
    Thanks Thanks Given 
    4,779
    Thanks Thanks Received 
    9,812
    Thanked in
    3,720 Posts

    Default

    Bukvalno sam znao koji će odgovor da slijedi zato i preventivno napisah u vrijeme kad se tek pojavio bitcoin, ali džaba.


    Što se konkretno ovog Cheil projekta tiče, jasno je da je scum pandan shitcoinima, ali nije recimo scum kao OneCoin na koji ni u jednom mogućem trenutku nisi mogao da uzmeš pare. Nikad nisam učestvovao u sličnim projektima tako da predstave nemam koliko će ovo trajati, ali se iskreno nadam da će narod uspjeti da izvuče barem inicijalno uloženo.
    War. War never changes.

  19. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,952
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    One Coin se mogao transferovati sa jednog na drugi račun (opcija send to downlink).
    Na sličan način se najveći dio BTC i ETH kod nas pretvara u novac.

    Poenta je da kada neko obećava previše to nije istina.
    OneCoin nije obećavalo previše nego taman toliko da ljudi zagrizu.
    BTC nije ništa obećavao u smislu nagrada.
    Cheil obećava 60% za 15 dana.

    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #68
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,866
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Preskočio sam kripto priču jer sam računao da će se prije ili kasnije transfomisati u Dafiment. Previdio kriminalne klanove i sve druge kojima se ne plaća preko banaka i sprovode AML procedure.
    Elem, pročitah na BBC servisu veliku priču o One Coinu o čemu pojma nisam imao. I ta me priča dodatno ubijedila da Cheil ima smisla.
    Znači u sločaju One Coin čak nije bilo piramide no su na neki sajt stavljali koliko će to da vrijedi kad se "izađe na tržište" i ljudi se pržili na osnovu toga. I radilo je na taj način godinu i jače. A niko centa vidio nije.

    https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-50726329

    Ovdje je klasična Dafina. Isplaćuje se nevjerovatan prinos dok su prilivi jači od odliva. Kad skala idemo doma.

    Kad me drug pozvao u šemu rekao mi je "oćeš da se kladiš na globalnu retardiranost ljudi?" i objasnio mi sve.
    Ubacio sam 100$ da se ispraksam na uplate isplate i tehnikalije i vidim fercera li. Treba da mi na binance stigne prvih 11$ profita. Ubaciću još 900$ toliko mogu da prežalim bez nervoze (imao sam jačih ruku na poker ).

    Kanim se i da ubacim 3000$ i njih bi prežalio. Računam, ako ne pukne 10 dana, već sam u minus samo 1500 .
    Vidjeću svakako. Ubaciti pare koje ne zabole i kladiti se na retardiranost i lijenost čovječanstva. Simpatično.
    Samo je catch da li si na vrijeme ušao.

    Last edited by Gagarin; 06-04-22 at 08:23.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  21. #69
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    14,342
    Thanks Thanks Given 
    392
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Preskočio sam kripto priču jer sam računao da će se prije ili kasnije transfomisati u Dafiment. Previdio kriminalne klanove i sve druge kojima se ne plaća preko banaka i sprovode AML procedure.
    Elem, pročitah na BBC servisu veliku priču o One Coinu o čemu pojma nisam imao. I ta me priča dodatno ubijedila da Cheil ima smisla.
    Znači u sločaju One Coin čak nije bilo piramide no su na neki sajt stavljali koliko će to da vrijedi kad se "izađe na tržište" i ljudi se pržili na osnovu toga. I radilo je na taj način godinu i jače. A niko centa vidio nije.

    https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-50726329

    Ovdje je klasična Dafina. Isplaćuje se nevjerovatan prinos dok su prilivi jači od odliva. Kad skala idemo doma.

    Kad me drug pozvao u šemu rekao mi je "oćeš da se kladiš na globalnu retardiranost ljudi?" i objasnio mi sve.
    Ubacio sam 100$ da se ispraksam na uplate isplate i tehnikalije i vidim fercera li. Treba da mi na binance stigne prvih 11$ profita. Ubaciću još 900$ toliko mogu da prežalim bez nervoze (imao sam jačih ruku na poker ).

    Kanim se i da ubacim 3000$ i njih bi prežalio. Računam, ako ne pukne 10 dana, već sam u minus samo 1500 .
    Vidjeću svakako. Ubaciti pare koje ne zabole i kladiti se na retardiranost i lijenost čovječanstva. Simpatično.
    Samo je catch da li si na vrijeme ušao.

    Ja sam na Cex i obicno imedju 24 i 48h treba da prodje, al prodje vazda.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Bolje dva puta po jednom, nego ni jednom drugi put.

  22. #70
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Čovjek je pričao za BTC prije 10 godina.

    Tada nije bilo ovako kao sada, nego si rudario sa grafičkom dok gledaš YouTube, bez ikakvog stresa.



    Poslato sa kornjo komunikatora Z Fold 3

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Bukvalno sam znao koji će odgovor da slijedi zato i preventivno napisah u vrijeme kad se tek pojavio bitcoin, ali džaba.


    Što se konkretno ovog Cheil projekta tiče, jasno je da je scum pandan shitcoinima, ali nije recimo scum kao OneCoin na koji ni u jednom mogućem trenutku nisi mogao da uzmeš pare. Nikad nisam učestvovao u sličnim projektima tako da predstave nemam koliko će ovo trajati, ali se iskreno nadam da će narod uspjeti da izvuče barem inicijalno uloženo.
    Pa svejedno sto god da si napisao bitcoin i ovo ne moze biti isto jer se i prije 10 godina znalo sta je bitcoin, bitcoin nije mogao niko da iskljuci kao sto ce biti slucaj sa Cheilom, da li je osnivac mogao da izmajnuje u samom startu milion bitcoina i onda da obara cijenu, mogao je ali to si mogao da vidis na njihovom exploreru jer je svaka transakcija zapisana na interentu i dokle god bude postojao internet te transakcije ce biti svima dostupne. Bitcoin nije imao reklamu "dovedi druga i dobijas 15% bitcoina od ulozenog" ili "Ako imas 100 grafickih koje rudare dobijas 60% vise bitcoina".
    Za rudarenje bitcoina dobijas bitcoin, ne dolar ili euro, izrudareni bitcoin prodajes na berzi sto znaci da cijena zavisi od ponude i potraznje.
    Rudario sam tada bitcoin dok je moglo grafikama i igrao Dotu usput, ali sam znao da one pare koje sam dao za graficke uvijek mogu da izvucem cak i ako prica oko btc-a ne zazivi i cijena ode na 1$, a ovdje ubacis 3000$ i molis boga da ne ugase projekat za 22 dana kako bi bio na 0, a pritom siguran si da je scam u pitanju i jos uvlacis prijatelje i poznanike.
    Sto kaze Gagarin bice isplata dokle god bude vise uplata, nakon toga ce ugasiti, jer kamatu od 60% na 15 dana ne bi niko dao ni za klikere a ne u $.
    Nego dobro svako neka razmislja svojom glavom i neka se moli da ce projekat potrajat, svakome bih preporucio da izvlaci pare na dnevnom nivou.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #71
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,055
    Thanks Thanks Given 
    3,866
    Thanks Thanks Received 
    3,162
    Thanked in
    1,610 Posts

    Default

    Krcnuh 1000 USD total da se kockam uz vjeru u široko rasprostranjenu ljudsku retardiranost, koja će mi omogućiti da ova šugava piramida vozi 22 dana koliko mi je break even.
    Posle toga profit.
    Skida se 44 USD dnevno.
    Načuo sam da će početkom maja imati ova Dafina promociju u Zagrebu, a moguće i Podgorici. Neka podrži do promocije, meni dosta .
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #72
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Taman scedoh da napisem da ovi milioneri nisu prezivjeli jezdu i dafinu .samo udrite ,ko sam ja da vam rusim snove

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  25. #73
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,781
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    citao sam I ja o ovum u zadnjih par danas, svuda je pomama, nego ja nesto nemam m00da da udjem u ovo...

  26. #74
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Uzmes ovih 10 usdt sto daju i bjez…

  27. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Starovaroski, procitah nedje da pare stalno prebacas na wallet. Jel ti na isti tel aplikacija cheil i app wallet na koju su ti pare. Imas li na tel instaliran neki cudan VPN?

Page 3 of 12 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Privatnost/sigurnost na World Wide Web-u
    By Pashtro.PtC in forum Internet
    Replies: 20
    Last Post: 27-12-20, 15:56
  2. K: Monitor 19" wide
    By Princo in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 26-06-09, 14:37
  3. Samsung Wide Screen
    By gopher in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 26-04-08, 09:30
  4. Lcd 20" Asus Pw201 Wide
    By anon in forum Hardware
    Replies: 7
    Last Post: 30-12-07, 09:57
  5. Replies: 31
    Last Post: 13-12-07, 10:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •