Page 44 of 44 FirstFirst ... 344041424344
Results 1,076 to 1,081 of 1081

Thread: Fifa World Cup Qatar 2022

Thanks Thanks Given 
    4,237
    Thanks Thanks Received 
    2,078
    Thanked in
    1,082 Posts

Ne igram kladionicu odavno,ali sam ubijedjen da Lautaro mora zabit sad gol,i tvrdim da ce pokushati makar 4,5 x a jednom mora uci!
    ...

Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    823
    Thanked in
    447 Posts

Grgi kod Šofra u studiu, ako nekoga zanima.

3. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    4,237
    Thanks Thanks Received 
    2,078
    Thanked in
    1,082 Posts

Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Grgi kod Šofra u studiu, ako nekoga zanima.

Kako bi se zvala Vaša filmska biografija i ko biste voljeli da glumi Vas?
    - "Mogao sam biti sve što hoćeš". Šon Pen, De Niro...
    ...

Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    375
    Thanked in
    159 Posts

Kako je Milutin Grgur prefinjen. Rodjeni gospodin i licno posten covjek. Ljudi su mi se nekad smijali, sad je i meni smijesno, ali ja sam nekad vjerovao da je on neki tajni skriveni vladar Crne Gore iz sijenke i da upravlja svim procesima u drzavi, maskiran u sportskog novinara.

Svakako veliki je mistik, sa aristokratskim manjirima...
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

6. The Following 4 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:

Thanks Thanks Given 
    3,453
    Thanks Thanks Received 
    2,830
    Thanked in
    1,466 Posts

Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Kako je Milutin Grgur prefinjen. Rodjeni gospodin i licno posten covjek. Ljudi su mi se nekad smijali, sad je i meni smijesno, ali ja sam nekad vjerovao da je on neki tajni skriveni vladar Crne Gore iz sijenke i da upravlja svim procesima u drzavi, maskiran u sportskog novinara.

Svakako veliki je mistik, sa aristokratskim manjirima...

Odavno ne pročitah bolji post.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    173
    Thanked in
    76 Posts

@Gagarin
    Jedan od razloga koje su spriječile Holandiju do samog vrha je katastrofalan izbor selektora. Uglavnom se svaki uspjeh u prošlom vijeku vezuje za Rinusa Michelsa koji ih je i doveo do krova Evrope '88. a prethodno '74. umalo do krova Svijeta. I '92. su pod njim bili fenomenalni ali, eto, potcijenili su Dance. Prethodno, kad si pomenuo '90. je Michels vedrio i oblačio holandskim savezom pa je postavio Lea Benchackera iako je ogromna većina igrača bila za Cruijffa koji, eto, nikad nije vodio Holandiju. Nije tad pomogla ni povreda koljena Gullita pod kojom je igrao. Vraćajući se na '92. nakon EP-a dolazi Advocaat i to je ono Bajagino "vidi šta su ti uradili od pesme, mama" Nezasluženi remi doma protiv Poljske i zasluženi poraz u gostima protiv Norveške, pa svađa sa Gullitom koji se vraća prije Mundijala, ali potom odlazi što se ne smije desit ni u kom slučaju jer nijedna reprezentacija se ne može odreć najboljeg igrača. Onda Hiddink napravi rezultatski uspjeh i bio je bolji od Advocaata ali to je više posljedica nove zlatne generacije. Onda je tamošnji savez odlučio da 2000. kad su bili domaćini postavi Rijkaarda bez dana iskustva na poziciji prvog trenera, pa iako su nesrećno ispali od Italije na penale, njihove dotadašnje pobjede su više bile na suvi kvalitet i domaćinstvo jer uopšte nijesam bio zadovoljan kako su igrali. 2002. je Savez napravio logičnu stvar sa van Gaalom, no na kraju mućak. Pa opet Advocaat za EP 2004. kao da jednom nije bilo dovoljno i to je loše završilo a potom se naprave pametni i postave van Bastena (čuš mene Brnovića) kom je to prvi tim da samostalno vodi koji ih je kriminano vodio izbacivši iz reprezentacije Seedorfa, Davidsa, Makaaya, Zendena a van Bommela poslao na klupu. Čak 4 godine su mu dali šansu i uspio je da izbaci jednog Seedorfa koji je bio svjetska klasa tada pa su bez njega bili na EP-u 2008 đe ih je izbacila Rusija koju je vodio Hiddink. Čak su van Bastenu ponudili novi ugovor ali se on odlučio za Ajax pa je preuzeo van Mirwaijk i odmah vicešampioni Svijeta iako im je ta reprezentacija bila slabija u odnosu na onu koju je imao van Basten. Iako je tada Holandija igrala ružan fudbal, rezultati su bili tu. Jedva su Holanđani čekali da isprate van Mirwaijka nakon neuspjeha na EP 2012. i došao je van Gaal koji je sa najgorom reprezentacijom u 20 godina napravio čudo. Poslije toga prevaziđeni Hiddink koji nije više imao onaj sastav iz '98. da mu pegla limite i totalni potop. Nakon toga Blind i "od goreg ima gore". Pa su treći put pozvali Advocaata što je na kraju ispalo "nije majka klela sina..." Konačno su s Koemanom uboli ali je pandemija odložila EP inače ko zna što bi bilo.

Dakle, toliko loših odluka kad su selektori u pitanju i kad ti zlatna generacija prođe, sve se plaća. Uz penale, malo nedostatka i sreće, ali zaista šteta.

@moon safari

Jednostavno se nećemo složiti u vezi s Huntelaarom osim konstatovati broj golova za reprezentaciju. Drvo je drvo pa zvalo se ono Pinocchio ili Huntelaar. Šalim se malo, ali eto, vrhunac karijere Schalke 04. za razliku od igrača koje sam pomenuo i nikad nije povezao 3 dobre sezone poput Hasselbainka koji se pojavio nekako iznenada, ali Leeds, Atletico i Chelsea 2 vrhunske sezone. Nikad Huntelaara nijesam podnosio kao igrača, vjerujem da je već jasno

Kluivertov pad je bio sa 27 godina i bio je prilično strmoglav. Nema to nikakve veze s Milanom a to pokazuje SP '98. Nakon toga je u Barceloni igrao vrlo dobro. U tandemu sa Rivaldom (još jedan igrač kog nijesam podnosio i pored klase ali užasno sebičan) to je izgledalo dobro. Jednostavno, dešava se da neko rano potone. Inače su on i van Nistelrooij rođeni istog dana a toliko različit razvoj. Sjećam se da sam gledao highlightse preko satelitske i kanala BVN i vidio momka koji se zove van Nistelrooij u dresu Heerenveena a onda PSV đe je rešetao mreže, a ja nikako ne mogu saznat koliko ima godina. Saznao sam tek kasnije. Kakva karijera, 10 uzastopnih sezona za pamćenje i čak dvije teške povrede nakon kojih se vraćao kao da ništa nije bilo.
    Dick Laurent is dead!

Page 44 of 44 FirstFirst ... 344041424344

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)