Page 25 of 72 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast
Results 601 to 625 of 1778

Thread: Fifa World Cup Qatar 2022

  1. #601
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,728
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Niko nije Njenačku pomenuo da SP nije to to bez njih, to ti dodaješ jokašu, a i bili su na svjetsko i zadnja 2 prvenstva završavaju zadnji u grupi, pljaskaju ih Južna Koreja i Japan, toliko o njima
    Italiju su pominjali.
    4 puta prvaci i Brazila opuvali 7:1, enough!

  2. #602
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,797
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    https://phantom-marca.unidadeditoria...9267813023.jpg

    E kako ovo nije aut uz svo bulaznjenje oko vara i tehnologije nikad mi nece biti jasno.
    Kad može ovo biti dobra lopta u tenisu,preostaje nam samo da vjerujemo tehnologiji.Ja vjerujem.
    Još da se utvrdi je li proizvođač VAR opreme Sony.Rohde&Schwarz nije sigurno

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  4. #603
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,209
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Ali kako su hrvati srećni pa to nije realno.
    Protiv Japana - 99% će ih lagano dobiti.

  5. #604
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Italiju su pominjali.
    4 puta prvaci i Brazila opuvali 7:1, enough!
    I zadnja 2 sa poslednjeg mjesta u grupi kući Ryan-om
    Forever young, i want to be forever young

  6. #605
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,338
    Thanks Thanks Given 
    14,755
    Thanks Thanks Received 
    4,095
    Thanked in
    2,074 Posts

    Default

    Meni je smiješna priča ljudi kako je lopta ustvari izašla van terena. Pa ebe mu mater. Ne sprdajte se. Fifa je pomogla Japanu kako bi ispala Njemačka ili Španija. Ne sprdajte se.
    Kao i priča da su Španci neku katastrofu napravili. Vodili 1 0 u prvom i imali 80 posto posjed lopte. Drugom primili ona dva gola i opet napadali i imali posjed. Olmo šansu odličnu u zadnjim minutima. A najbolje da su izginuli da daju gol Japanu a ne treba im. Najbolje rješenje bi bilo onom što je Rodion predložio (i on nešto pametno da kaže ), a to je da onemoguće da se zna rezultat druge utakmice. Ali to je skoro pa neizvodljivo.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  8. #606
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Nocas Saciri i Embolo ples.

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #607
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,797
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Pročitah najave nekog čelnika Fife,da se od sledećeg SP uvede izvođenje jedanaesteraca kod neriješenog ishoda i taj bod bi se koristio u slučaju identičnog broja bodova...ako sam ja to dobro razumio

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  10. #608
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Neka okruze teren zidovima pa da nema ni aut nit korner lopti.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  12. #609
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Meni je smiješna priča ljudi kako je lopta ustvari izašla van terena. Pa ebe mu mater. Ne sprdajte se. Fifa je pomogla Japanu kako bi ispala Njemačka ili Španija. Ne sprdajte se.
    Kao i priča da su Španci neku katastrofu napravili. Vodili 1 0 u prvom i imali 80 posto posjed lopte. Drugom primili ona dva gola i opet napadali i imali posjed. Olmo šansu odličnu u zadnjim minutima. A najbolje da su izginuli da daju gol Japanu a ne treba im. Najbolje rješenje bi bilo onom što je Rodion predložio (i on nešto pametno da kaže ), a to je da onemoguće da se zna rezultat druge utakmice. Ali to je skoro pa neizvodljivo.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    mislim da samo treba da uvedu pravilo kao u CL da se radi žrijeb nakon grupne faze, ovako će uvijek svi kalkulisati kad su već u mogućnosti.
    kostur u koji se Španija "prebacila" je svakako poželjniji nego ovaj gdje su Argentina i Brazil, i bolje Maroko nego Hrvati.

  13. The Following User Says Thank You to nickname For This Useful Post:


  14. #610
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Da, svakako bi trebao žrijeb, ali ono prvaci grupa sa drugima, pa da n3 znaju sa kim će se sastati, ali ipak da imaju neke povlastice što su prvi
    Forever young, i want to be forever young

  15. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  16. #611
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Uglavnom se zna sastav protiv SAD-a osim jednog imena. Noppert na golu i taj van Gaalov izbor se zasad pokazuje dobro. Štoperi van Dijk centralno a lijevo Aké i tu ne treba komentar koliki je to kvalitet. Bio bi i desno da si me pitao prije dva mjeseca jer je Timber imao fantastičnu sezonu i po i nije se nikad u holandskoj javnosti postavljalo pitanje ko treba to da igra, jer su de Ligt i de Vrij iako odlični igrači i po 10 cm viši smijurija za Timbera koliko je bio dobar. Ove godine je za trenera Ajaxa došao Schreuder koji se napravio pametan pa otpustio Bogardea koji je jedan od glavnih "krivaca" za prošlogodišnji bedem najnižeg para štopera Timber - Martinez (inače je prvi izbor Manchester Uniteda bio Timber, ali mu je baš van Gaal preporučio da mu je to rizik) a pritom doveli Basseya koji se pokazao da uopšte nije kompatibilan s Ajaxom. Timber je i ovu sezonu počeo dobro jer je vjerovatno to zaostavšina ten Haga i onda je protiv Napolija i on i čitav Ajax počeo da se raspada. Protiv Ekvadora loš, ali protiv Katara naznake da se vraća staroj formi. Ne pišem toliko o njemu bez veze jer je po meni jedan od ključnih igrača i od njegove forme dosta zavisi.
    Schreuder je bio asistent Koemanu u Barceloni pa je nakon otkaza prešao u Brugge i uzeo titulu. mada dobrim dijelom zaslugom onog sistema tamo (Royale Union bio prvi nakon regularnog dijela). Martinez je protiv Mexica strašan meč odigrao, a i u Unitedu je prilično dobar. Timber mi je prošle sezone zapao za oko i bio mi je prvi pik da ode sa Ten Hagom put Engleske. ta odbrana sa Virgilom i Akeom je stvarno dobra. De Light nikad do kraja nije postao ono što se pričalo (a i mislilo).

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Što se wing backova tiče, Dumfries je neprepoznatljiv na Mundijalu i to je veliki problem pogotovo zato što njegova zamjena Frimpong nije ni debitovao. Trenutno najgori igrač ekipe. Sa druge strane Blind je ispao iz svih kombinacija za Ajax i mada nije toliko loš bio ovđe, problem je kad oba krila nijesu u formi.
    Dumfries je stvarno užasan. momak ni loptu nekad ne zna primiti i iskontrolisati nego izgleda kao neki igrač naše lige. opet Gosens je mogao da odabere Holandiju (otac Holanđanin) i čudi me da nije jer bi bio standardan

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Na sredini na 6 će bit de Roon zadužen za "prljave poslove" i za to je Koemanov izum a u posljednjoj utakmici se pokazalo kao najbolji izbor. Ne volim taj tip igrača iako je čovjek legenda (twitter profil to dokazuje). To omogućava Frenkieu da pređe na 8 i da igra sa više slobode, a uz to omogućava Timberu da krene naprijed s manje rizika jer je tehnički za de Roona i Klaassena Luka Modrić lično. Na poziciji 10 je pitanje ko će igrat - Klaassen, Gakpo ili Berguis. Iako ima odličan učinak u reprezentaciji, ne volim Klaassena kao igrača jer ti ostaje de Jong na sredini kao jedini majstor uz dva badnjaka od igrača. Berghuis je druga priča i on je jedini ljevak naprijed, odličan šut spolja. Velike su šanse da na toj poziciji bude Gakpo, a onda ne znam ko će bit partner Depayu u napadu. Možda ni ne želim da znam. Vjeruj mi da kad Janssena vidim na terenu da mi dođe da batalim gledanje. Tu bih (u slučaju da Gakpo ne bude u napadu) volio Bergwijna (kad već nijesi pozvao Danjumu) iako je u užasnoj formi. Memphis Depay je glavni igrač ove generacije i očekuje se da odigra nekih 70 minuta. Njegova nespremnost je veliki problem i tu van Gaal radi dobro tj. postepeno govoreći da im je potreban za ključne mečeve. Ovakvom igrom moguće da do tih ključnih mečeva ne dođe.
    Frenkie je stvarno nevjerovatan igrač. žao mi ga je u Barceloni jer radi Xavieve opsesije da mu igra Busquets on trpi. tako i u Holandiji, kad ga okruže manje kvalitetnim igračima, on vazda bude kriv za neki neuspjeh Janssen je jedan iz one plejade skupo plaćenih pojačanja Tottenhama koji su trebali da daju golove kao na traci a od njega dobili ništa. ja sam se začudio kada sam ga vidio na spisku za SP. šteta što Xavi Simmons ne dobija više šansi. odlično je počeo sezonu, u nekom padu je forme u PSVu bio u poslednjih mjesec. ne znam šta se dešava u savezu Holandije al recimo od našeg saveza mogu da očekujem da De Boer bude selektor al od takve velesile fudbalske me iznenadilo. ostavilo je to traga malo, bar ja mislim. iako je van Gaal zaista imao odlične kvalifikacije i kampanju u ligi nacija


    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Gakpo, što reći. Brojke dovoljno govore. Baš sam pratio njegov razvoj i malo se kasno razvio tj. sa 20 godina, ali onda napredovao na oči. Još se ne zna koja je njegova najbolja pozicija. U PSV-u djeluje uz lijevu aut liniju, u reprezentaciji ga zbog Memphisa van Gaal ćera na 10, neđe se pominje da ga vide za centarfora, ali je on trenutno loš leđima okrenut prema golu za razliku od Memphisa ili Bergwijna. Ne sumnjam da će i taj nedostatak riješiti, baš brzo uči. Već se pokazuje da bolje igra glavom ali je rijetko u toj poziciji zato što izvodi sve kornere. Naravno, sad će bit plaćen više nego što vrijedi jer SP nabudži cijenu. Objektivno ne vrijedi preko 50 miliona. Još uvijek.

    P.S. Napisah pola Gorskog vijenca, a sad mi muka da editujem i skraćujem Tako ti je to kad čačkaš mečku, Outline
    Gakpo će biti igrač za 50mil na ljeto. teško će ga PSV pustiti sad, pogotovo jer su u trci za titulu. tamo ima slobodu, glavni je igrač tima, doprinosi golovima i asistencijama, Ruud to odlično vodi. volio bih da jednom uzme i selekciju

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #612
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default Fifa World Cup Qatar 2022

    Dumfries je imao potencijala biti medju top 3 bekova da je bio pametan i ide u njemacku ili englesku ali on je izabrao Inter tj Italiju tamo dje se niko nije proslavio od Gulita i Van Bastena, osim eto tog Snajdera ali njega je tada vodio najbolji trener svijeta.

    Koliko se holandjana prosulo u italiju to je tek prica za sebe.

    Van Galu i prije Kumanu je on bio glavna karika za tranziciju u napadu i sad zbog toga ispasta i ovaj drugi crni napadac iz Totenhema.

    Pa tu dodaj isto Blinda koji je igrac manje svaku utakmicu, jasno je da ce protiv amera biti na muke i vrlo vjerovatno im je 1/4 limit jer im glavni igrac Depaj nema bukvalno pojma.

  19. #613
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,797
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Dinamično na URU-GHA.
    Jedno mi nije jasno:nakon svakog dosuđenog penala,svaki sudija izgubi skoro minut-dva da objasni nešto izvođaču penala,pa onda ode do golmana i objašnjava mu pravilo koje svaki golman zna,pa onda prošeta ivicom šesnaesterca i svima koji su na liniji objašnjava ono što i ja znam a ne neko ko profesionalno igra fudbal...i sve to u nekom paradnom koraku u stilu:"Koja sam ja faca imam pravo da sviram penal"

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  20. #614
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,797
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Gazi Urugvaj.
    Ispade da u grupnoj fazi tek 3.kolo daje lijepe utakmice,odnosno tada većina timova vrlo malo kalkuliše i često jure i gol razliku.Prvo kolo,sem Brazila svi su zatvoreni,kalkulišu...drugo kolo manje više isto,eventualno se otvaraju posle 70.minuta.Treće kolo,većina igra otvorenih karata.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  21. #615
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    opet Ghana promašuje penal u meču za prolaz protiv Uruguaya. odlična akcija za 2:0

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #616
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    I tačno će proći ovi urugvajski mesari.
    E pa ***** ti fudbal.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  23. #617
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,731
    Thanks Thanks Given 
    10,797
    Thanks Thanks Received 
    5,113
    Thanked in
    2,382 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    I tačno će proći ovi urugvajski mesari.
    E pa ***** ti fudbal.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    I meni su braća iz Gane simpatična.Na drugoj strani jedino Valverde mi,ni sam ne znam zašto,djeluje kao pošten,skroman i fer play igrač,ali sve to poništi ova ljiga od Suareza

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  24. #618
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Neka prodju, dako izbace i mrzni Brazil.

    Ovaj Urugvaj je ubio i Portugal u drugo.

    Vec ih vidim kao favorite iz sijenke.

  25. #619
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    Koreja dala gol, što znači da Uruguay mora da pobijedi sa 3:0 da bi prošli

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #620
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Koja ludnica.

  27. #621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,403
    Thanks Thanks Given 
    4,192
    Thanks Thanks Received 
    4,505
    Thanked in
    2,184 Posts

    Default

    Da li Portugal namjerno skartirao Urugvaj?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. #622
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,934
    Thanks Thanks Given 
    4,773
    Thanks Thanks Received 
    9,791
    Thanked in
    3,714 Posts

    Default

    Je li ovo Milaš u navijače Urugvaja, pljunuti

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  29. #623
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,540
    Thanks Thanks Received 
    8,582
    Thanked in
    4,635 Posts

    Default

    najluđa sudijska nadoknada na SP za sada mada je selektor Uruguaya sam kriv za ovo. umjesto da napadaju i dalje i postignu gol za 3:0 oni ručnu povuku

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #624
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    E u pm. Zao mi urusa.

  31. #625
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,728
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Španjolci i portugalci gurbeti, dokazano!
    Pih

Page 25 of 72 FirstFirst ... 1521222324252627282935 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  2. Replies: 579
    Last Post: 08-01-14, 18:36
  3. FIFA World Cup 2010 raspored u Excel-u
    By kambodza in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 7
    Last Post: 27-08-10, 11:25
  4. FIFA World Cup 2010 (FANTASY FOOTBALL)
    By Vlado in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 480
    Last Post: 13-07-10, 16:42
  5. Panini - 2010 Fifa World Cup South Africa
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 31-03-10, 13:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •