Page 52 of 72 FirstFirst ... 24248495051525354555662 ... LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 1778

Thread: Fifa World Cup Qatar 2022

  1. #1276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Koliko generala posle bitke znalaca, vratite postove koliko vas je prognoziralo Holandiju laganini protiv Argentine, haos

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  2. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  3. #1277
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Volio bih da Danilo jednog dana odluci da posljednju sezonu u karijeri odigra za Iskru iz Danilovgrada...
    I ako se plasiraju u finale kupa CG da mu se da status pocasnog gradjanina Danilovgrada i kuća u Donje Rsojeviće...
    Last edited by Platinum; 09-12-22 at 23:54.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  4. #1278
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the.dark.knight View Post
    Ali nema kao kod nas, da se fudbal gleda kroz sve, samo ne kroz loptu. Ispade da hrvatska koja je zvanicno srebrna i dobila tu argentinu 3-0 prosli put, samo usputna ovoj “strasnoj” argentini.

    Holandija igra bez ideje i zamalo ih je momak za koga niko ovdje nije cuo, nije sam izbacio. Pazite, bilo ko izmedju Hrv, Portugala i Francuske ce da ih nadigra. I tada je sve moguce, ali u polju, podredjeni su.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    kolko ja vidim to niko ne piše. Argentina ima strašnog golmana, odličnog štopera (Romero) kompaktnu sredinu kojoj fali majsto Lo Celso i odličan napad. nemaju igrače kao Francuska, Engleska ili Portugal. nemaju štopera ka Gvardiol ili sredinu ka Hrvati. al imaju Messia kojeg nema niko na ovom turniru. ona asistencija je jedna od najboljih stvari na prvenstvu. imaju želju i volju ka nijedna ekipa na ovom SPu, i njome nadoknađuju evidentan nedostatak kvaliteta u nekim linijama tima. imaju onih 40 iljada ludaka koji su po svijeta prešli i koji drže lekciju svima kako se voli država. držaće im loptu Hrvati i napraviće šanse, to nema zbora, Hrvatska ima najbolju sredinu terena na svijetu uz Francusku i Portugal. al ili im je suđeno ili nije. ako jeste džaba sva ova priča

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #1279
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Prva tri suta Nizozemaca uzasna. Najlaksi penali za braniti.

    A i taj neki odlazak ka lopti, zaleti... Podlegli pritisku.

    Neko cini mi se spomenu velicinu igraca...

    Zalost bi bila da jedan Luka Modric ne osvoji SP.

    A Mesi neka prvo osvoji Kopa Amerika koja se igra praktcno svake godine. Onu jednu sto ima, najgori je bio na terenu.

    Mada na ovom prvenstvu mu se nema sto zamjerit. Ali to samo pokazuje u kakvom je sastavu Arg.
    Mesi nekad 3-4. igrac ekipe, sada ubjedljivo najbolji.

    Hrvatska lagano u finale.

  6. #1280
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    764
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Izlupa si se žešće ođe

    Sent from my SM-G780G using Tapatalk

  7. #1281
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,734
    Thanks Thanks Given 
    152
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Maroko je tvrd a Kristijano Ronaldo drama queen prijeti da ce kuci sad po sred turnira.... Da nije toga tipovao bih mnogo lakse na Portugal ali eto tipujem na njih i dalje... Navijam za Marokance jer bi to iznenadjenje bilo pravo osvjezenje.

    Sto se tice Eng - Fra to je pravi teska kategorija evropski derbi, klasik kako neki vole reci... Nezahvalno je za prognoze no ipak dajem prednost Francuzima.

    Sto se tice Cro - Arg tu ocekujem opet neke produzetke nakon 90 i navijam za pobjednika ove utakmice do kraja prvenstva. Hopefully Hrvatsku.

  8. #1282
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    2,660
    Thanks Thanks Received 
    2,525
    Thanked in
    1,430 Posts

    Default

    A sjecam se pocetka ovog svjetskog komentari najgore svjetsko prvenstvo.... a ispade kontra

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. #1283
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Iako nijesmo navikli na zimski termin, umnogome je on doprinio kvalitetu, jer su igrači dostigli punu formu u klubovima.

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  10. #1284
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    čuvena utakmica nazvana 'the battle of Nuremberg' Rus je sudio meč. Costinha je dobio crveni, kao i Deco, vamo Gio i Kalid. tad je SP prenosio IN, i čini mi se da je Marko Jaćimović radio taj meč. Portugalci su posle u 1/4 izbacili Engleze na penale. onaj meč đe je Ronaldo pogurao crveni za Rooneya a Lampard, Gerrard i Carragher promašili penale, zapamtio sam da je Eriksson Carraghera namjenski uveo radi šutiranja penala a ovaj traljavo šutnuo. Portugal je ispao u polufinalu kasnije, Zidan iz penala riješio meč.

    Izbabcili su Engleze na penale i 2 godine prije toga, na Euro 04-te dje su bili domaćini, ono te Delas i ekipa osvojiše.
    Sjećam se da je Rikardo odbranio penal, odlično pročita' i bio na lopti, ali je branio bez rukavica, pa mu zamalo nije lopta skliznula sa ruke u gol.
    A 1/2f protiv Francuza '06-te, sjećam se da sa m na tom SP otkrio igru u Olimp prije pada žuti karton nego gol, kvota bila 1,6 i odlično prolazio do tog 1/2f, prine tog penala je bilo bar 3 situacije dje se lagano moga' dat' žuti, a i sami start Karvalja nad Anrijem za penal je bio za žuti, sufija me ukanalio tada za 200e, što je za mene, ka' srednjoškolca bilo malo bogatstvo
    Forever young, i want to be forever young

  11. #1285
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Volio bih englezi da prođu ali teško.

  12. #1286
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Boga mi bice makljaza vjerujte mi. Ocekujem kisu golova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1287
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,219
    Thanks Thanks Received 
    5,627
    Thanked in
    2,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Boga mi bice makljaza vjerujte mi. Ocekujem kisu golova.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kiša keša.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  14. #1288
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Neka pati koga smeta, Hrvatska je prvak svijeta!

  15. #1289
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    PolakoTe...
    Forever young, i want to be forever young

  16. #1290
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    A sjecam se pocetka ovog svjetskog komentari najgore svjetsko prvenstvo.... a ispade kontra

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Otkako pratim svjetsko (2002) čini mi se nikada manje talenta nije bilo u reprezentacijama nego sada.
    Samo se mesari i trkači rađaju
    Last edited by Markys; 10-12-22 at 09:54.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  17. #1291
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    glede kvaliteta Dugo Đurković je rekao da je jedno od boljih ako sam ja to dobro čuo. šteta što čoek onih godina više vremena posveti provociranju Šofra i traženju mogućnosti da mu ovaj nešto reče u njegovom stilu no komentarisanju jer baš zna

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Izbabcili su Engleze na penale i 2 godine prije toga, na Euro 04-te dje su bili domaćini, ono te Delas i ekipa osvojiše.
    Sjećam se da je Rikardo odbranio penal, odlično pročita' i bio na lopti, ali je branio bez rukavica, pa mu zamalo nije lopta skliznula sa
    Beckham je promašio jedan penal, a vamo Rui Costa. i onda Ricardo šutirao penal nakon te odbrane i poveo Portugal. kakva je to bila Engleska - Gerrard, Lampard, Scholes i Beckham. nazad Terry i Cambpell a bekovi Cole i Neville

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 10-12-22 at 10:00.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #1292
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    10,866
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    glede kvaliteta Dugo Đurković je rekao da je jedno od boljih ako sam ja to dobro čuo. šteta što čoek onih godina više vremena posveti provociranju Šofra i traženju mogućnosti da mu ovaj nešto reče u njegovom stilu no komentarisanju jer baš zna

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    E i meni je bilo muka gledat kako potcjenjuje svaku Šofrovu riječ a kad ga Šofro nešto pita on okrene glavu potpuno od njega i kao da se obraća Kustudiću i Vukčeviću.No,kriv je Šofro mazohista što ga zove.
    ...I onaj potez rukom preko usta kad završi izlaganje ka da je izio mastan burek iz ruke a nema salvete.Samo još čačkalicu da stavi u usta


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-12-22 at 10:12.

  19. #1293
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Kad se podvuče crta, može se reći da je ovo neuspjeh van Gaala iako poraz od Argentine na penale u četvrtfinalu samo po sebi to nije, no u kombinaciji sa lošom igrom jeste. Ružan fudbal i zaustaviš se u četvrfinalu je najgora kombinacija. Iako je bilo jačih selekcija od Holandije od ove, jedini uspjeh se može smatrati osvajanje Mundijala, ali ako praktično svaki tvoj šut na gol završi u mreži, čemu se nadaš? Druga stvar je što su se Holanđani pripremali za penale godinu dana. Mnogo se o tome pričalo i to je inicirao van Gaal, čak su i golmani birani zbog penala. Samo onaj ko je prošao van Gaalov test je mogao u Katar i zbog toga je recimo Cillessen otpao iako je po svim mogućim standardima morao biti među tri golmana. Penali su se unazad godinu dana maksimalno vježbali na treninzima. E kad već u tim okolnostima ispadneš na penale, onda je to već problematično. Neke reprezentacije uvijek prođu na penale, dok neke uvijek ispadnu. Holanđani, nažalost, spadaju u drugu grupu i tu nema govora o penalima kao lutriji.

    Iako van Gaal u trećem kao i u drugom mandatu neporažen (!) završava takmičenje, ipak na Svjetskim prvenstvima ima samo jednu pobjedu protiv jake selekcije i to je čuvena pobjeda protiv Španije 5:1 u grupi na Mundijalu 2014. Sve osim toga je nešto što je već ukalkulisano budući da su sve selekcije koje su prošli bile slabije od njih.

    Sinoćna utakmica a i čitavo prvenstvo je pokazalo i jedan loš izbor zato što je pozvan Janssen a ne Danjuma, jer se znalo da je Bergwijn u lošoj formi poslije fantastičnog starta sezone a Depay nije igrao utakmice jer se tek bio oporavio od povrede. Danjuma jeste bio povrijeđen do kraja septembra ali je odigrao petnaestak utakmica iako bez učinka kao prošle sezone, no u poređenju sa Janssenom nema dileme da bi bio bolji ovđe što je i Janssen dokazao. Kad je u pitanju odluka da se ubace Luuk de Jong i Weghorst, to je bila taktika odmah kad je izašao spisak. Ne sjećam se je li to van Gaal rekao ili su novinari saznali, ali to je bio plan kad se ekipa nađe u rezultatskom zaostatku. Ubaciš obojicu. Argentina je sinoć morala da čuva rezultat da ne primi gol iz kontre, a on ubaca igrača visokog 197 cm (Weghorst je najbolji ili najmanje loš holandski centarfor u posljednjih 5 godina iako je drvo) a drugog koji je igrač koji najbolje igra glavom na svijetu ( Luuk de Jong je postigao 40,3% svojih golova glavom a sami broj takvih golova je najveći nakon Cristiana Ronalda, premda je i on drvo). Nezgodno za protivničku ekipu koja čuva rezultat. Dovoljan je jedan gol i panika u odbrani, na kraju regularnog toka se sve isplatilo. U produžecima je, jasno, nemoguće imati igru ako imaš dva drveta naprijed i otud dominacija Argentine.

    Ništa, sad Koeman i viđećemo za kakvu će on formaciju odlučiti. Ima dobre igrače na raspolaganju i tu se ne može žaliti.

    P.S. Moram pohvaliti Gorana Radevića koji se potrudio oko izgovora imena holandskih fudbalera. Dumfris jer mi je više pun kofer DAmfrisa, Berhaus (haus je kuća i na engelskom i na holandskom) jer sam se naslušao Bergajsa, Berhujsa itd. Čak nije ni potrebno toliko insistirati na Berhfajn iako je naravno 100% ispravno jer bismo morali bit do kraja principijelni pa reći Hrafenberh, ali je više nego u redu. Ja otkad gledam te streamove i higlightse na holandskom sam saznao da Justin nije Džastin nego baš Justin, a iznenađenje mi je bilo da Summerville nije Samervil već Sumerfil. Takođe ime Xavija Simonsa nije Ćavi nego baš Ksavi. No sve je u redu kad se nauči Dumfris i Berhaus jer je to baš lagano. Bravo, Radeviću!
    Dick Laurent is dead!

  20. #1294
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default Fifa World Cup Qatar 2022

    Ka malac 1990 desila mi se utakmica Jugoslavija-Argentina. Jedine reprezentacije za koje sam ikad navijao igraju jedna protiv druge. Pakao. Izgubismo tada eto nesretno. Mene tada raspust zatece u Kragujevcu. Uglavnom rodbina zvala TG da se nesto desava i da 5 dana ne progovaram a da jedva jedem i pijem. Potrajalo je to 10 dana ali od tada nikad nisam vise gledao fudbal ni navijao bez ako me naceraju pa u drustvu sjedim. Argentina mi je i pored toga ostala omiljena reprezantacija i Holandezi najmrznija zbog tog hladnog prezira koji im je bio i ostao svojstven prema drugima. Odgledah i Srbiju i Argentinu i Hrvatsku sad prvi put otada i neka hvala necemo se ja i fudbal druzit posle ovog SP.


    Sent from आत्मनः
    Last edited by Caesar; 10-12-22 at 10:38.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  21. #1295
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    E i meni je bilo muka gledat kako potcjenjuje svaku Šofrovu riječ a kad ga Šofro nešto pita on okrene glavu potpuno od njega i kao da se obraća Kustudiću i Vukčeviću.No,kriv je Šofro mazohista što ga zove.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    poznate su neke priče dok su Dugo i Šole radili zajedno u sportskoj redakciji RTCGa, al zvao te čoek u emisiju i ti se ponašaš onako. nevapistan krajnje, eto Šole ide za Katar sad, volio bih da ga zovnu samo da vidim kako će ponašati kad je recimo tu Vlado Perović

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Druga stvar je što su se Holanđani pripremali za penale godinu dana. Mnogo se o tome pričalo i to je inicirao van Gaal, čak su i golmani birani zbog penala. Samo onaj ko je prošao van Gaalov test je mogao u Katar i zbog toga je recimo Cillessen otpao iako je po svim mogućim standardima morao biti među tri golmana. Penali su se unazad godinu dana maksimalno vježbali na treninzima. E kad već u tim okolnostima ispadneš na penale, onda je to već problematično. Neke reprezentacije uvijek prođu na penale, dok neke uvijek ispadnu. Holanđani, nažalost, spadaju u drugu grupu i tu nema govora o penalima kao lutriji.

    godinu dana? auh. čudi me da onda nije poveo nekog igrača samo radi penala, to je nekako u njegovom stilu Southgate nešto slično radi sa Engleskom. onda dođu penali protiv Italije i ćao. mislim da Holandija od '98 nije prošla kada dođe do penala. to je zaista nevjerovatno, Englezi su isto imali neki dugački niz koji su prekinuli protiv Kolumbije na prošlom SPu.



    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #1296
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Dugi je takav, druga prica a sofra nije volio nikad i nije to krio, ostao je dosljedan do kraja.

  23. #1297
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    @outline

    Na penale su ispadali '92, '96, '98, '00, '10, '14. i sad. Prošli su samo Kostariku '00. Tad je van Gaal ubacio Krula. Mogao ga je i sad povest iako je rupa.
    Dick Laurent is dead!

  24. #1298
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    pomiješao si '14 su na penale prošli, to sam na nekako ispustio iz vida. '10 nisu imali penal serije. dobili Slovačku, Brazil i Urugvaj pa u produžecima izgubili

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #1299
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ka malac 1990 desila mi se utakmica Jugoslavija-Argentina. Jedine reprezentacije za koje sam ikad navijao igraju jedna protiv druge. Pakao. Izgubismo tada eto nesretno. Mene tada raspust zatece u Kragujevcu. Uglavnom rodbina zvala TG da se nesto desava i da 5 dana ne progovaram a da jedva jedem i pijem. Potrajalo je to 10 dana ali od tada nikad nisam vise gledao fudbal ni navijao bez ako me naceraju pa u drustvu sjedim. Argentina mi je i pored toga ostala omiljena reprezantacija i Holandezi najmrznija zbog tog hladnog prezira koji im je bio i ostao svojstven prema drugima. Odgledah i Srbiju i Argentinu i Hrvatsku sad prvi put otada i neka hvala necemo se ja i fudbal druzit posle ovog SP.


    Sent from आत्मनः
    A jbg. Ja i dalje pamtim one srećnije momente, pogotovo čuvenu utakmicu protiv Španije. Ono vrijeme kada se vrata nisu zaključavala od ulaznih vrata i kada se radost dijelila sa komšilukom i "ispred zgrade". Što se mene lično tiče, mogu da kažem da ću dok sam živ nositi radost koju je FK Crvena Zvezda donijela u tim godinama. Ta nostalgija, posteri iz Tempa u prirodnoj veličini Deja i Piksija, do kojih se dolazilo u dva broja koja su izlazila mjesečno, a preko molbi zbog malog tiraža...Koliko se ljubav prema fudbalu tada razlikovala u odnosu na današnje vrijeme. Ja i danas gledam na mnoge ljude iz sporta kao da su mi rod. Zbog Savićevića sam pratio popodnevnu emisiju na RAIUNO, ćekajući one prekide u kojima prikažilu srećna lica fudbalera koji postignu gol, nije bilo prenosa kao danas ALI kada vidim osmjeh Savićevića znam da je postigao neki dobar gol, a ja srećan kao da mi je neko iz kuće. E to ja pamtim... Inače mi je brat ruku slomio zbog Mijatovićeve prečke, šakom zaždio u zid u bijesu.

  26. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  27. #1300
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pomiješao si '14 su na penale prošli, to sam na nekako ispustio iz vida. '10 nisu imali penal serije. dobili Slovačku, Brazil i Urugvaj pa u produžecima izgubili

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Da, u pravu si Zapravo je bila greška prilikom kucanja.
    Dick Laurent is dead!

Page 52 of 72 FirstFirst ... 24248495051525354555662 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 17
    Last Post: 19-02-22, 01:44
  2. Replies: 579
    Last Post: 08-01-14, 18:36
  3. FIFA World Cup 2010 raspored u Excel-u
    By kambodza in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 7
    Last Post: 27-08-10, 11:25
  4. FIFA World Cup 2010 (FANTASY FOOTBALL)
    By Vlado in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 480
    Last Post: 13-07-10, 16:42
  5. Panini - 2010 Fifa World Cup South Africa
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 31-03-10, 13:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •