Page 7 of 24 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 579

Thread: Montenegro National CS team

  1. #151
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na TFT monitorima reforce nije potreban, u pitanju je druga tehnologija. POSTOJE TFT monitori sa odzivom od 2ms, namjenjen gamerima, na kojima se igra WCG. I niksicanima vjerovatno smetaju slabije masine na cetinje, mozda i velicina monitora od 17'', ali da im smeta crt tehnologija je nemoguce...to je kao da nekom smetaju napumpane gume na autu, jer je navikao sa izdusenim da vozi..

  2. #152
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boro View Post
    pazite...necu nista da komentarisem,ali citajuci owe postowe widjeh nesto sto spomenu gigi-a to ja sad da pitam swe koji igraju za repku!----
    po cemu swte swi wi zasluzili da igrate za repku???bila je i ekipa sa 3 igraca iz repke pa je bila odrana od strane eoL ))) zbog owoga gigi ja da sam na twom mjestu nebih dizao glas
    nesto mi je to smijesno kad se wec toliko natezete oko repke )))
    jos nesto gigi....coek je dao swoje misljenje! nije lose kad neko da swoje misljenje...nije prawio hajku...to moras da razumes....ali nikad neces razumjeti to je u prawu stex...on nije krenuo da skace o tome kako bi trebalo neke izbaciti... samo je dao swoje uskoro i akademsko misljenje wala i ti stex!radis ojadu da zawrsis taj fakultet a neces da objasnis momcima sta zelis da kazes
    ja znam da neki igraci nemogu da podnesu moju wisinu
    wuleta,ili ko kog da je ... da mi je zelja da udjem u repku usao bih dawno...meni je nesto drugo zelja
    i wolio bih da se zawrsi prica o meni...posto ja nisam bitan u owoj pricici
    Ne mogu da se obuzdam , ti si lood Bota.

  3. #153
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reprezentacija kako stvari stoje mozhe da se "buka" koliko hoce kako su rezultati i vishe nego dobri , a sve to je poteklo iz nichega , treba da cutim jer sam izgubio 2 turnira od eola? :o
    -Gigi

  4. #154
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ti je zhelja da udjesh u rep bio bi u njoj ?
    Prvobitno tim je glasio - Smrtko Benito Gigi Hidza Vlado.Uporedi sebe sa pojedincima odje i kazhi od koga si kompletniji za rep :/
    Hobbit Gigi Dovla Hidza Lobanja sad - uporedi sebe odje i sve shto si radio , zalagao se i svoju igru , kazhi od koga si bolji ?
    Ne-bih ja igrao za nju nikad kad bi ti bio u opticaju za rep ikaaaaaaad , sem mozhda ako prichamo o doba nirvane i tvoje igre , noooooo i tada bogami. :o
    -Gigi

  5. #155
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spale View Post
    Na TFT monitorima reforce nije potreban, u pitanju je druga tehnologija. POSTOJE TFT monitori sa odzivom od 2ms, namjenjen gamerima, na kojima se igra WCG. I niksicanima vjerovatno smetaju slabije masine na cetinje, mozda i velicina monitora od 17'', ali da im smeta crt tehnologija je nemoguce...to je kao da nekom smetaju napumpane gume na autu, jer je navikao sa izdusenim da vozi..
    Ne znam samo kakve slabije mashine....
    Zar nije isto igrat na 3.6 i 3.3ghz ako ce fps bit 99 na oba rachynara?

  6. #156
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boro View Post
    pazite...necu nista da komentarisem,ali citajuci owe postowe widjeh nesto sto spomenu gigi-a to ja sad da pitam swe koji igraju za repku!----
    po cemu swte swi wi zasluzili da igrate za repku???bila je i ekipa sa 3 igraca iz repke pa je bila odrana od strane eoL ))) zbog owoga gigi ja da sam na twom mjestu nebih dizao glas
    nesto mi je to smijesno kad se wec toliko natezete oko repke )))
    jos nesto gigi....coek je dao swoje misljenje! nije lose kad neko da swoje misljenje...nije prawio hajku...to moras da razumes....ali nikad neces razumjeti to je u prawu stex...on nije krenuo da skace o tome kako bi trebalo neke izbaciti... samo je dao swoje uskoro i akademsko misljenje wala i ti stex!radis ojadu da zawrsis taj fakultet a neces da objasnis momcima sta zelis da kazes
    ja znam da neki igraci nemogu da podnesu moju wisinu
    wuleta,ili ko kog da je ... da mi je zelja da udjem u repku usao bih dawno...meni je nesto drugo zelja
    i wolio bih da se zawrsi prica o meni...posto ja nisam bitan u owoj pricici
    Bota koliko ja znam mi imamo korektan odnos,ja postovao nisam ima mjesec dana to je radio drugi covjek kojem sam dao pass nicka! Ja nikad nisam bio ljubomoran na bilo kojeg igraca jer ja igram cs 4 fun !

  7. #157
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ne prdi vuleta siso ljubomorna...:P
    #fakenews

  8. #158
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E niste normalni, 10 puta sam vam reko odje i na chat da nije Vuleta, ostavite se Vulete, on se potpishe kad on pishe, momak mi je samo pozajmio password i username da ja ne moram da se regujem...
    Pozdrav

  9. #159
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Niksic MNE
    Posts
    202
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TeeMeK View Post
    Reprezentacija kako stvari stoje mozhe da se "buka" koliko hoce kako su rezultati i vishe nego dobri , a sve to je poteklo iz nichega , treba da cutim jer sam izgubio 2 turnira od eola? :o
    -Gigi
    Nijesi 2gi od eola.... Izgubio si ga od Minje...
    Nekad Dujo
    Nekad Ja
    Vazda mi..

  10. #160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE*|*TiTaN View Post
    Ne prdi vuleta siso ljubomorna...:P
    Postoje spekulacije da ovo nije medo, vec je dao password mladom bracnom paru iz doline rijeke Komarnice...

  11. #161
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaxDux View Post
    Nijesi 2gi od eola.... Izgubio si ga od Minje...
    Ko je taj?

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi, Podgorica
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    Au...

    Zaboravi to,taktike su brzhe,brzhe se igra,trazhi se reflex i aim.Jebiga Boro,nashe vrijeme je proshlo,Neo je 87 godishte jbt,f0rest 88.."Respect za starca",reko mi je Rale poslije jednog mecha shto sam dobro odigro.Trazhi se mladja i vrelija krv,sa vishe motiva.Nekad sam mogo od 5-10 sati da igram da se ne zasitim,a sad....umiremo boro.
    auu brate nisi normalan

    ...ako se vec prisjecamo osvajanja turnira mislim da niko do sada nije osvojio 4(ili 5 nisam siguran ) turnira za redom kao GoD i to sve na strani...
    I kakva je to svadja oko reprezentacije? Izbacite Lobanju on je sigurno najgori

  13. #163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TeeMeK View Post
    Ko je taj?
    Onaj kome si posle meca na turniru u nk, nadam se, pruzio ruku, i rekao: svaka cast .

  14. #164
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rayman View Post
    auu brate nisi normalan

    ...ako se vec prisjecamo osvajanja turnira mislim da niko do sada nije osvojio 4(ili 5 nisam siguran ) turnira za redom kao GoD i to sve na strani...
    I kakva je to svadja oko reprezentacije? Izbacite Lobanju on je sigurno najgori
    Lobanja je izasho iz repke poslije danjashnjeg mecha vs SFA.
    1) Mjenjaju se postavke svaki mech
    2) Bacaju se neke nove taktike "NoA" , "SK", "NiP" ... Tako se zovu a ja eo veze nemam shta je to niti sam ih ikad izvjezhbo sa repkom, nego pochnemo igrat i napishe se "NoA" I ja treba da znam shta je to?
    3) Josh se ne zna koji je tag "MNE" ili "MOntenegro" eo svaki mech se drugachije potpisujemo...
    Predlazhem da umjesto mene upadne SpideR [ garda_NK ] .

  15. #165
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    200
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nephilim View Post
    Lobanja je izasho iz repke poslije danjashnjeg mecha vs SFA.
    1) Mjenjaju se postavke svaki mech
    2) Bacaju se neke nove taktike "NoA" , "SK", "NiP" ... Tako se zovu a ja eo veze nemam shta je to niti sam ih ikad izvjezhbo sa repkom, nego pochnemo igrat i napishe se "NoA" I ja treba da znam shta je to?
    3) Josh se ne zna koji je tag "MNE" ili "MOntenegro" eo svaki mech se drugachije potpisujemo...
    Predlazhem da umjesto mene upadne SpideR [ garda_NK ] .
    To je najpametnije sto si uradio. Trebao si to davno da uchinish. Ja sam to vidio kada sam dosao u kontakt sa pojednicima iz repke.
    Poz Swima!


  16. #166
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Niksic-Podgorica*MNE
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lobanja je po mom misljenju etard koji se radja ali bas rijetko.......momak je stvarno bolesan.

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rayman View Post
    auu brate nisi normalan

    ...ako se vec prisjecamo osvajanja turnira mislim da niko do sada nije osvojio 4(ili 5 nisam siguran ) turnira za redom kao GoD i to sve na strani...
    I kakva je to svadja oko reprezentacije? Izbacite Lobanju on je sigurno najgori

    1.3 verzija for the win! Koji bolan GOD? Ne no reci Notingam forest je osvojio ligu shampiona osamdeset i neke.2007 godina je,ne 1997.

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi, Podgorica
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    1.3 verzija for the win! Koji bolan GOD? Ne no reci Notingam forest je osvojio ligu shampiona osamdeset i neke.2007 godina je,ne 1997.
    ne nisi dobro prochitao...svjestan sam ja koja je godina, ne brini ti....moje rijechi su bile "ako se prisjecamo osvajanja turnira"...
    ps.verzija koja se tada igrala je josh uvijek aktivna...
    Last edited by rayman; 29-04-07 at 20:28.

  19. #169
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes na g-serveru.

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E,zbilja,ako oce ljudi da prave sajtove tipa cs-mne,zhelim da mi odgovore na pitanje "zashto je sajt stavljen na ads",a ne da mi izlaze sa chata kad ih pitam to.Javite mi se $utra iz momenta da vidimo kakve su namjere mladih momaka.Koji **** ima lobanja sa sajtom kad je on juche napushtio mech,pripremni mech i dobio kick iz reprezentacije?Privremeni.
    Last edited by LIFESTYLE; 30-04-07 at 00:18.

  21. #171
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Niksic-Podgorica*MNE
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    krsta ti vuleta promjeni pass ovoga acc da ne pise vise ovaj boilesnik.

  22. #172
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izbachen si u trenutku kad je bleka reko "Lobanja je izaso iz servera".Probaj source da igrash sad,kolega Bubresko je nadlezhan za tu ekipu.

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pod 1. Ti si glup shto si pricho sa cartmanom,momak ne bi ni znao da je sudija iz Crne Gore isto ko shto oni momci protiv kojih smo igrali nijesu znali,a ti si se nasho najpametniji da sve fino obavjestish da nam sudi nash choek.Je li ti mogo reci Cartman "Aha u tom grmu lezhi zec"?Bez potrebe si to uradio znachi,samo je mogo da dadne fincima def win.Neshto mi je nerealno da se u ovolikoj drzhavici mi ne poznajemo sa sudijom.

    Pod 2. Taj sajt si obeco davno.Pricho sam sa Lukom prije 2 mjeseca,on mi je reko da cesh ti to zavrshit.OK,sajt je dobrovljno napravljen,svaka chast.Preuzeli ste taj dio posla i zavrshili ste ga,konachno.

    Pod 3. Google adsense.Josh sam sa Dovlom davno pricho o tome,da probamo da uzmemo koji euro i da finansiramo reprezentaciju od toga (makar server) ali tada sajt nije bio gotov tako da se to nije moglo realizovat.E sad bi najbolje bilo da taj sajt koji ste dobrovljno napravili za reprezentaciju ,iskoristite za punjenje svog dzepa.Ako ocete to da uradite,ja cu fino da uzmem pare i da sam isfinansiram jebeni sajt,a ti cesh svaki put za pojavljivanje na kanalu da imash po 1u shamarchinu.Samo me interesuje shta ste to mislili.

    Pod 4. Ja vodim reprezentaciju zato shto meni ne mozhe igrat svako u tu ekipu.Izbacili smo Benita,jer je neposlushan,a ti si dosho 2x gori,ali ok,moja greska.

    Pod 5. Mech vs SFA je bio pripremni mech za Belgijance.Vuleta je trebo da igra taj mech umjesto mene i zato je bio u prvih 5 vs SFA,da bi se pripremio za de_train.
    Zbog chega gigi nije doso na mech,to ne znam,jer sam bio zauzet i nijesam imo pristup internetu 2-3 dana,tek kad sam doso u igraonicu vidio sam da Bleka igra umjesto njega.Taj mech je bio neozbiljan,tako se ispostavilo.Vishe te pogodio taj poraz od SFA nego losha igra tvojih saigracha.Ti si iskomplexiran,ne mozhesh da gubish od ekipe koju si prije toga dobio 16-0 i u stilu velikog igracha napushtash server i dolazish odje da glumish shminku i td. td.. E toga nema odje.

    Pod 6. I prestani da cmizdrish cijeli zhivot i da se ponashash ko dijete,kanal #gaming ne mozhe da slusha tvoje budalashtine po cijeli dan.Razmisli koliko ljudi nervirash sa svojim izjavama.

    Pod 7. Dovla se zalago se za tebe,govorio mi da dobro igrash itd itd..Zamisli dokle je doslo kad je on reko da treba da se glasa za tvoje izbachanje?

    Pod 8. Mecheve si zakazivo,jer si imo najvishe kontakata i to trebash da uradish a da ne ochekujesh bilo kakvu zahvalnost,jer smo dio iste ekipe i treba tako da se ponashamo.

    Pod 9. Kad je bio ENC,nijesmo bili prijavljeni,jer reprezentativci nijesu imali steamove (nemaju ni sad svi).Sledeci dogovor je bio da se prijave igrachi sa steamovima,samo da se igra.Prijavljeno je 7 igracha za svaki sluchaj.Nijesam mogo da igram pripremni mech vs SFA,nije mogo gigi,nije mogo Hobbit (jer ne igra cb),upali su vuleta i bleka.Rezultati nijesu bili kao sa full timom i ti si odluchio da izadjesh sa servera.Ok.

    Pod 10. Znash li ti koliko mene ljudi poprijeko gleda zbog shto se ne slazhu sa mnom oko prve petorke reprezentacije? Znash li ti da tu ima ljudi koje ja poznajem 5-6 i vishe godina?Oli ti da budesh menadzer?Kad te oshishaju na celavo u Nk,ima chitav eoL da ti igra u prvih 5.

    Pod 11. Vazda sam govorio da si dosta uticajan na CS sceni,dobro informisan i da nam trebash u organizaciji,ali ti si ptichar.
    Ono za cb je moglo lako da ima drugu stranu i da mi popijemo def loss,zato je meni smetalo shto si se ti napravio pametan i to odradio,a ne zato shto sam se ja o$eco neisposhtovanim.
    Last edited by LIFESTYLE; 30-04-07 at 15:07.

  24. #174
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Niksic-Podgorica*MNE
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve mi postove brishu ili sam ja lood , eeee br00ke.
    -Gigi

  25. #175
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TeeMeK View Post
    Da ti je zhelja da udjesh u rep bio bi u njoj ?
    Prvobitno tim je glasio - Smrtko Benito Gigi Hidza Vlado.Uporedi sebe sa pojedincima odje i kazhi od koga si kompletniji za rep :/
    Hobbit Gigi Dovla Hidza Lobanja sad - uporedi sebe odje i sve shto si radio , zalagao se i svoju igru , kazhi od koga si bolji ?
    Ne-bih ja igrao za nju nikad kad bi ti bio u opticaju za rep ikaaaaaaad , sem mozhda ako prichamo o doba nirvane i tvoje igre , noooooo i tada bogami. :o
    -Gigi
    gigi o doba nirvane je malo suvisno govoriti....jer koliko se secam ona poraza nije imala.a tebe nije nidje ni bilo,tako da owo sto si rekao "i tada bogami" pada malo u wodu...a sad...gledam owe igrace sto si nabrojao....samo cu da se smijem.... a zasto znace samo par igraca...2 tacno.... oni koji i treba da znaju
    i opet ti iskreno kazem...da sam htio uci u repku usao bih....a ti se tu nista nebi pitao....a inache sa takwim stawom .... to da nebi nikad igrao....onda je bolje da odma izadjes
    mrwa nije ni cudo sto pizdis od cs....
    ja se izvinjavam vuleti....samo sam spomenuo da bih saznao ko je momak sto postuje,posto izgleda da nema 4 razreda osnowne dje te uce da se potpisujes....
    feaNOr

Page 7 of 24 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hoce li nase primorje postati nedostupno?
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 107
    Last Post: 23-04-07, 11:37
  2. ClanBase Counter-Strike OpenCup Fall 2006
    By HNClanDaMyR in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-06, 09:19
  3. Srecna nam drzava
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 163
    Last Post: 24-05-06, 15:12
  4. NOWA GODINA !!!!
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 24
    Last Post: 03-01-05, 00:21
  5. Montenegro Backs Off Separation--> SCG ce nadzivjeti sve
    By crnogorac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 21-05-04, 19:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •