Page 6 of 24 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 579

Thread: Montenegro National CS team

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gg tigrinjosi

  2. #127
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lobanja je najbolje odigro po mom mishljenju!

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi, Podgorica
    Posts
    149
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Quote Originally Posted by TeeMeK View Post
    Haha dje si brate , CS scena ochekuje the GREAT COMEBACK od mladjanog i ponekad pjanog Raymana
    -GigiPigi!!!
    i GREAT COMEBACK je 05.05. da da pecheni ste

  4. #129
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nephilim View Post
    zadnja mapa - train , ne broji se kako je ekipa MNE izgubila volju za igrom posle 3 mape razaranja , prashtajte - time smo se zajebavali.Morash dechici dat malo odushka da se ne osjecaju loshe.
    -Gigi

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  6. #131
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li ima neko ko je u mogucnosti da pomogne oko dizajna sa http://www.cs-mne.com tj. da nam napravi cijeli sajt....
    Naravno besplatno, znam da svi ocete pare ali nemamo, ako zelite i mozete da nam pomognete, bilo bi lijepo.
    Hvala.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav dizajn, ko bi o tom jadu radio. Uzmi neki template i malo ga presminkaj, i to je to... Na tu foru su odradjeni koliko vidjes fnatic, 3d, pentagram, i sajtovi jos nekih ekipa...

  8. #133
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako treba templita flesh banera i tako toga PM me Ili porgrama za WebDesing

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ikakwih wijesti iz owe repke??rezultati i tako to....
    i zanima me ko igra sad za nju???posto swaki dan widim druge igrace...hanibabz...life je izgleda poceo igrati za nju...lobanja swe smara kako je najj...*****
    feaNOr

  10. #135
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boro View Post
    Ima li ikakwih wijesti iz owe repke??rezultati i tako to....
    i zanima me ko igra sad za nju???posto swaki dan widim druge igrace...hanibabz...life je izgleda poceo igrati za nju...lobanja swe smara kako je najj...*****
    Necesh igrati nikad za rep iako ti je to zhivotna zhelja boro pjeeeshivcuuuuuuuuu

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TeeMeK View Post
    Necesh igrati nikad za rep iako ti je to zhivotna zhelja boro pjeeeshivcuuuuuuuuu
    Ja bas naprotiv mislim da boro sad posto se aktiviro,igra svaki dan,konstantno treba da igra u reprezentaciju,jer je najkompletniji igrach u Cg bio i osto...Aj zdravo
    TnT.... simply the best....

  12. #137
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LimiT View Post
    Ja bas naprotiv mislim da boro sad posto se aktiviro,igra svaki dan,konstantno treba da igra u reprezentaciju,jer je najkompletniji igrach u Cg bio i osto...Aj zdravo
    Ovo mozhda a ovo drugo SIGURNO NE!
    @boro
    Za repku igraju ljudi koji imaju steam i selektor mjenja Hobbita jer nema steam a pod Hantalovim nickom je igro gigi jer je hantal registrovao svoj STEAM ID pod SVOJIM NICKOM na CLAN BASE...
    Dovoljno?
    @gigi
    WORD!

  13. #138
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LimiT View Post
    Ja bas naprotiv mislim da boro sad posto se aktiviro,igra svaki dan,konstantno treba da igra u reprezentaciju,jer je najkompletniji igrach u Cg bio i osto...Aj zdravo
    Ladno Bota zaostaje skilla za nama 5oro , a ni pucanje mu nije toliko dobro da bi upao , da nemash mozhda neshto karakteristichno da podijelish s nama kako bi on bio u opticaju igre za reprezentaciju ?
    -Gigi

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gigi,ovo je samo moje misljenje i nemam namjeru da se raspravljam sa vama,ionako ne bi ni svatili....
    Last edited by LimiT; 24-04-07 at 17:01.
    TnT.... simply the best....

  15. #140
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LimiT View Post
    Vuleta ja znam da je tebi krivo sto boro sad igra za nas..
    Gigi,ovo je samo moje misljenje i nemam namjeru da se raspravljam sa vama,ionako ne bi ni svatili....
    Oprosti LimiT ali ne pishe Vuleta i Vuleti nije krivo, pishe neko drugi.

  16. #141
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LimiT View Post
    Vuleta ja znam da je tebi krivo sto boro sad igra za nas..
    Gigi,ovo je samo moje misljenje i nemam namjeru da se raspravljam sa vama,ionako ne bi ni svatili....
    S kim nama ? samo sam ja , ajde .. inache kako reche ti ne zhelish da se raspravljash sa ljudima koji nemaju ni 7 razreda zavrshenih , mozhda bi bilo zanimljivo.
    Ja sam rekao chinjenicu , ne svoje mishljenje o Boru Pjeshivcu koji za-sigurno ne mozhe biti opcija trenutno kako ima igracha koji su bolji i manje vishe ne-prestano igrali vec duzhe vrijeme , pa je i zasluga tu heh.Poshtujem tvoje mishljenje u svakom sluchaju , to shto ne-bismo shvatili - kako znash kad josh nisi pokushao ?
    -Gigi

  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neke stvari ne moras da pokusas da bi znao kakve su, isto ko sto necu pokusati da skocim sa solitera da bi provjerio da li je moguce ostati ziv :P

    Aj zdravo

    ps.Mrva orden zasluzujes !!!
    TnT.... simply the best....

  18. #143
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2,258
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LimiT View Post
    neke stvari ne moras da pokusas da bi znao kakve su, isto ko sto necu pokusati da skocim sa solitera da bi provjerio da li je moguce ostati ziv :P

    Aj zdravo

    ps.Mrva orden zasluzujes !!!
    LADNO JE DECHKO BEZ MANE~

  19. #144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto mogu da se natezhem sa njima?

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pazite...necu nista da komentarisem,ali citajuci owe postowe widjeh nesto sto spomenu gigi-a to ja sad da pitam swe koji igraju za repku!----
    po cemu swte swi wi zasluzili da igrate za repku???bila je i ekipa sa 3 igraca iz repke pa je bila odrana od strane eoL ))) zbog owoga gigi ja da sam na twom mjestu nebih dizao glas
    nesto mi je to smijesno kad se wec toliko natezete oko repke )))
    jos nesto gigi....coek je dao swoje misljenje! nije lose kad neko da swoje misljenje...nije prawio hajku...to moras da razumes....ali nikad neces razumjeti to je u prawu stex...on nije krenuo da skace o tome kako bi trebalo neke izbaciti... samo je dao swoje uskoro i akademsko misljenje wala i ti stex!radis ojadu da zawrsis taj fakultet a neces da objasnis momcima sta zelis da kazes
    ja znam da neki igraci nemogu da podnesu moju wisinu
    wuleta,ili ko kog da je ... da mi je zelja da udjem u repku usao bih dawno...meni je nesto drugo zelja
    i wolio bih da se zawrsi prica o meni...posto ja nisam bitan u owoj pricici
    Last edited by Boro; 25-04-07 at 19:10.
    feaNOr

  21. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boro,imash demo eoL vs repka (+ sam ja igro za repku) pa onda neshto prichaj.

    Kad je TnT bio najbolji u Nk Selectedu nishta nijesu mogli,a taj TnT je masu jachi od svih ovih Niksickih ekipa shto su sad u opticaju.Ne mozhe nikako druga postava Niksica biti jacha od reprezentacije.
    Last edited by LIFESTYLE; 25-04-07 at 19:21.

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    Boro,imash demo eoL vs repka (+ sam ja igro za repku) pa onda neshto prichaj.

    Kad je TnT bio najbolji u Nk Selectedu nishta nijesu mogli,a taj TnT je masu jachi od svih ovih Niksickih ekipa shto su sad u opticaju.Ne mozhe nikako druga postava Niksica biti jacha od reprezentacije.
    kad je taj tnt bio najjaci......selectedu nista nijesu mogli....ja kad sam igrao za tnt tada mrwa koliko se ja secam sel tad nista nije mogao...ili ti pricas za nowiji tnt to jest galantri???moze biti!onda jeste,u prawu si. i waljda je onda bilo da su tnt napustila 2 reprezentatiwca i owi procwjetase...i oswojise swe!
    i da te pitam mrwa - brojis li ti turnire ili obicne klanske dje se wjezba i eksperimeentise???dje su ti reprezentativci u zadnja dwa turnira???dobro meni iskreno samo jedno smeta a to je da ti reprezentatiwci imaju muda pored swega toga sto nista nisu uradili u zadnje wrijeme da se izdizu iznad drugih!radije bih igrao sa minjom koji je zaslugom oswojio drugo mjesto na zadnjem tur nego sa pojedinim Igrachima iz repke....swaka cast hidzi....njega neubrajam medju owe
    Last edited by Boro; 25-04-07 at 20:32.
    feaNOr

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Au...

    Jedina znachajna pobjeda je bila u Bijelom Polju,a obrati pazhnju na tadashnji sastav Selecteda.Pogledaj kad je TnT osvojio turnir na stranu,a kad Selected,pogledaj te monitore u igraonicu kako se raspadaju i reci je li First Blood osvojio turnir na iste te monitore + je dosho iz luzera.Neli ima skill i vazda mozhe igrat na tom "brain" nivou.Round time se smanjio i manje je rjeshenja u igri,a samim tim i manje razmishljanja,trazhe se extremniji igrachi.Kad je roundtime bio 3 minuta mogo je stevan kulusic,boro pjeshivac,spale gredic i td. da odradjuju partije na mozak.Zaboravi to,taktike su brzhe,brzhe se igra,trazhi se reflex i aim.Jebiga Boro,nashe vrijeme je proshlo,Neo je 87 godishte jbt,f0rest 88.."Respect za starca",reko mi je Rale poslije jednog mecha shto sam dobro odigro.Trazhi se mladja i vrelija krv,sa vishe motiva.Nekad sam mogo od 5-10 sati da igram da se ne zasitim,a sad....umiremo boro.

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    nk
    Posts
    129
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    Au...

    Jedina znachajna pobjeda je bila u Bijelom Polju,a obrati pazhnju na tadashnji sastav Selecteda.Pogledaj kad je TnT osvojio turnir na stranu,a kad Selected,pogledaj te monitore u igraonicu kako se raspadaju i reci je li First Blood osvojio turnir na iste te monitore + je dosho iz luzera.Neli ima skill i vazda mozhe igrat na tom "brain" nivou.Round time se smanjio i manje je rjeshenja u igri,a samim tim i manje razmishljanja,trazhe se extremniji igrachi.Kad je roundtime bio 3 minuta mogo je stevan kulusic,boro pjeshivac,spale gredic i td. da odradjuju partije na mozak.Zaboravi to,taktike su brzhe,brzhe se igra,trazhi se reflex i aim.Jebiga Boro,nashe vrijeme je proshlo,Neo je 87 godishte jbt,f0rest 88.."Respect za starca",reko mi je Rale poslije jednog mecha shto sam dobro odigro.Trazhi se mladja i vrelija krv,sa vishe motiva.Nekad sam mogo od 5-10 sati da igram da se ne zasitim,a sad....umiremo boro.
    eh mrwa....umiremo polako....to si u prawu!
    samo mrwa jedan sawet -ako umiremo, nismo wec mrtwi!nemamo mi wise sta pricati o owoj temi...
    Last edited by Boro; 26-04-07 at 18:36.
    feaNOr

  25. #150
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Nikshic
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram ti boro odgovorit da bash lijepo brojish turnire i to turnire u igraonici koja NIKOME OSIM NIKSHICANA NE ODGOVARA isto kao shto sada NIKSHICANIMA ne odgovara Cetinje, eo vidjet cemo na ovaj turnir kako ce proc. TFT na koje ne mozhe Reforce da radi ti planirash da ja ili bilo ko drugi koji provodi dane doma na CRT igra? Tj. mi provodimo dane na CRT a vi provodite dane na TFT i onda planirash da mi dodjemo gore i osvojimo turnir?
    Ne baljezgaj molim te. A zadnja 2 turnira su bila u istu igraonu. Takodje, ako cemo vec o selectedu, zar selected nije osvojio zadnji turnir na CRT ekranima? Tj. zar nisu osvojili zadnja 2 na CRT ekranima?
    HEJ. Boro razmisli prije nego shto napishesh jer eo ja iskreno jedva chekam Cetinje jer sam vec chuo da se MNOGO NIKSHICANA zhali na CRT ekrane na Cetinje. Tako da HEJ gonna see ya there.
    NIJE VULETA

Page 6 of 24 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hoce li nase primorje postati nedostupno?
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 107
    Last Post: 23-04-07, 11:37
  2. ClanBase Counter-Strike OpenCup Fall 2006
    By HNClanDaMyR in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-06, 09:19
  3. Srecna nam drzava
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 163
    Last Post: 24-05-06, 15:12
  4. NOWA GODINA !!!!
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 24
    Last Post: 03-01-05, 00:21
  5. Montenegro Backs Off Separation--> SCG ce nadzivjeti sve
    By crnogorac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 21-05-04, 19:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •