Page 22 of 24 FirstFirst ... 1218192021222324 LastLast
Results 526 to 550 of 579

Thread: Montenegro National CS team

  1. #526
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,867
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Da su dobili 100% bi opet poceo CS da se igra aktivno kod nas
    Love, peace and respect.

  2. #527
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bijelo Polje, Montenegro
    Posts
    2,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra se CS kod nas dosta, samo nema dovoljno kvalitetnih igraca. Stariji igraci prave pauzu. Vratice se sve na svoje mjesto, samo polako.

  3. #528
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,867
    Thanks Thanks Given 
    838
    Thanks Thanks Received 
    806
    Thanked in
    539 Posts

    Default

    Djelimicno se slazemo jer to koliko se sad igra je jako low
    Po meni ovdje treba da se ubaci, ukljuci grga mason, vazda igra sa njima mecheve i vazda prska po svima
    Love, peace and respect.

  4. #529
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spremili smo se da odigramo protiv boljeg tima..a dobio nas je gori..ocekujes finu igru i neko takticko nadmudrivanje..a upravo se desilo suprotno..zadovoljni smo igrom svih nas..moglo je da bude sve mnogo bolje..ali nije..portugalci su igrali kurvinski sto bi se reklo..nisu htjeli direktne duele i pucanje..kad su izgubili train sumnjamo da su mijenjali interp..to cu danas da provjerim sa adminima je li dozvoljeno i zna li on nesto o tome.
    U sutini vidite svi manje vise da smo igrali protiv k1ck-a i defaing stars-a..momci koji su bili na wcg i dosta poznata ekipa na svjetsku cs scenu..mogli smo da ih tresnemo da im se zachepe usta za vazda..komentari napacenih portugalaca na hltv-u su smijeshni i skoro svi ih sad ne mogu smislit jer je jasno o cemu se radi..dosta su losi a dizu ih u nebesa.pa im je svako chiter.
    Za sledecu godinu zhelimo da istaknemo neke mladje narashtaje..do tada pucajte
    Zelim svima da se zahvalim..pogotovo momcima koji su dolazili u igraonicu i bodrili nas..takodje Vladu da se zahvalim koji nije htio da naplati 1 euro sto smo igrali ove meceve i spremali se u lanu kod njega..to nam je mnogo znacilo jer znate i sami da od ovoga hleba nema
    Neko je gore napisao tipa "da su dobili cs bi se poceo igrat"..cs se igra da ja znam..ne vjerujem da bi nasa pobjeda uticala na svijest nekoga ko bi htio ili ne bi htio da igra..pocheo ili prestao..ko igra igra..ko ima volje i vremena..tako da nismo mi nikome snove ugasili
    Ko ima volje za dokazivanjem dokazace se..ima nekoliko igraca koji ce stasat do sledeceg cbnations-a.Gledamo se.

  5. #530
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Tačno tako, kako si ih najavljivali mislio sam razbiće vas, ali ste bili i više nego dobri s obzirom na stanje kod nas... U pucanju i kretanju se ne zaostaje, zaostaje se u iskustvu... Tačno se viđelo u nekim situacijama da se malo žurilo, tipa 2 na 5 kad se ostane, jbg kad čoek ne igra konstantno malo jače turnire opušti se, ne može da odtane konstantno koncetrisan... U svakom slučaju bolje izdanje nego prošli put, nadam se da će nastaviti da se popravlja, pa sledeće godine da se prođe i drugo kolo...
    #fakenews

  6. #531
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tice interpa..nema pravila za interp..0.1,0.01 to je kao podeseno na server..a igrac moze da stavi sto mu je volja..znam da u igri to cini razliku.
    Trazio sam da se uploaduju njihovi pov-ovi..cisto da vidim o cemu se tu radi..to inace niko ne kontrolise bez ako nekog ne interesuje.

  7. #532
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Čini mi se da ne može igrač to da mijenja, tj ako je na serveru stavljeno 0.1, može on da stavlja na svom računaru koliko oće, ali server ne dozvoljava različitu vrijednost... Mada treba provjeriti svakako, kad su mogli oni vas da peglaju onoliko prošle godine, mali i vi njih zajebavajte...
    #fakenews

  8. #533
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    408
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zivim za dan kad cu doci u lan i kad ce me tresnut neko dijete 16 0 ... al bogomi mislim da taj dan nece doci jos narednih 20 godina s obzirom kakvi se igraci 3puju da su igraci ... ne moze se bez turnira postat igrac nikako ... eto zamislite kad me je Medo_JE Titan dobijao nekad .. uzas ahahahahahaha
    VRHOVNI

  9. #534
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seven^ View Post
    Spremili smo se da odigramo protiv boljeg tima..a dobio nas je gori..ocekujes finu igru i neko takticko nadmudrivanje..a upravo se desilo suprotno..zadovoljni smo igrom svih nas..moglo je da bude sve mnogo bolje..ali nije..portugalci su igrali kurvinski sto bi se reklo..nisu htjeli direktne duele i pucanje..kad su izgubili train sumnjamo da su mijenjali interp..to cu danas da provjerim sa adminima je li dozvoljeno i zna li on nesto o tome.
    U sutini vidite svi manje vise da smo igrali protiv k1ck-a i defaing stars-a..momci koji su bili na wcg i dosta poznata ekipa na svjetsku cs scenu..mogli smo da ih tresnemo da im se zachepe usta za vazda..komentari napacenih portugalaca na hltv-u su smijeshni i skoro svi ih sad ne mogu smislit jer je jasno o cemu se radi..dosta su losi a dizu ih u nebesa.pa im je svako chiter.
    Za sledecu godinu zhelimo da istaknemo neke mladje narashtaje..do tada pucajte
    Zelim svima da se zahvalim..pogotovo momcima koji su dolazili u igraonicu i bodrili nas..takodje Vladu da se zahvalim koji nije htio da naplati 1 euro sto smo igrali ove meceve i spremali se u lanu kod njega..to nam je mnogo znacilo jer znate i sami da od ovoga hleba nema
    Neko je gore napisao tipa "da su dobili cs bi se poceo igrat"..cs se igra da ja znam..ne vjerujem da bi nasa pobjeda uticala na svijest nekoga ko bi htio ili ne bi htio da igra..pocheo ili prestao..ko igra igra..ko ima volje i vremena..tako da nismo mi nikome snove ugasili
    Ko ima volje za dokazivanjem dokazace se..ima nekoliko igraca koji ce stasat do sledeceg cbnations-a.Gledamo se.
    Zvucis kao pravi PR CS MNE reprezentacije
    Bice to bolje, treba samo sto cesce na turnire, nije lako jer se sami finansirate. Sto se tice "novog" narastaja u CS-u to svakako, ali bez turnira i stalnih klanskih meceva nece daleko. Najgore u svemu jeste cinjenica da vise nema onog "osvitanja" kao nekad do 5,6 ujutro skoro svaki drugi dan, igrao se CS, WC3, COD, itd...sjecam se dok sam ja mladji bio u igraonicu se dolazilo popodne i ostanes do ujutro (nije ni to pametno, ali sta pojedina omladina radi danas to je premija...), stosta klanski mecevi, pa kampanje na WC3, obican war, star craft stari...i sta sve jos.

  10. #535
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,528
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NakaZa View Post
    Zivim za dan kad cu doci u lan i kad ce me tresnut neko dijete 16 0 ... al bogomi mislim da taj dan nece doci jos narednih 20 godina s obzirom kakvi se igraci 3puju da su igraci ... ne moze se bez turnira postat igrac nikako ... eto zamislite kad me je Medo_JE Titan dobijao nekad .. uzas ahahahahahaha
    Zamislite kad lik koji je igrao u Coloseum (jer nije mogao spanut ni u manju prostoriju u IZI) igra za repku... :mrgreen: :*


    @Lale:

    Jbg mi tada nijesmo imali internet i životinje od računara k'o današnja đeca... Igraonica je bila kao druga kuća... Da batali ovo par ljudi koji igraju ozbiljnije, scena bi se potpuno ugasila... Evo ovaj gremlin gore je igrao LoL zadnjih godinu i bilo mu je dovoljno mjesec dana vježbe da se vrati u top 5-10 igrača u cg...
    #fakenews

  11. #536
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast momcima i sve je super samo me nervira sto cijelo vrijeme potencirate da se nije moglo zbog USLOVA, odlicno je ovo kakvi su USLOVI. Ja razumijem da nije sve idealno, da net nije kakav bi mogao da bude, al dal ocekujete da vas izmedju rundi hlade neke zgodne hostese i to ? Jos jedna stvar sto napadate sevena ? Momak igra kako igra, a ne igra lose. Nit je on kriv sto se izgubilo, nit ista. Isto tako kazem da bi druga stvar npr bila da je Zile bio tu ...
    Para vrti dje burgija neće.

  12. #537
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    211
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    @Lale:

    Jbg mi tada nijesmo imali internet i životinje od računara k'o današnja đeca... Igraonica je bila kao druga kuća... Da batali ovo par ljudi koji igraju ozbiljnije, scena bi se potpuno ugasila... Evo ovaj gremlin gore je igrao LoL zadnjih godinu i bilo mu je dovoljno mjesec dana vježbe da se vrati u top 5-10 igrača u cg...
    http://www.vijesti.me/vijesti/i-gejm...e-clanak-33605
    Off: Sve ja to znam...sto se mene tice ja nemam kad trenutno jer sam prezauzet poslom i porodicnim obavezama, ali zasigurno cu pogurat da se igra Liga u LoL i da imamo malo organizovanije meceve da se radi na tome da imamo ekipe koje ce da se proguraju na WCG i ESL, problem je sto je previse ljudi "lezi lebu da te jedem" i to je ovadsnji mentalitet koji ce se tesko promjenit.

    ps.U moj signature ima direktan link za sign up itd...moze i muzika da se slusa

  13. #538
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chili Willie View Post
    Svaka cast momcima i sve je super samo me nervira sto cijelo vrijeme potencirate da se nije moglo zbog USLOVA, odlicno je ovo kakvi su USLOVI. Ja razumijem da nije sve idealno, da net nije kakav bi mogao da bude, al dal ocekujete da vas izmedju rundi hlade neke zgodne hostese i to ? Jos jedna stvar sto napadate sevena ? Momak igra kako igra, a ne igra lose. Nit je on kriv sto se izgubilo, nit ista. Isto tako kazem da bi druga stvar npr bila da je Zile bio tu ...
    Super je to sve..nego reci mi dje si vidio da me neko napada?to su samo hushkachi nezadovoljni svojim malim zhivotima..vidio si da nisam obracja pazhnju na to..pa nemoj ni ti
    Uslovi vs Portugalaca su nam bili i vise nego dobri..prosle godine se igralo sa nekom znatnom razlikom u pingu..i opet su za malo pali.
    Na zalost ovo nam je jedina shansa predstaviti se svijetu i siroj cs sceni i gaming sceni uopste..ali opet naopako.
    Malo im je sto su prosle godine mjesecima zasipali hltv komentarima o chitovanju..nego su morali i ove godine..trude se bas kvalitetno.
    Eto znam da ako ista mrzimo mrzimo te chitere..a sad nas chiterima nazivaju.Nego vrijeme lijechi sve.

    Ne moze se stasat u igraca i skillera igrajucji mixeve i gather po cijeli dan..i nabijat 260 sati in past two weeks..takav igrach dodje na big event i sav svoj skill ostavi kucji.
    Zato je potrebno nesto uraditi kako bi imali redovne lan turnire..pa onda nacionalne kvalifikacije za WCG..i slicne event-ove kako bi posli i vidjeli neke jade
    Mada kako je krenulo sa organizacijom WCG-a 2008-e i velikom turniru u Bijelom polju, vise nema interesenata da bilo sto naprave ovdje..al eto nama ostaje da se potrudimo da bude bar nesto.
    Nadam se da ce se nac neko normalan s kim se moze coek dogovorit i napravit nesto da valja, a da bude korisno za sve one koji zele da se bave ovim E-sportom.

  14. #539
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    1,596
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    (.l.) - smile

  15. #540
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Djelimicno se slazemo jer to koliko se sad igra je jako low
    Po meni ovdje treba da se ubaci, ukljuci grga mason, vazda igra sa njima mecheve i vazda prska po svima
    Brate ko je GRGA MASON ????? Sa kim on igra brate >??? Sam sa sobom ??

  16. #541
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam meni najjaci igrac.
    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  17. #542
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seven^ View Post
    Super je to sve..nego reci mi dje si vidio da me neko napada?to su samo hushkachi nezadovoljni svojim malim zhivotima..vidio si da nisam obracja pazhnju na to..pa nemoj ni ti
    Uslovi vs Portugalaca su nam bili i vise nego dobri..prosle godine se igralo sa nekom znatnom razlikom u pingu..i opet su za malo pali.
    Na zalost ovo nam je jedina shansa predstaviti se svijetu i siroj cs sceni i gaming sceni uopste..ali opet naopako.
    Malo im je sto su prosle godine mjesecima zasipali hltv komentarima o chitovanju..nego su morali i ove godine..trude se bas kvalitetno.
    Eto znam da ako ista mrzimo mrzimo te chitere..a sad nas chiterima nazivaju.Nego vrijeme lijechi sve.

    Ne moze se stasat u igraca i skillera igrajucji mixeve i gather po cijeli dan..i nabijat 260 sati in past two weeks..takav igrach dodje na big event i sav svoj skill ostavi kucji.
    Zato je potrebno nesto uraditi kako bi imali redovne lan turnire..pa onda nacionalne kvalifikacije za WCG..i slicne event-ove kako bi posli i vidjeli neke jade
    Mada kako je krenulo sa organizacijom WCG-a 2008-e i velikom turniru u Bijelom polju, vise nema interesenata da bilo sto naprave ovdje..al eto nama ostaje da se potrudimo da bude bar nesto.
    Nadam se da ce se nac neko normalan s kim se moze coek dogovorit i napravit nesto da valja, a da bude korisno za sve one koji zele da se bave ovim E-sportom.

    Posle VELIKOG turnira u BP, ne znam sto da napravis nijedna ti ozbiljna ekipa doc nece...
    Para vrti dje burgija neće.

  18. #543
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chili Willie View Post

    Posle VELIKOG turnira u BP, ne znam sto da napravis nijedna ti ozbiljna ekipa doc nece...
    Naravno da nece..al pricha se za neki Dreamhack..i neke kvalifikacije..to je jos u nekim pregovorima.Volio bih da bude bilo sto od toga..al znajuci nash history teshko.

  19. #544
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    GG REPKA BICE BOLJE SLEDECI PUT TO JE ZEMLJA RONALDA



    SHOWTiME gogan1

  20. #545
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    New Zealand
    Posts
    746
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Svaka cast za sve, posebno za train jer je to bio veliki preokret... ma vi ste za nas sampioni.
    Ima li doceka u Pg i Ko ?

  21. #546
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mo Cuishle View Post
    Ima li doceka u Pg i Ko ?
    Bio je vec..al smo bili preumorni..pa su trener i ljudi iz struchnog shtaba pozdravili publiku.

  22. #547
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto mislite o ovoj ekipi? :P

  23. #548
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    454
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citeri klasika.

  24. #549
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A dje da vam dodju i da vi njima odete kad se sprdate s ljudima dosli su odje da igraju WGF....znaci rasturili vas i vi im niste dali zasluzeno pa dje to ima bre bez u CG.I vi ocete da idete nedje pff..

  25. #550
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AMN1 View Post
    A dje da vam dodju i da vi njima odete kad se sprdate s ljudima dosli su odje da igraju WGF....znaci rasturili vas i vi im niste dali zasluzeno pa dje to ima bre bez u CG.I vi ocete da idete nedje pff..
    Kakve veze ima reprezentacija sa organizacijom WGF-a?

Page 22 of 24 FirstFirst ... 1218192021222324 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hoce li nase primorje postati nedostupno?
    By Bonja the Zmaj in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 107
    Last Post: 23-04-07, 11:37
  2. ClanBase Counter-Strike OpenCup Fall 2006
    By HNClanDaMyR in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 19-11-06, 09:19
  3. Srecna nam drzava
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 163
    Last Post: 24-05-06, 15:12
  4. NOWA GODINA !!!!
    By VampiR in forum #montecafe
    Replies: 24
    Last Post: 03-01-05, 00:21
  5. Montenegro Backs Off Separation--> SCG ce nadzivjeti sve
    By crnogorac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 21-05-04, 19:07

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •