Page 963 of 1103 FirstFirst ... 46386391395395996096196296396496596696797310131063 ... LastLast
Results 24,051 to 24,075 of 27575

Thread: Tenis

  1. #24051
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Ti onda nisi virnuo goozicom van ove selendre, kako ti kažeš.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #24052
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo na ovom forumu (i u ovoj selendri) se nipoštodavaju vrhunski sportisti. mada to je sasvim u skladu sa mentalitetom vreće g*vana od naroda kakvi jesmo.

    čovjek je jedan od najvećih tenisera svih vremena

    Тapatalk

    Bio je jos jedan veliki sampion koji nije znao kad je kraj, dopustao je na kraju karijere da se sprdaju sa njim protivnici sa kojima bi cistio pod u mladjim danima, zvao se Muhamed Ali, Federer je poprilicno slican njemu jer ne zna kad je kraj, mada njegovo igranje tenisa pod stare dane nece ugroziti zdravlje kao sto je to bilo sa Alijem ali oce reputaciju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #24053
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,694
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    i najveće g*vno u istoriji sporta,najpovlašćeniji isprd*k...niko nikad nije kmečao kao ovaj gmaz,nikad niko nije jahao publiku sa familijom kao ovo dno...

    neka sam stoka i seljak po 10000 puta.
    jes, 20 GS su ga častili. ovo je nivo taman ka oni što po Srbiju plaču i prozivaju Novaka jer živi đe živi. ali dobro Balkan je to, tastatura trpi svašta

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Bio je jos jedan veliki sampion koji nije znao kad je kraj, dopustao je na kraju karijere da se sprdaju sa njim protivnici sa kojima bi cistio pod u mladjim danima, zvao se Muhamed Ali, Federer je poprilicno slican njemu jer ne zna kad je kraj, mada njegovo igranje tenisa pod stare dane nece ugroziti zdravlje kao sto je to bilo sa Alijem ali oce reputaciju.
    ovo što ti pišeš je druga priča. Roger je trebao da završi karijeru. isto kao i Ali. Ali je jedan od najboljih sportista svih vremena, ni ti porazi pri kraju karijere nikad neće umanjiti njegovu veličinu. ja pričam o tome da Rogera prozivaju ovi odavde. i da uredno nipodaštavaju svakog sportistu. pa bio on Novak, Roger, Messi ili neko četvrti

    Тapatalk
    Last edited by outline; 07-07-21 at 18:33.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #24054
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  5. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  6. #24055
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Felix blizu izjednačenja u setovima.

  7. #24056
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    A za Rođu i publiku kUmpijer
    Kme kme kme

  8. #24057
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Suze domaćih autošovinista, najljepša muzika za uši :-D
    Forever young, i want to be forever young

  9. #24058
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  10. #24059
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default



    Kakav boool! hahah


  11. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  12. #24060
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Napravio im je Hubert pomfrita u treći set da im lakše padne ovo pljaskanje :-D
    Forever young, i want to be forever young

  13. #24061
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Srećan prolazak RF-u u polufinale Wimbledona žele forumaši CDM-a uz pjesmu Kikija Lesendrića "Svet je lep kada sanjamo"

  14. #24062
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,694
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Suze domaćih autošovinista, najljepša muzika za uši :-D
    ja sam autošovinista jer smatram da nije u redu da se omalovažava vrhunski sportista? očito je iz tvojih i postova još nekih ođe da mrzite Rogera. da neko ođe dođe i napiše nešto za Novaka u ovom stilu, prvi bih napisao istu stvar kao za Rogera

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  16. #24063
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Opušti se malo outline, ne moramo biti vazda ozbiljni.

  17. #24064
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    moramo vidjeti nesto da mu se vrati nevjesta, ne moze se vise ovako

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  19. #24065
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Možda mu fali mlađa, da ga raspali

  20. #24066
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jes, 20 GS su ga častili. ovo je nivo taman ka oni što po Srbiju plaču i prozivaju Novaka jer živi đe živi. ali dobro Balkan je to, tastatura trpi svašta
    ja mozda jesam seljak,balkanac sta vec sve ne ali bar ne impliciram pisanje i misljenje,nisam rekao nista povodom cascavanja vec da je povlascen a to u tenisu znaci zrebovi,termini i to je nepobitna cinjenica.takodje,ne govorim da to nije dijelom on zasluzio ali ako pratis tenis malo duze znao bi i da ostale legende (to mu ne spocitavam koliko god ga ne volio) nisu imale ama ni upola takav tretman (sampras,agasi,beker...).

    da se potpuno razumijemo mislim da ni najostrasceniji novakov zilot i to zilot koji prati tenis od njegovog prvog vimbldona nece sporeci velicinu legende koja je federer.niti ce ogromna vecina insistirati da pride on mora da bude besprekorna cistoca u svemu ali tebra ogromna je razlika izmedju njega kao sportiste i npr nadala koliko se god trudio da skiljis federeru.

  21. #24067
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Da ne znam da je Beretini teniser iz Italije, po hodu bi pomislio da je neki ipac sa Sinjajevine, hoda ka da preskače potoke

  22. #24068
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    @outline Izvini, ali ne mogu da zalim Fedju. Bezobrazan je, kao i sva pr masinerija oko njega. (In)direktno targetiranje Djokovica kao manje vrijednog mi je odavno ogadilo tog covjeka, bez obzira sto je velikan tenisa. A takva mu je i ova poslednja rolex reklama. Fuuuuj!



  23. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  24. #24069
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja sam autošovinista jer smatram da nije u redu da se omalovažava vrhunski sportista? očito je iz tvojih i postova još nekih ođe da mrzite Rogera. da neko ođe dođe i napiše nešto za Novaka u ovom stilu, prvi bih napisao istu stvar kao za Rogera

    Тapatalk
    Pušti druže, opušti se, braniš ga ka' da ti je iz kuće :-D
    Prihvati da toga tipa mnogi ne vole radi njegovog kmečanja i protežiranja kroz čitavu karijeru.
    Kako siješ, tako ženješ, evo šta je dočekao, da mu se sprda masa zGlavom pod stare dane.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #24070
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,694
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    jkoliko se god trudio da skiljis federeru.
    na onu temu o košarci bih navijač Zvezde jer branih Deja. trenutno sam za Partizan jer obožavam Žoca. sad sam ođe za Rogera. može li se napisati nešto za nekoga a da se ne veže navijački? da sam pisao ođe tokom 2017. godine kad je Novak igrao loše i gubio od igrača koji mu inače gem ne bi uzeli onda bi bilo ti toliko voliš Đokovića da mrziš sve ostale

    Roger je vrhunski sportista, koji je imao povlastice na mnogim turnirima u vidu termina odigravanja mečeva i još toga. to ja osporit ne bih mogao. poenta mojeg pisanja je bila usmjerena na nešto drugo. oćemo li se složit da je Novak teniser kome se ne iskazuje 1% poštovanja u odnosu na ono što radi? ili sam zagriženi njegov fan?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. #24071
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    na onu temu o košarci bih navijač Zvezde jer branih Deja. trenutno sam za Partizan jer obožavam Žoca. sad sam ođe za Rogera. može li se napisati nešto za nekoga a da se ne veže navijački? da sam pisao ođe tokom 2017. godine kad je Novak igrao loše i gubio od igrača koji mu inače gem ne bi uzeli onda bi bilo ti toliko voliš Đokovića da mrziš sve ostale

    Roger je vrhunski sportista, koji je imao povlastice na mnogim turnirima u vidu termina odigravanja mečeva i još toga. to ja osporit ne bih mogao. poenta mojeg pisanja je bila usmjerena na nešto drugo. oćemo li se složit da je Novak teniser kome se ne iskazuje 1% poštovanja u odnosu na ono što radi? ili sam zagriženi njegov fan?

    Тapatalk
    Kako možeš biti za filijalu SNS-a? Poštujem i ja Željka ali mi se gadi, da tim koji kukumavče , plače, kumi i moli preCednika, odjednom preko noći dovodi imena iz svijeta košarke ka da su Barselona ili Real.

  27. #24072
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    pa veze se jer i pises navijacki,sto je okej ali onda se ne pravi da si objektivan.ja za novaka i ne pokusavam ni da valjam pricu kako mogu biti objektivan.

    sto se tice tretmana tako je oduvijek jer je oduvijek bio elitisticki sport odredjenih nacija.odlicna paralela je sa monikom i stefi pogotovo sto je stefi mnogo veci sportista nego sto moze federer da sanja da ce biti.monike se danas sjecaju pretezno samo zagrizeni fanovi tenisa i to sa ovih prostora dok je stefi legenda (opet,zasluzeno) sporta,a svako ko iole prati tenis ce ti reci da nije bilo sta je bilo ko zna kakav bi odnos bio...ali do djovaka to su bili povremeni bljeskovi poput safina,guge i ekipe i znalo se odakle su sampioni i legende...

    sad je stvar poput samrtnog ropca jer im puca i poslednji bastion (GOAT) i on je idealna personifikacija tog ksenofobicnog konzervativnog svijeta tenisa koji nije nimalo posten i sportski i to je uloga koju je sam prihvatio i personifikovao se sa njom...opet treba biti posten i reci da ga je isti taj svijet prakticno natjerao na pocetku karijere kad on nije bio bas zlatni decko i spasitelj tenisa od raznorazne sirotilje...

  28. #24073
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,721
    Thanks Thanks Given 
    347
    Thanks Thanks Received 
    926
    Thanked in
    473 Posts

    Default

    Najbolji utisak u četvrtfinalu je ostavio - Hurkač.

    Feđi nije lako, ali čemu je vrijeme tome je i vakat. Volio bi da Novak reče jednog dana "ako počnu da me metu ka onomad Feđu, ne dajte mi više da uzmem reket u šake".

  29. #24074
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Jedan kolega je Federera otpisao prije 12 godina. Tako da, samo neka traju i samo nek se igra. Ma i Kimiko Date Krum da se aktivira.
    Polinezija gospodo.

  30. #24075
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,694
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,659
    Thanked in
    4,664 Posts

    Default

    @umart

    moguće da ne mogu biti objektivan kad je Obradović u pitanju, jer njega obožavam. ali nisam navijač Partizana recimo. jbg, da nije bilo onog ludaka ko zna đe bi bila Monika i koliko bi GS uzela. možda ni ona vezala 4 slema i zlato sa OI

    što se tiče te rasprave oko trke za GOATa, ako ćemo realno Novak je tu Rogera dobio na W '19, a Nadala na RG prije skoro manje od mjesec. najviše nedelja na prvom mjestu liste, svaki GS po 2 puta minimum, svaki masters. vrlo lako može imati 24-25 slemova do kraja karijere. oće li to neko pokušati da ospori? vjerovatno. osporavali su Nadala dugo, sad Novaka. od svih šampiona Novak dobija najmanje poštovanja

    volio bih sad da bude finale Novak/Mateo. Shapovalov može uzeti set možda i to ako u nekom transu odigra. odlične udarce ima, ali upadne u neku seriju divljanja i duplih grešaka

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 963 of 1103 FirstFirst ... 46386391395395996096196296396496596696797310131063 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 15 users browsing this thread. (1 members and 14 guests)

  1. jolicnikola

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •