Page 813 of 1099 FirstFirst ... 313713763803809810811812813814815816817823863913 ... LastLast
Results 20,301 to 20,325 of 27472

Thread: Tenis

  1. #20301
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djokovic je najbolji teniser svih vremena otkad pratim tenis, a gledao sam agasija, samprasa, bekera, federera... da se nije izglupirao ove dvije godine vec bi oborio sve rekorde, ali i nije sve u brojkama.


    Dobar je na svakoj podlozi, igrao je u eri najboljih i pobjedjivao je. Ne znam koji mu je skor protiv federera, protiv rafe vodi 2:0

    Momak gazi, bas ima sve sto jedan sportas treba imati za tenisera.

    GOAT!

  2. #20302
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    što je najsmješnije da mu je ovaj Anderson pao u prvo ili drugo kolo mogao je lagano izgubit od njega, ovako veli kad sam već stigao do finala daj da ga otresem pa da se gleda taj fudbal
    Lijep li mu je osjećaj jutros kad ustane)) Bog ti zdravlja da Djokash
    P.S.Ovo ti je tachno,nasha krv,libo ga racku,ali kad smo već tu doshli aj da uzmemo to
    ...

  3. #20303
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Neće bit lako protiv Andersona, to sigurno.
    Po meni je Kevin bliži pobjedi.
    :lolblue: za dlaku sinko
    Forever young, i want to be forever young

  4. #20304
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by knight View Post
    Djokovic je najbolji teniser svih vremena otkad pratim tenis, a gledao sam agasija, samprasa, bekera, federera... da se nije izglupirao ove dvije godine vec bi oborio sve rekorde, ali i nije sve u brojkama.


    Dobar je na svakoj podlozi, igrao je u eri najboljih i pobjedjivao je. Ne znam koji mu je skor protiv federera, protiv rafe vodi 2:0

    Momak gazi, bas ima sve sto jedan sportas treba imati za tenisera.

    GOAT!
    Kažeš gledao si Federera a Djokovic najbolji svih vremena.
    Ne ide to na istoj stranici a ne rečenici

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #20305
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Добро јутро другари


  6. #20306
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Imam na prodaju kape kao shto je dao Vajdi da nosa ovih dana,zainteresovani na pm samo
    P.S.Nishta lakshe mi na tintaru nije bilo,a i ljepshe!
    ...

  7. #20307
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Finale prije finala je ipak bio meč sa Nadalom. Najveće rivalstvo ikada u tenisu. Kakav meč. Ubjedljivo najzanimljiviji mečevi su bili Novakovi i Nadalovi. Rafa još jednom pokazao svoju klasu i po meni nikada nije igrao onakav tenis na travi. Njegove sportske izjave poslije meča najbolje pokazuju kakav je to sportista. Jako mi je drago što se Novak domogao trofeja na Wimbledonu i prvog GS-a poslije toliko vremena..Digao je pehar pred sinom, kakav osjećaj. Londonska publika još jednom pokazala da ne želi poštovati sportiste iz "trećeg svijeta" kako ga doživljavaju i zato jako jako jako želim da Novak skupi snagu i prestigne RF po broju osvojenih GS-ova. U inat . Šteta što Hrvatska nije dobila one francuze...baš šteta

  8. #20308
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Imam na prodaju kape kao shto je dao Vajdi da nosa ovih dana,zainteresovani na pm samo
    P.S.Nishta lakshe mi na tintaru nije bilo,a i ljepshe!
    Pa sto ne nudis to sto prodajes na oglasima nego ovdje?

  9. #20309
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autoput View Post
    Pa sto ne nudis to sto prodajes na oglasima nego ovdje?
    Opushti se,svoj posa.
    ...

  10. #20310
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    A moj Direktore, kad englezi gadni nekog ne postuju, samo vidji ovoga ljepotana na zoru. Nema gadnije nacije

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  11. #20311
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ovaj je idealan partner za slavka kalezića... mada bi pomislio da je neko od članova no name-a zalutao neđe u inozemstvo

    Valjalo bi da Novak konačno uzme Sinsinati I zaokruži ATP priču I ispiše novi detalj za tenisku istoriju…. a onda US Open... AO je tradicionalno turnir koji mu veoma leži… A poslije toga može da drhti podmuklov RF

  12. #20312
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Londonska publika još jednom pokazala da ne želi poštovati sportiste iz "trećeg svijeta" kako ga doživljavaju i zato jako jako jako želim da Novak skupi snagu i prestigne RF po broju osvojenih GS-ova. U inat .
    Nista od toga, nazalost. Nece prestici ni Rafu. Ali ono sto bi morao, po mom misljenju, je da prestigne Pita Samprasa. Za to mu treba jos 2 slema. Toliko moze, nadam se.. Tek onda, kad po broju osvojenih slemova bude medju 3 najjaca, ulazi sa vrlo jakim argumentima u raspravu oko najboljeg ikad. To su 3 boga tenisa. I zaista je nerealno da jedan Sampras, iako sam ga obozavao nekad, bude ispred takve igracine kao sto je Novak. Sampras koji nikad nista na sljaci nije mogao uzeti. Bzvz..

    Ali, vjeruj mi, cak ce i ova misija od 2 slema biti djavolski teska za njega. Jer niko ne moze da namuci Federera i Nadala u direktnom okrsaju kao Novak, to je istina. Ali je takodje istina i da Novak najlakse moze izgubiti od osrednjeg igraca. Jedan Zverev, Tim i sl ce mu biti velika glavobolja i bice tragicnih ispadanja.


  13. #20313
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nista od toga, nazalost. Nece prestici ni Rafu. Ali ono sto bi morao, po mom misljenju, je da prestigne Pita Samprasa. Za to mu treba jos 2 slema. Toliko moze, nadam se.. Tek onda, kad po broju osvojenih slemova bude medju 3 najjaca, ulazi sa vrlo jakim argumentima u raspravu oko najboljeg ikad. To su 3 boga tenisa. I zaista je nerealno da jedan Sampras, iako sam ga obozavao nekad, bude ispred takve igracine kao sto je Novak. Sampras koji nikad nista na sljaci nije mogao uzeti. Bzvz..

    Ali, vjeruj mi, cak ce i ova misija od 2 slema biti djavolski teska za njega. Jer niko ne moze da namuci Federera i Nadala u direktnom okrsaju kao Novak, to je istina. Ali je takodje istina i da Novak najlakse moze izgubiti od osrednjeg igraca. Jedan Zverev, Tim i sl ce mu biti velika glavobolja i bice tragicnih ispadanja.
    Ne bih se složio. Osvajanje Wimbledona , a posebno to što je slomio otpor Nadala u polufinalu, opet mu je dalo mnogo mnogo mnogo na samopouzdanju. Zaboravili smo na to kako je izgledao period Novakove dominacije. Zaboravili smo da bi Novakovo najbolje izdanje ovako dobrog Rafu sigurno pobijedilo sa 3-0 u setovima na Wimbledonu. Novak da je imao malo više kondicione spreme I snage još bi bio ubjedljiviji na ovogodišnjem Wimbledonu. Činjenica je da je protiv Nadala dao 100% sebe I zato je dobio , iako nije bio na novou kakvog ga pamtimo. Obećava svakako to što je popravio prvi servis koji mu je bio velika boljka I što mu se vratila strast. Ja ne vidim u budućnosti neku ozbiljniju prijetnju od mladih...Kao što se može vidjeti opet je stara garda u finišu najvećeg turnira godine. Iskreno mislim da Novak ima šanse da ovu godinu jako dobro završi I da utjera opet strah u kosti njegovim protivnicima.

  14. #20314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    rafa je na 17, a ako hoce da gura do 35-e, doci ce makar na 20 slamova. pistol petea prestize, rafu i federera... ko zna. bilo bi lijepo da se sva trojica zaustave na istom broju.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  15. #20315
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Vise od icega bih volio da si u pravu, ali ja odlicno vidim slabosti u njegovoj igri. Protiv Nadala je igrao identicno kao protiv Wawrinke u finalu USO 2016. Ali Nadal nije imao Stanovu snagu u udarcima, a da budemo krajnje realni, nije ni imao srece. Treci set je izgubio da mi nije jasno kako, a peti.. ono je za srcani udar kad je Novak servisom spasio dvije vezane bl kod 4:4, pa onda jos dvije vezane kod 7:7. Bog ga je pogledao u tom mecu, a i vrijeme je bilo da mu se osmjehne sreca jednom. Plus sto Nadal nema sanse da igra onako na betonu i sljaci, vec ce biti mnogo opasniji. Samo da se igralo pod otvorenim nebom, umjesto u vlaznim, dvoranskim uslovima, pa bi bila potpuno druga prica.

    Da se razumijemo, Novak ima igru bolju od svih na turu. Cak ni kondiciju ne smatram nekim problemom. Psiha ce ovim trijumfom, nadam se, takodje biti na potrebnom nivou. Ali snaga.. tu mu apsolutno svako moze parirati.


  16. #20316
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Neka uzme Sinsinati i to su kompletirani Mastersi svi a vec je kompletirao sve 4 najvece titule a te dvije stvari su dovoljne za ulazak u konkurenciju naj svih vremena,to ni jedan od igraca koji su ispred njega po broju osvojenih slemova nema i tesko da ce imati.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  17. #20317
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Vise razloga postoji zasto Novak ne moze biti kao Rafa i Fedex pa sve i da ih stigne sa GS(sto je po meni nemoguca misija) ali mi je prosto nevjerovatno koliko im je muke zadao i koliko im nije sve jedno ga vidjeti preko mreže na terenu


  18. #20318
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Federer je najelegantniji, sa najvecom lakocom igra i najduze traje, ne mogu ova dvojica trajati kao on. On je najveci.

    Nadal je najveci borac, najveci sampion, njegova snaga volje je neprevazidjena. On je najjaci.

    Djokovic kad igra najbolji tenis je nepobjediv, klasicna ultimativna teniska masina. On je najbolji.

    Njih trojica su osvojila 50 Slemova zajedno, to je 12 i po godina, cisto da se vidi o kakvoj se dominaciji i generaciji radi. Tri najbolja igraca svih vremena igraju u istom dobu, sad i nikad vise.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #20319
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Rafa je opet pokazao klasu i na terenu i nakon poraza od Novaka sa izjavom. Jeste privilegija bila gledati njihove mečeve. Tenis bez njih će zaista biti dosadan do nekih novih rivalstava. Jedno znam, biće oni dobri treneri u budućnosti. Što se mene tiče, volio bi da Novak se potrudi da održi ovaj "plamen" i da nastavi još koju godinu.

  20. #20320
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Federer je najelegantniji, sa najvecom lakocom igra i najduze traje, ne mogu ova dvojica trajati kao on. On je najveci.

    Nadal je najveci borac, najveci sampion, njegova snaga volje je neprevazidjena. On je najjaci.

    Djokovic kad igra najbolji tenis je nepobjediv, klasicna ultimativna teniska masina. On je najbolji.

    Njih trojica su osvojila 50 Slemova zajedno, to je 12 i po godina, cisto da se vidi o kakvoj se dominaciji i generaciji radi. Tri najbolja igraca svih vremena igraju u istom dobu, sad i nikad vise.
    Novak ima samo jednu manu u igri. Los osjecaj kad da krene na mrezu. Protiv nadala recimo minimum 15 poena jr mogao ranjje zavrsiti volejom da je birao momenat. Sa druge stran svaki udarac mu je savrsen, pocev od riterna, do servisa koji je realno mu omogucio da odmori pola petog seta protiv nadala, da se regeneriše i odigra posljednje gejmove dobro kao da je pocetak.

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

  21. #20321
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Vise razloga postoji zasto Novak ne moze biti kao Rafa i Fedex pa sve i da ih stigne sa GS(sto je po meni nemoguca misija) ali mi je prosto nevjerovatno koliko im je muke zadao i koliko im nije sve jedno ga vidjeti preko mreže na terenu

    Без намјере да некоме,било коме,одређујем за кога да навија или се,пак, мијешам у воли не воли права,морам да признам да сам затечен логиком по којој се неко не да упоредити са некима јер је од њих ,дакле у оба случаја,бољи у међусобним окршајима којих није један или два већ поприличан број.

    Али ајде,опет да нагласим,не буним се,само кажем да не берем.

  22. #20322
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    pa ni meni nije bas najjasnije sta se zeli reci. Ja volim nadala i njegov stil, covjek gine za loptu. Nakon toga najobjektivniji je od svih, nema puno ljubavi ima postovanja i ne trudi se da zabavi nikog nekim posalicama. Federer je klasicni hladni produkt zapada, kad mu je dobro ok je kad gubi mici mu se. Ima on tu eleganciju nema sta ali dosta igraca mu se makne cim ga vidi, po meni nepotrebno. ZAto je i tenis u potpunoj stagnaciji, ljudi preko 35 godina dobijaju momke kao od sale

  23. #20323
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,712
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Više šansi ima Đokaj da stigne Federera nego Nadal...

  24. #20324
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Novak ima samo jednu manu u igri. Los osjecaj kad da krene na mrezu. Protiv nadala recimo minimum 15 poena jr mogao ranjje zavrsiti volejom da je birao momenat.
    ne slazem se sa ovim, jer nadal sa svojim top spinovima, sa kojima 4 metra iza osnovne linije pogadja unutar metar i po protivnickog polja, nije mjerilo. protiv svakog drugog izlazi na mrezu igracki i zavrsava poene u visokom %. protiv rafe ne ide to. mozda nije pravo poredjenje, ali znamo kako je federer prosao kad je igrao servis-volej finale sa rafom u parizu.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #20325
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Nema veze to sa topspinom. Nadal kliza pet metara iza osnovne linije i udara polubalon, ne topspinom, nego slajsom. Novak ceka na osnovnoj liniji i onda opet mora da pogadja dijagonalu na liniju. Makar 15 takvih poena je bilo. Uopste ne pricam o voleju poslije servisa ni o cipendcardzu, vec osjecaju da skrati poen tim sto ce izaci na volej.

    Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

Page 813 of 1099 FirstFirst ... 313713763803809810811812813814815816817823863913 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 08:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 02:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 19:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 21:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •