Page 501 of 1099 FirstFirst ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... LastLast
Results 12,501 to 12,525 of 27455

Thread: Tenis

  1. #12501
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Bas slabo igra, al ko sto sam reko u zadnjih godinu dana izgubio je svoju konstantnost... Godine ebiga

  2. #12502
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da ne moze da ga probije na mrezu.
    Lik istrcava bez da pripremi izlazak a fed ne uspijeva da provuce ni jednu vaznu loptu!

  3. #12503
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,515
    Thanks Thanks Given 
    7,374
    Thanks Thanks Received 
    4,439
    Thanked in
    1,731 Posts

    Default

    Ako ništa drugo bar ćemo imat prilike da gledamo ženu mu (ili šta je već)... :mrgreen:
    #fakenews

  4. #12504
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Zaslužena pobjeda Ukrajinca.
    Fedex na popravni!

  5. #12505
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    kako su ugasili wb onaj narcis i ovaj danas.
    neg prekinu ovo, podijele nagradni fond na ravne casti ovima sto su ostali i da se sto prije zaboravi ovogodisnje izdanje.

  6. #12506
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Jos sutra Djokovic da izgubi u 5. setova od Reynoldsa i Marej posle voljstva od 2:0 izgubi 3:2 od Robreda, i ovaj turnir je obiljezen totalno.

    Moguce polufinale: Marej - Almagro/Janovic ili Per. :mrgreen:
    Last edited by efamouspg; 26-06-13 at 21:26.

  7. #12507
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Ne mogu da vjerujem da ne moze da ga probije na mrezu.
    Lik istrcava bez da pripremi izlazak a fed ne uspijeva da provuce ni jednu vaznu loptu!

    Strucnjace, sto posmatras tako jednodimenzionalno tenis, zar nije bolje onda praviti posebno turnir za rodju, nokicu, bikonju nadala i placka mareja, a ostali posebno da igraju...


    Draz sporta je kad se ovako anonimac bori i odlicno igra,,,

  8. #12508
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Strucnjace, sto posmatras tako jednodimenzionalno tenis, zar nije bolje onda praviti posebno turnir za rodju, nokicu, bikonju nadala i placka mareja, a ostali posebno da igraju...


    Draz sporta je kad se ovako anonimac bori i odlicno igra,,,
    ne znam o cemu pricas?
    nijesam se ni dotako igre ovog momka osim u dijelu da potpuno nepripremljeno izlazi na mrezu, sto je federer uzasno lose koristio.
    sto se tvog visedimenzionalnog posmatranja tenisa tice, uzivaj u igri anonimusa.
    mene je isto milije da na ovako jakim turnirima favoriti idu do kraja a ne da ispadaju u prvom/drugom kolu od nekog ko ce vec u sledecoj rundi (kad ne bude imao svoj dan) ispasti od nekog drugog anonimusa.

  9. #12509
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,561
    Thanks Thanks Given 
    1,110
    Thanks Thanks Received 
    1,719
    Thanked in
    774 Posts

    Default

    nickname je djelimicno u pravu,ovi "anonimusi" ce vec u narednih par meceva bit izbaceni i onda mozemo zalit sto necemo gledati vrh svjetskog tenisa u zavrsnici vimbldona.naravno,njima svaka cast,sasvim zasluzeno su prosli i darcis i stakhovski i de brito i mnogi drugi koji su priredili iznenadjenje danas kao recimo busar protiv ivanoviceve,dolonc protiv jankoviceve...bice toga jos sigurno,bice zanimljivo ko jos od ovih jacih pasti

  10. #12510
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,277
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    da, za ove momke je to veliki plus... problem je u tome sto ce turnir kako bude odmicao biti sve manje zanimljiv, umjesto da bude obrnuto. evo i darcis je potvrdio ovu pricu, a vidjecemo kako ce se ovaj izboriti protiv melcera.
    moram da primijetim da sam imao osjecaj da je federer na ivici nerava, dvaput je napucao ovoga strucnjaka na mrezu. bilo bi prilicno ruzno da se stakovski nije izmaka jer su oba udarca bila bas jaka.
    067-572270

  11. #12511
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    nickname je djelimicno u pravu,ovi "anonimusi" ce vec u narednih par meceva bit izbaceni i onda mozemo zalit sto necemo gledati vrh svjetskog tenisa u zavrsnici vimbldona.naravno,njima svaka cast,sasvim zasluzeno su prosli i darcis i stakhovski i de brito i mnogi drugi koji su priredili iznenadjenje danas kao recimo busar protiv ivanoviceve,dolonc protiv jankoviceve...bice toga jos sigurno,bice zanimljivo ko jos od ovih jacih pasti
    Cus u narednih par meceva, oni odma sledece kolo ispadaju, a zenski tenis je skroz drugo.
    A Ivanovicka i Jankovicka pojma nemaju, imali su svoj trenutak na prvom mjestu i to je to.

  12. #12512
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Svaka čast Strakhovskom. I to pišem kao veliki Federerov navijač (valjda je to suvišno napominjati). Prelijepa serve & volley igra kao i slice i kamo lijepe sreće da ona donosi rezultat osim, djelimično, u prvim kolima Wimbledona. Uništili su tenis time što su usporili podloge što će se najbolje vidjeti kada ovi vodeći igrači budu u poznijim godinama jer neće imati ko da ih zamijeni.

    Federer? I pored skoro 32 godine, ove godine se moglo zaista više od drugog kola. Niz od 36 uzastopnih GS četvrtfinala je konačno prekinut i ko zna kad će neko oboriti taj rekord.

    Murrayu se otvorio žrijeb i on ovu priliku mora iskoristiti. Sada se, po meni, on nameće kao favorit br 1, jer su njemu potrebne što lakše pobjede kako ne bi do finala došao preumoran.
    Dick Laurent is dead!

  13. #12513
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    468
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    i po meni je vrijeme da se desi jedan ovakav turnir. Dako se malo osvijeste ovi "slabiji" da mogu nesto da naprave, jer bukvalno vec godinama niko se nije pojavio ni da priprijeti. Federer los, nekonstantan, cesto rekao bih prepanut. I meni sve ide na Mareja trenutno, ali Djokovic je odmah tu.

  14. #12514
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Valjda ce sada ovi forumski nadobudni poznavaoci tenisa malo manje smarat i pokrit se usima...sami ce se prepoznati.

    Rodzer vise ne da tone ovo je sada kategorija slobodnog pada sa turnira na turnir...tuga.

  15. #12515
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Bravo za Stahovskog,odlicna partija. Mislim da Rodjo pada na 5 mjesto sada...
    Udruzenje ljubitelja Rafe i Fedexa sada lagano se prebacuju u Murray camp.

    Ali koliko klizanja i povreda danas?...strasno.

  16. #12516
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    kada ne igra sportista-tim za koji navijam, uvijek sam na strani Davida protiv Golijata, tako da mi je vise nego milo sto gledamo ovakav wimbldon

    kada veliki padaju u prvim kolima od autsajdera, treba se zapitati koliko su oni zapravo veliki..

    Moze li neko reci koliko je poena Fedex izgubio ovim kiksom?


  17. #12517
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post

    Moze li neko reci koliko je poena Fedex izgubio ovim kiksom?
    Federer je izgubio 1.955 poena

  18. #12518
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kakav čas tenisa ukrajinskog tenisera. Bravo za Sergeja! Fedex je odigrao odličnu partiju što pokazuje i rezultat ali protiv ovako raspoloženog ukrajinca teško bi dobio i da je igrao najbolji tenis.

    Nema što, ostaje mnogima da pređu u Marej fan club dokle i on ne ispadne... nije lako nije lako hahahah

  19. #12519
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,554
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    322
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Ahahahahah, a zakljucajte topik.

  20. #12520
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    PG-BD
    Posts
    1,948
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nema što, ostaje mnogima da pređu u Marej fan club dokle i on ne ispadne... nije lako nije lako hahahah
    Direktore slazem se sa tobom

    ⓝⓔⓧⓤⓢTapatalk

  21. #12521
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,561
    Thanks Thanks Given 
    1,110
    Thanks Thanks Received 
    1,719
    Thanked in
    774 Posts

    Default

    vi ka' da je tenis umro ako su federer i nadal ispali...i prije turnira sam mislio da ga federer nece osvojit,samo je ovo bas iznenadjenje kao i nadalovo ispadanje,ali sta je tu je.po meni djokovic i dalje favorit br 1,mada sad svi pominju mareja kao nekog favorita,sto je po meni nerealno iako je ovo "njegov" turnir

  22. #12522
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    I meni sve ide na Mareja trenutno, ali Djokovic je odmah tu.
    Sad je to najverovatnije finale. Đoković se već nakon žrijeba plasirao u finale . U ovoj drugoj polovini Murray mi je odmah bio favorit, ali zbog očekivano teškog polufinala i dugog meča vjerujem da bi mu prifalilo svježine za finale. Za razliku od Nadala i Đokovića (djelimično i Federera dok je bio mlađi) koji iz pobjede nakon maratonskog meča postaju jači, Murray postaje - umoran. Najbolji primjer je finale Australian Opena ove godine.

    Sve on ima da osvoji ovo. Ima pobjedu sa OI na ovom terenu porazivši i Đokovića i Federera. Ima Grand Slam u kolekciji i svaki pritisak je smanjen. Nekad ga je na Wimbledonu dobijao Nadal, ali sad to ne bi mogao jer je nakon "Lendlove ruke" on napredovao na svim poljima a sada je, prije svega, bolji igrač na travi. Ako sad ne osvoji, pitanje je hoće li mu se opet ovakva šansa pružiti jer već mu je 26 godina.
    Dick Laurent is dead!

  23. #12523
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Federer je izgubio 1.955 poena
    maaašala!


  24. #12524
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djokicini fanovi su vidim odusevljeni, bolje reci onaj dio navijaca koji za doticnog navija od 2011. Ovaj W sad postaje vrlo los turnir. Bez Federera i Nadala nije to - to.

    Mareju se sad zrijeb otvorio bolje nego srpskom smecaru, tako da ocekujem da ce to finale izboriti.. Ne znam zasto ali mislim da ce Delpo daleko da dogura. Bas daleko ... Spreman je potpuno, ima igru za travu.

  25. #12525
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    a najjaci su mi ovi navijaci koji se razocaraju u turnir kad favoriti ispadaju. Zamisli, sport, a favorit ispadne.. nije to to..

    a jos su mi bolji kad ovako dobro gataju u pasulj i "vide" od kad ko navija za koga hahah.. e pa sprdnja kakvih gluposti odje..


Page 501 of 1099 FirstFirst ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 08:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 02:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 19:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 21:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •