Page 395 of 1103 FirstFirst ... 295345385391392393394395396397398399405445495895 ... LastLast
Results 9,851 to 9,875 of 27574

Thread: Tenis

  1. #9851
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kada sada poslije svega sumiram utiske, ipak ostaje jedan segment igre koji Novak nekako mora da popravi!
    Servis, definitivno ne donosi posebnu prednost i mislimda ga mora pojačati za 10-tak milja.Nije mi jasno kao čovjek koji ima najjače udarce sa bazne linije nema jači servis.Osim sporosti, često je pravolinijski i bez prevelikih rotacija.Naravno ima Novak i ki i slajz servis ali kod ravnog servisa loptica ide previše direktno pravo i ne kao kod Rafe ili posebno Federera.Zato ako hoće titulu na USA OPEN mora raditi na tome.Inače, biće dobro da izbjegne u polufinalu Federera ( valjda se sada Rafa i Fed ukrštaju) jer je on na betonu neuporedivo opasniji za Noletovu igru od Rafe!!

  2. #9852
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Najjači je B92. Otkud oni znaju za koga je, i da li je uopšte, navijao Šerbedžija?
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  3. #9853
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Upravo to je ključno: Fed je protiv Novaka na RG izvukao bukvalno niotkud vanzemaljsku igru koja se od njega nije gledala već nekoliko godina. Pitanje je da li će to moći da ponovi. Šteta je što možda nikad nećemo gledati TOP Feda i TOP Novaka, jer bi to bio nenormalan meč za sva vremena.
    A opet je Novak trebao da udje u 5. set! I ne zaboraviti silna Novakova proklizavanja zbog cega je izgubio povjerenje u podlogu.

  4. #9854
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Hahahaha. Preduhitrio si me. Ali na kraju krajeva što očekivat od čovjeka koji je za Dimitrova rekao da koristi slajs sa previše spina
    Evo otvorena ponuda shofru, neka mi izvede slice sa previshe spina i ja njemu hiljadu eura. Je li poshteno?
    Deserve's got nothing to do with it.

  5. #9855
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    @Amnesiac
    Nesto te Sofro "razocarao" ... Ali najjace je kako se i on zacudio sto je tako los sistem bodovanja LOL
    Mislim, mogu razumjeti neupucene, ali sportski novinar... sad kao Novak je sad prvi, da bi naredne godine "morao" pasti... zasto bi padao?! Pa ko ga sprecava da osvaja sve zivo i bude ponovo prvi?! Ko ga sprecava da osvoji vecinu turnira?! Ako nNadal osvoji sve zivo naredne godine, preteci ce Novaka, ali to ce znaciti da je boli u tom trenutku... Mislim, dako vise prestane to cudjenje nacinom bodovanja. Sto, da ne treba "istorija" da se prati?! Ili nek' svi pocinju od nule, pa na turnirima nek ucestvuje po 15000 tenisera
    ps. Vezano za one 100 eura... Ja mislim da sam taman u tim trenucima uplatio da vidim razocaranog Tonija, i docekao to
    A to bodovanje mu je bila večeras glavna preokupacija kako će Novak Đoković morati da brani veliki broj bodova pa mu nije dug vijek. Znaš li kad bi pomenuo bodovanje da je njegov mezimOc ostao na prvom mjestu? Nikad. Naravno, malo je čačnuo i Federera ali na to smo već navikli.
    Dick Laurent is dead!

  6. #9856
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Evo otvorena ponuda shofru, neka mi izvede slice sa previshe spina i ja njemu hiljadu eura. Je li poshteno?
    Taj udarac je najopasniji i samo najveci teniski majstori ga mogu izvoditi. Najveci teniski majstori i vezare koje ne umiju da slajsuju, pa to ispada nekako neprirodno. S obzirom da mi je taj udarac cestu u repertoaru, svrstao bih sebe u prvu grupu.

  7. #9857
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Evo otvorena ponuda shofru, neka mi izvede slice sa previshe spina i ja njemu hiljadu eura. Je li poshteno?
    Pošteno. Moguće da se i može to izvest ali uz sjeverni vjetar
    Dick Laurent is dead!

  8. #9858
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Pošteno. Moguće da se i može to izvest ali uz sjeverni vjetar
    Znash kad ce da ga izvede? Kad se Camp Nou pretvori u teniski teren
    Deserve's got nothing to do with it.

  9. #9859
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default Alkohol!

    On je na konferenciji za štampu istakao da je "za ovo rođen", da je uspeo da u dva dana ostvari dva svoja cilja - da osvoji prvo mesto i trofej na Vimbldonu.

    "Možda i nazdravim. Koja čašica domaće rakije, kako i dolikuje proslavi nekog srpskog uspeha, zar ne?", rekao je Đoković posle zvaničnog obraćanja medijima, najavivši da će u ponedeljak popodne biti u Beogradu, iako je trebalo da pravo krene u Švedsku, gde reprezentaciju Srbije čeka četvrtfinalni meč Dejvis kupa.

    Zurka..

  10. #9860
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Necu duziti preumoran sam, samo Jakuza uzivaj u momentu.
    o mecu, imam samo jednu impresiju, ne sjecam se kada sam vidio u finalu GS ovakvu dominaciju u dva seta kao sto je to uradio Novak danas (da reci cete Nadal Federer RG 2008) ali ipak tada je Rafa dobio slabog Rodzera, a danas je Nole ubio savrsenog Nadala. Igrao je Spanac svoje najbolje udarce stizao sve, ali je ipak sa druge strane bio, kako jakuza bjese ono? Ah da ZID. Novak je igrao genijalne udarce, to vise nema veze ni sa taktikom, jednostavno oon trenutno ima udarac vise od Nadala, odgovor na sve, dominantan je. Ko bude gledao snimak, neka obrati paznju na to da Nadal nije odigrao pet odsto udarac u relijima sa sredine, uvijek je morao napraviti makar korak, a najcesce i vise metara da bi dosao do loptice, istrcao ga je po sirini, i cini mi se ucinio da danas Nadal mrzi sto voli da trci za lopticom. Genijalna igra, uzivao sam!

  11. #9861
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Aj' jos montenegrina da se upise, pa da idemo da spimo. Uz Kopa Ameriku. I mec izmedju Daniilidou i Kostova. I uz zensko NBA...

  12. #9862
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default Evo je "sjutrosnja" lista:


  13. #9863
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sjajan clanak iz sjutrasnjeg Telegrapha:

    http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...p-success.html
    Just to slip the skin...

  14. #9864
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,132
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,409
    Thanked in
    1,241 Posts

    Default

    Moje iskrene čestitke Novaku i njegovim navijačima. Što god bilo do kraja sezone, definitivno je ove godine najbolji teniser na svijetu.
    Žao mi je onoga brejka u 4om setu koji nije Nadal uzeo, poslije toga sve je istorija
    Smiješno je da neko kaže da je ovo Nadalova top forma i da trenutno igra najbolje u karijeri. Ovim naravno ne želim opravdati poraz, jer Novak je dobio zato jer je trenutno bolji teniser od Nadala.
    Naravno, i dalje uz Nadala, vjerujem da će se vratiti na mjesto broj jedan. Vamos Rafa!



    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    gdje nam je koleginica @montenegrina ?

    mora da tuguje za 5 uzastopnim porazom u 4 mjeseca od noleta al ovaj poraz sigurno BOLI hehehe


    Vamos Tamos !
    Izvini molim te ako se odma ne javih na forum, ne zamjeri, ali život mimo ovoga mi je ipak draži
    Ne tugujem za porazom, po prirodi sam optimista, a da mi je žao što je izgubio jeste. Mrzim okretanje kako vjetar puva, tako da se odje odavno zna za koga navijam.
    Nakon meča sam bila na plažu(i), da ne izdangubim, pa praštaj, idući put ću se potruditi da se ranije javim.
    P.S. Jedino što me trenutno BOLI je stomak jer sam se prejela smokava

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Aj' jos montenegrina da se upise, pa da idemo da spimo. Uz Kopa Ameriku. I mec izmedju Daniilidou i Kostova. I uz zensko NBA...
    Evo me evo Bacih oko i na Brazil-Venecuela, eh...

    Sve u svemu, Novak je definitivno najbolji teniser ove godine. Isto tako Nadal je po dosadašnjem učinku u karijeri dosta bolji teniser od Djokovića. Generacijski su tuda, tako da se mogu porediti.

    Ajte laku noć.

  15. #9865
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Smiješno je da neko kaže da je ovo Nadalova top forma i da trenutno igra najbolje u karijeri.
    Niko ne kaže da mu je ovo neki vrhunac, ali ne vidim po čemu je realno lošiji nego u najboljim danima, sem po tome što je jedan igrač popravio sopstvenu igru pa mu nabija kompleks?
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  16. #9866
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Smiješno je da neko kaže da je ovo Nadalova top forma i da trenutno igra najbolje u karijeri. Ovim naravno ne želim opravdati poraz, jer Novak je dobio zato jer je trenutno bolji teniser od Nadala.
    Naravno, i dalje uz Nadala, vjerujem da će se vratiti na mjesto broj jedan. Vamos Rafa!
    e posto se osjecam prozvanim molim te da mi objasnis, u kom tacno udarcu je nadal slabiji? mozda se slabije krece? ili pak je u pitanju samo psiha sto kad god pogodi liniju dobije ponovo lopticu na krecu? nije ovo najbolji nadal, ali nije daleko od toga, jer i danas je pogadjao nevjerovatne stvari, ali iskreno nije imao ni sansu!

  17. #9867
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedan interesantan podatak: Danasnjom titulom Novaka SVI OSTALI aktivni teniseri su prestigli Federera po broju grand slam titula-Nadal ih ima 10, Djokovic 3, Hewitt 2, Delpo i Rodik 1, shto je ukupno 17, a Fed ih ima 16. Best ever? Undoubtedly
    Deserve's got nothing to do with it.

  18. #9868
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  19. #9869
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Jedan interesantan podatak: Danasnjom titulom Novaka SVI OSTALI aktivni teniseri su prestigli Federera po broju grand slam titula-Nadal ih ima 10, Djokovic 3, Hewitt 2, Delpo i Rodik 1, shto je ukupno 17, a Fed ih ima 16. Best ever? Undoubtedly
    A i ti moraš da peckaš

    Što se tiče Nadala, nikad mu nije bio tako dobar forhend kao na ovom Wimbledonu. Broj vinera iz tog udarca to i pokazuje. Do ovog meča preko 110.
    Dick Laurent is dead!

  20. #9870
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Best ever? Undoubtedly
    Čujemo se za pet godina. Jedino je tako fer, ne?
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  21. #9871
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    A i ti moraš da peckaš

    Što se tiče Nadala, nikad mu nije bio tako dobar forhend kao na ovom Wimbledonu. Broj vinera iz tog udarca to i pokazuje. Do ovog meča preko 110.
    Moram malo Sad ozbiljno, ispade da ce Novaku za career slam najveca prepreka biti RG iako je na sljaci pokazao ubjedljivo najbolje partije ove sezone. Jer realno, u sledece 2-3 sezone velike su shanse da osvoji US open. Velike su shanse da osvoji ovaj sad odmah, ako cemo pravo. Ali uvijek, otkad igra, ima taj pad forme na RG. Recimo 2007, pa 2009, kada se onako nosio sa Nadalom prije povrede a onda ispao od tada anonimnog Kohlschreibera, potom prosle godine, pa ove...Rekao bih da je problem podloga da nema toliko dobrih rezultata na sljaci...

    Roy, naravno, moram malo da smanjim Nolemaniju, koja opasno uzima maha Nije da mi nije simpatican Novak,naprotiv, ali ne volim maniju za bilo kim,shto cu...
    Last edited by Recordare88; 03-07-11 at 23:37.
    Deserve's got nothing to do with it.

  22. #9872
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    A znaš li što je, manija je u Srbiji, i ovdje ko ima da po nacionalnoj osnovi navija isključivo, ali nije sad da je odjednom bezumna manija, kao za ženskom košarkom kad je reprezentaciji bilo dobro krenulo... Novak obećava velike stvari već nekoliko godina, i napokon ostvaruje ta obećanja. Ja ga pratim stalno otkad sam gledao njegov prvi meč na RG, i jako mi je drago što je uspio da dostigne ovaj nivo jer sam znao da može, potpuno nevezano za bilo šta drugo sem za tenis.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  23. #9873
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    A znaš li što je, manija je u Srbiji, i ovdje ko ima da po nacionalnoj osnovi navija isključivo, ali nije sad da je odjednom bezumna manija, kao za ženskom košarkom kad je reprezentaciji bilo dobro krenulo... Novak obećava velike stvari već nekoliko godina, i napokon ostvaruje ta obećanja. Ja ga pratim stalno otkad sam gledao njegov prvi meč na RG, i jako mi je drago što je uspio da dostigne ovaj nivo jer sam znao da može, potpuno nevezano za bilo šta drugo sem za tenis.
    U Srbiji, Hrvatskoj, kod nas, na svim EX-Yu prostorima(a tako je bilo i dok je bila zajednicka Yu), vlada ruzhni obicaj da se najuspjeshniji sportisti preko svake mjere i granice objektivnosti i dobrog ukusa idolizuju, a da se isti ti sportisti posle prvog neuspjeha, opet preko mjere i granice objektivnosti i dobrog ukusa, blate i pljuju. Ja sam navijac Federera shto se tenisa tiche, i kad god i protiv koga god igra navijam za njega, ali zaista mi je milo shto je chovjek sa nashih prostora, shto neko reche momak iz komshiluka, ostvario takav uspjeh. Medjutim, takva manija mu ne mozhe donijeti nishta dobro, ni njemu,a ni bilo kome malo objektivnijem ko je prinudjen da je trpi. Stoga iz tog dvostrukog razloga takve stvari ne volim. Izvini ako si se ti licno osjetio prozvanim, zaista nisam mislio na tebe uopshte, govorio sam generalno.
    Deserve's got nothing to do with it.

  24. #9874
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Izvini ako si se ti licno osjetio prozvanim, zaista nisam mislio na tebe uopshte, govorio sam generalno.
    Nisam naravno, samo u ovakvim pričama pišem u opštim crtama čak i kad se direktno obraćam, komentar je upućen generalno, jer me jako nervira nepostojanje sredine u ovome... ja respektujem to što neko navija za Feda, sve dok je respekt uzajaman. Ide mi na živce priča "neka se Đoković javi kad osvoji bla bla" jer je besmislena, isto kao zagriženi fanovi koji su na Twitteru danas čitav dan gurali neukusno "Poor Nadal", kao da je aksiom da on i Fed dobijaju svaki GS, i svako ko se umiješa je "uzurpator" koji nekome nešto uzima. Taj način "navijanja" je "rodila" ova dominacija njih dvojice, kao da je to rivalitet za sva vremena.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  25. #9875
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Recordare, mislis da bi Tadic mogao malo da spusti loptu sa ovakvim izjavama, posto njima maksimalno ohrabruje ovu Nole-maniju, koja mu nista dobra donijeti ne moze?
    Boća se lako uzbudi, nije mu lako, pa onda mu se svašta "omakne".
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

Page 395 of 1103 FirstFirst ... 295345385391392393394395396397398399405445495895 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •