Page 927 of 1103 FirstFirst ... 4278278779179239249259269279289299309319379771027 ... LastLast
Results 23,151 to 23,175 of 27574

Thread: Tenis

  1. #23151
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    I tako.. kao i na politici, kao na bilo kojoj drugoj temi.. lik mora da odvuce pricu u pravcu koji nema nikakve veze sa temom. jer.. on ima nesto da kaze.. za dnevnik...

    Budi nam pozdravljen, serdare!


  2. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  3. #23152
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I tako.. kao i na politici, kao na bilo kojoj drugoj temi.. lik mora da odvuce pricu u pravcu koji nema nikakve veze sa temom. jer.. on ima nesto da kaze.. za dnevnik...

    Budi nam pozdravljen, serdare!
    Kaza covjek koji je zablistao sa prvim komentarom na tu temu nicim izazvan


    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    To je to, ali ajde objasni ti to hejterima.

    A onaj kralj gore veli za njegovu povredu: "Mislis da je vuce??" Ne, nego laže.

    E kakvih avetinja sve ima, Boze mi pomozi...
    Pa nastavio u istom stilu cijelo vrijeme iako mu je kristalno jasno objasnjeno da se radi o samo pitanju i interesovanju i da nismo mi sa foruma potegli pricu vec se o tome pise po medijima kao i da sami igraci na openu nisu previse uvjereni.

    No, sta ce, spinuju ga ljudi, a on sto ce pa se pati da dokaze ljudima istinu da ne osujetimo slucajno pobjedu svetinja u Australiji.

    Imali ko da prevede ovom dobrom covjeku o cemu se radi? Mislim ako ko smije posto sanse da ne iznapusava nekog ko mu nije po volji su minimalne

    Ja mislim da su magije u pitanju. Nemam drugo objasnjenje. Racunam do sada bi shvatio sigurno.

  4. #23153
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja evo listam ovu tenisku temu i vidim normalnu komunikaciju sve dok nije došao Rodeon. Nevjerovatno je koliko si negativan druže. Tebi se svako učestvovanje u diskusijama svodi na izazivanje loših reakcija okruženja.

  5. The Following 5 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  6. #23154
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Od kad se registrovao covjek se pita da li postoje ljudi sa kojima polemise. I uvijek ta neka neukrotiva potreba da on sagovornike nesto nauci, objasni im, edukuje ih.. pa nema veze sto i sam veli za sebe da ne poznaje materiju uopste, da nema pojma, ali on ima tu potrebu.. I, naravno, neistomisljenici su neke babaroge sa margine drustva, cesto se koristi taj argument "kafanska naklapanja", jer on polemise argumentovano.. iako sam veli da nema pojma o cemu prica, haha. Pa ovo je show...

    I, kao sto mu je uvijek i cilj kad ovako trupacke uskace u rasprave, prica li se vise o temi? Dje je tenis? Naravno, ni traga o tome vise.. jer je Rodion uskocio, imamo epp...


  7. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  8. #23155
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Od kad se registrovao covjek se pita da li postoje ljudi sa kojima polemise. I uvijek ta neka neukrotiva potreba da on sagovornike nesto nauci, objasni im, edukuje ih.. pa nema veze sto i sam veli za sebe da ne poznaje materiju uopste, da nema pojma, ali on ima tu potrebu.. I, naravno, neistomisljenici su neke babaroge sa margine drustva, cesto se koristi taj argument "kafanska naklapanja", jer on polemise argumentovano.. iako sam veli da nema pojma o cemu prica, haha. Pa ovo je show...

    I, kao sto mu je uvijek i cilj kad ovako trupacke uskace u rasprave, prica li se vise o temi? Dje je tenis? Naravno, ni traga o tome vise.. jer je Rodion uskocio, imamo epp...
    Nek mu neko prevede, molim vas.


    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E kakvih avetinja sve ima, Boze mi pomozi...
    Jeste da covjek vrijedja i pljuje bez potrebe na sve strane, jeste da je on upao nicim izazvan gdje nije bilo nikakve polemike, ni sporenja, ali eto i ja imam dusu.

    Ozbiljno, em covjek promasio temu, em izvrijedja svakog ko mu nije po volji, em ga niko ne spominje, em je u sukobu sa cinjenicama pa pise, brise ispravlja, ispljuje jos vise pa rediguje... Ja ne znam bi li sta pomoglo da mu se naslika da se on sam sa sobom svadja cijelo vrijeme i da nema razgovora sa nekim ko se koristi takvim recnikom.
    Last edited by Rodion Romanovich; 14-02-21 at 19:39.

  9. #23156
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Covjek nas sve pozdravi, odjavio se.. ali istog minuta se vrati, istim tempom i intenzitetom, istom brazdom...
    Stalno neka potreba da uci, prosvijetli nas koji smo "zamadjijani", sve uz bodrenje "nije tesko"... a sam veli da nema pojma o desavanjima na terenima, nista nije gledao covjek...
    Sad neko bunilo o nekom brisanju, ispravljanju.. a jedino njegov post editovan.. ja slova djaoljem mijenjao nisam...
    I, naravno, sve neka mrznja, mrznja, mrznja.. njega mrzeee, greote... a ako postoji lik na forumu iz kojeg isijava negativa, to je Rodion.

    Ja ne znam, ovo je stvarno simptomaticno.. da neko ovoliko bandoglavo svoje osobine pripisuje drugima.. mora da postoji neko ime za tu muku.. ne znam...


  10. #23157
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Covjek nas sve pozdravi, odjavio se.. ali istog minuta se vrati, istim tempom i intenzitetom, istom brazdom...
    Stalno neka potreba da uci, prosvijetli nas koji smo "zamadjijani", sve uz bodrenje "nije tesko"... a sam veli da nema pojma o desavanjima na terenima, nista nije gledao covjek...
    Sad neko bunilo o nekom brisanju, ispravljanju.. a jedino njegov post editovan.. ja slova djaoljem mijenjao nisam...
    I, naravno, sve neka mrznja, mrznja, mrznja.. njega mrzeee, greote... a ako postoji lik na forumu iz kojeg isijava negativa, to je Rodion.

    Ja ne znam, ovo je stvarno simptomaticno.. da neko ovoliko bandoglavo svoje osobine pripisuje drugima.. mora da postoji neko ime za tu muku.. ne znam...

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E kakvih avetinja sve ima, Boze mi pomozi...
    .....

  11. #23158
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Rodione, dođe li ti što Kirijos?

  12. The Following User Says Thank You to Tha_Maddog For This Useful Post:


  13. #23159
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,607
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Nek neko procita postove miroljubivih clanova foruma poznatih po sirenju lijepih rijeci i pomirenja

    Na moju jednu recenicu koja je glasila, mislis da je vuce, a koja se odnosila na opstepoznatu pricu oko povrede Novaka Djokovica, koja je svima poznata osim njima, nadovezali su se sa obilnim ekspozeima o sjasimi, zavjerama, bjezi, avetinje i sl.

    Moze li ko smisleno objasniti o kakvim se ovo likovima radi? Jedan od njih me je optuzio davno da svjesno pravim pritisak na Srbiju u finalu prvenstva u kosarci protiv Slovenije stavljajujuci je u ulozi favorita samo da bi je slomio Ja sa CDM foruma!?

    Kakve su ovo magije? Sta je ovo?

    Ljubav ljudi. Cmok i poyyy.

    Covjece, samo maloumna osoba moze pomisliti da coek folira pri 2:0 u setovima, gubi dva sledeca i dobija peti set. Ima tip problem sa misicem i kraj price. Sve ostale price su glupe, nenormalne i to je to. Samo si to trebao da skapiras posle jednog dobijenog odgovora.

  14. The Following User Says Thank You to skostic For This Useful Post:


  15. #23160
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skostic View Post
    Covjece, samo maloumna osoba moze pomisliti da coek folira pri 2:0 u setovima, gubi dva sledeca i dobija peti set. Ima tip problem sa misicem i kraj price. Sve ostale price su glupe, nenormalne i to je to. Samo si to trebao da skapiras posle jednog dobijenog odgovora.
    Evo tebe da pitam. Postavim pitanje, dobijem odgovor koji kaze da sam avetinja koja izmislja, ja postavim izjave od tenisera kao i navode iz stampe i covjek i dalje nastavlja sa sjasi mi, hejteru i slicne gluposti. Koji dio vam nije jasan u cijeloj prici bas me zanima. Sta je to sta ljude pokosi u prvoj recenici da normalno komuniciraju i sta je konkretno tebe izazvalo da shvatis da je ovdje uopste vise prica o povredi vec o covjeku koji redovno upadne u raspravu i nekog ispljuje nicim izazvan i redovno van konteksta?

    Ja recimo ovako zamisljam normalan svijet i komunikaciju. Neko pita jel vuce povredu, poslije objasni da nije pratio, drugi mu odgovore da nije, da razloge zasto ga prozivaju drugi teniseri i stampa i slicno. Gotova prica. Eto, mozda sam ja avetan pa je normalno da isprojektuju ljudinekom nesto, ispljuju se, oslobode se neke lose energije koju nose. Mozda je do mene.

  16. #23161
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo tebe da pitam. Postavim pitanje, dobijem odgovor koji kaze da sam avetinja koja izmislja, ja postavim izjave od tenisera kao i navode iz stampe i covjek i dalje nastavlja sa sjasi mi, hejteru i slicne gluposti. Koji dio vam nije jasan u cijeloj prici bas me zanima. Sta je to sta ljude pokosi u prvoj recenici da normalno komuniciraju i sta je konkretno tebe izazvalo da shvatis da je ovdje uopste vise prica o povredi vec o covjeku koji redovno upadne u raspravu i nekog ispljuje nicim izazvan i redovno van konteksta?

    Ja recimo ovako zamisljam normalan svijet i komunikaciju. Neko pita jel vuce povredu, poslije objasni da nije pratio, drugi mu odgovore da nije, da razloge zasto ga prozivaju drugi teniseri i stampa i slicno. Gotova prica. Eto, mozda sam ja avetan pa je normalno da isprojektuju ljudinekom nesto, ispljuju se, oslobode se neke lose energije koju nose. Mozda je do mene.
    I Nadal je prduckao kako nije siguran zbog povrede da li će učestvovati na AO, pa kada je počeo da dobija mečeve , u inače prelakom žrijebu, ne pominje više svoje povrede. Ajde da je Novak gubio 2-0 , pa da se kaže kako nešto petlja, ovako je gazio protivnika i doživio neuobičajenu povredu... Mislim da ni Nadal nije dovodio u sumnju Novakovu povredu, iako su pokušavali mediji da izvuku izjavu kao da Rafa sumnja nešto...
    Otvara se nebitna priča.

  17. #23162
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Počisti Nadal teren sa Fonjinijem po rezultatu

  18. #23163
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Prvi put u cetvrtfinalu GS-a tri Rusa.

    Jos imamo Sasu Zvereva i Cicipasa kojem je majka Ruskinja.

    Ako dodamo Grigora i Novaka sve Sloveni, jedino Rafa uljez

  19. #23164
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Sedam pravoslavaca i Rafa. I na kraju ce taj "uljez" da uzme trofej, haha.

    Inace, imam neki grdan osjecaj u vezi danasnjeg meca.. mislim da ce Zverko tesko pasti Novaku.


  20. #23165
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Dok se jedan ne ukanali, drugome ne svane..

  21. #23166
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Mali je lakukaraća za Djokasha!
    ...

  22. #23167
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Sta radi Novak, od ocaja do sjaja u 3 set.
    Kako se rasadne psihicki onako zbog jednog jedinog poena, srecom ga ne drzi bez par gemova.
    Forever young, i want to be forever young

  23. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  24. #23168
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Samo da se ne ide u peti...

  25. #23169
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dobar meč. Novak je dobio Zvereva na iskustvo. Baš je bio tvrd meč.

  26. #23170
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Bilo vrlo mucno. Borili su se kao lavovi obojica, ali nije bila bas besprekorna predstava. Ovo ce protiv Nadala / Medvedeva morati znatno bolje, inace kameno.. Polufinale ne pominjem, jer je protivnik totalna nepoznanica. Doduse, to moze da bude i nezgodno, Novak tradicionalno ima problema sa igracima koje nikad ranije nije probao...


  27. #23171
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Izvuce Novak ovaj 4 set na 100 jada.
    Nadam se da nece imati vecih problema protiv ovog Karaceva iako je senzacija turnira, dosta mu je 1/2f.
    Forever young, i want to be forever young

  28. #23172
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    pa nije bilo mučno, tvrd meč svakako. Zverev bio dobar baš. Novak ako ovako bude igrao može da dobije Nadala ako uopšte i dođe do tog meča. Svakako se nadam tom finalu jer Cicipas mi je strahovito antipatičan sportista i nadam se da će ga Nadal dobiti. Tu je i nezgodni Medvedev tako da...

  29. #23173
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default


  30. #23174
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,751
    Thanks Thanks Given 
    2,119
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    I zamalo ne izgubi ovaj gem na 40-0 na svoj servis, a vec je 3 izgubio na 30-0, ne smije dopustati takvo opustanje i pad koncentracije.
    Forever young, i want to be forever young

  31. #23175
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    pa nije bilo mučno, tvrd meč svakako. Zverev bio dobar baš. Novak ako ovako bude igrao može da dobije Nadala ako uopšte i dođe do tog meča. Svakako se nadam tom finalu jer Cicipas mi je strahovito antipatičan sportista i nadam se da će ga Nadal dobiti. Tu je i nezgodni Medvedev tako da...
    Nije bilo mucno, velis? Dva tb-a, Zverev uzeo prvi, a u trecem setu imao priliku za dupli brejk prednosti i potom prosuo cijeli set.. poen nas dijelio od petok seta.

    Sto se Cicipasa tice, nema on nikakve sanse protiv Rafe, koja god da je podloga. Jeste da ovaj brzi hard njemu najvise odgovara, ali taj jednorucni bh je ogroman hendikep protiv Rafe. Zlostavljace ga sa tog krila, silovace ga na njegov bh!

    Medo je mozda i najveca moguca prijetnja, bas, bas nezgodan...


Page 927 of 1103 FirstFirst ... 4278278779179239249259269279289299309319379771027 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •