Page 901 of 1103 FirstFirst ... 4018018518918978988999009019029039049059119511001 ... LastLast
Results 22,501 to 22,525 of 27574

Thread: Tenis

  1. #22501
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Izglupirao se i glupira se otkad je korona krenula.

    Em ga je rezultatski usporila, em mu je zbog svega srozan krediblitet, tako da je Novak u svakom slučaju najveći gubitnik ove korona situacije u tenisu.

    Pitanje je kako će sve to uticati na njega u narednom periodu. Znamo svi koliko mu je stalo da bude voljen.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  2. #22502
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,644
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Mi koji ga volimo cemo ga voljeti i dalje, nema sta da brine oko toga. Ameri i Britanci ce vazda naci razlog da prdekaju.

  3. #22503
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Ovdje pojedinima smeta sto se prica o tenisu i sto se ljudi prisjecaju meceva koji su usli u istoriju, samo zbog toga jer je pobjednik istih Nole. Zelim mu da se sto prije oporavi kao i svima koji su zarazeni, pa da ponovo zgazi sve redom.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to TheGovernor For This Useful Post:


  5. #22504
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Ma, to je uglavnom iz politickih razloga. Sitne duše nemaju uopste predstavu o tome koliki su zapravo to dometi koje je on dosegao. Mi smo imali neke Piksije, Savicevice, Petrovice, Divce.. kleli smo se u njih, kao da su ne znam sto.. A na kraju ce sve te nase velikane pamtiti samo nasi narodi. Toliko ima jacih i uspjesnijih od njih u tim sportovima. Ali zato ovaj ludak.. nema se rijeci za zlocin koji on cini. :-D

    A nasa crnogorska karakterna crta ti je da se zbog kompleksa sprdamo sa onima kojima nismo do koljena. Kaze se lijepo za nas: "Ne mozes ti biti toliko uspjesan, koliko te ja mogu pljunut". Cetinjska i cikoticka skola. Znas kako bi Podgoricani rekli za Teslu da je zivio u Pg? "A znam onoga elektricara iz zgrade.." :mrgreen: Otrovan smo narod, jbg.. zato nam je i ime drzave takvo.. crnilo...


  6. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  7. #22505
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nismo samo mi. Koliko su ga pljuvali što je igrao u Zadru zadnjih dana po Srbiji. Ovo ođe je preotrovna sredina, svaka. Od CG preko Srb pa i svih ostalih. Divlja plemena.

  8. #22506
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.facebook.com/VT4life/posts/2710195115876974

    Mali odlomak:

    "Koliko god se nisam slagao s nekim njegovim izjavama tijekom karantene, smatram da je za ovu novonastalu situaciju Novak najmanje kriv. Svi smo više-manje podržavali ideju Adria Toura i veselili se nekom ozbiljnom tenisu, pogotovo na ovim prostorima. Pričati sada da je to bilo glupo i neodgovorno bilo bi krajnje licemjerno. Ako je netko odgovoran, to bi trebale biti državne vlasti, krizni stožer i epidemiolozi, pa onda i savezi, jer bez komunikacije i dogovora s njima, ništa od ove serije turnira ne bi bilo moguće. Logično, svi su objeručke prihvatili taj turnir, hvalili se najvećim sportskim događajem trenutno u svijetu, naslikavali s 1. igračem svijeta i ekipom i natjecali u tome tko će dobiti veći dio kolača zasluge s tog raskošnog stola svjetskog teniskog glamura. Sada, kada se taj kolač pokazao "bljutavim i otrovanim", svi bježe od odgovornosti."

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  10. #22507
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    I najvaznije od svega, publika ce uvijek biti na strani Nadala protiv Novaka, ali toliko histericna kao kad igra Federer.. nikad! Ovo je priceless!
    sjećam se meča Federer/Berdych četvrfinale masters Miami. vrlo neizvjestan meč, par puta je prilikom promašenog prvog servisa Čeha publika aplaudirala zbog greške. odlično razumijem i kapiram zašto bi neko navijao i podržavao Rogera (čovjek je jednostavno na odredjeni način promijenio tenis) ali nikad mogao da razumijem zbog čega tako omalovažavaju mnoge njegove protivnike. finale US Opena 2015. godine je možda sa te strane za Djokovića bilo i teže nego li ovo finale W. da se razumijemo znali su na isti način u nekim duelima da se ophode i prema Nadalu, ali u mnogo manjoj mjeri.

    jes da je sezona zbog pandemije vrlo vjerovatno uništena ali radovah se nastavku. ne bih se začudio da sada i malo promijene raspored. u svakom slučaju ne znam šta očekivati od ova 2 slema. računam da će to Novak i Rafa na ravne časti podijeliti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  11. #22508
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Ja sam ubijedjen da ce Tim ukrasti jedan.


  12. #22509
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    moguće. na AO je bio strašan, ono finale mu je odlična škola. mislim i prije toga je igrao finala RGa ali u onom finalu je pokazao koliko može. na šljaci je uvijek bio strašan, dobro je za tenis što je popravio igru na betonu jer može u kontinuitetu da bude u samoj završnici slemova pošto odu ova trojica ludaka. doduše ove godine je RG specifičan jer se igra u totalno drugačijim vremenskim prilikama pa i u treba obratiti pažnju. volio bih recimo da se Zverev sredi, veliki talenat, šteta što nikako da nadje igru. vjerovatno se sjećaš kako je igrao finala Mastersa (a i završnog turnira) koje je osvajao. po jedan brejk i svoj servis drži lagano, bez ikakve natege. a igrao je protiv Novaka i Rogera. a znamo kako ovi iz mladje garde znaju da se pogube.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #22510
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Tim je budućnost tenisa i zaslužuje da bude u vrhu i uzme makar 7-8 GS-ova u svojoj karijeri

  15. #22511
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    moguće. na AO je bio strašan, ono finale mu je odlična škola. mislim i prije toga je igrao finala RGa ali u onom finalu je pokazao koliko može. na šljaci je uvijek bio strašan, dobro je za tenis što je popravio igru na betonu jer može u kontinuitetu da bude u samoj završnici slemova pošto odu ova trojica ludaka. doduše ove godine je RG specifičan jer se igra u totalno drugačijim vremenskim prilikama pa i u treba obratiti pažnju. volio bih recimo da se Zverev sredi, veliki talenat, šteta što nikako da nadje igru. vjerovatno se sjećaš kako je igrao finala Mastersa (a i završnog turnira) koje je osvajao. po jedan brejk i svoj servis drži lagano, bez ikakve natege. a igrao je protiv Novaka i Rogera. a znamo kako ovi iz mladje garde znaju da se pogube.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Medju omladincima ima odlicnih igraca, ali gradjom ne odgovaraju tipu igraca koji ima potencijal da bude dominator. Svi su nekako čapljasti, džigljavi.. a takvi teniseri su skloni povredama na duze staze. Zverev, Medvedev, Cicipas, Kirijos, Kacanov... Svi preko 190cm, a to nije dobro. Tim ima odlican odnos visine i misicne mase, ali njega je sjebalo sto je medjugeneracija. On ce sad vec 27 godina da napuni, Velika Trojka mu je pojela mnogo potencijalnih trofeja, a vrlo vjerovatno ce i jos. Srecom, savremeno doba je omogucilo da je vijek sportista produzen, ali ipak...


  16. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  17. #22512
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    upravo. a i problem je što oni još uvijek nisu povezali par dobrih rezultata na GS (sem Thiema). obično to bude jedan dobar GS pa onda idući vrlo loš. nisu naučili da se nose sa pritiskom dobrih rezultata i očekivanja. problem je što su ova trojica ludaka postavili nerealne standarde koje sumnjam da će iko dostići. ako gledamo Thiema šteta što će Novak i Nadal igrati dok ne prestignu Rogera u to sam siguran. Novak će zapeti iduće godine na OI u Tokiju, to mu je jedino nedostaje. ne znam šta očekivati od ostatka sezone, Novak je krenuo furiozno. jedva sam čekao RG i duel sa Rafom jer mislim da bi to bio nevjerovatan meč. posmatrano iz ugla Nadala smatram da su mu povrede uzele makar 2 GS (ono finale AO protiv Wawrinka bi dobio ubijedjen sam)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #22513
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Ah, gledajuci tako, sva trojica su kiksali nekoliko slemova. Novaku su Jelena, Pepe i lakat uzeli dvije godine. Federeru je Novak zivot zagorcao od 2010-e, samo ta 3 "dobijena" meca na slemovima, dje je kiksao mec-lopte...
    A sto se tice Novakovih sansi na RG, ja nisam bas optimista. On je meni tek treci favorit tu, iza Rafe i Tima. On ima savrsenu igru, ali nema vise onaj penetrirajuci forhend iz 2011-e, a to je neophodno na sljaci. Bez toga se ne moze protiv najjacih. Moras da imas forhend kojim ces da probijes i natjeras protivnika na defanzivu, a on prosto ne moze da generise toliku snagu. To nije beton, pa da majstorski hvata loptu u penjanju i kontrama koristi snagu protivnika. Na momente on ima tu snagu, zna on da raspali, ali strasno rijetko to radi. Mislim da je taj lakat tu glavna boljka, frka ga je da ga ne sjebe, a to bi u ovoj fazi njegove karijere znacio kraj.


  19. #22514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    ja iz zajebancije kažem da Novaku treba dat’ 3-4 GS samo zbog žene svaka njemu čast. opet tu se vidi odlika vrhunskih sportista. vezati onakve sezone i držati sva 4 slema pa ispadati od igrača vrlo sumnjivog kvaliteta i onda se vratiti ovako. Federer je takodje one 2017. godine igrao strašno dobro posle povratka. Roger je izgubio 3 finala W od Novaka (‘14, ‘15 i ‘19) uz ono finale US od ‘15. jednostavno Novak zna kako sa njim u tim najbitnim mečevima.

    od ove godine i RG ima teren sa krovom. e sad zamisli recimo finale Nadal/Novak sa krovom? Nadal zna da kiksa kad se igra pod krovom, njemu odgovaraju oni uslovi u Parizu kad se turnir igra u normalnom terminu.

    za forhend se slažemo. zbog toga problema koji ima morao je smanjiti snagu (intezitet) udarca ali njegovi forhendi sada znaju da upadnu pod takvim uglom da i defanzivne mašine poput Nadala teško mogu da ih stignu. Novaka sada i servis itekako služi, veliki broj svojih gemova zna da osvoji prilično lako. ritern je taj kojim ‘načne’ protivnika i on mu omogućava da kontroliše poene. bekhend paralela je ključni udarac kod Novaka i on mu je donio toliko bitnih poena.

    Rafa je uvijek favorit broj 1 na RGu. nevjerovatan je način na koji on igra na tom turniru. čak i ako lošije igra zna da izvuče meč


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #22515
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Slozicemo se da ce tu najbitnije biti u ciju polovinu zapadne Tim. Koga on dopadne, taj prvo treba da prezivi to pakleno polufinale sa Austrijancem, pa tek onda sa najvecim rivalom u finale. Podsjeca malo na Novakove muke do 2011-e ili Marejeve tokom cijele njegove karijere. :-D


  21. #22516
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,643
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    naravno. još uzmi u obzir da se US open završava 13. septembra. posle 14 dana počinje RG. i sa te strane će biti zanimljivo

    raspisasmo se mi, ali neka tenis je vrhunski sport


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #22517
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    ma, predivan
    Bice zanimljivo i to bez publike.. nema ko da Novako smeta na servis, a opet.. nema ni kome da se inati, pa da probudi zvijer u sebi. Ko zna na sta ce to liciti.


  23. #22518
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Lijep gest Djokovica:

    https://www.vijesti.me/sport/tenis/4...u-novom-pazaru

    Ovo volim. Svaka cast, majstore!

  24. The Following 3 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  25. #22519
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,445
    Thanked in
    1,318 Posts

  26. #22520
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default


  27. #22521
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,445
    Thanked in
    1,318 Posts

  28. #22522
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,232
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Ovaj novi ranking sistem je dosta zakomplikovao stvari, ali razumijem da se nije moglo naci resenje koje bi svima odgovaralo. Ustvari, ovo Federeru najvise odgovara.


  29. #22523
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    538
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    142 Posts

    Default

    Mislim da ce se sve redom otkazat do kraja godine...

  30. #22524
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default


    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  31. #22525
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

Page 901 of 1103 FirstFirst ... 4018018518918978988999009019029039049059119511001 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •