Page 954 of 1103 FirstFirst ... 45485490494495095195295395495595695795896410041054 ... LastLast
Results 23,826 to 23,850 of 27567

Thread: Tenis

  1. #23826
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Nije njega Kveri dobio one godine, nego se Jelena bila posrala u njega. Nego, da ne sirimo temu...


  2. #23827
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A Mirka se ne sere u Rođu?

  3. #23828
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Naprotiv. Mirka ga je izvela na pravi put, napravila covjeka od njega.


  4. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  5. #23829
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Napravila gospoče i čojka od njega, slava tašti što je taku šćer odgajila

  6. #23830
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nije njega Kveri dobio one godine, nego se Jelena bila posrala u njega. Nego, da ne sirimo temu...
    3 GS i zlato sa OI mu je uzela Jelena. dvije godine bačenog tenisa. sa sve povredom onom
    Last edited by outline; 17-06-21 at 16:16.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  7. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  8. #23831
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    329
    Thanked in
    191 Posts

    Default

    Simpatično


  9. #23832
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Mene su rafa i federer smorili ,vucaju se ka babe… i nijedan vise ne moze do kraja da ide, pa preskaci turnire i smaranja, daj druze ili igraj ili batali… *****ju se kako bi slucajno uzeli jos koji GS.

    Vimbeldon ce svakako biti zanimljiv, ima tu dobrih tenisera, nole je svakako favorit ali otom potom…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #23833
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,490
    Thanks Thanks Given 
    5,331
    Thanks Thanks Received 
    3,824
    Thanked in
    1,515 Posts

    Default

    Okle to da je jelena kriva novaku . Nemojte ta zuta stampa naglabanja

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  11. #23834
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ovo su one priče balkanske đe svako zna što se čini u tuđu kuću. Znao sam dosta takvih alapača, kako im je život sve pod nos vrnuo... palanački mentalitet. Nikad me u životu nije zanimalo što ko radi u svoju kuću , a evo naš narod sve zna, Jeca je Srbima kriva za svaki poraz Novaka, a "vole" je ka Pepea i Rođu zajedno. Njihov posa' ljudi. Ni meni nije simpatična ali njihov odnos, njihova stvar...21 je vijek.

  12. #23835
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    ko iole prati karijeru Novaka Đokovića van terena vrlo dobro zna da se neke stvari ne dešavaju slučajno. ako posle toliko godina Vajda odjednom bude sklonjen tad a dođe neki guru, onda tu nešto ne štima. no, nije to za ovu temu. nije samo žena problem, Novaka su napadali i zbog biznisa njegove tašte, recimo
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #23836
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Outline...vjeruj mi, sve su to gluposti. Njihova stvar.

  14. #23837
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,185
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,300
    Thanked in
    2,005 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    https://mondo.rs/Sport/Tenis/a148369...ula-video.html HRVATI U TRANSU ZBOG NOVAKA ĐOKOVIĆA - "EVO GA, SAD ĆE AS!" Srbin osvojio Rolan Garos, oni napravili feštu! (VIDEO)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I mama Hrvatica u transu

    The more things change, the more they stay the same.

  15. #23838
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Outline...vjeruj mi, sve su to gluposti. Njihova stvar.
    "Usred Vimbldona odlučila sam da odem na jedno duhovno putovanje u Ekvador. To se desilo bukvalno u roku od dva dana, samo sam odjednom shvatila da moram da odem. Nažalost, izgubio je kada sam ja otišla i uvek će postojati taj osećaj krivice..."

    Direktore, ovo su njene rijeci. Sad kreni od sebe, bilo kojim poslom da se bavis, a ne necim jos tako zahtjevnim kao sto je profesionalni tenis, dje ti treba maksimalni fokus, da si naostren i skoncentrisan do maksimuma... Zena ti samo odluci da ode na "duhovno" proputovanje. S kim? Sama. A sama, a? Hmm.. Uveliko se pricalo tada da ga vara sa nekim tipom. Nebitno je sad da li je ili nije, ali sumnja je sigurno postojala. Siguran sam da je bio totalno srusen zbog toga sto ga je tako odjednom napustila u sred turnira, a to se i vidjelo na terenu. Glava mu nije bila na terenu, vec je stalno razmisljao dje je, s kim je... To te totalno usere i prosto ne mozes da dajes svoj maksimum na poslu. Ne znam da li je tebi sve to glupost, palanacki mentalitet, ali tako stvari (ne)funkcionisu.


  16. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  17. #23839
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,726
    Thanks Thanks Given 
    10,769
    Thanks Thanks Received 
    5,109
    Thanked in
    2,379 Posts

    Default

    Ne daj bože da mu je Tripletina koncetracija.Mada,i on u zadnje vrijeme gubi gžfokus.Gleda u tuđe dvorište...tačnije u BD dvorište

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  19. #23840
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Sve su prilike da je Novak Federera ugasio na njegovom bunjištu 2019. a Nadala na njegovom 2021.

    Sad je samo nebo granica.

  20. The Following User Says Thank You to Tha_Maddog For This Useful Post:


  21. #23841
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Sve su prilike da je Novak Federera ugasio na njegovom bunjištu 2019. a Nadala na njegovom 2021.

    Sad je samo nebo granica.
    Noćas sam gledao opet skraćeno mečeve Novaka i Federera iz finala Wimbledona 2019 i onaj epski meč Novaka i Nadala na AO kada su igrali skoro 6 sati...Otac mi je prenio ljubav prema tenisu. Ja pamtim čak i Bekera kojeg sam gledao kao dijete uz oca. Čak sam jedno vrijeme pratio tj navijao i za Kurijera, navijao sam za Samprasa, pamtim Agasija, pamtim onaj epski meč Federera i Nadala na Wimbledonu...Bilo je stvarno sjajnih tenisera, mnoge nisam nabrojao ALI ovo što se dešava zadnjih 10 godina je apsolutno druga dimenzija. Kakve smo sve mečeve gledali, a da toga nismo svjesni. Novak je stvarno veliki šampion, a ovo rivalstvo između njega i Nadala je nešto nevjerovatno i što tenis teško da će opet imati.

  22. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #23842
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Dijelimo sličan dijapazon praćenja igrača. Sve i da smo malo subjektivni zbog Novaka, svakim njegovim novim podvigom gasi se i najmanja sumnja o kakvom se monstrumu tenisa i sporta radi.

    Dodamo li tome "sitnicu" da su u njegovoj eri bila još dvojica koja bi, da nije njega bilo, uzeli po 30ak GS, ludnica zvana "posljednjih 15ak godina" je potpuna.
    I jako teško ponovljiva. Vrhunac teniske igre.

    Postaćemo svjesni u godinama nakon njihovog povlačenja čemu smo imali privilegiju da budemo savremenici.

  24. The Following User Says Thank You to Tha_Maddog For This Useful Post:


  25. #23843
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ovi mečevi su inspiracija svim ljubiteljima sporta. Ostati hladan kada gubiš, a to se dešavalo ne znam ni sam u kolikom broju mečeva... Stvarno se čovjek napuni pozitivnom energijom kada pogleda neke mečeve. Neprocjenjivo.

  26. #23844
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    705
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Ja ne mogu zaboraviti onu forhend dijagonalu Đokovića na meč loptu za Federera u polufinalu US opena.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Milos Darmanovic For This Useful Post:


  28. #23845
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Naravno, ne može ni rođa to da zaboravi...

  29. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  30. #23846
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    https://www.tennismajors.com/atp/djo...cs-419453.html

    Naostrio se da poosvaja sve velike turnire ove godine. Misljenja sam da je taj kalendarski slem ili cak zlatni slem (sa olimpijskim zlatom) ogroman zalogaj, ali je isto cinjenica da je prebrodio najtezu prepreku - RG, pa da vidimo. A zasto je ogroman zalogaj? Pa, zbog tog prokletog USO. Ako zaista poosvaja sve do tada, bice nenormalan pritisak na njega na USO. A tamo je publika nemoguca, kauboji klasicni, non-stop neko dobacuje, omalovazava, psuje.. Ja sam ubijedjen da je ta toksicna atmosfera krivac br. 1 zasto nije uspjesniji na tom slemu, a ne nesto visociji odskok loptice (sto vise odgovara Nadalu), kako smatraju strucnjaci. To ce biti pakao tamo... Taj zlatni slem je samo Stefi Graf osvojila, samo tad su Olimpijske igre bile posle USO, a odje je sabijen raspored, a ukleti USO na kraju misije.. bice pretesko...

    Ali za GOAT-a vec ima prebogat rezime, samo je ostala ta jedna jedina stavka koja mu nedostaje - slemovi. Najbitnija, ali najljepse stvari se za kraj ostavljaju. Sad im vec dahce za vratom, samo jedan slem iza Fedala.

    Dupli karijerni slem i dupli zlatni masters! Ovo dostignuce mi je posebno fascinantno. Za dupli karijerni u startu moras da imas osam slemova, savrseno rasporedjenih. Jedan Agasi ima UKUPNO 8 slemova, sto se smatralo ogromnim uspjehom. Lendl i Konors isto.. Mekenro, Vilander, Edberg, Beker.. ni toliko. Doduse, to su bila vremena ujednacene konkurencije, bez dominatora (do pojave Pita Samprasa), ali i vrijeme prije homogenizacije terena, kad su vladali specijalisti. Beton i trava su bili znatno brzi nego danas, a sljaka uvijek spora, tako da je bilo gotovo nemoguce u svom arsenalu imati igru za sve uslove. Ako si bio baseliner toga vremena, Wimbledon bi ti bio nemoguca misija. Prosto, tamo bi te cekao neki Beker, Edberg ili cak Sampras, koji imaju savrsenu S&V igru i tu ti je kraj. Sa druge strane, ti specijalisti za brze podloge nisu mogli nista na sljaci i RG im je bio neosvojiva tvrdjava, pa i velikom Pitu. Zato Agasi ima posebno mjesto u mom srcu... Covjek je jedini u toj eri uspio da osvoji karijerni slem, sva cetiri da pokori, iako uopste nije imao S&V igru. Ali je, uz danasnjeg Novaka, imao najbolji ritern svih vremena. Na onako brzoj travi nanizati jednog Bekera, Mekinroa i u finalu zverinu od Gorana Ivanisevica, a sve sa osnovne linije.. kapa dolje!
    Danas je taj poduhvat dosta laksi, odskok na wimbldonskoj travi je znatno visi, ali sta vrijedi kad se uporedo pojavio najbolji specijalista za sljaku svih vremena, Rafael Nadal, koji je jednostavno zakljucao taj svoj slem. Mnogo je jada ubilo Federera i Djokovica dok nisu osvojili RG...
    A dupli zlatni masters je prica za sebe. Svih devet turnira masters serije (beton, sljaka, dvorana), pa puta dva. Federer nikad nije osvojio Monte Karlo i Rim, a Nadal nikad Pariz i Majami. Steta sto u ovoj eri nije bilo mastersa na travi, a vidim da je u planu tako nesto. Federer i Djokovic bi imali legendarne meceve na njemu...

    H2H. Sa Federerom ima 27:23, a sa Nadalom 30:28. Nadal je sad imao idealnu priliku da ispegla H2H, ali Novak je imao neke druge planove. Inace, iako se cesto koristi kao argument u goat-raspravama, meni je ovaj parametar jedan od najmanje bitnih pri ocjenjivanju koji je od dvojice tenisera veci i bolji. U njemu mogu biti sakrivene brojne okolnosti koje ga mogu okrenuti naglavacke i zato mi nije narocito mjerodavan. Npr, kad si u svom prajmu, mozes se nekoliko godina izivljavati nad klincem koji tek stasava i taman kad taj klinac sazri u opasnog konkurenta, ti se penzionises. Ostane H2H kao da si za klasu bolji od njega, a taj klinac sjutra postane dominator, bolji teniser nego sto si ti ikad bio. Ili kao sad sa Federerom, koji maksimalno prolongira penziju, pa jedan Zverev ili Dominik Tim ima pozitivan H2H sa njim. Jel to znaci da su oni bolji od njega? Ne, brate, nisu mu do koljena. Ali su ga navatali na kraju karijere i bi mu ga rabota. Ili kao sto je muka sa Nadalom. Covjek te ceka na sljaci i tu krcmi H2H. Ti si odlican na svim podlogama, ali on nije i zato njega nema da dodje do tebe u finalu nekog betonskog slema/mastersa, dok te na sljaci redovno ceka i dere te. I sta, ti ces imati negativan skor sa njim, jer on prosto nije dobar kao ti u svim uslovima. Bzvz skroz.
    Ali u ovakvoj situaciji ipak zgodno dodje kao dodatni adut da se zacepe usta hejterima, a hejtera ne fali kad je Novak u pitanju.

    Nedelje na poziciji 1! Sta reci, 325 nedelja za sada, a ne namjerava da stane. Federerov rekord Open ere od 310 nedelja je razbijen i sve preko je samo plus. Da bi ljudi shvatili koliko je to puno, o kakvoj dominaciji je rijec, prvo treba reci da je to preko 6 godina boravka na teniskom tronu, na celu ATP liste. A onda treba dodati i to da si u svojoj karijeri za najvece rivale imao jednog Nadala i Federera. To je stravicna dominacija. Sad mu jedino ostaje da juri rekordera u zenskoj konkurenciji, Stefi Graf, koja ima 377 nedelja. Doduse, u poslednje vrijeme se sve cesce izvode neke racunice sa nedeljama sampiona prije Open ere, pa se tako doslo do cifre od 375 nedelja Roda Lejvera, kojeg smatraju liderom u all-time kategoriji, a Novak je samo lider u Open eri. Naravno, ta alhemija se nije radila dok je Federer bio na tronu, nikome nije ni padalo na pamet, ali sad se radi punom parom na tome, jer.. kako kazu, ako hoces da si GOAT, moras biti najbolji u kategoriji all-time, a ne samo u Open eri. Iskreno, ne bi me cudilo da ATP jednog dana usvoji te podatke kao validne, ali neka im bude. Imam vjere da ce Novak pogaziti i te rekorde i zacepiti im usta i po tom pitanju.

    Najbolja sezona! Osvojena 3 slema (4 finala),6 mastersa, ATP finals i skoro 17000 poena! Ta 2015-a ce ostati rekord koji nece biti lako razbiti. Sve da neko sjutra osvoji sva 4 slema u godini, morace nekako da izmisli dodatnih 9000 poena da bi razbio Novakov rekord. Nerealan poduhvat...

    Nole slem! Osvojena 4 slema u nizu, jedan za drugim. Pored Roda Lejvera, jedini koji je to uradio u Open eri je Novak. Doduse, Lejver je to uradio u kalendarskoj godini, sto se smatra svetim gralom u teniskoj statistici (Grand Slam), ali samo neka mi je zdravo Lejver. Bitno je da to nije poslo za rukom Federeru i Nadalu, a za ostalo cemo lako. Ima lijepu priliku ove godine, pa mozda i to vidimo.

    Mentalna snaga! Na ovu temu bi se moglo napisati mnogo toga, ali da ne davim previse.. Jedini sampion kog su navijaci mrzjeli makar donekle kao Novaka je bio Ivan Lendl. Ali se ipak to ne moze mjeriti sa atmosferom u kojoj je Novak izvojevao svoje najvece trijumfe. USO 2015-e i Wimbledon 2019-e su dva primjera toga uzasa, dje stvarno moras biti sacinjen od nekog plemenitog metala da bi odolio takvom pritisku. Mnogo je primjera u kojima je Novak dokazao da je br1 u tom clutch (kako mi nemamo rijec za ovo) segmentu. To priznaju i navijaci Nadala i Federera. Nadljudska mentalna snaga. Nakon onog W 2019-e su ga mnogi ljubitelji sporta proglasili mentalno najjacim sportistom uopste, a ne samo teniserom. Nema puno primjera u sportu dje se jedan takmicar tako drsko opire svim pritiscima i okolnostima koje su protiv njega, pa cak i kad je na samoj ivici ponora. Ne da, pa ne da! Zbog njega su mnogi zapadnjaci naucili sta znaci rijec "inat".

    Velik u porazu! Jeste da zna da bude totalno lud tokom meca, izlomio je stotine reketa u hiljade komada, drao se iz sveg mozga.. ali kad je porazen, uvijek te na mrezi gleda u oci, zagrli i cestita od srca. Nadal i Federer to jednostavno ne umiju. Nikad.


  31. The Following 7 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  32. #23847
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,717
    Thanks Thanks Given 
    341
    Thanks Thanks Received 
    921
    Thanked in
    470 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    "Usred Vimbldona odlučila sam da odem na jedno duhovno putovanje u Ekvador. To se desilo bukvalno u roku od dva dana, samo sam odjednom shvatila da moram da odem. Nažalost, izgubio je kada sam ja otišla i uvek će postojati taj osećaj krivice..."

    Direktore, ovo su njene rijeci. Sad kreni od sebe, bilo kojim poslom da se bavis, a ne necim jos tako zahtjevnim kao sto je profesionalni tenis, dje ti treba maksimalni fokus, da si naostren i skoncentrisan do maksimuma... Zena ti samo odluci da ode na "duhovno" proputovanje. S kim? Sama. A sama, a? Hmm.. Uveliko se pricalo tada da ga vara sa nekim tipom. Nebitno je sad da li je ili nije, ali sumnja je sigurno postojala. Siguran sam da je bio totalno srusen zbog toga sto ga je tako odjednom napustila u sred turnira, a to se i vidjelo na terenu. Glava mu nije bila na terenu, vec je stalno razmisljao dje je, s kim je... To te totalno usere i prosto ne mozes da dajes svoj maksimum na poslu. Ne znam da li je tebi sve to glupost, palanacki mentalitet, ali tako stvari (ne)funkcionisu.
    Aoo Ovizi, ne znadoh za ovo...Da sam bio na njegovo mjesto reka bi joj da se ne vrće...

    Onda bi Nolje i ja imali ukupno 26 GS.

  33. #23848
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ali niko ne voli da potura nos u tuđe ka ljudi na ovim prostorima. Ja sam se podizao u Titogradu u kojem su ljudi svakome znali što se u kuću čini. Uglavnom su najviše o tome prduljecali oni koji nisu imali normalan život, kasnije su se ženili/udavali pa razvodili... Kako mene savrseno je boljelo uvo ko što čini...a namrtvo me vazda nerviralo to što se ođe ka niđe na svijetu ne razglabaju tuđi životi i što su ljudi skloni i da se naslađuju problemima drugih.

    Ja Novaka pratim odavno kao tenisera, prirodno je i bilo da navijam i pratim put nekoga ko je sa ovih prostora. Njegov put uspjeha nije bio lak, a svakako i pored mnogih dešavanja je uspio da se izdigne iz svega i ispisuje stranice teniske istorije. Sve drugo me ne zanima. Prilazim sa poštovanjem običnim ljudima koje i ne znam, a ne da ne poštujem najvećeg tenisera ikada. Što bi ja sada zalazio u to zašto mu je žena otišla na put, ima li koga itd... Njihov posao. Na kraju, on sa tom ženom ima dvoje djece i to je to. Želim im svako dobro.

  34. #23849
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,016
    Thanks Thanks Given 
    1,143
    Thanks Thanks Received 
    1,476
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/zabava/showbiz/ko...aku-i-djecaku/

    Nevjerovatno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #23850
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    https://www.cdm.me/zabava/showbiz/ko...aku-i-djecaku/

    Nevjerovatno


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sprdnja.

Page 954 of 1103 FirstFirst ... 45485490494495095195295395495595695795896410041054 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •