Page 396 of 1103 FirstFirst ... 296346386392393394395396397398399400406446496896 ... LastLast
Results 9,876 to 9,900 of 27574

Thread: Tenis

  1. #9876
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  2. #9877
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    St.Petersburg
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Niko ne kaže da mu je ovo neki vrhunac, ali ne vidim po čemu je realno lošiji nego u najboljim danima, sem po tome što je jedan igrač popravio sopstvenu igru pa mu nabija kompleks?
    Losiji je ove godine za pocetak na sljaci,na njegovom najboljem turniru RG je jedva dobijao meceve,a Rafa u top formi je to zavrsavao bez izgubljenog seta ranije...Ove godine mi je jedino zao sto nije osvojio Majami,jer tu Novak nije bio bolji,ali to sad nije ni bitno...ja vjerujem da ce Nadal 2012 opet sve da ih pocisti

  3. #9878
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Sjajan clanak iz sjutrasnjeg Telegrapha:
    Ne kažu, eto, džabe da je vrijeme relativno.

    Praštajte na offu.
    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    posto njima maksimalno ohrabruje ovu Nole-maniju, koja mu nista dobra donijeti ne moze?
    Ništa dobro. Sem glasove. Jebe se njemu za tenis koliko i meni za hortikulturu i ikebane.
    Last edited by Čika Džo; 04-07-11 at 00:43.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  4. #9879
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno je kako ljudi pljuju po ovakvim sportistima kao sto su Nadal, Federer i Djokovic...posebno zato sto vecina od tih lajavaca nista nije postigla u zivotu u sportu...Oni od 5-te 6-te godine treniraju po 6,7 sati dnevno dok je vecina blejala za kompjuterom i igrala igrice...Iza Mareja je stala cijela Britanija i finansiraju ga od malih nogu...ko je stao iza Djokovica?? Otac mu je rasprodao vrijednosti sto je imao i snalazio se na sve moguce nacine da bi mu sin uspio...zivjeli su kao sirotinja...Niko nije stao iza njih do 14-te ,15-te god...a koje su to pare potrosene do tad...Momak je ostvario skor 48-1, i opet se nadje neko da laje i da kaze da je nezasluzeno...Greota od naseg naroda...
    Nadala nazivaju ciganinom, ja samo ne znam zasto...miran momak, pravi sportista...korektan, povucen...Meni licno bas mio teniser...i nas narod ga naziva ciganinom, zivotinjom...A toliko titula osvojio i nista ruzno jos ne cuh od njega...Jednostavno zalosno...

  5. #9880
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Hvala vam dobri ljudi s' 4 ruke

    Amnesiac jesi vidio da ne znaju sto ga je pogodilo,e to je neprocjenljivo
    Dao bih i 1000
    Ali na presu covjek izgubi konce,pita ga novinar opet povodom ovih 5 poraza,a on veli jesi li ti ovdje bio?Pa bas sam pricao o tome,nikad Nadal nije bio tako nervozan.Cak mi ga je bilo zao u jednom momentu kad kaze on igra najbolje u karijeri,ja igram najbolje,ali to nije dovoljno.Ne moze taj spin da prodje kao protiv Rogerovog jednorucnog,a momak nema plan B,Novak je jednostavno prejak sa osnovne linije od kad je sredio fizicku spremu.Jednostavno ne zna sta da uradi,sve mu vrace,a tako ga brzo napadne da to nije normalno
    Ocekivao sam sad pricu da nije ovo najbolji Rafa,e pa moze da se cekja greska protiv 99 od 100 igraca,protiv ovog ne moze,a napadi su mu nedovoljni,napravio je cudoviste,neka zivi s tim
    Ne moze on ovako stalno igrati rece,moram da budem strpljiv i da cekam,zanimljivo.Ja cak mislim da Novak moze jos bolje,mada je drugi set bio nerealan,onakav nivo tenisa je vidjen jos samo od Rodzera.Da nije Nadala i Federera Novak nikad ne bi postao ovo sto jeste,pa se mora covjek i njima zahvaliti
    Cak sam i Sofranca cuo danas,nesto je bio bolji no obicno,mada se vidi da nema pojma da se podloge usporavaju,a trava od 2002.Valjda ce i to saznati,mada...
    Sad je medju velikanima,medju Esom,Gugom,sjajno
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  6. #9881
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

  7. #9882
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    A sada se sezona vraće na beton tu tek ne vidim ko može da mu parira.Ove godine US Open je kao stvoren za njega izbjeći će Nadala ili Federera do finala tako da mu se sve poklopilo
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  8. #9883
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam presiguran da Novak osvaja USA OPEN.Naravno svi će reći: Ako je osvojio Wimbldon(trava) gdje je najslabiji, kako će tek osvojiti USA OPEN(beton) gdje je najjači!
    Ima jako opasnih igrača na betonu koji mogu da iznenade, a u polufinalu ako sve bude realno ga čeka Marej.Novak je nakada bio poznat po bekhend paralelama a sada uz njih ima i fantastične bekhend dijagonale.Forehend koji je prije bio slabiji udarac sada je na vrhunskom nivou.Voleji, kada ih odigra, su neuporedivo bolji, smečevi takodje, dropšotovi,slajzovi...
    Jedino mora da ubrza servis.Znači , definitivno kada servira stalno pratim onaj semafor koji pokazuje brzinu.Kada predje 124 milje , to je praznik.I dalje ne mogu da vjerujem da čovjek koji ima tako strašne i ubitačne udarce sa osnovne linije ne može brže servirati.Koliko je samo Nadal poboljšao servis, sada mu je to ogromna prednost...o Federeru da i ne pričam.Upravo zbog tog segmenta u igri, Novak je izgubio od Federera, jer kada ti ne ide , kada udarci ne slušaju ...veliki teniseri se izvlače servisima!

  9. #9884
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nisam ekspert ka vi odje ali ja ne vidjeh do sad u to malo sto pratim da je neko onako razmontirao Nadala.U prvom setu,u poslednjem gemu, imao sam neki osjecaj da ce Novak uzeti brejk pa cak i kad je Nadal poveo 30-nista.Za drugi set sam ocekivao ono sto se desilo u trecem,sto je Novaku ispalo odlicno jer je prije slom seta vec imao u steku dva.Drugi set je bilo demoliranje,fantazija.Treci set se morao desit jer nije Nadal bilo ko i morao je pruzit otpor,stvarno bi bilo tesko povjerovati da ga Novak razvali 3-0. U cetvrtom je opet to bio onaj Novak.
    Ono sto je moja glavna impresija od juce jeste da je Novak bolji, jednostavno bolji od Nadala.Ove godine se vidi Novakov enorman napredak.Otkad sam prvi put gledao Novaka protiv Nadala,na onom Vimbldonu kad je predao mislim 2007. pa do skoro on je u meceve protiv Nadala i Federera, da ne idem dalje ulazio kao autsajder,igrajuci na limitu svojih mogucnosti da bi samo prisao tom nivou,nikako nadvladao ovu dvojicu.Znao je on i da ih pobijedi ali su to vise bili izuzeci nego obicaj.Ove godine se stanje definitvno promijenilo cemu svjedoce i ovolike pobjede Novakove i ovoliki turniri osvojeni i medjusobni skor sa Nadalom i donekle Federerom i ono sto je posebno bitno,igra.Igra koja je uzdignuta na jedan visoki nivo i ovo je sad ono sto se godinama cekalo,da Novak stane rame uz rame sa ovom dvojicom i pocne da ih redovno pobjedjuje,a cini mi se da mnogi koji prate Novaka od kad se pojavio nisu nikad ocekivali ovoliku nadmoc,a mislim da Novak moze i vise.Juce je Novak tako istrcao Nadala,kao niko dosad.Jednostavno Nadal nema resenja,sto god da proba, Djokovic ga odma saceka i vrace kao da se od zida odbija.Vidi se tacno da je dosao do toga da sad on igra svoju igru a Nadal trci po terenu i spasava.Nema vise da ga Nadal iscimava i pravi mu lake poene,sad Novak gospodari sa osnovne linije i s takvom tacnoscu pogadja i seta Nadala vamos tamos sto bi rekli.Ranije su dugi poeni isli na ruku Nadalu a sad je to Novakova prednost jer on uglavnom dominira poenom i sto je poen duzi to Nadal mora vise da se brani i pravi greske.Sto god Nadal da proba Novak je sposoban ne samo da vrati nego da ga baci u defanzivu odma.Novak je ulozio u sebe i svoj tim u poslednje vrijeme i to mu je donijelo onaj dugo cekani napredak i uspio je da aktivira onaj dio potencijala koji mu je falio.Opet cu reci, mislim da nije Novak dobio sto je Nadal lose igrao nego je Novak dosao do tog nivoa da je jednostavno bolji od Nadala.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #9885
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nole je dosao do svog sna, i sazrio je psihicki i dobio mentalnu dominaciju i kraj price, skidam kapu, ono juce bilo divno za gledat
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  11. #9886
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    pa, nekako mi ovo bode oci: French open, osvajac Nadal: 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, pri tom Wimbledon 2008 i 2011.
    povezao je ta dva turnira, dvije podloge koje nidje veze nemaju jedna sa drugom i pri tom pobjedjivao federera koji je tada bio bog.
    kad Novka ovo napravi, kapa dolje...

    Potpuno si u pravu. Australija open i Vimbldon su dosta sličnije podloge, nego što su RG i WD. Poznato je da su Australiju formirali engleski doseljenici, pa otud i sličnost u podlogama. Sa druge strane, razlika između francuske kuhinje i engleskog doručka sa sve vimbldonskim jagodama, predstavlja gotovo nepremostivu prepreku za većinu današnjih igrača.



    P.S.
    JA sam neobjektivni navijač. Pratio sam tenis tamo neđe 90ih u doba male Mo i Zeca, a ponovo počeo kad se pojavio novi srpski talas.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  12. #9887
    Join Date
    May 2011
    Location
    BR
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    77 Posts

    Default

    “Dolazim u Beograd da proslavimo srpski, junački svi zajedno! Jel’ me čekate? Srbijo moja, dolazim!!!!”, poručio je Đoković preko “Tvitera”.

    Zasluzio je dobar docek.

  13. #9888
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novače, čestitam ti i ovako, direktno.
    Hvala ti što si uspio naći vremena, pored svih obaveza koje imaš, da posjetiš forum zemlje tvojih predaka.

    Živio No1e!!!!
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  14. #9889
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.portalanalitika.me/region-svijet/srbija/30865-maljkovinajvei-protivnik-okovia-je-tradicionalna-srbija.html

    J
    edan od boljih savjeta Novaku u poslednje vrijeme. Ista ovakva atmosfera u Hrvatskoj, kombinovana sa loshim njegovim zhivcima, je karijeru Ivanisevica ucinila mnogo manje uspjeshnom nego shto je realno, po njegovoj igri, mogla da bude. Da sam na mjestu Novaka, poshao bih na dochek, proslavio sa nashim ljudima kako dolikuje jer su i oni to svojom odanoscu debelo zasluzhili, uprkos ovim propratnim pojavama,a onda poshao pod hitno u neko selo u Shvajcarskoj da fino na hladovini sabiram utiske, smirujem zhivce i hormone i pripremam se za summer hardcourt
    Last edited by Recordare88; 04-07-11 at 12:55.
    Deserve's got nothing to do with it.

  15. #9890
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cijenim da je i to jedan od razloga što Novak živi u Monaku.
    Ali on je i čovjek iz naroda, pa mu ovi kontakti sa "otadžbinom" daju dodatnu energiju.. Dobronamjeran je Maljković, za razlik od analitike koja je jedva dočekala ovakav komentar i naravno prigodan naslov. Samo mislim da je Novak ovo shvatio posle prve osvojene Australije.

    A interesantno je da će se sa Božom legendom najviše složiti oni koji su Novaka prozivali za ekonomski nepatriotizam zbog promjene rezidencije.
    Hari Krisna: -bez trolovanja laganja i ostaloih podmetanja kao i visestrukih naloga

  16. #9891
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Cijenim da je i to jedan od razloga što Novak živi u Monaku.
    Ali on je i čovjek iz naroda, pa mu ovi kontakti sa "otadžbinom" daju dodatnu energiju.. Dobronamjeran je Maljković, za razlik od analitike koja je jedva dočekala ovakav komentar i naravno prigodan naslov. Samo mislim da je Novak ovo shvatio posle prve osvojene Australije.

    A interesantno je da će se sa Božom legendom najviše složiti oni koji su Novaka prozivali za ekonomski nepatriotizam zbog promjene rezidencije.
    Naravno, potpuno je prirodno i pohvalno da chovjek voli svoju zemlju i da je nije zaboravio. Ta osobina ga samo uzdizhe, nikako spushta. I naravno da treba da odrzhava kontakt sa Srbijom, kako zbog ovih gorepomenutih razloga tako i zbog cinjenice da mu to daje dodatnu motivaciju, uostalom, puno se pisalo koliko je pobjeda Srbije u Davis Cupu uradila za njegovu karijeru. Samo kazhem da to treba dozirati, jer takva vrsta euforije mozhe da udje u glavu i da napravi nenormalne psiholoske probleme pred svaki mech, jer sad svi ocekuju da pochisti svakog do kraja sezone, a to nije nimalo lako, i to ne treba ni trazhiti od njega. Zato kazhem-povratak u svoju zemlju, slavlje, dochek, sve je to na mjestu i dobro i lijepo i treba to da uradi. I uradice. Ali, kad se sve zavrshi-ostaje karijera koju treba nastaviti. Treba se i njoj posvetiti, iznova, i pronaci motivaciju, jer je to ponekad i najveci problem sportista-pronaci motivaciju posle ispunjenog cilja. Gledaj samo Anu Ivanovic-ona svoju motivaciju pronalazi tek od prije mozhda godinu dana, a 2-3 godine nemotivisanosti su i na njenoj igri ostavili dosta traga, i josh se od njih nije oporavila. Zato i kazhem-svega po malo, i slavlja, i domovine, i patriotizma, svakako, ali i odmora, mira, i novog treninga. Jer vec pomenuh-ja sam siguran da protivnici ne spavaju, nego vec od sinoc pripremaju recepte da ga skinu.

    Inache, samo sam prenio tekst sa Analitike, naglasak je bio na tekstu Maljkovica, koji mi se bash dopao. E sad, to shto Analitika sve mora da skrene u politiku, to je njihov problem, ne pishem o tome, jer ne zhelim na sportskom dijelu foruma da se bavim politikom. Ne zelim vishe ni na politickom to da radim, kakvo je stanje tamo
    Deserve's got nothing to do with it.

  17. #9892
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Inache, samo sam prenio tekst sa Analitike, naglasak je bio na tekstu Maljkovica, koji mi se bash dopao. E sad, to shto Analitika sve mora da skrene u politiku, to je njihov problem, ne pishem o tome, jer ne zhelim na sportskom dijelu foruma da se bavim politikom. Ne zelim vishe ni na politickom to da radim, kakvo je stanje tamo
    Ja ti ne mogu opisati koliko mi je drag taj čovjek (Božo Maljković) i ne mogu prežaliti što nam nije došao za selektora. To je čovjek koji može poći na bilo koje područje SFRJ i svuda će biti cijenjen. Ne znam što bih rekao osim "Kapa do poda".
    Dick Laurent is dead!

  18. #9893
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Cak sam i Sofranca cuo danas,nesto je bio bolji no obicno,mada se vidi da nema pojma da se podloge usporavaju,a trava od 2002.Valjda ce i to saznati,mada...
    Ma on se sinoć našao u nebranom grožđu jer je sve govorio "njih dvojica pružaju sjajan tenis" i "dominacija njih dvojice" kao da ni manje ni više igraju dubl a ne su trenutno najveći suparnici. Sinoć se više okrenuo Federeru kako će on "još malo da sklizne". Nije mu ništa Roger kriv što je Novak dobio, no eto morao je neđe da izduši
    Dick Laurent is dead!

  19. #9894
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Kako do prvog mesta na kraju 2011?

    Izvor: B92 Novak Đoković postao je već u nedelju 25. teniser koji je došao na prvo mesto ATP liste.

    Srpski teniser trenutno ima 2015 bodova više od Nadala i odličnu priliku da i godinu završi kao teniski kralj.
    Do kraja godine Đoković brani 830 bodova manje od Nadala, ali i Španac će imati svoju priliku ukoliko odigra fantastično finiš sezone.
    Nadal će za tri nedelje dobiti 500 poena zbog osvajanja turnira u Barseloni, a priliku da zabeleži odlične rezultate imaće na Mastersima u Parizu i Šangaju. U Parizu prošle godine nije ni igrao zbog povrede ruke, a u Šangaju je poražen već u trećem kolu od Jirgena Melcera.

    Sa druge strane, dolazi deo sezone koji Đoković najviše voli. Pored toga, srpski teniser prošle godine nije briljirao u finišu, pa će sada imati priliku da još više pobegne Nadalu. Najveću razliku u odnosu na Španca Novak možće da napravi na US openu i na završnom Mastersu u Londonu.

    Đoković:

    Masters Kanada – polufinale (360 bodova)
    Masters Sinsinati – četvrtfinale (180 bodova)
    US open – finale (1,200 bodova)
    Peking – titula (500 bodova)
    Masters Šangaj – polufinale (360 bodova)
    Bazel – finale (300 bodova)
    Masters Pariz – treće kolo (90 bodova)
    Završni Masters – polufinale (400 bodova)

    Ukupno: 3390

    Nadal:

    Masters Kanada – polufinale (360 bodova)
    Masters Sinsinati – četvrtfinale (180 bodova)
    US open – titula (2000 bodova)
    Bangkok – polufinale (90 bodova)
    Tokio – titula (500 bodova)
    Masters Šangaj – treće kolo (90 bodova)
    Završni Masters – finale (1000 bodova)

    Ukupno: 4220





  20. #9895
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Počeo je nezaboravan doček Novaka Đokovića.Gledam B92 i hoće srce da iskoči.Velike su emocije.Desetine hiljada ljudi pozdravljaju najboljeg ambasadora Srbije i srpskog naroda.Hvala mu za sve !

  21. #9896
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://www.profreetv.com/index.php?c...watch&tvid=392 Dochek online, koga interesuje...
    Just to slip the skin...

  22. #9897
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,428
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Тап 011 !!!
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #9898
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Srećom je Ceca u kućnom pritvoru, moglo je i puno gore da bude.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  24. #9899
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beograd u plamenu, što je ovo ljudi...

  25. #9900
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    176
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da osvoje jos 300 GS-ova, nadal i federer nikad nece dozivjeti nesto ovakvo u svojim zemljama... je**s ti onda titule bato... ovo je jace od bilo cega...

    NO1E carino!!!!

Page 396 of 1103 FirstFirst ... 296346386392393394395396397398399400406446496896 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •