Page 869 of 1103 FirstFirst ... 369769819859865866867868869870871872873879919969 ... LastLast
Results 21,701 to 21,725 of 27573

Thread: Tenis

  1. #21701
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,390
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,154
    Thanked in
    2,098 Posts

    Default

    Niđe nisam napisao da će to njih da isprovocira. Ali zato tebe oće.;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  2. #21702
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Niđe nisam napisao da će to njih da isprovocira. Ali zato tebe oće.;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Oce i engleze - zna se cega je to simbol.
    ----------------------------------------------
    Igrao je Djokovic protiv bautiste - svi za bautistu.
    Igrao je Djokovic protiv federera - svi za federera.
    Stavljali ga na druge terene - federera i nadala na teren 1 itd.....
    --------------------------------------------------------------------------
    Zna se zbog cega ne vole Djokovica.

  3. #21703
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Jede travu jer mu je to tradicija jos od osvojenog prvog Vimbldona 11-te, i ne radi to da bi impresionirao Engleze vec je to vise neko sujevjerje da ga opet osvoji i kao sto rekoh tradicija. I nzm dje vidjeste da im je ove godine slao srcad.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #21704
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,390
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,154
    Thanked in
    2,098 Posts

    Default

    Ove godine napokon nije. Ali to radi na većini turnira. A na većini ga ne vole.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #21705
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    I ja isto mislim. I to mi kod njega smeta. Iako ga "volim" i izuzetno poštujem, ali ta priča, ono što jede travu itd mi smeta. Mogu misliti koliko to smeta onom Englezu. I sigurno pati od toga da ga svi vole kao Federera i Nadala. Što se nikad neće desiti. I treba da ga briga za to. Alo prijatelju ti si najbolji na svijetu. Možda najbolji ikada. I ti njima podilaziš. Umjesto da izađe na teren, digne zastavu, tri prsta, nešto što će još više da ih isprovocira ili ih samo pozdraviš sa jednim mahanjem, on šalje srca i čuda. A zna da ga ne vole.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    nisi ti to napisao , mora da je dosao rakun(zivotinja) i ovo ti dodao.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #21706
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,783
    Thanks Thanks Given 
    10,912
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Ako hoće da ga zavole,bar na ovim GS,treba bi da kaže prije početka:evo ja odustajem,i nadam se da će RF i RN osvojiti ove turnire i tako ostati nedodirljivi po broju osvojenih GS.Dobio bi aplauz jači i duži no RF prije prve meč lopte na Wimbldonu ove godine.
    Evo,ja bih potpisao da me i kući zamrze samo da osvojim USO.

    ..ili,što mislite,ali pošteno,bi li RF pristao da uslov za svaki sledeći osvojeni GS bude da izgubi 20% navijača i to da isti počnu da zdušno navijaju za NĐ
    Sent from my room
    Last edited by joni; 21-07-19 at 18:52.

  7. #21707
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Pa ja sam i govorio u teoretskom smislu da eto postoji mogucnost obzirom da brani 3000 poena na ovoj americkoj turneji ali realno je to malo vjerovatno.
    Narocito zbog cinjenice da je on u ovoj godini uzeo najvise poena i to 500 vise od Nadala a 1.700 vise od Federera a sad posle US Opena dolaze njegovi omiljeni turniri i zavrsni masters.
    Opet ne treba prerano ni slaviti jer do kraja godine imamo 4 mastersa sa po 1.000 bodova plus zavrsni dje teoretski moze neko uzeti 1.500 plus naravno USO sa 2.000 eto samo tu 7.500 bodova se dijeli.


    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  8. #21708
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Dusan Lajovic dobio prvi set, iako je bio u zaostatku jedan brejk, uspio je dobiti set u finalu Umaga.


    Valjalo bi da osvoji to bi mu bila prva ATP titula.

  9. #21709
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Evo i brejk u drugom, samo da privede kraju ovo fino.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  10. #21710
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Osvojena prva ATP titula i to croatia open. Pehar uruci gospodja Kitarovic



    Bravo Dusane!!!

  11. #21711
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Meni lično priča o tome kako si uvijek želio da osvojis vimbledon, kako si kao mali maštao o tome, kako u sobi imaš kartonske pehare a tu priču pričaš nakon osvojenog petog wimbledona (a pričao si je i kad si prvi put osvojio vimbledon), jeste vještačka i ide negdje u prilog onima koji tvrde da on želi da ima popularnost kao Nadal i Federer. Stvarno ne vidim razlog za to potenciranje, mislim najbolji si na svijetu, gazis prema apsolutnim rekordima, bićeš najbolji još dugo, šta te boli za to ko sta misli o tebi i da li te vole...

    S tim u vezi ne kapiram ni izjavu njegovog oca samo par dana nakon finala, gdje opet proziva Federera (po stoti put), pa sin ti je upravo vratio Federeru na najbolniji mogući način sve što imaš protiv njega, balkanska svijest ne priznaje da je to dovoljno, uživaj malo u trenutku, šta se eksponiras sa izjavama koje će da prodaju tabloidi...

    Ako dobije UsOpen, ladno ga vidim kako opet osvaja i AO a to bi bilo zastrasujuce.

  12. #21712
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    Ne dovodim ja to u pitanje, jasno je sve što se tog intervjua tiče.
    Zamisli osvaja 6-i vimbldon i opet ista spika o kartonskim trofejima (travu će opet probati 100 posto i to negdje kapiram da je postalo tradicija /ritual). Mislim da je to ta želja da bude dopadljiv svima iako ih je ucutkao svojim trijumfom i pokazao veličinu. Samo kažem da moze i bez toga...

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  13. #21713
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Ne dovodim ja to u pitanje, jasno je sve što se tog intervjua tiče.
    Zamisli osvaja 6-i vimbldon i opet ista spika o kartonskim trofejima (travu će opet probati 100 posto i to negdje kapiram da je postalo tradicija /ritual). Mislim da je to ta želja da bude dopadljiv svima iako ih je ucutkao svojim trijumfom i pokazao veličinu. Samo kažem da moze i bez toga...
    Najjaca ti je prica. Sto treba cojek da rece? Da izadje isprdi se u mikrofon i ode? Ne kapiram sto se ocekuje od njega? Bukvalno svaki sportista pegla slicnu pricu kad osvoji nesto Ali jbg odje boli jer Novak osvaja precesto pa se prica mora ponavljat. Usi bole.

    Eo dodjoh u PG I odje kaze komsija da je Novak dopingovan. Pasenog brata njegovog e on se zna sa jednom zenom sto je davno Novak kod njih dolazio. Provjerena info.

  14. #21714
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,783
    Thanks Thanks Given 
    10,912
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Meni je potvrdio istu priču automehaničar sa Zlatice.Veli,ja nešto izbijam neki ležaj radapcigerom,kad naiđe Novak i veli "pušti mene,ja ću to" i skide ga prstima.Nije mu da ni presu da uključuje,no ga je lično glavom nabio nazad.Ovaj majstor osta zabezeknut,ni hvala mu nije stiga reć
    Kad se alavertio malo samo je izustio:"DOPING"

    Sent from my room

  15. #21715
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Najjaca ti je prica. Sto treba cojek da rece? Da izadje isprdi se u mikrofon i ode? Ne kapiram sto se ocekuje od njega? Bukvalno svaki sportista pegla slicnu pricu kad osvoji nesto Ali jbg odje boli jer Novak osvaja precesto pa se prica mora ponavljat. Usi bole.

    Eo dodjoh u PG I odje kaze komsija da je Novak dopingovan. Pasenog brata njegovog e on se zna sa jednom zenom sto je davno Novak kod njih dolazio. Provjerena info.
    Šta treba da im kaže, hvala i doviđenja. Svakako ne očekujem istu spiku za svaku titulu, meni je to malčice pateticno a radi se o velikom šampionu.

    Pogledaj malo izjave Federera i Nadala, nema lažne sentimentalnosti, nema pokusavanja da se dodvoris publici (mada njih publika ne mrzi). Ovdje vlada neki kult glorifikovanja Novaka, i to kapiram, ali lično (a i govorim o ličnom utisku) ne vjerujem u zavjere protiv njega, jer to poništava moje shvatanje sporta i fer pleja.

    Pazi, odigras "u gostima" , pobijedis, publika te izvizdala/niko nije navijao za tebe i nakon pobjede bukvalno se pravdas istim fazama koje ponavljas iz godine u godinu. Čemu to?

    Nisam u spici oko dopinga, lično u to ne vjerujem.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  16. #21716
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Apsolutno ne vidim dje se pravdao njima. Rekao je Hvala dovidjenja prijatno.

  17. #21717
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Meni je potvrdio istu priču automehaničar sa Zlatice.Veli,ja nešto izbijam neki ležaj radapcigerom,kad naiđe Novak i veli "pušti mene,ja ću to" i skide ga prstima.Nije mu da ni presu da uključuje,no ga je lično glavom nabio nazad.Ovaj majstor osta zabezeknut,ni hvala mu nije stiga reć
    Kad se alavertio malo samo je izustio:"DOPING"

    Sent from my room
    Eto ti ga sad. Nole dopingovan na Zlatici? A ja lijepo rekoh da postoji pretpotstavka nevinosti. Mislite da je bezveze bio obicaj da se poslije prve bracne noci ujutro iznese carsav na vidjelo? Pa da se lijepo vidi je li mlada bila nevina.

    Ovako svaka shusha i milusha sa Zlatice moze da prica sto oce. Bez carsava ne priznajem!

  18. #21718
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,783
    Thanks Thanks Given 
    10,912
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    2,403 Posts

    Default

    Od čaršafa ništa.Ovaj majstor mu ga dâ da obriše ruke s' njim a Novak mu ga iskida i napravio pucvalu od čaršafa

    Sent from my room

  19. #21719
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Nacionalnim medijima na eksplicitno pitanje novinara SK. Na terenu posle meca, u direktnom prenosu koji gleda cijeli svijet je rekao nesto drugo i upravo o tome i pricam, o tome sto je tada rekao i pricam o tome zasto je to rekao. Ja tu ne vidim drugu poentu ponavljanja osim dodvoravanja publici i zelje da im se dopadnes kao sto vole Federera ili Nadala, ali pretpostavljam da tu neko vidi kao razlog i odgovor na razne (izmisljene po meni) zavjere.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  20. #21720
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,390
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,154
    Thanked in
    2,098 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Nacionalnim medijima na eksplicitno pitanje novinara SK. Na terenu posle meca, u direktnom prenosu koji gleda cijeli svijet je rekao nesto drugo i upravo o tome i pricam, o tome sto je tada rekao i pricam o tome zasto je to rekao. Ja tu ne vidim drugu poentu ponavljanja osim dodvoravanja publici i zelje da im se dopadnes kao sto vole Federera ili Nadala, ali pretpostavljam da tu neko vidi kao razlog i odgovor na razne (izmisljene po meni) zavjere.
    Tako je brate moj. :-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  21. #21721
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sjutra idem na Ivanova Korita. Siguran sam da na CT ima najvise dojava za doping hahahahhaha provjericu raspolozenje kod ljudi.

  22. #21722
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Imas gore jeftino terene, pa igraj i disi malo...

    Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

  23. #21723
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Ево ми конобар у Форест враћа кусур и пита јесам ли чуо да се Ђокара клепа с неком дрозом.Вели још да му је провјерено ваљају Рује и да ће Ђоковићи,не било примјењено,завршит ка Скрипаљи.

  24. #21724
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    ToJeMojBrat - shvatite ga nije mu lako tolike godine navija za ferari - a Mercedes ih sprzi sve.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Djokovic - sledece godine da ne salje nikakve pozdrave od prvog meca - bez ako se ne promijene > ali cisto sumnjam.

    Mislim da ce ga podrzati na sin sin nati i USOpenu.

  25. #21725
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Franc Jozef Srbalj iz Njemacke sram ga bilo.

    Omraženi Novače Đokoviću,
    ima li usamljenijeg srca od Vašeg, nakon pobjede nad Rodžerom Federerom? Dame i gospoda u kraljevskoj loži posmatrali su namrgođeno i bezobrazno - milioni ispred malih ekrana nezadovoljni su Vašom pobjedom. Osjetili ste to. Klicali su na svaki Federerov poen, na svaki Vaš promašaj još više. Vimbldonsko finale igrali ste prezreni. Zašto Vas gledaoci ne vole? Jer izgarate u svojim stremljenjima. Federer je oličenje modernog sportiste: lagan, elegantan. Federer je kao kita cvijeća. Vi, Novače, ste kao bodljikavi kaktus, trnoviti grm. Ja znam tu nit Vašeg bića. Imali ste 12 godina. Noćima ste boravili u skloništu, dok su Nato bombe padale nad Balkanom. Sa 12 niste znali da li ćete dočekati 13-u. Vi ste onaj koji opstaje. Vaša igra je borba.
    Čestitam Vam pobjedu na Vimbldonu.
    Od sveg srca.

    Franc Jozef Vagner, kolumnista njemačkog Bilda

Page 869 of 1103 FirstFirst ... 369769819859865866867868869870871872873879919969 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •