Page 868 of 1103 FirstFirst ... 368768818858864865866867868869870871872878918968 ... LastLast
Results 21,676 to 21,700 of 27568

Thread: Tenis

  1. #21676
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Istorijski mec. I jedan od najintesantnijih koje sam dosad gledao. A gledao sam ih ohoho...Federer je odigrao izvanredan mec, pokazao kakav je majstor. Kakva eleganicija... to nikad niko nije imao u tenisu. Ali... napravio je greske u nekim dosta laganim situacijama. Imao prakticno dobijen mec, ali...Nole sacuvao zivce u najtezim momentima.Kakva smirenost u momentima koji su bili meni teski za gledanje ispred TV-a, a on sacuvao hladnu glavu "na bojnom polju" . Svaka mu cast (zamalo napisah "svaka mu dala", ali ne bi bilo u redu:beguiled Publika jeste bila vise na strani Federera. Nekako mi je zbog toga pobjeda Djokovica jos draza.

    PS
    Baviti se politikom na ovoj temi je blasfemija. Nemojte zagadjivati ovu temu.
    Zbog ovog posta mi je kolega autoput (po ko zna koji put) dao kaznene poene. Navodni razlog je bila moja primjedba da se batali politika na ovoj temi. Ja sam veliki navijac Djokovica, izmedju ostalog i zbog toga sto dolazi iz ovih prostora. A i bez toga bi mi, vjerujem, bio drag. I mislim da u mom postu nema nista uvredljivo, niti pogresno. Evo samo jedna ilustracija postova kojim na ovoj temi ne bi trebalo biti mjesta (a bilo ih je jos slicnih):

    A sigurno se politički navija za Đokovića. Sto posto. Prije bih rekao da ti politički me navijaš i nije ti mio. Čudno je da Novak nekom sa ovih prostora me bude mio. I da mu je miliji Rafa ili Federer ili bilo ko drugi. Možda Podgoričanin sa kanadskim pasošem?....
    Mislim, nije nesto strasno, ali bi ova tema bla ljepsa i cistija bez ovakvih rasprava.

    Kolega autoput po ko zna koji put ovako udari negativne poene iz mraka, umjesto da lijepo dodje odje i kaze sto nije u redu s mojim postom. Meni je to, nekako, nesojski. Kukavicki. Ako imas sto da kazes, javi se i kazi.

    Meni uopste ne smeta sto ce mi neko uzeti neki poen. Ko sto ne dam pet para i kad mi neko da neki pozitivni. U godinama sam da se ne palim ana takve stvari. Ja nikad nikom nijesam dao niti pozitivni, niti negativni poen. Niti cu. Meni je to nekako bzvz. Ali ne volim kad neko nema hrabrosti da ti javno nesto kaze, nego ovako ko kakva p*kica iz mraka.

    Izvinjavam se zbog ovog posta, i ostavljam moderatoru da ga izbrise, ako misli da treba.

  2. #21677
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post

    Kakav pacenik hahahaha

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    znamo da jesi, mislim preocigledno je, nema potrebe da nam potvrdjujes.
    Lepetenac na aparatima :lolblue:
    Forever young, i want to be forever young

  3. #21678
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,353
    Thanks Thanks Given 
    14,783
    Thanks Thanks Received 
    4,113
    Thanked in
    2,080 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Zbog ovog posta mi je kolega autoput (po ko zna koji put) dao kaznene poene. Navodni razlog je bila moja primjedba da se batali politika na ovoj temi. Ja sam veliki navijac Djokovica, izmedju ostalog i zbog toga sto dolazi iz ovih prostora. A i bez toga bi mi, vjerujem, bio drag. I mislim da u mom postu nema nista uvredljivo, niti pogresno. Evo samo jedna ilustracija postova kojim na ovoj temi ne bi trebalo biti mjesta (a bilo ih je jos slicnih):



    Mislim, nije nesto strasno, ali bi ova tema bla ljepsa i cistija bez ovakvih rasprava.

    Kolega autoput po ko zna koji put ovako udari negativne poene iz mraka, umjesto da lijepo dodje odje i kaze sto nije u redu s mojim postom. Meni je to, nekako, nesojski. Kukavicki. Ako imas sto da kazes, javi se i kazi.

    Meni uopste ne smeta sto ce mi neko uzeti neki poen. Ko sto ne dam pet para i kad mi neko da neki pozitivni. U godinama sam da se ne palim ana takve stvari. Ja nikad nikom nijesam dao niti pozitivni, niti negativni poen. Niti cu. Meni je to nekako bzvz. Ali ne volim kad neko nema hrabrosti da ti javno nesto kaze, nego ovako ko kakva p*kica iz mraka.

    Izvinjavam se zbog ovog posta, i ostavljam moderatoru da ga izbrise, ako misli da treba.
    Ovaj Lepetenčev post prije tvog samo potvrđuje ovo moje što si kvotovao. Tako da...

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  4. #21679
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ovaj Lepetenčev post prije tvog samo potvrđuje ovo moje što si kvotovao. Tako da...

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Drago mi je da si odgovorio, tako da mogu jos nesto reci, iako sam mislio da je dosta. Ja ne mogu da razumijem lepetanca, jokasa, i ako ima jos neko s slicnim stavovima. Moj je utisak da njima ne smeta sam Djokovic, vec to sto za Djokovica navijaju "srpski nacionalisti". Ako je to stvarno razlog, onda je to potpuno bzvz. Djokovic je iznad toga i to je pokazao mnogo puta. Uostalom, njemu su zamjerili ti isti nacionalisti kad je kazao da navija za Hrvatsku na svjetskom prvenstvu. I ja sam navijao za Hrvatsku, pa sto? Desio sam se bio u Engleskoj kad je bilo svjetsko prvenstvo i gledao u pabu neki mec Hrvatske s nekim prijateljima iz Njemacke. Poslije utakmice oni su mi cestitali pobjedu Hrvatske. I odje dje sam sad, u Aziji, cestitali su mi pobjedu Djokovica. Nesto cudno? Ono, jes, kad sam nekim prijateljima iz Crne Gore kazao da sam navijao za Hrvatsku, kazali su mi "kako mozes da navijas za u**ase!" Mislim...To je slicna reakcija ovoj lepetanca i jokasa, samo s druge strane. Djokovic je Poseban. Najbolji ambasador kojeg je Srbija ikad imala. Istovremeno, on je na neki nacin i ambasador bivse Jugoslavije, pa i Balkana. Ne samo svojim umijecem na terenu, nego i svojim gospodskim ponasanjem van terena, Djokovic rusi neke predrasude o Balkanu koje mnogi imaju. Zato, svaki uspjeh Djokovica je, na neki nacin, i nas uspjeh. Iako je on to sve sam postigao i nicim mu pomogli nijesmo. Napred Djole!

  5. #21680
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Тако је, лијепо речено.

    А даћу ти позитивну и сатријети све те негативне што си добио.

    Зато што ЈА ИМАМ МОЋ хахах

    Ево вам, хејтери Новакови




    I have the power

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Last edited by nimfa; 21-07-19 at 00:29.
    Sate sate sate

  6. #21681
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Prvo bi volio da mi pojasnis odakle tebi da ja mrzim Djokovic jer za njega navijaju srpski nacionalisti. Prvo i osnovno moram li ja da volim Djokovica jer je iz Srbije , Hrvatske ili iz bilo koje zemlje iz okruženja.
    Mozda mi se vise svidja tenis koji igra Federer ili mozda Nadal.
    Do juce vecina vas nije znala kako reket izgleda a svi ste sada postali doktori u njemu kad se Djokovic pojavio.
    A onda svi mi moramo da navijamo za njega inače ako nije tako mi smo protiv Srbije, izdali smo Kosovo itd.
    Mozda mi se Djokovic ne svidja jer koristi nedozvoljena sredstva ili ti doping.
    Ne lijepi nesto sto nismo rekao, kao vecina sto to radi. Nije kulturno prije svega, ja tebe nikad na ovaj forum pomenuo nisam a ti mene proglasavas nacionalistom jer ne navijam za Djokovica i Rakuna isto.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #21682
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Prvo bi volio da mi pojasnis odakle tebi da ja mrzim Djokovic jer za njega navijaju srpski nacionalisti. Prvo i osnovno moram li ja da volim Djokovica jer je iz Srbije , Hrvatske ili iz bilo koje zemlje iz okruženja.
    Mozda mi se vise svidja tenis koji igra Federer ili mozda Nadal.
    Do juce vecina vas nije znala kako reket izgleda a svi ste sada postali doktori u njemu kad se Djokovic pojavio.
    A onda svi mi moramo da navijamo za njega inače ako nije tako mi smo protiv Srbije, izdali smo Kosovo itd.
    Mozda mi se Djokovic ne svidja jer koristi nedozvoljena sredstva ili ti doping.
    Ne lijepi nesto sto nismo rekao, kao vecina sto to radi. Nije kulturno prije svega, ja tebe nikad na ovaj forum pomenuo nisam a ti mene proglasavas nacionalistom jer ne navijam za Djokovica i Rakuna isto.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Moj se post direktnije odnosio na jokasa koji je napisao
    Da nema ovih "političkih" navijača Đokovićevih iskreno bih za njega navija`
    Iz ovoga se moze izvesti zakljucak kojeg sam ja izvukao.
    To nije slucaj s tobom? OK. Uostalom, stavio sam odredjene razerve - "moj je utisak", "ako je to stvarno razlog', tako da sve sto sam napisao je napisano pod tom rezervom.

    Drugo, nijesam nidje napisao da si nacionalista, tako da te citiram:
    Ne lijepi nesto sto nismo rekao, kao vecina sto to radi. Nije kulturno prije svega,
    Ako ti kazes da to sto ne volis Djokovica nema veze s tim sto je iz Srbije, nek bude tako. Ti svakako bolje znas. Ja mogu samo da pretptstavljam.

    Ali, kako ja spadam u fanove Djokovica, a svakako nijesam srpski nacionalista (nek ti autoput to potvrdi:loyal nikako mi se ne svidjaju neke tvoje optuzbe na racun Djokovica. Recimo, za doping. Imas neki dokaz? Ako imas, daj da vidimo. Ako nemas, onda mogu samo da pretpotstavim da se radi o tipicnoj balanskoj bolestini koji neki nazivaju zlobom, neki pakoscu, a neki koriste metaforu "da komsiji crkne krava". Opusti se malo i pusti ljude da uzivaju u slavlju zbog pobjede Djokovica. Zar ti to toliko smeta?

  8. #21683
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Imaš ti dokaza da se ne dopinguje , isto tako mogu pitati. Svi znaju to ko je u tom sportu, i kako se to radi.
    Zato je i imao onakve padove , sprdali se sa njim po terenu . Nije mogao Doci do polufinala a ne da osvoji nesto.
    Lipsavao je poslije pola sata i onda opet od jednom moze 5 sati da igra a da se i ne oznoji.
    Ma kako da ne, bas to tako ide.
    To ti je kao da te pitam imas li dokaza da se namjestaju utakmice u CG , a svi znaju da se namjestaju.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #21684
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Helene Pelletier, bivša kanadska teniserka, izjavila je da je Novak Đoković sezonu ranije završio radi dopinga, a ne zbog povrede. Rekla je čak i ”ima zaštitu ATP-a”.

    Novak Djokovic isn’t accused of doping, but he sounds eerily like Lance Armstrong

    Novak Đoković je uhvaćen u dopingu? Prolaze nedjelje i nedjelje, a glasine i dalje kruže. Poslije razgovora sa prijateljima i kolegama koje imaju veze u svijetu tenisa i putuju tokom cijele sezone po turnirima, saznao sam da mnogi od njih misle da je Novak Đoković, koji je završio sezonu, uhvaćen u dopingu i da je zaštićen od strane Svjetske teniske asocijacije.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #21685
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Imaš ti dokaza da se ne dopinguje , isto tako mogu pitati. Svi znaju to ko je u tom sportu, i kako se to radi.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Princip je jasan. Teret dokaza je na onom koji nesto tvrdi. Pitaj pravnike.
    Ja ne tvrdim nista. Samo trazim dokaze za tvrdnju da se Djokovic dopinguje. Imas li?

    Novak Đoković je uhvaćen u dopingu? Prolaze nedjelje i nedjelje, a glasine i dalje kruže. Poslije razgovora sa prijateljima i kolegama koje imaju veze u svijetu tenisa i putuju tokom cijele sezone po turnirima, saznao sam da mnogi od njih misle da je Novak Đoković, koji je završio sezonu, uhvaćen u dopingu i da je zaštićen od strane Svjetske teniske asocijacije.
    Ovo ti je dokaz?
    saznao sam da mnogi od njih misle
    Auh. Rece mi jedan coek...

    Ne sumnjam da se na netu svasta moze naci. Ima Pinka i Informera i po bijelom svijetu. Vjerujem da slicne optuzbe postoje i protiv Federera. Uostalom, ako cemo da se bavimo teorijama zavjere, na osnovu vidjenog u Wimbledonu, znatno je veca vjerovatnoca da se dopingovao Federer. Ipak je on pregurao 37 godina, a onakva svezina i fizicka snaga nijesu bas normalne za nekog u tim godinama. Djelovao je svezije od Djokovica, kontrolisao mec, i na kraju izgubio jer nije uspio da realizuje neke vec izgradjene situacije. Ono cime je Djokovic dobio mec bila je psiha i mentalna snaga u najkriticnijim momentima meca. Tu doping i stereoidi ne pomazu.

    Vazda je bilo i bice: za dobrim konjem se dize prasina


    Click image for larger version. 

Name:	Konj prasina.jpg 
Views:	66 
Size:	9.7 KB 
ID:	163558

  11. #21686
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,021
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,433
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    @Ostoja,mislim da je lepetancu samo malo dosadno,Djokash nam je svima od Triglava do Djevdjelije ostao jedina svijetla tachka,tuzno je shto se takav radjat nece josh 100 g.
    Davno,davno se iskobeljao iz svih kandzi balkanskih svinjarija i pokazao svima kako treba,kojim putem,samo neka ga zdravlje posluzi aBd!!!
    ...

  12. #21687
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Helene Pelletier, bivša kanadska teniserka, izjavila je da je Novak Đoković sezonu ranije završio radi dopinga, a ne zbog povrede. Rekla je čak i ”ima zaštitu ATP-a”.

    Novak Djokovic isn’t accused of doping, but he sounds eerily like Lance Armstrong

    Novak Đoković je uhvaćen u dopingu? Prolaze nedjelje i nedjelje, a glasine i dalje kruže. Poslije razgovora sa prijateljima i kolegama koje imaju veze u svijetu tenisa i putuju tokom cijele sezone po turnirima, saznao sam da mnogi od njih misle da je Novak Đoković, koji je završio sezonu, uhvaćen u dopingu i da je zaštićen od strane Svjetske teniske asocijacije.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

    Ada ako se dopinguje ili se dopingovao doci ce na svoje siguran budi. Ima primjera koliko hoces , prva mi npr pada na pamet Marion JOnes a najsvjeziji Marija Sarapova. Necu ni da pricam za jednog Lance Armstronga

    Ne mislim da ce iko jednog DJokovica stititi na bilo koji nacin

    MIslim kad covek cuje ovog Djokovica kako prica i koliko je lik normalan, da ne moze nista lose o njemu misliti, a tek da je koristio doping nekakav.
    Sate sate sate

  13. #21688
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    995
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Bas je mjerodavno lupetanje neke babe od 60 godina bivseg i sadasnjeg sportskog anonimusa, komedija.
    Kako neko moze da se pozove na njena naklapanja i to predstavi kao dokaz za ono sto bi on zelio da je istina jasno mi nikad biti nece.
    Pa ima takvih kolko oces sto bi za par zelembaca izjavili sto god im se kaze.
    Mi u CG bar to znamo

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  14. #21689
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,749
    Thanks Thanks Given 
    10,850
    Thanks Thanks Received 
    5,127
    Thanked in
    2,389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ... Poslije razgovora sa prijateljima i kolegama koje imaju veze u svijetu tenisa i putuju tokom cijele sezone po turnirima, saznao sam da mnogi od njih misle da je Novak Đoković, koji je završio sezonu, uhvaćen u dopingu...

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    E poslije ovoga dalja diskusija je nepotrebna.
    Evo ja, kao navijač Đokovića(ali realni,ne zaluđeni),priznajem,da sad treba razmišljati u tom pravcu.Mislim,imati prijatelje koji imaju veze u svijetu tenisa,i koji svoja saznanja dijele,preko @lepetanca,sa nama na forumu,i ne uzimati za ozbiljno te tvrdnje je ipak bježanje od stvarnosti i guranje stvari pod tepih.
    E sad,oprostite,ali moram:mislim da su ti lepetančevi prijatelji,koji putuju tokom cijele sezone po turnirima par puta svoje stručne opservacije o tenisu podijelili sa širim auditorijumom i to pred kamerama pa tek onda sa lepetancem.Evo primjera:

    PS I NE,lepetančevi prijatelji NE obilaze turnire na račun CG budžeta

    Sent from my room

  15. #21690
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    ...
    MIslim kad covek cuje ovog Djokovica kako prica i koliko je lik normalan, da ne moze nista lose o njemu misliti, a tek da je koristio doping nekakav...
    Meni lično priča o tome kako si uvijek želio da osvojis vimbledon, kako si kao mali maštao o tome, kako u sobi imaš kartonske pehare a tu priču pričaš nakon osvojenog petog wimbledona (a pričao si je i kad si prvi put osvojio vimbledon), jeste vještačka i ide negdje u prilog onima koji tvrde da on želi da ima popularnost kao Nadal i Federer. Stvarno ne vidim razlog za to potenciranje, mislim najbolji si na svijetu, gazis prema apsolutnim rekordima, bićeš najbolji još dugo, šta te boli za to ko sta misli o tebi i da li te vole...

    S tim u vezi ne kapiram ni izjavu njegovog oca samo par dana nakon finala, gdje opet proziva Federera (po stoti put), pa sin ti je upravo vratio Federeru na najbolniji mogući način sve što imaš protiv njega, balkanska svijest ne priznaje da je to dovoljno, uživaj malo u trenutku, šta se eksponiras sa izjavama koje će da prodaju tabloidi...

    Ako dobije UsOpen, ladno ga vidim kako opet osvaja i AO a to bi bilo zastrasujuce.

    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  16. #21691
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Zna li se do kad mu je zacementirano prvo mjesto?

  17. #21692
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    mislim da ce ostati #1 do kraja godine, sve da 1 poena ne uzme.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  18. #21693
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    995
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Teoretski moze ga izgubiti odmah posle US Opena.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  19. #21694
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default


  20. #21695
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Teoretski moze ga izgubiti odmah posle US Opena.

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
    teoretski moze, samo ako se povuce sa ATP toura.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  21. #21696
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Novak je dopingovan provjerena info sa ade. Prica se.

  22. #21697
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Reka mi zaovin brat, njegovog pasenoga pa njegovog kuma sestric javlja rezultate sa ovih celendzera na sljaci iz Niksica i Bara za flashscore, provjerena info.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #21698
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Zna li se do kad mu je zacementirano prvo mjesto?

    Rafa brani 1000 u Kanadi i 720 na USO, Fed brani 600 u Sinsinatiju i 180 na USO.
    Novak brani 90 u Kanadi, 1000 Sinsinati i 2000 USO.

    Ni jedan ne moze ni teoretski da ga pretekne pre USO (pa makar Rafa ubacio Hamburg+Washington i neku 250 - a nece to uraditi). Fed nece ni igrati Kanadu.
    Znaci da je Novak sigurno #1 do 9.9. (jos 7 sedmica na ovih 260 od ove sedmice) pa makar ne igrao nista do 9.9.
    Konors ima 268 sedmica, Lendl 270, znaci 16.9. bi pretekao Konorsa (269 sedmica), a 30.9 bi imao 271 i pretekao bi Lendla.

    Da bi i 9.9. sigurno bio #1 (znaci da Rafa ili Fed nemaju ni teoretsku mogucnost da ga preteknu, pri cemu ne ocekujem da ce igrati neki dodatni turnir osim mastersa i USO) Novak treba da sakupi u Kanadi, Sinsinati i na USO bar 901 (za Rafu), odnosno 356 (za Feda) bodova.

    Svaki kiks Fedala znaci da Novak mora manje bodova da sakupi.

    Npr. Fed bukvalno mora da osvoji i Sinsinati i USO, a da Novak ne igra masterse i ne stigne do QF USO, da bi 9.9. bio #1.

    Rafa ima malcice vise fleksibilnosti, ali definitivno mora da dodje u finale USO da bi imao sansu.
    Ako Rafa izgubi finale USO, mora bi prethodno da je osvojio obe masters titule + da Novak ne igra masterse i ne stigne do R4 na USO, da bi bio #1.
    Ako osvoji USO onda mu trebaju (bar) 2 finala na mastersima + da Novak ne igra masterse i (recimo) ne stigne do R4 na USO, da bi preuzeo #1.

  24. #21699
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,353
    Thanks Thanks Given 
    14,783
    Thanks Thanks Received 
    4,113
    Thanked in
    2,080 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Meni lično priča o tome kako si uvijek želio da osvojis vimbledon, kako si kao mali maštao o tome, kako u sobi imaš kartonske pehare a tu priču pričaš nakon osvojenog petog wimbledona (a pričao si je i kad si prvi put osvojio vimbledon), jeste vještačka i ide negdje u prilog onima koji tvrde da on želi da ima popularnost kao Nadal i Federer. Stvarno ne vidim razlog za to potenciranje, mislim najbolji si na svijetu, gazis prema apsolutnim rekordima, bićeš najbolji još dugo, šta te boli za to ko sta misli o tebi i da li te vole...

    S tim u vezi ne kapiram ni izjavu njegovog oca samo par dana nakon finala, gdje opet proziva Federera (po stoti put), pa sin ti je upravo vratio Federeru na najbolniji mogući način sve što imaš protiv njega, balkanska svijest ne priznaje da je to dovoljno, uživaj malo u trenutku, šta se eksponiras sa izjavama koje će da prodaju tabloidi...

    Ako dobije UsOpen, ladno ga vidim kako opet osvaja i AO a to bi bilo zastrasujuce.
    I ja isto mislim. I to mi kod njega smeta. Iako ga "volim" i izuzetno poštujem, ali ta priča, ono što jede travu itd mi smeta. Mogu misliti koliko to smeta onom Englezu. I sigurno pati od toga da ga svi vole kao Federera i Nadala. Što se nikad neće desiti. I treba da ga briga za to. Alo prijatelju ti si najbolji na svijetu. Možda najbolji ikada. I ti njima podilaziš. Umjesto da izađe na teren, digne zastavu, tri prsta, nešto što će još više da ih isprovocira ili ih samo pozdraviš sa jednim mahanjem, on šalje srca i čuda. A zna da ga ne vole.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  25. #21700
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kaze digne tri prsta hahahaha
    To ce engleza bas da iznervira, e sto je tebi provokacija , dizanje tri prsta na tenis.
    Bice trojku dao

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 868 of 1103 FirstFirst ... 368768818858864865866867868869870871872878918968 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •