Page 1024 of 1103 FirstFirst ... 24524924974101410201021102210231024102510261027102810341074 ... LastLast
Results 25,576 to 25,600 of 27574

Thread: Tenis

  1. #25576
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,930
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Ako Novak osvoji AO sa ovim nivoom igre i ovakvom razlikom u odnosu na konkurenciju,najpoštenije bi bilo(ne,ne pretjerujem i ne omalovažavam Rafu) poništiti prošlogodišnji AO.

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  2. #25577
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Jel ko gledao meč, jel pravio one špage i iskorake ili je bilo bez toga? Zbog zadnje lože.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  3. #25578
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Jel ko gledao meč, jel pravio one špage i iskorake ili je bilo bez toga? Zbog zadnje lože.
    Bio je laganini -> samo je šutirao onu lopticu kao na trening.

    Nego bi trening duže trajao.

  4. #25579
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Sto bi tek radio da nije povrijedjen

  5. #25580
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Čoe'k na misiji...
    Forever young, i want to be forever young

  6. #25581
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,930
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Sto bi tek radio da nije povrijedjen
    A što bi njegovi rivali tek radili da nisu zbunjeni njegovim foliranjem povrede
    E ako mi je jasno što je fora da neko(posebno Rafa,Novak ili Rodžer) foliraju povrede?Ono, da zbune Vavrinku,Rubljova ili Cicipasa jer bi ih ovi odrali kad bi ova trojka bila zdrava i svima pričala da su zdravi.
    No,da mi je jasno,možda vih bio neki profi teniser

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  8. #25582
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    90 % tenisera folira povrede a pogotovo na slemovima. To vise nije ni kuloarska prica, vec javna tajna. Osim u svrhe pravdanja, taktike i sl. glavna svrha price o povredama je da kad protivnik udje u niz da bi mu se prekinuo momentum trazi se medicinski tajmaut. Djokovic kao i mnogi drugi nijedan od poslednjih slemova nije odigrao a da nije povrijedjen. Za Djokovica je bio i onaj vic kako je bio obican teniser iz prvih 50 a onda se jednog dana povrijedio i tako se ispisala istorija.

  9. #25583
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,930
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    90 % tenisera folira povrede a pogotovo na slemovima. To vise nije ni kuloarska prica, vec javna tajna. Osim u svrhe pravdanja, taktike i sl. glavna svrha price o povredama je da kad protivnik udje u niz da bi mu se prekinuo momentum trazi se medicinski tajmaut. Djokovic kao i mnogi drugi nijedan od poslednjih slemova nije odigrao a da nije povrijedjen. Za Djokovica je bio i onaj vic kako je bio obican teniser iz prvih 50 a onda se jednog dana povrijedio i tako se ispisala istorija.
    Aha,pa čini mi se da je Novak bar nekoliko tih med.tajm auta uzimao u situaciji kad vodi 1:0 u setovima i ima brejk u drugom setu.valjda da razbije ritam protivnika .Mada,može i to biti da bi gluma bila što uvjerljivija.
    Raspravlja se da li si GOAT,igraš na omiljenoj podlozi i omiljenom GS,u top formi si i prvi favorit turnira,očekuje se da publika bude protiv tebe i onda ti praviš dio taktike tako da glumiš povredu 75. odnosno 191.igraču sa liste?
    Bolje da se ja vratim gledanju fudbala jer je lakše shvatiti taktiku jednog A.Fergusona nego taktiku 90% tenisera

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 25-01-23 at 15:52.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  11. #25584
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Pa to. Njega povrede samo jacaju, da folira vec bi ispao jer ne bi bio povrijedjen a ovako je samo jaci jer jeste povrijedjen. Ako izgubi izgubice jer je povrijedjen, jer da nije on bi dobio ali ako je povrijedjen on ce dobiti jer njega to samo jaca. Postoje snimci, bice dokumentarac, rezira tata jer je i tata povrijedjen sto pricaju da nije povrijedjen a svi znamo da jeste jer je jaci... kad je povrijedjen, mislim kad nije jer on te povrede i ne osjeca jer ga to jaca... kad je povrijedjen, a svi znamo zasto se u njega samo sumnja sto je jos jedna povreda tako da je on dvostruko povrijedjen a kako ga to jaca on je dvostruko jaci pa misle da nije povrijedjen a u stvari je povrijedjen a nije. Eto i to sam ti razjasnio.

  12. #25585
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Ja bih baš volio da nije povrijeđen, no da je jači nego ikad i da ih prži sve redom. Kad su njega prošle godine mogli onako zajebavati i ponižavati, najmanje što može da uradi je da ih završava sve u 3 seta pa neka muku muče kako čoek sa povrijeđenom ložom tako igra.
    Po strani šta su sve Federer, Nadal i ekipa radili, da ne pominjem Cicipasa kojem se pripiša kad god se iznervira ili gubi.
    War. War never changes.

  13. The Following 4 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  14. #25586
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Realno Novak bolje igra kad je povrijeđen nego kad nije. Nema kad je povrijeđen prebacivanja do sjutra više napada, agresivan je udara jako da završi poen što brže, a kad nije zna da igra dosta pasivno i da čeka grešku protivnika..

    Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  15. #25587
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Sportista se mnogo brži troši i pukne ako igra povrijeđen.
    I da, iako izgleda i i igra tako nije ro robot...

    Poslato sa Ultra S22 pisaće mašine

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #25588
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,930
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa to. Njega povrede samo jacaju, da folira vec bi ispao jer ne bi bio povrijedjen a ovako je samo jaci jer jeste povrijedjen. Ako izgubi izgubice jer je povrijedjen, jer da nije on bi dobio ali ako je povrijedjen on ce dobiti jer njega to samo jaca. Postoje snimci, bice dokumentarac, rezira tata jer je i tata povrijedjen sto pricaju da nije povrijedjen a svi znamo da jeste jer je jaci... kad je povrijedjen, mislim kad nije jer on te povrede i ne osjeca jer ga to jaca... kad je povrijedjen, a svi znamo zasto se u njega samo sumnja sto je jos jedna povreda tako da je on dvostruko povrijedjen a kako ga to jaca on je dvostruko jaci pa misle da nije povrijedjen a u stvari je povrijedjen a nije. Eto i to sam ti razjasnio.
    Ma jok.Lažne povrede urnišu Kuakoa i Baenu.Dimitrov se napio noć prije meča jer se primio da je NĐ povrijeđen.ovog Amera što ga čeka u ˝ finale ubjeđuju da se pazi,bude koncetrisan jer NĐ folira povredu.On veli,ma jpk,povrijeđen je,dobijam ga glatko

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  17. #25589
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Nije ga Rodionu lako, to je sigurica...
    Forever young, i want to be forever young

  18. The Following 3 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  19. #25590
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ma jok.Lažne povrede urnišu Kuakoa i Baenu.Dimitrov se napio noć prije meča jer se primio da je NĐ povrijeđen.ovog Amera što ga čeka u ˝ finale ubjeđuju da se pazi,bude koncetrisan jer NĐ folira povredu.On veli,ma jpk,povrijeđen je,dobijam ga glatko

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    O tome ti pricam. Ne samo to nego Paul pod nadzorom ljekara evo vele dva dana pravi spage i kliza se po bazenima samo da bi istegao zadnju lozu i da ne bi morao da fejkuje jer mu je to jedina sansa a i statistika pokazuje da su u ovom sportu uspjeli samo istinski povrijedjeni i gotovo sve zadnje slemove uzeli. Samo dobra povreda tenisere spasava. Jeste tesko ali ko ne umije dobro da se povrijedi tesko ce uspjeti u ovom sportu.


    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nije ga Rodionu lako, to je sigurica...

    Last edited by Rodion Romanovich; 25-01-23 at 21:06.

  20. #25591
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    729
    Thanks Thanks Given 
    768
    Thanks Thanks Received 
    331
    Thanked in
    193 Posts

    Default

    Kako ova osoba zagadi svaku temu mržnjom koju isijava

  21. The Following 5 Users Say Thank You to coldplay For This Useful Post:


  22. #25592
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default


  23. The Following User Says Thank You to Xtraktor For This Useful Post:


  24. #25593
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xtraktor View Post
    Španski teniser Rafael Nadal povukao se 7. jula sa Vimbldona zbog povrede stomačnog mišića, uoči polufinalnog meča protiv Australijanca Nika Kirjosa.

    "Nažalost, kao što verovatno i pretpostavljate, moram da se povučem sa turnira", rekao je Nadal na konferenciji za novinare u Londonu.

    Španska Marka je ranije 7. jula prenela da je Nadal u meču četvrtfinala protiv Tejlora Frica zaradio rupturu trbušnog zida od sedam centimetara, što je i sam teniser potvrdio.

    "Imam rupturu mišića. Celog dana sam razmišljao koju odluku da donesem, ali nema smisla da igram ako želim da nastavim karijeru. Doneo sam odluku zato što ne mislim da ovako mogu da dobijem dva meča. Iz poštovanja prema sebi, ne želim da igram i da ne budem dovoljno konkurentan, a da pri tom pogoršam povredu", rekao je 36-godišnji Nadal.

    .....

    Zanimljivo je da je identičnu povredu imao i Novak Đoković na početku 2021. godine.

    Naime, Novak je tokom meča trećeg kola Australijan opena doživeo rupturu mišića. Imao je prednost od dva seta, ali je meč otišao u peti set, gde je Srbin skupio snage da dođe do pobede.

    U nastavku turnira, Đoković je pobedio Miloša Raonića, Aleksandera Zvereva, Aslana Karaceva i na kraju Danila Medvedeva i tako uz jake bolove uspeo da osvoji trofej.

    "Znam da mnogi sumnjaju, ali stvarno sam pokidao mišić. Nikada nisam to osetio, ali je magnetna rezonanca pokazala kidanje. Vratio sam se sa nove magnetne rezonance koju sam odradio jutros i oštećenje je veće nego kada se dogodila povreda. Ruptura je trenutno 2,5 centimetra – 25 milimetara. Kada se povreda dogodila, bila je 1,7 centimetara", rekao je Đoković nakon finalnog meča.



  25. #25594
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,948
    Thanks Thanks Given 
    514
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Fejkovanje povrede bi bilo potpuno kontraproduktivno za njega, jer bi pojačalo motivaciju protivnika. U sportu u kojem psiha igra tako važnu ulogu, samo lud bi radio bilo šta što bi protivnike moglo da psihički podigne i dodatno motiviše. Postoje blaže povrede i teže povrede.

  26. #25595
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Svako ima pravo na svoje mišljenje,pa i pogrešno.
    Isto tako i teorije zavjere su legitimno pravo.
    Sloboda izbora da vjeruje svako u drugačije
    Isto tako i da laže kako sebe tako i druge.
    Ja navijam za njega,ne smatram ga varalicom.Isto tako poštujem što neko drugi navija za bilo koga drugog.
    Samo mi se ne sviđa a to je moje pravo kad neko navija protiv njega.
    Što je opet legitimno.

  27. The Following User Says Thank You to Xtraktor For This Useful Post:


  28. #25596
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    764
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Dobro sročeno.

    Dosta znam ljudi koji nisu nikad pratili tenis dok Novak nije krenuo da osvaja titule.
    Eto ja ga pratim od početka 2007 godine, sa njim sam i tenis počeo pratit i mene je čoek uveo u sport bukvalno. Takvih ka ja ima sigurno dosta i ovo je jedan dio. Ali ima dosta i tipova, taj drugi dio, koji su počeli u tom momentu da prate tenis, pa da odjednom budu najveći fanovi Rafe i Federera
    Tužno je ali apsolutno ima veze sa vjerskim, nacionalnim i političkim opredeljenjem za koga je ko navijao.

    Naravno, tenis se pratio i ranije i Fedeks je neke zamađijao, i prije Agasi, Sampras i ekipa, ali nikad nije ovoliko bio popularan sport kod nas.

    Sent from my SM-G780G using Tapatalk
    Last edited by Ser Bronn; 25-01-23 at 22:26.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Ser Bronn For This Useful Post:


  30. #25597
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    10,930
    Thanks Thanks Received 
    5,158
    Thanked in
    2,406 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Dobro sročeno.

    Dosta znam ljudi koji nisu nikad pratili tenis dok Novak nije krenuo da osvaja titule.
    Eto ja ga pratim od početka 2007 godine, sa njim sam i tenis počeo pratit i mene je čoek uveo u sport bukvalno. Takvih ka ja ima sigurno dosta i ovo je jedan dio. Ali ima dosta i tipova, taj drugi dio, koji su počeli u tom momentu da prate tenis, pa da odjednom budu najveći fanovi Rafe i Federera
    Tužno je ali apsolutno ima veze sa vjerskim, nacionalnim i političkim opredeljenjem za koga je ko navijao.

    Naravno, tenis se pratio i ranije i Fedeks je neke zamađijao, i prije Agasi, Sampras i ekipa, ali nikad nije ovoliko bio popularan sport kod nas.

    Sent from my SM-G780G using Tapatalk
    Važe li se Boba Živojinović i Ivanišević na WB?

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 25-01-23 at 22:58.

  31. #25598
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

  32. #25599
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,661
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    E kako se Cici vuče ka' prebijena mačka, bude li ovako igra finale, počistiće ga Djovak gore nego Australijanca.
    Last edited by technus; 27-01-23 at 07:21.
    Forever young, i want to be forever young

  33. #25600
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Druga liga tenisa...Kačanov je perspektivan ka i ja..

Page 1024 of 1103 FirstFirst ... 24524924974101410201021102210231024102510261027102810341074 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •