Page 3 of 304 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 51 to 75 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,698
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    842
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Rado bi ti posao u singapur nego ti je znanje vjerovartno dovoljno za mozda neki magacin...
    Samo na kupanje
    Last edited by Sidewinder; 08-02-22 at 10:51.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  2. The Following 4 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  3. #52
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    A ne dođu uopšte ali niko te ne ćera da obećavaš nemoguće.Još manje nekoga da vjeruje u to.
    A ti znaš da li su oni obećali nemoguće? Iz ugla prosječnog glasača DPS-a kojem su obećavali da u CG neće biti nezaposlenih(Mile Čukanovidz daleke 2016 godine) , fabriku čokolade za građane prijestonice, možda najave izgledaju nemoguće ali sačekajmo rasplete. Ne bi Dritan brže bolje obarao ovu vladu i te momke, da ne zna da bi napravili iskorak koji bi URAi i mnogima nanio štetu politički. DPS i URA se bave jeftinom demagogijom.

  4. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    skoj pretpostavljam da si nakon Zdravkovog odlaska, ti sad vec ,, stari ,, glasac mikijev i jakovov?
    Ma kakvi, ja sam ti sa ovom avangardom što je neshvaćena od strane sopstvenih birača ali nas ipak vodi u svijetlu budućnost

  5. #54
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Milenko je primao 20.000 $ mjesecno u Singapuru, bio playboy. Navodno je dosao zbog brige za "svetinje" na poziv ZK. Nakon zakona usvojenog prije jedno godinu, problem svetinja je rijesen. Da sam na njegovom mjestu, pokupio bi se iz CG i radio ono sto znam za fine pare i cerao zenske kroz Aziju No, svako bira za sebe.
    Ko je Milenko
    Možda momci nisu debili, pa razmišljaju par koraka unaprijed i koje povećanje plate i ostale benefite u nekom idućem angažmanu će im donijeti CV u kojem stoji da su bili npr. Premijer, ministar finansija/ekonomije itd u punom mandatu.
    Pogotovo ako uspije projekat ES, pa u CV-ju bude da su napravili prvi zaokret u ekonomiji jedne države i donijeli njenom ekonomskom oporavku?

    A možda tu ima i neki dio empatije i želje da se pomogne ovom narodu.


    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Molim te pojasni kakav to zele boljitak CGgradjanima, a prisustvovali su u sobi dje je razradjena taktika napada na gradjane Cetinja ?
    Jesi vidio splačina, gradjani Cetinja, u ekstazi radi otvorenih radnih mjesta gadjala policiju čokoladama iz fabrike koju je Blitva obeća, da im ne pa'be šećer od duge smjene, a oa stoka na njih suzavcima.
    Stvarno užas.


    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Jeste i usput su pogasili pet šest velikih firmi, sproveli 0 investicija i doveli 0 investitora od čijih ulaganja će se taj program podržati ali dobro da navijamo da nam ljetnja turistička sezona bude sunčana u protivnom biće veselo.
    A inače, u ovakvoj političkoj klimi i korumpiranom sudstvu je dovodjenje investitora, ono što bi stari Crnogorci rekli, piece of cake.
    Forever young, i want to be forever young

  6. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U ovo baš ne vjerujem, al evo da vidimo. Nije dva mjeseca daleko.

    Ja koliko sam čuo ne da neće dubine gledat, no se Dritan potkopa mnogima što su "nebitni", poput Verice Maraš i sličnih...


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Loše si čuo.

    Dogovor je da SNP iz svoje kvote po dubini zapošljava DF, a manjine iz svoje DPS.

  7. #56
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Mislim da jednostavno nije htjela da je istisnu, pojedu i sjutra formiraju vladu bez nje.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


    Na koji se onda tačno način razlikuju od Mikija i Jakova, s obzirom da iste neprekidno prozivaš za borbu za rejting sa pozicije moći (dok nije pala Vlada)?
    Ovo je onda još i gore, unijeli su nemir i raskol u čitavu državu, tenzije na vrhuncu, sano da bi očuvali rejting, žalosno.

    Da ne pričam da su uspjeli da nadnaše DCG u hadljivosti saopštenja
    Forever young, i want to be forever young

  8. #57
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Okreci na ironiju koliko ti milo, ipak su mimo ustavnih ovlastenja bili prisutni dje im nije mjesto, znaci iz uzitka kao jos poneki.

  9. #58
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Sad je li po Ustavu striktno zabranjeno da budu tu ne znam, nisam "češljao" taj dio Ustava, ono što sam saglasan je da im, kao ministrima koji veze sa bezbjednošću nemaju, tu svakako mjesta nije bilo.

    Ali se osvrnuh na ovaj spin o napadu na gradjane CT, ka' da su ovi pravili roštilj nedje na izlet, pa im policija ulećela sa suzavcima, a ne zabarakadirali grad i palili gume, pucali iz automata (ili što bi onaj što se "zalećava" reka', obično šenlučenje axaxaxa), napadali novinare, gadjali policiju molotovljevim koktelima, kamenicama i čime sve ne itd.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #59
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    334
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ma kakvi, ja sam ti sa ovom avangardom što je neshvaćena od strane sopstvenih birača ali nas ipak vodi u svijetlu budućnost
    Avangarda je kad ventilatoru daš 200 lajkova pa misli da je klima.

  11. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  12. #60
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Okreci na ironiju koliko ti milo, ipak su mimo ustavnih ovlastenja bili prisutni dje im nije mjesto, znaci iz uzitka kao jos poneki.
    Kojih ustavnih ovlascenja. Volio bih da mi nadjes to u CG ustavu dje pise ko sjedi i odlucuje.
    Te CDM postapalice za rasprave ces morati malo da izostris. Ljubomir uglavnom u svojim kolumnama lupeta, nista manje od Dusevica.
    Da je prekrsio ustav, mogao je DPS po ustavu da obali vladu odmah, nego znaju da je kafanska prica, da bi ti imao sta da kazes

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 08-02-22 at 14:39.

  13. #61
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sad je li po Ustavu striktno zabranjeno da budu tu ne znam, nisam "češljao" taj dio Ustava, ono što sam saglasan je da im, kao ministrima koji veze sa bezbjednošću nemaju, tu svakako mjesta nije bilo.

    Ali se osvrnuh na ovaj spin o napadu na gradjane CT, ka' da su ovi pravili roštilj nedje na izlet, pa im policija ulećela sa suzavcima, a ne zabarakadirali grad i palili gume, pucali iz automata (ili što bi onaj što se "zalećava" reka', obično šenlučenje axaxaxa), napadali novinare, gadjali policiju molotovljevim koktelima, kamenicama i čime sve ne itd.
    Ne postoji ta stavka u Ustavu, cak sam nedje aiguran da ne postoji ni u zakonu o Policiji.
    Zakon o vladi, jelte, nemamo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  14. #62
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ne postoji ta stavka u Ustavu, cak sam nedje aiguran da ne postoji ni u zakonu o Policiji.
    Zakon o vladi, jelte, nemamo

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    i da imamo tu stavku u zakonu o UP, ođe je ne bi poštovali, da se razumijemo. mislim, da ti o nečemu tako bitno odlučuju državni sekretar resora poljoprivrede, poslanik i žena mu može samo u Gvineji, Hondurasu i ođe. al to su već neke druge stvari. daleko smo mi od toga

    EDIT - šta će nam tema za Vladu, koja nema ni mandatara?

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Last edited by outline; 08-02-22 at 14:55.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #63
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    To su druge price. O legitimitetu tih osoba za odlucivanje postoje izbori. I tamo se vagaju ovakve odluke.
    Ali prica neostavno i nezakonito je teska prdnjava prica.
    Samo da pomenem da odluke donosi Savjet za bezbjednost po ustavu, a da o vojnim ili slicnim operacijama znaju skoro pa nista.
    Predsjednik je ujedno po ustavu i glavnokomandujuci Vojske CG dok je nas uspjesno eskivirao JNA.
    Tako da bar ne lupamo bas svasta sto CDM analiticari napisu.
    Jedno ko bi tu mogao da bude je Bijeli orao Boskovic

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. #64
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    To su druge price. O legitimitetu tih osoba za odlucivanje postoje izbori. I tamo se vagaju ovakve odluke.
    Ali prica neostavno i nezakonito je teska prdnjava prica.
    Samo da pomenem da odluke donosi Savjet za bezbjednost po ustavu, a da o vojnim ili slicnim operacijama znaju skoro pa nista.
    Predsjednik je ujedno po ustavu i glavnokomandujuci Vojske CG dok je nas uspjesno eskivirao JNA.
    Tako da bar ne lupamo bas svasta sto CDM analiticari napisu.
    Jedno ko bi tu mogao da bude je Bijeli orao Boskovic

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Jeste, bijaše vriska oko Orlovog hjui-a i kako je preskup, pa kad je isti korišćen za (po Zdravinju) božje ustoličenje, to je bilo nebitno..

    Prije shvatimo da političari pričaju jednu priču do promjene agende a onda istu obrnu, u krajnjem boli ih murica za mišljenje naroda o mnogim pitanjima..
    Izdizanje jednih ili drugih su samo malo zamaskirane ljeba i igara narodu..
    Čak i sva ova vriska oko Jakova i Mikija, računam da su neđe našli sličan program i prepisali ga i prilagodili za nas, uz mnoga obećanja i praktično kockarski pristup prihodovanja u budžetu.. Nemam potrebu da obrazlažem lični stav da je ovo dobro za državu da smo imali institucije da ovo izguramo do kraja, ovako mi je mnogo stvari nepoznanica.. Naravno da nije isto kad se sipa u razno razne Gvozdenoviće i slične parazite, nego se direktno novac okreće u narod, samo treba biti oprezan, jer evo 30 godina škole je bilo. dosta.
    Ne osporavam njihove uspjehe, samo sam oprezan jer su prešli put od spoljnih autsajdera i eksperata do političara.. Političari u Cg, treba li to komentarisati?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  17. #65
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Gledaj, ti helihopteri nista vojno nemaju sem zelenu boju. Drugi je cak sa koznim VIP sjedistima. Tako da je za mene to i dalje rasipanje novca, pa ko god da ih koristi.
    Od ostaloga, samo treba prestati da se navija i vjeruje bas svemu sto procitas na portalu koji podrzava neke tvoje politicke stavove.
    Vrlo malo je tu ljudi u CG koji politiku ne gledaju kao poziciju moci, kao i da odlucujes o drugima. Ali ne moramo bas svemu slijepo da vjerujemo. Cak ni njima dvojici.
    Da li su napravili nesto ili ne, vidjecemo.
    Samo me zivo interesuje kojom matematikom je dosao Monstat do 31k vise zaposljenih nego 2019.
    Ako ga brojimo kao DPS, mrka kapa

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Last edited by Hell Raiser; 08-02-22 at 15:22.

  18. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #66
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    541
    Thanks Thanks Received 
    749
    Thanked in
    376 Posts

    Default

    In vino veritas

  20. #67
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Sad je li po Ustavu striktno zabranjeno da budu tu ne znam, nisam "češljao" taj dio Ustava, ono što sam saglasan je da im, kao ministrima koji veze sa bezbjednošću nemaju, tu svakako mjesta nije bilo.

    Ali se osvrnuh na ovaj spin o napadu na gradjane CT, ka' da su ovi pravili roštilj nedje na izlet, pa im policija ulećela sa suzavcima, a ne zabarakadirali grad i palili gume, pucali iz automata (ili što bi onaj što se "zalećava" reka', obično šenlučenje axaxaxa), napadali novinare, gadjali policiju molotovljevim koktelima, kamenicama i čime sve ne itd.

    Mirni protesti dok carevic nije bagerima i policija suzavcima i gumenim mecima nasrnula na gradjane, molotovljev koktel je tek par sarti kasnije bacio ubaceni element da bi opravdali nasrtaj.

  21. #68
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Mirni protesti dok carevic nije bagerima i policija suzavcima i gumenim mecima nasrnula na gradjane, molotovljev koktel je tek par sarti kasnije bacio ubaceni element da bi opravdali nasrtaj.
    Sta da opravda ljudi grad okupirali 😂 a da isto opravdanje kao za ovoga sto si ga otpustio dao si mu otpremninu svaka cast 👏

  22. #69
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kojih ustavnih ovlascenja. Volio bih da mi nadjes to u CG ustavu dje pise ko sjedi i odlucuje.
    Te CDM postapalice za rasprave ces morati malo da izostris. Ljubomir uglavnom u svojim kolumnama lupeta, nista manje od Dusevica.
    Da je prekrsio ustav, mogao je DPS po ustavu da obali vladu odmah, nego znaju da je kafanska prica, da bi ti imao sta da kazes

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

    Ne pada mi na pamet da trazim, ali gotovo sigurno da postoji u nekom dijelu. Pretpostavljam u dijelu o policiji i njenom djelovanju. Ynaci ministar policije i direktor policije ne trebaju da prisustvuju i odlucuju o upotrebi policije, a recimo ministri poljoprivrede, finansija i sumarstva su obavezni. Evo da ti za milacica prihvatimo kao opravdanje da je upadao u marice dobrovoljno znaci ima asklonosti, supruga mu vjerovatno dosla da ga vidi, onda je potpuno ok.
    Samo jos da vidimo kako premijer direktno vodi operaciju sa njemu lojalnih par starjesina mimo ministra i direktora policije ?
    Ustav je krsio puta i puta pa nikom nista, zato je bilo osililo i mislilo da mu more nije do koljena.

  23. #70
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Gledaj, ti helihopteri nista vojno nemaju sem zelenu boju. Drugi je cak sa koznim VIP sjedistima. Tako da je za mene to i dalje rasipanje novca, pa ko god da ih koristi.
    Od ostaloga, samo treba prestati da se navija i vjeruje bas svemu sto procitas na portalu koji podrzava neke tvoje politicke stavove.
    Vrlo malo je tu ljudi u CG koji politiku ne gledaju kao poziciju moci, kao i da odlucujes o drugima. Ali ne moramo bas svemu slijepo da vjerujemo. Cak ni njima dvojici.
    Da li su napravili nesto ili ne, vidjecemo.
    Samo me zivo interesuje kojom matematikom je dosao Monstat do 31k vise zaposljenih nego 2019.

    Ako ga brojimo kao DPS, mrka kapa


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Postaviš direktora koji te sluša i eto zaposlenih...
    ne ruši sneška idolopoklonicima. Još su mamurni od Dritanove izdaje, a Mickey se tek uhodava kao novi guru. Nemoj im ga hvatat u laž.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #71
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default



    Kakvo blamiranje ne kapira da su i dalje oni u tehnickom mandatu i da i dalje imaju sva ovlascenja kao prije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #72
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post


    Kakvo blamiranje ne kapira da su i dalje oni u tehnickom mandatu i da i dalje imaju sva ovlascenja kao prije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zna to ovaj brat bolje no ti. Nego spinuje i igra na pamet sub 86.

    Biće da Mickey nije postavio Dikejevu sekretaricu za šeficu Carine, no Milo. Ili Dritan. U stvari Damjo je postavio !

    Doduše nasmija me, kvalitetno probijanje dna u uvaljivanju odgovornosti drugome. A baš direktno njegova odgovornost.

    Razumijem mu frustraciju. Vele ljudi da je pričao kako će odavde da ode "sa zarađenom penzijom" pa mu se malo izjalovilo.

    Svakako, njegova vjera u retardiranost ljudi je impresivna.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  26. The Following 2 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  27. #73
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    Sta da opravda ljudi grad okupirali  a da isto opravdanje kao za ovoga sto si ga otpustio dao si mu otpremninu svaka cast 
    Najavljeni mirni protesti, jedino je manastir okupiran i jos uvijek je, a grad je slobodan. Malo je zajebano kad nijesi na budzet, nego moras da nadjes posao, ugovoris ga, uzmes dio novca, obezbijedis materijal, odradis posao i naplatis ga do kraja. Jos ako si prihvatio da dijelom uzmes nesto u kompenzaciju, ili ako kasni drugi dio novca, mjesec brzo prodje, a kad znas da te krajem mjeseca ceka obaveza prema par ispruzenih ruku, lako li je odje pametovati. Imas jos kolega u slicnim situacijama pa procaskaj malo.

  28. #74
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Najavljeni mirni protesti, jedino je manastir okupiran i jos uvijek je, a grad je slobodan. Malo je zajebano kad nijesi na budzet, nego moras da nadjes posao, ugovoris ga, uzmes dio novca, obezbijedis materijal, odradis posao i naplatis ga do kraja. Jos ako si prihvatio da dijelom uzmes nesto u kompenzaciju, ili ako kasni drugi dio novca, mjesec brzo prodje, a kad znas da te krajem mjeseca ceka obaveza prema par ispruzenih ruku, lako li je odje pametovati. Imas jos kolega u slicnim situacijama pa procaskaj malo.
    Mirni protest nije kada se gume postave na prilaz gradu u svaku uredjenu državu ne bi stigli jednu gumu da postave bili bi pocisceni
    Manastir je slobodan za svakog ne vidim da je nekome zabranjen ulaz
    A ne moras ti meni da objasnjavas zasto dajes otkaz vec kriterijum i logika kojom si isao kad si birao kome ces da ga das dno dna

  29. #75
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
    Pitam kao furest: u kojoj tocno oblasti drzavne vlasti je ZK "ekspert"?
    Po meni Milatovic i Spajic jesu strucnjaci (sudeci po koracima koje promatram u medijima) samo sto ih je CG ambijent pretvorio u neiskusne politicare ... nazalost
    Last edited by A+A; 08-02-22 at 16:48.

Page 3 of 304 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 07:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 05:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •