Page 294 of 304 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298 ... LastLast
Results 7,326 to 7,350 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #7326
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Mozda i jesu unucad takvih baka, mozda ima o njima i zanimljivijih/gorih stvari da se nadje, ali nekako sad nikoga ne zanima da takve stvari ceprka, trazi i objavljuje uz skandalozne fotke i znakove uzvika.

    Mene bi o svim ministrima npr. zanimale reference za poziciju koju pokrivaju, a bogme i neka ocjena sa spiskom odradjenog od preuzimanja mandata. Ali izgleda to samo mene zanima.
    Nisu se javno hvalili da jesu unucad takvih baka za sad. Izvoli. Klikom na imena otvaras biografije. Od sss do turizmologa svega ima.

    https://www.gov.me/vlada-crne-gore/sastav-vlade

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  2. #7327
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,819
    Thanks Thanks Given 
    2,405
    Thanks Thanks Received 
    4,523
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Gledaj im sliku krv ti *****, pola njih ne gleda fotografa.


  3. #7328
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Odlični smo mi, nemamo se što žalit.

  4. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  5. #7329
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Dragoslav Šćekić, rođen je 10. jula. 1977. godine u Beranama. Po struci je diplomirani ekonomista.

    U periodu od 2003 - 2008. godine radio je u Atlasmont banci, na poslovima kontrole platnog prometa. Funkciju Predsjednika opštine Berane obavljao je od 31. marta 2014. do 11. marta 2021. godine, kada je preuzeo funkciju v.d. direktora Fonda za zdravstveno osiguranje Crne Gore.

    Poslanik Skupštine Crne Gore bio je u dva mandata, u periodu od 2009 – 2012. godine i od 2013. do kraja aprila 2014. godine. Od 2014 - 2018. godine bio je potpredsjednik Skupštine Zajednice opština Crne Gore, a nakon toga i potpredsjednik Upravnog odbora ZOCG. Takođe, učestvovao je kao član delegacije Crne Gore na sjednicama Kongresa lokalnih i regionalnih vlasti Savjeta Evrope u Strazburu, u periodu od 2016-2021. Godine.

    Oženjen je i ima petoro djece.
    Ne navodi dje je zavrsio ekonomski fakultet. Sumnjivo. Mozda kao Jakov na Oksfordu, ali skroman pa se ne hvali. Zli jezici bi rekli da je fakultet upisao poslavsi postom kovertu, a onda diplomu primio na pumpi Zaton.
    U Atlasmont je radio na salteru. Funkcija kontrolor. Prakticno isto kao i salterski radnik. Posten posao, ali nekako nedovoljno da se odmah vine na najjace moguce pozicije koje od tad zauzima.
    Postovanje.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 13-11-22 at 21:33.

  6. #7330
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Dritan Abazović je rođen 25. decembra 1985. godine u Ulcinju.
    Obrazovanje

    Osnovnu školu i Gimnaziju završio je u Ulcinju. Diplomirao na Fakultetu političkih nauka, smjer Politikologija, Univerzitet u Sarajevu, stekavši zvanje diplomiranog politikologa. Bio je student generacije i dobitnik “Zlatne značke” i “Zlatne povelje” Univerziteta u Sarajevu. Magistrirao je 2008. godine na Fakultetu političkih nauka Univerziteta Crne Gore, na smjeru Međunarodni odnosi. Doktorirao je 2019. godine na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Sarajevu, odbranio je doktorsku disertaciju na temu “Globalna politika – Etički aspekti globalizacije.
    Od srednjoškolskih dana je aktivan u društveno-političkom životu. Osnivač je Omladinske grupe Helsinškog komiteta za ljudska prava, čiji je fokus djelovanja bilo pomirenje mladih u post-konfliktnim zonama bivše Jugoslavije.
    Kao stipendista norveške organizacije „Frid Ord“, bio je učesnik „Peace research“ kao i „Professional development“ programa, a kao gostujući predavač, izlagao je na Bilgi Univerzitetu u Istanbulu i MSU-Iligan Institutu za tehnologiju.
    Dobitnik isto "Zlatne kopacke", ali zaboravio da navede. Univerzitet u Sarajevu je najgori u bivsoj Jugi. Ratna desavanja ga ruinirala do dna. A on jos studirao politikologiju. Fakultet za razmazenu tatinu i maminu djecu koja ne bi u zivotu nista da rade.
    O tome kakav je doktor svjedoci ni manje ni vise njegov "doktorski rad" kom ni lektura nije odradjena.

  7. #7331
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,866
    Thanks Thanks Given 
    2,696
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Apsolutno je skola nebitna za poslove u vladi.... skolovani nas nagrdise ... priuceni dotukose...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  8. #7332
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Filip Adzic.
    Rođen 15.09.1986. godine na Cetinju gdje je završio osnovnu i srednju školu.
    Osnovne i specijalističke studije završio na državnom Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru.

    Potpredsjednik Građanskog pokreta URA i predsjednik Odbora Prijestonice.
    Bivši odbornik u Skupštini Prijestonice.
    Stručno se usavršavao u Luksemburgu – Evropska Komisija (EUROSTAT).

    Učestvovao u izradi „Strategija razvoja zvanične statistike 2014-2018“.

    Učestovao u izradi „Statistical requirements compendium“.
    Učestvovao u ETF projektu „Skills for the future“.

    Bio član nacionalnog tehničkog tima za monitoring.
    Član više neformalnih građanskih grupa.
    Dugogodišnji aktivni sportista.



    Ovaj je neki vunderkind. Hotelijer koji barata metodologijama statistike, a pritom je i aktivni sportista...

    Zanimljivo, jos ne naidjosmo da neko naveo da je bio Luca. Jer mi se cini da ne bi zaboravili da istaknu. Evo Filip nije zaboravio da istakne da je igrao u pionirima Lovcena dvije godine.

  9. #7333
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Magistar.
    Ervin Ibrahimović rođen je u Rožajama 7. juna 1972. godine, gdje je i završio osnovnu i srednju školu. Diplomirao je na Tehnološko-metalurškom fakultetu na Prištinskom univerzitetu. Zvanje magistra stekao je na Tehnološko-metalurškom fakultetu, na Univerzitetu u Beogradu.
    Uspješno je završio diplomatsku akademiju „Gavro Vuković“.
    U periodu 2000-2006 godine uspješno obavljao poslove košarkaškog trenera.
    Dobitnik je prestižne nagrade „30. septembar“ za doprinos na polju razvoja sporta u Rožajama.
    Za odbornika u Skupštini opštine Rožaje biran u dva mandata.
    U periodu od 2011-2016 godine obavljao je poslove konzula u Generalnom konzulatu Crne Gore u Frankfurtu.
    Za poslanika u Skupštini Crne Gore biran u dva mandata u periodu 2016 - 2022 godine. U istom periodu bio je i član delegacije Skupštine Crne Gore u Parlamentarnoj skupštini Savjeta Evrope (PSSE).
    Izabran na funkciju potpredsjednika Skupštine Crne Gore 2021. godine.
    Za potpredsjednika Vlade i ministra kapitalnih investicija izabran 2022. godine.
    Za predsjednika Bošnjačke stranke izabran 13. juna 2021. godine.
    Govori engleski jezik. Oženjen je i otac dvoje djece.



    Rece Bojanic da mu ove diplome qrca ne valjaju. Ovim rijecima ako mi mozete vjerovati.
    Oni koji su saradjivali s njim kazu da je nemac pojma koji misli da je najpametniji. Savjet mu ne treba.

  10. #7334
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Nauči li milo engleski,šta kažu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #7335
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Apsolutno je skola nebitna za poslove u vladi.... skolovani nas nagrdise ... priuceni dotukose...
    Najvece bogastvo koje moze covjek da stekne je znanje. Ako uz to je vrijedan i ima cojones, nema zime za njega. Slobodan covjek.

    Problem kod ovih ljudi je sto ama bas nista ne znaju da valja. Na taksi da ga stavis slomio bi auto treci dan jer u sustini i nije neki vozac, a koncetracija u minusu.
    Zato se i bave politikom. Da kaplje od znoja drugih ljudi.

  12. #7336
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Nauči li milo engleski,šta kažu
    Ja kao neko ko godinama tvrdi da Milo nije ni zavrsio fakultet, da ne umije racunar upalit, cvrsto vjerujem da ga bolje govori od ovih sto im stoji da znaju engleski.
    Ili da se prisjetimo DOKTORA Mitrovica koji je doktorat sticao u Americi kako govori eng. Ili DOKTORA od Zeneve koji kaze "you can calculate on us".

    Milo je covjek kojeg nikad nisu bili kompleksi, pa nije morao da se hvali stvarima koje ne zna i junacima precima, jer ih ima da pozajmi cijelom DF-u.
    Mada i Pedjini preci su bili junaci. Poslednje komite crnogorske, Pedjin rodjeni djed. Pedja s ponosom istakne Rovacku republiku, cuva sjecanje na svog djeda primanjem redovnih apanaza iz BG.....

  13. #7337
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    mr Maša Vlaović rođena je 1985. godine. U 2008. godini diplomirala je na Ekonomskom fakultetu na Univerzitetu Crne Gore, 2014. završila je osnovne studije na Fakultetu umjetnosti, Teorija i istorija umjetnosti, Univerzitet Donja Gorica, dok je 2015. magistrirala na istom. Dobitnica je nagrade Glavnog grada „19. decembar”, nagrade i stipendije „CANU” za izuzetan uspjeh tokom studiranja i nagrade Fakulteta umjetnosti za najboljeg studenta. Trenutno je na doktorskim studijama. Na Fakultetu umjetnosti angažovana je na predmetima: Istorija umjetnosti baroka i rokokoa, Istorija umjetnosti 18. vijeka i Vizuelna umjetnost i novi mediji. Radila je i kao kustoskinja u Muzejima i galerija Podgorice.
    Imao sam neki Deja vi u vezi nje, kad ono koleginica sa studija. Kapiram da se lozila na mene.

    Besprekoran akademski zivot. Obaveza vise da se digne glas u ovim teskim vremenima! A ona cuti. Ni ne znamo joj boju glasa (figurativno se izrazavam)

  14. #7338
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Pogledah Ibrahimovića.
    Čovjek je jedino radio kao košarkaški trener....i nakon toga politika. Mlaćenje prazne slame.

    I on sad vodi kapitalne investicije.
    Ovo je ISTO kao kad je DPS postavio Miga za ministra prosvjete.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  15. The Following 2 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  16. #7339
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Goran Đurovic rođen je 05.06.1972. godine u Baru. Po zanimanju je diplomirani ekonomista.

    Izvršni je direktor kompanije “Cerovo”. U svom radu je stalno posvećen filantropskim aktivnostima. Kompanija na čijem je čelu dobitnik je najvećih priznanja iz domena društvene odgovornosti.

    Oženjen i otac ćerke Maše.
    U Baru ga neki zovu... A da ne idem bas toliko.
    Mozda sampion kad je mijenjanje stranaka u pitanju. Ali postovanje za istaknuti CV. Kurcobolja level pro.

  17. #7340
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Nauči li milo engleski,šta kažu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koliko ja znam, nije. Vazda je vodio prevodioca sa sobom. Što je u diplomatiji i pravilo jer treba da pričaš na svom jeziku. Jer sve ida znaš engleski, nekad jedna riječ može da napravi skandal.

    E sad je li bolje ne znat engleski i vodit prevodioc sa sobom ili se na svoju ruku izjavit "you can count on us" je stvar preferencija, a ne bi trebala da bude politička ostrašćenost jer se radi o ugledu zemlje.
    Last edited by hercules; 13-11-22 at 23:30.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #7341
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Koji je fakultet zavrsio Ibra u Beograd, je li to drzavni koji ima neki renome ili je mozda kupio diplomu u neku kafanu?!

    Dobro se snasa za jednog trenera kluba koji je trenutno u stecaj.

  19. #7342
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Nemojte da spinujete, momak nije pita' vodi li "tata" precodioca sa sobom, nego je li naučio engleski, što čisto sumnjam i "hello" da umije i reć' i napisat, to što drugi nemaju savršeno znanje engleskog i dalje ne znači da MiloU zna bolje od njih.
    A korišćenje PC-ja, mislim da mu je to nuklearna fizika.
    Kako se bacaju branioci lika i djela "tate" odma u odbranu, Murinio stil svi u 16.


    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Zasto se nista ne pise o sadasnjim ministrima kao sto se pisalo o ministrima 42. vlade?

    Zelim da znam da li ministar zdravlja ide nedjeljom u crkvu i da li nosi tamo masku.

    Zelim da znam kako ministar prosvjete izgleda u kupacem kostimu.

    Zelim da znam sta je ministar pravde prije 8 godina objavio na svojoj fb stranici i obavezno zelim skrin shot.

    Zelim fotografije sa studentskih zurki ministrice kulture.

    Zelim da vidim dokaze da ministar poljoprivrede nije plagirao svoj diplomski rad.


    Zasto, zasto se ta praksa promijenila i zasto se to samo radilo za ministre vlade 42?
    Kako smo tako nedosljedni?


    Nemaju ti kad, da ti odma skratim.
    Forever young, i want to be forever young

  20. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  21. #7343
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Napišem kometnar na pitanje je li Milo naučio engleski - koliko ja znam, i veli nemojte da spinujete.
    Voimja oca sve uništavate pogrešnom upotrebom riječi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  23. #7344
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Čekaj, što širiš priču o tome ko vodi orevodioca, ko ne?
    Kakve to veze ima, je li sramota epskih razmjera da lik koji upravlja nekom državom ne umije 3 riječi svjetskog jezika izgovorit'?
    Nije ima' kad naučit', za 30 godina bi bar sa tih sastanaka i govedo nešto upilo.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #7345
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,261
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,778
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Napišem kometnar na pitanje je li Milo naučio engleski - koliko ja znam, i veli nemojte da spinujete.
    Voimja oca sve uništavate pogrešnom upotrebom riječi.
    Bolje i da vuče poznavaoca no onaj..aok.
    Što misli da engleski zna pa mu prevodilac kao ne treba na samitu.
    Kompleks je to.

    No zna li on ruski..pitanje se sad postavlja.
    A što čine "rusofili" na forumu potenciraju amerikanizaciju a se dijete rodi ide na ingliš.Ali, Rusija u serdce.
    Vele američki svjetski jezik pa ne no jeli.Zar nije Vruski? E bruka.
    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 13-11-22 at 23:36.
    No pasaran!

  25. #7346
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Ja sam mislio da se zove engleski, a ono američki, iako jezik postoji više od milenijuma prije nastanka SAD.
    Svaka čast na logici.
    Je li ovo ona "sveznala" gospoJa?
    Forever young, i want to be forever young

  26. #7347
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Čekaj, što širiš priču o tome ko vodi orevodioca, ko ne?
    Kakve to veze ima, je li sramota epskih razmjera da lik koji upravlja nekom državom ne umije 3 riječi svjetskog jezika izgovorit'?
    Nije ima' kad naučit', za 30 godina bi bar sa tih sastanaka i govedo nešto upilo.
    Nije sramota dokle god se bavi poslom predstavljanja države. Veća je sramota Dačićev engleski napisan ćirilićom na list papira (ili Vučićev kineski izaberi što god) nego Milovo vođenje prevodioca sa sobom. To je diplomatsko pravilo, Bonton kako god oćeš.
    I kao što rekoh, to se ne gleda kroz političku ostrašćenost.
    U pitanju je ugled države.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  28. #7348
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,261
    Thanks Thanks Given 
    15,170
    Thanks Thanks Received 
    3,778
    Thanked in
    2,703 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ja sam mislio da se zove engleski, a ono američki, iako jezik postoji više od milenijuma prije nastanka SAD.
    Svaka čast na logici.
    Je li ovo ona "sveznala" gospoJa?
    Francuska sobarica?

    Aj malo ono s tim snishodljivim gospoJa da ti ne rečem što po nikšićki.
    Ili još bolje američki, engleski a ne no bidon.Malo si zalet u'vatio đe ne treba.
    Reče li ti ono dabogda onima..ljubimci pocrkali neđe pred izbore..Pušti se ti inteligencije sa tim forama poznate su meni po..odavno.Kletve baca sve u šesnes a engleskog se hvata.
    Još Šekspira bit ili ne biti da citira aok.

    Samo nemoj nakon svega što reče drugima barometar inteligencije postavljat a posebno oko morala degutantno ofkors.Sa sobom to vidi ako ikako.

    Sent from my SM-A336B using Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 13-11-22 at 23:57.
    No pasaran!

  29. #7349
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,764
    Thanks Thanks Given 
    2,132
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    GospoJa, što ste neUrozni?
    Šta ste tačno htjeli reć', onako po nikšićki?
    Vidi Vam se da ste GospoJa bukvalno, lagano.
    A vidim, vodjeni Vašom logiko i inteligencijom koja se bazira na "a ne no bidon" i "američkim" jezikom, vjerovatno je engleski posta' svjetski jezik tako što su ga Amerikanci raširili, a ne Englezi osvojili više od pola svijeta prije par vijekova.
    Laku noć, GospoJo.


    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Nije sramota dokle god se bavi poslom predstavljanja države. Veća je sramota Dačićev engleski napisan ćirilićom na list papira (ili Vučićev kineski izaberi što god) nego Milovo vođenje prevodioca sa sobom. To je diplomatsko pravilo, Bonton kako god oćeš.
    I kao što rekoh, to se ne gleda kroz političku ostrašćenost.
    U pitanju je ugled države.
    Samo ne znam kakve veze imaju Vučić i Dačić sa nama, ne živimo valjda u Srbiji?
    Dakle, nije sramota da čo'ek koji 30 godina vodi državu ne znam diplomatama na sastanku barem "hello" reć'?
    Ok, imamo različito mišljenje o sramoti.
    Last edited by technus; 13-11-22 at 23:58.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #7350
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Samo ne znam kakve veze imaju Vučić i Dačić sa nama, ne živimo valjda u Srbiji?
    Dakle, nije sramota da čo'ek koji 30 godina vodi državu ne znam diplomatama na sastanku barem "hello" reć'?
    Ok, imamo različito mišljenje o sramoti.
    Tebi ništa nema veze što god se napiše. Interesantno.
    Imaju veze, jer personifikuje međunarodnu bruku države.
    Ima veze što vodi prevodioc sa sobom, ne blamira državu kao neki koji granaju rukama i drže govor u UN iz glave.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  31. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


Page 294 of 304 FirstFirst ... 194244284290291292293294295296297298 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •