Page 286 of 304 FirstFirst ... 186236276282283284285286287288289290296 ... LastLast
Results 7,126 to 7,150 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #7126
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,417
    Thanks Thanks Given 
    4,168
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dodaj SDP i manjine i eto većine, mada bi bilo bolje i bez SDPa i bez UCG, jer su i jedni i drugi desno previše. Ali realnije da ne može bez njih, a ako bude moglo bez nekoga ispašće UCG iz kombinacije, jer imaju rusofilske debile koji po televizijama idu sa amblemom Z (Brdža).

    Ja se nešto nadam da će ES biti na 20%+ a Demokrate na jednocifrene. Mislim da su nakon svega Demokrate zaslužile da budu kažnjene.

    Uostalom, ne kapiram zašto bi neko glasao Borisa Bogdanovića, Aleksu, Danila Šaranovića, Vlada Martinovića, Moma smarača, Rovča Teslu, onu Vujovićku što je ušla u skupštinski odbor da bi putovala... kad je u ES neuporedivo kvalitetnija, normalnija i prije svega znavenija ekipa. Plus su Demokrate koritaška sekta klimoglavaca Borisa Bogdanovića, a u ES ipak neki drugačiji profili ljudi. U Demokratama podmladak SNPa koji nema radnog staža i iskustva van politike, dok u ES ljudi koji su se uključili u politiku nakon što su se ostvarili na profesionalnom planu.

    Čujem da BB plače da ide sa ES u koaliciju, nadam se da će im reći MRŠ.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sto bi ih neko glasao?
    Mozda jer su najcistijeg obraza ostali posle svega sto se desilo od poslednjih izbora(ne racunajuci ES). A to sto im stavljas na teret oko zaposljavanja su radili bukvalno svi, isto ili jos vise, kako je ko mogao. Pa kad to skines svima, ovi isplivaju kao najbolji.

    Ja recimo nikako ne mogu da pojmim da bi neko glasao URU posle svega, bas nikako.

    A pogresno cujes, ja evo mjesecima slusam da je upravo obratno, i da se Demokrate neckaju zbog prakticnih stvari - ES se jos nije samostalno izmjerio na izborima, i sve je jedna velika nepoznata koliko stvarno vrijede u predizbornoj koaliciji. Za post izbornu su svakako za.

    Sent from my phone

  2. The Following 2 Users Say Thank You to nikolaf7 For This Useful Post:


  3. #7127
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaf7 View Post
    Sto bi ih neko glasao?
    Mozda jer su najcistijeg obraza ostali posle svega sto se desilo od poslednjih izbora(ne racunajuci ES). A to sto im stavljas na teret oko zaposljavanja su radili bukvalno svi, isto ili jos vise, kako je ko mogao. Pa kad to skines svima, ovi isplivaju kao najbolji.

    Ja recimo nikako ne mogu da pojmim da bi neko glasao URU posle svega, bas nikako.

    A pogresno cujes, ja evo mjesecima slusam da je upravo obratno, i da se Demokrate neckaju zbog prakticnih stvari - ES se jos nije samostalno izmjerio na izborima, i sve je jedna velika nepoznata koliko stvarno vrijede u predizbornoj koaliciji. Za post izbornu su svakako za.

    Sent from my phone
    Može da ih glasa samo neko ko ima interes, obećanje nekog uhljebljenja ili nešto toga tipa.

    Zašto bi bilo ko glasao nekog bez ikakvog radnog iskustva mimo politike.

    Da se ponovim sa drugog topica...

    Demokrate su profil ljudi koji je skontao da će najbolje u životu da prođe ako se ubači u podmladak neke stranke (SNP). Poslije porasli apetiti pa se odvojili. I dobro im ide...plate 2k, učinjeni za familiju, rodbinu i aktiviste, a sve preko naše grbače. Funkcionalno znanje .... nula prekrižena, sem demagogije koju su apsolvirali.

    P.S.

    Neću glasat URA, zbog svih grešaka iz prethodnog perioda, ali da moram da biram između URA i Dem, definitivno ne bi mogao za poslušnike Borisa Bogdanovića da glasam.

    P.P.S.

    Nadam se da u ES niko nije poludio da ide sa Dem, to bi katastrofa bila.

    Za kraj....


    Stvarno ne znam, navedi mi jedan ili dva razloga zašto bi Demokrate sa aspekta struke i znanja bile bolja opcija za glasanje od ES?

    Jednostavno ne postoje.

    Jedino što Demokrate mogu da ponude je uhljebljenje preko stranke. To ko voli, srećan mu put. Ja ću to vazda pljuvat, isto ko što sam i kod SDa pljuvao. Stranka kao biro za zapošljavanje.

    DNO








    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  4. The Following 5 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  5. #7128
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    A ti Kimmi to tako pricas kao da su Demokrate 30 godina jahale Cg i zaposlili ko zna koliko ljudi i pokrali citavu zemlju

    Odrzali su cas politike i istrajnosti svima… a to sto imaju i smisla za predvidjanje i ne prodaju se tako lako (bar ovako zvanicno) to je neka druga prica…


    Sta se ovde pricalo o njima, kako su trebali oni a ne SNP, kako ce prodati ovo ili ono, kako ih EU nece… i vidi ovo… ljudi sad odredjuju sve…

    I pametan Aleksa nece sad ni u kom slucajy da bude premijer ove orocene i tehnicke vlade, vec danas predlazu 2 zene iz ostalih partija a da to nisu Ura, SNP i Civis, i na taj nacin iskljucuju Mandaru i ekipu iz igre…

    Citaj Branka Bosnjak predsednica skupstine a premijerka… nemam pojma


    https://www.vijesti.me/vijesti/politika/620997/konatar-apsurdan-predlog-demokrata-pavicevic-nisam-dobio-odgovor-sta-je-abazovicradio-lose

    Vidji ove…

    Kako oko bi? Ljaljo plakao za foteljom? Sta je onda ovo? Moze sve i svako samo da on bude premijer?

    I jos kako ono bi? Ne zovite Uru?

    Kakva doslednost…
    Last edited by zaro; 10-09-22 at 16:05.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to zaro For This Useful Post:


  7. #7129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Simpatična priča o struci, znanju i iskustvu, pa čak i uhlebljenja aktivista, u kontekstu izbora za CG izvršnu vlast.

    Da mi je znati je li to odbrambeni mehanizam, podsvjesni, da čovjek lakše pregura izbore i život, praveći se da živi u nekoj uređenoj državi; zbilja nenormalan nivo sljepila, u situaciji kad vam praktično ispred nosa stoje dokazi kolika je stoka naša politička elita; ili perfidno navlačenje narativa na svoju stanu... Ne znam šta je gore.

    Prema DPS, SDP, SD, HGI i sličnima ide jedan standard, koji je možda i ispravan, i to ne bi bio problem...da se prema drugima ne primjenjuje potpuno drugi standard "nije se desilo", pravimo se mrtvi spram svega što ispliva, pa evo još ima prostora da se priča o URA u kontekstu iskustva i znanja njenih članova.

    No dobro, ako će Željko Ivanović i ekipa da se pretvaraju da u URA i DF nisu gori kriminalci i izdajnici od bilo čega što smo ranije gledali, nek izvoli. Ima kampanja, koju će biti dužan da prenosi, imaće još medija, pa će malo više ljudi morati da uzme crvenu pilulu i izađe iz Matriksa ND "Vijesti". Pa nek cmizdre lovac na zmajeve i Ratka kako je 30 godina DPS krivo što nam je mladost takva ispala, šta će jadan Dritan, još je i dobar đe je rastao...

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  9. #7130
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Može da ih glasa samo neko ko ima interes, obećanje nekog uhljebljenja ili nešto toga tipa.

    Zašto bi bilo ko glasao nekog bez ikakvog radnog iskustva mimo politike.

    Da se ponovim sa drugog topica...

    Demokrate su profil ljudi koji je skontao da će najbolje u životu da prođe ako se ubači u podmladak neke stranke (SNP). Poslije porasli apetiti pa se odvojili. I dobro im ide...plate 2k, učinjeni za familiju, rodbinu i aktiviste, a sve preko naše grbače. Funkcionalno znanje .... nula prekrižena, sem demagogije koju su apsolvirali.

    P.S.

    Neću glasat URA, zbog svih grešaka iz prethodnog perioda, ali da moram da biram između URA i Dem, definitivno ne bi mogao za poslušnike Borisa Bogdanovića da glasam.

    P.P.S.

    Nadam se da u ES niko nije poludio da ide sa Dem, to bi katastrofa bila.

    Za kraj....


    Stvarno ne znam, navedi mi jedan ili dva razloga zašto bi Demokrate sa aspekta struke i znanja bile bolja opcija za glasanje od ES?

    Jednostavno ne postoje.

    Jedino što Demokrate mogu da ponude je uhljebljenje preko stranke. To ko voli, srećan mu put. Ja ću to vazda pljuvat, isto ko što sam i kod SDa pljuvao. Stranka kao biro za zapošljavanje.

    DNO








    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Nesto te nisam cuo da pljujes Uru koja je uhljebila dje je i koga mogla. Ima vise uhljeba nego glasaca

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  10. #7131
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    A ti Kimmi to tako pricas kao da su Demokrate 30 godina jahale Cg i zaposlili ko zna koliko ljudi i pokrali citavu zemlju

    Odrzali su cas politike i istrajnosti svima… a to sto imaju i smisla za predvidjanje i ne prodaju se tako lako (bar ovako zvanicno) to je neka druga prica…


    Sta se ovde pricalo o njima, kako su trebali oni a ne SNP, kako ce prodati ovo ili ono, kako ih EU nece… i vidi ovo… ljudi sad odredjuju sve…

    I pametan Aleksa nece sad ni u kom slucajy da bude premijer ove orocene i tehnicke vlade, vec danas predlazu 2 zene iz ostalih partija a da to nisu Ura, SNP i Civis, i na taj nacin iskljucuju Mandaru i ekipu iz igre…

    Citaj Branka Bosnjak predsednica skupstine a premijerka… nemam pojma


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ovicradio-lose

    Vidji ove…

    Kako oko bi? Ljaljo plakao za foteljom? Sta je onda ovo? Moze sve i svako samo da on bude premijer?

    I jos kako ono bi? Ne zovite Uru?

    Kakva doslednost…
    Dobri Aleksa, nece se zaebat da bude sad premijer. Ide na sigurno. Mislim to je najbolje za Demokrate tj. za sve nas.


    Sent from आत्मन:
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  11. #7132
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,716
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Slabo je Ura uhljebljavala. Moj drug je iz dps-a presao u Uru da bi ga uhljebili i nista nisu uradili. Sad se uclanio u ES zbog iste stvari. Nasalismo se da dje god od predje ti propadaju

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #7133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Miloš Konatar (URA) je kazao da su na sastanku stare parlamentarne većine prenijeli stav koalicije "Crno na bijelo" da aktuelni premijer u tehničkom mandatu Dritan Abazović treba da ostane premijer i da je to garancija da će se nastaviti borba protiv korupcije.


    On je nakon današnjeg sastanka stare parlamentarne većine novinarima rekao da Abazovića za to preporučuju dosadašnji rezultati na polju borbe protiv korupcije.
    - Višestrukog povratnika u vršenju krivičnih djela postavili na visoku funkciju u ANB
    - Rade Milošević iz najužeg rukovodstva stranke, u bliskom kontaktu sa pripadnicom regionalne organizovane kriminalne grupe
    - Politička podrška za postavljenje gradonačelnika u Budvi - Mila Božovića, praktično pripadnika Škaljarskog klana
    - Nabavka kriptovanih telefona od članova Škaljarskog klana, đe je tampon samo jedan čovjek (Božo Milonjić)...i nije znao odakle mu kripta...
    - Blažo Rađenović u direktnom kontaktu sa jednim od vođa Škaljarskog klana, koji ispostavlja zahtjeve u odnosu na rad policije u Budvi
    - Filip Adžić postavlja rukovodioce u policiji po osnovu prijateljskih veza sa ...aj da ne pričam ja, ako đe ispliva - ispliva
    - ...

    ...ko bi nabrajao po dubini. Bolje da idem prije no što Konatar izjavi da da Abazovića preporučuju rezultati na afirmaciji Crnogorske državnosti, jačanju institucija i napori na što skorijem članstvu u EU. Tek bi tad bilo mesa za poduži spisak, sve im je*em izdajničko...

    Volio bi da je on premijer neke neprijateljske države.

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Dobri Aleksa, nece se zaebat da bude sad premijer. Ide na sigurno. Mislim to je najbolje za Demokrate tj. za sve nas.
    Pametni. Samo budala bi sad ušla u priču đe je max nagrada godinu dana premijerskog mandata; a garantuje kompromitaciju neke vrste, kabinet koji on ne kontroliše, nego ga potkopavaju; otvara se za razne vrste svinjarija...

    Njima je dovoljna nagrada sad da maknu Dritana, a računaju da je isplativije ući na izbore sa "čisti kao suza" pričom. I potpuno su u pravu, godina dana bi bila dovoljna da se Demokrate što sami pokažu u gorem svijetlu (neminovno kad treba donositi konkretne odluke, i kad su velika iskušenja pred gramzivim crnogorskim birokratama), što da ih razne interesne struje uvuku u glib...

    Ono, ovo je zadnji izborni ciklus đe će oni moći da izigravaju svece, i imaju dosta slabih karika... Ne znam jesu li Bečić i Bogdanović svjesni da ne možeš 10 ljudi da kontrolišeš, jedno će biti govedo...a ne da će stotine partijskih kadrova da bude disciplinovano i moralno, da bi njih dvojica imali moralni podijum. Kolko će ih samo klecnut "sad ili nikad, u PM, da ja moje završim..."
    Last edited by Nije bitno...; 10-09-22 at 16:55.

  13. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  14. #7134
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,158
    Thanks Thanks Given 
    262
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    458 Posts

    Default

    Najgore kod tih uhljebljenja je sto imamo toliki broj ljudi koji su ladno zadovoljni sa tih 500-600e mjesecno do kraja zivota tj do izbora.

  15. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  16. #7135
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,439
    Thanks Thanks Given 
    14,932
    Thanks Thanks Received 
    4,200
    Thanked in
    2,125 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Simpatična priča o struci, znanju i iskustvu, pa čak i uhlebljenja aktivista, u kontekstu izbora za CG izvršnu vlast.

    Da mi je znati je li to odbrambeni mehanizam, podsvjesni, da čovjek lakše pregura izbore i život, praveći se da živi u nekoj uređenoj državi; zbilja nenormalan nivo sljepila, u situaciji kad vam praktično ispred nosa stoje dokazi kolika je stoka naša politička elita; ili perfidno navlačenje narativa na svoju stanu... Ne znam šta je gore.

    Prema DPS, SDP, SD, HGI i sličnima ide jedan standard, koji je možda i ispravan, i to ne bi bio problem...da se prema drugima ne primjenjuje potpuno drugi standard "nije se desilo", pravimo se mrtvi spram svega što ispliva, pa evo još ima prostora da se priča o URA u kontekstu iskustva i znanja njenih članova.

    No dobro, ako će Željko Ivanović i ekipa da se pretvaraju da u URA i DF nisu gori kriminalci i izdajnici od bilo čega što smo ranije gledali, nek izvoli. Ima kampanja, koju će biti dužan da prenosi, imaće još medija, pa će malo više ljudi morati da uzme crvenu pilulu i izađe iz Matriksa ND "Vijesti". Pa nek cmizdre lovac na zmajeve i Ratka kako je 30 godina DPS krivo što nam je mladost takva ispala, šta će jadan Dritan, još je i dobar đe je rastao...
    Opet plač za dpsom

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  18. #7136
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,439
    Thanks Thanks Given 
    14,932
    Thanks Thanks Received 
    4,200
    Thanked in
    2,125 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    - Višestrukog povratnika u vršenju krivičnih djela postavili na visoku funkciju u ANB
    - Rade Milošević iz najužeg rukovodstva stranke, u bliskom kontaktu sa pripadnicom regionalne organizovane kriminalne grupe
    - Politička podrška za postavljenje gradonačelnika u Budvi - Mila Božovića, praktično pripadnika Škaljarskog klana
    - Nabavka kriptovanih telefona od članova Škaljarskog klana, đe je tampon samo jedan čovjek (Božo Milonjić)...i nije znao odakle mu kripta...
    - Blažo Rađenović u direktnom kontaktu sa jednim od vođa Škaljarskog klana, koji ispostavlja zahtjeve u odnosu na rad policije u Budvi
    - Filip Adžić postavlja rukovodioce u policiji po osnovu prijateljskih veza sa ...aj da ne pričam ja, ako đe ispliva - ispliva
    - ...

    ...ko bi nabrajao po dubini. Bolje da idem prije no što Konatar izjavi da da Abazovića preporučuju rezultati na afirmaciji Crnogorske državnosti, jačanju institucija i napori na što skorijem članstvu u EU. Tek bi tad bilo mesa za poduži spisak, sve im je*em izdajničko...

    Volio bi da je on premijer neke neprijateljske države.
    Srbije?

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  19. #7137
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Nesto te nisam cuo da pljujes Uru koja je uhljebila dje je i koga mogla. Ima vise uhljeba nego glasaca

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    Pljuva sam ih dosta, no ne pratiš...

    Od pristajanja na tabelicu, do trgovine sa DPSom, pa lizanja sa DFom i AV, pa do tajminga TU, pa do seljačkih saopštenja lvl Demokrate, pa do postavljenja tipa Đurišić, Kurti, KRade, Filip Adžić i ostali.

    Previše kikseva jednostavno.

    Ne čuju bazu, ne čuju ljude koji su ih glasali, ministri neće da se okrenu na dopise aktivista (Ana Novaković koja nije uradila NIŠTA)....

    Vodili su vladu u kojoj su i DPS i DF imali dubinu. Mislim stvarno.... Haos potpuni.

    Pa opet eto kakvi su, dakle puni mana i grešaka, tri koplja su ispred Demokrata.

    Što ne znači da ES ili Preokret u ovom trenutku nisu bolje opcije za glasanje od oboje.

    Evo da vidimo...

    Nego...ne razumijem SDP. Zašto se utapa u metastazu zvanu DPS.

    https://www.cdm.me/politika/u-tivtu-...dps-sd-sdp-lp/

    Najbolje je što će izgubiće glat od grupa građana u TV

    U principu, da je sreće, svuda bi na lokalu vlast preuzele grupe slobodnomislećih građana, a ne stranački botovi.

    Čekam rezulat grupe građana "Durmitorska inicijativa" na ŽB

    Iz istog razloga se nadam uspjehu Preokreta na lokalu u PG.

    Nego, neka daju izbore da se izmjerimo.

    Usrali se SVI.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 10-09-22 at 16:59.

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #7138
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    A ti Kimmi to tako pricas kao da su Demokrate 30 godina jahale Cg i zaposlili ko zna koliko ljudi i pokrali citavu zemlju

    Odrzali su cas politike i istrajnosti svima… a to sto imaju i smisla za predvidjanje i ne prodaju se tako lako (bar ovako zvanicno) to je neka druga prica…


    Sta se ovde pricalo o njima, kako su trebali oni a ne SNP, kako ce prodati ovo ili ono, kako ih EU nece… i vidi ovo… ljudi sad odredjuju sve…

    I pametan Aleksa nece sad ni u kom slucajy da bude premijer ove orocene i tehnicke vlade, vec danas predlazu 2 zene iz ostalih partija a da to nisu Ura, SNP i Civis, i na taj nacin iskljucuju Mandaru i ekipu iz igre…

    Citaj Branka Bosnjak predsednica skupstine a premijerka… nemam pojma


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ovicradio-lose

    Vidji ove…

    Kako oko bi? Ljaljo plakao za foteljom? Sta je onda ovo? Moze sve i svako samo da on bude premijer?

    I jos kako ono bi? Ne zovite Uru?

    Kakva doslednost…
    Vidim uskočio si da braniš realno znanje i iskustvo poslaničkog kluba Demokrata, koje ih preporučuje da vode ovu zemlju....NOT.

    Pušti me demagogije kako su Demokrate principijelne...

    Jesu izveli narod na ulice da traže izbore?

    I šta bi sad, da ipak oni još malo ubačaju po dubini jer su se usrali jer idu u jednocifrene?


    Last edited by kimmi; 10-09-22 at 17:03.

  22. #7139
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pljuva sam ih dosta, no ne pratiš...

    Od pristajanja na tabelicu, do trgovine sa DPSom, pa lizanja sa DFom i AV, pa do tajminga TU, pa do seljačkih saopštenja lvl Demokrate, pa do postavljenja tipa Đurišić, Kurti, KRade, Filip Adžić i ostali.

    Previše kikseva jednostavno.

    Ne čuju bazu, ne čuju ljude koji su ih glasali, ministri neće da se okrenu na dopise aktivista (Ana Novaković koja nije uradila NIŠTA)....

    Pa opet eto kakvi su, dakle puni mana i grešaka, tri koplja su ispred Demokrata.

    Što ne znači da ES ili Preokret u ovom trenutku nisu bolje opcije za glasanje od oboje.

    Evo da vidimo...

    Nego...ne razumijem SDP. Zašto se utapa u metastazu zvanu DPS.

    https://www.cdm.me/politika/u-tivtu-...dps-sd-sdp-lp/

    Najbolje je što će izgubiće glat od grupa građana u TV

    U principu, da je sreće, svuda bi na lokalu vlast preuzele grupe slobodnomislećih građana, a ne stranački botovi.

    Čekam rezulat grupe građana "Durmitorska inicijativa" na ŽB

    Iz istog razloga se nadam uspjehu Preokreta na lokalu u PG.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Znam da si ih kritikovaoz to nisam sporio ali nisam vidio za uhljebljavanje da jesi. Izvini onda.
    Meni je Dritan od najomiljenijeg lika dosao do najomrazenijeg. Sad da biram izmedju Mila i Dritana radije bi Mila (iako sam veliki protivnik politike sdpsa) eto toliko mi je mrzan Dritko.


    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  23. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  24. #7140
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Znam da si ih kritikovaoz to nisam sporio ali nisam vidio za uhljebljavanje da jesi. Izvini onda.
    Meni je Dritan od najomiljenijeg lika dosao do najomrazenijeg. Sad da biram izmedju Mila i Dritana radije bi Mila (iako sam veliki protivnik politike sdpsa) eto toliko mi je mrzan Dritko.


    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    Dakeko od toga da mi je mrzan, ima on dobrih momenata, ali da je uprskao...jeste.

    Mislim da je odigrao all in na priču Amera da će uvesti sankcije vrhu DPSa i DFa, ali se preškartao i ćao.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #7141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Opet plač za dpsom
    Ličim li ti ja na nekoga ko bi uvijao naklonost ka DPS u nekakvu oblandu? Pa ono, kao, navlačim na DPS, samo ne smijem to javno da kažem?

    Druže, posle svega što smo viđeli i čuli, sa mnom nema prostora da se razgovara oko toga šta ću glasat. Isključivo DPS/SDP dolaze u obzir.

    I za ogroman broj ljudi. I cilj nije više da se pravdamo nekome, cilj je da bude što manje ljudi kojima ćete uspjeti da objasnite "ako već nećeš da glasaš izdajnike, nemoj glasat tvoje kriminalce, ipak su nas jahali 30 godina...glasaj njihove kriminalce, nema veze što će oni svakako od šponde dovesti izdajnike na vlast". To treba ogoliti do kraja.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Srbije?
    Bilo bi super. Srbija je vjekovni, podmukli, nepopravljivi neprijatelj crnogorske državnosti...što vi neki praštate jer "isti smo narod". Ja neću.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dakeko od toga da mi je mrzan, ima on dobrih momenata, ali da je uprskao...jeste.

    Mislim da je odigrao all in na priču Amera da će uvesti sankcije vrhu DPSa i DFa, ali se preškartao i ćao.
    Znači isto je on išao u dobrom pravcu...onakav temeljni ugovor, otvoreni balkan, veze sa podzemljem na sve strane, pokušaj instrumentalizacije tužilaštva...samo su ga sjebali, pa mu nije prošlo.

    Problem sa Dritanom je što nije "pohapsio" Bemax, ugasio gradsku i M portal, i što sve to nisu aminovali Ameri...i sad plaća te greške. Inače je sve super radio...
    Last edited by Nije bitno...; 10-09-22 at 17:14.

  26. The Following 3 Users Say Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  27. #7142
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,821
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Slabo je Ura uhljebljavala. Moj drug je iz dps-a presao u Uru da bi ga uhljebili i nista nisu uradili. Sad se uclanio u ES zbog iste stvari. Nasalismo se da dje god od predje ti propadaju

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Strasan ti je drug, vele skim si takav si?

    Btw. U pravu si za ovo prvo, no BOT-u ne mozes to objasnit.

  28. #7143
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    sa mnom nema prostora da se razgovara oko toga šta ću glasat. Isključivo DPS/SDP dolaze u obzir.
    Do sad sam svaki tvoj post tumačio kroz prizmu pretpostavke da će u jednom momentu da iskoči ovakva tvoja rečenica.

    I nijesam pogriješio.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #7144
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Do sad sam svaki tvoj post tumačio kroz prizmu pretpostavke da će u jednom momentu da iskoči ovakva tvoja rečenica.

    I nijesam pogriješio.
    Ti, bogami, kao da se čo'jek krio. Ne shvatam čuđenje

  30. The Following User Says Thank You to Samo Niksic For This Useful Post:


  31. #7145
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Dakeko od toga da mi je mrzan, ima on dobrih momenata, ali da je uprskao...jeste.

    Mislim da je odigrao all in na priču Amera da će uvesti sankcije vrhu DPSa i DFa, ali se preškartao i ćao.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Meni je bas mrzan. Totalno se uklopio a ocekivao sam od njega dosta. Izjave totalno ispolitizovane, radi sve isto kao i ostali a prica protiv njih i kritikuje ih za isto. Bas mi je gadan. Ne moze te razocarati neko od koga ne ocekujes.
    Sto se mene tice nikad necu biti apstinent, volim da makar pokusam promjeniti nesto, tako da na izborima idemo dalje. :-)

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  32. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:


  33. #7146
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,789
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,003
    Thanked in
    523 Posts

    Default

    Samo DPS može Crnu Goru priključiti evropskoj uniji.


    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  34. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  35. #7147
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Nesto te nisam cuo da pljujes Uru koja je uhljebila dje je i koga mogla. Ima vise uhljeba nego glasaca

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    Može se nekome sviđati URA ili ne, ali ovo oko uhljebljavanja iz redova URE je netačno

    TT

  36. The Following User Says Thank You to institucija For This Useful Post:


  37. #7148
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,439
    Thanks Thanks Given 
    14,932
    Thanks Thanks Received 
    4,200
    Thanked in
    2,125 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Do sad sam svaki tvoj post tumačio kroz prizmu pretpostavke da će u jednom momentu da iskoči ovakva tvoja rečenica.

    I nijesam pogriješio.




    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A sumnjao si u mene. C c c

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  38. #7149
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,821
    Thanks Thanks Given 
    2,225
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Ja sam mislio da je neko iz centrale Becica.


  39. #7150
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Za sada izgleda da ce DPS biti iznenadjenje podgorickih izbora. Bas znam masu ljudi koji hoce iz inata i razocaranosti da ih glasa prvi put u zivotu mada vjerujem da ce se ohladiti do tada ali ko zna

Page 286 of 304 FirstFirst ... 186236276282283284285286287288289290296 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •