Page 160 of 304 FirstFirst ... 60110150156157158159160161162163164170210260 ... LastLast
Results 3,976 to 4,000 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #3976
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    loša vam je to odbrana, al ako vam odgovara onda okej

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  3. #3977
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Gluposti nevidjene pišeš, ostrašćeno. Mada ti si u ovih 2% ekstremista koje pomenuh pa i nisi relevantan, i Bogu hvala na tome da si nebitan.

    Takodje si musliman pa i takodje nisi relevantan u ovoj priči, jer je u obije države dominantno pravoslavan narod (u cg 75% dok je u srb 85%) koji je do temelja isprepletan i povezan na svaki način. A i to dodatno govori koliko si maliciozan pa bi da zavadiš dva pravoslavna naroda. Dodantno, u CG je 99% pravoslavnog stanovništva pripadnik eparhija SPC.

    Čuš pomeli bi nas da nismo u nato, a i oni ne znaju ni sami šta će od svoje muke razne, plus su pod punom kontrolom zapada, pa je ta priča smiješna. A i generalno ih ne zanima to. Evo imaju Rep. Sprsku u BiH koja nije u nato, pa ne pomišljaju da je anektiraju iako im se čak Dodik i nudi srbi neće ni da razmatraju to... tako da smiješna ti je priča...

    U ukrajini nije ni približno stanje bilo u odnosima sa rusima na terenu i medju narodom kao što je u cg sa srbijom. Mogao bi km teksta o tome pisat, nego nemam kome.

    Da skratimo,jer sa tobom mi se ne gubi vrijeme,uglavnom,svakog dana se sve vishe stiche utisak da si ti gori od ovog istog kojeg pominjesh,Rakovića,a aj sad vozi dalje!
    ...

  4. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  5. #3978
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,798
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Priča da srbija ima pretenzije na CG je jednako glupa i retardirana kao i priča da je Crnoj Gori ugrozena nezavisnost i suverenitet od Srbije, a tek je glupa i retardirana poredjenja sa situacijom Rusije i Ukrajine jer:
    - Srbija nema snage da riješi teritorijalne probleme na svojoj teritoriji a ne da razmišlja o drugoj tj CG
    - Srbija ne može da zakrpi rupe u svoju državu da narod normalno živi a ne bježi preko grane pa joj je CG nebitna
    - Narod CG i Srb nemaju bliže od njih medjusobno, dva naroda napominjem a ne jedan, ali dva bratska naroda, i tako razmišlja 98% oba naroda koji su povezani rodbinski, i na svaki drugi način, minus 2% retardiranih nacionalista na obije strane, i političari, ranje i rakovići to nmg poremetit, i tu nikad ne može doći do situacije ka rusi i ukrajinci
    -CG nema bliže države od Srbije, kad je god bilo stani pani jedino se na njih moglo računat, a evo se pokazalo opet kad je srbija zabranila izvoz ulja i psenice za sve pa i cg, bukvalno nam niko u regionu nije ponudio pomoc, a ni zapad, pa se moralo ici po bugarskoj i rumuniji da se trazi pomoc i od toga nece biti nista, i evo opet dozvolila srbija izvoz za cg i regulisala nam problem...
    - Političari su kao što vidimo na obije strane smjenjiva kategorija i ne mogu zavadit narod, i 98% naroda na obije strane ne zanima šta im penali od političara pričaju jedni o drugima...
    - Obije države niti su nezavisne niti suverene, i ne pitaju se 1%, već su protektorati zapada koji ne smiju da dišu bez dozvole zapada, tako da su smiješne priče da ce srb ugrozit cg jer bi to značilo da je to zapad odlučio, jer je vučko debilni numero uno lutka na komande zapada
    - Poredit srbiju i cg sa situacijom rusije i ukrajine je više nego degutantno i odvratno jer je rusija izvršila najveću agresiju u 21 vijeku i ubijaju desetine hiljada ukrajinaca što je bukvalno nemoguća situacija za srb i cg, pa koliko god maštali razne ranje, draginje, rakovići, vučići i komite... Isti ti političari iz cg koji lupaju o ugroženosti su češće privatno u srbiju nego bilo dje drugo, licemjeri...

    Ovo su sve činjenice, mogu još 1000 nabrojat, i to nmg promijenit nikakvi političari i nacionalisti na obije strane, i bitno je sta narod misli.
    Vidji sa Joanikijem. Mnogo gotivi Rakovica. A i brat rodjeni mu lijepo misli o Crnogorcima.
    Ili su oni ovi retardirani nacionalisti. Pazi ovaj jedan je iz crkve pa ono.

    Inace bratska ruska crkva kaze:

    Ruski patrijarh Kiril nazvao protivnike Moskve u Ukrajini silama zla

    Patrijarh moskovski i cele Rusije Kiril nazvao je danas protivnike Moskve u Ukrajini „silama zla“ koje žele da unište istorijsko jedinstvo dve zemlje.
    „Neka nas Bog sačuva od toga da sadašnja politička situacija u Ukrajini, bratskoj zemlji koja nam je bliska, bude upotrebljena da pobede sile zla“, rekao je Kiril u svojoj nedeljnoj molitvi, prenela je agencija Interfaks.
    Ukrajinska vojska pokrenula je invaziju Ukrajine u četvrtak, ušla je u više gradova i nalazi se u predgrađu Kijeva.
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ...Dodantno, u CG je 99% pravoslavnog stanovništva pripadnik eparhija SPC...
    Nije tacno. Imas ASC je postavio statistiku koliko pravoslavaca je za MPC. Mnogo manje od 99%.

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Poredit izjave degenerika rakovića kojeg u srbiju smatra za ozbiljno 0,000001% stanovnika, a i u cg ga niko ne sluša, marića i hepi tv što se bori za nk koji u srbiju imaju udio u gledanosti od 7,8% (provjerio sam) i relevantan je taman toliko koliki mu je procenat gledanosti, poredit sa izjavama Ranje Krivog koji je ministar vanjskih poslova države CG je nevidjena glupost i smiješna i žalosna stvar...
    Racuna li se ministar vojni pardon policije je sad, jedan od nekoliko Vulina koji izjavi zvanicno saopstenjem MUP-a:

    “Da Srbija hoće da naudi Crnoj Gori poslije Milovih trideset godina komandovanja vojskom, ne bi nam trebali ni ruski, ni kineski sistemi, dovoljna bi bila i konjica i to policijska, ona za razbijanje nereda, da ne potežemo i vojni konjički vod”, rekao je Vulin, navodi se u saopštenju MUP Srbije.
    Tada te nije tangiralo to previse. Kad je ministar druge drzave napada tvoju.
    Ali kad ti je DPS napao crkvu jer je htio diskoteke od hrama da pravi onda si reagovao.
    Nema veze sto je ta ista crkva orgijala pio Amfilohijevim kostima nekakvom disko rasvjetom i festama.

    Marcelo ti na sve to kaze jebiga.

    Drzi se brojanja sa krovova i dobro je to.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  7. #3979
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Da skratimo,jer sa tobom mi se ne gubi vrijeme,uglavnom,svakog dana se sve vishe stiche utisak da si ti gori od ovog istog kojeg pominjesh,Rakovića,a aj sad vozi dalje!
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Vidji sa Joanikijem. Mnogo gotivi Rakovica. A i brat rodjeni mu lijepo misli o Crnogorcima.
    Ili su oni ovi retardirani nacionalisti. Pazi ovaj jedan je iz crkve pa ono.

    Inace bratska ruska crkva kaze:





    Nije tacno. Imas ASC je postavio statistiku koliko pravoslavaca je za MPC. Mnogo manje od 99%.



    Racuna li se ministar vojni pardon policije je sad, jedan od nekoliko Vulina koji izjavi zvanicno saopstenjem MUP-a:



    Tada te nije tangiralo to previse. Kad je ministar druge drzave napada tvoju.
    Ali kad ti je DPS napao crkvu jer je htio diskoteke od hrama da pravi onda si reagovao.
    Nema veze sto je ta ista crkva orgijala pio Amfilohijevim kostima nekakvom disko rasvjetom i festama.

    Marcelo ti na sve to kaze jebiga.

    Drzi se brojanja sa krovova i dobro je to.
    Da skratim i ja sa vama, već sam rekao šta imam, da dodam za kraj, zna se šta vam smeta u temelju i šta vam je trn u oku, i ostaće tako dok je svijeta i vijeka kao što je već 800 godina aj sad poz, vozite laganezi :-*
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #3980
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,980
    Thanks Thanks Given 
    14,950
    Thanks Thanks Received 
    3,692
    Thanked in
    2,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Nikakav šovinizam, prosto statistika i činjenice.

    Nije da mi se ne svidjaš, da bi mi se svidjala ili ne moraš mi biti uopšte bitna, a ti si kao i svi u internet svijetu, potpuno nebina u životu i totalno sam ravnodušan jer si za mene ti samo par slova u niku pored neke slike... sa druge strane vidim da sam ja trn u oku mnogima, što mi je isto avetno, forum jbt koji aktivno prati 50 ljudi i to je to, ubijanje viska vremena prosto...
    Iza ekrana stoje ljudi od krvi i mesa.

    To kako si se obratio tripleti stvar je etike,a ne etnike.Poslije toga nisam ni obratila pažnju na pisanje.

    Ima članova s kojima i ne dijelim i dijelim stavove i sve je to normalno.A postoje i crvene linije.

    Ovo se u boksu zove udarac ispod pojasa,što si ti uradio.





    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 07-05-22 at 12:02.
    No pasaran!

  9. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  10. #3981
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zaro View Post
    Slazem se za sramotu sto je Nedimovic Krivokapica docekao kako je docekao, i to se upampti i vrati… i ides dalje… pa to nije razlog da se narodi ne podnose i to treba da da snagu da CG bude jos bolja a i jos jedan u nizu dokaza da je dobro sto ste samostalni…


    Meira Gold
    Loš doček jer ga je potpresjednik vlade na aerodromu protokolarno dočekao u farmerke?

    Da se podsjetimo kako je dočekan Krivi tamo dje je bitno a to je koleginica premijerka, da se ne bi glupirali... prijem sa počastima, zvanično izvinjenje, i opet nekima nije dosta...




    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #3982
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Nisam ni znAo za ovo… ***** li ga… my bad…

    Realno ima Vucic tu potrebu da “zastiti” sve Srbe ali to je vise prica nego bilo sta drugo….u ovom momentu srbija je u ozbiljnom sranju a price o pretenzijama i glupostima mogu samo da izvale rakovic i njemu slicni…

    Realno, obican narod… ima svoju svakodnevnu muku… kao i u cg u svakom slucaju

  12. #3983
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    neka no će sad ispast da SNS poštuje i uvažava Crnu Goru

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #3984
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    neka no će sad ispast da SNS poštuje i uvažava Crnu Goru

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Sns su smećari ka i dps i nije sns=srbija i srpski narod... ko šiša njih, prolazna su kategorija, eo im se drmaju fotelje...
    Bitan je narod dvije drzave i njihov medjusobni odnosi, a koji ni 1% ne oslikavaju stanje medju političkim elitama...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #3985
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Najjači su mi ovi koji se strave na pomen Srbije, a svi tamo učili, ka' naši političari kad se razbole trka na Nikolu Teslu ili kad je kakva frka ka' za Svetom i Vekom, odma karta u jednom pravcu.
    Kakvo licemjerje.
    Forever young, i want to be forever young

  15. The Following 2 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  16. #3986
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Najjači su mi ovi koji se strave na pomen Srbije, a svi tamo učili, ka' naši političari kad se razbole trka na Nikolu Teslu ili kad je kakva frka ka' za Svetom i Vekom, odma karta u jednom pravcu.
    Kakvo licemjerje.
    Živa istina.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. #3987
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Sns su smećari ka i dps i nije sns=srbija i srpski narod... ko šiša njih, prolazna su kategorija, eo im se drmaju fotelje...
    Bitan je narod dvije drzave i njihov medjusobni odnosi, a koji ni 1% ne oslikavaju stanje medju političkim elitama...
    Druze, sve sto si napisao u nekoliko prethodnih postova si istinu napisao i realno...problem je sto si trn u oku prikrivenim dps-ovcima s foruma... hebi ga ozbiljno si prelomio u mozak....a dok si bio za dps i davao analize nijedan od njih te nije ovoliko prozivao koliko sada.
    Last edited by osvajaci pg; 07-05-22 at 13:02.

  18. #3988
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    SKOJ izjavio da patrijarh priča gluposti?
    Osvježilo.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Ja sam to nazvao glupostima prvog dana kad je rekao, nego shvatam, zna memorija da zašteka u zrelim godinama

  19. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #3989
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Druze, sve sto si napisao u nekoliko prethodnih postova si istinu napisao i realno...problem je sto si trn u oku prikrivenim dps-ovcima s foruma... hebi ga ozbiljno si prelomio u mozak....a dok si bio za dps i davao analize nijedan od njih te nije ovoliko prozivao koliko sada.
    Prelomio jer su mi oni isti iz dps-a udarili mi u temelj ličnosti i predaka tj vjeru, i sami prelomili sebe, and the rest is history...

    Dobijaju i dalje analize, jednako dobre i precizne, i precizne info kao oko odlaganja izbora itd, ali jbg sad im ne odgovara sta da im radim, ovo je samo forum, a neki to preozbiljno shvataju...

    Ali polako, i oni ce sazrijet kad se dps patosira na 26% ubrzo, a sa satelitima, manjinama i urom ne budu ni 40% imali, e tad ce tek da bude momenat budjenja mozga i kognitivnih funkcija istog...
    Last edited by lucke91; 07-05-22 at 13:16.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #3990
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Ko o čemu..

    #madrededios
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  23. #3991
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,596
    Thanks Thanks Given 
    3,549
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Prelomio jer su mi oni isti iz dps-a udarili mi u temelj ličnosti i predaka tj vjeru, i sami prelomili sebe, and the rest is history...
    znači, 14 godina krađe i uništavanja Crne Gore nisu bili dovoljni da prelomiš no si ih podržava u svemu tome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  24. #3992
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači, 14 godina krađe i uništavanja Crne Gore nisu bili dovoljni da prelomiš no si ih podržava u svemu tome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Jedno 100 puta sam pisao na tu temu, nemam života više, pa prelistaj postove... uzgred, prije 14 godina sam imao taman 14-15 godina, pa ti vidi koliko me je to zanimalo i kad je počelo da me konkretno zanima ta tema i da pratim te kradje i uništavanje koju pominješ... sve u svoje vrijeme, pa tako i ovo sad, sazrijeva čovjek dok je živ, nije sramota reći..
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #3993
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Ako si 1991 nisi mogao imati 14-15 prije 14 godina

  26. #3994
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,798
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Da skratim i ja sa vama, već sam rekao šta imam, da dodam za kraj, zna se šta vam smeta u temelju i šta vam je trn u oku, i ostaće tako dok je svijeta i vijeka kao što je već 800 godina aj sad poz, vozite laganezi :-*
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Prelomio jer su mi oni isti iz dps-a udarili mi u temelj ličnosti i predaka tj vjeru, i sami prelomili sebe, and the rest is history...
    Argumentovano kao i uvijek
    Meni ne smeta to sto ti mislis. Nisam ja kao ti da tako gledam ljude. Ali dobro to te je DPS tako ucio pa ostalo jbg.
    Tvoje produhovljenje, se poklapa sa dosta DPS preletaca. Direktorica ASK-a je pocela u crkvu od 30tog avgusta da ide tako da tu ste nedje. Prije toga je Pedja Boskovic od Srbina stigao do Crnogorca. Sve je to u roku sluzbe.
    Jos ako imas krst na retrovizor u auto slika kompletna.
    Znam da postis, inace bi te taman vidio sa istim takvim vjernicima na veliki petak kako cekaju pljeskavicu sa rostilja.

    A nazdravlje tebi, i na dugi zivot, tvoje otreznjenje me podsjeca na one situacije kad krimosi se produhove i progledaju i naprasno se okrenu vjeri i misle da ce finansiranjem izgradnje jedne crkve okajat sva nepocinstva koja su napravili za zivota.
    Jer znas kako vele, jedna crkva i 3x oce nas ti je ekvivalentno 5kg bijeloga, 1 kg zutog, 1tona travuljine.
    Manastir je ekvivalent za par ubistava + kamatasenje i sve ovo gore x5.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. The Following 4 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  28. #3995
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ako si 1991 nisi mogao imati 14-15 prije 14 godina
    Možda jesam možda nisam 91, zvezda LŠ uzela ako misliš na 91 u niku.... 15 imao eto da smo precizni... i tad me curice zanimale, nije dps garant
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  29. #3996
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    znači, 14 godina krađe i uništavanja Crne Gore nisu bili dovoljni da prelomiš no si ih podržava u svemu tome

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Jes', pošto pohara i institucionalno uništavanje CG počinje tek 2008-me.
    Forever young, i want to be forever young

  30. #3997
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Argumentovano kao i uvijek
    Meni ne smeta to sto ti mislis. Nisam ja kao ti da tako gledam ljude. Ali dobro to te je DPS tako ucio pa ostalo jbg.
    Tvoje produhovljenje, se poklapa sa dosta DPS preletaca. Direktorica ASK-a je pocela u crkvu od 30tog avgusta da ide tako da tu ste nedje. Prije toga je Pedja Boskovic od Srbina stigao do Crnogorca. Sve je to u roku sluzbe.
    Jos ako imas krst na retrovizor u auto slika kompletna.
    Znam da postis, inace bi te taman vidio sa istim takvim vjernicima na veliki petak kako cekaju pljeskavicu sa rostilja.

    A nazdravlje tebi, i na dugi zivot, tvoje otreznjenje me podsjeca na one situacije kad krimosi se produhove i progledaju i naprasno se okrenu vjeri i misle da ce finansiranjem izgradnje jedne crkve okajat sva nepocinstva koja su napravili za zivota.
    Jer znas kako vele, jedna crkva i 3x oce nas ti je ekvivalentno 5kg bijeloga, 1 kg zutog, 1tona travuljine.
    Manastir je ekvivalent za par ubistava + kamatasenje i sve ovo gore x5.
    Ti to mene ladno uporedi sa krimosima, narko dilerima i kamatašima? Jer sam glasao za dps?
    Mene koji cent u životu nelegalno uzeo nisam, koji postim 4 velika posta i svaku srijedu i petak evo 8 godina, pa porediš sa krimosima i preletačima jer sam glasao za dps?

    Završavam svaku dalju diskusiju sa tobom, da budeš zdravo samo.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  31. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  32. #3998
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ti to mene ladno uporedi sa krimosima, narko dilerima i kamatašima? Jer sam glasao za dps?
    Mene koji cent u životu nelegalno uzeo nisam, koji postim 4 velika posta i svaku srijedu i petak evo 8 godina, pa porediš sa krimosima i preletačima jer sam glasao za dps?

    Završavam svaku dalju diskusiju sa tobom, da budeš zdravo samo.
    Nisi no si bio aktivista uvazeni choche,sa najnovijim vijestima iz shtaba,a sad imash iz vishe shtabova,no su te izgleda ispalili pa sikćesh ne stajesh...aj sad vozi dalje
    ...

  33. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  34. #3999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Nije sporno promijenit mišljenje, čak je i pohvalno, ali čitajući tvoje postove se stiče utisak kao da si ga promijenio prije 10 godina a ne tačno posle 30. avgusta 2020 godine.

    Druga stvar, bio si toliko glasan DPS aktivista sa konstantnim informacijama "iz vrha" da je bilo presmiješno više čitati, da ne kažem iritantno.


    I sad odjednom opet konstantni aktivizam samo na kontra strani, haos.


    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    War. War never changes.

  35. The Following 7 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  36. #4000
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,798
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ti to mene ladno uporedi sa krimosima, narko dilerima i kamatašima? Jer sam glasao za dps?
    Mene koji cent u životu nelegalno uzeo nisam, koji postim 4 velika posta i svaku srijedu i petak evo 8 godina, pa porediš sa krimosima i preletačima jer sam glasao za dps?

    Završavam svaku dalju diskusiju sa tobom, da budeš zdravo samo.
    Tvoje otreznjenje, treba znat citat jbg ne mogu ti ja tu pomoc.
    Steta koju je DPS napravio od kad imas pravo glasa tesko da ce nasa djeca uspjet da saniraju.
    Ti mislis, da ces time sto sad pises svasta za DPS, bit ispravan u drustvo i na forum? Treba da zaboravimo na taj detaljcic. Ahh oprosti mi Boze gresnom. Evo dobro je to.


    I nas 99% pravoslavaca svrsta medju podrzavaoce SPC.
    Ista ona crkvena organizacija koja blagosilja Arkana i trigove.
    Stiti i skriva kiminalce i ratne zlocince pa ti to ne bijase neki problem.
    Ista organizacija ciji bivsi menadzer za CG izjavi da smo Djilasova kopilad, i komunisticki nakot.
    Treba li aktuelnog menadzera pominjat kako gotivi CG i sto mu brat misli o drzavi nam i njenim gradjanima.
    To je ista ona crkva koja duguje milione za poreze.
    Kad se vec dicis porezima, sjecamo se odje dje si kukao oko neradne nedjelje i kako te spasila radnica koja je posla u penziju.

    Ahh da. Napacena ti je dusa jos od DPS ataka na crkvu pa si osjetljiv postao.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  37. The Following 3 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


Page 160 of 304 FirstFirst ... 60110150156157158159160161162163164170210260 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •