Page 156 of 304 FirstFirst ... 56106146152153154155156157158159160166206256 ... LastLast
Results 3,876 to 3,900 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #3876
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Političari i obraz.
    Last edited by avet; 30-04-22 at 18:56.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  2. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  3. #3877
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Lucke91, obrnuo igricu odavno je najavio odlaganje izbora u vrijeme kad je svima nama to djelovalo nemoguce.

    Skidam kapu majstore

  4. #3878
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Lucke91, obrnuo igricu odavno je najavio odlaganje izbora u vrijeme kad je svima nama to djelovalo nemoguce.

    Skidam kapu majstore
    hahahahaha

    Lik je aktivista DPSa, normalno da zna. Ko su sad ovi likovi sto je ovo
    Podgorica Podgoricanima!

  5. #3879
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    Lucke91, obrnuo igricu odavno je najavio odlaganje izbora u vrijeme kad je svima nama to djelovalo nemoguce.

    Skidam kapu majstore
    Nema na čemu. Tad mi mnogi, a i uraši, rekoše da je to nezakonito i neustavno.

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. The Following 4 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  7. #3880
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Tebi ce spomenik da podigne 47 vlada :-)

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  8. #3881
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Lucke nije isključeno.

    Pola članova DPSa je išlo po litijama.
    Znamo ko nam je Rista uvezao,bez pdva.
    I ko je Ristu onaj grob izgradio od para svih nas.

    Jes da su poslije "raskršćavali" Majla,ali..

    Ali...ali..uruši se DPS,a sa njime i SPC.
    Aj,u zdravlje.

    Lijep prizor.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  10. #3882
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Bio je negative progress report i za Veke Medenjaka pa nista.
    Nama kad ne odgovara sta zapad kaze samo kuliramo. A sve se na zapad pozivamo.

    Vlada 42 je bila vlada velikih ocekivanja.
    Jeste. I sva ocekivanja i obecanja je izdala.

    Ali ta Vlada je ucinila nesto jos gore, skinula je ruzicaste naocare svima koji su ih nosili, ta vlada apostolska je samo podigla ogromni kamen sa Crne Gore i svi gmizavci i bube su se ukazali onakvi kakvi jesu.
    Sad smo bez kamena i gmizavci bez stida gmizu i otvoreno rade sve sto se nekad makar skrivalo.

    I ono sto je sigurno, barem za mene, ne znam za druge, to je da je svaka nada u bolje sjutra na ovim prostorima usahla.

    Borit se za pravdu, postenje, ljudske vrijednosti i ravnopravnost u ovoj zemlji je kao sipanje pijace vode u more.
    Jedino za sta cu da se borim ubuduce je da moja djeca napuste ovu zemlju.
    Svaka čast za napisano. Samo bih napravio jednu ispravku. Vlada (ili dio vlade) nije izdala crkvu To je na kraju i dovelo do njenog urušavanja.Iznutra. Događaji na Cetinju su bili početak kraja vlade. I to je ono najgore što je vlada napravila.Produbila je razdor u državi. Još tada je ZK trebao dati ostavku.

    Što se tiče dizanja plata i "Evropa sad" programa, znam da je on popularan kod dijela naroda. Ali, nad tim programom su tamni oblaci. Ne mozes dijeliti ono sto nemas. Sav program se bazira na ideji uspjesne turisticke sezone, jer drugo nista ne radi. Pozajmica od 700 miliona je otisla na krpljenje rupa u budzetu. Ne sjecam se niti jedne investicije. Cim program zavisi od neceg sto je nesigurno, rizik je veliki. Sacekajmo jesen,pa cemo znati na cemu smo. Zasad najveci vidljivi efekt jeste rast cijena i inflacija koja to prati.

    Spajic djeluje OK, ali neke ideje jednostavno ne piju vodu. Ideja o kriptovaluti i blockchain bi mozda mogla da funkcioniose u Singapuru,ali u CG? On pomenu primjer Estonije. Ali, Estonija je u pogledu obrazovanja svjetlosnim godinama ispred CG.Pogledajte rezultate na Pisa testovima. Estonija je u svjetskom vrhu, CG je na dnu. Da bi mogao da sprovedes programe koji zahtijevaju visok nivo znanja i obrazovanja, prvo moras uloziti u obrazovanje, uciniti posao ucitelja i nastavnika atraktivnim za mlade i talentovane ljude. Kao sto su to uradile Finska i Estonija. Kod nas djecu odmalena kontaminiraju raznim glupostima. "Veseli se srpski rode". Jes, kako ne, crkva ce donijeti dobro. Malo morgen, sto vikase pokojni SM. Prosla vlada je otpocetka napravljena s tom "fabrickom greskom" i tu nije bilo srece. Ako je Spajic vec uzeo Estoniju kao uzor, onda nije smio da preskoci cinjenicu da se Estonija smatra najmanje religioznom zemljom u EU. Kriptovaluta ne ide zajedno s nekvalitetnim obrazovanjem i forsiranjem crkve. Ne mogu se graditi inovacije na retrogradnoj matrici. Te stvari jednostavno nijesu kompatibilne.

    Ovo sto ponavlja Mojsije u vezi Ukrajine, to je samo dalo vjetar u jedra DPS-u, jer je Milo osjetio trenutak i odmah se ponudio kao "rjesenje". Obzirom na prorusku reputaciju koju ima SPC, i djelovi vladajuce vecine, odluka Zapada da pusti niz vodu proslu vladu je sasvim ocekivana. Ali, ta vlada je, u stvari, pukla na Cetinju. Nakon pokusaja smjene Brdjanina i Sekulovica, te pokusajem da se URA zamijeni manjinskim partijama. To je bio pocetak kraja prosle vlade. Napravljen je toliki razdor da se morao zavrsiti raspadom vlade.

    Jedna prednost nove vlade jeste da nema nekih velikih ocekivanja. Sto nije ni realno ako se pogleda njen stastav i konstituenti. Treba joj dati sasnu, pa da vidimo za sta je sposobna. Velika je stvar da se sada vlade mogu mijenjati nakon 30 godona DPS vladavine. To je znacajan korak. Istina, ne vidim kako nesto moze da Crnu Goru promijeni nabolje i ucini je zemljom u kojoj se moze normalno zivjeti od svog rada i znanja u doglednoj buducnosti. Par generacija ce trebati. Najmanje.

    Par puta sam već napisao da ko ima djecu,nek ih sprema za inostranstvo. U CG dugo neće biti sreće. Za normalan narod.

  11. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  12. #3883
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Što se tiče dizanja plata i "Evropa sad" programa, znam da je on popularan kod dijela naroda. Ali, nad tim programom su tamni oblaci. Ne mozes dijeliti ono sto nemas. Sav program se bazira na ideji uspjesne turisticke sezone, jer drugo nista ne radi. Pozajmica od 700 miliona je otisla na krpljenje rupa u budzetu. Ne sjecam se niti jedne investicije. Cim program zavisi od neceg sto je nesigurno, rizik je veliki. Sacekajmo jesen,pa cemo znati na cemu smo. Zasad najveci vidljivi efekt jeste rast cijena i inflacija koja to prati.
    Program je sabotiran od strane DF-a i Demokrata na samom startu. Mada su krive i sve ostale partije koje se nisu ukljucile i glasale za taj program bez amandmana na kojima su DF i Demokrate insistirali. Partije koje sad cine novu vecinu. Tako da u startu mozete da zaboravite da im je stalo do naroda. A para za Evropa Sad bi bilo, kad politicari ne bi bili alavi i kad ne bi raznim oblicima kradja i uhljebljavanjem nesposobnih idiota isisavali pare iz budzeta.
    Last edited by VanjaTheMan; 01-05-22 at 01:18.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  14. #3884
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Program je sabotiran od strane DF-a i Demokrata na samom startu. Mada su krive i sve ostale partije koje se nisu ukljucile i glasale za taj program bez amandmana na kojima su DF i Demokrate insistirali. Partije koje sad cine novu vecinu. Tako da u startu mozete da zaboravite da im je stalo do naroda. A para za Evropa Sad bi bilo, kad politicari ne bi bili alavi i kad ne bi raznim oblicima kradja i uhljebljavanjem nesposobnih idiota isisavali pare iz budzeta.
    Para bi bilo ako bude prihoda od turizma. Ako nema, otkud? KAP zatvoren, Plantaze propadaju, luka Bar skoro nista, pomorske kompanije skoro nista, a i to ce poci na vracanje kredita, zeljeznica gubitas, To Montenegro gubitas. I CEDIS je uspio da postane gubitas. Mozda nesto EPCG, ako ne bude suse. Trgovinski deficit ogroman, bice jos gori sad kad je KAP zatvoren. Kad se jos doda "zakon o majkama" koji je diskriminatorski s potpuno promasenom svrhom, a predstavlja ozbiljan teret za budzet. Treba platiti Kineze za autoput. Pa se jos trazi snizavanje akciza i PDV-a. Nova vlada ce biti jos skuplja od prosle. Hoce li politicari koji preuzimaju nove funkcije bit manje alavi od proslih? Tesko. Ista su to...Koliko je program krhak vec se vidi po tome da policiji, navodno, nije bilo para za plate za zadnji mjesec. A kakav ce biti prihod od turizma, to tek treba da vidimo. Pandemija, Ukrajina...zbog rata u Ukrajini CG ce trpjeti ozbiljne posledice nezavisno od turizma. A cijene posle uvis.

    Vrlo prosto pitanje: Otkud pare? Lako je rec ima para. Otkud kad je sve stalo? Nova pozajmica? S vecom kamatom?

    No, da sacekamo jesen. Onda cemo imati jasniju sliku. Zasad ne izgleda dobro.

  15. #3885
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Koji zapad... Malo mi je dosadilo da svoje odluke i greske ili sulude poteze pravdamo zahtjevima zapada. Pa najbolje da organizujemo izbore, neka glasa 20 ambasadora u CG i da se ne zajebavamo.
    Niti nam je zapad trebao da skinemo DPS niti nam je zapad rekao da napravimo karakondzulu ni od prethodne ni od ove vlade.
    To sto nama titra sujeta, pa mislimo da smo najpametniji i da smo veliki igraci, nema mnogo veze sa zapadom. Nisu oni Dritanu rekli da sklopi ovakakv saziv sa ovakvim likovima, nego su trazili da se uskladimo sa EU politikom ako hocemo.da se prikljucimo.
    To sto je nama domet ovo sto vidimo...... Nema mnogo veze sa njima.
    I nemoj sad da kacis clanke o pohvalama stranih ambasada i EU predstavnika.
    Isto su poslali i Vucicu, a ne bih otvarao pricu sta mislim o tome kako vlada

    Ne bih ja to nista diro
    Potpis… od A do S

  16. #3886
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,564
    Thanks Thanks Given 
    1,967
    Thanks Thanks Received 
    2,578
    Thanked in
    1,104 Posts

    Default

    Ne citam, ne pratim, niti me previse zanima u zadnje vrijeme, samo me zanima kako je @kimmi zadovoljan sa ovom novom vladom, vidjen onu sliku sa ministrima, vise od pola ne znam ko su

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  17. #3887
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Meni nimalo ne smeta što ranije nisam čuo za neke ministre. Više mi smeta što dio onih za koje poodavno znam ne djeluju kompetentnim, a za neke nove dobijam informacije, od ljudi koji ih znaju i sa njima su sarađivali, da se radi o "punjenim tikvama".

  18. #3888
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,899
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Nikad mi u potpunosti neće bit jasne bene od ljudi koji se zalete na ozbiljne funkcije a ne umiju ni ulicom da idu. Turizmolog za policiju, polupismeni nastavnik književnosti Pipun da mu je moglo bit htio da bude za odbranu i bezbjednost, policiju, saobraćaj ili šta bi mu već dopalo šaka i gomila sličnih primjera. Neko će sad da kaže da za ministra nije toliko bitno da budeš iz struke koliko je bitno da si dobar menadžer, ali ako i to uzmemo kao prihvatljivu tvrdnju, ove bene ni za to nikad nisu pokazali ni najmanju sposobnost. Dpsovske i satelitske bene mogu udžbenike napunit primjerima idiota kojima je guzica zinula na funkciju, a kad nešto ne ide kako treba ili, daleko bilo, kad zaglave na sudu, onda plaču a ja sam bio samo ministar/direktor/predsjednik odbora direktora i nisam znao šta potpisujem. Ako ikad budete tražili nešto zajedničko za naše sugrađane Crnogorce, Srbe, Bošnjake, Albance, Hrvate i ostale, ne tražite dalje.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. The Following 8 Users Say Thank You to NHM For This Useful Post:


  20. #3889
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ne citam, ne pratim, niti me previse zanima u zadnje vrijeme, samo me zanima kako je @kimmi zadovoljan sa ovom novom vladom, vidjen onu sliku sa ministrima, vise od pola ne znam ko su

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Kamo sreće da ne znam ni jednog jer bih se bar mogao nadati da će nešto uraditi.

  21. #3890
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Neka je srećno novoj Vladi, a i nama s njima. Iskreno se nadam da griješim i da ovo koaliranje sa DPS-om im neće ujedno biti i vještačko disanje za oporavak.
    A da se moglo sa DF-om, nije ni to.

    Samo da posložim sebi utiske po partijama za vrijeme mandata prošle Vlade, pa da idemo dalje:
    - DPS: Nemam poseban komentar, biće kraj URA-i bojim se.
    - DF: Po meni originalni krivci za pad prethodne Vlade, nemoguće je s njima koalirati i dogovarati se.
    - SNP: Mislim da su ga i oni ugasili, a već su imali silazni trend evo godinama.
    - Demokrate: Očajno snalaženje, potpuno razočarenje u pamet i odluke, bez grama pogleda u budućnost. Po godinama unazad, URA je trebala da im bude prirodan saveznik, uspjeli su da od njih naprave najvećeg neprijatelja, a za saveznika izabrali DF.
    - URA: Je li ovo ovako moralo, ne znam, ali sam sto posto ubijeđen da glasači to neće prepoznati kao dobro. Mislim da je ta partija apsolutno završila i zato i bježe od izbora i bježaće dokle god budu mogli. Da su se našli u nebranom grožđu, jesu, ali šta ćeš. Moj glas svakako dobit' opet neće, a po spisku djeluje da neće niko.
    - SDP: SDP
    - SD: SD
    - Za nacionalne manjinske partije se ne interesujem puno, samo se nadam da će nastaviti rehabilitaciju u smislu otklona od DPS-a i napokon raditi u interesu svog naroda, da će domet biti dalji od uhljebljivanja

    Kako ja gledam na stvari, nije dobro. Što se tiče mandata prošle Vlade, bilo je tu nekih dobrih poteza i meni je iskreno krivo što nisu malo potrajali i konsolidovali se, ali su se preigrali apsolutno SVI igrači. Od Zdravka, preko ministara, poslanika, pojedinačnih partija, pa i opozicije, medija, čak i ovog Foruma. Gladne okice i neesposobnost saradnje na svakom mogućem ćošku, razmišljanje unaprijed punih 3 minuta, sa trećim maglovitim.

    Nadam se da će ovi novi bolje, ali mislim da definitivno neće. Što se tiče istorijskih dešavanja, makar se pokrenuo točak demokratije, što je bio preduslov za bilo kakav napredak. Želim mu da samo nastavi da se vrti, da ne stigne ni čistačica u javnoj upravi da pusti korjen, a kamoli kakav glavonja.
    Last edited by LostInHollywood; 01-05-22 at 12:48.

  22. The Following 6 Users Say Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  23. #3891
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Još kad bi na sve to dodali fenomen preletanja iz partije u partiju,od 30.avgusta dobili bi braunovo kretanje molekula.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  24. #3892
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,818
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    585
    Thanked in
    344 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    LostInHollywood, mislim da si se preracunao za glasove URA. Mozda nece gledat moj i tvoj glas ali zato ciste SD, DPS, po neku sicu i od ostalih i sasvim dovoljno da nadoknade izgubljene, cak tipujem da ce imat koji mandat vise.

    Naravno zato i odlazu izbore dako dobiju na vremenu.

    To sto su zajebali njihove prave glasace i pozajmili najvecu olos od prethodne vlasti, to je vec druga prica ali to je politika, zar ne?
    Last edited by p0smatrac; 01-05-22 at 13:46.

  25. The Following 6 Users Say Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  26. #3893
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Vjerovatno su zato demokrate otišle na "onu stranu."
    Sigurno neće DPS i ostali usisati biračko tijelo demokratsko feleričnog fronta.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  27. #3894
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Pobrkani loncici serpe i poklopcici.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  28. The Following 4 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  29. #3895
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,144
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ne citam, ne pratim, niti me previse zanima u zadnje vrijeme, samo me zanima kako je @kimmi zadovoljan sa ovom novom vladom, vidjen onu sliku sa ministrima, vise od pola ne znam ko su

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ja ranije napisah što mislim...

    https://forum.cdm.me/showthread.php?p=5747827

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. #3896
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Nekad sam na forumu posjećivala samo podforum Politika, ostalo nisam čitala, sad j eobrnuto, čitam sve ostalo osim Politike
    Ali moram reći da mi se gadi kada vidim da je Ranko Krivokapić ministar, nevjerovatno!
    Ovaj video klip najboje govori

    https://dai.ly/x35be6e

    Last edited by montenegrina; 02-05-22 at 10:12.

  31. The Following 4 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  32. #3897
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Nekad sam na forumu posjećivala samo podforum Politika, ostalo nisam čitala, sad j eobrnuto, čitam sve ostalo osim Politike
    Ali moram reći da mi se gadi kada vidim da je Ranko Krivokapić ministar, nevjerovatno!
    Ovaj video klip najboje govori

    https://dai.ly/x35be6e

    Jedini iskreni političar,zato je i platio cijenu koju je platio.

    Obožavam da gledam stare snimke LSCG-a.Posebno iz devedesetih.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  34. #3898
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p0smatrac View Post
    LostInHollywood, mislim da si se preracunao za glasove URA. Mozda nece gledat moj i tvoj glas ali zato ciste SD, DPS, po neku sicu i od ostalih i sasvim dovoljno da nadoknade izgubljene, cak tipujem da ce imat koji mandat vise.

    Naravno zato i odlazu izbore dako dobiju na vremenu.

    To sto su zajebali njihove prave glasace i pozajmili najvecu olos od prethodne vlasti, to je vec druga prica ali to je politika, zar ne?
    Ja znam da je to URA-in plan, ali mi ne zvuči realno. Oni su partija koja u godinu dana zapošljavanja po dubini nije uspjela svoje biračko tijelo da uveća, a sad misli da će privući "razočarane" DPS birače nakon što je tu partiju dovela nazad na vlast? Što nisu uspjeli u godinu dana punjenja po dubini 2020-2021 da će odjednom uspjeti u sledećih godinu dana tog istog, samo pod gorim uslovima?

  35. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  36. #3899
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    A što se tiče šokiranja zbog plana da se lokalni izbori odlože koju godinu (danas lokalni, sjutra parlamentarni i predsjednički) - nemojte da živimo u XIX vijeku, ne treba se držati zakona kao pijan plota. Moderna politika treba da bude vođena potrebama naroda, a ne okoštalim recidivima prošlosti, kao što je Ustav.

    A ko bolje zna i predstavlja potrebe naroda od njegove avangarde? Ako je za njih bolje da mandat traje četiri i po godine bolje je i za narod.

  37. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  38. #3900
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    E ovo bi bila fora.
    Samo Peđa Bulatović je jači od Čak Norisa.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  39. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


Page 156 of 304 FirstFirst ... 56106146152153154155156157158159160166206256 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •