Page 303 of 304 FirstFirst ... 203253293299300301302303304 LastLast
Results 7,551 to 7,575 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #7551
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Pale im samarcine sa svih strana zbog obiljezavanja dana RS: https://www.vijesti.me/vijesti/polit...ciji-crne-gore
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. The Following User Says Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  3. #7552
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem da je Damjanovic sebe ovo dozvolio, neki je kredibilitet do sad imao kod mene, da li uopste razmisljaju ti ljudi o posledicama, nevjerovatno.
    Tu es mon héro!

  4. #7553
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Šta nam napraviše neznalice i izdajnici... od ugledne države postasmo prava banana država!

    Ne ponovilo se nikad!
    Love, peace and respect.

  5. #7554
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ja ne vjerujem da je Damjanovic sebe ovo dozvolio, neki je kredibilitet do sad imao kod mene, da li uopste razmisljaju ti ljudi o posledicama, nevjerovatno.
    Nemaju cime da razmisljaju. Ne govorim samo o ministrima u ovoj vladi nego o ogromnom broju ljudi na politickoj sceni. Oni ne znaju sta rade. U politiku su usli da bi se na brzinu oparili, uglavnom kriminalnim djelatnostima. Nikoga od njih ne interesuje da urade nesto dobro za drzavu. Cak mislim da je nesrecni Zdravko Krivokapic mozda i najbolji bio po tom pitanju, jer je avetinjica, pa je vrlo lako moguce da je iskreno mislio da radi u korist drzave. Ali svi ostali su tu zbog sebe. I svi naredni koji dodju ce doci radi sebe i ne treba gajiti neke iluzije o patriotizmu i ostalim budalastinama. Ja sam prije vise godina na temi o patriotizmu napisao da je to mentalno oboljenje, i stojim iza toga. Ako vec glasate na izborima, glasajte za vas licni interes, jer glasate za ljude koje isto tako zanima samo njihov licni interes. Ideale i druge vise ciljeve ostavite za idiote jer od toga nista nemate. Ostalo je da se oglodje jos malo mesa sa kosti koja se zove Crna Gora. Daj da oglodjemo i to pa da gasimo svijetlo.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. The Following 5 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  7. #7555
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nemaju cime da razmisljaju. Ne govorim samo o ministrima u ovoj vladi nego o ogromnom broju ljudi na politickoj sceni. Oni ne znaju sta rade. U politiku su usli da bi se na brzinu oparili, uglavnom kriminalnim djelatnostima. Nikoga od njih ne interesuje da urade nesto dobro za drzavu. Cak mislim da je nesrecni Zdravko Krivokapic mozda i najbolji bio po tom pitanju, jer je avetinjica, pa je vrlo lako moguce da je iskreno mislio da radi u korist drzave. Ali svi ostali su tu zbog sebe. I svi naredni koji dodju ce doci radi sebe i ne treba gajiti neke iluzije o patriotizmu i ostalim budalastinama. Ja sam prije vise godina na temi o patriotizmu napisao da je to mentalno oboljenje, i stojim iza toga. Ako vec glasate na izborima, glasajte za vas licni interes, jer glasate za ljude koje isto tako zanima samo njihov licni interes. Ideale i druge vise ciljeve ostavite za idiote jer od toga nista nemate. Ostalo je da se oglodje jos malo mesa sa kosti koja se zove Crna Gora. Daj da oglodjemo i to pa da gasimo svijetlo.
    Zar ne glasa decenijama vec 95% populacije ovako,ili se ja nisam naspavao...?
    ...

  8. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  9. #7556
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    I mene Damjanovic razocarao. Sto je najgore njegovi potezi su politicki a on je ministar.

    Sa ovom posjetom se samobanovao zauvjek.

  10. #7557
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,479
    Thanks Thanks Given 
    60
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    SNP trenutno loše stoji po izbornim projekcijama i teško će preko cenzusa, ako izadju samostalno.
    S obzirom na nacionalnu strukturu njihovih glasača, jasni su razlozi njihovog prisustva proslavi Dana RS-a.

  11. The Following User Says Thank You to Massaro For This Useful Post:


  12. #7558
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Ja ne vjerujem da je Damjanovic sebe ovo dozvolio, neki je kredibilitet do sad imao kod mene, da li uopste razmisljaju ti ljudi o posledicama, nevjerovatno.
    Gledaj logiku. Damjanovic odlazi u Katar a u ministarstvu mu je rasulo. Bilo ko drugi a da je profesionalac ne bi glave dizao. Nema porodice, odmora, zurki....Da, toliko je lose i da toliko ima posla. Radna etika nula.

    Damjanovic ide u RS. Ima vremena kao i za Katar ali dodatno ide iako se njegov tim/vlada ne slaze sa odlaskom. Prihvatio je da bude dio tima cija je jedna vazna stavka, opravdano ili ne nebitno, da se ne druzimo sa ajvanima tipa Dodik, Putin... Ili nije trebao prihvatiti funkciju ili nije trebao da ide. Radna etika ponovo nula ali ovaj put prekrizena.

    Neko ko nije profesionalac u svom poslu i ne samo to nego identitetske bitke vodi sa te funkcije za mene nikad nece biti srbin ili crnogorac kako god da se vika taj neko. Taj ce izdati prvom prilikom zbog Srbije, a istu tu Srbiju za nekog drugog ko vise ponudi jer samo na dolje moze da ide sa ove tacke, a sledeca stanica je materijalna korist.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. The Following 2 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  14. #7559
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    [QUOTE=Caesar;5856873]Gledaj logiku. Damjanovic odlazi u Katar a u ministarstvu mu je rasulo. Bilo ko drugi a da je profesionalac ne bi glave dizao. Nema porodice, odmora, zurki....Da, toliko je lose i da toliko ima posla. Radna etika nula.

    Odakle ti informacije da je rasulo u ministarstvo i da sve nije pod konac?

  15. #7560
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,820
    Thanks Thanks Given 
    1,658
    Thanks Thanks Received 
    2,047
    Thanked in
    841 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    [QUOTE=loodilo;5856880]
    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Gledaj logiku. Damjanovic odlazi u Katar a u ministarstvu mu je rasulo. Bilo ko drugi a da je profesionalac ne bi glave dizao. Nema porodice, odmora, zurki....Da, toliko je lose i da toliko ima posla. Radna etika nula.

    Odakle ti informacije da je rasulo u ministarstvo i da sve nije pod konac?
    Prolazio sam prosle nedelje ispred zgrade i vidio da klima im jedna malo sa strane curi pa reko da je tako i sve ostalo. Mozda grijesim.

    Ada brate moj mili nasledio je rasulo i nije ga mogao srediti pa da mu je tata Mandrak.


    Sent आत्मनः
    Last edited by Caesar; 12-01-23 at 11:28.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  16. #7561
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Prolazio sam prosle nedelje ispred zgrade i vidio da klima im jedna malo sa strane curi pa reko da je tako i sve ostalo. Mozda grijesim.
    Istina je. Vidio sam i ja.

    Ovoliko samara vec prelazi u krivicno djelo mucenje: https://www.cdm.me/politika/poslanic...rvenih-linija/
    Last edited by VanjaTheMan; 12-01-23 at 12:07.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. #7562
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Ajd' sad jedne brze izbore pod pritiskom EU pa onda sa normalnih pozicija moci neka se sastavlja nova Vlada a ne Dritan premijer u tehnickom a ima 3% podrske.

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  18. #7563
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    I mene Damjanovic razocarao. Sto je najgore njegovi potezi su politicki a on je ministar.

    Sa ovom posjetom se samobanovao zauvjek.
    Svi ti stručnjaci kad se dokopaju vlasti postaju političari.

    Jedan od najvećih kritičara ES programa, dođe na vlast i poveća plate državnoj administraciji...

  19. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  20. #7564
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,459
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Dritan neće podnijeti ostavku niti predložiti skraćenje mandata skupštini ni da mu u kabinetu ostanu on i Adzić pa da podijele resore po pola, demokratski kapacitet nula foteljaški preko 100
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  22. #7565
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Realno, mislim da ce ovako ili onako dogurati barem jos pola godine a ne bih se zacudio do kraja mandata.

    Svakako lose je sve odigrao i svjestan je da mu je kraj blizu.

    Bio nam je zadnja nada, sad nek sve ide dodjavola!

  23. #7566
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Svi ti stručnjaci kad se dokopaju vlasti postaju političari.

    Jedan od najvećih kritičara ES programa, dođe na vlast i poveća plate državnoj administraciji...
    Kopka me odavno,no rekoh da ne otvaram temu...ona Zdravonijeva Vlada je bila kako se sjecam skoro full expertska,e sad...shto se ti experti ne vratishe odakle su doshli ili na josh bolja mjesta,placenija...ili nema veće plate od moći?Pa chekaju rasplet i da zasjednu...
    ...

  24. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  25. #7567
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Kopka me odavno,no rekoh da ne otvaram temu...ona Zdravonijeva Vlada je bila kako se sjecam skoro full expertska,e sad...shto se ti experti ne vratishe odakle su doshli ili na josh bolja mjesta,placenija...ili nema veće plate od moći?Pa chekaju rasplet i da zasjednu...

    Кривокапић, Братић, Лепосавић, Митровић, Срзентић су се вратили на своје старе послове ваљда, не знам за Стијовића гдје је, а Бојанић је од скоро предсједник стонотениског савеза.
    Секуловић и Радуловић су савјетници премијера, Милатовић, Спајић, Ињац и Боровинић су политичари постали.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  26. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  27. #7568
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Не знам како се у ово увлачи Дритан, јер је јасно да су пошли сами, без знања и одобрења владе. Дритан нема ауторитет/начин да их заустави, као што није имао ни за ранка и рашка кад су по свом ћефу стављали плочу у морињу.

    Дритан једино може да покуша да их смијени али не знам би ли му то прошло у скупштини као са ранком и рашком.

    Дритан/влада се оградила саопштењем од данас, али то не интересује никог посебно не његове мрзитеље из федерације бих. Њима је он издајник од 30.08. шта год да уради исто му је.
    pa Dritan je dio koalicije, ove tvoje. SNS/DF/URA/SNP. sve rade što im gazda iz Beograda kaže tj naredi

    imamo dvije jasne situacije. prva - Dritan ide u Srebrenicu i vrijeđa sve žrtve genocida. znaš onaj najgori zločin u Evropi od kraja II svjetskog rata? koji su počinili vojnici Sloba Miloševića? koji su ubijali narod iz čista mira? e te žrtve je uvrijedio Dritan. tad je već trebalo jasno svima da bude da je čoek SNSa

    druga - ministri idu na nekakvu proslavu nekakvog dana. pazi sad ovo, opet je vojska zvaničnog Beograda uradila mnogo užasnih stvari da bi napravila privatni entitet Sloba Miloševića. sad je taj dio BiH privatna republika SNSa, i oni tamo sve kontrolišu. pošto ministri iz naše Vlade rade za SNS morali su po zadatku tamo da odu

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  28. #7569
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Koji su ubijali narod iz čista mira? Neće baš da bude.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  29. #7570
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    vojnici Slobodana Miloševića i zvaničnog Beograda su narod u Srebrnici ubijali iz čista mira i ogromne mržnje. ti ljudi su bili zatrovani idejama Sloba, SANUa i ekipe koji su smatrali da sve treba da bude srpsko

    Jedina si za slobodu, Ti ostala srpskom rodu
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #7571
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,364
    Thanks Thanks Given 
    14,797
    Thanks Thanks Received 
    4,118
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Ne bih te ja više zadržavao

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  32. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  33. #7572
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    vojnici Slobodana Miloševića i zvaničnog Beograda su narod u Srebrnici ubijali iz čista mira i ogromne mržnje. ti ljudi su bili zatrovani idejama Sloba, SANUa i ekipe koji su smatrali da sve treba da bude srpsko

    Jedina si za slobodu, Ti ostala srpskom rodu
    "Neka ne štiti Momir Bulatović srpstvo od mene, jer vlada koju ja vodim je morala godinama kriomice od Slobodana Miloševića i Momira Bulatovića da pomaže srpski narod u Hercegovini i Republici Srpskoj, kad su joj oni odlučno i bezdušno spustili rampu."

  34. #7573
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    i? dps je tad bio produžena ruka Sloba svuda po regionu, sve što su radili je bilo u korist i po nalogu Sloba i bratije iz BGa. vojska Slobodana Miloševića i zvaničnog Beograda je izvršila genocid. ja znam da tebi kao deefovcu sa dna kace teško pada al šta ja tu mogu, idi do Pipuna ili vepra iz NKa da se žale idući put kad odu pod noge snsu durade nešto po tom pitanju. do tada, zna se ko je uništavao Sarajevo iz čiste mržnje i bez razloga ili počinio genocid. bojim se su da su to ovi tvoji, a cijenu plaća vas normalni svijet sa ovih prostora

    Jedina si za slobodu, Ti ostala srpskom rodu
    Last edited by outline; 13-01-23 at 16:03.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  35. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  36. #7574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    i? dps je tad bio produžena ruka Sloba svuda po regionu, sve što su radili je bilo u korist i po nalogu Sloba i bratije iz BGa...
    Izgledao si mi pismen dovoljno da pročitaš da se Milo Đukanović hvali kako je morao "godinama kriomice od Slobodana Miloševića i Momira Bulatovića da pomaže srpski narod u Hercegovini i Republici Srpskoj, kad su joj oni odlučno i bezdušno spustili rampu."

  37. #7575
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,282
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,280 Posts

    Default

    https://www.cdm.me/politika/jakic-po...ije-nista-cuo/

    Brate Abaze, ako ces da lazes lazi kvalitetno. Ipak nam je IQ 86 a ne 8,6.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  38. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


Page 303 of 304 FirstFirst ... 203253293299300301302303304 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •