Page 1 of 283 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default Vlada Crne Gore, 43. saziv

    Evo kad krenu konkretne info da imamo temu.

    Otišla je 42. Vlada, idemo na 43 nevjestu.

    Za sad opcija je manjinska/većinska vlada URA, manjina i DPS.

    Izvolite, pišite.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    samo da SNP dobije te fotelje. za ostalo ćemo lako




    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  4. #3
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    samo da SNP dobije te fotelje. za ostalo ćemo lako




    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    То ми је једино важно. Јер знам да са СНП-ом на власти, могу мирно да спавам....... неђе ван Црне горе.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  5. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    То ми је једино важно. Јер знам да са СНП-ом на власти, могу мирно да спавам....... неђе ван Црне горе.
    Pošto su meni svi s te strane jednako "dragi", zamolio bi za svježu perspektivu - jel' SNP na vlasti gore od Milače na vlasti?

    Poslušajte vi mene avetnoga - bez emocija. Sledeći u prelaznom roku su vam Spajić / Milatović, ako bude falilo igrača s klupe... I opet ovo isto da se proživljava, traume, izdaja (čuj izdaja u politici)...

  6. The Following User Says Thank You to Nije bitno... For This Useful Post:


  7. #5
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Nije još ni mandatar predložen...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  8. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Nije još ni mandatar predložen...

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Reče Darmanović da će biti Abazović, to je jasno. Znaće se za par dana.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  9. #7
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    do petka kazu, da nije to prebrzo?

  10. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    do petka kazu, da nije to prebrzo?
    Kad je unaprijed plan dogovoren, nije.

    Abazovic ce biti premijer.

  11. #9
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Liberte View Post
    Kad je unaprijed plan dogovoren, nije.

    Abazovic ce biti premijer.
    Neka za potpresjednike postavi Pajovića, Džakovića, Azru Jasavić i onog Đurovića kako li se prezivaše.

  12. #10
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Evo kad krenu konkretne info da imamo temu.

    Otišla je 42. Vlada, idemo na 43 nevjestu.

    Za sad opcija je manjinska/većinska vlada URA, manjina i DPS.

    Izvolite, pišite.
    Prvo nije manjinska URA, manjine, DPS, spinuješ.

    Opcija je, ako sam ja dobro sve posložio, URA+SNP+manjine+možda još po neko tipa Lekića i još nekoga u samoj vladi... DPS bi podržao tu vladu u parlamentu i ne bi u njoj učestvovao niti na miniszarskom niti na nivou državnih sekretara, a niti bi dobio dubinu. To je ideja, kako će se sprovesti, oće li možda još neko ulećeti ostaje da vidimo...

    Oće li se potkrasti koji sumnjivi državni sekretar koji ima neke veze sa DPSom u smislu sigurnog glasača i slično, oće sigurno, naročito ako zadrže ove oko Mikija i Jakova, tamo ih je pun Mugabe.

    Skeptičan sam i ko što napisah neđe ranije apsolutno nisam oduševljen ovom idejom, ne znam što se bježalo od izbora.... ali svakako ne mislim da se URA prodala.

    Mislim da jednostavno nije htjela da je istisnu, pojedu i sjutra formiraju vladu bez nje. Odmah nakon septembra su počeli napadi sa "izdajom crkve" od strane Demokrata, a ZK je htio da neko od crkvenougodnih preuzme i UP i MUP pod svoje, slao Mikija i JBB da pričaju o tome da manjine ulete umjesto URA....

    Inače Lučke...kakav je ovo način?

    Otvaraš temu na ćirilici (tema je na ćirilici), a post je na latinici... haos bez Paške.

    Ovo je neki novi način da napišeš da "mir je naša nacija"?








    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-02-22 at 23:07.

  13. #11
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prvo nije manjinska URA, manjine, DPS, spinuješ.

    Opcija je, ako sam ja dobro sve posložio, URA+SNP+manjine+možda još po neko tipa Lekića i još nekoga u samoj vladi... DPS bi podržao tu vladu u parlamentu i ne bi u njoj učestvovao niti na miniszarskom niti na nivou državnih sekretara, a niti bi dobio dubinu. To je ideja, kako će se sprovesti, oće li možda još neko ulećeti ostaje da vidimo...

    Oće li se potkrasti koji sumnjivi državni sekretar koji ima neke veze sa DPSom u smislu sigurnog glasača i slično, oće sigurno, naročito ako zadrže ove oko Mikija i Jakova, tamo ih je pun Mugabe.

    Skeptičan sam i ko što napisah neđe ranije apsolutno nisam oduševljen ovom idejom, ne znam što se bježalo od izbora.... ali svakako ne mislim da se URA prodala.

    Mislim da jednostavno nije htjela da je istisnu, pojedu i sjutra formiraju vladu bez nje. Odmah nakon septembra su počeli napadi sa "izdajom crkve" od strane Demokrata, a ZK je htio da neko od crkvenougodnih preuzme i UP i MUP pod svoje, slao Mikija i JBB da pričaju o tome da manjine ulete umjesto URA....

    Inače Lučke...kakav je ovo način?

    Otvaraš temu na ćirilici (tema je na ćirilici), a post je na latinici... haos bez Paške.

    Ovo je neki novi način da napišeš da "mir je naša nacija"?








    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Niti spinujem, niti me nešto briga posebno da bi se time bavio, naveo sam ugrubo ovo što se sad zna, a to je ura, manjinske partije i dps... snp je izgleda van te priče, a ostali nisu tu.

    Neće se potkrarti državni sekretar neki, već su po mojim info napravljene liste pozicija u ministarstva po dubini koja ce pokrit dps, škole, zavodi, itd kao i mnogo preduzeća, agencija, itd državnih koje će preuzeti... svakako kroz 2 mjeseca će svi biti postavljeni...
    uostalom ura je rekla da dps neće biti u vladi, ali ni jedan jedini put nisu rekli da neće biti po dubini i u državna preduzeća...

    A to što je na ćirilici, eto da se lakše odvoji od druge slične teme, da je upadljivije, a ne zbog nekakvih floskula i slogana dcg....
    Last edited by lucke91; 07-02-22 at 23:38.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #12
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Neće se potkrarti državni sekretar neki, već su po mojim info napravljene liste pozicija u ministarstva po dubini koja ce pokrit dps, škole, zavodi, itd kao i mnogo preduzeća, agencija, itd državnih koje će preuzeti... svakako kroz 2 mjeseca će svi biti postavljeni...
    U ovo baš ne vjerujem, al evo da vidimo. Nije dva mjeseca daleko.

    Ja koliko sam čuo ne da neće dubine gledat, no se Dritan potkopa mnogima što su "nebitni", poput Verice Maraš i sličnih...


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-02-22 at 23:41.

  15. #13
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U ovo baš ne vjerujem, al evo da vidimo. Nije dva mjeseca daleko.

    Ja koliko sam čuo ne da neće dubine gledat, no se Dritan potkopa mnogima što su "nebitni", poput Verice Maraš i sličnih...


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Evo da ti odmah kazem. Vracaju se svi direktori jer su nezakonito smijenjeni. I sam znas, jer su se spiskovi pred svake izbore dijelili, kako ce da utice na zaposljene u prosvjeti. A nije da ih je mali broj.
    UP ne da nije ociscen, nego su pojedinci napredovali. Da li ce biti lojalni novim ili starim gazdama ostaje da se vidi.
    Disciplinska komisija je u rukama URA, pa je svasta moguce.
    Igram ipak na kartu da ce Veljovic uzeti bar 60% UP.
    Ulijece se u KBC i Domovi zdravlja. Dva najveca poslodavca u zdravstvu. Takodje znas sta se radilo
    Tako da ce URA pozivati da je DCG kriv za propast ideje, iako ce oni dati sve ovo DPS ili BS. Rezultat je isti.
    Evo se vec napravio dogovor. Nik Djeljosaj ide na PG izbore sa afirmativnim cenzusom. Zanimljivo da istog tog cenzusa nema na izborima za opstinu Tuzi.
    Zavrseno ti je ovo. Samo da te ne iznenadi za pola godine godinu. Onda se ide ili na vanredne, ako URA ukapira da su ih istisli ili se ide na redovn3 izbore dje ce imati sudbinu SD


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  17. #14
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Evo da ti odmah kazem. Vracaju se svi direktori jer su nezakonito smijenjeni. I sam znas, jer su se spiskovi pred svake izbore dijelili, kako ce da utice na zaposljene u prosvjeti. A nije da ih je mali broj.
    UP ne da nije ociscen, nego su pojedinci napredovali. Da li ce biti lojalni novim ili starim gazdama ostaje da se vidi.
    Disciplinska komisija je u rukama URA, pa je svasta moguce.
    Igram ipak na kartu da ce Veljovic uzeti bar 60% UP.
    Ulijece se u KBC i Domovi zdravlja. Dva najveca poslodavca u zdravstvu. Takodje znas sta se radilo
    Tako da ce URA pozivati da je DCG kriv za propast ideje, iako ce oni dati sve ovo DPS ili BS. Rezultat je isti.
    Evo se vec napravio dogovor. Nik Djeljosaj ide na PG izbore sa afirmativnim cenzusom. Zanimljivo da istog tog cenzusa nema na izborima za opstinu Tuzi.
    Zavrseno ti je ovo. Samo da te ne iznenadi za pola godine godinu. Onda se ide ili na vanredne, ako URA ukapira da su ih istisli ili se ide na redovn3 izbore dje ce imati sudbinu SD


    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ово је баш оно најгори сценарио. Мислим да си негативан .

    Не може дпс све то одрадити. Ти када се они питају толико. Не питају. Видјећемо свакако шта је Дриле замислио. Ако не уштопује дпс оде у историју. Само се бојим да гласачи уре не пређу у апстиненте. Ја знам да бих у том случају Микија Спајића гласао (без Братићке и Митровића)

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  18. #15
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    U ovo baš ne vjerujem, al evo da vidimo. Nije dva mjeseca daleko.

    Ja koliko sam čuo ne da neće dubine gledat, no se Dritan potkopa mnogima što su "nebitni", poput Verice Maraš i sličnih...


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Volio bih da bude kako ti kazes i da sam ja dobio pogresne info. Vidjecemo...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #16
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Inače Lučke...kakav je ovo način?

    Otvaraš temu na ćirilici (tema je na ćirilici), a post je na latinici... haos bez Paške.

    Ovo je neki novi način da napišeš da "mir je naša nacija"?
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Tajna agenda. Zna se sto je pisac htio da kaze.

  20. #17
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post

    Mislim da jednostavno nije htjela da je istisnu, pojedu i sjutra formiraju vladu bez nje.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk


    Na koji se onda tačno način razlikuju od Mikija i Jakova, s obzirom da iste neprekidno prozivaš za borbu za rejting sa pozicije moći (dok nije pala Vlada)?
    Ovo je onda još i gore, unijeli su nemir i raskol u čitavu državu, tenzije na vrhuncu, sano da bi očuvali rejting, žalosno.

    Da ne pričam da su uspjeli da nadnaše DCG u hadljivosti saopštenja
    Forever young, i want to be forever young

  21. #18
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    https://pogled.me/ibrahimovic-stvara...o-je-realnost/

    Ovaj da stvara većinu. Ova splačina nacionalistička , čija je stranka simbol za uhljebe i preprodaju stanova dobijenih za male pare.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #19
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Је ли ово сад :

    Прво пут у ЕУ па онда хапшења ОКГ.

  24. The Following 4 Users Say Thank You to Geralt of Rivia For This Useful Post:


  25. #20
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Znaci lucke je vec obrisao clansku dps i reaktivirao se. Mozda je lucke bio i ubaceni element u ovoj vlasti dosad. Iscijepao ih iznutra
    Podgorica Podgoricanima!

  26. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  27. #21
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.

  28. #22
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,720
    Thanks Thanks Given 
    2,632
    Thanks Thanks Received 
    2,499
    Thanked in
    1,422 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
    Rakcevic )))

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  29. #23
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
    Vidjeli smo na djelu 30 godina eksperte DPS, SDP, BS. Otac nacije sa prosjekom na Vakultetu 6.25, ni poslije 30 godina nije uspio da nauči engleski jezik, a kamoli da uspije da nešto unaprijedi osim da presijeca svečano vrpce hangara, trotoara i teretana. Ovi učeniji od njega poput Vesa Vukotića, Petra Ivanovića, iskorišteni su da zadaju poseban udarac šklepanju države. Zato imaju imovinske kartone na kojima Toni Bler i Bil Klinton mogu pozavidjeti, a sposobnost magova ekonomije se vidi po Plantažama koje tonu od kada su se na njih "zakačili"...
    Prozivati Jakova i Mikija poslije 30 godina svaštočinstva DPS-a je najbjedniji pokušaj branjenja najnakaradnijeg režima Evrope zvanog DPS i sateliti čijoj porodici slugu se pridružila avangarda od URA-e.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  31. #24
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,892
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    865
    Thanked in
    506 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Vidim da Jakov Milatovic i Milenko Spajic osnivaju pokret. ZK bi mogao da se pridruzi. Svi su dosli kao eksperti, bez politickog iskustva. Eto sto znaci kad neko osjeti slast vlasti. Zaraza.

    Uvijek sam se cudio zasto neko ko je uspjesan u svom poslu zeli da se bavi politikom.
    Pa mozda ako razmisljas normalno, oni zele boljitak CG gradjanima, ja to tako vidim, niti jednim potezom (Jakov i Spaka) nisu pokazali suprotno i punu podrsku imaju da nastave sa ekonomskim i socijalnim programima koje su zapoceli...
    E sad, nas narod je cudan, kad je neko uspjesan (i to sam postigao) odma pljuje po njemu, tako da mene nista ne cudi sto ima toliko zlonamjernih komentara oko njih dovjice...

  32. #25
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Pa mozda ako razmisljas normalno, oni zele boljitak CG gradjanima, ja to tako vidim, niti jednim potezom (Jakov i Spaka) nisu pokazali suprotno i punu podrsku imaju da nastave sa ekonomskim i socijalnim programima koje su zapoceli...
    E sad, nas narod je cudan, kad je neko uspjesan (i to sam postigao) odma pljuje po njemu, tako da mene nista ne cudi sto ima toliko zlonamjernih komentara oko njih dovjice...
    Molim te pojasni kakav to zele boljitak CGgradjanima, a prisustvovali su u sobi dje je razradjena taktika napada na gradjane Cetinja ?

Page 1 of 283 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •