Page 245 of 304 FirstFirst ... 145195235241242243244245246247248249255295 ... LastLast
Results 6,101 to 6,125 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #6101
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,123
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    SPC ovdje nije gost jer je ona stvorila ovu državu.
    To što je nekome današnjem stanovniku Crne Gore Crkva Pravoslavna odbojna odvratna itd ne može da promijeni tu činjenicu.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    sreća te je tvoje mišljenje irelevantno....a imaš pravo da ga imaš...SPC negdasnjem stanovniku mome a i tvome djedu i pradjedunije bila odvratna jer nije znao da postoji...od 1920 i neke kad se ustoličila nje se nešto mnogo busala do devedeseti8h pa njesi ni ti nesto mnogo znao za nju da bi je sad zvao domaćinom odje, a pogotovo daleko se kazalo, stvoriteljem Crne Gore...ali sanjaj, niej ti zabranjeno da sanjaš....ovo ti liči na ono kad otac bjezi od ocinstva ali zalud mu je- dijete postoji pa postoji, on je otac pa je otac djetetu iako ne priznaje....tako i ti možeš da vjeruješ da je spc to sto vjerujes da je ali nije, činjenice ti opovrgavaju teoriju...Crna Gora je samostalna država bila i imala svoju crkvu, Crnogorsku dok nije silnik ušao, kad je ušao promiijenio je sve što je mogao i ok, to je naša zemlja i dio naše istorije i to se takodje ne može izbrisati i ja ne bjezim od tog djela istorije koji se desio...je li sraman ili nije, neka sude pokolenja, ali se desio...2006. naša zemlja se vraća onome dje je vazda trebala da bude postaje ponovo samostalna suverena država i to je cunjenica i ti možeš da se busaš, ovo je nezavisna država i Srbija da zahvali što smo joj dali nezavisnost inače je još ne bi imala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  3. #6102
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    4,125
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    238 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Koji bi bio izgovor Demokrarama za rušenje Vlade, ne kapiram? Jasan mi je motiv da se razumijemo, ali koja bi bila predstava za javnost?

    Sent from my Nord 2 using Tapatalk
    A sto ce im izgovor? Ako ikome posle svega ovoga ne treba izgovor to su oni.
    Svakako i bez toga opozicija su, i prirodno je da opozicija glasa za obaranje vlade.

    Sa druge strane DFu bi trebao dobar izgovor

    Sent from my phone

  4. #6103
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ono što je najgore od svega je što su aerodromi partijski plijen, ko god da je na vlast.

    Evo ispadoše Milojko i Jakov najpošteniji tu, dovedoše makar stručnjaka, za razliku od onog malog Orlandića ili ovo partijskog iz BSa.

    Svakako saglasan da se ne trebaju prodavati.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Kojeg strucnjaka su oni doveli. Sto pricas to kimmi, vazda ruzicaste naocare kod tebe i ganda kad je u pitanju ovaj dvojac.

    Doveli su onoga kojeg im je branko radulovic rekao. Njegovog druga iz skoplja iz studentskih i post studentskih dana. Koji je odma postavio sina brankovog za zamjenika. Mani me te price



    Podgorica Podgoricanima!

  5. #6104
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,399
    Thanks Thanks Given 
    5,532
    Thanks Thanks Received 
    4,959
    Thanked in
    2,072 Posts

    Default

    Vlada Crne Gore, glavna tema SPC
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  7. #6105
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Što znam.

    Ako ništa...ispade ova Đurovićka oličenje poštenja za one iz Demokrata i DFa što su odbijali da sazovu sjednicu parlamenta, kad je onomad bio podnijet zahtjev za sazivanje vanredne sjednice parlamenta radi izglasavanja nepovjerenja 42. vladi.

    Sjećate li se onog prenamaganja i gubljenja vremena bez ikakve potrebe?

    Đurovićka danas odmah zakazala.






    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  8. #6106
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,499
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Morala je, jer je vanredno...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  9. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  10. #6107
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,778
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    sreća te je tvoje mišljenje irelevantno....a imaš pravo da ga imaš...SPC negdasnjem stanovniku mome a i tvome djedu i pradjedunije bila odvratna jer nije znao da postoji...od 1920 i neke kad se ustoličila nje se nešto mnogo busala do devedeseti8h pa njesi ni ti nesto mnogo znao za nju da bi je sad zvao domaćinom odje, a pogotovo daleko se kazalo, stvoriteljem Crne Gore...ali sanjaj, niej ti zabranjeno da sanjaš....ovo ti liči na ono kad otac bjezi od ocinstva ali zalud mu je- dijete postoji pa postoji, on je otac pa je otac djetetu iako ne priznaje....tako i ti možeš da vjeruješ da je spc to sto vjerujes da je ali nije, činjenice ti opovrgavaju teoriju...Crna Gora je samostalna država bila i imala svoju crkvu, Crnogorsku dok nije silnik ušao, kad je ušao promiijenio je sve što je mogao i ok, to je naša zemlja i dio naše istorije i to se takodje ne može izbrisati i ja ne bjezim od tog djela istorije koji se desio...je li sraman ili nije, neka sude pokolenja, ali se desio...2006. naša zemlja se vraća onome dje je vazda trebala da bude postaje ponovo samostalna suverena država i to je cunjenica i ti možeš da se busaš, ovo je nezavisna država i Srbija da zahvali što smo joj dali nezavisnost inače je još ne bi imala
    Moja porodica je iz Podgorice i prije nego sto je crnogorska drzava stigla do nas imali smo svoju narodnost jezik vjeru pismo.
    Nismo to odbacili ni pod otomanskom imperijom a kamo li sad da se pocrnogorčimo?
    Neka svako vidi sam za sebe što će i kako će.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  11. The Following User Says Thank You to kurogane For This Useful Post:


  12. #6108
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Morala je, jer je vanredno...

    Sent using Tapatalk
    Džabe objašnjavaš, ljudi i dalje posle toliko priče i objašnjenja ne kapiraju razliku imeđu redovnog i vanrednog zasijedanja. Sve neki veliki domoljubi a ni Ustav CG ne znaju, član 90 Ustava CG.

    Elem, ne oglašavah se na ovu temu od kad je kudravi zasio u fotelju, uzeh Milovu taktiku - "puštite ih da se igraju vlade, sami će sebe podapet"

    Sada su tas na vagi Demokrate. Kako se sve okrene lagano za kratko. Ali to je i dobro. Ovi prevrati i promjene su dobre da društvo shvati - nema više vječitih vođa i povlašćenih grupacija.

    P. S. Nisam siguran da je već dogovoreno da će Demokrate glasati za obaranje vlade sa DPSom. Vijećemo brzo, rekao bih da od toga nema ništa.
    Last edited by Stewie; 03-08-22 at 17:36.

  13. The Following User Says Thank You to Stewie For This Useful Post:


  14. #6109
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,848
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Moja porodica je iz Podgorice i prije nego sto je crnogorska drzava stigla do nas imali smo svoju narodnost jezik vjeru pismo.
    Nismo to odbacili ni pod otomanskom imperijom a kamo li sad da se pocrnogorčimo?
    Neka svako vidi sam za sebe što će i kako će.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Ali vidis li stari da ti provociras
    Vidis li kako gadno pises
    Nema to veze sa icim a ponajmanje sa tim sto si srbin ali ti je oisanje zapaljivo
    Ti si bio sad prisiljen da tajis to u sebi? Ja to nikad cuo i vidio nisam. Ali kako je to izbilo iz vas, sad bi najradije brade i sablje za struk pa da se vratimo u zlatno doba. Makse druze, makse jadan gledaj malo dalje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  15. The Following 11 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  16. #6110
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Odma ga osjetis cim pocne na ove podjele ala SAO. Mi smo veli bili podgoricani prije nego sto su Petrovici dosli do nas koje isto dizemo u nebo. Tako i oni u Grbalj i u Boku isto (a vecina ih dosla 90tih sa strane), pa onda oni gore vasojevici itd.


    Pih, a zna se i odakle je to krenulo i kad
    Podgorica Podgoricanima!

  17. The Following User Says Thank You to .Bole For This Useful Post:


  18. #6111
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ali vidis li stari da ti provociras
    Vidis li kako gadno pises
    Nema to veze sa icim a ponajmanje sa tim sto si srbin ali ti je oisanje zapaljivo
    Ti si bio sad prisiljen da tajis to u sebi? Ja to nikad cuo i vidio nisam. Ali kako je to izbilo iz vas, sad bi najradije brade i sablje za struk pa da se vratimo u zlatno doba. Makse druze, makse jadan gledaj malo dalje

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Ista ti je prica ka ovima sto sad kukaju da je Crna Gora okupirana i da ce crnogorci da nestanu...

  19. #6112
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post

    Ih, sjetila se velika DPSovka da su njeni nešto zaebali, pa joj sad krive starlete i yebacice, ahahahahah.
    To je nasa krkna ,dje nestala sa foruma zna li se

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  20. #6113
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,362
    Thanks Thanks Given 
    1,351
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Moja porodica je iz Podgorice i prije nego sto je crnogorska drzava stigla do nas imali smo svoju narodnost jezik vjeru pismo.
    Nismo to odbacili ni pod otomanskom imperijom a kamo li sad da se pocrnogorčimo?
    Neka svako vidi sam za sebe što će i kako će.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Ja sam nedje dosao do saznanja da su Adam i Eva bili Srbi i da je cio svijet bio Srbska Sparta, Srbska Kina se potajno raduje danas zbog potpisivanja TU, Srbski afrikanci su u delirijumu i prave voznju sa trobojkama po Dakaru, juznoamericki Srbi ce poslati 10 brodova punih koke za Srbski Bar kao poklon SPC, Srbin Kolumbo je otrkio Ameriku, a za Australiju i ne moram da pricam jer se tamo 20 miliona godina p.n.e. vodila odlucujuca bitka za Srbski Svet protiv marsovaca, zna se ko je izasao kao pobjednik.
    Kako rece jedan stari forumas - sto bi mi ucili vasu istoriju, kad mi imamo svoju. 🤣
    Ali dokle god gledamo u proslost a ne u buducnost tu srece nema i nikad je nece ni biti.
    Da'e vjecna!

  21. #6114
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,755
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,123
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post



    ništa no da sad krenu sa crnogorskim zastavama da slave ovi drugi, to je u Nikšić moguće, slave jedni drugi i to na isto mjesto...ko kaže da će da izazovu sukob sram ga bilo ljudi slave u svoju državu sa svojom zastavom
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #6115
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ista ti je prica ka ovima sto sad kukaju da je Crna Gora okupirana i da ce crnogorci da nestanu...
    Kako može da nestane nešto što ne postoji?
    Portfirije i Joanikije vjerojatno.

  23. #6116
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,350
    Thanks Thanks Received 
    3,848
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ista ti je prica ka ovima sto sad kukaju da je Crna Gora okupirana i da ce crnogorci da nestanu...
    Nisam od tih
    U okruzenju nasem samo mogu da tvrdim da crna gora nema aspiracija ka tudjem za ostale ne bih znao. A ja sam zivio i u bg i u tiranu solidno vrijeme pa znam da su to sve dobri ljudi ali isto imaju odredjene aspiracije. Mada sta da kazem kad mi sami sebe negiramo. Vazda smo vazali voljeli da budemo. No kako god

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  25. #6117
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Stvarno bi bila fora da DPS i DPS u nastajanju obale Vladu.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  26. #6118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Brano

    "..da smo društvo doveli dotle da se mantija prepoznaje kao politička figura od presudnog uticaja.."

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...povi-kolo-vode
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  27. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  28. #6119
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Ali ministarka eu integracija i potpredsjednica vlade, mrtva ladna kaze da je dobila papir i izvjestaj iz EU, dje nam bukvalno kazu da ovo sto radimo je sve negativno (sto radi vlada), stavljajuci fokus na temeljni ugovor. I oni nikome nista, dritan i dalje se busa u prsa kako su za 100 dana cudoi napravili na EU putu
    Podgorica Podgoricanima!

  29. #6120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    A i Ministar Pravde ono juce veli potpisivanje u prvoj polovini avgusta, datum nepoznat. E jadove jadni. Ne bih se u ogledalo mogao pogledat. Pih.

    https://www.rtcg.me/vijesti/politika...i-avgusta.html
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  30. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  31. #6121
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Moja porodica je iz Podgorice i prije nego sto je crnogorska drzava stigla do nas imali smo svoju narodnost jezik vjeru pismo.
    Nismo to odbacili ni pod otomanskom imperijom a kamo li sad da se pocrnogorčimo?
    Neka svako vidi sam za sebe što će i kako će.

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Tvoji mora da su od onih 3.5% Srba na popisu 1961. godine? Ako jesu...poštujem.

    Jes, tvoji su u Podgorici prije 5 vjekova imali srpsko pismo, kad je 99% stanovništva bilo nepismeno.

    Italijanska nacija nastala početkom XX vijeka, smatra se da su prve nacije nastale sredinom XVIII vijeka, ali zato su staropodgoričani bili Srbi prije 5 vjekova....

    A što je ovo, kakve su ovo mađije.

    Druže, piši se kako oćeš, tvoje pravo, ali to neće nas pocrnogorčit kad otomanska imperija nije mogla nešto od vas učinjet, ostavi za neđe drugo.

    To je ona najgadnija priča, lvl Draginja Vuksanović sa poserbicama, samo sa druge strane.

    @osvajaci pg

    To što pojedini Srbi po cijeli dan kukaju da su ugroženi, jer ne mogu da kroje kapu drugima kako oni oće, je stvarno za posmatranje.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 03-08-22 at 18:43.

  32. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  33. #6122
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ono što je najgore od svega je što su aerodromi partijski plijen, ko god da je na vlast.
    Evo ispadoše Milojko i Jakov najpošteniji tu, dovedoše makar stručnjaka, za razliku od onog malog Orlandića ili ovo partijskog iz BSa.
    Svakako saglasan da se ne trebaju prodavati.
    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Тачно.Овај Македонац им је био, уз директора фонда Пио (ДФ) једини експерт.
    Нити продавати нити давати у концесију.Искључиво да аеродроми дигну кредит код европске банке, инвестирају и беру плодове.
    Само да чујем какву су демагошку вратоломију смислили да оправдају све оно што су причали до 2020.Или ће бити ко није за аеродоме под концесију, тај је за мафију?
    Iskustvo iz struke ima, a da je ekspert nemojte toliko zurit.
    A da je cvjecka nije, jer je toliko hitnih i nuznih nabavki htio da odradi a neke je i odradio, da bi mu pozavidjeli prethodnici. A nije ni u Makedoniju drugacije radio, ali ako njima ne valja nama je bio idealan kao ucitelj delegiran na sina Branka Radulovica.
    A za tu koncesiju se malo i EIB/EBRD moraju pitati jer su finansirali izgradnju aerodroma i otkup istih od JAT-a. A i Tivatski je malo sporan imovinski i dalje. Sto zemljom, sto opremom koju su ukrali sa Dubrovnika tokom rata.

    Svakako novi direktor koji stize ce bit odlican. Partijski uhljeb. Oce li i on trazit novi iphone zaboga, jer ovi iz BS ne umiju bez na najnovije iphone da rade.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  34. #6123
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ja sam porijeklom iz Raske i cekam ovaj dan jos od 1218.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  35. #6124
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Ja cekam samo da se pojave Amerikanci i ovo rese…

    E kakve gluposti su ovde pisane da bi se opravdalo nesto sto ne moze da se opravda…a rezultat je ovo sto imamo danas…

    Samo relaxirano…

    Milo je namestio loptu na penal, Aleksa treba jako i po sredini….

  36. #6125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,424
    Thanks Thanks Given 
    4,206
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,193 Posts

    Default

    Baydvej, sto veli Ervin? Ima li ga medju potpisnicima predloga da se glasa o nepovjerenju vlade?

    A ne ne. Sinoc se druzio sa Dritkom u Plavu i Gusinju pa nije jos sisao dolje bice. Ili mozda zbog grdilo uhljeba iz BS koji su u ova dva tri dana dobila posa drzavni?
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  37. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:

    Dzi

Page 245 of 304 FirstFirst ... 145195235241242243244245246247248249255295 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •