Page 202 of 304 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... LastLast
Results 5,026 to 5,050 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #5026
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    To nije odustajanje , nego izbor , po meni najispravniji.
    Loši ljudi će svakako doći na vlast , glasao ja ili ne.
    Samo što ako glasam ima da psujem sebi sve po spisku što sam to uradio , jer realno nema za koga da se glasa.
    A mislim i da ne treba da "lažemo sebe" , ovdje je nemoguće napraviti zadovoljavajuću vlast niti će je ikad biti.


    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Sigurno su i amerikanci pricali isto kad se pobunise protiv engleza, nema nama keksa protiv takve sile pa se necemo buniti ipak lol

    U slucaju da ne glasas direktno dovodis lose ljude na vlast, zajedno sa onima koji su ih glasali. Nista nije bolji apstinent od glasaca DPS-a i ako misli da jeste. Bio bi bolji u slucaju kad bi se odrekao prava da glasa.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  3. #5027
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Otupila Britva, proda komite ka' na karte.
    Forever young, i want to be forever young

  4. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  5. #5028
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Dobih info od jakog izvora da ce DPS krajem Septembra oboriti vladu.

  6. #5029
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,941
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,613
    Thanked in
    2,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    Dobih info od jakog izvora da ce DPS krajem Septembra oboriti vladu.
    Vele li sto za DF?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  8. #5030
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gamechanger View Post
    Dobih info od jakog izvora da ce DPS krajem Septembra oboriti vladu.
    Vele, samo da malo prodju ove vrucine, pa cemo onda. Ko ce sad o tom jadu raditi.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  10. #5031
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Nista nije bolji apstinent od glasaca DPS-a i ako misli da jeste.
    Evo ja prvi mislim da jesam.

    Necu da glasam za one koji su me pljackali 30 godina i koji su doveli drzavu u situaciju u kojoj je danas.
    Necu da glasam za njihove satelite i manjinske partije koje, ako ne rade za DPS gledaju interese manjinske zajednice koju zastupaju.
    Necu da glasam za strane agente koji ne zele da ova drzava postoji i za njihove prikolice.
    Necu da glasam za DPS 2.0 koji je sastavljen od nesposobnih i polupismenih uhljeba i populista koji zajedno nemaju dva grama mozga i pate za foteljama kao dijabeticar za insulinom.
    Necu ga glasam za idiota koji je suspendovao demokratiju i koji pati od Napoleonovog kompleksa. Za doktora politickih nauka koji je apsolutno nesposoban za politiku.
    Necu da glasam za novog Mila i Momira. Jedan od njih je debilcina koja se ponasa kao pubertetlija a drugi je izjavio da se u CG vratio zbog Zakona o slobodi vjeroispovjesti. Ko ne vidi da je taj momak go*no od covjeka, taj je slijep u ocima.

    Necu svojim glasom da dam legitimitet bilo kojem politickom subjektu. Svi su pokazali poslije 30. avgusta ko su i sta su. A go*na su radioaktivna svi do jednog. Legitimisali su sve sto je DPS radio 30 godina i dali opravdanje svima koji poslije njih dodju da nastave isto da rade. Necu svojim glasom da dam nekome opravdanje da me uzjase kao magarca.
    Last edited by VanjaTheMan; 30-06-22 at 18:15.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. The Following 3 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  12. #5032
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,931
    Thanks Thanks Given 
    14,915
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Reče li ovo Milo danas da smo opet Srbi?
    Još dvije ovakve izjave i srpska omladina će ga nositi na rukama
    Pa dobro nije mala stvar što je donio i Srbiji nezavisnost tehnički.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  13. #5033
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Reče li ovo Milo danas da smo opet Srbi?
    Još dvije ovakve izjave i srpska omladina će ga nositi na rukama
    Toliko o tome koliko je to bitno pitanje glasacima DPS.
    I Draginji i Ranku i Rasku...
    I pojedinima sa foruma koji zaklapali nisu
    Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović saopštio je da je ubijeđen da niko ne dovodi u pitanje opravdanosti Temeljnog ugovora, te da je neopravdano da do sada nema potpisanog Ugovora. Poručio je da to svakako nije navažnije pitanje za Crnu Goru i njenu budućnost i da po tom pitanju ne treba žuriti, niti izbjegavati javni razgovor.
    Sad ce bit prica DRZAVNIK.....

  14. #5034
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,931
    Thanks Thanks Given 
    14,915
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Necu svojim glasom da dam legitimitet bilo kojem politickom subjektu. Svi su pokazali poslije 30. avgusta ko su i sta su. A go*na su radioaktivna svi do jednog. Legitimisali su sve sto je DPS radio 30 godina i dali opravdanje svima koji poslije njih dodju da nastave isto da rade. Necu svojim glasom da dam nekome opravdanje da me uzjase kao magarca.
    Pokazali su i prije.

    Welcome to the club apstinenata.
    To kad čovjek vidi pozadinu svega prostom logikom sve mu je jasno.

    Da im daš svima rubikovu kocku garant je ne bi znali sastaviti.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  15. #5035
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Evo ja prvi mislim da jesam.

    Necu da glasam za one koji su me pljackali 30 godina i koji su doveli drzavu u situaciju u kojoj je danas.
    Necu da glasam za njihove satelite i manjinske partije koje, ako ne rade za DPS gledaju interese manjinske zajednice koju zastupaju.
    Necu da glasam za strane agente koji ne zele da ova drzava postoji i za njihove prikolice.
    Necu da glasam za DPS 2.0 koji je sastavljen od nesposobnih i polupismenih uhljeba i populista koji zajedno nemaju dva grama mozga i pate za foteljama kao dijabeticar za insulinom.
    Necu ga glasam za idiota koji je suspendovao demokratiju i koji pati od Napoleonovog kompleksa. Za doktora politickih nauka koji je apsolutno nesposoban za politiku.
    Necu da glasam za novog Mila i Momira. Jedan od njih je debilcina koja se ponasa kao pubertetlija a drugi je izjavio da se u CG vratio zbog Zakona o slobodi vjeroispovjesti. Ko ne vidi da je taj momak go*no od covjeka, taj je slijep u ocima.

    Necu svojim glasom da dam legitimitet bilo kojem politickom subjektu. Svi su pokazali poslije 30. avgusta ko su i sta su. A go*na su radioaktivna svi do jednog. Legitimisali su sve sto je DPS radio 30 godina i dali opravdanje svima koji poslije njih dodju da nastave isto da rade. Necu svojim glasom da dam nekome opravdanje da me uzjase kao magarca.
    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Pokazali su i prije.

    Welcome to the club apstinenata.
    To kad čovjek vidi pozadinu svega prostom logikom sve mu je jasno.

    Da im daš svima rubikovu kocku garant je ne bi znali sastaviti.



    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Biće i Preokret brzo na sceni.

    Makar nominalno se bore protiv partitokratije.

    Možda je bolje zaokružiti njih, nego apstinirati.

    Evo ne znam, vrijedi razmotriti.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  16. #5036
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,931
    Thanks Thanks Given 
    14,915
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Ne sumnjam da hoće.Kao recimo vojni poligon na Sinjajevini.

    Nego,onaj ko nije glasao za ulazak Crne Gore u NATO (slika u prilogu) a sad se pretvara da je on uveo svakako ne može meni prodavati maglu.

    I da,i apstinencija je sloboda izbora,možda čak i najjača u ovakvom sistemu populista.
    Jes,bore se protiv partitokratije a od toga primaju goleme plate.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-06-22 at 19:36.
    No pasaran!

  17. #5037
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Dritan: Ako zbog državnog interesa treba da padne Vlada, neka padne
    Da i Dritan kaze nesto pametno. Amin.

    Samo je pitanje da li ce pasti zbog drzavnog, ili crkvenog interesa. Ovo drugo, ne iskljucuje prvo.

    Ipak, ponajprije ce biti da se radi o partijskom interesu.

  18. #5038
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović saopštio je da je ubijeđen da niko ne dovodi u pitanje opravdanosti Temeljnog ugovora, te da je neopravdano da do sada nema potpisanog Ugovora. Poručio je da to svakako nije navažnije pitanje za Crnu Goru i njenu budućnost i da po tom pitanju ne treba žuriti, niti izbjegavati javni razgovor.
    Amin i za MDj.

    Polakote.

  19. #5039
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    I da,i apstinencija je sloboda izbora,možda čak i najjača u ovakvom sistemu populista.
    po zilioniti put,apstinencija nikako nije orudje u ovom sistemu vec direktno ojacava poziciju najvecih,bukvalno dodje kao glas.izbori bi bili potpuno validni sa izlaznoscu i 40 posto samo bi tih 40 posto onda cinili glasovi par najvecih partija i niko manji ne bi presao cenzus i onda bi imali situaciju da kompletan parlament dijele dps i df.ako se vama vraca u vesele 90te bujrum,meni je dosta jednom i za 9 zivota koje nemam.

  20. The Following 3 Users Say Thank You to umart For This Useful Post:


  21. #5040
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,931
    Thanks Thanks Given 
    14,915
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    To što neko apstinira ispred sandučeta da im udijeli glas ne znači da ne radi na drugim frontovima. (ima raznih frontova)

    Itekako ćemo se vratiti na devedesete da podsjetimo generacije i generacije na sramotu bačenu na našu državu.
    Tu sramotu ponoviti nećemo.

    A sloboda se ogleda u tome da nijedan političar nije iznad bilo kojeg građanina.
    Automehaničar mi opravi alternator a Dritan mi obruka državu pred Vučićem,sa riječima evo sad mogu slobodno da prođu.

    Koga ja više da cijenim?

    Pa automehaničara.





    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-06-22 at 22:12.
    No pasaran!

  22. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  23. #5041
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Evo ja prvi mislim da jesam.

    Necu da glasam za one koji su me pljackali 30 godina i koji su doveli drzavu u situaciju u kojoj je danas.
    Necu da glasam za njihove satelite i manjinske partije koje, ako ne rade za DPS gledaju interese manjinske zajednice koju zastupaju.
    Necu da glasam za strane agente koji ne zele da ova drzava postoji i za njihove prikolice.
    Necu da glasam za DPS 2.0 koji je sastavljen od nesposobnih i polupismenih uhljeba i populista koji zajedno nemaju dva grama mozga i pate za foteljama kao dijabeticar za insulinom.
    Necu ga glasam za idiota koji je suspendovao demokratiju i koji pati od Napoleonovog kompleksa. Za doktora politickih nauka koji je apsolutno nesposoban za politiku.
    Necu da glasam za novog Mila i Momira. Jedan od njih je debilcina koja se ponasa kao pubertetlija a drugi je izjavio da se u CG vratio zbog Zakona o slobodi vjeroispovjesti. Ko ne vidi da je taj momak go*no od covjeka, taj je slijep u ocima.

    Necu svojim glasom da dam legitimitet bilo kojem politickom subjektu. Svi su pokazali poslije 30. avgusta ko su i sta su. A go*na su radioaktivna svi do jednog. Legitimisali su sve sto je DPS radio 30 godina i dali opravdanje svima koji poslije njih dodju da nastave isto da rade. Necu svojim glasom da dam nekome opravdanje da me uzjase kao magarca.
    Свака држава има по нешто од ових ствари што си набројао. Том логиком треба на Марс да се преселим јер ниједна држава није савршена. Проблем је бити задовољан са нечим, наћи позитивно у нечему. Е то је нашем задовијек огорченом и незадовољном народу проблем. Такви неће бити ниђе задовољни.

    Но већ смо полемисали ја и ти око овога. Ја бирам да видим добро, ти бираш да не видиш добро (видиш само лоше). У том случају си дефинитивно у праву

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  24. #5042
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Стицајем околности сам живио по иностранству. Ниђе нема тако незадовољних људи као наших, џабе њему и систем уређени, плате, кућа итд. Увијек има нешто да се жали, да псује, да му фали. Томе нема помоћи. Тако да нема те власти која ће угодити већини наших људи. Хоће СВЕ ОДМАХ САДА, све остало је је пораз.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  25. #5043
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    On topic : Мени се не свиђају неке ствари које ради Дритан ал и даље мислим да је све ово свјетлосну годину испред влада Дпс. Тако да нек шиба, видјећемо ђе ће се све ово завршити.
    Сматрам да је интелигентан и некорумпиран. Претпостављам да се одређени потези морају повући да би се неке веће ствари постигле. Тако да видјећемо.
    Не треба журити са осудом.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  26. #5044
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,931
    Thanks Thanks Given 
    14,915
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Pa moraju ko kaže da ne moraju.

    Povlačio je poteze i onaj što vlada 30 godina jer je morao.

    No služanski odnos i klicanje političarima pa još uz to favorizovanje je ispod nivoa.
    Naravno da će uraditi što..mora.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  27. #5045
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,411
    Thanks Thanks Given 
    4,197
    Thanks Thanks Received 
    4,509
    Thanked in
    2,186 Posts

    Default

    Samo da država ne naljuti crkvu ne daj bože, pa i da u procesu mora spuštat gaće do poda, ne mari.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  28. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  29. #5046
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,931
    Thanks Thanks Given 
    14,915
    Thanks Thanks Received 
    3,679
    Thanked in
    2,628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Samo da država ne naljuti crkvu ne daj bože, pa i da u procesu mora spuštat gaće do poda, ne mari.
    Misliš..s.rpsku p.olitičku c.entralu.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 30-06-22 at 22:47.
    No pasaran!

  30. #5047
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    On topic : Мени се не свиђају неке ствари које ради Дритан ал и даље мислим да је све ово свјетлосну годину испред влада Дпс. Тако да нек шиба, видјећемо ђе ће се све ово завршити.
    Сматрам да је интелигентан и некорумпиран. Претпостављам да се одређени потези морају повући да би се неке веће ствари постигле. Тако да видјећемо.
    Не треба журити са осудом.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Волио бих да мислим да ће он са овим "просипањем и понизношћу" више ствари завршит за побољшање односа са србијом, него здравко који је ишао уз длаку вучићу ма колико то исправно и морално било.
    Здравко је посјету почео полагањем вијенца на мјесту атентата на ђинђића, није мала ствар то учинит приликом прве посјете вучићу.
    Али само вријеме ће показати.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  31. #5048
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Но већ смо полемисали ја и ти око овога. Ја бирам да видим добро, ти бираш да не видиш добро (видиш само лоше). У том случају си дефинитивно у праву

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Konkretno u našoj politici nema dobrog , već samo nijanse lošeg.



    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Стицајем околности сам живио по иностранству. Ниђе нема тако незадовољних људи као наших, џабе њему и систем уређени, плате, кућа итд. Увијек има нешто да се жали, да псује, да му фали. Томе нема помоћи. Тако да нема те власти која ће угодити већини наших људи. Хоће СВЕ ОДМАХ САДА, све остало је је пораз.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

    Apsolutna istina.
    Ovakvog naroda na svijetu nema.
    Na svu sreću sam uspio da se izborim uz mnogo muke da više apsolutno ni od kog ne zavisim , imam što imam , sam sam to stekao i meni dosta da živim sasvim okej , ali nikad me u životu niko sa toliko žara i elana nije saplitao i blatio od ljudi iz sopstvenog bratstva i iz mojih krajeva , jer kod nas definitivno važi ona deviza "ako ti ne mogu odmoći , neću ti ni pomoći" i "da komšiji crkne krava" , vazda je tuđa trava zelenija i vide tuđe dvorište , ali svoje ne.


    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  32. The Following 3 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  33. #5049
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Svi ti ljudi na nasoj politickoj sceni su ogledalo svakog od nas. Ima tu i dobrih ljudi ali oni se ne cuju, nemaju uticaj i rade sto moraju da opstanu ili izgube volju i izadju iz politike. Za svakog politicara mi imamo istih takvih primjeraka po 1000 oko nas. Isto ponasanje, isto razmisljanje isti maniri, iste prozivke i psovke isto licemjerje i cinizam.
    Nama zlato da bacaju s neba mi bismo se zalili sto nijesu dijamanti.

    E tu nasu osobinu su najbolje procijenili ovi te nas jasu i muzu. Za nas je cizma, toljaga i batina. Tad se najmanje zalimo i tad smo zadovoljni kad cizma nije govnjava, toljaga suplja, a batina bez trnja. I tad kazemo - dobro je, moze bit i gore.

    Zamislite da su ovi skakavci sto sve pojedose od nezavisnosti sve pravicno raspodijelili narodu? Sta bi bilo? Desilo bi im se sto i Gadafiju.

    Mi nismo za Evropu.
    Mi smo za Crnu Goru kakva je u filmovima Zivka Nikolica.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  34. The Following 4 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  35. #5050
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Vele li sto za DF?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Sprema im se sacekusa od Septembra i cistka na svim mogucim mjestima.

Page 202 of 304 FirstFirst ... 102152192198199200201202203204205206212252302 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •