Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 80

Thread: Da li i Novović ne vidi "udaljenu sumnju" ?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default Da li i Novović ne vidi "udaljenu sumnju" ?

    Možda je malo navalentno da ja kao noviji član otvaram uopšte ikakvu temu ali vidim da dostini ljudi nije čudno što Novović ne vidi udaljenu sumnju i pored dokaza crno na bijelo. 300k na ruke...Lazović stariji...Veljović...Ubović...Bošković i čitava plejada DPS jurišnika koja sa slobode čeka suđenja za milionske pronevjere dok neki drugi i za daleko manje materijala sa sky momentalno uhapšeni i ne brane se sa slobode.

    Koliko je realno da je mafija slomila Novovića (policijskaczaštita nije slučajna) pogotovo u svijetlu ovoga da upečatljivo o njemu ćute DPS mediji?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Koji je to dokaz crno na bijelo za 300k Milu na ruke osim pisanije Lazovica juniora? To bih ja pitao kao sudija a nisam pravbik ni advokat.

    Da je to iole valjan dokaz, davno bi radi toga bio uhapsen. Rekla kazala ili ti moja protiv tvoje ne moze daleko da dogura.

    Ovako mogu i ja da kazem Milu se nosi svake pola godine 3 miliona na ruke. Nemam video snimak dje mu predajem ali vjerujte mi na rijec ja brojao.

    Miga Stijepovica ne mogase da osude sa sve snimkom dje je mnogo ociglednije bilo da uzima pare nego rekla kazala jer njegovi advokati tvrde da iz dokaza nije moguce utvrditi da su u kovertu bile pare.

    Samo pogledaj predmet Krstovici na sto je licio na kraju. Sad cemo opet da se sudimo i bice iznenadjenje ako ih osude a sasvim regularno cemo prihvatiti cinjenicu da treba da im se plati.

    Glavni problem su nerealna ocekivanja ljudi. I dalje odje preovlada "posteno mu sudite pa da ga strijeljamo". A pravda i pravosudje drugacije funkcionise od kad su svi nevini dok se ne dokaze suprotno. Mi nemamo presude za ociglednije slucajeve a ne ove bazirane na necijim tvrdnjama koliko god one djelovale tacne.

    Novovica po zakonu sleduje obezbjedjenje zbog funkcije koju pokriva i to je potpuno ocekivano.
    Last edited by hercules; 18-07-23 at 20:26.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,569
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    385
    Thanked in
    260 Posts

    Default

    Zatvori Herkul topic prije no se otvorio.

    Sent from my SM-N980F using Tapatalk
    James Tiberius Kirk

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,929
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,799
    Thanked in
    3,716 Posts

    Default

    Šta je Vesnu Medinicu inkriminisalo? Pade ka s kruške posle prvog blebetanja sina joj na Sky-u.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    War. War never changes.

  5. #5
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,346
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Hercules pise bajke ovuda, a dobro znamo da su se hapsili ljudi od iste te bagre samo zbog PRIJETNJI SA LAZNIH FB PROFILA.
    No jbg svako svoje brani.

    Znaci prijetnja sa laznog profila = zatvor

    Slike, dokazi, dopisivanja, glasovne poruke, itd = nema osnovane sumnje.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Hercules pise bajke ovuda, a dobro znamo da su se hapsili ljudi od iste te bagre samo zbog PRIJETNJI SA LAZNIH FB PROFILA.
    No jbg svako svoje brani.

    Znaci prijetnja sa laznog profila = zatvor

    Slike, dokazi, dopisivanja, glasovne poruke, itd = nema osnovane sumnje.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

    A koji su to moji definisi ne bilo ti tesko.

    Kad to definises, napisi i koji je to dokaz za ove 300k mjesecno sto pomenuh sto to neko tvrdi u prepisci na SKY.
    Akcenat je na dokaz.

    To sto su ih hapsili zbog toga sto je neko napisao na FB je sramota koju nisam podrzavao.
    Mada kakvi sve izviru po portalima valjalo bi samo evidenciju naloga kvalitetnu vodit zbog govora mrznje npr.
    Last edited by hercules; 18-07-23 at 22:32.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Lazović junior je debil koji ne smije biti pušten na slobodu, nikad više.
    Onaj koji vjeruje da se gotovina nosila kod Djukanovica u stan nije mnogo pametniji od Lazovića.

    Siguran sam da će biti još hapšenja u vezi sky prepiski, nadam se da će predmeti bit pripremljeni na pravi način, kako bi budući optuženi proveli mnogo godina iza rešetaka.

  8. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  9. #8
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,826
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    794
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Ne sudim ocu zbog sina, niti sinu zbog oca...

    ... jer Bog oprašta, ali mneonly ne.



    Junior umjesto da uživa i ćosa, on je radio šta je radio. Njemu je veća kazna pustit ga na slobodu jer očito pojma nema sa životom i ne umije da živi.
    Love, peace and respect.

  10. #9
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Koji su dokazi za hapšenje Mila Božovića?
    Ponavljam, ako je kriv - nek dobije najveću kaznu, ali ako će da se hapsi narod zbog sky ecc po sistemu lutrije - onda mrka kapa.
    Pravda je ista za sve, ili ne?!

  11. #10
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    1,800
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    339 Posts

    Default Da li i Novović ne vidi "udaljenu sumnju" ?

    Pravda je spora ali dostizna.

    Ako ova ekipa koja je na slobodi kao i svi ostali koji su radili sta su radili ne zavrse u Spuzh za 2-3 god max (nadam se sjutra) ovoj drzavi zelim brzu propast i sve najgore.

  12. #11
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Koji je to dokaz crno na bijelo za 300k Milu na ruke osim pisanije Lazovica juniora? To bih ja pitao kao sudija a nisam pravbik ni advokat.

    Da je to iole valjan dokaz, davno bi radi toga bio uhapsen. Rekla kazala ili ti moja protiv tvoje ne moze daleko da dogura.

    Ovako mogu i ja da kazem Milu se nosi svake pola godine 3 miliona na ruke. Nemam video snimak dje mu predajem ali vjerujte mi na rijec ja brojao.

    Miga Stijepovica ne mogase da osude sa sve snimkom dje je mnogo ociglednije bilo da uzima pare nego rekla kazala jer njegovi advokati tvrde da iz dokaza nije moguce utvrditi da su u kovertu bile pare.

    Samo pogledaj predmet Krstovici na sto je licio na kraju. Sad cemo opet da se sudimo i bice iznenadjenje ako ih osude a sasvim regularno cemo prihvatiti cinjenicu da treba da im se plati.

    Glavni problem su nerealna ocekivanja ljudi. I dalje odje preovlada "posteno mu sudite pa da ga strijeljamo". A pravda i pravosudje drugacije funkcionise od kad su svi nevini dok se ne dokaze suprotno. Mi nemamo presude za ociglednije slucajeve a ne ove bazirane na necijim tvrdnjama koliko god one djelovale tacne.

    Novovica po zakonu sleduje obezbjedjenje zbog funkcije koju pokriva i to je potpuno ocekivano.
    Pa onda Božović da se pusti ? Pošto je za daleko gore "dokaze" (neko pominje nešto ali ne ime, dok Mila pomenuse imenom) odmah sproveden u Spuž, možemo li se barem pitat zašto Novović gradira dokaze naopako ? Eto možda ne Milo Đukanović, zbog zaštite koju ima spolja ali zašto Lazovic nije uhapšen momentalno ? Problem je, što sve što napišes, ruši slucaj Božovića pa ne bih mnogo širio priču o jačini dokaza sa Skaja, priznaces i sam da je to preloša priča ako već i jedan čovjek leži zbog istih... a leži ih više,prema tome ovi dokazi su preozbiljni, jer ih je samo tužilaštvo takvim napravilo...pa te pitam opet ovo iz naslova, da li je mafija već slomila Novovića?
    Pogotovo u svijetlu ovoga što ga niko od njihovih medija ne napada već dugo.

    Miga nisu osudile ovakve sudije a to ne znači da dokazi nisu bili prvoklasni (ne sprdajmo se, lik uvacen na kameru, Ameri osuđuju za manje) tako da je to problem institucija a ne vjerodostojnosti dokaza.
    Last edited by HighCastle; 18-07-23 at 22:09.

  13. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Šta je Vesnu Medinicu inkriminisalo? Pade ka s kruške posle prvog blebetanja sina joj na Sky-u.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kod Medenice je drugacija prica. Prvo sto su i neke sudije svjedocili, doduse jos ne znamo kako, drugo sto tuzilastvo ima svjedoke saradnike - bracu Popovic koji u iskazima potrvdjuju prepisku koju joj je sin pisao.

    Quote Originally Posted by HighCastle View Post
    Pa onda Božović da se pusti ? Pošto je za daleko gore "dokaze" (neko pominje nešto ali ne ime, dok Mila pomenuse imenom) odmah sproveden u Spuž, možemo li se barem pitat zašto Novović gradira dokaze naopako ? Eto možda ne Milo Đukanović, zbog zaštite koju ima spolja ali zašto Lazovic nije uhapšen momentalno ? Problem je, što sve što napišes, ruši slucaj Božovića pa ne bih mnogo širio priču o jačini dokaza sa Skaja, priznaces i sam da je to preloša priča ako već i jedan čovjek leži zbog istih... a leži ih više,prema tome ovi dokazi su preozbiljni, jer ih je samo tužilaštvo takvim napravilo...pa te pitam opet ovo iz naslova, da li je mafija već slomila Novovića?
    Pogotovo u svijetlu ovoga što ga niko od njihovih medija ne napada već dugo.

    Miga nisu osudile ovakve sudije a to ne znači da dokazi nisu bili prvoklasni (ne sprdajmo se, lik uvacen na kameru, Ameri osuđuju za manje) tako da je to problem institucija a ne vjerodostojnosti dokaza.
    Bozovica su vjerovatno uhapsili jer je i ranije bio oznacen kao bezbjedonosno interesantna osoba, a pretpostavljam da SDT ima i neke dokaze na osnovu kojih mu je odredjen pritvor koji javnosti (novinarima) jos nisu dostupni.
    Svakako, ako se ne dokaze, bice oslobodjen i platicemo odstetu.

    Sto se mene tice, svi koji su se bavili kriminalom treba da odrobijaju svoje. I taj isti Milo Dj i Milo B, i Migo, i Medenica mama i sincic, i Junior i ostali da ih ne nabrajam svima koji su se bavili kriminalom je mjesto u Spuz.
    Ali ono sa cime se ne slazem, je da radi nekog marketinga hapsimo ljude i velicamo borbu sa kartelima (slucaj Krstovici) a da se zavrse po grbaci obicnih naroda isplatom milionske stete.

    Kod Miga je bila koverta, za koju ne mogase da utvrde sadrzaj iste. Vrijedja inteligenciju iole normalnom bicu, nego sud trazi valjane dokaze. Jedno je optuznica i elementi bica krivicnog djela, a to bez dokaza ne vrijedi nista.
    Kod Krstovica je jos i gore, nasli su im u tovar tonu kokaina i nikako nisu mogli da je povezu sa njima tokom postupka. Sto je jos gore, nisu je ni izvagali dobro ili neko skrajnuo sa strane koji kilogram.

    I ne mislim da je mafija slomila Novovica. Sto ga mediji ne napadaju - nemaju argumenata. Novovic je za sad pokrenuo neke slucajeve, ali jos nijedan nije dobio sudski epilog. Polakote sto rece jedan njegov prethodnik.
    A moze bgm bit da i kod tih istih novinara ima inkriminisucih materajala u tom istom SDT-u pa ono sto se veli ne cackaju mecku.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #13
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    1,201
    Thanks Thanks Given 
    38
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Imate li vi predstavu koliko clanova i saradnika ima kavacki klan?
    Koliko njih jos strepi zboh SKY aplikacije?
    S kojim kapitalom raspolazu?
    I dalje eliminisu "protivnike"
    I koji je njihov ulog.
    Ponasate se kao da cekate red kod doktora pa ocete preko reda.
    Niste upoznati sa 3% komunikacije do sad.
    A ni u najcrnjim slutnjama neke stvari ne bi mogli zamislit,koje su uslikane i snimljene.Ni u najcrnjim slutnjama.Treba jak zeludac i mnogo snage da covjek ostane zdrav kad se upusti u sve to.
    Pustite ljude da rade,jer rade.
    Doc ce red i na Z,i na Kardinala,i na Napoleona,i na ostale.A ima ih vise nego ovaj forum clanova.
    Budzet Cg je za njih smijesan.
    Budite vrijedni clanovi zajednice,dobili ste demokratiju konzumirajte je s uzivanjem.
    P.S. da ne bude da se zaobilazi skaljarski klan je obezglavjen,i doci ce i te prepiske na red.
    Strpljen spasen.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to hidra For This Useful Post:


  16. #14
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Osim toga sto nije dokaz, ne treba biti neki mozak veliki da bi se zakljucilo da je poruka napisana nakon sto su ukapirali da ih neko prisluskuje. Da se podsjetimo:

    Ne pominji magacin 35-icu. Iz njega smo sve izvukli. Ne pominji Milana Roćena. Pardon, 25-icu. I ne pominji da radimo 30 godina i da dajemo pare Milu lično na ruke. Nemoj kazati da Milu nosimo pare. Milu Đukanoviću lično na svakih mjesec dana 300.000 na ruke da nosi moj striko
    Iskreno, meni je ideja da neko Milu, koji je dovoljno oprezan da zvanicno nema nista osim predsjednicke plate, na ruke nosi toliko para, apsolutno retardirana. Ako je Milo jednu stvar pokazao za ovih 30 godina, to je da nije toliko glup da licno uzima ogromne kolicine para stecenih kriminalnim radnjama u kesu licno na ruke. U to moze samo debil da povjeruje.
    Last edited by VanjaTheMan; 19-07-23 at 00:26.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Pošto čitate samo "Vijesti", a ostalo se nije desilo, da vi objasnim.

    Tri glasovita krijumčara cigareta pišu na Sky grupi. Jednog uvati milicija, odvali ga od batina, on im otključa Sky telefon, milicajci nastavljaju da pišu u njegovo ime.

    Posle nekog vremena, jedan od preostale dvojice kapira šta se dešava, mijenja nadimak u "Vladan Lazović" i piše ove gore gluposti.

    Novine (ne i Vijesti) dalje pišu da je taj "Vladan Lazović" u stvari Aleksandar Mrkić, koji je pored ovog imao još dva Sky telefona; te da sa sva tri opširno piše o krijumčarenju cigareta, te o planovima za upliv prema novim vlastima.

    Novine vele da tužilaštvo ima prepiske sa sva tri ta Sky telefona, ali da je u zadnjoj akciji duvanskoj zaobišlo Mrkića, iz razloga koje bi valjalo javnost da zna.

    O tome Vijesti, tužilaštvo i policija niti jedno slovo da guknu.

    Na forumu vele valja hapsit Mila, jer je Aco Mrkić pisao nešto i stavio nadimak "Vladan Lazović".

    Pakao.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk

  18. #16
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,763
    Thanks Thanks Given 
    2,657
    Thanks Thanks Received 
    2,523
    Thanked in
    1,428 Posts

    Default

    Mozda mafija lomi sudije a ne tuzioce?!
    Kadija te tuzi kadija ti sudi nije takva ova drzava...a mediji ? Ha pa zar trebaji da se cijene i imaju kredibilitet ako bi obican gradjanin vidio kako se finansiraju i ko su vlasnici banaka i medija...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  19. #17
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Pošto čitate samo "Vijesti", a ostalo se nije desilo, da vi objasnim.

    Tri glasovita krijumčara cigareta pišu na Sky grupi. Jednog uvati milicija, odvali ga od batina, on im otključa Sky telefon, milicajci nastavljaju da pišu u njegovo ime.

    Posle nekog vremena, jedan od preostale dvojice kapira šta se dešava, mijenja nadimak u "Vladan Lazović" i piše ove gore gluposti.

    Novine (ne i Vijesti) dalje pišu da je taj "Vladan Lazović" u stvari Aleksandar Mrkić, koji je pored ovog imao još dva Sky telefona; te da sa sva tri opširno piše o krijumčarenju cigareta, te o planovima za upliv prema novim vlastima.

    Novine vele da tužilaštvo ima prepiske sa sva tri ta Sky telefona, ali da je u zadnjoj akciji duvanskoj zaobišlo Mrkića, iz razloga koje bi valjalo javnost da zna.

    O tome Vijesti, tužilaštvo i policija niti jedno slovo da guknu.

    Na forumu vele valja hapsit Mila, jer je Aco Mrkić pisao nešto i stavio nadimak "Vladan Lazović".

    Pakao.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    jes, Milo nije uzimao pare od duvana 😂

    Koje je opravdanje za Lazovića starijeg i Ubovica npr ? Jesu li i njima mijenjali nadimak na sky ili ...?

  20. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HighCastle View Post
    jes, Milo nije uzimao pare od duvana

    Koje je opravdanje za Lazovića starijeg i Ubovica npr ? Jesu li i njima mijenjali nadimak na sky ili ...?
    Umiješ li ti da čitaš? Milo, Lazović, Ubović nemaju nikakve veze sa jednim slovom objavljenim u ovoj Aliexpress aferi.

    Postavlja se pitanje zašto nije uhapšen čovjek koji je ovo zaista pisao. Ne zbog ovoga dijela, već zato što su nedavno uhapšeni mala đeca za njega, po pitanju šverca duvana. Umjesto da je uhapšen, njegove pisanije se koriste da se Željku Ivanoviću da šlagvort da upire Novovića da uhapsi Mila (u istoj funkciji je ovaj thread napravljen).

    Za hapšenja morate nabaviti kakav dokaz, čini mi se...

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk

  21. #19
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Umiješ li ti da čitaš? Milo, Lazović, Ubović nemaju nikakve veze sa jednim slovom objavljenim u ovoj Aliexpress

    Za hapšenja morate nabaviti kakav dokaz, čini mi se...

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Ma sta nam naprica... bice da su i one slike, audio i video zapisi fotosopirani i izmisljeni....

  22. #20
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,681
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Da se ne ide do skaya samo prvi milion pireus banka pandora papiri i porijeklo imovine pa je dovoljno.mila za skay zaboravite, nidje nikad nije direktno uzeo pare iz prve ruke.kakvi su medjunarodni dogovori i do kad mu je zagarantovana sloboda su za neka 10 +godina vremena ali nada poslednja umire

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  23. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  24. #21
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Umiješ li ti da čitaš? Milo, Lazović, Ubović nemaju nikakve veze sa jednim slovom objavljenim u ovoj Aliexpress aferi.

    Postavlja se pitanje zašto nije uhapšen čovjek koji je ovo zaista pisao. Ne zbog ovoga dijela, već zato što su nedavno uhapšeni mala đeca za njega, po pitanju šverca duvana. Umjesto da je uhapšen, njegove pisanije se koriste da se Željku Ivanoviću da šlagvort da upire Novovića da uhapsi Mila (u istoj funkciji je ovaj thread napravljen).

    Za hapšenja morate nabaviti kakav dokaz, čini mi se...

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Interpol je AliExpress ,velis li 😂

    Pa ko je slikao ono Lazovića u kancelariju ? Da nije ušetao taj što ih namješta ?

  25. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ma sta nam naprica... bice da su i one slike, audio i video zapisi fotosopirani i izmisljeni....
    Napričah činjenice u odnosu na ovu "aferu" đe lik sa nadimkom "vladan lazovic" mlati o 300k i ostalom.

    U odnosu na drugo se nijesam izjašnjavao.



    Sent from my SM-S908E using Tapatalk

  26. #23
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Brat zaboravio što je napisao prije minut 😂

    Originally Posted by Nije bitno... View Post
    Umiješ li ti da čitaš? Milo, Lazović, Ubović nemaju nikakve veze sa jednim slovom objavljenim u ovoj Aliexpress aferi.

  27. #24
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Što mislite, oce li Novović vidjet udaljenu sumnju ili i ovo ide u jezero ?


    Ako je ono bio državni udar, još jutros su morali pohapšeni biti barem vlasnici ove zgrade pa polako...

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...aske-sok-bombe

  28. The Following User Says Thank You to HighCastle For This Useful Post:


  29. #25
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Sve sve ali da je Tigar Ubović još na slobodu to ne mogu da razumijem. Milo ok,ne smije se ali šta radi ovaj čovjek na slobodi silo gospodnja.

    Potpuno razočarenje u tužilaštvo, kako očekivati da se krene na ozbiljnije kad jednog Ubovića ne smiju pogledat....vjerovatno dok ne pobjegne kao Milović.

    Koje su i postoje li mogućnosti da nova vlada smijeni Milivoja Novovića i postavi nekog ko će stvarno da radi ? Ili ima neki mandat koji mora odraditi do kraja?

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...e-sest-dzipova

  30. The Following User Says Thank You to HighCastle For This Useful Post:


Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Davor Novović - prvi Crnogorac koji je preplivao Jadran
    By Vlado Dapčević in forum Sve i svašta
    Replies: 18
    Last Post: 25-08-06, 00:45
  2. Ono sto se vidi...
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 13
    Last Post: 12-06-04, 15:40
  3. Astronauti tvrde da se Kineski zid ne vidi iz svemira
    By Beranac in forum Nauka generalno
    Replies: 12
    Last Post: 20-03-04, 12:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •