Page 253 of 304 FirstFirst ... 153203243249250251252253254255256257263303 ... LastLast
Results 6,301 to 6,325 of 7598

Thread: Vlada Crne Gore, 43. saziv

  1. #6301
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    E čuš noćni vukovi... to se sve hapsi za 10 sekundi

    Ako vole u tvorza, samo neka izvole.
    Imaju li ovi domaći vukovi dozvolu ruske centrale da nose njihove boje ili se reklamiraju na svoju ruku, pošto da probaju ovako da se nazovu anđelima pakla bez njihove dozvole jad bi ih našao, inače motociklisti i crkva ne idu jedno sa drugima
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  2. #6302
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,640
    Thanks Thanks Given 
    959
    Thanks Thanks Received 
    1,166
    Thanked in
    625 Posts

    Default

    Očekujem da Demokrate obore ovu besmislenu vladu ali ne vidim mogućnost njihove saradnje sa dps-om. Pa 99% glasača im podržava SPC.

  3. The Following User Says Thank You to Dzi For This Useful Post:


  4. #6303
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Nek' je obore, pa nek se ide na izbore.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #6304
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Očekujem da Demokrate obore ovu besmislenu vladu ali ne vidim mogućnost njihove saradnje sa dps-om. Pa 99% glasača im podržava SPC.
    99%Urinih glasača ne podržava TU pa ga lagano odradiše, čudni su putevi gospodnji.
    Inače za URU ne brinem, samo neka opet nađu neki klan da ih finansijski pomogne i nema zime za njih, bar glasača imamo uvijek na prodaju.

  6. The Following User Says Thank You to remark For This Useful Post:


  7. #6305
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    99%Urinih glasača ne podržava TU pa ga lagano odradiše, čudni su putevi gospodnji.
    Apsolutno netačno


    TT

  8. #6306
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Apsolutno netačno


    TT
    Jes, za URU su sigurno glasali Srbi sa dna kace, oni što su im Vučić, Vulin i popovi zvezde vodilje u životu a Crnu Goru vide kao geografski pojam u srpskom svetu.

  9. The Following 9 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  10. #6307
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,350
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    99%Urinih glasača ne podržava TU pa ga lagano odradiše, čudni su putevi gospodnji.
    Inače za URU ne brinem, samo neka opet nađu neki klan da ih finansijski pomogne i nema zime za njih, bar glasača imamo uvijek na prodaju.
    Zli jezici pricaju da je drile sinoc vidjen sa par svercera cigarelosa za isti sto, tu je bio i cakan caki cale, to je sve drustvo iz osnovne skole, mislim da je drile tu dosao da hapsi ali prvo je popio pice na pjenu od barskoga mora na sred setalista, gdje ga nije mogao vidjet jedino onaj sto nije htio.
    Ne znam kako to ljudi sebi dozvoljavaju, svi mi znamo da kriminalci vuku konce politicarima, a ne obrnuto, ali nemoj tako providno brate, znaju barani ko sa cim radi i ko sta svercuje, ne mozes mi prodat pricu da radis protiv kriminala i sverca cigara iz luke, a da onda sjedis i pijes pice u njihov lokal, a ustvari odje mozes sve ovo je crna gora.

    Hocu da kazem da nalazi sponzore jelte.

    Da e vjecna!

    Jesam li zaboravio da recem da je i dooshan silni bio sa njima, a ovamo sve drile protiv depesa hahahahah a kuku majkooooo

    Sent from my SM-A505F using Tapatalk
    Last edited by ^izzy^; 07-08-22 at 12:25.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  11. The Following 4 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  12. #6308
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Očekujem da Demokrate obore ovu besmislenu vladu ali ne vidim mogućnost njihove saradnje sa dps-om. Pa 99% glasača im podržava SPC.
    To im je zajednicko. I u DPS-u ih ima makar 50% koji podrzavaju SPC.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  13. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  14. #6309
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Jes, za URU su sigurno glasali Srbi sa dna kace, oni što su im Vučić, Vulin i popovi zvezde vodilje u životu a Crnu Goru vide kao geografski pojam u srpskom svetu.
    Ti i takvi sigurno nisu, a onih drugih itekako ima u URI...

    TT

  15. #6310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Koliko čujem ide se u tom pravcu. Demokrate obaraju vladu, tu teško da ima ikakvog iznenađenja, ničim ih zadužila nije osim progonom njihovih kadrova.

    Onda se vjerovatno ide na formiranje nove jer niko neće na izbore sa Dritanom kao tehničkim premijerom.
    Sve je moguce naravno.
    Ja i dalje ne vjerujem da će je ovi obaliti a evo i zbog čega:

    1. Kroz 80 dana su lokalni izbori. ES je usla u odbore Demokrata kao Bugari u Sofiju i pokupila bas dosta glasača. Naravno onih koji u prvom i drugom turnusu nijesu uspjeli da nađu uhljebljenje. SNP im je napao kadar koji su Demokrate zaposlili, opet riječ o glasačkoj mašineriji a ne o visokim funkcionerima, i trade se odradio ne diramo vas uzmite clansku SNP.
    E zamisli ulaziš u te izbore dok te svi Vučićeviji mediji sa jedne strane prosipaju da si izdao crkvu jer si Vladu obalio zbog Temeljnog, da sarađuješ sa DPS-om a ovi "građanski" mediji da si je obalio pod pritiskom kriminalaca i klanova, kao i ostalih kako se ne bi usvojio Sudski savjet, izabrale sudije Ustavnog i izglasao Zakon o porijeklu imovine. Kako da objasne da su digli ruku sa DPS-om?
    Pa tu nastaje kasapnica neće im pomoći ni Koprivica sa tiradama i monolozima od po par sati da to ispegla.

    2. Kakva je da je ova Vlada nije ispunila ono što EU traži, makar ne do kraja. A EU traži oslobađanje ključnih institucija, hapšenja, zaplijene. EU (iako je Dritan izgubio povjerenje) ne želi da Vlada sada padne i jos političke nestabilnosti, tenzija i tome slično.

    3. Ko bi lud preuzeo ulogu da vodi državu u sred zime koja ce biti ludilo svuda. Recesija, inflacija, energetska kriza, rebalans budžeta? Ko je lud da bez politicke stabilnosti i jake podrške preuzme na sebe odgovornost da se zaduzuje po kamatama od 7-8% i tome slično? Kada se zna da su parlamentarni (ako ne budu kojim slučajem u oktobru) u martu zajedno sa predsjedničkim? Čemu da se nada ta opcija? A čemu građani? Dok padne, dok se sastavi, dok se opet dubina napuni već decembar...

    4. Ko bi činio "novu" Vladu? Manjine - DCG i ko još? DPS možda? Well good luck explaining that to your voter base? Ili možda DF? Yes how no? SNP?


    Da ne dužim. Dritanova Vlada je zaslužila da padne, ali ljepse ga je i realnije pustiti da sagori sam i da se ide u martu na izbore uz neku rekonstrukciju nego uzimati uzde države i rizikovati političku buducnost partije.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #6311
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Gandalfe što misliš o ovim snimcima iz BD?

    Dr Pavićević...
    Last edited by zvoncica; 09-08-22 at 22:11. Reason: brisanje klipa

  17. #6312
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    349
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sve je moguce naravno.
    Ja i dalje ne vjerujem da će je ovi obaliti a evo i zbog čega:

    1. Kroz 80 dana su lokalni izbori. ES je usla u odbore Demokrata kao Bugari u Sofiju i pokupila bas dosta glasača. Naravno onih koji u prvom i drugom turnusu nijesu uspjeli da nađu uhljebljenje. SNP im je napao kadar koji su Demokrate zaposlili, opet riječ o glasačkoj mašineriji a ne o visokim funkcionerima, i trade se odradio ne diramo vas uzmite clansku SNP.
    E zamisli ulaziš u te izbore dok te svi Vučićeviji mediji sa jedne strane prosipaju da si izdao crkvu jer si Vladu obalio zbog Temeljnog, da sarađuješ sa DPS-om a ovi "građanski" mediji da si je obalio pod pritiskom kriminalaca i klanova, kao i ostalih kako se ne bi usvojio Sudski savjet, izabrale sudije Ustavnog i izglasao Zakon o porijeklu imovine. Kako da objasne da su digli ruku sa DPS-om?
    Pa tu nastaje kasapnica neće im pomoći ni Koprivica sa tiradama i monolozima od po par sati da to ispegla.

    2. Kakva je da je ova Vlada nije ispunila ono što EU traži, makar ne do kraja. A EU traži oslobađanje ključnih institucija, hapšenja, zaplijene. EU (iako je Dritan izgubio povjerenje) ne želi da Vlada sada padne i jos političke nestabilnosti, tenzija i tome slično.

    3. Ko bi lud preuzeo ulogu da vodi državu u sred zime koja ce biti ludilo svuda. Recesija, inflacija, energetska kriza, rebalans budžeta? Ko je lud da bez politicke stabilnosti i jake podrške preuzme na sebe odgovornost da se zaduzuje po kamatama od 7-8% i tome slično? Kada se zna da su parlamentarni (ako ne budu kojim slučajem u oktobru) u martu zajedno sa predsjedničkim? Čemu da se nada ta opcija? A čemu građani? Dok padne, dok se sastavi, dok se opet dubina napuni već decembar...

    4. Ko bi činio "novu" Vladu? Manjine - DCG i ko još? DPS možda? Well good luck explaining that to your voter base? Ili možda DF? Yes how no? SNP?


    Da ne dužim. Dritanova Vlada je zaslužila da padne, ali ljepse ga je i realnije pustiti da sagori sam i da se ide u martu na izbore uz neku rekonstrukciju nego uzimati uzde države i rizikovati političku buducnost partije.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Zar nisi ti ovde pricao i ubedjivao da je sve zavrseno i kako ce se sve Amerikanci da rese?

  18. #6313
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sve je moguce naravno.
    Ja i dalje ne vjerujem da će je ovi obaliti a evo i zbog čega:

    1. Kroz 80 dana su lokalni izbori. ES je usla u odbore Demokrata kao Bugari u Sofiju i pokupila bas dosta glasača. Naravno onih koji u prvom i drugom turnusu nijesu uspjeli da nađu uhljebljenje. SNP im je napao kadar koji su Demokrate zaposlili, opet riječ o glasačkoj mašineriji a ne o visokim funkcionerima, i trade se odradio ne diramo vas uzmite clansku SNP.
    E zamisli ulaziš u te izbore dok te svi Vučićeviji mediji sa jedne strane prosipaju da si izdao crkvu jer si Vladu obalio zbog Temeljnog, da sarađuješ sa DPS-om a ovi "građanski" mediji da si je obalio pod pritiskom kriminalaca i klanova, kao i ostalih kako se ne bi usvojio Sudski savjet, izabrale sudije Ustavnog i izglasao Zakon o porijeklu imovine. Kako da objasne da su digli ruku sa DPS-om?
    Pa tu nastaje kasapnica neće im pomoći ni Koprivica sa tiradama i monolozima od po par sati da to ispegla.

    2. Kakva je da je ova Vlada nije ispunila ono što EU traži, makar ne do kraja. A EU traži oslobađanje ključnih institucija, hapšenja, zaplijene. EU (iako je Dritan izgubio povjerenje) ne želi da Vlada sada padne i jos političke nestabilnosti, tenzija i tome slično.

    3. Ko bi lud preuzeo ulogu da vodi državu u sred zime koja ce biti ludilo svuda. Recesija, inflacija, energetska kriza, rebalans budžeta? Ko je lud da bez politicke stabilnosti i jake podrške preuzme na sebe odgovornost da se zaduzuje po kamatama od 7-8% i tome slično? Kada se zna da su parlamentarni (ako ne budu kojim slučajem u oktobru) u martu zajedno sa predsjedničkim? Čemu da se nada ta opcija? A čemu građani? Dok padne, dok se sastavi, dok se opet dubina napuni već decembar...

    4. Ko bi činio "novu" Vladu? Manjine - DCG i ko još? DPS možda? Well good luck explaining that to your voter base? Ili možda DF? Yes how no? SNP?


    Da ne dužim. Dritanova Vlada je zaslužila da padne, ali ljepse ga je i realnije pustiti da sagori sam i da se ide u martu na izbore uz neku rekonstrukciju nego uzimati uzde države i rizikovati političku buducnost partije.

    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Logika Demokrata je da je bolje da obore vladu sad nego da ih puste da masakrira njihove kadrove još šest mjeseci - godinu. Naravno, cilj nisu izbori već formiranje nove vlade i, koliko se čuje, imaće podršku za to istih ovih koji su se zakleli na jednogodišnju podršku ovoj avangardnoj vladu.

    Ako to ne prođe opet se Demokratama isplati da se izađe na izbore i da se karte promiješaju. Oni imaju sad oko 10% glasova, nijedna anketa im ne daje ispod 15%, ES je već u koaliciji sa njima, zajedno imaju 30% i nikakva sjutrašnja vlada se neće moći napraviti bez njih. Vrlo je vjerovatno da će premijera dati ili oni ili ES.

    Vučićevi mediji znamo svi koliki uticaj imaju u Crnoj Gori. A ako misliš da će i 2% birača Demokrata da im zamjeri što obaraju Dritana koji ih je izdao, jer mu duguju neku zahvalnost zbog već opošljenog TU, onda ih ne znaš dobro.
    Last edited by SKOJ; 07-08-22 at 18:43.

  19. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #6314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Logika Demokrata je da je bolje da obore vladu sad nego da ih puste da masakrira njihove kadrove još šest mjeseci - godinu. Naravno, cilj nisu izbori već formiranje nove vlade i, koliko se čuje, imaće podršku za to istih ovih koji su se zakleli na jednogodišnju podršku ovoj avangardnoj vladu.

    Ako to ne prođe opet se Demokratama isplati da se izađe na izbore i da se karte promiješaju. Oni imaju sad oko 10% glasova, nijedna anketa im ne daje ispod 15%, ES je već u koaliciji sa njima, zajedno imaju 30% i nikakva sjutrašnja vlada se neće moći napraviti bez njih. Vrlo je vjerovatno da će premijera dati ili oni ili ES.

    Vučićevi mediji znamo svi koliki uticaj imaju u Crnoj Gori. A ako misliš da će i 2% birača Demokrata da im zamjeri što obaraju Dritana koji ih je izdao, jer mu duguju neku zahvalnost zbog već opošljenog TU, onda ih ne znaš dobro.
    Ne kažem ja da će da im zamjeri biračko tijelo zbog obaranja Dritana. Nego pričam o kampanji kasnije i medijskom satiranju.

    Zanimljivo je sve jako i cijeli razvoj događaja.
    Znaćemo 19og, ubijeđen sam da je neće oboriti nego će ispregovarati dubinu i tome slično.

    Smatram onda da je najpoštenije da se odmah ide na izbore jer jos jedan premijer pa jos jedna garnitura i tome slično... Ne znam.

    Ne znam ni kako su mislili novu većinu tj sa kim?


    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #6315
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,957
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Prosli put si bio mnogo jasniji Gando.
    Sad si poceo ko politicari.
    Mnogo price a nista mi jasno nije :-)

    Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk

  22. The Following 4 Users Say Thank You to emiretf For This Useful Post:


  23. #6316
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ja ne razumijem neke zaista.... evo im je prezentovano istrazivanje IPSOSa dvije strane unazad... i jasno se vidi da sledeca vlada ce lagano biti Demokrate, DF i ES + eventualno neka manjinska stranka....

    E sad mi objasnite zasto bi Demokrate odrzale na vlasti URAu i ekipu iz DPSa i SDPa koja dubinski zauzima pozicije i skida kadrove Demokrata? Pa zaista nema logike

  24. #6317
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,140
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Ja ne razumijem neke zaista.... evo im je prezentovano istrazivanje IPSOSa dvije strane unazad... i jasno se vidi da sledeca vlada ce lagano biti Demokrate, DF i ES + eventualno neka manjinska stranka....

    E sad mi objasnite zasto bi Demokrate odrzale na vlasti URAu i ekipu iz DPSa i SDPa koja dubinski zauzima pozicije i skida kadrove Demokrata? Pa zaista nema logike
    Siguran sam da bi Demokrate prije puštile da DF zajaše, jer bolje DF nego URA i manjine...

    I đe smo se makli?

    ES je jasno saopštio da saradnja sa DPSom i DFom nije opcija, tako da malo ste se zaebali oko računice.

    A i manjinska stranka u kombinaciji sa vojvodinim DFom, važiii.

    DF ga, ne samo zbog ES nego zbog spoljnog faktora prije svega, na svu sreću i uprkos vlažnim snovima pojedinih, neće ni primirisat vladi nakon izbora.

    Evo se i Demokrate sastaju sa Lajčakom, mislim da će i od njih brzo da ide priča bez DPSa i DFa. Ali sve i da ne bude, zalud im je.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  26. #6318
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    @kimmi

    Nesto ne vidim da Uri smeta DF u Niksicu i Mojkovcu

  27. The Following User Says Thank You to osvajaci pg For This Useful Post:


  28. #6319
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,140
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    @kimmi

    Nesto ne vidim da Uri smeta DF u Niksicu i Mojkovcu
    Prvo jedno je grad, ni prvi ni posljednji da DF vrši vlast.

    Ne bi valjalo da nam Pipun bude pgmayor, ali nikako, tako da ću pažljivo pratiti ko što priča prije lokalnih izbora.

    To je jedini razlog zašto bih volio da ES i Dem idu zajedno u PG. Da ne bude da DF ima 0.3% više od drugoplasiranog i trećeplasiranog sa te bande pa da uzme gradonačelnika (hint:Berane).

    Drugo, URA samo neka ja zdravo za mnogo toga, pa i za to o čemu pričaš, naročito za NK. MK je razumljiv, jer je alternativa bio Veljović, a tad je i 42. vlada bila još na funkciji.

    Treće, ja pričam o mogućoj većini bez DPS/SD i DF, a ti bi da se ukrka DF iako bi se moglo i bez njih i bez DPSa.

    Četvrto, nisi odgovorio na ono što sam pisao, već pokušavaš sa doskočicama.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-08-22 at 21:14.

  29. #6320
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    @kimmi

    Prvo jedno je grad, ni prvi ni posljednji da DF vrši vlast.

    Ne bi valjalo da nam Pipun bude pgmayor, ali nikako, tako da ću pažljivo pratiti ko što priča prije lokalnih izbora.
    Slazem se sa svim... i mislim da nece ni biti.

    Drugo, URA samo neka ja zdravo za mnogo toga, pa i za to o čemu pričaš, naročito za NK. MK je razumljiv, jer je alternativa bio Veljović, a tad je i 42. vlada bila još na funkciji.
    PA ako se dobro sjecam URA je nepotrebna u oba grada, dobra volja drugih konstituenata je takva da je URA zavrsila u vlast u tim opstinama. Po meni je logicno u takvoj situaciji da udju u lokalnu vlast i probaju da tim opstinama daju neki doprinos.

    Treće, ja pričam o mogućoj većini bez DPS/SD i DF, a ti bi da se ukrka DF iako bi se moglo i bez njih i bez DPSa.
    JA nebih da se ukrka DF (koliko ih volim pogledaj par postova mojih o njima - smatram ih istim zlom kao i DPS) ali to ce ti se desiti.... to mi djeluje jedino lgicno sa strane Demokrata... nema svrhe da pricas o potezima DCG iz vizure URE.... udji u njihov nacin razmisljanja i daj makar jedan razlog zasto bi oni sacuvali Dritana.... Jel mislis da su iz DCG zaboravili kako ih je Dritan podjebavao sa komentarima tipa DF je Sorbona za Demokrate??? Sjecas li se toga???

    PA same demokrate su rekle da je ova Vlada nelegitimna... cak su i neke tuzbe pisali i sta ti ja znam... pored toga nelegitimno odlozili lokalne izbore.... niko nije probao da napravi dogovor neki sa Demokratama ili DFom oko toga (mada vjerujem da su ovi iz DFa sve to znali.... jer to je najgore nesto sto CG ima na politickom nebu)...

    ES je jasno saopštio da saradnja sa DPSom i DFom nije opcija, tako da malo ste se zaebali oko računice.
    Ne znam ko smo to mi... ali zaista nisam cuo tu izjavu da saradnja sa DPSom i DFom nije opcija. I za njih bi isto bilo pitanje, ako nije opcija zasto onda saradjuju sa DFom u Beranama.

    Četvrto, nisi odgovorio na ono što sam pisao, već pokušavaš sa doskočicama.
    Evo sam ti odgovorio bez ikakvih doskocica.

  30. #6321
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    99%Urinih glasača ne podržava TU pa ga lagano odradiše, čudni su putevi gospodnji.
    Inače za URU ne brinem, samo neka opet nađu neki klan da ih finansijski pomogne i nema zime za njih, bar glasača imamo uvijek na prodaju.
    99% najčistijih glasova ljudi koji vole CG i koji nisu mogli gledat kako DPS kasapi crnu goru.
    Glasao sam da razvlastim DPS, nekakvu platformu nikad vidjeni naucnika, mislio sam da ce se na latinski razgovarat u Vladu.
    A dobio sam popove i crne četničke zastave!
    Ne no su litijaši glasali Dritana Abazovica i Bozenu Jelusic.
    Last edited by funky^junkie; 07-08-22 at 21:42.

  31. The Following 8 Users Say Thank You to funky^junkie For This Useful Post:


  32. #6322
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,140
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    99% najčistijih glasova ljudi koji vole CG i koji nisu mogli gledat kako DPS kasapi crnu goru.
    Glasao sam da razvlastim DPS, nekakvu platformu nikad vidjeni naucnika, mislio sam da ce se na latinski razgovarat u Vladu.
    A dobio sam popove i crne četničke zastave!
    Ne no su litijaši glasali Dritana Abazovica i Bozenu Jelusic.
    A realno, CnB je glasao i dio građanski orjentisanih Srba iz razloga što su bili najzdravija opcija (DF i popučističke Demokrate su bili drugi izbor), al to je već ispričana priča. Ja ih znam nekoliko.

    Nego je Dritan napravio toliki lupinga u tako kratkom roku da nema PRa koji može da to sanira. Pogubio se potpuno.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  33. #6323
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A realno, CnB je glasao i dio građanski orjentisanih Srba iz razloga što su bili najzdravija opcija (DF i popučističke Demokrate su bili drugi izbor), al to je već ispričana priča. Ja ih znam nekoliko.

    Nego je Dritan napravio toliki lupinga u tako kratkom roku da nema PRa koji može da to sanira. Pogubio se potpuno.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Sve moze da sanira,samo ako hoce,ovom puchanstvu syebanog mozga je pamcenje odavno samo par sati,eventualno 24h,tako da,jedan dobar potez i eto Ulqinaka opet popularnog,ne kao nekad,ali ipak da se ima chemu nadati.

    Ne gledah vojvodu od kristala,jer mi je skroz antipatichan pa ne mogu,ali chitah maloprije neshto kao da ga i oni otpisuju,tj. kaze da je Vlada pala i trte vrte nekakve njegove.
    ...

  34. #6324
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,140
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post



    PA ako se dobro sjecam URA je nepotrebna u oba grada, dobra volja drugih konstituenata je takva da je URA zavrsila u vlast u tim opstinama. Po meni je logicno u takvoj situaciji da udju u lokalnu vlast i probaju da tim opstinama daju neki doprinos.
    Za NK nisu bili potrebni, za MK jesu.

    NK ne razumijem. Marko Kovačević...mislim.


    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post

    JA nebih da se ukrka DF (koliko ih volim pogledaj par postova mojih o njima - smatram ih istim zlom kao i DPS) ali to ce ti se desiti.... to mi djeluje jedino lgicno sa strane Demokrata... nema svrhe da pricas o potezima DCG iz vizure URE.... udji u njihov nacin razmisljanja i daj makar jedan razlog zasto bi oni sacuvali Dritana.... Jel mislis da su iz DCG zaboravili kako ih je Dritan podjebavao sa komentarima tipa DF je Sorbona za Demokrate??? Sjecas li se toga???

    PA same demokrate su rekle da je ova Vlada nelegitimna... cak su i neke tuzbe pisali i sta ti ja znam... pored toga nelegitimno odlozili lokalne izbore.... niko nije probao da napravi dogovor neki sa Demokratama ili DFom oko toga (mada vjerujem da su ovi iz DFa sve to znali.... jer to je najgore nesto sto CG ima na politickom nebu)...
    Demokrate poštuju inostrani faktor, opekli su se i mislim da će što se tiče tih nekih stvari (tipa nedošuptanje ruskih proksija da primirišu vladi) biti ok.

    Da se ne ponavljam, ja se ježim od njih zbog kadrova i koritašenja, ratova saopštenjima i nekakvog šupljeg populizma koji forsira BB.


    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post

    ... ali zaista nisam cuo tu izjavu da saradnja sa DPSom i DFom nije opcija. I za njih bi isto bilo pitanje, ako nije opcija zasto onda saradjuju sa DFom u Beranama.



    .


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  35. #6325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ne kažem ja da će da im zamjeri biračko tijelo zbog obaranja Dritana. Nego pričam o kampanji kasnije i medijskom satiranju.

    Zanimljivo je sve jako i cijeli razvoj događaja.
    Znaćemo 19og, ubijeđen sam da je neće oboriti nego će ispregovarati dubinu i tome slično.

    Smatram onda da je najpoštenije da se odmah ide na izbore jer jos jedan premijer pa jos jedna garnitura i tome slično... Ne znam.

    Ne znam ni kako su mislili novu većinu tj sa kim?


    Sent from my SM-S908E using Tapatalk
    Bilo je najpoštenije da se ide na izbore kad je URA oborila prethodnu vladu i zagrlila se sa DPS, ali nekim ljudima je milija bila premijerska fotelja od toga šta je najpoštenije. Sad se nemaju što žaliti. Mada bih ja i sad najradije na izbore, ali se izgleda opet ide u parijske trgovine.

  36. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


Page 253 of 304 FirstFirst ... 153203243249250251252253254255256257263303 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 23
    Last Post: 05-02-14, 06:07
  2. Replies: 12
    Last Post: 15-06-09, 04:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •